hayallerim resimlerin oda

Hayallerimin yatak odası

Sen .. sen pencereden dışarı bakmak, çekin sabah uyanmak Ve ruh yükselir 🙂

Yorumlar (12)

gruptaki yer alan ziyaretçiler misafir, Bu yayının ilgili yorum bırakamayız.

hayallerinizdeki oda, bu nedir?

Ben bu yaz oldu ve birkaç yıl inşa etmeye başlayacak ve ben evime yalnız yaşamak beri, sen bolshim.Dumayu evin toplam alanı bir evde çok şey, ve hala kompakt olduğunu sevince mi 20kv.Ne artık yeter Benim gibi olmak istemiyoruz ve işlevsel olarak aşılmadan paspolozheno.

büyük bir balkon oda hangi bunu gemiler, tekneler, yatlar üzerinde deniz ve yelken bakarak oturmak sallanan sandalye üzerinde. en ufak bir esintide karıştırarak ince perdelerin arasından parlak güneş ışığı filtreleme ile sular altında boşluk hissi veren yüksek tavanlı geniş ve aydınlık oda.

büyük bir pencere ile Işık, neredeyse tüm beyaz minimalist tarzı, ve denize bakan bir terasa sahip duvarında daha iyi vitray pencere,). O ekstra duvar ve kapılar olmadan bir stüdyo ise daha iyidir. Kendimi uzunluğunda) herhangi kırmalı fırfır, fiyonk ve pembe masa örtüleri olmadan, bunun ölçülü unisex iç olurdu oldukça rahatım, her şeyi anladım.

böyle

Gerçek bir soru nedir. ekolojik malzemelerin hayalimdeki oda, iyi, neredeyse 🙂 Başka bir şey, ben gereksiz ukrashalok bir bütün yığın sevmiyorum. derler, her ne kadar bambu doğa veya makro ile bir duvar 3D kalitesinde duvar kağıtları, bakımı zor olduğu için ben, gerekli duvar kağıdı veya mantar veya bambu sadece şeyi istiyorum.

Her zaman ille şömine nerede çatırtı yangın ve pencerenin dışındaki fırtına izlemek sallanan sandalyede deniz veya okeon.Sidet manzarası vardı ve bir wic sarılmış büyük pencereler veya cam duvarlı, geniş bir alana (50mq) olan bir oda hayal benim mükemmel odanın bu fikri .Vot.

Kim daha büyük olasılıkla daha yayınlanmadı köşeye yuvarlak hayal Çocukken!))) Yatak odası penceresinden iyi bir görünüm olur! Nehirde iyi bir fikir pencereden dışarı bakmak olacaktır, birden bire birilerinin tüm batmaya başlar, bir madalya kurtarma ekipleri arayıp beni olacak!)))

Rüyalarımın oda size, dinlenme yaygara evden çalışmak bilgisayar oyunu oynayabilir evde bir ofis olduğunu.

Ve benim hayalim oturma odası yeniden etmektir. daha fazla yer olduğunu bu yüzden bir deri döşemeli mobilya kanepe ve iki koltuk istiyorum, bir duvar atılmış olurdu. Telly onlar kanepe önünde merkezini koyardı, çok büyük bir ev sineması vardır. Duvarlar herhangi svetlenkie tavan parke zemin tomnenky üzerine, bulutlar mavi gökyüzü altında yapardı istiyoruz. Balkon camlı plastik pencereler, oranıdır.Otel pencere ışık hava perdeleri büyüyen gülün pencerelerine, sanki izole emin olun. Bu bir yaşam hayali.

Uzun, kara odası ve okyanus manzarası televizor.Vse renklerde duvara bilgisayarın bir köşesine, tüm oda yatak olması iyi olurdu. Veya türler para kasası dolu neboskreby.V oda olduğunu söyledi. Sonra her şey iyi olacak!

O chintz duvarlarını döşemelik fikrini yaktı. Mavi aralıkta yatak giysileri almak ve sarı ve kahverengi tonlarında iç ahşap elemanları ile bağlamak istiyorum. TV çıkarın ve kır çiçekleri yataklı bir vazo koydu.

Çocukken, tüm odalar skeçler vardı, ben bir istisna değildi. Ben, Barbie tarzı sevdim klasik ya da incelik ya tercih olmadı. Odadaki herkes en azından olmalıdır.

Hayallerimin daire. kreş

Günaydın, bugün gösterip iki erkek 6 yıl için çocuk odası hakkında söyleyecektir.

) Tavsiyen için mutluluk olacaktır, ancak şimdilik bu gösterecektir - Şu anda oldukça göz bitmediğini, bu nedenle yatağa uygun kaplamaya sahip değildir. Bebek bağlantılı olarak, parlak renklerde mutlaka gibi hangi küçük beyaz benekler-taramamızla duvar kağıdı))). onlar olmadan şimdi arkadaşı ve yalan gibi uygun seçeneği bulmak için onlara değil muktedir sonunda dikey çizgili sevmiyorum çünkü ancak tamamlayıcı olmadan, "pahalı" için bunları sipariş, (beyaz zemin üzerine gri yıldız) yıldız duvar kağıdı ile tüyleri bölmek çalışıyorum vaka.

pencereler artık daha yoğun, doğal renge değiştirmek için bahar planlarında "kış versiyonu" perdeleri asmak var.

Oda 11,5 sq. m.

atalarımızın Mat seçimi, o) de, onları, yatmak zamanla yerini izin) çocuklara oranla daha fazla istedi

Işık ve havadar perdeler.

Ve bir kiracı neredeyse))) bizim Stewart unuttum

Ama en kısa sürede farklı odalara ayrıldığı gibi ben bir 2 yatak-ottoman koymak, diziden sonra aramıştır. çünkü Üst sıcak ve yer daha olacak - 2 çocuk için 14 metre.

Şimdi çocuk odasında onarmak için plan ve masa iki çocuk konacaktır. çünkü mobilya panelleri ve metal yeraltı 2 metre uzunluğundaki dar satmaz pencerenin altında masa, ama olacak kendisi. Metal - Güçlü ve havadar tasarımı, farklı boya.

denekte - lamba gibi. Ve ahşap kepenkleri - Hayalim, ancak sipariş için - Leroy makul bir fiyata bulundu fiyatların gerçekçi olmayan ve sadece bitmiş, ama bir şey onlara fikrimi yapmaz (yanlışlıkla orada kör değil mi?)

Genel dairenize Yeni gelen çok iyi bir izlenim - şirin, zarflama.

Tüm tegovZakryt listesi

 • Merhaba herkes vdolevschikam! Kabul nasıl, ben çok söylemek istiyorum.

  Zaman çocuk odası göstermek, sevgili Vdolevschiki, geldi.

  İyi akşamlar, bayanlar Vdolevschiki! Yeni kutlamaları arifesinde.

  sergiler

  • Ses Yalıtımı komşular! Herkes gerçekte yaptı? Ve çalışır?2
  • Yeniden rublenin yüzde parça numune hattı ile yardım4
  • Biz mutfakta yerleşmek 🙂38
  • vinil laminat14
  • 2 + 1 = 3.93
  • Svet_laya daire. "Gözleri korkar ancak eller yapıyoruz!". Çıkarması.42
  • Eve Ev. Beyaz mutfak-oturma odası değildir88
  • tezgahı tedavisi için petrol ne tür seçilir?5
  • masal tarifi1
  • Koridor. 504 serisi. Yeniden başlatın.10

  Web sitesi yönetim tablolar ve sitenin tüm sayfalarında sitenin yanı sıra kendilerine verdiği bilgilerin doğruluğu kullanıcıların hareketlerinden sorumlu tutulamaz.

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  20 − 14 =