kağıttan bir kale nasıl yapılır

Nasıl herkese hitap edecek kale, kağıt yapmak için?

Bugün, dükkanlar oyuncak geniş bir yelpazede sunuyoruz, ama onlar oldukça pahalı. çocuğu altüst etmemek için, bunları kendiniz yapmayı deneyin. Ayrıca, süreç içinde çocuğunuzun katılmasına sunabilir, onun hayal gücünü ve mantığını geliştirecek ve ek olarak, yaratıcılık paylaşmasını büyük keyif alacak. İşte erkek ve kız hem hitap edecek kale, kağıt yapmak nasıl. esas olarak bu makalede açıklanan devreyi alabilir, ama buna sonuna kadar gerekli olduğu anlamına gelmez - Hayal gücünüzü ve kendi benzersiz saray oluşturun. Buna ek olarak, bu tür bir ürün, bir dekorasyon olarak kullanılabilir - şekerleme ürünlerinin raf.

Kağıdın kale gibi el sanatları için, ihtiyacınız olacaktır:

kaleden kağıdı nasıl yapılacağını öğrenmek için aşağıdaki bilgileri okumak gerekir:

 1. senin kale dibine olarak onu dibe bırakarak kutusunu sökün. Bir duvar üzerine Kutunun alt sadece bağlantı bırakarak onları kesip, sonra bir kapı çizin. Üst kenarında tamamen onları sonra onlara bir çatı sopa eğmek biri aracılığıyla dişleri, olun.
 2. Şimdi kum renkleri ile bağlamanız gerekir. kazıkların içine kum bölün ve sarı, kırmızı ve mavi renkleri ile bağlayın. Bir sonraki adıma geçmeden önce, kuru kum için beklemek gerekir.
 3. Kalenin duvarına tutkal sürün ve sarı kum ile onları serpin. kayalar hatırlatacak birkaç adet karton dışında ön duvar kesme bakan, onlar kapının kenarında sopa gerekir.
 4. Şimdi patates cipsi bir kavanoz alır. O, pencereden kesip bir çatı olarak hizmet verecek üst koni sopa. kule, tutkal ve sonra mavi kum uygulayın. Çatıyı süslemek için kırmızı kum kullanın.
 5. Kilit tabanına güvence altına alınmalıdır. onu, mavi renkli karton, almak için, yapının etrafındaki su olacak. kale ve su arasındaki Çim yeşil boyalı, talaş yapılır.

Şimdi sadece ilginç bir hikaye anlatmak ve yeni masalı sevgili çocuk lütfen gerekir.

Onlar masal seviyorum ve mucizelere inanıyorum, daha da önemlisi bir oğlan ya da kız, - sen Çocuklarım olunca hiç önemli değil. Her çocuk böyle bir hediye için mutlu olacaktır. mümkün olduğunca yakından kendi ellerinizle kilidi yapmak için, zaman ve çaba harcamak gerekiyor, ama favori yavrular hak.

çözüm için aşağıdaki aksesuarları almak gerekir:

 • mukavva,
 • kağıt havlu veya gelen tüpler;
 • boya;
 • fırçalar;
 • kalem ya da kalemler;
 • tutkal;
 • makas.

kağıt yapımında dan ellerini kilitlemek amacıyla, orijinalin en doğru kopyası olduğunu, bu kuralları izleyin:

 1. Önce bir kule yapmak gerekir. Bu amaçla, diş kesildiği boru, bir ucu, bu fazla olacaktır. Aynı ve birbirlerine aynı mesafede yer olmalıdır. Bunu yapmak için, önce tüm cetvel ve kalem kullanarak ve ancak o zaman kesmek başlamak raschertit gerekir. pencere ve kapı çizin unutmayın. kendi takdirine bağlı olarak olabildiğince kulesi, süsleyin.
 2. Biz duvarlara açın. yapı orijinaline en benzer olduğunu böylece sadece onları çizmek, her zaman taştan yapılmış 7 cm kilitleri .. - 9 cm, genişlik - 4 dikdörtgen desen, yaklaşık yüksekliği Cut Buna duvar 3 gri boya boyamak ve kurutma keçe kalem sonrası keyfi taşları çizin.
 3. Geçen duvarında öncesi beraberlik kapısını yapmak ve sonra kesmek gerekir. ahşap üzerine boya, biz hayal, genel olarak kuşağı tutmak için bir ilmek çizebilirsiniz. kalan duvar diğerleri bağlanır.
 4. kuleleri geri dön. Bunlar 2 bitişik kesik eşit yükseklikte kale surunun ardından 4 kısım halinde çevresi, paylaşır. Şimdi her kesim duvarları ile bağlayın.
 5. Çatıya alınıyor. Tek bir kule ve herkese olarak yapılabilir. Bu, tüm fikri bağlıdır. Çatı karton, bir çevre alınır. Şimdi iki bölümden ve boya taklit fayans halinde kesilir. Onlar koni kulenin üstüne takılır oluşturacak şekilde uçlarını birleştirmek. o tutmak için daha iyidir bu zaten, yapıştırıcı ile duvara çatı temas ucunu yağlama özelliğine sahiptir.
 6. Kale hazır, ancak hayal edebilirsiniz - kule bayrak süslemeleri ve çeşitli süs ile tamamlayacak.

şemaları bu makalede mevcuttur kağıttan yapılmış kale, çocuğunuzla hayalini gerçekleştirmek ve ona mutluluk bir parça vermek yardımcı olacaktır. eser sadece dekorasyon olarak değil kullanılacaksa, istikrar konusunda unutma. Örneğin, içeriden güvenceye alınmalıdır yapışkan bant yardımı ile her ayrıntıyı düzeltmek mümkündür. Aynı saray sadece muhteşem parlak renkte dekore etmek, küçük Prenses için yapılabilir. Artık bir kağıt kale yapmak ilişkin ayrıntılı talimatları biliyorum. Devam et Kendinizi ve bebeğinizi davranın.

Nasıl bir kale yapmak. elleriyle karton.

Az önce ne yapmıyor oyuncaklar karton kaleler, evler, mobilya. güzel bir ortaçağ sarayı oluşturmak için Bkz. Aynı anda birkaç erkek ve kız bu kale ile oynayın ve içinde gerçekleşecek hikayeleri icat: Her şeyden önce, sen güçlü ve kalın karton bulmalıyız. oyuncaklar için şablonlar: karton aktarılır, daha sonra bir bıçak siluet kırtasiye kesti: Şimdi en ilginç işgal geliyor - kale belirteçleri silt guaj bir tablosu: Başka bir seçenek çocuklar için bir kale oluşturmak için: Kendi elleriyle dişleri ile karton duvarlarda çizin, makasla kesilecek o ihtiyacı geçirir: cut: yoğun rulo Havlu Usta kulesi. Bunu yapmak için, burada beş parça olan bu bölün: kuleleri eklemek için rulo kesik yapma: şeffaf bandı Tutkal: birlikte kule ve duvar: Boyama: kulelerine git bir koni şeklinde bir çatı yapmak için, kağıt üzerinde bir daire çizin: dairenin yarıçapı boyunca ellerini kesin: Birleştirme: tüm ayrıntıları araya Düzenledi:

Yani çocuklarınızla kendi elleriyle yaratmak harika kale ve hangi oyuncakları yapabilirsiniz nasıl?

PUSH "Beğen" ve Facebook ↓ sadece iyi pozisyonları almak

Karton Güzel kale: 4 usta Kurulu

Kale karton değil sadece yetişkinleri değil, aynı zamanda karton el sanatları çocukları üretebilir - bağımlısı sadece çocuklar değil aynı zamanda yetişkin sanat ayrı bir türüdür. Bitmiş modeli görünce, onlar yapmak çok zordur, ama gerçekten hemen gerçek başyapıtlarından oluşturmak için başlayabilir temelleri becerileri gibi görünüyor. Doğruluk, sabır ve azim - o yaratıcılık bu tür uygulama için gerekli olan tek şey. karton bazen birkaç gün veya hafta yapılan büyük ve güzel bir kale çünkü. Tabii ki, sanatın geleceğin dekorasyonunda olmak zorunda fantezi uçuş olmadan yapamaz. Ama yetişkinler memnuniyetle kale gelecekteki metresi veya usta yardımcı olacaktır.

elleri İpuçları ustaları ile kartondan yapılmış bir kale yapın

oyma taret ile güzel kilitler internet veya açık alanlara bulunabilir alışkanlıklarına göre yapılır kendi ön eskiz çizimleri yapmak. daha karton kutuları veya karton levha ihtiyaç çalışmak.

karton kale üretimi için tüm malzemeler El işleri için mağaza satın alabilirsiniz

 1. Basit kalem karton üzerinde kale geleceğin hatlarını çizin.
 2. ofis duvarları, kuleler, kemerli açıklıklar keskin bir bıçak kesme siluetleri kullanma.
 3. tasarım elemanları bant veya yapıştırıcı ile yapıştırılır.
 4. Duvarlar renkleri boyanmış veya renkli kağıt yapıştırılan.

Bu, diğer yapılar için bir algoritma kullanılabilir basit bir imalat düzeni kilit karton vardır.

Kalenin Yuvarlak kuleleri en kolay kağıt havlu, gıda folyo, muşamba kolları arasından yapılır.

Kendi elleriyle karton kutudan bir kale nasıl yapılır: Adım ana sınıfı

İyice karton kale imalat başlatmak için, önce ayrıntılı olarak sunmak ve bir resim çizmek gerekir. Ve sonra ayrıntılı bir çizim için temel. Bundan sonra kale inşaat ve dekorasyon üzerine uzun ve zahmetli çalışma olacak.

Kale karton çocuk odası için dekor büyük bir unsurudur

payetler, tüyler, boncuklar, kutular, zincirler, suni çiçekler, ve diğerleri: Ayrıca çeşitli yardımcı kale dekorasyon malzemeleri pişirebilirsiniz. Onları şablon yapılır elemanlar arasında ise mevcut kale kompleksi, rakamlar oyulmuş.

 1. Birinci grafik kağıdı üzerindeki çekme inşa edilmiştir.
 2. ayrı ayrı hazırlanmış şablonlar kale bütün büyük ve küçük parçalar. ürün tekrarı durumunda şablon sadece bir yapılır. Biz detaylı olarak yapıştırıcı uygulanır bir dikiş, odadan gerekli olduğunu unutmamalıyız.
 3. Şablonlar kesilmiş, sonra karton ve hatlarına uygulanır ve edilmektedir. Yapıştırılması ile bunları karıştırmamak etmemek için, kilidin tüm numaralandırmak için arzu edilir.
 4. ana bileşenden kale temeli yapıştırılmış.
 5. Yapıştırılmış küçük parçalar (balkonlar, merdiven, teraslar, kuleleri).
 6. Daha sonra, kilit yoğun bir baz (karton, köpük) üzerine monte edilebilir.
 7. Kale boyalı ve dekoratif unsurlar bulunmaktadır.

bloklar şeklinde duvarlarında bir çizim yapmak için, bütün kale gri veya açık kahverengi boya boyamak gerekir. Daha sonra, köpük sünger parçasından dikdörtgen şeklinde bir desen kesti. Onun duvarlarda koyu kahverengi boya batırılmış ve imitasyon tuğla bırakın.

Şablonlar ve talimatlar: kendi elleri ile kağıt Güzel kale

Düz kağıt itibaren, yerine dekorasyon bir oyuncak olarak hizmet ama olmaz alışılmadık güzel kilitleri inşa edebilirsiniz. bunlar farklı renklerde LED aydınlatma iç yaparsanız, bunlar mükemmel başucu lambaları olabilir. Ama bu kadar ciddi bir anlaşma el sanatları yetişkinler ve çocuklar internetten download ve renkli yazıcı üzerinde yazılı olabilir hazır şablonları sunabilir. Onlar da kitapçılarda ya da sanat tedarik mağazalarında satılmaktadır.

Satışta boyut, şekil ve renk bakımından farklı olan bir kağıt kale oluşturmak için çeşitli şablonlar vardır

Ne el sanatları üretimi için gereklidir:

 • makas;
 • Tutkal çubuğu ya da tutkal PVA fırçası.

Dikkatlice kale hatlarını ve tüm bireysel parçaları kesmek için gereklidir. Daha sonra kat ve tutkal hatları boyunca bunları kıvırmak. Son adım, kale taret duvarları, örneğin, ayrı parçaların yapışkan sürülmesidir.

Güçlü çıktı tasarlamak için, gemide kağıt parçalarını sopa gerekir.

Yeni başlayanlar için Düzenleri: nasıl elleri ile karton kutudan bir kale yapmak

İlk el sanatları en iyi dikkatlice sahip usta sınıfları okudu veya video eğitimlerini inceleyen, basit bir şema yapmak. Kitle bilgiyi dışarı Pocherpnuv, çalışmak başlayabilirsiniz. Yüksek ilk dikey olarak birbirine bağlanmış iki karton duvarlarının bir kütle yapısına ve kilitlenmesini sağlamak denemek için tavsiye edilir. çocuk da bu basit modeli yapmak ister olacaktır.

karton kale yaratılmasına alma, ilk video ana sınıfı görünmelidir

 • (Beyaz veya renkli) karton iki yaprak;
 • Renkli kalemler veya boyalar;
 • makas;
 • Basit kalem.

karton levhalar üzerine rastgele kale duvarları çekilir ve kontur boyunca kesilir. Her bir tabakanın ortasında diğer levha girdiği bir oluk olmalıdır. Sonraki duvar iki tarafta boyanmış ve birleştirilmelidir. Ayrıca, ilginç bir uygulama yaparak, renkli kağıt ile üzerinde yapıştırabilirsiniz.

Kapılar ve pencereler onlara oyuncak veya el ya da basitçe göz yaşartıcı açıklıkları itebilecek oyun sırasında çocuğa yeterince büyük boyutta olmalıdır.

Kalenin en basit modeli başarıyla yapıldıktan sonra, daha karmaşık yapılara ilerleyebilir. el sanatları üretimi için çekmek ve çocuk için gereklidir. O da yavaş yavaş yeteneklerinizi geliştirmek ve yaratıcı yeteneklerini geliştirecektir.

Usta sınıfı: karton kale (video)

elleriyle kale yapma - bu her zaman kolay değildir. Örneğin, boyutlar aynı parçalar değildir veya karton kurutma tutkal işleminde deforme edilir. Nedenle talimatları dikkatlice okuyun ve geçmişteki hataların dikkate alınması gerekmektedir. Ve sonra lüks Royal Castle zanaat toplanmasında yer gurur duymaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 3 = 6