kendi elleriyle ülkede bir çim nasıl yapılır

Nasıl kendi elleriyle ülkede bir çim yapılır?

Yaz sakinlerinin Giderek artan sayıda sitelerinin çimler üzerinde düzenleyin. Birisi birisinin çiçek yatağı ile birleştirir, birisi o çocukların oyun için bir platform düzenler, gazebo yakın yeşillik küçük bir parçasıdır. Düzgün, kendi elleriyle çim yapmak tavsiyelerimizi amacıyla, peyzaj tasarımı uzmanları ile mutabık kalmışlardır.

çimenler yapma yöntemine Varyasyonları

Eğer kendi elleriyle çim nasıl karar vermeden önce, seçtiğiniz onu oluşturmak için hangi yolu karar vermeniz gerekir.

kullanılabilecek çim düzenlemesi, iki tür vardır:

bir çim tohumlama Eğer kendi elleriyle bir çim yapmak niyetinde özellikle ucuzdur. Ancak bu yöntem, yüksek işgücü maliyetleri gerektirir, fakat bizim yaz sakinlerinin, hiçbir çalışma korkunç.

Cihazın ikinci tip kendi elleriyle ülkede çim - döşeme halı bir rulo satın aldı. Bu yöntem, hızlı ve doğru bir çim yapmanızı sağlar. Ayrıca, onlar için bakım, çimlenmesi için beklemek gerekmez. Biz hemen bize ve çocuklarımıza memnun edecek hazır çim, olsun. Ancak, çim nispeten pahalı, ama güzellik kurbanları talep!

bilerek Çeşitler çim

imalat yöntemini seçtikten sonra kendi ellerine gelecek çim işlevselliği ile belirlenir ile ülkedeki çim yapmadan önce. çeşitli seçenekler arasından seçim Will:

Zemin çim Onun otlar diğer incelik, narin zümrüt yeşili ve mükemmel dekoratif etkisi farklıdır. Takım elbisesi çiçek yatak veya dağ slaytlar ile kombine binalar yakın alanları, süslemek için. Böyle bir çim gitmek için tavsiye edilmez.

spor çim, tam tersine, bu aşınma ve hızlı iyileşme direnci yüksektir. Bu nedenle, artan yük çim üzerine düşer köşkler ve diğer yerlerin yakınında, oyun alanlarında kullanılır.

Park veya bahçe çim da oldukça dayanıklı, ancak bir spor çim daha az oranda. Böyle çimler için Karışım spor daha az, dolayısıyla bahçıvanlar arasında en yaygın olanlarıdır. Bu çim için de yürüyebilir ve çocukların çim fazla zarar vermeden oynarlar.

Mağribi çim veya çayır O çiçekli bitkilerin oluştuğunu diğerlerinden farklıdır. Bu kompozisyonun çim karışımı ekim, gerçek ülke çayır olsun. İşte elle yapılan ülkedeki Mağribi çim, üzerinde fotoğrafı.

evrensel çim Bu geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. dekoratif ve aşınmaya karşı dayanıklı ve gölge geçirmez: Farklı çim özelliklerini birleştirir. Bu seçeneğin kullanılması, farklı özellikleri ve aydınlatma derecesi ile alanlarında tavsiye edilir.

Şimdi kendi elleriyle çim düzeni hakkında konuşmak ve fotoğraf adım işlem adımını göstermektedir edelim. Her şeyden önce, bizim çimler için seçilmiştir siteyi hazırlamak gerekir.

Başlamak için enkaz alanını temizlemek ve özellikle çok sayıda yabani otlar ile çıkarın. Küçük otlar kazma elle seçilebilir ve kimya vasıtasıyla doğasını zehirleyebilir.

Kimyasal gübre, herbisit veya diğer kimyasalların uygulanması, sadece doğayı değil, aynı zamanda çim kendileri ve çocukları yok edemeyecek!

doğal tarım yöntemleri kullanmak Ama eğer aksi yapmak gereklidir ve sitenizin sizi ve güzel bir çim ve normal ortam teşekkür edecek. Yabani otlar yok etmek için bile toprak üzerinde kazmak yok. Eski muşamba, çatı, çatı barut: hasat bölümü sonra haddelenmiş bir malzeme tabakası ile kapsamalıdır. Ambalaj karton, eski halı ve benzerleri gibi çeşitli olarak uygundur. Yaz sonu ve ilkbaharda tüm zenginliği yatırın, kaldırıp kendi elleriyle çim ekim başlar.

Şimdi her ne kadar zaten solucanlar ve diğer toprak sakinleri yapılan için işin örtüsü altında, gevşetmek ve toprağı eşitlemek gerekiyor. malç altında, aktif ve gevşek toprak vardır. Yine de, üst tabaka düzleminde ve tırmık döşeme ile tedavi edilmesi.

Eğer çim ekmek için mümkün olduğu kadar dikkatli ihtiyaç Bundan sonra bu eşit sitede bitkisel karışım satın tohumları dağıt. İlk uzunlamasına geçit yapmak, ardından çapraz. eşit tohumlarını ekmeye deneyin. Ancak, uygulamak ve çimler için özel matkap olabilir.

Şimdi toprakta tohum mühür gerekir. Bunu yapmak için, bir tırmık veya ploskorezy kullanın. sonlandırma arzu prikatat tohumları sonra. Bunun nedeni toprak ile daha iyi temas etme çimlenmeyi artacaktır. o mevcut değilse özel bir silindirin tohumlarını aşağı yuvarlandı, bir sonraki fotoğrafta kendi elleriyle ülkede çim üretiminde olduğu gibi boru bölümünü kullanabilirsiniz.

Prikatanny alan de yanlışlıkla toprak gömülü tohum yıkamak için değil, serpilmesiyle sulanan edilmelidir.

Eğer bir villa çim düzenlemek için karar verirseniz, önce satılan rulo büyüklüğüne aşina olacak ve gerekli miktarını hesaplamak gerekir. malzeme elde edilen miktarı, yüzde 10 daha doğru bir kesim için gerekli marjı arttırılması ya da montaj sırasında evlilik telafi etmek gerekir.

Eğer kendi elleriyle ülkede bunu belirleyen bir çim seçmeden önce, aşağıda sunulan fotoğraflara bakmak.

Bu ot rulo genişlik ve kalınlık hem de eşit olması gerektiğini görebiliriz. Değerlendirip çim kalitesi de önemlidir.

Eğer çim bir halı yatıyordu önce, zemin hazırlamak gerekir. Aksine çim tohumu rulo drenaj cihaz gerektirir. Bunu yapmak için, toprak, istenen derinlik çıkarıldı ve siper istiflenmiş tabakalar moloz ve kum hazırlanır. yastık Katmanlar 10 santimetre kalınlığında ve dikkatli rammed olmalıdır. Bunun yerine kum, bir geotekstil kullanabilirsiniz.

kum-çakıl yastığının hazırlanmasından sonra gerekli miktarda toprak döndürür. gerilmiş kablosunu kullanarak, sitede zemin tesviyesi. dikkatle zemin döşeme siteyi çarpan sonra. Biz onlar katlanır yan rulo düzeni ile başlar.

Çim köklerine teslimat gününde gerekli çim bırakmaya kurutulmuş değil!

Özellikle dikkatle çünkü tüm sahanın kalitesi bağlıdır nasıl biz yataktan birinci, rulo döşeme yaklaşım. belirtilen diğer birinci silindir izmarit uzunluğu ve genişliği sonra. Uzantısı ile yapılan rulo döşeme. tuğla cihazda olduğu gibi, komşu eklemlere kademelendirilmelidir.

koymayın rulo örtüştüğü ancak Şeritler arasındaki mesafe daha büyük 1 santimetre yapmamak daha iyidir. Aksi iyi mahsul rulo kenarı olsun. Her şerit, aşağı haddelenmiştir. Tüm bantları, çim sulama koyduktan sonra. Sulama rulo kök yapmayız kadar kadar yapılır. Genellikle yaklaşık iki hafta sürer.

adım kılavuz adım: Bir kendi elleriyle ülkede çim nasıl yapılır

kadife otu farklı alan bütün alanında, belirli bir ortam yaratma yeteneğine. Zümrüt tonları birleştirerek renkler, parkurlarda ve alpin bahçeleri ile tasarım belirleyebilir. Nasıl kendi elleriyle ülkede bir çim yapılır? Bu, her gücüdür. Kendi ihtiyaca çim oluşumu seçip siteyi nasıl hazırlanacağını anlamak için hangi glade olacaktır. Ekim ve bakım sırasında standart hataları önlemek için önemlidir.

Önce ne yapmalıyım?

dikim öncesinde birkaç ay içinde çim altındaki yerleri eğitim başlayın. Özellikle sitesi yıllık bitkilerin çok sayıda bulunuyorsa. Nasıl kendi elleriyle ülkede bir çim yapılır? eşit olarak uygun ve güneşli ve hafif yerleri gölgeli için. Ağacın gölgesi çok büyükse, gerek çim özenle seçilmiş otlar oluşturun. Sen özel çim karışımları satın alabilirsiniz.

Sitedeki çim oluşumu düşünmek, sitenin kumlu veya gevşek olmalıdır. Yüksek nem varsa, site drenaj sistemi düzenleyin. nem eksikliği ekinler üzerinde olumsuz etkisi. Bu sorunu önlemek için, toprağın üst tabakayı kaldırmak ve kil kullanan bir yastık yapmak. tabaka kalınlığı 10 cm. Nasıl kendi elleriyle ülkede bir çim yapmak olmalıdır? Bunun iyi bir sulama sistemi olduğundan emin olun.

kısmı kendi ellerini donatmak, humus shoveled. Tüm enkaz kaldırmak gerekir. bereketli tabakasının kalınlığı olmamalıdır az 30 cm. Sen getirdi humus yararlanmak karar verdik? toprağın sıkıştığı, böylece iyice bastırın.

Yabancı otların kurtulmak için gereklidir

Gelecekteki çim yabani ot sitesinden kaldırın. Bu yardımcı olmaz Normal ot mücadelesi. Sonuç olarak, gerek herbisitlerin kullanımı. ilaçların uygulanması özel cihazlar kullanır için yabani otlar yüzey vasıtasıyla püskürtülecek. Bu önlemler sayesinde tüm gereksiz bitkiler bir hafta içinde öldüğünü olacaktır. Birkaç tedaviler sürebilir. tekrar işleme için yeni sürgünlerin çıkması için beklemek zorunda. Nasıl kendi elleriyle ülkede bir çim yapılır? Buna biz sadece 3 hafta toprağın son tedaviden sonra geri dönmek zorundadır.

Toprak kalitesi yeterince iyi değilse, sen gübre ya da özel araçları kullanabilirsiniz.

Hangi sitede bir çim oluşturabilirim?

Eğer kendi elleriyle ülkede güzel bir çim yapmadan önce, gerekli biçimden hangi boyut ve karar vermelidir. Ayrıca site tasarımı olacak olan bulunmalıdır. çim ne tür evler içinde kullanılabilir?

  1. Zemin. en prestijli ve güzel çim. Çim düz bir arsa üzerinde bitki tavsiye edilir bilin. Seç bitkileri dikkatle düşünülmelidir. o uzun sürmez onsuz çim, iyice bakıma ihtiyacı var.
  2. Sıradan. peyzaj tasarımının bir parçası olan temizleme en yaygın türü. iddiasız ne de oluşturulmasında veya bakımında çim Bu tip. Ayrıca, ayaklar altına yüksek direnç ile karakterize edilir. Alelade çimen aileler için en iyi seçenektir.
  3. Mağribi. Bu ot aynı zamanda çim çiçek olarak da bilinir. Site boyutunda yeterince büyükse bu türü sadece seçilmelidir. Bu otlar ve çiçekler birkaç düzine farklı çeşitten oluşmaktadır. Buna ek olarak, çim görünümü yaz boyunca değişir.
  4. Sen çim kullanabilirsiniz. Ülkede elleriyle oldukça kolay bir takas oluşturun. Ve yüksek kaliteli çim örtüsü kısa sürede minimum çabayla elde edilecektir.

çim şekli değişebilir. Alanlar, farklı yatak ve yapılar arasında bulunan dar bir şerit temsil düzgün ve sürekli olabilir. bir şekilde, sıra dışı kavisli ya da kıvırcık olabilir. Böyle çim tasarım alanına sığacak şekilde mükemmel mümkün. Seçim tercihleri ​​tarafından yönlendirilen her sahibinin verilebilmesine veya kendi ev, yapacaktır.

Gerekli araçlar çalışmak

tüm ayrıntıları kesinlikle kabul sonra, kendi elleriyle ülkede bir çim yaratmaya başlayabilir. Ayrıntılı kılavuz herhangi bir karmaşık işlemleri anlamına gelmez. Önce bazı araçlar toplamak gerekir. İhtiyacınız olanlar:

  1. Kürek.
  2. Rake.
  3. Kurulu. Onlar uzunluğunda olmalıdır. Bunun yerine, toprağı sıkıştırmak için kolay rulo kullanabilirsiniz.
  4. otların tohumları, hangi çim olmalıdır.
  5. Ekme.
  6. sulama için bir hortum.

Tüm araçlar monte edilir? Biz kendi elleriyle ülkede bir çim oluşturmak başlar. Adım adım talimatlar daha detaylı olarak açıklanacaktır.

yüzey düz olmalı

İlk adımlar zaten yukarıda tarif edilmiştir. , Çöpleri topluyorlar, uygun bir siteyi bulmak gerekiyor yabani otları çıkarıp döller. Bu ihtiyaç varsa, sen drenaj ve sulama sistemi yapmak gerekecektir. Bundan sonra, boşluk hizalama geçin. Platform delikleri veya yükseltiler olmamalıdır. Tüm bu mevcut değilse, o zaman toprak birkaç kez kazılıp. onun tesviye için bir komisyon kullanmak gerekir. Eğer ekim başlamadan önce, tahta kullanarak veya buz pateni, zemin bastırıp sıkıştırmak. Amaçla boru hurda için kullanarak, yapmak zor değildir.

çim seçimi ile iyice ele alınmalıdır

küçük dişleri olan bir tarak kullan, yetiştirme amacıyla toprak hazırlayın. Ekim sonra pisti üzerinde, birinci boyuna dik olmalıdır. iki bölüme tüm tohumlarını bölün. Her biri kum ile karıştırın. Sonra saçmak başlar. Site çok büyük ise, özel matkap kullanın. Bir santimetre daha fazlası - Ekim derinliği büyük olmalıdır. Bu sayede tohum çimlenmesini artırmak için yapar. çim farklı çeşitlerinin büyük bir sayı vardır. Bunlar renk, görünüş olarak farklılık ve ayrılma talebiyle. Dikkatlice karışımları seçimi, güdümlü alanına yaklaşmasına önerilir. Sen mağaza uzman danışman yardımı alabilir.

Bir tırmık kullanarak, toprağın üst tabakası ile tohum karıştırın. ekim sonrasında, toprak sıkıştırıcı kullanılarak sıkıştırılmalıdır. Bu nedeniyle çim çimlenmesi için gerekli koşulları iyileştirilecektir. Buna ek olarak, tohumlar kuşlar ve rüzgardan saldırılara karşı korumak için mümkün olacaktır. kısmı, ekimden sonra sulanır edilmelidir. Bu Dikkatli ve hassas ırırsınız. En kısa sürede ilk giriş rampası olarak düzenli sulanmalıdır.

çim döşeme emin olun. Bu bakımın temel koşullar olduğunu. Harcama kesim çim yüksekliği 8 cm ulaştığında andan itibaren düzenli önerilir.

kendi elleriyle ülkede çim nasıl yapılacağı sorusu ile işkence? yavaş için en az bir çaba farklı olan bir varyantı vardır. Sadece bobin kaplama yararlanmak zorundayız. çim kalınlığa sahip bu özel ızgara 5 cm 'dir. Bu bir rulo halinde sarılır. Bu formda o ve montaj yerine transfer etmek gereklidir. çok yukarıda anlatılan yöntemleri hazırlamak için gerekli Önceden. Sen, yabani otlar kurtulmak toprak, seviye sitesini döller gerekir. Bu işlemler, zemin ve kaplama arasındaki havanın çıkmasını önleyebilir. çim alana yayılmış, onun rulo devirdi ve dikkatle dökün. tüm Yukarıdaki işlemlerden sonra, doymuş yeşil ile düz, sağlam bir kaplama olsun. Bu çimler üzerlerinde çim kırpma çok daha hızlı büyüyor karakterize edilir. Kaplama en kısa süre içinde almak için gereken zaman, alan şekillendirme bu yöntem durumunda mümkündür kullanın.

Çim süslemeleri için gereklidir. yorum ne?

Çim banliyö alanın peyzaj önemli bir pozisyon alır. Bu nedenle, tasarımına uyum uyum sağlamak için gereklidir. Eğer kendi elleriyle ülkede çim nasıl yapılacağı sorusuna cevap vermek istiyorsanız, bu noktayı göz önünde bulundurun. sitelerinde bir alan yarattık insanların Yorumlar, ek boşluk olduğunu göstermiştir. Ve bu amaçla en iyisi dökme malzemeler kullanmak. En popüler yüksek renk çakıl, farklı tonlarda farklı olabilir ezilmiş granit cezaları ve dekoratif cips,.

Sen kendi elleriyle ülkede bir çim yapmak gerekir? İlkbaharda iğne yapraklı çalı ve çiçek çeşitli dikilebilir. Yaz ortasında tarafından Değerlendirmeler tarafından gösterildiği gibi güzel bir çayır vardır. Ayrıca tencere sera bitkileri koyabilirsiniz. Yeşil çim çerçevede, onlar iyi bakacağız. mükemmel tamamlayıcısı banklar masaldan gnomes veya diğer karakterlerin çeşitli rakamlar olacaktır. Neden çiçek yataklı bir çim yardım düzenlemek değil? Bu da iyi bir fikirdir. Avrupa tasarımı kırsal niteliklerini yardımı ile elde edilebilir. Örneğin, çiçekli ahşap banklar, el arabası, bahçe heykel çeşitli kullanabilirsiniz. Sadece düzgün ve bakımlı çim iyi tat site sahibi varlığını göstermek unutmayın.

Bir çim oluşturma heyecan verici işlemi

Bu yorum kendi elleriyle ülkede çim nasıl yapılacağı sorusuna bir cevap verilmiştir. o süreci gibi görünüyor ve sonuç elde edilebilir, ne sen incelemeyi okurken sırasında gördüklerimin Fotoğraf. Onlar kelimeler arazi ileödüllendirilecek güzelliği göstermek için daha iyidir. Ama örneğin bir çim oluşturma sürecinde zorluklar kullanılamaz. Her şey sitenizi dekore etmek istiyorum ne kadar bağlı olacaktır. Bu yaratıcı ve heyecan verici süreçte şans dilemek gerekir.

Güzel bir çim büyümeye nasıl ve iddiasız - tembel için bir çim oluşturma sırları

Raduyuschemu gözleri yeşil çimler sürekli ve dikkatli bakım gerektirir. Periyodik, su, ot veya dikkatsiz, çiroz alana bir güzel çayır dönüş, biçmek döller gereklidir. Zaman bakım çim bir sürü ayırmaya yeteneği veya isteği yok olanlar için, alternatifler vardır. Gösterişsiz çim tembel yaz sakinleri özel dikkat gerektirmeyen otların belirli türdeki dışarı büyüyebilir.

çayır, Mağribi, yonca ve netravyanoy: Bugün, çimler çeşitli türleri az bakım ile tespit edilebilir. Onlar kompozisyon ve görünüş olarak farklılık, ama bir şey onları birleştiren - ekilen bitkilerin özel dikkat ve özen gerektirir ve dolayısıyla doğal ve bakımlı bir görünüme sahip değildir.

çayır otları Çimen karışımı doğal yeşil çayır andıran yazlık, çim yol, ama aynı zamanda insan eliyle yaratılmış dekoratif bir boyadır. Geç sonbahar çok erken yaylı renklerin onların çeşitli memnun edecek yabani otların ve baklagiller ve tahıllar oluşan. Çayır çimen dahası, tamamen görünür otlar değil, sık biçme ihtiyaç ve vermez.

kuraklığa beyaz veya pembe yonca farklı sağlamlık ve direnç Çayır. dikim için uygun herhangi bir kir. Bu çok keyif veren alışılmadık yumuşak kapağı, merdiven oluşturur. Diğer hububat yerini edilebilir nemli alanlarda ve yonca gölgesinde olarak, açık güneşli alanlarda dikilecek arzu edilir.

Karışım bitkisel ek olarak, Mağribi çim ekimi için, uzun ömürlü ve yıllık kır çiçekleri tohumlarını içerir. bileşim, farklı olgunlaşma süreleri ile bir veya daha fazla bitki türünü içerir başlarına büyüyen ve müdahalesi olmadan çoğaltabilir. Mağribi çim tembel bahçıvanlar için idealdir ve aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi, site renkli çiçek çayır üzerinde oluşturmanıza olanak sağlar.

Netravyanoe dekoratif kaplama yaşayan bir halıdır. yer örtücü bitkileri kullanarak oluşturun. phlox, kuş otu, kekik: güneşli açık alanlar üzerinde ışık seven bitki çeşidi tavsiye edilir. gölgeli nemli yerlerde uygun mine çiçeği, sürünen cinquefoil, vadi Lilium için. otlar ilk kez kültür bitkilerinin zorla olmadığını açan çayır periyodik ot gerekir.

Çim tembel Lilliput - özenli bakım gerektirmez alan zengin yeşil renkte dekoratif çim oluşturmanıza olanak veren bir özel seçilmiş bitkisel karışım. Çim yeterince yavaş büyür, bu yüzden sık sık biçme ihtiyacı yoktur. 10 cm'lik bir yüksekliğe ulaştığında birinci saç kesimi, gereklidir.

yapı bluegrass, Genetiği değiştirilmiş sert çimen ve çayır birkaç çeşit içerir. Bitkiler de kuraklık ve yüksek mekanik gerilime karşı dayanıklı don tahammül. Çim tembel Lilliput gölge veya tam güneş dikildi edilebilir. Önerilen tüketim mix - 4 kare başına tohum 100 gr. m. kare.

Dekoratif takas kendisi sitesinde görünmez. çim tembel denir olmasına rağmen, o da dikilecek gerekecektir. bitkisel karışım seçimi, sen çim kırmak istediğiniz akılda tutmak emin olun. Her paket üzerindeki karışımın bileşimine hakkında bilgi bulabilirsiniz, ve ne alanları için tasarlanmıştır.

Nasıl düzgün toprak hazırlamak için

Kendi elleriyle tembel çim ülkede size bitki önce, toprak hazırlamak gerekir. İleride bu adımı, atlayın yerine güzel çiçek açan çim veya kabarık dekoratif halı varsa, yabani otlar ile bir saha büyümüş olsun. Hedef sitesinden yabani otları ve tüm kökleri söküp ve site kazmak için gereklidir.

dikim için bitki çeşitleri bağlı olarak, gübre olun ve sonra toprakta biraz kum eklemek gerekir. Bu toprakta tohumlarını ekmek, bunlar daha yavaş büyür ve daha az bir saç kesimi gerekir muhtemeldir olacaktır. Bundan sonra kara tam terazisinde ve sıkıştırılmış olmalıdır. Özel bir silindirin varlığında Değilse, uzun bir tahta ya da el tokmağı kullanabilirsiniz. humus Sıkıştırma sonrasında biraz gevşetilir gerekir.

karıştırılmış ve daha sonra homojen hazırlanan alanın tüm yüzeyi üzerine yayılması olmalıdır çim karışımı ekim öncesi. Tahmini tüketimi - metrekare başına yaklaşık 15 gram. o rulo veya vurmalar geri dönmek için gereklidir için, toprağa iyi bir tohum uzandı ve sonra nemlendirmek için. çayır otları ilk sürgünler yaklaşık yedi gün içinde beklenebilir ve çimlenme Mağribi çim için en az iki hafta sürer.

Buna ek olarak, elleriyle tembel bir çim bitki nasıl video, bakmak:

rulo çim, ticari ölçekte tarlaları yetiştirilen - çim dikim ile rahatsız etmek istemeyen olanlar için, büyük bir alternatif vardır. Belli bir aşamada şerit özel ekipman kullanılarak çim ile birlikte kesilir ve satışı rulolar halinde sarılır. Bu zemin hazırlamak ve sitede bitmiş yeşil kurdele rulo sadece kalır.

iyi ve hızlı yakalanmış kaplama bobin için, plantasyon, kesildikten sonra, gün boyunca bir zeminde döşeme üretmek için arzu edilen bir durumdur. Çim Bakımı düzenli sulama ve kesme olduğunu.

çimler Kıraç türleri - Dikkatli ve sıkıcı bakım gerektirmeyen ülkede bir manzara oluşturmak için mükemmel bir fırsat. Küçük bir çabayla - ve sitedeki banliyö manzara gerçek bir dekorasyon olacak renkli çiçek çayır, kabarık halı veya yaşayan yeşil çim görünebilir.

"Ve biz ot rüya, evin yakınındaki çim, yeşil, yeşil çimen ..." Bu ayaklarım uykuda altında sulu zümrüt halı oldu. ayrıca

Birkaç zevk günlük bir hortumla evin etrafında çim sulama. Evet ve sulama gibi. ayrıca

Çim önemli koşullardan biri doğru biçme olduğunu düzgün ve yeşil bakmak için. İlk istemi gibi önemli. ayrıca

bir rulo Hazır çim örtüsü - çim sahip bir prezentabl görünüm elde etmek isteyenler için bir çözüm. ayrıca

o çekiciliğini kaybetmez böylece Çimen otların tüm yıl boyunca beslenmelidir. çim için gübre ne zaman başladı olun. ayrıca

Bahar ve yaz aylarında güzel bir zümrüt çim anahtarı - sonbaharda çiminizin ve kış için yaptığı hazırlıkları için yetkili bakım. ayrıca

Evin önünde bakımlı yeşil çim - topraklarının güzel dekorasyon. Şuna bak - bir zevk. Ancak, oluşturma. ayrıca

daha da fikirleri:

Mart ayında mükemmel durumda bahçenizi tutmak için, bu ay mevsimlik işlerde mı bahsedeyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

22 − = 16