Bebekler için bir şeyler nasıl hazırlanır

El yapımı bebek el işleri: Barbie bebekleri ve bebekleri için Canavar Yüksek

Kızlar bebek oynamayı severler ve bu oyunlar çok çeşitlidir. Metnin rehberliğinde Bebekler elbise giymeli, misafir hazırlayıp alıyor, işe gidiyor ve sıradan insanlara özgü daha birçok şey yapıyor ve ziyarete devam ediyor. Genel olarak, çocuklar, oyun oynamak, bizi kopyala, yetişkinler. Dolayısıyla, oyun için, çocuklar genellikle sadece bebeklere değil, aynı zamanda onlar için aksesuarlara da ihtiyaç duyar. Kendi elleriyle bebeklerin orijinal el sanatları, kızları onlara böyle şeyler yapmak isteyen birçok annenin düşünceleriyle doludur.

Bebekler için aksesuarlar inanılmaz derecede çeşitlilik gösterebilir. Bu bebek mobilyaları ve oyuncak elbiseleri için askıları, gereçleri, ev aletleri ve taşımacılığıdır. Bir çok seçenek de bebeklerin mesleğini temsil eder. Böyle bir güzellik "çalışırsa 9raquo; Bir doktor olursa ofiste bir bilgisayara ihtiyaç duyabilir - tıbbi araçlar. Genel olarak, bu alanda fantezi kapsamı sınırsızdır. Sorun yalnızca mağazadaki bebek aksesuarlarının çok ucuz olması ve seçimlerinin mükemmel olmaması.

Şimdi dünyanın her yerinde çok popüler bebek canavar-hai hale geliyor. Bunlar, öbür dünyadaki temsilcilerini temsil eden bebeklerin, sihirbazda öğrenip macera yaşayan inanılmaz harikulade güzelliklerin varlığıdır. Bebek dünyasının diğer temsilcileri gibi onlar da mobilya, mutfak eşyaları, ulaşım ve çok daha fazlasına ihtiyaç duyuyorlar. Bu nedenle, anneler arasında, canavarca oyuncak bebekleri için el yapımı el sanatları yaygınlaşmış ve oyunun çocukların istedikleri şekilde çerçevelendirilmesine yardımcı olmuştur.

Kukla mobilya ve aksesuarları gerçekten kendiniz yapabilir. Bu şeyler, canavarca tavşan bebekleri, Barbie ve diğerleri için uygundur.

Bebek odaları - bu hayal gücü için gerçek bir mekandır. Çok tuhaf ve üretimleri zor olabilirler ve oldukça basitçe oluşturulabilirler. Satın alınan bebek odaları, yüksek fiyatlara rağmen genellikle ilkeldir. Plastikten yapılmışlardır, tüm aksesuarlar bir renktir, çoğunlukla pembe renktedir. Ancak ebeveynler çocuklarını ev yapımı bir odada oynamaya karar verirlerse, sevgiyle ve mümkün olduğunca gerçek insan yerleşimi için imajına yakınlaştırma eğilimindedirler. Böyle bir bebeğin oturma odasına bir örnek, köpük plastik bebeklerin el yapımı mobilyalar.

Polyfoam çok hafif ve en azından bebek odaları için oldukça yoğun bir malzeme. Kolayca kesilir, boyanır, ayrıntılar birlikte yapıştırılabilir. Seçilen anne vasıflı işçinin renk ve stil bağlı olarak, köpük spalenki-pembe Barbie için bir temel olarak hizmet edebilir ve gizemli ve uhrevî yaşam bebek canavar yüksek.

Bıçak ve makas yardımıyla, örneğin farklı bebek eşyalarının sığabileceği oturma odasına böyle bir slayt yapmak kolay:

Koltuk sırtı, kol dayama ve daha kalın bir parça oturma ayrı ayrı kesilerek yapılır. Onları birbirine yapıştırıyoruz.

Sehpa yuvarlak bir şekle sahip olabilir, ancak bu durumda yapısalcılık tarzında farklıdır.

Çok basit ve ilginç bir ek, ayaklarınızın altına konan yastıklı tabureler olacaktır.

Bu oda kelimenin tam anlamıyla bir saat içinde dönebilir. Ve çocuklar için ne kadar sevinç vereceğini, oyunlar için ne kadar çok fikir var!

Elbette, gerçek bir genç bayan için bir oturma odası yeterli değildir. Birçok kız, bebeğin mutfağı gibi, annem gibi bebeklerin mutfak şaheserlerini yaratacaklarını hayal eder. Mutfak için sadece mobilya değil yemek pişirmek için de mutfak eşyaları olması iyidir. Teneke kepçe, kepçe, bıçak ve rendeler - bunu kendiniz yapmak tamamen mümkündür. İşte ihtiyacımız olan şey:

Bir teneke kutu örtüsü. Bağımsız olarak açılan bir kalemle almak daha iyidir:

Metal için makaslar;

Küçük ağaç kesim;

Kalaydan bıçakları ve bıçakları farklı şekillerde kesmemiz gerekiyor. Bir odun parçasından - onlar için saplar. Ahşap parça kalın değilse, düğmeleri geleneksel bir bıçakla kesebilirsiniz. Kulplarda bıçaklar için yarıklar yapıyoruz ve onları takıyoruz.

bir bebek mutfağı için bir kesme tahtası bir Eskimo için yarım çubuktan yapılır. Bıçak kullanarak, istenilen şekli verir ve delikten keseriz.

Oyuncak bezleri yıkamak için kullanılan fırça, eczanelere satılan bir diş fırçası fırçasından kolayca yapılabilir. Onu gerekli uzunlukta memeden kesip odun üzerine yapıştırdık.

Patates püresi için Corolla, bir ataçadan ve yine ahşap bir parça ile elde edilir.

Dolmakalemde olan bahardan, metalden yapılmış bir kapak ve gereksiz ilk bakışta işler ve diğer mutfak aksesuarları elde edilir.

Ve eğer eski Sovyet rendesinden ayrıldıysanız, metal için makasla keserseniz, bir kukla teryochku alabilirsin.

Böyle şaşırtıcı şeyler gereksiz yere yaratılıyor, bu saçmalık gibi görünüyor. En sevdiğiniz çocuklarınızı yaratın ve sürpriz yapın! Sonra, el yapımı bebeklerde bir video master class'ı bulabilirsiniz.

Bebekler için el işleri: ne ve nasıl yapılır

Modern çocuklar için mağaza rafları çeşitli oyuncaklarla doludur. Onların seçimi gerçekten çok büyük. Bununla birlikte, birçok durumda çocukların tercihleri ​​değişmeden kalır: çocuklar arabaları ve askerleri tercih eder ve kızlar Barbie'den yavrulara kadar her türlü bebeği toplarlar.

Kızlar, bebeklere gelince, yalnızca aileyi değil, aynı zamanda mobilyalı bir ev ve şık bir gardırop da içeren komple bir sete sahip olmayı tercih ediyor. Bazen ebeveynler için büyük bir sorun haline gelir, çünkü plastik bayanlar için tüm aksesuarlar oldukça pahalıdır. Ve çocukların iştahlarını tatmin etmek zordur.

Bu nedenle, satın almak için mükemmel bir alternatif bebeklerin kendi elinde hafif el sanatları olacaktır. Dolayısıyla, bir taşla iki kuş öldürürsünüz: tasarruf edersiniz ve mobilya ve diğer ev hijyeni imkânlarından memnuniyet duyacak bir çocuğa ilgi duyacaksınız.

Bebekler için hangi el sanatlarının evde kolayca ve hızlı bir şekilde yapılabileceğini düşünün.

Karton ve makaslara ihtiyacınız olacak. Bu, bir tasarımcı olarak toplanan katlanır bir yatak olacaktır. Tutkal gerekli değildir.

Böylece, gelecekteki yatağın kalın mukavva bileşenlerini kesin. Bunu yapmak için aşağıdaki boyutlardan birkaç dikdörtgen çizmek için cetvel ve kalem kullanın: 13 × 30, 6.5 × 15 - 2 adet, 7 × 13 ve 5 × 13.

İhtiyacınız olan parçaların hepsi bu kadar. Güzel olmak için kenarları yuvarlayabilirsiniz. Şimdi, kesitleri şekilde gösterildiği gibi yapın ve montaja devam edin.

Sadece renklendirmek ve yatak çarşaflarını almak için kalıyor.

Bu yatağın büyüklüğü Barbie için uygundur, ancak gerekli parçaları artırarak veya azaltarak mobilyanın ayarlarını yapabilirsiniz.

Kartondan bebek için el işleri - heyecan verici bir ders, bütün evi dekore edebilir veya hatta inşa edebilirsiniz.

O olmadan hangi kız, hatta bir oyuncak, bir gardırop olmadan yapamaz. Kuklalar için karton el işleri pek çok açıdan yapılabilir, ancak aşağıdaki yöntemin sonucu kıyafetler için güzel bir gardırop olacaktır.

 • ayakkabı altından mukavva kutu. Kapak kutunun kendisine takılmalıdır;
 • tahta çubuklar;
 • suyun değirmenleri;
 • makas, bıçak;
 • sıcak tutkal;
 • hattı;
 • renkli kağıt;
 • eski karton;
 • Velcro;
 • 4 kapak;
 • boncuklar ve düğmeler.
 1. Kutudaki tüm fazlalıkları kesin ve dış ve iç taraflardan renkli kağıtlarla kapatın.
 2. Tutkal 4, kutunun alt kısmını kaplar. Bacak olacak.
 3. Boncuğu bir tutamak gibi kapıya tutkal edin.
 4. Kenarlardan cetveli orta noktasını işaretlemek için kullanın, cetvelin genişliğini üst kenardan geri çekin. Bir bıçak kullanarak, her iki yanında delik açın.
 5. Tahta çubuğu deliklere sokun. Artı kalan sopayı tutkal ve zadekoriruyte ile kesip düzeltip düğmeler yardımıyla bu yerlerde.
 6. Şimdi gelecekteki rafın yerini işaretleyin. Alt kenardan yaklaşık 5-6 cm uzaklıktadır. Tutkal boruları her iki yönden yüksekliği keser.
 7. Yapışan tüplerin üzerinde kolayca duracak olan kartondan bir dikdörtgen kesip çıkartın. Rafı güzel bir kağıtla örtün ve kabin içine yerleştirin.
 8. Kapıyı kilitlemek için Velcro kullanın ve doğru yerlere yapıştırın.

Bebekler için böyle harika el sanatları karton ve biraz hayal gücüyle yapılabilir. Çocuklar için, bunlar yaratıcı gelişimlerine, soyut düşüncelere katkıda bulunan ve el becerilerini geliştiren heyecan verici bir etkinlik olacak.

Bebekler için başka el işleri de yapabilirsin. Örneğin yiyecek, çok acil bir şey, oysa olmadan oynamak zor. Sonuçta, bebekler, gerçek kadınlar gibi, yemek hazırlamak ve masaya hizmet etmek için çok zaman harcıyorlar.

Tabii ki, yemek kili yapmak için mukavvadan çok daha uygundur. Ve "Daha önce oynayın" gibi özel yapışkan bir kütle almak daha iyi.

Bu kil sertleşir ve bebek için katı yiyecekler bulacaksınız. Parlak, güzel ve iştah açıcı besindir. Krep, dondurma, lüks kek, sebze ve meyveler - masayı süsleyecek ve etrafında görünümünü memnun edecek tam bir yemek yapabilirsiniz.

Önemli olan - küçük parçaların modellemesiyle sabırlı olun. Fakat bazı takımlarda, en küçük yiyecek öğeleri için kalıplar vardır.

Bebeğe güzel el sanatlarını kolayca ve hızlı bir şekilde nasıl yapabileceğinizi.

Bebek için kağıt önemsizliği

Uzun bir süre Irina Ma'dan haber almadık, ama bebeklerin koleksiyonunda küçük kağıt koleksiyonu oluşturmadığını hatırladım. Iyiyim. Sonuçta, kuklaları kitaplar, kartpostallar, fotoğraflar ya da bulmacalar olmaksızın gerçekten ne gibi bir hayat sürüyor? Ve diğer öğeler kağıt, hatta dünya ve bilgisayar yapılabilir. Kendiniz görün.

Internette böyle ilginç bir koleksiyon buldum kağıt bebekleri önemsemez!

Fazla düşünmenize, bir şey icat etmenize gerek yok - resimlerinizi kaydedin, renkli bir yazıcıda bastırın, kesin ve birlikte tutkal edin!

Daha küçük şeyler - daha eğlenceli oyuncaklar!

Yonga kutuları

Ürünlerle birlikte kutuları birbirine yapıştırdığınızda yoğunluk ve yerçekimi için şekerin içinde uykuya dalın.

Masa oyunları: dominoes

ve Tarot

Kart Kutusu

Bulmacalar ve onlar için bir kutu

Pasaport - dış kapak, iç sayfalar ve montaj şeması:

CD'ler için kapaklar

ve diskin kendisi

Disk tutucu

Kitap kapakları

Küçük şeyler için kutular:

yan parça (6 parçaya ihtiyacınız var) alt kapak

ve zarf

Değil sayfanın adresini unutmak ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, sosyal ağ kendinizi ekleyin.

tanıdık geldi mi? Dağ Noel şeker hediyeler dağ sarmalayıcılarını büyüyen, azalır. neyi için.

Biz sonuçlarını obedalovki Noel şeker hakkında konuşmaya devam. şeker sarmalayıcıların ne yapılabilir? .

sevgili arkadaşlar Merhaba! Yine seninleyim. Tanıdık Tomchuk Olga ve kızı de olmadan oturup vermedi.

doğal malzemelerden sadece üç dikkat çekici eserler Michael Belozyorov yaptı. "Merhaba

Master Class Maria kabak gelen el sanatları nasıl "Baryshnya9quot;. Anneler pub olduğunu biliyoruz.

Kar tanesi tema üzerinde bizim rekabette makarna Çocuk usta sınıfı: "yeni Yıl". Henüz Matthew.

Yarışmaya gönderilen Burada toplanan çocuk eserleri "Kiler Kış Fantezi" "Dets.

aday Master Class "Çocuklar el sanatları" yarışma "Kiler Kış Fantezi". .

Tartışma: 10 yorum bıraktı.

Bazı çizimler kesildi.

Fikir çok ilginç! Bir kez ince karton üzerine basılmış böyle çizimler üzerinde, bebek mobilya, bebek daire yapıştırılmış.

Olga hangi kesilir? Bütün görüntüler gibi.

Şimdi tekrar Özellikle baktı: Büyük çizimlerin sağ kenarını, örneğin, dünya, şapka kutusu için, genel olarak, tüm bu daha genişlikte sağa kesilir gerilir.

Belki de monitörün çözünürlüğü oldu.

Hayır, monitör dava! "Yakınlaştırma (kenarları kesilebilir)" Sadece yazarken değil, bunu "Görüntü baskısı" diyor çerçeveyi görüntüler ve alt görebilirsiniz "boyutta resim" ve olacağını basarak değilken, on line tutarsan ve eğer orada bir görüntü azaltılır var sonra kene kaldıracak ve kenarları kesilmiş değil! İşte bu kadar!

İşte bir seçki.

teşekkür ederiz. Özellikle şapka için bagajı ve kutular sevdim.

Böyle bir seçim olduğunu çok memnunum. Biz torunları sadece oyuncak evini yapmaya karar verdi.

Bunun bizimle paylaşır onun bulguları, size Irene Ma ederiz.

Afiget daha böyle sites kullandı. * IN LOVE * * AŞIK * * AŞIK *

Ben şahsen! Süper sevdim. Irina Ma, size sınıf! 🙂

Üst GoodwinPress gelen site ve teknik destek Teması

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 6 = 3