Ülkede interneti nasıl yapılır

ülke olarak interneti yapmak. Akıllı telefonunuz ile bağlanmak için basit bir yolu

sizin sitelerinde yürütülen değilse nasıl, ülkede internete bağlanmak için? Eğer yataklarda, aynı zamanda internette kalmaz, ülkede çalışmak varken ne yapmalı? Bir erişim noktası Wi-Fi olarak akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanın. Bir gezi için operatör ile trafik paket yapmak. Ben bütün bunları yapmak lazım nasıl deneyimleri, bahsedeceğiz.

Ben 1 dakika boyunca bir cep telefonu aracılığıyla yazlık online yapılan

Nasıl cep telefonu üzerinden internete bağlanmak için gerçekten yeni değildir. Birçok kişi bunu biliyor. Kendimizi bazen hack bu hayatı kullanılan seyahat. Örneğin, biz otelde internet sadece resepsiyonda oldu Malezya Redang Island, içinde.

Eğer SIM kartı takmak hangi herhangi diğer modern akıllı telefon veya tablet, varsa, o ülkede internet çalıştığınız olacağını düşünün. Bu oldukça vahşi değilse. Ne İnternetin organizasyon yapılmalıdır:

 • Köy mobil operatörün sitesinde Üyeler Bölümüne gidip ayrılmadan önce. İnternet paketleri bulup kendine bir iyilik yapın. Ben MTS onu örnek anlatmak. 30 gün boyunca trafik 3 GB - Ben "Süper Bit" bir paket emretti. 350 ruble maliyeti doğrudan bakiyesinden düşülür. burada bağlanın
 • Bir dizüstü bilgisayarda İnternet'i dağıtmak için, bir akıllı telefonda bir erişim noktasını olun. Çok basit. Wi-Fi ayarlarında, öğe "erişim noktası" bulabilirsiniz. Ardından, wi-fi bağlantı herhangi adını belirtmek ve rastgele şifre ayarlayın. Hepsi bu.

 • Bir dizüstü bilgisayarda internete bağlanmak için sadece kalır. wifi ağ listesi sitenizin yeni erişim noktası. Şifrenizi girin ve bitirdiniz. Ülkede Tam İnternet artık o kadar karmaşık olmayan bir yoldur bir dizüstü üzerinde çalışacak.

erişim noktası kullanılarak yazlık ile telefonda interneti dağıtmak için nasıl

 • Eğer da MTS, çek trafik kalıntı linke hesabınızda olabilir - internet.mts.ru

Bir şekilde köyde interneti geliştirmek Can

yazlık yakın banliyölerde değilse, İnternet çok idealdir. Moskova'dan ben 130 km iletişim arızası olmuştur. Bazen 'Net yakalandı etmez ve bazen mükemmel çalıştı. Ama uzun sürmez. Bu iletişim daha iyiydi, daha iyi bir sinyal ile yerlerin arayışında evi gibi olmalıdır. Sen ikinci kata yere yüksek veya atfedilen telefon koyabilirsiniz.

İkinci katta pencere daha iyi yakalanmış civarında

tabletinizde İnternet telefonda daha kötü yakalandı. Için ikinci katta tüm yapıyı inşa etmek zorunda, bu nedenle uzayda mümkün olduğunca yüksek oldu. Bir telefon daha modern ve hatta zeminde, en sık normaldir yakalar. Bazen dolaba koymak zorunda. çalışmak ve blog 3GB ülkeye gezileri birkaç yeter belirleyin. online video izlemek istiyorsanız, o sınırsız tarife seçmek en iyisidir.

Nerede Moskova'da bir önemsememek 1, 5, 10 kopek devretmeye

Bir büroda çalışıyorsanız ne kadar, dünyayı. bölüm 2

Nasıl bir ortalama maaş ile ofiste çalışmak, yılda 7 kez seyahat etmek. bölüm 1

Biz uçağı kaçırdı. Ve şimdi ne yapmalı?

Konu: ülkede internete bağlanmak nasıl hikayesi!

Konuya göre ara
 • doğrusal görünüşüdür
 • Birleştirilen görünüşüdür
 • dişli görünüm

Ben ülkede internete bağlanmak nasıl hikayesi!

Bir utanç kentte değil, gölde yaz geçirmek için nasıl. Böyle motivasyon bu sorunu çözmek için nasıl internette bakmak için beni zorladı. Bu yazıda ben dilediğiniz hızı elde ve Bana neye ne şekilde çalışacaktır.

yazlık azından ben baz istasyonu yönünde evin çatısına anten kurdu. Burada modeme anten bağlamak başladı ve sonra bir "başarısızlık" oldu. antenden Bağlayıcı benim modem altında uymuyor. O anda, o benim antenler modem ile markete gitmek gerekliydi fikri vardı, ama artık çok geçti. elektrik bandı, zaman izin bu sıkıntıdan Fix ve her şey hazırdı.

Ben yönlendirici modem bağlamak ve VKontakte favori müzik dinlemek için umut benim laptop döndü.

Bir modem ile bir dizüstü bilgisayar gibi görünüyor ve bir yönlendirici umutlarımı, isteklerimi paylaşmak istemiyor. Hız olarak 70Kbit / sn idi ve kalmıştır.

test sonucu 95 kbit / c gösterdi benim sürpriz vardır. Evet, kesinlikle kazanabilir, ama daha en az 500 Kbit / c bekleniyor.

uzmanların ilk fiyat 15 bin ruble olarak gerçekleşti olurdu. Bu maliyet, aynı zamanda ekipman (modem, bir yönlendirici, bir anten) ölçülmesi ve yüklemeden sonra, ve yapılan bırakarak içerir. antenimi koymak ve benim yönlendirici kurmak başardı beri, sadece özel 3g modem için ödedi. Sonuç olarak, ülkedeki İnternet bana 10 bin ruble artı 600 ruble sağlayıcının aylık bir ücret mal oldu.

Ben komşu bağlamak için, 1.000 ruble ek indirim başardı.

olumlu yönleri Ben ülkede geçirmek için daha fazla zaman haline işten iş arkadaşlarının ve şimdi doğadaki çeşitli siteler gibi bir mektup almış olduğu gerçeğini içermelidir.

Re: Ben ülkede internete bağlanmak nasıl hikayesi!

Re: Ben ülkede internete bağlanmak nasıl hikayesi!

kilo nasıl soru forumda kullanıcılar

Benim yüksekliği 167 cm, ağırlığı 84 kg.

2006 yılından bu yana. , Epilepsi ve Depakine reçete - I tanısı almış

o zaman, ben 57 kg ağırlığında, ama hala füme ve doktor dedi ve hemen çıkın.

Ben sigarayı bırakmak ve aniden drozhzhahyu olarak doğrudan balen başlar.

Ben 86 kg ağırlığında başladı.

2009 yılında doktor ağırlığını azaltmak için topsaver emretti ancak kilo hala gitmek ve ayakta vermez.

Tanı henüz kapalı almadığını olarak İlaç, bugüne kadar atılan.

Doktor en az 5 yıl saldırmak için zaman alır önerdi.

3 yıl gitti. Depakine düşürdü - Onların eminim.

Ben giderdim geldi - dyhalki - Nefes bana zor geliyor. ağır kilolu çatışacak Lean.

o 1 derece bana adipozite koymak bir endokrinolog oldu, hasta bana bir diyet sac diyabet verdi.

Ben her zaman aç hissediyorum bir belirti, bağlı olduğu bilmiyorum var.

lütfen yardım edin. Acım ben sadece cant kilo, ben denemek ama kilo olamaz.

Nasıl ülkede internete yapılır?

Her bahar, Rusya'da birçok kişi "tatil sezonu" açılması ve yazlık tüm boş vakitlerini edilir.

Nitekim yazlık - Bu sadece, güneşe beşinci noktayı bakmak bahçe yataklarında kazma, aynı zamanda temiz hava ve çok şımarık değil çevreyi tadını kelimenin tam anlamıyla dinlenmek olamaz yerdir.

Ancak bir sorun, tesadüfen, olur, biz eğlenmek ve ülkeye çocuklarını almak için değil, aynı zamanda iş için sadece gereken, çevrimiçi bir "iğne" Bizi bitki nasıl kalır.

Hücresel operatörün kulesinin yakınında inşa edildiği yakın arazinin olanlar şanslı sahipleri, tarife planına dahil trafik sadece sınırlı hacmi koyulaşır Interet için tam erişime sahip. Internete uzakta yaşayan ve olanlar hiç yok.

Bu yazıda ihtiyacı olanlara yardım etmek ülkede internete bağlanmak için farklı yollarını aramalıyız.

esas olarak, internet işletmek ve kamyoncu iki kategoriye böler gereklidir kullanıcı sayısını almak:

genellikle orada özel villa, 1. sahipleri.

Bir süre evi kiralamak 2. insanlar.

Ben iş için interneti ihtiyacı olanlar için bir temel olarak aldı Neden? İlköğretim, eğlence için interneti ihtiyaç duyan değil tüm bu ekipmanlara yatırım yapabiliyor.

Nasıl sahibi olduğunu, ülkede internete yapılır?

Burada, şiddetle sık sık ülkeyi ziyaret ve Internet gerekiyorsa, özellikle öneriyoruz - basitçe ESM yürütmek ilgili kuruluşlarla temasa, antenin yerleştirilmesi ve sunmak Gerçekten sınırsız internet, Bu herhangi bir kısıtlama olmaksızın erişilebilecektir. çoğu durumda fiyat sorunu 20 TR geçmeyen Özellikle nedeniyle Bir kez - bağlantı ve ekipman için.

Elbette değil, daha pahalı defalarca maliyeti ve çok daha kötü olduğunu ve bayilere internetin LTE operatörleri örgütler uydu internet, yaklaşık vardır.

Eğer "durağan" internet bağlantısına yatırım yapmak hiç ilgi varsa, o sonraki bölüme geçin.

Nasıl geçici olarak misafir olduğu ülkede internete yapılır?

Burada ne yazık ki, daha karmaşık ve belirsiz.

sitesinde biz seyahat ederken internette bir makale yerleştirdik - genelde özellikle şartlı "Sınırsız" tarifesi altında, açıklanan bu çok fazla 3G-interneti planları olduğunu. Telefon interneti saymıyorum, yakalar özellikle olmadığı durumlarda genel ve genellikle benzer amaçlara olarak, sadece 3G-operatör kapsama daha sık "ölü bölgeler" kadar yoğun değildir ve kırsal alanlarda özelliklerine, karmaşık.

Yani, biz yüksek olması nedeniyle maliyet ve istikrarsızlığa terk uydu seçeneği özellikle mobil uydu teklifleri kullanımı. Bir çok ya da az - 150 megabayt başına ruble ödeyerek düşünüyor musunuz? Sen soru retorik olduğunu, cevap veremez.

Bu nedenle, 3G / 4G-internet ile seçeneklerini dikkate alacaktır. Eğer (bu arada, "kalıcı" bir ülkede internete bağlamak kuruluşlar tarafından üstlenilen) bir dizi eylem harcıyorsanız Her şey, çalışır:

1. mobil operatörlerin internet sitelerinin kapsama alanı ile tanıtmak.

2. ESM çizin.

3. Internet'e erişimin organizasyon ekipmanı toplayın.

4. Biz tarife planı seçin.

mobil operatörlerin internet sitelerinin kapsama alanı ile alıştırın.

Tabii ki, ancak, tüm mobil operatörleri ve pozadavat soruları ping olabilir, çağrı merkezi operatörü sıklıkla sitede verildiği aynı bilgi var.

Kendimi Beeline desteğiyle deneyim oldu ben sinyal yükseltici seçimi için hangi kanalların ve hangi baz istasyonlarının aralığı yayın öğrenmek için zaman ihtiyaç vardır. İyi teyzesi bunlar sadece ölçer ve tüm söylemek mühendisin onların yerine çağıran tarafından bulunabilmesi yanıtladı.

İnsanlara gelişmiş olarak yani, biz, site üzerinden açıklamalarla harita üzerinde açıkça hala olduğunu daha tüm bulabilirsiniz.

bilgi ormanın yoğunluğu standları ve diğer faktörler sinyal seviyesini etkileyen hesaplanır (ve herhangi bir mobil operatör sitede yazılır) ve arazi dikkate almaz unutmayın. Biz daha yoğun bir operatörün kapsama en öğrendikten sonra nedenle, - ESM açın. Tüm operatörlerin kapsama alanı yetersiz ise, tüm operatörlerin tüm SIM kartlar üzerinde stok değil ileri geri defalarca gitmek daha iyidir.

En kolay yol, çünkü. hücresel mühendis değiliz, en sevdiğiniz akıllı telefonuyla bir yere gitmek ve genellikle hizmetleri kullanan operatör değilse bir telekom operatörünün SIM'ini elde etmektir. Neyse ki, SIM kart 100 ruble için satın alınabilir - eğer bir şeyler ters giderse - büyük bir kayıp değil. Bazı az İnternet tarife planını bağlamak arzu edilir, çünkü Hızı test ederken, gelen trafiği biraz harcamanız gerekecek.

Önceden, akıllı telefonunuza OOKLA SpeedTest uygulamasını yüklemenizi ve https://internet.yandex.ru adresini hatırlamanızı öneririm - İnternetin hızını belirlerken her iki hizmet de çok yararlıdır. Biri bir uygulama, ikincisi tarayıcı ile açılır ve hızı doğru bir şekilde gösterir.

Bir yere varıyoruz, sim kartı takın ve evin etrafında dolaşmaya başlayın, resepsiyon seviyesi göstergelerine bakın ve sinyalin nerede daha güçlü olduğunu belirleyin. Aynı anda OOLKA SpeedTest uygulamasını başlatıp Internet hızını ölçün.

Birkaç sim kartı yakaladıysanız, o zaman tüm sim'lerle böyle bir radyo keşif yapabilir ve hangisinin en iyi çalışacağını göreceğiz.

İnternete erişim organizasyonu için ekipman seçiyoruz.

Radyo keşifinden sonra, ekipman seçimi aşamasına geçiyoruz.

Ayrı olarak, Yota'dan İnternet'te kalmak istiyorum. 4G Internet'in güvenle çekildiği bu operatörün kapsama alanında bulunuyorsanız, o zaman, "denemek" için verebileceğinden uygun ekipmanı çalmayız ve satın almazsak. Ve, bunun Yota'dan yaklaşık 4G olduğuna dikkat edin.

Yota'nın 3G üzerinde çalıştığı alanlar var. Bu alanlarda, İnternet'i Yota'dan modem, internet merkezi vb. Gibi standart cihazlarla kullanamazsınız. 3G'de desteklenen iş sadece akıllı telefonlar ve tabletler kullanılırken. Görünüşe göre daha kolay - Simka'yı akıllı telefona takın, erişim noktası modunu etkinleştirin ve ileri alın.

Ancak, burada değildi. Yota, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde erişim noktası moduna ne zaman sahip olduğunuzu belirleyebilir ve erişim hızı hemen 128 kb / sn'ye kadar kesilir. Tarife planlarının açıklamasında "Daha Fazla" bağlantısının altında gizlenen bu özelliği reklam veremezler, ancak yine de öyle.

İnternet zaten bu kısıtlamayı atlatmanın yollarını açıklıyor ancak bunlar özellikle uygun değildir ve incelemelerle değerlendiren tek kullanışlı, hepsinin istikrarlı bir şekilde çalışmaması. Denemek için bir arzusun olması durumunda, deneyebilirsin. Genel olarak, kanıtlanmış yöntemler kullanmak daha iyidir.

Yani, koyunlarımıza dönün.

Bir radyo keşif gerçekleştirdiniz ve iyi durumda olduğunuzu öğrendiğinizi varsayalım., İnternet, evin köşesinden uzaktaki bir yere bakan üst katlardan birinde istikrarlı bir şekilde çalışır. Böyle bir durumda, bir 3G / 4G WiFi yönlendirici (örneğin ZTE MF90) satın alabilir ve iyi bir resepsiyon yaptığınız köşeye atabilirsiniz. Ve iyi bir batarya kurulu olması sayesinde, yanınıza da götürebilirsiniz. Bu, tüm dizüstü bilgisayarlarınızı ve akıllı telefonlarınızı Wi-Fi yoluyla İnternet'e bağlama ve zevkinize sunma imkanı verecektir.

Böyle bir yönlendirici olarak bazı sıkıcı eski gereksiz akıllı telefonu kullanabilirsiniz, ancak çalışıyor ve dışarı atılmak üzücü. Varsa, bir SIM kart takın, erişim noktasını etkinleştirin ve keyfini çıkarın - başka bir şey satın almanıza gerek yoktur.

USB modem kullanabilirsiniz. Bu durumda, siz ve dizüstü bilgisayarınız diğer odalardaki resepsiyonun kendine güvenmediği durumlarda internetin yakalamak ve orada çalışmak için daha iyi olduğu köşeye tırmanmak zorunda kalacaktır. Bu İnternet'i diğer cihazlara dağıtmak için, dizüstü bilgisayarınızın ağ adaptörünü erişim noktası moduna (Windows Vista / 7 ve daha yeni sürümlerle, Home Bacic'in sürümüyle başlayan, Başlangıçlı olarak uygulanır - çalışmaz) aktarmanız gerekir. Ancak, sanırım ilk iki seçenek tercih edilir, çünkü dizüstü bilgisayarınızı her zaman saklamak zorunda değilsiniz.

Diyelim ki bir radyo keşif gerçekleştirdiniz ve İnternetin her yerde ve her yerde yakalandığını öğrendi. Bu durumda son derece şanslısın, çünkü Internet'i favori akıllı telefonunuzdan erişim noktası moduna aktararak dizüstü bilgisayarınıza dağıtabilirsiniz. Veya, başka bir telekomünikasyon operatörü kullanıyorsanız, yukarıda anlatıldığı gibi bir modem veya bir yönlendirici satın alın.

Bir radyo keşif gerçekleştirdiniz ve İnternet'i bulduğunuzu varsayalım. bir yerde bir umut ışığı var, ancak bir şekilde değil. Cep telefonu operatörünü arayabilir, en yakın baz istasyonunun nerede olduğunu belirleyebilir ve harici antenle çalışabilen bir yönlendirici veya modem gibi 13-17dbi'de harici bir yöneltici anten satın alarak şaşkın olabilirsiniz. Bu arada, ZTE MF90 harici bir antenle çalışmıyor, ancak bu işlevselliği destekleyen benzer ZTE MF910L veya Huawei E5573 modelleri var.

Yorumlardaki kızgın tepkilerden kaçınmak için, bu modellerin örneğin yol açtığını derhal söyleyeceğim, çünkü Nispeten ucuzlar, ancak onlarla ilgili yorumları okumak ve sonra karar vermek gerekir. Daha pahalı bir şey satın alabilirsiniz, hepsi finansal yeteneklerinize bağlıdır.

Harici antenin evin dış çevresindeki herhangi bir yere sabitlenmesi gerekmez, pencerenin dışına atmanız ve yaklaşık olarak operatörün baz istasyonunun bulunduğu yere göndermeniz yeterlidir. Geçici bir seçenek düşünüyoruz, değil mi?

Tarife planını seçiyoruz.

Zaten makaleden hatırladığımız gibi, sınırsız 3G İnternet sadece Yota'nun şimdiye kadar sunduğu egzotik bir şey - ve yaklaşık 4G olmadığında oldukça sıkı çekinceler. Ve öyleyse, eserin özelliklerini hesaba katarak bir tarife planı seçmek gereklidir.

Posta okumak ve farklı peygamberlerde sohbet etmek ve bazı zamanlarda bazı bilgiler aramak isterseniz, 3-5 GB'lık bir tarife planına ihtiyacınız var. Durumda, internete bağlanmayı planladıkları cihazlarında çeşitli güncellemeleri devre dışı bırakın.

Microsoft, RDP istemcisinin en yeni sürümlerinde, uzak masaüstleri ile çalışırken trafik tüketimini önemli ölçüde artıran 16 renk modunda çalışma olanağını devre dışı bıraktı. Öyleyse, eğer böyle bir iş olmalıysa ve çoğu kez ve çok fazla bir şeyse, olası en yüksek tarife planını kullanmanızı öneririm, çünkü Tarife planını aşan ek bir megabaytın bir kural olarak satın alınması daha pahalıdır.

Gördüğünüz gibi, bazen bazı yatırımlar gerektirse de, internetin bir kır evinde organize edilmesi özellikle zor değildir.

Komşularına ne tür bir İnternet kullandıklarını sorma fırsatı varsa - ihmal etmeyin. Elbette internetin gazetelerde okunduğu köy olmadığı takdirde, belki de zaten hazır seçenekler mevcut.

Veya bir tekrarlayıcı nasıl kurulur

 • Kablosuz Yönelticiyi Yapılandırma

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  + 87 = 95