Banyoda musluk koymak nasıl

Nasıl banyoda musluk koymak için: özellikleri ve kilometre taşları

banyo ve onun daha sonraki yükleme için mikser düzeneği - herhangi yetişkin erkeği işleyebilir oldukça basit bir iştir. Biz banyo için mikser bileşenlerini incelemek ve montaj, kurulum ve bağlantı kurallarını açıklamak istiyorum.

Banyoda musluk koymadan önce, yaklaşan çalışma kuralları ve özellikleri hakkında bilgi edinmek.

Banyoda musluk yapmadan önce, uygun bir tasarım seçmek gerekir.

Banyo yanı sıra herhangi bir modern yaşam diğer sağlık veya iş birimleri, sıcak ve soğuk su kullanılır.

Bilindiği gibi, normal olarak ev veya hijyenik prosedürler taşıyacak en ihtiyaçları orta ısıtma akışkan için gerekli olduğu gibi, sıcak su sıcaklığı, soğuk suyun bir çok serin sıcaklığı yeterince yüksektir.

doğru oranlarda, sıcak ve soğuk su karışımı izin mikserler kullanılır, istenen ısı akışı elde etmek için,.

Banyoda bahsediyoruz, bu yüzden her şeyden önce, fırsat vb yıkamak, bir banyo veya duş almak ellerini yıkamak için, ilgilenen Bu, kullanıcı az çaba ile yeterince ince ayar vinç operasyon sağlayan bir karıştırıcı gerektirmektedir.

Banyoda, önemli değil sadece işlevsellik, aynı zamanda güzellik ve konfor.

Banyo / duş ve lavabo - Ayrıca da hemen hemen her zaman ikisidir, banyo su alma noktası olarak sıhhi tesisat en az iki tür olabileceğini göz önünde bulundurun. Bazen, tabii ki, orada vinç kaz devir nedeniyle aynı anda hizmet araçları, bu iki nokta vardır, ama bu bir istisna ve nasıl yapılacağını değil bir örnektir.

Yani, banyo musluk iki tipte kurulabilir:

 1. lavabo havzası üzerinde montajı için donatım. iki giriş (sıcak / soğuk su) ve bir çıkışı (kaz vinç) sahiptir. ; Duvar montajı için - Yapısal olarak en azından, kase havzasının kenarına bir delik kurulmak üzere tasarlanmıştır
 2. duş veya banyo alanında montajı için donatım. - duş başlıkları üzerinde vinç kaz bir tane, diğer: İki girişi ve iki çıkışı vardır. Bazen vinç ve ruh ek olarak ek bir sulama esnek hortumu ile orada olabilir olduğunu. (Çoğunlukla) duvara monte veya Küvet kenarına edilebilir.

Fotoğrafta - duş esnek hortum ile klasik bir duvar karıştırıcı.

lavabo ve sadece duvarın kurulum ve çeşitli eserlerin örnekleri olarak lavabo dikkate almak mantıklı önemli farklılıklar, yoksa banyo kenarında mikser montajı.

Ayrıca pek çok alttürü bölünmüş her bir tür içinde karıştırıcılar, dahası, her üretici kendi yapısal gelişmelerin ve çözümlerin bazı kullandığı unutulmamalıdır. Ancak, bu yapıların arasındaki temel farklar da sırasıyla değildir ve bunların kurulum.

Lavabonun üzerinde bir hamam yükleme gibi kenarında Montaj.

Biz tür çalışmaların genel kuralları yansıtan ortak model montaj ve kurulum dikkate alacaktır.

Duvara monte duş karıştırıcı

Bir duvar biriminin basit bir örnek.

Servis banyo ve duş için genellikle duvar karıştırıcılar kullanın.

Bu avantaj ve söz edilebilir, bunlar arasında montaj, sıhhi tesisat, bu tip özellikleri bir dizi nedeni vardır:

 • Kolay kurulum, bakım ve cihazın yedek. Ürün sabit ve büyük ölçüde montaj ve demontaj kolaylaştırır sadece iki bağlama somun ile bağlanan,
 • su bağlı, her zaman bir sistemde en zayıf halka edilmiş bir esnek hortumlar, kaynağı;
 • genellikle kase kenarına inşa mikserler yapımında gözlenir zor veya gizlenmiş iletişimleridir hiçbir alanları vardır.

musluk duvar montaj banyoda ne olduğunu düşünün.

Banyo için mikserin şematik diyagramı.

şemada, volan ile sıcak ve soğuk akım (3) büküm kafası parçaları (4) valfleri kontrol etmek için olan dvuhventilny geleneksel konut bkz. su akar toplam karma akış veya kaz (7) ya da bir hortum duş başlığı (16) yol gösteren bir anahtar-saptırıcı (8) vardır, ortasında bir araya.

muhafazanın arka tarafı ile baş parçaları monte edilmesi için prizler karşısında tanzim edilmiş iki girişi mevcuttur. conta ile bir somunlu boru Açık (1), hangi sen su borularına ürünü bağlanıyorsanız nedeniyle.

alet gövdesindeki girişler arasındaki mesafe uç borusu uçları karıştırıcı modeline bağlıdır doğru daha önceden belirlenmiş bir mesafede konumlandırılan gerekir, böylece düzenli, ancak 150 mm en fazla buna eşit değildir.

Böylece, kendi elleriyle duvara monte ile banyo için karıştırıcı nasıl monte göz önünde bulundurun:

 1. Su çıkış doğru mesafede olduğu (biz satın banyo için karıştırıcı, çizimde bakın) ve aynı seviyede yer alan kontrol;

seviyesi ve mesafe ile boru kontrol;

 1. Ürün kılıfı al kuzuların ile baş kısımlarını dönmeye ve saptırıcı kaz ayarlayın. Tüm bağlantılar lastik conta veya Paronit ile sağlanmalıdır. Uygun montaj üreticinin talimatlarını kullanmak için;

talimatlarına göre mikser koyarak.

 1. 3 \ 4 ˝ lifi ve tüp saat yönünde iplik üzerine sarılmış - Adaptör 1 \ 2 eksantrik-al. Daha sonra bir sızdırmazlık macunu uygulanır ve anahtar geciktirerek boru parçaları bağlamak ve mesafeyi ayarlamak;

Daha küçük çaplı iş parçacığı üzerinde sıhhi keten dolandırıcı.

 1. Sözde Aykırılıklarla parçacığı üzerinde vida reflektörler - bağlantının saklandığı yer çıtalar;

 1. Bir karıştırıcı koyarak, tüm yol işaret fişeği somun koymak ve ilk elden sıkın, ardından koparıp. kauçuk conta transfer olmadan fanatizm olmadan sıkın;

Fotoğrafta banyoda duvara musluğu tamir için nasıl gösterir.

 1. Bağlama elduşu, dübel ile tutturmak braket duş;

sulama için bir montaj kelepçesi sabitleyin.

 1. su ekleyin ve cihazın çalışmasını kontrol ediniz.

Ürünün çalışmasını kontrol edin.

Sendika fındık ve kauçuk contalar, yedekte veya bant sarma Fum olmamalı birlikte verilen bileşikler.

mikser banyo nasıl başa önceden öğrenirseniz, iş daha kolay olacaktır.

Şimdi Teknede modelini, kurulu veya banyo lavabo sabitlenir yani birini yükleme bahsedelim. Burada çok farklı kalite ve fiyat var modeller, çeşitli ama kabaca aynı tesisatın ilkesidir.

kurmak ve valfleri (tek kollu modelleri için selektör tuşu) yanı sıra, kaz bağlamak için: İlk olarak, vücuda toplanması arzu edilir. Daha sonra, aşağıdaki Esnek hortumlar karıştırıcı bağlamak ve kauçuk conta eklemek için gereklidir.

Biz kauçuk halka altında yerine koymak ve hortum bağlantıları sıkın.

Şimdi hortumlar montaj deliğine dişli ve karıştırıcı tabanına takın. Öte yandan lavabolar somunu veya parantez sabitleme hile Cihazdakiler sıkıca gemide duruyor, böylece fikstür sıkın.

Biz parantez ve vidalarla ürünü sabitleyin.

su boruları bağlamak esnek podvodok uçlarını ters. Sıcak ve soğuk su karıştırmayın, ve en modern Rus soğuk su sağ sıcak musluk ithal etmek - ayrıldı.

Hortum su kaynağına bağlanır.

Esnek hortumlar Bağlama sürükleyerek, dikkatle değil, tespit edilecek.

Aksi takdirde, mühürler sıkışmak ve hasar görebilir.

banyo ya da duş için karıştırıcı ayarlanması - bu kolay. kurulum ve kilometre taşları kurallarını bilerek, kolayca bu görevin üstesinden olacak ve bu makalede, video Eğer bir hata yapmamaya yardımcı olacaktır.

Hala sorularınız mı var? Grubumuzun VKontakte bunları sor

Evinizdeki banyo nedir?

Kendiniz için banyoya İyileştirilmesi: nasıl musluk doğru yüklemek için?

Her birimiz mikser yerine, böyle bir sorunla karşı karşıya. Bu eski aşınma nedeniyle oluşabilir veya onarım yapıyoruz ve yeni bir musluk yüklemek karar verdi.

Her zaman kuracak bir uzmana, davet için bir seçenek var, ama hizmet için ödemek zorunda kalacak ve kendini yükleyebilirsiniz ancak tasarruflar diğer ihtiyaçlarına harcamak. mikseri Ayar Böyle zor bir şey değildir.

Banyoda musluk yüklemek ve bu konuda video talimat göndermek için nasıl bu yazıda ayrıntılı olarak açıklamaktadır.

Bir koluyla vana - Şimdi karıştırıcı iki ana model vardır. Her varyantın onların lehte ve aleyhte:

 1. manivela - kullanmak, ama su sıcaklığını ayarlamak için çok kolay bir sıcak su kazanı ve su ısıtıcıdan gelen sahip, özellikle de çok zordur. Ayrıca duş anahtarı ile çok yaygın sorunlardır.
 2. valf - Bu model herkese tanıdık. Artı bu karıştırıcılar - Su sıcaklığının daha doğru ayarı yanı sıra daha dayanıklı duş anahtarı. Dezavantajı - bir vana kendisi, daha çok onlar yüzünden çok sık kaz ile damlayan ve contaların sık sık değiştirilmesi gerekir söyledi.

bu sayfada bulabilirsiniz daha hangi başka model vardır. Eğer bilmek istiyorsanız nasıl seçmek için ve burada bir duş sizi banyo için musluk yükleyin. Ayrıca, banyo için bir musluk seçerken Aşağıdakilerden nüansları dikkat ediniz:

 • Kaplama karıştırıcı (krom) ideal olmalıdır. kaplamada herhangi bir kusur kırılma yüzeyi hızlandırmak ve karıştırıcı görünümünü bozan devam edecektir.
 • Ağır olmalı, sonra pirinçten yapılmış. Sadece dayanıklı pirinç mikser yaptı.
 • ekipmanı kontrol edin.

Tam mikser özellikleri aşağıdaki ayrıntıları içerir:

 • musluk gövdesi;
 • kaz;
 • duş girecek;
 • Dekoratif tavan;
 • elduşları;
 • Duş hortumu;
 • contalar;
 • duvar montajı (vinç kolu).

biçimde monte edilmemiş veya uzun çalışma durumunda bile en güvenilir mikser sızabilir. Banyoda musluk düzeltme bunu olarak çalışır ve mümkün olup olmadığını öğrenin.

Eğer su kaynağı sensörüne bir musluk olduğunu biliyor muydunuz? Bunun avantajları ve dezavantajları hakkında daha fazla, buraya bakın.

Aşağıdaki ihtiyaç avadan:

Ayarlanabilir Anahtarı ikinci numarayı kullanmak daha iyidir, Eğer çok daha rahat kurulum için olacaktır. Duvara yüklemeye varsa Matkap capita, montaj. Mastik özel macun ile yedekte hala mümkündür, ancak yeni başlayanlar için çok FUM bant ile çalışmak daha kolay olacaktır.

 1. Geçersiz kılar su.
 2. Vidaları kamlar.
 3. Biz dekoratif bir tavana koydu.
 4. musluk gövdesini sabitleyin.
 5. Dağı gander.
 6. duş hortumu altında geçişi ayarlayın.
 7. duş hortumu ve bir sulama kutu bağlayın.
 8. Eğer kişi başına montaj duvarı bağlamak istiyorum.

ve şimdi Her adımda bakmak ayrıntılı olarak elleri ile banyoda mikser montajı.

Çoğu insan için, en büyük sorunların ilk paragraf ortaya çıkar. Iyi mikser karşısındaymışım, hangi bozuk olduğunu ve beni affet yoktur. Sonra bitirdiniz, sadece musluk gövdesini ve tüm tutturmak zorundayız.

Eğer eksantrikler yüklemek istiyorsanız, teyp mastik fum yarım inç diş dolgu kesinlikle saat yönünde sallar ve yapılacak olan 4-10 sargıları hepsi sen FuMA satın kalınlığına bağlıdır.

Bundan sonra duvarda gizli zemin inç Alan, vidalanır. Onun gaz veya İngiliz anahtarı Spinning, kamlar böylece ayarlanır 15 cm merkezleri arasındaki mesafe katı olarak, karıştırıcı kolayca vidalanabilir için.

Eğer bir montaj somunu kolayca vidalı varsa, o zaman iyi yaptık. fındık gerginlikle sarılır edilecek olursa ileride büyük sorunlar vaat de, öyle. Böylece, somun tutan bir noktada patlama somun veya pirinç kol At Daha iyi kameraları düzeltmek için.

Kamın Sonraki duvarında delikler kapak dekoratif tavan sarılır.

Vücut abajurlar tutturmak musluk montajından sonra. Bunu yapmak için, musluk gövdesine somun yastıkları gömülü ve eksantrik için fındık sıkın edilir.

İlk olarak, maksimum ancak o zaman biz sadece 1-2 döner yapma, fındık anahtarı sıkın, elle somunları sıkın. Çok aksi takdirde yastıkları kesebilir, ertelenmemesi gerektiğini ve daha sonra yenilerini kurmak amacıyla gerekli olacaktır.

Şimdi kaz gövdesine bağlayın. sadece elle Dişli ve anahtarlar kullanılmaz. Bu kaz için sıkıca bunun için amaçlanan deliğe bastırır, sonra kolayca somunu sıkın.

, Mantıklı değil sıkın veya gaz için İngiliz anahtarını akacak kaz altında Üretilmesi gerekli ise Yeni at yedek gander.

Ayrıca bağlanmakta hizmet veren duş hortumu altında daha üretmek geçiş montajı. Karıştırıcı üstünde üç çeyrek somun açıklığına vidalanır. conta içine Ön somun, hile ve elle sıkıca sıkın.

vinçler çekici kazanlar Aquatherm, Delimano diğer ve neden yerine geleneksel karıştırıcı seçiliyor? Buraya tıklayarak öğrenin.

musluklar ve yararlı ipuçları çeşitleri hakkında tüm ayrıntılar burada bulunabilir: http://sansovet.com/kvartira/vannaya-komnata/vidy-kranov.html

kolu mikserler, bazı eski modeller duş hortumu bağlamak için özel geçiş tee (ay) olabilir. o ve kaz karıştırıcı gövde arasında monte edilmiştir.

duş duş hortumu bağlamak için taşıyın. Bunu yapmak için, hortum yarım inç conta üzerindeki somunu koymak ve elle sıkın. Gerekirse Anahtarı sıkın mümkün olabilir.

sulama hortumu bağlamak için, hortuma somun içinde conta yüklemek unutmayın. elle kesinlikle Spun.

uzatılmış, koni ve diğer standart - Duş anda hortum fındık şekli farklıdır. Konik somun sulama olabilir ve karıştırıcıya normal vidalanır.

Ve son - duvara monte duvar yüklemek. sadece kol musluklar montaj takımı. karışım valfı karıştırıcıda sulama.

Bu videoda elleriyle banyoda mikser montajı bir göz atın:

somun anahtarı sıkarken böylece mikser çizik yok, aralarında bir bez parçası içine emin olun. mikser zarar görür, bunun için ayrı anahtar otomatik garanti kaybolur.

mikser, basın üzerinde sıkın Allen №10 pirinç kılıfı yüklemeden önce ¾ vücut üzerinde somun.

mikser yüklerken her öğe dikkatle ve özenle değil, çok karmaşık bir durumda ana şey - kendi başlarına banyoda musluk monte edin. Sonuç olarak, kendinizin yükleyebilirsiniz duvarda yeni musluk keyfine varacaksınız.

Hiçbir mesajları ile ilgili.

Daha danışma - kendisini ran!

contalar kırpılmaz (aynı zamanda "bot" olarak da bilinir) eksantrikler (I çok ince bir duvar ile kamları yakalanan) 3 \ 4 bir dış çapa sahip olan eksantrik kademe hurda plastik tüp geniş bir bölümüne yatırım için yeterlidir. çizme kesim törpü uzunluğu.

Yorum ekleyin Cevabı iptal

Moskova, 1 sokak Yamskogo Alanlar, 13/09 7 (499) 322-91-67

Bir itibariyle banyoda musluk kendini yüklemek

Banyo için musluk çeşitliliği sayesinde binanın iç tasarım hemen her stil için en iyi seçeneği bulmanızı kolaylaştırır.

Evet ve sıhhi cihazların montajı için onları gelip farkla en mütevazı hesaptan aynı zamanda ödemeyi beklemek uzun süre profesyonel yardım almak gerekli değildir.

Ve ticari olarak bulunabilen karıştırıcı tasarımı tamamen keyfi olabilir verin, ama hepsi var Standart devre şemaları.

Ve bu para tasarrufu değil sadece tüm tesisat işlerini kendisi yapmak için konunun titizlikle incelenmesinden sonra, sen izin verir, ancak tüm DIY için basitçe, ilginç yararlı ve bilgilendirici.

Çeşitli düzenlemeler Armatür mikser

Banyoda musluk bağlamak için tüm yolları üç gruba ayrılabilir:

 • montaj duvarı;
 • küvet muhafazanın içine entegrasyonu;
 • Ayrı bir raf üzerine montajı. Özel bir rafta kurulumu: Bu yöntemde, alt seçeneği vardır.

o lavaboda ve banyo suyunun temini sağlamak için bir fırsat sağladığını elverişli duvara karıştırıcı yerleştirin. Bu çok olduğu ekonomik bir seçenek, bilinen nedenlerle bir mikser satın çünkü, bütün tesisat ayrı karıştırıcılar sağlayarak daha ekonomik olarak daha avantajlıdır.

Ancak, birkaç şey burada dikkate almak. ilk olarak, devre bağlantısı su boruları böyle bir montaj imkanı vermelidir. ikinci olarak, o ikisinin tamponlar dökün geri risksiz tuvalete lavabo hareket ve gerçekleştirilmesine için yeterliydi, böylece musluk emzik yeterli uzunlukta olmalıdır.

evrensel bir çözüm neredeyse nadir hale geliyor gibi pek nispeten modern tasarımlar üzerine inşa Evler genellikle, hamam ve lavabo için ayrı ayrı belirlenen su gizli.

ancak Duvar montaj karıştırıcı teknolojisi Bu değişmez: mikser parçaları su borusu duvarının çıkan veya güvenli dış sabit sabitlenir. Tek fark mikserler sayısında olduğunu.

Kendinize varsa, o banyo bataryası şırası için genel kabul görmüş standartlara göre hatırlamak gizli astar karıştırıcı özetlemek gerekir zeminden 1200 mm yükseklikte monte. Bu irtifa vodorozetki ayarlanmalıdır de Öyle, aralarındaki mesafenin yanı sıra standart - 150 mm.

asistan aracı olarak bir kapı tokmağı yükleyin.

Sen vinil duvar kağıdı sopa nasıl bilmiyorum? Burada okuyun.

Eski ahşap zemin tamir gereklidir? DIY, bu adreste talimatları okuma: http://ru-remont.com/poly/derevyannye-poly/remont-starogo-pola.html

Böyle bir plan cazip kurulum, her şeyden önce, mükemmel estetik olduğunu. Bu durumda, su boruları ve boşluklar veya havza podstolya için banyo ekranı için astar olarak gizleyebilirsiniz.

Gömülü seçeneklerden bir diğer avantajı - fazla hareket alam banyo planlarken.

Buna ek olarak, hamamlar mevcut modelleri zaten musluk koltuğun altında sağlanır. Bu nedenle, küvet tarafındaki montaj dışında başka montaj şeması seçimi, en azından mantıksız olur.

düşük maliyetli modellerinde çoğunlukla yapıldığı gibi o, mikser deliksiz küvet satın alındıysa, dahili tesisat hala oldukça mümkündür.

Bunu uygulamak için gerekli olan tek şey, uygun yerde küvette delikler oluşturmaktır. Ayrıca, bir şekilde, su borularının konumda tamamen dayanmaz her zaman mümkün esnek bir boru vasıtasıyla miksere su getirmek.

Bu metal için uygun olmasına rağmen, pek çok durumda, bu tür bir yöntem, akrilik küvet üzerine montaj için kullanılır kayda değerdir.

Bu seçenek, en sık en pahalı. Başlıca avantajı - banyolar odanın seçkin bir tasarıma donatmak için olasılık. Ama bu seçenek bazı sakıncaları da vardır:

 • kendisi tasarım standı mikser bunu yerleştirmek için biraz boşluk almasıdır. Ve küçük banyolara sadece mütevazı alan ve tasarım ve iç tesisat seçiminde birçok kısıtlamalar getirir;

 • mikser maliyetleri Ayrı bir rafa alternatiflerin birkaç kez fiyat olabilir. Bu nedenle, en sık benzer bir düzeneği atıfta sadece genellikle boş bir koltuk bulma söz konusu değildir sözde "elit" banyo, yenilenmesine başvurdu;

 • Kurulum karmaşıklığı tezgahın üzerine mikser diğer bütün seçenekleri geçti. kendisine doğrudan bağlantı yerleşik veya duvara monte mikserler için aynı zaman ve çaba gerektirir ise masif raf montaj ayrı bina olayı neden olabilir.
 • bir onarım başladı ve kışın duvar kağıdı asmak mümkün olup olmadığını bilmiyoruz?

  Tavan sıvası Talimatı hizalama burada bulabilirsiniz.

  Duvara Monteli Karıştırıcı: iş akışı

  Başlamak için mikser araçları ve malzemeleri yüklenmesi için gerekli seçime katılacak. Bunlardan aşağıdakiler gerekir:

  • doğrudan yeni karıştırıcı;
  • koparıp;
  • anahtar №14 ve №17;
  • Boru anahtarı №1;
  • Teflon bant veya doğal keten kıtık.

  sonraki adımlar, kesin sırasında gerçekleştirilmesi gereken.

  1. Sıcak ve soğuk su vanaları örtüşen besleme tam olarak işlevsel olduğu dikkat edilmelidir. Bunu yapmak için, onlar durdurmak için gereken Saat yönünde kaydırmak, Küresel vanalar aynı yönde 90 derece döndürülürse.

  Kapama valflerini kapattıktan sonra, sıcak ve soğuk su karıştırıcıyı tamamen açıp, kaçak yok. Su sızdırıyorsa, giriş noktasındaki su kaynağının kapatılmasıyla birlikte kapama valflerini önceden değiştirmeniz gerekecektir.

 • Eski karıştırıcının sökülmesi. Bunu yapmak için, öncelikle ekserantre üzerinde tutan karıştırıcı üzerindeki somunları sökün.

  Saat yönünün tersine çevirerek açın. Eski karıştırıcı söküldüğünde zorluklar ortaya çıkabilir.

  Her şeyden önce kırılırsa, eksantrik kalıntılar pense ya da başka bir aletle dikkatlice kaldırılmalıdır. Aynı zamanda, metal parçalarının su borusuna düşmediğinden emin olmalı.

 • Yeni ekzantriklerin kurulumu. Vidalanmadan önce, Teflon bandının veya pakinin ipliği ipliğe sarılmalıdır. Sarma, diş açma işleminin başlangıcından eksantrik kesime doğru olan yönde gerçekleşir. Bu durumda, çekme parçasının veya şeridin düz ve mümkün olduğunca yoğun olması önemlidir.

 • Mikserin takılması. Her şeyden önce, eksantrikler dekoratif kapaklarla giyilir. Ardından karıştırıcı nozullara sızdırmazlık contaları takılır ve üzerinde bulunan somunlar işe karışmamaları için arka uca vidalanır.

 • Artık mikseri asılı elemanları monte edebilirsiniz: musluk, duş hortumu ve sulama kutusu. Bu işlemler, eksantrik maddeye bağlandığında karıştırıcının somunlarının sıkıştırılmasına benzer şekilde yapılır. Burada aynı kurallara uymanız gerekir: Aşırı güç uygulanmamalı ve şerit veya macunu da mühürlemeyi unutmayın.
 • Banyo musluğunun kurulumu kapsamlı testlerle tamamlanmıştır. Burada su basıncının herhangi bir seviyesinde ve herhangi bir kaçak olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Böyle bir durumda, kurulumun tekrarlanması gerekecektir.

  Yeniden yüklerken, tornavida ile çıkarılacak tüm dişli bağlantılardaki bandı veya paketleri değiştirmeniz gerekecektir.

  Alçı levhanın duvarlarını ses geçirmez hale getirmek ne kadar doğru?

  Tavanı ses yalıtımı için malzemeler satın almadan önce, bu adres için onlar için temel şartları okuyun:

  Burada zeminin ses geçirgenliğinin şapın altına nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

  Banyo musluğunun takılması, sıhhi tesisat ile çalışırken bile yeni başlayanlar için bile herhangi bir zorluk oluşturmayan basit bir işlemdir.

  Ve böylece tüm çalışmaların başlangıcından önce, öngörülemeyen durumlar ortaya çıkmaz, her karıştırıcıya eşlik eden talimatları olabildiğince yakından incelemek faydalı olacaktır.

  Karıştırıcıyı ekzantrik tablolara yüklemeyle ilgili video raporuna aşina olmanızı öneririz:

  Hatalı, eksik veya yanlış bilgi görüyor musunuz? Bir makaleyi daha iyi nasıl bulacağınızı biliyor musunuz?

  Konuyla ilgili yayın fotoğrafları önermek ister misiniz?

  Lütfen siteyi daha iyi hale getirmemize yardımcı olun! Bir mesaj bırakın ve kişilerinizle görüşün - biz sizinle iletişime geçeceğiz ve beraberimizde daha iyi bir yayın yapacağız!

  beton duvar, bitirme yok. İşte iş. Şimdi stüdyo inşa ediliyor. Karıştırıcı nasıl takılır?

  Bence bir kez yapmalı ve hayatının geri kalanında tecrübeli olacaksın.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  27 − = 17