Bir tencereye pancar pişirmek için nasıl

Ne kadar çabuk tavada pancar pişirmek için?

sıkıcı uzun bir pişirme pancar yorgun olanlar için, nasıl bir tavada pişirme başarıyla benim mutfak birçok ev kadınları kullanılan küçük hileler, kullanma süresini azaltmak için göstereceğiz.

Ne kadar çabuk pancar bütünü pişirmek için?

Hızlı pancar pişirmek için oldukça yaygın bir yolu yoktur. Başlangıçta, iyice yıkandı kök soğuk su konur ve bir tabağa koyun. tam kaynama sonra minimuma yangının şiddetini azaltmak ve orta ölçekli pancar pişirmek - otuz dakika, ortalama - yaklaşık kırk dakika ve kökleri büyüktür - bir saat. Su, daha sonra süzülmüş ve on beş dakika soğuk su akışı altında yerine hemen sıcak bitkisel kap olup. Bu yumuşayana kadar pancar getiren bir sıcaklık degrade oluşturur.

Bazıları ev sıcaklık farkı metodu biraz farklıdır kullanımı tercih edilmektedir. Aslında ocakta onunla bir araya sebze belirli bir miktarda kaynatmak için gerekli olandan daha Kap biraz daha büyük bir hacim. Ön zar zor içeriğini kaplı su dökün. Kaynar sonra, buzlu su biraz tencerede dökün ve her zaman tekrar iyi bir kaynamaya verir. Böylece, pancar aynı pişmiş ve kök bitki büyüklüğüne önceki önerilere tabi olan.

Bir tava kırmızı pancar salata ne kadar hızlı ve lezzetli pişirmek için?

Bilindiği gibi, salata pancarı için daha iyi bir mikrodalga fırında veya bir fırında pişmiş ve sonra sebze tüm lezzeti en üst düzeydedir. Eti, tatlı sulu ve vitaminler ve çeşitli unsurları açısından çok zengin olacaktır. Hiçbir arzusu ya bir fırın veya mikrodalga fırın kullanma yeteneği varsa Ama, sadece bir tencerede can, aynı etkiyi elde etmektir. çok kolay hale getirecek.

Yani, dikkatli bir mühürlü sıkı plastik poşet içine yerleştirildi toprak ve kirlilik kökünden yıkanmış ve hava ve nem girişini önlemek için sıkıca bağladılar. Biz soğuk su bir tavada parçayı yerleştirin ve bir tabağa koyun. bir ilâ iki saat süreyle orta derecede kaynama paketinde pişirme pancar kaynatıldıktan sonra boyutuna bağlı olarak değişir. Elbette Zaman istenebilecek olana göre daha gerekir, ancak meyvelerin lezzet kalitesi yüksek kalır ve vitaminler ile sırayla olacak.

tavada pişirme, bu düzenleme, pancar, sadece tat sebze koruma nedenleriyle tercih olduğuna dikkat edin. Onun bu hazırlık sürecinden sonra tava geleneksel pişirme etkilerine aksine, tamamen saf olması da önemlidir.

Ne kadar çabuk büyük pancar pişirmek için?

Biz sadece birkaç parçaya sebze kesmek kapsayan, geniş pancarı hazırlamak barbarca yöntemler sunuyoruz olmayacaktır. Sonuçta, hatta deneyimsiz Pişirme açıktır birçok yönden bu şekilde bir sebze olduğunu ve tat kaybetmek ve görünüş olarak ve besin ve yararlı özelliklerinin heybetli kısmı olmadan bırakılacaktır.

Gibi bu durumda olması? diferansiyel ısı yöntemi etkileyici kalınlığı fetus için burada çalışamaz. bitkisel küspe merkezinde nemli kalır. Ancak önemli ölçüde büyük bir pancar pişirme hızlandırmak için bir başka etkin bir yöntem vardır. birlikte bitkisel su içinde ilk aşamada bitkisel yağı birkaç kaşığı ekleyin. Bilindiği gibi, yağ, su daha yüksek bir kaynama noktası. Bu nedenle, su yağ ilave, bir daha hızlı hazırlanması katkıda pancar pişirmek için ortamın, ortalama sıcaklığını artıracaktır.

bilgi kopyalama Sadece kaynak doğrudan ve endeksli atfen izin verilir

çabuk tamamen bir tencerede pancar pişirmek için nasıl

Beslenme özellikleri, kullanışlı mineraller, erişilebilirlik ve zarif renk pancar dünya şef dikkatini itiraz etmedi. Haşlanmış pancar - Birçok geleneksel yemekleri de ana madde: pancar, borş, salata, sarımsak ve kuru erik, sebze pirzola ile atıştırmalıklar. Hızla tavada tamamen pancar yemek pişirmeyi tartışmak.

pancar yemek olanağı çanak kalitesini belirler. Isıl işlem süresini dayanacak dokusunu ve rengini kaybetmeden faydalı ve lezzet tutmak önemlidir. Onlarca yetkin yemek sırlarını ve bu makalede bazıları kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

Sebze düşük kalorili içeriği ve enerji değerine sahiptir. Dikkat hazımsızlık eğilimli bağırsak hastalığı, diyabetik olan insanlar için kullanılması tavsiye edilir.

protein, yağ ve tabloda belirtilen pişmiş pancar 100 gram karbonhidrat oranı:

tavada tamamen doğru pancar yemek tarifi

Tipik olarak, pancar, en az 2 saat boyunca pişirilir 150 gram ağırlığında. Bununla birlikte, gereken süreyi azaltmak için bir yol vardır:

 1. Daha fazla hız açma işlemini için ince deri kestane küçük yumrular seçmek gereklidir.
 2. yeşillik ve köklerinin alt kısmını bırakarak sebzeleri yıkayın. sululuğu mekanik hasar olmadan saklanır.
 3. 30 dakika boyunca kaynayan suya daldırma. kolay olmalı - Bir çatal ile delmek gerektiğini belirlemek için.
 4. 15 dakika boyunca buzlu su koyun. Sıcaklık farkı hızlı yumuşama elyafı katkıda bulunur. Buna ek olarak, daha kolay soğuk suya maruz kaldıktan sonra soymak.

Şu anda, 45 dakikalık hazırlık talimatları, vitamin ve renk temel kaybı yok yıkım.

ÖNEMLİ! Hızlı hazırlama pancar temizlenmiş ve büyük küpler halinde kesilmiş olmalıdır pişirmeden önce zenginliği, fayda ve rengini koruyarak üzerinde en önemli öncelik ise.

pancar pişirmek, bu nedenle renk kaybetmez Nasıl

Borsch hazırlanmasında olduğu gibi, ve basit bir pişirme ile, 0.5 saat boyunca eklendi tavada kaynar su sonra renkli pancarı korumak için. L. tablo veya elma sirkesi. Bunun yerine sirke, sen 1 ch ekleyebilirsiniz. L. şeker, 1 çorba kaşığı. l. taze limon suyu.

Bir tavada pakette pancar Pişirme

pakette Pişirme üç amaç gütmektedir:

 • temizlemek zordur tava üzerinde plak görünümünü kaçının;
 • Pişirme esnasında koku ortadan kaldırın;
 • Kök bitkilerin renklerini kaydedin.

pakette pişirme Aşamaları:

 1. plastik bir torba içinde pancar koyun, hava sıkmak sızdırmaz kenarına mümkün olduğunca yakın girerler.
 2. 5 cm torba kaplayacak şekilde bir tencerede koyun. Su ile kapağı yüksek ısı koyun.
 3. Kaynar sonra, ısı, kapağı azaltmak ve yaklaşık 50 dakika pişirin.

LÜTFEN DİKKAT! Söz konusu paket içinde kaynatıldı pancar yararlılığı: ev kadınları göre, ısıtılmış polietilen büyük miktarlarda bileşikler ürettiği zaman sağlığa zarar verebilir.

iz pişirirken neredeyse tahrip yüzden pişmiş pancar ham kullanışlılığı aşağı değildir. Bu vitaminler PP, P, B, elyaf, iyot, manganez, demir, sezyum, rubidyum, ve oksalik folik asit, çinko, amino asitler (valin, arginin, betain) içerir.

yararlı özellikleri tarafından şunlardır:

 • kadınlarda adet kanamaları ve anemi başlangıcı sırasında kan oluşum işlemi için gerekli olan demir Doluluk.
 • Varlık lif, bozuk bakterilerin mide bağırsak sistemini temizleyici laksatif etkisi teşvik peristalsis arttırır.
 • yağ sindirimi düzenlenmesi nedeniyle, bileşim içinde betain kan basıncını düşürücü.
 • magnezyum kullanılarak hipertansiyonu.
 • İyot tiroid bezi hastalıkları yardımcı olur.
 • Bağışıklık sistemini temin antioksidanlar yüksek içeriği.

Zarar haşlanmış pancar:

 1. Hyperacidity.
 2. Yüksek şeker içeriği, şeker hastaları için tehlikeli.
 3. Oksalik asit urolitiazis şiddetlendirebilir.
 4. osteoporoz olan hastalar için son derece tehlikelidir kalsiyum liç, katılım.
 5. bağırsak bozuklukları.

Pişmiş pancar - Avrupa mutfağının lezzetler dayanmaktadır bir sebze. Bu nedeniyle antioksidan ve müshil özelliklerine kilo kaybı için en etkili diyet dahildir. Ancak, hazırlama yönteminin sadece doğru seçim tam bu niteliklere ortaya çıkaracaktır.

Yorum ekleyin Cevabı iptal

Makaleler telif hakları ve bağlantılı haklar korunmaktadır. malzemelerin kopyalama sadece kaynağına aktif köprü izin verilir.

Nasıl tamamen veya parçalar halinde hızla pancar pişirmek için. Bir tava veya mikrodalga multivarka zaman pancar Pişirme

Bu kullanışlı sebze salataları için yiyecek, borş olarak yatak ürünü olarak kullandı. Kendi başına, kök sebze hemoglobin artırabilir, vitaminler açısından zengindir. Hatta pancar suyu ve atık gıda olarak veya hastalıkların tedavisi için de kullanılabilir. pişirmek için nasıl düzgün sebze yemek pişirmeyi, aşağıda tarif.

Bu sebze pişirme süresi, ürünün boyutu gibi birçok faktöre bağlıdır. yumuşayana kadar pancar pişirmeyi pişirmek ve nasıl sorusu üzerine, su götürmez bir şekilde cevap olamaz. Ortalama pişirme süresi 40-55 dakika pancar. Bu uzun bir süreçtir, ama hızlandırılabilir. Bunun için, bir yağ içinde su doldurmak için gerekli olan: yaklaşık 30 dakika, daha hızlı olacaktır, geri akış sıcaklığında ve daha sonra ısıl işlem de artacaktır.

Hızla evde mikrodalga veya düdüklü tencerede yem kökleri hazırlayabilir. Bu bir plastik torba alacaktır. Bu tedavide, sen 10-15 dakika işleyebilir. Sen suda pişirmek için nasıl bilmek gerekir: tuzlu Vodicka ürünü daha sert yapabilir, böylece süreci yavaşlatan. pişirme yöntemleri çanak bağlı olarak farklılık gösterir. salata, ilk ders yemek pişirmek için farklı seçenekler seçilen.

Pişirme için sen daha iyi ısı dağılımı için kalın bir alt ile can, bir emaye kase seçmeniz gerekir. meyveler yabancı mavimsi ve yeşilimsi lekeler olmadan, küçük veya orta büyüklükte, ince kabuk ve pürüzsüz koyu renk odaklanan seçilmelidir. Daha tatlı, genç pancar hazırlamak. Gerekirse süreçte sıvı meyve dökmek ve buharlaşma olmaz suyun sağlamak önemlidir, ama her zaman birkaç santimetre onları kaplı, önce doldurulmuş olabilir.

 1. üstleri gerekmez temizleyin, iyice bütün pancar kaynatın gereklidir.
 2. Öncelikle, daha sonra, bir taşım kaynatın ateşi kısın, rengini kaybeder etmemek için, limon suyu eklemeniz gerekir.
 3. zamanla bir tencerede pancar pişmiş kaç sorulduğunda, su götürmez bir şekilde cevap olamaz. Kaynar yana yaklaşık 45 dakika beklemek gereklidir.
 4. hazır takın Giriş: bir süre sonra meyve delmek zor ise, o zaman işlem tam olarak sebze kaynatmak için başka bir 10 dakika daha genişletilmelidir.

multivarka pancar pişirmek için nasıl

Modern hostes ölçüde hayatı kolaylaştırmak teknolojinin Mutfak modern harikalar, var. Hazırlık pancar multivarka - iş basit. Cook bir pancarı gibi olmak ve dilimlenmiş olabilir. Çanağın altındaki bütün meyve yatıp su ile bunları kapatın, kapağını kapatın gereklidir. Eğer bir çift için pişirmek için gereken modunu seçin. Pancar sürecin sonunda üzerinde, teknik kendisini bildirdi almak gerekir. marka bağlı olarak, bu mutfak makinesinin olanakları süresi 30 ila 45 dakika arasında değişebilir.

düdüklü tencerede pancar pişirmek için nasıl

Yerleşik ateşe aşçılar multivarka veya düdüklü tencere,: Bu yeni teknoloji iki tür mevcuttur. Dikkate değer o önemli ölçüde sürecini kısaltır yüksek basınçlı buhar ürünlerinin hazırlanması gerçeğidir. Buna ek olarak, sağlık için yararlı olan bu tür bir cihaz ile yapılan ürünler, besindir. 30 dakikadan fazla tamamen hazır değil steamer'a Pancar.

 1. Buriak yıkayın ve bir kap içinde koymak.
 2. Suya Körfezi, rengi korumak için tuz ve biber, sarımsak veya sirke yapabilirsiniz suyu ilave edilir.
 3. Düşük ısı gaz Düdüklü tencereyi koymak ve meyve yaklaşık yarım saat languish izin vermek için gereklidir.
 4. hem pişirme zamanı yavaşlatır çünkü üzerinde aşağı buhar vanası, gerekli değildir.
 5. Hazır pancar o zaman hazır olur olmaz, bir kaç dakika soğuk su dökmek gerekir: bu yüzden meyve temizlemek için daha kolay olacaktır.

Mikrodalgada pancar pişirmek için nasıl

hızlı yolu yaratıcı hostes ile gelip. Su ilavesinin gerektirmez. Biz sadece paketi ve mikrodalga gerekir. Buryak termal tedavi için onun kullanılabilir nitelik kaybetmez benzersiz bir özelliğe sahiptir. Vitaminler herhangi etkisi altında bütünlüğü içinde kalması olduğu kanıtlanmıştır. pakette mikrodalgada pancar pişirmek için nasıl ve ne kadar düşünün.

 1. Meyve yıkandı ve işlenmemiş bırakılmalıdır.
 2. Ürün infilak etmedi Yani, bir bıçağı birkaç düzine delikler yapmak gereklidir.
 3. Su ilave edilmemelidir.
 4. pakette kökleri koymak ve onu mühürlü olduğundan emin olun.
 5. 800 watt'lık güç ayarlarında koyun ve daha sonra 8-10 dakika bekletin fırından çıkarmak için hazır olsun.

Hızlı ve lezzetli pancar pişirmek için nasıl

Bu meyve farklı şekillerde pişirilebilir. Temel kurallara uymak ve yemek ve nasıl pancar pişirmek için nasıl bilmek gerekir. kabuğu içinde Buryak yararlı öğeler büyük miktarda içerir. cilde ek olarak, kesme ve kuyruk olamaz: o eksiksiz olmalıdır. tuzu yavaş demleme işlemini ekleme. şeker, sitrik asit, limon suyu ve sirke bir çay kaşığı rengini tutmaya yardımcı olacaktır.

Meyveler orta ve küçük ölçekli hızlı pişmiş ve bunlar tatlı ve lezzetli bulunmaktadır. pancar tatsız yakalanmış eğer Şeker, eklenebilir. bölüm iyi pancar kırmızısı olduğunda, kızıl renge yakın, güçlü vardır. Düdüklü tencere ve mikrodalga maksimum vitamin korumak multivarka Normal tava çok daha hızlı bu görevi işleyebilir.

salata için pancar pişirmek için nasıl

Ülkenin günlük tatil tablolar için popüler eski Sovyet döneminin Bu salata. Onun popülaritesi bütçe ve ürünlerin minimum seti kaynaklanmaktadır. Ana bileşenler biri - pancar. Birçok ev kadınları salata için pancar yemek pişirmeyi merak, bu yüzden lezzetli, kırmızı, al yanaklı idi, zengin renk vardı çanak estetik bir görünüm ve hoş bir tat verdi.

 1. Meyve, yıkama folyo ile sıkıca sarmak için, soyulmuş değil.
 2. Fırın fırın pancarı koymak 200 derece kadar ısıtılır ve sebze büyüklüğüne bağlı olarak, 20-25 dakika boyunca fırında terk edilir.
 3. Bundan sonra, fırın kapalı ve tamamen aşağı soğumaya bırakın. Hayır ise, soğuk su, bu yöntem garanti doymuş bir renk soğutmak mümkündür.

"Bir kürk altında Herring" Popüler kış salatası da kökleri ile hazırlanmaktadır. Sık sık yeni yıl ve Noel masalarında bulunamadı. meyve sağlam olmalı, çünkü bu yemek için Buriak, bir kaba rende sürülür. Bir pancar salatası yemek pişirmeyi konusunda, tek cevap yok. Ancak, bir tamamen ve sonra eziyet (bu salata için bir fotoğraf ile tarife bakınız) gerek tam olarak ne ona kürk mont pişirmeye söyleyebiliriz. En iyi bir tencere ve buhar makineli yukarıdaki yöntemleri uygun.

Pişirme sırasında bu lezzetli ilk ders ya rendelenmiş veya kıyılmış ince jülyen meyve kullanılır. kıyılmış arasında onu hazırlamak şeklinde zaten. Sebzeler sonra rengini korumak için en önemli soyulmuş ve gerektiği, tatlı bir tat iletmek. Bunu yapmak için, borş için pancar yemek pişirmeyi bilmek gerekir. aksi takdirde tatlı olmayacak yeterli olacaktır doğranmış sebzeleri kaynar 10 dakika: - Önemli olan ürünü sindirmek değil. yemek, dışarı yıkanmış değil, ama kesinlikle sirke ya da sitrik asit, rendelenmiş havuç, pancar eklemek gerekir, kırmızı, bakımlı şekil ve renk ile ifade edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 6 = 3