alçıpan duvar kağıdını asmak için nasıl

Ben macun olmadan alçıpan duvar kağıdını bekler misin?

Onarım - bu oldukça büyük bir mali yatırımlar gerektirir çok emek-yoğun bir faaliyettir. Herkes para kazanmak için mümkün olan her yolu deniyor, evlerinin içini güncellenmesi, o kadar çok o astar için macun olmadan alçıpan duvar kağıdını asmak için mümkün olup olmadığı sorusuna ilgileniyor. Bu ve diğer birçok şey üzerinde daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

İnşaat uygulama bu çalışmanın sonucu tatmin edici olduğunu, şu nüansları dikkat ediniz, ancak, alçıpan üzerine duvar kağıdı verir:

 1. duvar kağıdı yapıştırma çok ince, onlar tesislerinde görünümünü bozar alçıpan levhalar arasındaki eklemlerde aracılığıyla terlemek edecektir.
 2. Zamanla, duvar rengi ince de iç tasarım üzerinde olumsuz etkisi olan yeşil renk tonunu elde edebilirsiniz.
 3. Kil neredeyse imkansız olacaktır gelecekte duvardan duvar kağıdı çıkarmak sonuçla, GFC içine çok derinden olduğunu.

Yani, macun olmadan alçıpan duvar kağıdını asmak için mümkün olup olmadığı sorusunun cevabı, - bu hesaba yukarıdaki faktörleri almaz ise pozitif, ancak,, gördüğümüz gibi, onarım sevinci uzun sürmeyebilir. şey puttying duvarlar bile çıplak gözle görülebilen darbe ve çeşitli kusurları gizlemek olmasıdır. Pahalı duvar kağıdı pokleit eğer, hatta en küçük kusur tamamen tüm çabaları boşa çıktı negate.

Eğer duvar kağıdı yapıştırmadan önce ne bilmeliyim?

Zaten duvar kağıdı pokleit binayı, onarmak için planlıyorsanız ilk şey onlar çıkarılmalıdır. yapıştırıcı çıkartılmasını hedefleyen özel fonlar yardımıyla çok hızlı ve kolay yapın. Suyun belli bir miktarda yetiştirilen tozlar şeklinde satılmaktadır. Elde edilen karışım, eski kağıdı kolayca çıkarılır spatula sonra yaklaşık 10 dakika boyunca duvara uygulanır.

o alçıpan doğrudan duvar kağıdı tutkal mümkün olup olmadığı sen ilgilenen ama duvarlar aşırı macun veya herhangi bir kusur varsa, o ilk adım sırayla kartonpiyer getirmek ve tüm Çarpma ve çatlakları ortadan kaldırmaktır. Buna ek olarak, duvara duvar yapışma kalitesini artırmak amacıyla, duvar astarlama gerçekleştirmek tavsiye edilir. Astar kuruduktan sonra herhangi bir düzensizlik için taban ve tavan yakın çevre duvar incelemek gerekir. keşfettikleri, bunlar silin gerekir. Eğer yoksa, o zaman süpürgelik ve baget yükledikten sonra, bu düzensizlikler çok fark olacaktır. onlar duvarların iyi kamuflaj düzensizlikler gibi harç kusurların varlığına olarak, kalın duvar kağıdı tutkal planı durumunda gerçekleştirmek mümkün olmayabilir.

Eğer alçıpan doğrudan duvar kağıdı tutkal mümkün olup olmadığı sorusunu cevaplamadan önce ve bunu nasıl, önce duvar kağıdı sürecinde duvarların ön tedavi değinmek gerekir. pürüzler, çatlaklar, yarıklar, boşluklar ve diğer kusurları: ilk adım, herhangi kusurların varlığı için duvarların bir görsel kontrolünü gerçekleştirmek için. GCR eklem uzay alçıpan levhalar serbestçe genişletebilir ve zaman içinde çatlak olmaz hangi özel bir bant sayesinde tutkal için gereklidir.

Shpatlevanie duvarlar yapılır bütün kusurları çıkardıktan sonra. Bir duvarın bir çözüm kuruduktan sonra tamamen pürüzsüz olduğu için bu çalışmalar tek seferde yapılmalıdır. tam bir kuruma harç üzerinde Odaya uygun sıcaklık ve nemde en az 24 saat gerektirir.

macunun seçimine Önerileri ve öneriler

macunun doğru seçim olmadan alçıpan duvar kağıdını asmak için mümkün olup olmadığı sorusunu yanıtlamak mümkün değildir. karışımı satın alma ve bunu kullanılabilir hangi koşullarda, yayım tarihi, son kullanma tarihi, hem de karışımın bir tür büyük dikkat etmelidir zaman.

50 milimetre aşmamak küçük kusurların duvarlar, biz güvenle bitirme işi gerçekleştirmek için Karışımı kullanabilirsiniz. 25 mm'ye kadar çatlak ve boşluklar, bu durumda, yardımcı olacaksa macun başlangıç ​​sorunu çözmek. Bu durumda, uygulamada, sonuç sadece beklentilerini karşılamak olmadığından, ucuz ve düşük kaliteli karışımını satın alarak para kazanmak için denemek için daha iyi değil.

Nasıl daha iyi Shpatlevanie duvarları yapmalı?

Yani, biz zaten alçıpan duvar kağıdını asmak için mümkün olduğunu açıkça yaptık ve bazı hazırlık çalışmaları bundan önce yapmak. o yüksek kaliteli ve güzel almak için, puttying duvarları gerçekleştirmek için çok önemlidir. - ikinci ilk önce bir birinci tabaka harç uygulanır ve kurutma işleminden sonra, bir: Bu çalışmalar, üç aşamada gerçekleştirilir. İkinci katman tamamen kuruduğunda, kaplama, bir dolgu maddesi sıvı kıvamına kullanılacak uygulanır. Bu yalnızca ufak kusurları gizlemek olmaz, aynı zamanda duvar çok düzgün yapmak için.

Böylece her yeni katman birinci yaklaşık 50 santimetre örtüşür gereklidir. Ek olarak, kurutmadan sonra her bir katında, zımpara kağıdı kullanılarak üzerine.

Alçıpan levhalar arasındaki birleşme yerlerinin maskeleme

Eğer tamamlanacaktır o alçıpan duvar kağıdını asmak için, ve duvarlar puttying sonra bir sonraki ne yapacağını mümkün olup olmadığı sorusuna ilgileniyor musunuz? Bir sonraki adımda, alçıpan levhalarla arasındaki eklemleri gizlemeye gerek. İlk adım, 45 derecelik bir açı ile her iki tarafta plakalarının köşeleri Döşeme etmektir. Bu geçiş daha yumuşak ve daha az fark yapacaktır.

Kalafat bir mağaza yapı malzemeleri satın alınabilir özel bir karışım, kullanılır. toz paketi, üretici tarafından belirtilen oranlarda uygun olarak su ile sulandırılır. tüm uzunluğu boyunca bir spatula ile eşit bir şekilde yayılır, çok dikkatli olmak gerekir alçıpan tabakalar arasındaki eklem içine karışımı uygulanır. Aksi kuruduktan sonra duvar kağıdı sonra iç görünümünü bozacağından görünür diken diken olacak, çünkü çok fazla karışımını kullanmayın.

Ben alçıpan duvar kağıdını bekler misin? Cevap - bu mümkün! Ancak, alçıpan yaprak şapka, duvar kağıdı ile gösterilen bütün görünümünü bozulmadan vidalar, ile bağlı olduğunu anlamak önemlidir. Bu nedenle, onlar da gizlemeye gerekir. Onlar yaklaşık bir milimetre kadar girintili olan bunu yapabilirsiniz, sen alçıpan vidası biraz daha derin vida gerekir, daha sonra delikler macun ile mühürlenmiştir. öz doğramalar-yer çatlak gitti, onlar takviye bandı üzerinde yapıştırmak gerekir. Ayrıca çatlamaları önleyecektir.

Eğer özellikle vida ile uğraşmak istiyor ve bir çözüm ile örtbas yoksa, o zaman özel bir solüsyon ile muamele alçıpan ve vidalı yapıştırılmış yerleştirme uzaya vidalama ve bandı takviye önce vardır. Bütün bu çalışmalarda tamamlanacaktır zaman duvarları puttying idam ve çözüm kuruduğunda, daha fazla işi yapma başlamak için başlayabilir.

duvarları macun olmadan duvar kağıdı

Birçok kişi duvarlar macun olmadan Alçıpan üzerine dokuma olmayan bir duvar kağıdı tutkalı mümkün olup olmadığını merak vardır. Geliştiriciler, ancak kavrama duvar duvar güvenilir tutkallama kusurların ortadan sonra en erken 24 saatten başlamak mümkündür olduğu gibi kabul ve karışım tamamen kuru inşaat oldu.

Ayrıca, aşağıdaki yönergelere uymadığı için tavsiye edilir:

 1. duvarını montajından önce tozdan ve kirden temizlenmesi gerekir.
 2. karışım içinde duvarlar priming zaman, rengi alçı rengine karşılık gelen bir boya ilave edilmesi tavsiye edilmektedir. Bu tek tip tonu sağlayacaktır.
 3. Diğer harçların hazırlanması için, kullanılmayan bir temiz bir kaba, daha iyi bir yapışkan Islah. tutkal tozu veya başka herhangi bir yabancı madde girerse, onun kalitesi çok daha kötüdür.
 4. alçıpan ince duvar kağıdı yapıştırma, tüm etiket ve logoları kaldırmak, böylece parlamasına yoktur.
 5. duvar pokleit tam olarak veya lümen aralarında oluşturulduğu ise yapıştırıcı hala ıslak kadar, daha sonra duvara çıkarılmalıdır ve yeniden çubuk.

Bu basit ipuçları bağlılık, sen kalitesini tamir edebilmek ve alçıpan üzerinde sıvı tutkal duvar kağıdı mümkün olup olmadığı sorusu edeceğiz artık sizi rahatsız etmeyecek.

ön işleme tabi tutulmadan alçıpan duvarlarda duvar kağıdı yapı malzemelerinin satın tasarruf ve onarım maliyetlerini azaltabilir. Ancak, dikkate astar yokluğu dikkatle gelecekte pişman etmemek için artıları ve eksileri tartmak, bu nedenle, nem ve mekanik hasarlara karşı gerekli duvarlar ve malzemelerin korumayı azaltır gerçeğini almalıdır.

sorunun cevabı - bu Alçıpan üzerine macun olmadan duvar kağıdı tutkal mümkündür?

alçı pano üzerinde duvar kağıdı onarım basit ve en erişilebilir türüdür. Ama nasıl macun yardımı olmadan alçıpan duvar kağıdını asmak için? daha da düşünün.

İlk adım bulmaktır: o alçıpan duvar kağıdını asmak için mümkün olup olmadığı? Evet, ama burada da tuzaklar vardır:

 1. İnce duvar, yazıt ve görünür olacak tabakaların eklem ise;
 2. Zamanla, yeşil paneller ince duvar kağıdı yoluyla görünür ve görünüşünü bozabilmektedir;
 3. GCR paneli nem kararsız, ancak oldukça sorunlu bir yüzeyden duvar kaldırmak ve böylece, yapıştırıcı absorbe eder;
 4. macun sadece delik ve eklemleri montaj, sonra ince bir duvar kağıdı görünür renk düzeni değişiklikleri, hem de rahatlama kalınlaşma olacaktır.

duvar varsa eski duvar kağıdı, onları kolayca kaldırmak duvar çıkarılması için özel çözümler. Su ile karıştırarak solüsyon emilinceye kadar yaklaşık 5-10 dakika beklendikten yüzeye homojen olarak tatbik edilen sprey. Daha sonra poddevat spatula açısı ve duvar kağıdı Şeytan sorun çıkarıldı ve bozulmadan kalır. Rehber tutkal ve duvar kağıdı küçük parçalar, sen spatula onlardan kurtulmak edebilirsiniz olabilir.

üzerinde Kusurlu alçıpan macun (Çatlak, düzensizlikler ve şüpheli alan ile) değiştirilebilir bir tıraş bıçağı, hurda veya spatula ile özel yapımı ile çıkarılır. Sonra duvarının çıkarılması olmalıdır astarlanmış, Hatta macun olmadan duvar kağıdı tutkalı, güvenilir bir adezyon sağlayacaktır.

astar sonra zemine contiguity birinin çevresinde duvarını kontrol, O uçağın pürüzsüz olduğunu özellikle önemlidir, süpürgelik ve pervazlar ufak düzensizlik vurgulamak, hemen görünür olacaktır. Bunu yapmak için, kural, duvar ölçmek bulup düzensizlikler örtbas etmek. Üst bitişik alan yaklaşık 15 cm üzerine genellikle gereklidir. Bundan sonra, duvar açısı 15 santimetre kapma en bitişik olan aynı işlemi yapmak.

kendisi Duvar işleyemez, İşçilerin çoğunun yaptığı gibi - tüm usulsüzlük gizleyebilir, ama yapacak kalın duvar kağıdı için onlar saha yerleştirme yaprak girmeye çünkü böylece, arzu değildir.

Dikkatli çıkıntı yapan bağlantı elemanları, boşluk ve zararların boyutları büyük boşluklar, eksiklikleri, hataları ayırmak için, bir yüzey incelemek gerekir. eklemler maskeli ek yeri bandı vardır, GCR ilerleyebilir. Aynı zamanda, özellikle tavan ve duvarlar yükseklikte fazla hata olmadan sıkıca birbirine bağlanır çatlak ve boşlukları, bunun üzerine çatlaklar.

En iyi performans için, aslen, tabakalar arasındaki boşluk, kendisini shpatlyuetsya yapıştırılmış, takviye bandı (Serpyanka benzeyen bandaj), daha sonra yerleştirme. Üst duvar ve bant shpatlyuetsya çözümün Sonuçta. Akılda tutulması için önemli olduğunu tüm işlemler ara vermeden gerçekleştirilir, , çözeltinin hızlı bir kuruma. Daha sonra solüsyon 1 gün kurumaya bırakılır.

dolgular seçerken gerekir son kullanma tarihine dikkat, kapsam ve saklanmalıdır kullanılan koşullar verilmektedir.

macun ilk katman kurutma, ikinci, daha geniş bir spatula uygulandıktan sonra, aynı zamanda darbe kesilmiş ve yan geçişler katmanları düzeltti. Macun duvara hizaya değil, aynı zamanda önemli ölçüde tasarım geliştirmek için değil sadece yardımcı olur.

ikinci tabakanın kurutulması alarak üçüncü, daha fazla sıvı sızdırmaz sonra. Birbirini takip eden her tabaka 50, önceki cm genişliğinde örtüşmesi gerekir. Kuruduğunda dikiş daha sonra dikkatli bir ince, bir kaba bir şekilde ele alınmalıdır zımpara, paneli zarar vermemeye çalışıyorum.

Karışım ambalaj üzerinde sağlanan talimatları kullanılarak küçük kısımlar halinde hazırlandı, iyice karıştırılır mala veya mikser. en az bir katman yüzeyi üzerine uzanan yumuşak bir şekilde en fazla karışımı uygulanır. Bu, büyük bir spatula yardımıyla duvardan tutun büyük kusurları belirlemek için en iyi ve onlar görünmez küçük çatlaklar için özellikle dikkat edin.

açıları ilk kadar kapalı sonra iki şerit yapıştırılır ve açı her iki tarafında bir spatula duvarı ile tesviye. Dış şeritler için yapısal mukavemetini arttırmak için izin yerde özel bina köşesinde sabitlenebilir.

Cap vidalar kuvvetle onlar derin yaprak seviyesinden 1 mm olduğu, kıvrılmış. Onlar da gerek spatula çapraz kapsayacak şekilde, aşırı kesilmiş ve kumlu. vidanın etrafında paneli hasarlı veya kırık ya, takviye bandı ve zashpatlevat üstündeki vidayı düzeltmek için gereklidir.

dolgular olmaksızın preparat durumunda özel bir çözeltisi ile vida tedavi edilecek olan ve güvenilirlik için iki şerit, sopa - takviye edici ve yerleştirme.

toz taşlama tedavi duvar primeri ya da zayıf bir yapıştırıcı çözeltisi ortadan kaldırabilir duvarlar üzerinde oluşturulduktan sonra, kurutma işleminden sonra, duvar kağıdı asmak mümkündür. Bu alçı için müsait bir primer kullanılması önemlidir, tasarımlar gibi bir karışım için uygun değildir.

büzülme veya yukarıdan komşuları sel çatlamaz Alçıpan için, olması gerektiği şerit, takviye derzlerde conta cam elyaf göre yapılan ve yapışkan taban üzerine monte edilmiş.

cam kullanılmış büyük levhalar denilen örümcek ağı. Bu alçıpan, daha sonra shpatlyuetsya tüm yüzeyine yapıştırılmış ve duvar kağıdı ile kaplanmıştır. O bilmek önemlidir örümcek özel bir yapışkan bileşim bağlı, montaj tüm duvar kağıdı yapıştırmak sığacak ya da bunların benzerleri yok. Aynı zamanda çatlamasını GCR'ye korunmasına yardımcı olacaktır.

karışımları takviye edici olmayan yapıştırılması

Duvarlar astar en az bir gün kuruması gerek, kuru olmalıdır. Islak noktalar - bir ışık daha koyu alanlar olduğunu. Hiçbir durumda Islak duvar kağıdı asmak olamaz, bu yerler ölçülü ya da geç zaplesneveyut ve siyah çevirmek olacaktır.

Ayrıca, ne zaman Wallcovering basit kuralları takip etmek gerekir:

duvar temiz olmalı, çeşitli noktalarda ve enkaz olmadan dikkatlice eliyle veya bir lamba ile yürüyebilir. Bant, tek tonlu bir yüzeye sahip ışık boya astar bir parça eklemek için, alçı levha ile aynı renk olmalıdır.

tutkal ihtiyaç Temiz kapları kullanmak, bu da iyi durulanmalıdır işe gitmeden önce, toz ve kir artıklarından ari bir primer için kullanılmamıştır. Toz ve enkaz gevşek olacak ve daha sonra duvar kağıdı kalmak daha kötü olacaktır.

maksimum örtbas veya tüm siyah işaretleri kaldırmak kalem, isim, logo alçıpan ve benzeri ile. Kalın duvar kağıdı için korkunç değil, ama ince parlak duvar kağıdı varsa, o zaman onlar aracılığıyla tüm aracılığıyla parlayacak.

sıva aşağıdaki olmadan alçı üzerine duvar kağıdı Önce boşluk takviyeli yapışkan bant mühür, bunun üstüne ve kenetlenme kasette. Bu yardımcı olacaktır duvarlarında dolgu maddesi eksikliği en aza indirmek için. Duvar kağıdı yapıştırma önce duvar astar tedavi etmek son derece arzu edilir.

Özellikle vurgulanması ışık kayacaktır üzerinde duvar, olabilir. Sen direkt güneş ışığı olacak duvarlar, fazla dikkat edemez, onlara ufak geliştirmeler görünmez. Ama duvar lambasını, o zaman açıkça tüm eksiklikleri ve yapışkan kütle bile çöpü kontrol bakacağız altında.

çıkartmalar sürecinde duvar kağıdı arasına Eğer biz daha sonra duvar kağıdı çekin ve gizlemek için zorlamak için değil, dokunmak daha iyi değil bir şey fark 2-3 mm yarık belirdi. Ertesi gün, aralık tekrar görünür. Hemen tutkal henüz donmamış olan zorundadır kadar Doğru ve dikkatli bir şekilde kontrol resmi.

Bu yüzden, en dolgu maddesi ile alçıpan duvar kağıdı asmak mümkündür, ama son derece istenmeyen bir durumdur, macun duvar üzerine mekanik aksiyon sureti güvence sağlar dayanımı, sel dahil.

en GCR arasında bizim dikişleri bakalım - sadece iki kendinden yapışkanlı bantlar vardır. onlar tutulur hangi Clay, kolay razmoknet. Macun mekanik etkilere korkmadığını çimento bazında yapılabilir. Karışım sıkıca yaprak tutturmak ve ıslakken aşınmaya karşı korunması için oldu.

bariz dolguları olmadan Artıları hazırlık - Bu zamandan ve paradan tasarruf, Yalnızca bant ve astar gerekir. Öte yandan - aslında, sel hiçbir koruma, gerginlik, ve bant kendisini yaşlılık, ve mekanik hasar yırtılabilir.

o macun uygulamadan bir alçı duvara tutkal duvar kağıdı mümkün mü?

alçıpan tesviye sonra tamamlanması duvar seramik ve duvar kağıdı yapıştırma ile kaplı, boyanmıştır. Duvar malzemesi (neme dayanıklı alçıpan veya normal), dolgu maddelerinin olup olmamasına: Bununla birlikte, bir alçı duvar kağıdı pokleit için, gibi faktörler tarafından oluşturulan bazı koşullara uygun olmalıdır. soru mutlaka yapıştırmadan önce alçıpan veya macun üzerinde duvar kağıdı tutkal, doğar?

Temelde olabilir FCL dekorasyon ve pürüzsüz bir yüzeye doğrudan duvara yapıştırma yapmak ve malzeme sürecine katkıda gibiydi. Ancak, tüm bu kadar basit değil. zor iş yapan bazı nüanslar vardır. Bunlar sürecin başlangıcını okumalısınız.

malzemenin tam içeriğini

alçı levha, alçı ve karton oluşur. nem emme çarptığı zaman oldukça yoğundur ve önemli miktarlarda.

GCR hızla kağıdı hamur nemi emer ve düzeltmek ve kademeli bir duvar sıkmak okleyschik zaman bile andan önce, bileşimin vaktinden önce kurutma yol açacaktır.

 1. Daha sonra çok zor kuru duvara yapıştırılan kafes duvar malzemesi karton tabakası zarar vermeden onarım için kaldırın.
 2. tutkal Alçıpan üzerine goblen dokunmamış, sonra onlar sadece onarım yağma koyu yüzey kaplamaları için görünür olacaktır.

Ayrıca, bu nedenle suya maruz değildir tablosudur moistureproof.

senin GCR'ye monte etmeden önce eserlerden bir yapılmalıdır

Peki bu durumda alçıpan duvar kağıdını asmak için? duvar kağıdı ve bunların giderilmesinde çalışmalarını kolaylaştırmak için ne yapmalı?

Ben alçıpan duvar kağıdını asmak Can

Bir sıva yüzeyinde sopa kafes için hazırlık çalışmalarının bir dizi tutmak için gereklidir.

Tüm hazırlık aşaması iki nokta ile alçıpan duvar oluşur:

 1. eklem ve sabitleme noktası levhaların Sızdırmazlık.
 2. Kalafat yüzeyler.

senin GCR'ye monte etmeden önce eserlerden bir yapılmalıdır

Peki bu durumda alçıpan duvar kağıdını asmak için? duvar kağıdı ve bunların giderilmesinde çalışmalarını kolaylaştırmak için ne yapmalı?

fotoğraf efektleri ile sopa kafes sadece yüzeyi hazırlamak olmamalı için değil, aynı zamanda uygulama duvar kağıdı belirlemek için. Duvarda Duvar değişken olmakla genellikle oluşturmak resimler 3D için birçok seçenek yanı sıra LED kapak vardır. Bunların uygulanması emriyle mağazaları, internet kaynaklarının bir çok olmuştur.

3D efektli Duvar odası görsel olarak daha büyük hale getirir ve gerçekçi oluşturmak

yapıştırma duvar kağıdı için, şartları yerine gerekir:

 • alçı duvar hazırlanmış, güçlendirilmiş, macun. Geleneksel kafes küçük kusurları bırakmak için fırsat varsa, o fotoğraf kağıdı yüzey yapmak pürüzsüz olmalı "sıfır altında." Her küçük eksik kusur belli ışık oluşturulan resmin bütününü bozabilir.
 • kapsama bu tür tutkal sadece tavsiye edilen kaplama üreticisi satın alınır.
 • LED duvar kağıdı için kafes ile birlikte verilen elektrik şemasına göre uygun kablolama yapmalıdır.

fotoğraf duvar kağıdı kazanılması doğruluğunu ve hassas hesaplama gerektiriyordu. Duvar kağıdı parlak tonu iç mekan için uygun olmayabilir, bu nedenle tüm alçı duvarlar, bölmeler ile zorlanacaksınız.

Eğer tavan duvar kağıdı yapmak isterseniz, alçıpan yüzey halılar türüne göre hazırlanmış. Böyle bir durumda en iyi seçenek tavan tüm yüzeyine macun uygulamasının edecek ve vinil veya duvar kağıdı boyanabilir bu tür işlemin kullanılması gereklidir. En iyi alçıpan üzerine tutkal kafes hazırlanması Bu yöntemle.

senin tavan monte etmeden önce astarlanmalıdır

kafes üst üste kağt Çok daha kolay, bu tavan eklemleri ve bağlantı noktaları kapatmak için sadece gerekmektedir. Özellikle, kağıt bandı kullanabilirsiniz. Eğer GCR tavana kapağını tutkal önce, yüzey dikkatlice astar ve kafes yapıştırılır.

o karton üst tabakasını zarar vermeden yapılabilir olarak alçıpan yüzeylerinden duvar kağıdı kaldırarak meselesi, genellikle yoktur? Geleneksel şekilde, su ile nemlendirilmiş da oldukça problemlidir, sadece absorbe edilecek alçı levhalar uygun değildir.

Bu duvarlarda halılarını kaldırmak için tasarlanmış özel formülasyonlar kullanmak en iyisidir. Bu durumda bunları kaldırmak için başlatılırken yüzeye ve söz konusu imalatçı yoluyla uygulanır.

Bu tür bir çözelti, bir sıcak su kullanılırsa yüzeyi üzerine doğrudan fırça neden olan (kaynar su). Ancak, çok bol miktarda ıslatma alçıpan zarar, aksi takdirde çok kolay gerekli değildir. Sorun alanlarda, bu şekilde duvar kağıtları çıkartırken daha iyi ıslatma sonra kolayca ağır parça bantlanmış kaldırılan edilebilir dar spatula kullanmak.

Birçok bitirme malzemeleri "yıkanabilir" ve çok kötü nemi emer düşünmekte yarar su ve duvar halıları kaldırmak için çözüm uygularken. içlerinden nüfuz sıvı, yüzey kesilir ki, o zaman nemlendirilmiş Böylece, duvar halısı, bu tür ayrılmasıyla üretilir.

hazırlık yapmadan her durumda, boya veya tutkal alçıpan, oldukça kötü bir fikir olarak. Sonuç olarak, biz oldukça beklenen bir sonuç alamayan ve hatta sadece sayfaları bozmak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + 6 =