Yatak odasında yatak yerleştirmek için nasıl

Yatak odasında olduğu gibi yatak olmalıdır

şey incitmedi hiçbir yerde Yatak yatak, çabuk uykuya dalmak olmalıdır iyi bir ruh halinde uyanmak ve. Bir kişinin yatakta geçirdiği ne kadar zaman, birkaç kişi düşünüyorum.

Yatak taramaya bir arzusu vardır ve siz orada ne kadar zaman harcamak dikkate almak zaman yoktur, böylece Bazen yorulmazlar, ben daha istiyorum. Yukarıdaki fotoğrafta odanın uzayda bir örnek tarz yatak odası ve mobilya yerleştirilmesidir.

Bu sorunların ele Uzmanları, yatak odasında yatak yerleştirmek ve onu yatak uyku koymak için gerekli olmadığı yerlerde, sağlık sorunları önlemek için nasıl temel ilkelerini sıraladı.

koymayın:

 • bir kapı ile duvara başlık.
 • raflar, çiçek, resim ve avizeler uyuyan altında, hem de kiriş ve koltuklarla altında koymayın. Yatak niş içinde dolaşmasına mümkün olmayacaktır pozitif enerji, mahrum edilecektir.
 • negatif enerji yayan Elektrik prizleri ve bilgisayar, aynı zamanda yanlarında uyku etkileyecektir.
 • aşırı ve saksıda yatak bitkiler yapmayın.
 • Yatak odanın ortasına koymak için.
 • Her odada orada belirli koşullar altında taslaklar, vardır ve pencereleri açık, bu yüzden yatak sonuçlarıyla doludur bu yerlere koymak.
 • Yatağın Başkanı ön kapı çizilmiş edilmemelidir.

Ne dinlenmeli:

 • Hem de yatakta olması gerektiğini, kötü bir ruh hali ve refahı şikayetiyle uzmanlara dönmemek için? Temizlik ve düzen, ön planda hiçbir kutuları ve döşeme şeylerdir.
 • Yatak odası keskin köşeli bazıları (bkz. Osmanlı yatak odası ve iç kullanımlarını), sandalye başucu dolapları, masa, Poufs olmadan tamamlandı. Hepsi geometrik, keskin formunu yumuşatır perdelik olmadan dinlenme yeri, gönderilen edilmemelidir.
 • ortak odada, gereksiz sinirlilik ve baş ağrısı yaşıyor önlemek için aynaların çok asmak için gerekli değildir.
 • Dolaplar kapıyı yansıtılmış olabilir, ancak bunlar ucundan yatak etkilememelidir.
 • olumlu yönleri aynalı bir odada tavan yanı sıra, fotoğraflar ve hayvan çizimler bulunmaktadır.
 1. Kaplumbağalar güvenlik ve barış temsil eder.
 2. Ayı görüntü derin ve sağlıklı uyku katkıda gücü, güven, istikrar, ifade eder.
 3. Suda Balık sevimli, ağızlarıyla, anlayış eşin yardımcı olur, kolaylığı ve iyi mizah ve yunuslar bir çift neden olur.

Not: yatak başlık, bir boru tuvalet ya da mutfak çalışan duvara bitişik olamaz. Sızıntıları, su sağlığı ve onlarla birlikte esenlik uzakta taşır inanılmaktadır.

 • İyi Oluş havada ya da baca ayakta, yatakta olmayacaktır.
 • Bu makaledeki videolar çeşitli pozisyonlarda uzmanların tavsiyeleri sayısını azaltmak için izin verir.
 1. Yatakta kadar uzağa ön kapıdan uzak köşede durmak gerekir, ama kapı ondan görülüyor.
 2. kanepe veya yatak boyutları yatak odasına orantılıdır. Büyük bir odada küçük yatak ve tersi, uygun değildir.
 3. Replan yatak odası veya onarım tuvalet odası ve mutfakta boru uzak dikkate yatağın yerini alarak yapılmalıdır.

Küçük uzay, nasıl çıkacağımızı

bir dinlenme odası büyük oda tahsis değilse nasıl, yatak odasında yatak ayarlayın. Eh uzay konut düzenlemesine tasarım bulur ve projelerini gerçekleştirmek için izin verdiğinde, düşünüyorum. Çoğu zaman, yatak odası bu köprü kurucu üzerinde sadece bir pencere ve bükülme ile, dikdörtgen, uzun bir salon tramvay gibidir.

 • Eğer onun yerine her şeyi koyacağız ve uzay diğer mobilyanın için sol böylece yatak odasında bir yatak kurmaya nasıl soruyu cevaplamak için, nüansları karşılaştırabilirsiniz bir uzmana, göremiyorsanız, kendi planı yapabilirsiniz.
 • Talimatlar ve uzmanlar odanın yatak boyutu uzunluğunu ve genişliğini eşleşecek şekilde başlatmak için önerilir.
 • En iyi seçenek ancak her tarafa serbest yaklaşımla, odanın yatak yeri olacak. Ayrıca baş okuma lambaları tabloları konabilir, ancak odanın genişliğini olmayabilir.
 • Bu seçenek ana memnun değilse, yatak her iki taraftan serbest yaklaşımın korunması, karşıdan karşıya dağıtılabilir. geçit küçük, ama oda bir kare şekli haline gelir ve tartışılmaz.

Not: karartma perdeleri, odadaki ışık iletmez.

 • Mantıken, sonuç zaten küçük bir boşluk azaltmak etmemek için, küçük bir alan için perdelerin için hafif malzemeler seçmeliyim ve açık renkler emin olun olmasıdır.
 • Ancak, özelliklerini salonlar gürültü ve gün ışığını sokmamak gerektirir, bu nedenle tercih yatak odasında ışık geçirmeyen perdeler verilir.
 • Birçok bilim adamı uyku sırasında vücut pozisyonu gezegenin elektromanyetik alan uyması gerektiğini, tek görüşüne katılıyorum.
 • Dikkat kardinal kafasının konumunun ana noktaları çekilmektedir.
 1. Kuzey başlangıç ​​noktası olarak hizmet verir ve sezgi teşvik etmektedir.
 2. Kuzeydoğu mantık gelişimini teşvik eder.
 3. Doğu rüyalar ve derin uyku neşe veriyor.
 4. Güney olumlu bir üne sahip liderlik özelliklerine geliştirir.
 5. Güney Doğu hedefleri, sebat ve azim ulaşmada insanlar tespitinde gelişir.
 6. Southwest sevdiklerinize ve depolar sevginin karşılıklı anlayışı güçlendirir.
 7. Kuzeybatı arkadaşları ve takım çalışması arkadaşları ve ortakları yapmak bilen insanlar tarafından seçilir.
 8. Batı varise arzusu katkıda bulunur.
 • her şey basit ve net olduğu için her sahibinin kendisi, yatak odası yerine nasıl yatak belirler. Yetişkinler için onun nüansları veya yatak odası ile en az bir çocuk yatak odası alın.
 • seçerseniz, fayda çocuk ve sezgi kişisel gözlem getirecektir. Küçük çocuklar medeniyet tarafından şımarık ve manyetik alanları, uyku sırasında özellikle onların olumsuz etkilerini algıladıkları ve olumlu sağlık durumu vücudunu koydu ve yetişkinler yatak odasında kendi duygularına temel almaktır değildir.

kendisi kendisi için elverişli koşullar tanımlayan Gizemleri ile insan vücudu, o gönderir sinyallere dikkat etmek gereklidir. Antik öğretileri ve bilgisi ile ilgili ayrımcılık insanlar, kendiniz dinleyebilirsiniz için, sezgi ve ellerinizi uzun süre içinde kalmak için rahat bir yatak odası yapmak.

 • sayaç izin verdiğinde, bir yuvarlak ya da oval yatakta durdurabilirsiniz.
 • vücut en uygun konumda ve yönde olduğu için uyku yatağın Bu form, uygun dinlenme yana.
 • Bir süre yerde uyumaya çalışın, henüz tercih vermek için yatak oluşturmak yapacağımıza karar vermedik.
 • Bu arada, burada dünyanın farklı bölgelerine dinlenmek için birkaç gün üzerinde deneyler ve kafa yapabilirsiniz. Refah ve Bir yatakta derin uyku istemi konum.
 • Hatta küçücük bir odada o yaşam alanı düzenlenmesi için doğru varyantını tespit etmek önemlidir.
 • mobilya uyku kalitesini yetersiz tür hareketlerin fiyat, ama iyi bir ruh hali dan uyanma derin bir uykudan gelirse, o zaman her şey doğru yapılır hissetmek izin yeniden düzenleyin.

Özetlemek gerekirse, böyle bir amaç varsa sağduyu, değil tüm ışığın tarafında yatak koyabilirsiniz ya da antik öğretilerinin tüm kanunları uymayı harika daireler, bu önemli mekanın organizasyonu hakim, ama her güçlerinin şık yatak yakalayabilmeleri söyleyebiliriz .

Sen makaledeki kusurları görüyor musunuz? Eksik veya yanlış bilgi var mı? Daha iyi bir makale yapmak için biliyorum? Yoksa yayınlamaya fotoğraflarınızı sunmak isteyebilir?

Daha iyi olmaya bize yardımcı olun. Bu maddeye yorumlarında yorumlarınızı ve önerilerinizi bırakın. Biz sizinle temasa geçecektir ve bu statyu değiştirir!

Ben parlak renklerde ve aynalar bir sürü bir yatak odası için bir rüya olurdu. Bu rüya St hayatını somutlaşan var. Sonra aynayı kaldırmak zorunda kaldı. Onlar uyumak imkansız olduğu ortaya çıktı.

Ben de yatak odasında ağır, kalın perdeleri olması gerektiğine inanıyoruz. Ama renkler ile deneme yapabilirsiniz. Ve evet, her iki tarafta yatağı boyunca çalıştırmak aksi takdirde uyandırmak için, birbirlerine tırmanmak için sabah olacak, çok önemlidir.

Nasıl yatak odasında yatak koymak için: 4 Önemli İpuçları

Yatak odasında konumu yatak odasının tasarımı ve düzenlemesi de özel önem verilmelidir böylece mobilya ile birçok soru var, yatak odasında ana mobilya olduğunu. onun doğru pozisyondan odanın işlevselliği, kullanılabilirlik ve rahatlık bağlıdır. Nasıl yatak odasında yatak koymak için - pek çok heyecan verici soruyu. pek çok faktör tarafından etkilenir yatağın bulunduğu mahalde: Odanın alanı, onun iş yükü diğer mobilyalar, iç tarzı, tasarımcılar önerileri uygulayın.

Nasıl uyum yatak odasında yatak düzenlemek

Feng Shui - dünya ile uyum içinde yaşamak için bize yardımcı olan bir bilim dalıdır. Bu ahenk biz özel teknikler kullanılarak oluşturabilir ve sürdürebilir. rüya güçlü ve sağlıklı olduğunu böylece yatak yerleştirmek yardımcı olacak bazı kurallar ve kurallar vardır.

Yer yatağı süresi ve uyku kalitesi üzerinde sadece bağlıdır. Bu uyku, hayallerinin ve psikolojik durumunun sağlığını etkiler.

Feng Shui takip ederek yatak yerleştirirken kesinlikle talimatları takip etmek önemlidir. Diğer mobilyaların konumuna dikkat etmek önemlidir. oda her şey o zaman sakin ve huzurlu bir tatil yapabilirsiniz, uyum içinde olmalıdır sahiptir.

uyku süresi üzerinde sadece yatağın kalitesini etkiler, aynı zamanda odadaki konumu

yatakta ipuçları:

 • aynaların önünde yatağa koymak için değil;
 • Kişisel olumlu yönünü belirlemek ve başlık göndermek;
 • pencere veya kapı yatak yatak başlığı koymayın;
 • Onun kafası bazı öğeleri yerleştirilir üzerinde mümkün değildir;
 • pencere ve kapıya yakın yatak koymayın.

Yatağın yeri kişisel güvenlik ekipmanı dikkate almak da önemlidir zaman. Yatakta çıkışına yakın yerleştirilmemelidir. Yataktan böyle avizeler gibi hantal öğeleri ve ev dekorasyonu, üzerinde asmak olamaz.

yatak odasında yatak koymak imkansız gibi

Mobilya düzenlemesi konumu uyum ve aralarındaki kombinasyonu sadece dikkate almak önemlidir olduğunda. Güvenlik sorununa dikkat etmek de önemlidir. Mobilya doğru yerleştirilmemiş bir kez Birçok kazalar nedeniyle olur.

İç öğelerin Soru düzgün yerleştirilmesi çok önemlidir. Yanlış hizalama daire sahiplerinin aleyhine değil, aynı zamanda kazalara sadece yol açabilir.

Bu nedenle, yatak, yüksek riskli bölgelerde yerleştirilemez. Burada algılanan mekanın psikolojisi ile ilgili genel konut mevzuat tarafından belirlenir kuralları ve puan olarak geliyor.

her zaman kullanışlı ve pratik değildir, çünkü odanın ortasında yatak koymayın

Yatak odasında yatak yerleştirerek Şartları

 • Yatağa elektrik kaynaklarının yanında yer olmamalıdır.
 • çeşmeler, akvaryumlar ve şömine yakın yatak koymayın.
 • Baş ve bacaklar banyo ve tuvalet girişinde bulunan edilmiş, böylece yatak koymayın.
 • Odanın ortasında yatak koymayın - bir duvar şeklinde, örneğin, bir taraftan desteklenmelidir.
 • yatakta keskin köşeler yönü diğer mobilya kaçının.

arzu edildiği gibi Elbette herkes yatak olabilir. Ancak kazaları önlemek için, hem de doğru boşluk uyumunun sağlanması amacıyla genel öneriler takip etmek daha iyidir. Yatağın Doğru konumlandırma - Sağlıklı uyku anahtarı.

Dar yatak odası: yatak koymak nasıl

Dar dikdörtgen ya da yatak odası - bir neden üzgün olmak. Tasarımcılar görsel yardım alanı genişletmek için kolay ve basit yollar sunar. Önemli olan - kesinlikle profesyonellerin talimatları izleyin.

Eğer mobilya düzenlemesi almak önce, (bu satın aldığında yapılması gereken) uzay yanı sıra mobilya çaresini önemlidir.

Yatak odasında dar bir yatak ekleme çeşitli yolları olabilir. Onun büyüklüğü ve boyutlarına bağlıdır. O görsel küçük ve kompakt görünüyordu böylece yatağın tasarımını seçmek önemlidir.

dar yatak odaları için mükemmel bir seçim - odanın duruyor şık yatak

 • duvara yatak koyun;
 • odanın bir yatak koyun;
 • yatağa (en az 70 cm) ile yaklaşımlar sağlar.
 • dinlenme kadın yatak eğer, dikkat edilmelidir.

Ipuçlarını takip etmek gerekli değildir. Odanın her sahibidir bireysel tasarım, konfor ve tercihlerine göre yönlendirilmelidir. Ancak, bu ipuçları zor sorular çözmeye yardımcı olabilir.

beşik yenidoğan düzenlemek için nasıl

Yer yatağı - çok önemli bir konu. onun doğru çözünürlükte itibaren sağlıklı ve dinlendirici bir uyku bebek ve veliler bağlıdır. Bu soru çocuğa ayrı bir oda yanı sıra tercih edenler sonraki bebeğe uyku atar kim hem kişiler için geçerlidir.

Bugün birçok psikolog eş uyku tavsiye bebek ile. Büyük ölçüde bu bebeklerin için de geçerlidir.

yerde sağlıklı bir uyku bebek karyolası için hesaba nüansları bir sürü almak önemlidir. Onlar karmaşık değildir. Fakat performansları çocuğunuz için sakin olacaktır. Ayrıca doktorların talimatlarını yerine getirmek gerekir.

Yeni doğmuş için Beşik pencere ve çıkışları uzak yerleştirilmelidir

karyolaya ipuçları:

 • beşik bir çıkış ve bir ısıtıcının yakınında bulunan edilmemelidir.
 • Toz ve patojenlerin bir sürü içerebilir kitap rafları ve halı uzak beşik Konumlandırma.
 • pencere veya balkon yakınında beşik koymayın.

yatak konumlandırma ışık dolu bir yerde daha iyidir. Beşik ebeveynler için ücretsiz erişim olduğunu da önemlidir. Bu basit ipuçları yatak odası ahenkli düzenlemede yardımcı olacaktır.

Yatak odasında yatak koymak için nasıl Önerileri (video)

Küçük veya büyük yatak odasında Mobilya yerleşimi - avans hazırlık gerektirir önemli bir konu. yatağın bulunduğu mahalde birçok faktör tarafından etkilenir: binanın alanı, uzay, boyut ve yatak boyutu doluluk. Yatakta güvenli olduğunu, kolayca erişilebilir biçimde yerleştirilecek ve sağlıklı bir uyku sağlanmalıdır.

Evde Uyum: nasıl yatak odasında yatak durmak gerekir?

Odada mobilya başarılı düzenlemesi yer kazanmak için yardımcı olacaktır

ilk etapta iyi bir gece uykusu sağlamak için yatak odasında yatak ne olması gerektiğini tam olarak belirlemektir. Bir insanın bütün hayatının en az üçte birini uyku mümkün olduğu tahmin edilmektedir. Yatağın mobilya düzenlemesi ve konumu her zaman en yüksek öncelik verilir nedeni budur.

Geniş yatak rahat bir uyku ve dinlenme sağlar

Yatak boyutu ve konumu

yatak odasında Yatak iç merkezi bir parçasıdır. Mobilya geri kalanı sadece bunun tamamlayıcısı ve onun yere bağlı olarak seçilir.

Tam bir uyku için en büyük yatak seçmek en iyisidir. hala mobilya oldukça hantal parçası gibi, bu hareketinizi engellememelidir.

Modern bir tasarıma sahip bir odada Kullanışlı düşük yatak

modern tasarım dergilerinde yatak odasında mobilya düzenlemek uyum yardım etmek öneri ve çok sayıda fotoğraf var. Yani, tasarımcılar kompakt dolaba hantal dolapları değiştirilmesi ve birkaç küçük çekmeceler yükleyerek yer kazanmak için tavsiye edilir. küçük öğelerin depolanması için küçük bir Osmanlı veya yan tabloları kullanmak en iyisidir.

İç olarak, her şey uyumlu olmak zorundadır - genel renk kavramı, mobilya düzenlemesi, bütün planı tamamlayacak ayrıntıları

Pencerenin altında kolay erişim hususu sağlanmalıdır çünkü yatak istenmeyen koymak. taslakları önlemek için bu genellikle biraz ama darbeler hangi pencereye yatak yatak başlığı koymak için tavsiye edilmez. O ondan uzak olmayan yarısından az bir metre uzaklıkta yer almalıdır. Doğrudan güneş ışığı veya güçlü ışık sokak lambaları ya zahmet etmeyin, böylece yatak yerleştirmek için deneyin.

Eğer mobilya düzenlemek önce, konfor ve estetiğin tüm detayları hakkında dikkatlice düşünün

İpucu! Hiçbir durumda ısıtma radyatöre çok yakın yatak başlığı yukarı hareket etmemelidir. başın aşırı ısınması sağlığınız üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir.

Düşük yatağın elverişli konumu

Yatak odası - en rahat ve güvenli hissedecekleri bir yer. Birkaç basit kural vardır, ne kendine konfor sağlamak tutarak yatak odasında yatak koymak için:

 • yatak - samimi bir yer, o vardır yatakta yatmak kapıyı görüp girerken gerekirken, girişinde de görülebileceği gibi küçük olacak şekilde bunu düzenlemek için arzu edilir, böylece;
 • gerekir her zaman ücretsiz kalacaktır yatağın ayak geçmesine izin vermek;

hiçbir şeyin hareketine müdahale böylece ilk etapta odasında mobilya, elverişli olmalıdır

 • Bir çift kişilik yatak her iki tarafında sağlanan, bu yüzden duvara onun yatak başlığı yerleştirmek en iyisidir edilmelidir; tek veya polutorospalku duvara yakın yukarı hareket edebilir;
 • Çok gergin kapalı geniş yatak genişliğinde, ama çok dar geçit, en iyi hamle ise uzun duvara yakın olabilir;

Bir odadaki Geniş yatak uzatıldı

 • odaya bir daha düzenli dikdörtgen bir şekil kazandıran, merkezde genelinde bir yatak koymak mümkündür;
 • dar küçük odada 2 yataklı iki taraftan kolay erişim alanını artırmak ve izin vermek için bile diyagonal ayarlanabilir;

kolaylık gerektirdiği takdirde, mobilya diyagonal koymak olabilir

 • yerleştirilebilir aynı şekilde ve tek bir yatakta pencerenin geçişine izin vermeye;
 • istenmeyen bir yüksek kabinede yatak koymak için - bu ciddi bir tahriş edici olabilir.

Yatağın yanında küçük şeyler Rahat sabitleyin raflar

Feng Shui yatağın Yer

Çin'de değil, aynı zamanda Hint ve Arap kültürlerinde Sadece, yatak odasında yatak koymak hakkında kurallar kümesi vardır. Hayatımdaki sorunu bir tür var eğer Sonuçta, nedeni mobilya doğru yerleştirilmesi saklanarak olabilir. uzay organize Taocu uygulama - Neyse, bu yüzden bize bir Feng Shui sağlar.

Feng Shui yatağın doğru yerleştirilmesi

Yatak odasında ÖRNEK başarılı konumu yatağı

Feng Shui yatağın yanlış konumu örneği

İki pencereler arasında yer alan Lodge, Feng Shui felsefesine uygun olmayan yerleşim olarak kabul edilir

Bu teoriye göre, pozitif ve negatif enerji akımları her yerinde yayılmak, evler ve odalar dahil olmak üzere, her hangi bir toprak parçası üzerinde geçmektedir. kurtulun, biz ahenksiz değil akışları - onlar çabalarımıza tabi değildir.

Düzgün yerleştirilmiş mobilya Feng Shui iyi bir dinlenme sağlayacaktır

Ama her birimiz düzgün ışık tarafta ve durgunluk yaratmadan mobilya yerleştirerek, evde sıcak ve ahenkli bir atmosfer yaratmak mümkün. Peki Feng Shui göre yatak odasında yatak koymak için:

 • kendi başarısını güçlendirmek, (güney) "Fu Wei" yönünde kafanın yatmak çok yararlıdır;
 • Yatak odası herhangi bir ortak tuvalet oda duvarları veya yanındaki düzenlenmiş olmamalıdır;

Evde Sıcak ve ahenkli bir atmosfer, düzgün kardinal için mobilya düzenlenmesi bir oluşturabilir

 • kirişler veya boruların üzerinde konaklama yatak insan sağlığı üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir.
 • Yatakta kapı ve pencere bağlayan hat üzerinde olmamalıdır;
 • uyuyan bir kişinin ayak kapıya yönlendirilmiş edilemez;

Kapıda amaçlanmıştır adamın dibinde uyumak imkansız

 • o mobilya taşımak imkansız ise yatakta yönünde mobilya keskin köşeleri göndermek olmamalı, bu saksı bitkilerinin bu hat koymak veya örtü uygulamak en iyisidir;
 • yatak ve aynaya yakın yerleştirilmemelidir - bu eşler veya uyanma üzerine yüzünüzün yatak yansıtamaz Feng Shui;

Hiçbir durumda aynaya yatak yansıtması gerektiğini

 • baş, ama pencerenin dayanmaması gerektiğini yatağın ayak sadece;
 • Bazı yataklar birbirine çok yakın hareket asla;
 • Yatağın yatak sadece biri olmalıdır;

Pencere yatak başında olmamalı

 • evde saklanmamalıdır ve özellikle yatak odasında sadece kırık değil, ama evin enerjisini alıp götürecek kullanılmayan şeyler.

Feng Shui göre Yatak odası - Eğer enerji ve güçle dolu olduğu oda

İpucu! Onun yatak uyku resim veya fotoğrafın üzerine asmak için karar verirseniz o en az iki nesne gösterilir, eğer daha iyidir. Üzerinde Yalnız Dağ ve ağaç - yalnızlığa.

Mekansal hafif yan bölgesi ve

Yatak uyku için en uygun yer doğu, kuzey-doğu veya batı olduğuna inanılmaktadır. Işığın tarafta odasında yatağın doğru konumlandırma eve dönüş yolu tükenmez ve hayat veren enerji uygun kullanımına izin verir.

Odada yatağın doğru yerleştirilmesi rahatlamak ve güç toplamak yardımcı olacaktır

Thomas Lin Yu Amerikan doktrini "temiz" fenshuem kabul edilmez, ama belki de onun tavsiye de kullanışlı gelebilir. O şartlı çeşitli bölümlere yer bölmek için teklif etti. İşte bunlardan bazıları:

 • Aşkın Alanı: Yatak odası evin güney batısında yer alıyorsa harika, bu dünyanın bu tarafında bulunan aşk büyüdür;

Dikkat çekici, yatak odası evin güney batısında yer alıyorsa

 • servet: bu güney-doğusunda yer alır; Bu yerde yatak başarı ve refah getirecek, ancak, burada hiç şüphe bulunan herhangi bir değerli öğeleri veya bitkileri denemez;

başucu mobilya ile Rahat evlilik yatak

 • daire ve konum batısında bulunan Okul içinde çocukların ve çocuk çizimleri, oyuncak veya yuvarlak, oval, metal nesnelerin görüntüsünü devreye girer;
 • Cinsiyet: O, keskin nesnelerin (evin güneybatı) bu noktada sahip değildir önerilen aşk ve evlilik uğurlu takılar kabul edilir.

Maksimum konfor ve rahatlık için bir yatak odası oluşturmak ve bir ses uyku ve sağlıklı bir tatil ile sağlanacaktır

Sürece zihinsel ve fiziksel dengeyi korumak için mümkün olduğunca istediğiniz sayıda olumlu, pozitif enerji toplamak gerekir. Hem de mümkün olduğunca boşluk kalabalık etmez sakin ve derin bir uyku ve doğru olarak bulunduğu rahat rahat yatak katkıda bulunduğunu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

69 − 68 =