mutfak fotoğrafta bir gaz borusunu gizlemek için nasıl

Nasıl mutfakta bir gaz borusuna gizlemek için: fikirler, ipuçları, fotoğraflar

Ne yazık ki, açık tüpler varlığı zarafet mutfak iç vermez. Ve kanalizasyon ve drenaj borusu dışında yer almalıdır güvenlik gereksinimleri doğrultusunda duvara veya zemine, gaz borusu, özel Yivli gizlenmiş olabilir eğer. Gibi estetik onu mutfakta kendi onarım yapar herkes ilgilenen, süslemek veya gizleme. Bu yazıda - ayrıntılı fotoğraflarla, mutfakta gaz borusunu kapatarak fikri.

Seçme dekorasyon gaz borusu

Bu sorunu çözmek için bir yol seçme bağlıdır:

 • odasında gaz borusu düzenlemesinden;
 • iç üslup özelliklerinden;
 • mutfak planı;
 • maddi kaynakların kullanılabilirliği.

dekorasyon için en popüler seçenekleri göz önünde bulundurun.

bir gaz boru dekorasyon için bir yöntem olarak Reylingovaya sistemi

mutfak yer kazandırır ve yemek pişirmek için rahat bir ortam oluşturur en çok kullanılan eşyaları el altında her zaman olduğu gibi, reylingovoy sistemi kullanarak, kancalar ve askı üzerinde asılı.

Bu duvarda bir yatay pozisyona sahiptir ve hemen mutfak birimlerinin üst rafların altında, masa üst çalışma yüzeyi boyunca uzandığı takdirde, gaz boru reylingovoy sistemi olarak kullanılabilir. Bunu yapmak için, önce iyice boru temizleme ve sonra krom boya veya bronzlaştırıcı karşılamanız gerekir. mutfak eşyaları için trompet düzeltme kanca kurutulduktan sonra.

Uyarı! eşyaları biraz olacaktır ve o ağırlıkta ışık olacaktır ancak, bu seçenek mümkündür.

Eğer boru onları ve duvar arasında olduğunu şekilde onları koyarsanız Gaz borusu da, bu raylar kullanarak gizleyebilirsiniz. gaz borusu için mutfak apron renkli veya tavan rayları renginde renk, daha az görünür olmuştur.

Bir gaz boru kanalı alçı ile kapak olarak

Alçıpan kutusunun levhalar imal dikey gaz borusu gizlemek sağlar. Bu malzeme ile hatta küçük deneyimin varlığı kutusunun kendinizi tasarımını yapacak.

onun üretimi için malzemeler ve aletler gereklidir:

 • neme karşı dayanıklı Alçıpan
 • alçıpan için bıçak
 • Profil CD rafı profili
 • Metal makası
 • matkap
 • vidalar
 • kablosuz
 • yerleştirme bant
 • macun
 • spatula seti
 • rulet
 • bina seviyesi

Kartonpiyer kutusunu kullanarak tüpü gizlemek için en yaygın yolu şudur:

 1. Gaz iletişim konumu uygun olarak ayarlayın profilleri. Onların temelinde, çerçeve toplamak. kutular çubuklardan güvence altına alınmalıdır geleceğin çerçevenin her tarafta aynı zamanda - bu yapısını gerekli sertliği verir.
 2. Gerekli boyutlara sahip iş parçası karton-jips parça kesin.
 3. hafif, vidalar kullanılarak parçaların birleştirilmesi düzlem karton-alçı duvarlar içine batan çalıştırın.
 4. monolitik yapıda bu etkiyi yaratmak için, eklem alçı parça ekleme bandı tutkal.
 5. Yüzey zashpatlevat kutusu ve temizlenmelidir.
 6. Sonra, seramik fayans, mozaik ya wallpapered, duvarları maç süslemek için boyanabilir.
 7. Gaz sayacı veya kapısı içinde bulunan kutuya erişim sağlayabilmek için, kutuyu, bir gizli kapı yüklemeniz gerekir.

Bu yöntemin dezavantajı ise:

 • güvenlik düzenlemelerine uygun olmama;
 • Özel bir kapı olması durumunda bile - yeterince karmaşık boru erişim;
 • küçük odalarda mutfak alanı irrasyonel kullanımı.

Uyarı! gaz borusu için Box da plastik, tahta, kontrplak ya da parçacıklı pano kullanılarak imal edilebilir. Boru ocak çevresinde geçer, özellikle küçük boyutlu bir mutfak için mükemmel tahtadan yapılmış kutu tasarımı,.

gaz borusunu gizleme mutfak dolapları kullanma

iç bütünlüğünü bozmadan gaz borusu gizlemek için güvenilir bir şekilde - bu mutfak birimlerinin dolapları kullanmaktır. , Arzu edildiği gibi, arka duvar deri olmaksızın Menteşeli dolapları yatay boru ünitesi yerleştirilmiş - dikey bir boru.

kabinede arka duvarın yokluğunu veya kesme-out boru giriş ve çıkış yerlerinin arka duvarındaki: Mutfak ünitesinin emriyle İmalat dikkate gaz borusu konumu tüm özelliklerini alacaktır.

boru mutfak mobilyası kapıdan görünür olmadığını Yani, onlar sağır veya tablo şeklinde yapılmış olması gereklidir.

Bu pratik ve kullanışlı bir yöntem kutu ile karşılaştırıldığında birçok avantajı vardır:

 1. Gaz sayacı ücretsiz ve hızlı erişim.
 2. güvenlik yönetmeliklerine uyum.

gaz kaçağı durumunda tehlikeli olabilecek mutfakta gaz sütunun varlığı, bu, kapsamaz önerilir. Sadece beyaz duvara yerleştirilirse, o kadar fark edilmez.

Gaz sütunu gizlemek için sadece nispeten geçerli seçenek - çerçeve, açık üst ve alt yerleştirerek edilir. çerçeve boyutu geniş sütun ve meraklı gözlerden gizleyerek, cephe, bir kafes olarak tasarlanmıştır olmalıdır.

Düşük düzenlemeler dekor gaz borusu

Mutfakta özel mürekkepler gaz borusunu kullanarak şık bir sanat nesnesine dönüşmesi zor değilse yaratıcı boyama işlemine yaklaşım:

 1. o duvarların tonunda boyanır ise boru daha az fark olacaktır. Bu amaçla boru yüzeyi eski boya temizlenmelidir. Ardından, astarlanmış kumlu ve boyalı.
 2. duvarların rengi tersine oynayan, iç canlandırmak parlak renkli boru boya. Aydınlık modern bir mutfak boyama için mutfak ya da etno-rustik veya segmentinde huş gövdenin taklit: İlginç bir seçenek alabilirsiniz mutfağının tarzı bağlı.
 3. Sıkıca borusunun tam kalın kendir ipi sarmak veya güzel pürüzsüz dokulu sicim. eko-ve etno-tarzı tarzında mutfak iç mükemmel uyum dekorasyon yöntemi. Bu yöntemin avantajı, yeni bir kaplama için işlem sırasında kolayca yerine geçer.
 4. mıknatısların sergi koleksiyonu için bir gaz borusunu kullanın.
 5. Yapay çiçek Boru sarma çelenkleri.
 6. Bambu daha çekici hale getirir gaz borusu boyutlarına göre seçilir, kaynaklanmaktadır. bambu sapların boya tüpün rengi, bunlar tek bir bileşim oluşturur.

gaz borusunu dekorasyon 5 orijinal fikirler

dekoratif çeşitli teknikler kullanarak, özgün bir gaz borusunu dekore edebilirsiniz:

 1. Yakın krom boru. Ne gaz hortumu tüpünün içine geçirilir. Gaz hortumunun çapından daha boru çapı önemlidir.
 2. Bir mozaik, sütyen renkli taşlar, çanak çömlek kırıkları olun.
 3. onun kapak odanın genel tarzına uygun olarak boyanmış eğer Gaz boru hattı, estetik bir görünüm kazanacaktır. Örneğin, gaz boru boyama halk süsler olacak rustik tarzda mutfağa içine mükemmel uyum; kiraz çiçekleri veya bambu görüntü Japon tarzı mutfak iç için uygun olacaktır saplar. Seçenek olarak ise, gaz borusu önlük yapıldığı görüntü panelleri ya da mutfak zemin kopyalama dekore edebilirsiniz.
 4. Oymacılık tekniğini kullanarak ilginç resimlerle kaplı edilebilir. Oymacılık için Malzeme hoş resimle gibi geleneksel peçete hizmet verebilir. Bu teknikte, bir gaz borusu dekorasyonu için, temiz-ön ve doku tabakaları ayırmak için gereklidir. Sadece üst katman desenli peçeteler dekorasyon için kullanılır. boruya yapıştırıcı uygulanır, sonra daha önce kadın bağları üzerinde uygulanan yapışkan tabakası üzerine sarma tüpü mendil. cilalamak gerekir edilmiş tüp kurutmadan sonra. peçetelerin Yerine ayrıca mutfak duvarlarını papered duvar kalıntıları kullanabilirsiniz. plaka belirli bir mesafede yer alan, eğer gaz tüpü dekorasyon için decoupage kullanılması uygun olacaktır.

İpucu! tüp üzerinde Oymacılık uygulanması sürecinde peçete veya duvar kağıdı manuel çalışma için mağazalarda satılan Oymacılık, özel bir filmi kullanmak yerine, eğer daha kolay olacaktır.

sunulan tekniklerin çeşitli etkin bir şekilde izin mutfakta gaz borusunu saklar. kendi zevkinize ve olanaklarını uygun dekorasyon seçerseniz, herkes kendiniz gerçekleştirmek veya bu uzman amaçla çizebilirsiniz.

gizlemek veya gaz borusunu ve mutfakta bir sayaç süslemek için nasıl

Bazı insanlar tam tersine, mutfağın ortasında iletişim borusu derece çirkin görünmektedir, gaz boru incelenmek üzere diğer açık yanlış bir şey görmüyorum. yapamaz gerçekten maskeleme radikal transferi hatta esprili bir şekilde olmadan, bazı durumlarda, fotoğraf bakılırsa. Ama doğalgaz patlayıcı olduğunu ve sıkı gereksinimleri karşılaması gerekir taşınması için montaj hattına. İşte problem vermemek için, artık incelemek gerekir, mutfakta boru gizlemek için nasıl.

Hide açılamaz - onlar ↑ normunu demek

Her seçenek bir komşu tarafından önerilen veya internette görülen, durumunuza başvurabilirler. Bu çalışma kayıt yerinde uygun hizmet içermelidir - Örneğin, gaz kesti ve donanımı kendilerini taşımak için tavsiye edilmez. Onların ilgi "ısınmak" olmalıdır, herhangi bir değişiklik yapmak isteksiz Gasman'ın süreç bela İlişkili basit denilen edilemez.

Bazen boru mutfaktan iyi bir izlenim yağma

tutarsız gaz borusunun transferi ile dolu Aynı zamanda, birinci, büyük para ve temin empoze aynı biçimde döner. Medya genellikle hata kaza yol açtı talihsiz deneycilerin raporu - İkincisi, yanlış montaj vaka patlama riski her zaman vardır.

Diğer durumlarda, onlar karışmaz

hantal tasarım gizlemek - En sıradan vatandaşlar için en iyi yol, istenen mükemmele ulaşmak için çıkıyor. Tamir ve inşaat forumlar için yatırımlar, mutfakta bir gaz borusuna süslemek için nasıl tamamlanan projeler ve uzman tavsiyesi fotoğraflarını bir çok seçenek sunuyoruz. Fakat tartışmalar birçok kişi gaz temini için SNIP bazı ince ayar düzenlenir unutma. aşağıdaki gibi Dolayısıyla, bir gaz ile birlikte tüpü manipüle:

 • Havalandırma şaftında boru gizlemek;
 • Bütün çıkartılamaz yükseltici kanalını kapsamaktadır;
 • duvara onu utaplivat ve sıkıca dikin.

kendileri sakinlerinin çıkarına bu şartlara, uyum: boruların etrafında uzay sızdıran hattından sızıntı halinde gazın tehlikeli aşırı birikmesini ve toplanmasını önüne geçebilmek açık olmalıdır. o sıkıca kapalı ise ek olarak, insanlar zamanın belirli bir koku hissetmek ve kaza engelleyemez. Son olarak, gaz borusu muayene gözetmenleri için hızlı ve kolay erişim sağlamak için gereklidir.

Gaz borusu bir dolaba gizlenmiş

dolaplarının kapıları sağır olmamalıdır

Nasıl mutfak yenileme sırasında yükseltici gizlemek için ↑

latent gaz boru hattı çıkartılabilir havalandırmalı kalkan göre bina kodları kullanımı olarak kabul edilebilir bir mesafede olduğu sonucuna varılabilir. Üst kapak ve altta olmadan dekoratif ekranlar, geniş açık raflar ve duvar ünitelerinin kurulumu Justified. Odanın mutfak, fotoğraf veya kroki boruyu gizlemek önce, teknik çözümlerin doğruluğunu sağlamak için, bir uzman, gasman görmeye tavsiye edilir.

GCR havalandırılmış kutu montajı ↑

sadece çizgiyi gizlemek için değil, aynı zamanda gaz sayacı veya sütun kutusunu yapabilirsiniz. Boyutları bu yöntem geniş mutfaklar için uygundur, yeterince büyüktür. üretim ihtiyacı için:

 • neme dayanıklı alçı levha;
 • metal profil;
 • vida ve metal üzerine bir bıçak.

gaz borusunu gizleme

dekoratif örgüler için çerçeve seçenekleri

 1. yapının büyüklüğünü belirleme - bu davranış ekipman bakım müdahale etmeyecek şekilde kutusu genişliğinde olmalıdır.
 2. Çerçeve profilleri Montaj - onlar bu amaçla bina düzeyi için kesinlikle dikey ve yatay konumda vidalarla sabitlenmelidir.
 3. Bitmiş bir çerçeve ile yardsticks Çıkarma - ölçülen mesafeler alçıpan levha üzerine uygulanan bir çizim gerekir.
 4. Kesme ve iş parçalarının sabitleme - katı levhalar çerçevenin üst, alt ve yan tarafını kapatmak gerekir.

Cephe kutuları ısmarlama veya bina süpermarkette satın dekoratif mobilya çubuklarıyla bitmiş olabilir. Bu durumda, hiç kimse (aşağıdaki fotoğrafa bakınız) canınızın istediği mutfakta gaz sayacı gizlemek için yasaklamaktadır.

kutu levhalar Yonga Uygun tasarım

raflı GCR Sağır kutu

Gaz aygıtlar için Locker ↑

Eğer mutfak değiştirmek planlıyorsanız, tüm istenmeyen iletişimi gizleyebilirsiniz sözde yanlış-dolap temin etmek kolaydır. Yine, havalandırılmalıdır. Bu sorun düzgün delme küçük delikler çözüldü ya da havalandırma ızgarası yerleştiriliyor. Sütun iki kabinleri arasındaki yerleştirilirse, bir menteşeli kapı gizleyebilirsiniz.

İstenilen ve 457 mm'lik standart genişlikte araçlar duvar kabine kullanılabilirliği kontrplak veya sunta levha kendi elleriyle yapılırsa. Bunu yapmak için, öncelikle onun elemanları (parantez içindeki paylarının numarası belirtilecektir) kesmek gerekir:

 • 19h286h438 tavan (1),
 • 19h286h762 yan duvar (2),
 • 19h286h438 taban (1),
 • 19h260h413 raflar (2)
 • 19h38h419 dayanıklı şerit (2),
 • 19h38h279 (2), standlar
 • 19h57h381 çapraz çubuk (2),
 • Kapı - 19h387h413 (1)

Besleme aksesuarları (iğne, bitirme ve çivi bitirme ve menteşeleri ve kapı kolu monte) ilerletmek için gereklidir. İşlem şu şekilde gerçekleşir:

 1. Kesin boyuttaki tüm elemanların doğru miktarda kesin.
 2. matkabı bokovushek yuvası pimleri iç tarafında.
 3. Yan duvarlar ve çatı Seç oluklar ve kıvrımlar.
 4. Yatay ayrıntılı gaz borusunun konumu ve boyutları işaretlemek ve altında kesim yapmak.
 5. tutkal ya da çivi (50 mm) kullanılarak kabin gövdesini monte ve yanal itme kayışı parça eklemek için.
 6. raflar ve kapıları takın.

Şimdi poliüretan vernik ve sayaç, sütun ve / veya bir gaz borusunda kabine asmak için hazır olan ahşap davranmalısın.

Detaylar doğaçlama soyunma

Duvar dolabı mükemmel sütunu gizler

hurda malzemelerden Hafif gövde ↑

Fotoğraf incelenmesi, mutfakta gaz borusunu gizlemek nasıl, düşük ağırlıklı yapıya kullanan, çözüm bulabilirsiniz. Kolayca Etkinlikte demonte edilebilir. Hızla monte muhafaza için bir malzeme olarak kullanılabilir:

 • polikarbonat;
 • delikli kontrplak;
 • karton kalıp, (yuvarlak yapı malzemeleri sarılmaktadır);
 • (DIY mağazalarında satılır) bambu gövde.

İşte polikarbonattan yapılmış dekoratif bir kapak oluşturmak için olanak sağlayan bir teknolojidir:

 1. Gaz borusu ölçüm, bir pik gerekli genişlik ve yüksekliği belirlemek, ve iş parçasının genişliği hesaplanır.
 2. , Kaburga ve viraj iki çizgisinde polikarbonat levha kes düzenli aralıklarla birkaç delik.
 3. delikler kutunun köşelerine edildi, böylece tabaka katlayın.
 4. gaz borusu duvarı ankraj her iki tarafında bir tahta veya metal montaj bantların yapıştırılması.
 5. Vidalar onları polikarbonat kapağını tutturmak.

kutu, polikarbonat

Polikarbonat ve metal gizlemek karayolu

Aynı prensip, delikli bir ahşap veya plastik kutu monte edilir:

 1. iki yan duvar ve bir ön - bir levha 3'ten parçalar kesmek gerekir.
 2. raskraivanii de kenarlarında oluşan dişler vasıtasıyla onları bağlayın.
 3. borunun her iki tarafta gövdeye bağlı ara köşeleri ve yapıştırıcı veya tel ürünleri yüklemek için.

Mutfakta kutu montaj

daha da kolay yarım karton kol için mutfakta boru gizleme - aynen boyunca ve yüklü gaz borusunda kesmek için gereklidir. aşağıdaki gibi olabilir karton yüzeyi işaretleyin:

 1. düz bir yüzey üzerinde manşon yükleyin ve birkaç iri nesneleri her iki tarafında da önceden yükleyecektir.
 2. göze ve bir iplikle üst notun bir uçtan öbürüne sonuna kadar transfer etmek. bağlamak için yönlendirin.
 3. uçları denk olacak şekilde aynı diş sarma borusu (fazla bitki).
 4. Konu edilen işaretleri ekleyin ve noktasının arka tarafında zirveleri bağlamak için, ikiye tam bölünür.

çizgilerle kurulan kolunu kesip Eğer boya ve doğru yerde yüklemek isterseniz, birkaç havalandırma delikleri yapmak gerekir. Benzer şekilde, bambu yarıdan iletişimini gizleyebilirsiniz.

iki eşit parçaya kesme

karton kapaklar

mutfak ↑ içinde zadekorirovat gaz borusu olarak

Mutfakta büyük bir yeniden yapılanma yakın gelecekte beklenen değilse, otoyol dekore edebilirsiniz. Bazı fotoğraflar yedi kilitler arkasında gizli olarak mutfakta gaz borusu - taşlar, mıknatıslar, sicim ve dekoratif figürler bir katmanın altında. nedeniyle kendilerine ekipmana erişim zordur çünkü böyle süsleme için gasman, çok olumsuz bulunmaktadır. İşte denetçiler arasında memnuniyetsizliği yol açmaması gerekir birkaç kabul edilebilir seçenekler vardır.

İç boru hattının boyama sadece izin verilebilir, fakat son derece arzu edilir - bu korozyona karşı korur. bileşim ve renklendirici malzeme tipi tek bir soru. Mantıksal olarak, boru en kamuflaj bir duvar veya apron gölge eşleşen bir renk boya için daha iyidir. hat sarı renkte boyanmış dış benzer evlerde olması gerektiği iddiası yanlıştır - PB 12-529-03 hiçbir renk kuralları, hiçbir boya kompozisyonu sınırlı değildir.

Kaplama güvenli PF boya Nitroemaylar veya akrilik bileşiği kullanılabilir. Önemli olan sorumlu sürecini yaklaşmaktır:

 • çalışma önce gaz akışını engellemek için;
 • en eski kaplama kaldırmak için;
 • temizlenecek yüzeye, zemin uygulamak;
 • ve ancak o zaman - dekoratif kaplama.

Uygun renklendirme o değil sanki mutfakta çok iyi gaz borusunu gizlemek yardımcı olur.

Renk, resmi ve dekorasyonu boruları

Nasıl ekipman için boru hattı gizlemek için ↑

Sonraki nemudreny yolu - Bir ev aleti için uygun olan herhangi bir boyuta ekipmanı yükleyin. Optimal olarak, bir köşede yer alıyorsa. Fotoğraf boruya buzdolabı ya da bitişik arkasında görsel gizlenmiş göstermektedir - Mutfak gaz boruları gizlemek için bu durumda bile soru ortaya çıkmaktadır.

Bir köşede ekipmanın kompakt düzeni

mikrodalga için tüp gizlenmesi

Controversially - Boru hattı asma tavana gizli

boru duvarının ortasında sağ düzenlenen başka bir şey. Bir mikrodalga, multivarka veya ekmek makinesinin arkasına saklanamaz olasıdır. Yine gizli boru hattı sistemi Mutfak korkuluk izin verdi. Birisi bile, bu amaçla ters tavan pervaz kullanılır. istenirse Genelde, varyant çok şey var. Sağduyu ve güvenlik gereksinimleri hakkında unutmaz güzellik peşinde sadece önemlidir.

Pinyon tavanlar - yaygın inşaat piyasasında kullanılan tavan dekorasyonu özel bir tür. Böyle tavanlar çekici.

Mutfakta asma tavanlar kullanmanın avantajları: gerçekler ve fotoğrafların bilirkişi değerlendirmesi

mütevazı bekar mutfak stüdyo: Sevgili arkadaşlar, benim çabalarının brainchild tanıştırayım. İzninizle, ben o bir ilham turu ile başlayacağız.

bekar pişirme stüdyoda Temple of the Sun

loft tarzı mutfak - kalpler metropolün göbeğinde ile uyum içinde yendi dinamik zincirsiz ve riskli doğaları, için mükemmel bir çözüm. Kentsel.

Nasıl banyoda, koridorda, mutfakta bir gaz borusuna gizlemek için: Fotoğraf fikirleri

mutfak alanlarında tadilat, genellikle soru ortaya çıkıyor zaman nasıl gaz boruları gizlemek yok. Bu durum nedeniyle bile bir gaz borusu sığamaz binanın en sıradışı ve abartılı tasarımda, her durumda ortaya çıkar. o gizlemek için yollar düşünmeye değer olmasının nedeni budur. Seyahatin zihni hiçbir şey gelmedi eğer, kalp kaybetmek gerek yok, güzel, bu durumdan çıkmak için denemek için değer.

Peki, nasıl şu gaz borusunu gizlemek için:

gaz sistemi mobilya seti kapatın 1.. Bu durumda, iç boşluk ile özel bir model trompe l'oeil sipariş örneğin, duvar dolapları için gerekli olacaktır. Onlar içeride boruyu gizlemek yardımcı olur ve bunlar da hazır kalacaktır.

2. görsel kabine anımsatan, ancak doğrudan fonksiyonel görevler olmadan nesneyi Kendinden kurmak. Bu gaz, borular için bir kanal olabilir. Onun görevi sadece dekorasyon dahil edilecektir. o insanların güvenliği için önemli ve belki de en önemli şey gaz sistemine erişimi engellemez olarak soruna Bu çözüm, aynı zamanda oldukça uygundur.

3. süspansiyon haline getirilmiş ve boru kapatan bir metal ekran, kullanabilir. Çoğu durumda, bu ürünler, ısıtma sistemi gizlemek için kullanılır.

4. Bu boya tüpler için en ekonomik olarak. Iç mekan renk düzeni ile eşleşen bir boya rengi seçmek daha iyidir. Görsel olarak, gaz boruları kendilerine dikkat çekmek olmaz, görünmez.

estetik gaz borularını veren diğer yöntemler vardır. Onlar hakkında Bole fazlası.

Sen tüm öğeler mutlak güvenlik sağlamak mümkün olacak gibi herhangi dekoratif unsurlar yüklemeden önce, nitelikli bir gaz montajcısına başvurmalısınız anlamak zorundayız. Gaz sistemini gizlemek için sağır da gaz sızıntısı durumunda olduğu gibi, duvara ve dekoratif bir eleman, sıkıca monte arasındaki boşlukta birikir, yasak olduğunu unutulmamalıdır. Bu gaz patlaması bunlardan biri kötü sonuçlarından, doludur.

Unattractive gaz boru ilginç bir iç atmosfer oluşturmak için engel ve mobilya ve mutfak aletleri istenen düzenlemenin bir engel olabilir. Sorun gizleme gaz sistemini çözüldü. Bunu gizlemeye en yaygın yolu maskeleyebilirsiniz edecek özel bir kutu, yüklemektir. O alçıpan yapılmıştır. Şimdi böyle bir elementin inşaat süreci hakkında daha detaylı.

Gerekli malzemeler ve iş makineleri:

1. (nemli bir ortama dirençli olan daha iyi bir satın alma malzemesi) alçı levhalar;

2. Dikey profiller;

kendinden dokunarak vida sıkma 3. Cihaz;

4. Çeşitli vida;

Gerekli tüm yapı malzemeleri malzemelerin hiçbir sıkıntısı yoktur, tamamen herhangi bir donanım mağazasında satın alınabilir.

Yani, aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmelisiniz:

1. Başlangıçta, tüm faaliyetlerin hedefi gaz borularının kapanmasını sağlamak için, olduğu gibi planlı kutunun boyutlu parametrelerini belirlemek, ancak gerekirse ve onlara sorunsuz erişim.

2. Gerekli ilgili kısımları dikey profil ve daha sonra elemanları arasındaki boşluk ölçülür.

3. Daha sonra, bu şekilde daha sonra makas, metal ile kesilmiş gereken bir preform, oluşturma, alçıpan yaprak işaretler oluşturmak.

4. kendinden diş açan vidalar hazırlanan profillerinde parçaları düzeltmek için.

Gerekirse, bağlantı parçalan 5. düzensizlikleri ve çatlakların ortadan kaldırır. Sen köpük çekirdek kullanarak bunu yapabilirsiniz, aşırı nihayet kaldırılır.

Yani, işten sonra, maskeleme olayların toplu hazır.

Şimdi kutunun ön dekor geçin. bitirme çalışmalarının türleri farklı olabilir. Önemli olan onunla uyum içinde oluşturulan elemana mutfak iç uyarınca her şeyi yapmaktır.

Bu yöntemin avantajları kapatma borular ile ilgilidir:

1. Kolay oluşturmak ve bir kutu kurmak için;

2. estetik görünüm.

binanın küçük alanlar için çok kabul edilebilir değildir kullanışlı kara alanlarının 1. Kaybı. Orada her santimetre büyük önem taşımaktadır.

2. güvenlik düzenlemelerine ihlali olarak gaz sistemi, günün herhangi bir zamanında mevcut olmalıdır.

tamirat durumunda 3. tür yapıların sökülmesi kaçınılmazdır.

mutfak fotoğrafta bir gaz borusunu gizlemek için nasıl

Mobilya elemanlar ve dolap

Böyle dolapları hiçbir arka duvar var, blend mobilya vardır. Bu arada, dikey olarak uzanan boru başarıyla dolaplar kapatabilir ve mutfak mobilyaları raflarında yatay olarak yerleştirilir. Daima dikkate odasında mevcut iletişimin tüm satırları almak mobilya projeleri oluşturmaya sonra gaz sistemi Gizlenmiş olan özel dolaplar ve dolapları, yapımında Mobilya üreticileri.

yeni mobilya planlarınızı dahil değilse, siz kendi elleriyle bir duvar kabine yapabilirsiniz. , Hiçbir koşulda, gaz hatları dolap montajında ​​kullanılacak asla gerçeğine dikkat edin.

alçıpan kutusunun altında çerçeve

Bir itici ve sıralama sayacı da bir dolaba kapatılabileceğini unutulmamalıdır. Ana boyutunda sığar oluşturulan elemanın oluşturulması ve seçim olduğunu. Güçlü bir havalandırma sistemi gerektirir çünkü gaz, su ısıtıcı, bir kabin içine yerleştirilmiştir gerektiğini anlaşılmalıdır.

Sıra dışı bir yöntem maskesi borusu

döşeme kaplaması 70-5 santimetre olarak belirlenmiştir evlerde gaz vanası, bu yüzden sık sık masa üstü altında bulunan durumlar vardır. Birçok kişi, çıkarıldığında masa, gerektiğinde böyle bir durumda inşa etmeye tercih ederim.

maskeleme Bu yöntemle, yeterli kapısı olsun, ama vana yukarıda yer alacaktır masa matkap deliği içindeki etmek. mekanizma, boru üzerine tespit edilmiş olan, kullanımı kolaydır. Borunun alt bir kesim oluşturur anda, o slip-off vanası.

Böyle bir sap ile kolay ve hızlı bir tezgah gaz musluğu ile örtülebilir çıkıyor. Bu, elbette, çok sıradışı, ama böyle bir kılık kurallarını ve güvenlik düzenlemelerini ihlal olmaz ve buna göre, şikayetler gasman ifade olmayacaktır.

Tamir için mutfakta gaz borusunu gizlemek için nasıl

Bazen gaz iletişimi ana mutfak duvarına (önlük) boyunca yer almaktadır görülebilir. Genellikle boru dolapları ve tezgâh arasındadır. İç bileşimlerinde bu tür bir durumda mükemmel reylingovye sistemi vardır. Bu duvarlar mutfak için farklı ihtiyaçlar ve diğer gerekli şeyler için raflar, kurutma makinesi, kancalar yerleştirildiği ile araçlardır. Daha sonra gaz boruları reylingovogo elemanının yapısal eleman olarak hizmet etmektedir.

raylar ihtiyaç altında gaz hatlarını girmek için:

Metal parlaklığa bilye 1..

2. krom boya birkaç kat onları boyayın.

3. rüya yukarı aksesuar ve cihazların her türlü üzerinde tüpler yerleştirmek, bu havlu sahipleri, raflar ve kancalar olabilir. Buna ek olarak, onların gerçekleşir, bu nedenle sırayla onlar boruları üzerinde doğrudan monte ediyormuş gibi görünmesi için.

Gaz iletişimi Dekorasyon

çekiş, Alçı tıkanıklık oluşturarak yoksa ve size uygun olmayan bir kayma-tutuyor kullanarak boruları gizlemek için bir yol (mutfakta küçük bir alan varsa, örneğin) bir kılık borular onların dekorasyonu yardımcı olan, daha sonra sorunu çözmek. Bu, iç çözeltilerinin olağandışı elemanlarının gaz boruları dönüş vardır.

Büyük çaplı boruların durumunda, çok ilginç bir seçenek mozaik kullanmak olacaktır. Bu boru, kesinlikle iç ilginç ve şık vurgu olacaktır. Ayrıca, sanat boyalı gaz ürünleri ilginç desenler yeteneklerini göstermek uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu tür ürünler, yeterli orijinal büküm vardır.

Buna ek olarak, boru huş gövde rengine boyanmış olabilir ve duvarlar yaprakları süslemek için boyanmıştır. Sizin ellerinizle yapmak oldukça mümkündür, ancak şüphe varsa, profesyonel dekoratörler ya da sanat ustanın hizmetlerini kullanmak gerekir.

Buna ek olarak, boru ile dekapaj orijinal ekipman dekore. fikirler ilginç resimler, tutkal ve vernik (parlatıcı) birkaç katmandan biraz, sadece bir tokatlamak ihtiyacım A harcanan malzemeler.

Yani, bir Dekopaj oluşturmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

1. Önce boya, sonra boruları temizle ve gerek.

2. Islak bir desen ile bir tabakayı kaldırmak için dikkat edilerek yapışkan mendil.

3. Boru, dikkatli bir şekilde düz desene koyarak.

4. bezleri kurutulduktan sonra, lake yüzeyini kaplamak için gereklidir.

ekipmanın bu kadar büyük bir miktar için desenler, bu yüzden mutfak dekor için en uygun olacak bir resim elde etmek gerektiğini unutmayın.

Eğer aklına olamazdı hepsi aynı Ama eğer uzmanlara başvurmak için zarar vermez. Onlar bu durumdan çıkmak için yardımcı olacaktır.

1. Bütün kural ve düzenlemelere uygun olarak, gaz sistemi ve sayaçlar önemli yerlerde yüklü, gerçeğine dikkat etmek gereklidir.

2. gaz sistemi her an engelsiz erişim olmalıdır. Ve bu gasman gerektiği, gerekirse acil gaz kapatma gibi tartışılmış ve gerekli onarım sahip değildir.

3. Gaz hatları kendi başlarına taşımak yasak olduğunu unutmayın. Bir izin yoktur Sadece eğer, o zaman transferi izin verilir.

Bir arka duvarı yok böyle modeller seçilir dolapları kullanarak boruları kapatma kararı alınmışsa 4.. Bu durumda, kesikler yatay üstünde ve altında hortumları üretmek. Sayaç kabinin cephesini kapsayacak şekilde de mümkündür, ancak kolayca erişilebilir hatırlamalıyız.

Hatta onarım aşamasında 5. gazın tüm nüansları endişe proje ve içinde mutfak gaz sistemi yere boruları taşımak için gaz danışmanız gerekir.

6. güvenlik farkında olun. Hiçbir şey onun daha önemlidir. Bu planlandığı gibi iç böyle değildir olmak daha iyidir, ama güvenlik standartları karşılanmaktadır. Bu arada, bazı bölgelerde, genel olarak, boru maske olamaz.

Biz hayal gerek 7. Seçeneklerin borular çok maske. uzman tavsiyesi gaz hizmetini temel uygun seçeneği seçin. Önemli olan güvenlik seçeneği gereksinimlerini karşılamaktır.

Sıcak haddelenmiş dikişsiz borular GOST 8732-78: teknik özellikler

Kendi elleriyle özel bir evde yer altında gaz borusunu Döşeme

Herhangi ev kadını her zaman bu çok yönlü ürünün kutuları yatıyor at Patates kültürü, en önemli ve her tablonun en lezzetli ürünlerden biri olarak kabul edilir. Kim arazi vardır, [...]

Su ve kanalizasyon sistemi için değil, aynı zamanda el sanatları her türlü imalatı için sadece mükemmel PVC boru malzemesidir. Malzeme 17 çürümeye etmeyen bir yüksek mukavemet, sahip olduğu dayanıklı [...]

elleriyle PVC boru Sandalye

Değil ülkemizde piyasada çok uzun bir süre PVC sıhhi teçhizatın montajı için tasarlanmış olan işleri ortaya çıktı. Ama ustalar onlara gelip başardık ve tamamen [...]

fotoğraf, görüntü: PVC kendi elleriyle boruların Tekne

Fantezi bizim ustalar tutamaz. En kısa sürede onlar PVC boru kullanın ve iç ve yazlık, toplanan materyalin bile yatağa yok gibi. [...]

sayfa

Copyright © 2018 | MH Temalar Tema tarafından WordPress

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 68 = 75