TV’ye tableti nasıl bağlanır

Haberleşme Tablet Televizyon

Tablet PC - çok yönlü bir cihaz, henüz kapsam dahilinde oldukları sürece tamamen ortaya çıkarılması. nin başlıca görevlerinden ek olarak, duyusal Çorbası gerçekleştirebilir ve kullanıcının hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış olduğunu, minör. Nedenle internet giderek televizyon ve benzeri anlam tableti nasıl bağlanacağını gibi sorular görünür olması şaşırtıcı değildir.

Aslında, neden ona ihtiyacımız yoktur ve - Önce sormak gerekir? Tablet - güçlü bir multimedya merkezi, oyun konsolu ve bir veri depolama aygıtı. Nerede daha ilginç ve kullanışlı küçük 7-veya 10-inç ekrana acı daha geniş ekran üzerinden video görüntüsü ve diğer bilgilerini görüntülemek için.

Oyun için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı tablet çıkaran uygulama Bazı üreticiler. Ve% 100 için böyle bir içsel potansiyele kullanmamaya çok aptalca olurdu. en düşük maliyetle, televizyona tableti nasıl bağlanacağını: Bu nedenle, birçok sahipleri soru ile karşı karşıyayız.

En basit ve en etkili yolu cihazlar arasındaki iletişimi kurmak - onları olası bir kablolu arayüzler olduğunu bağlayın. Örneğin, üzerinden bağlayabilirsiniz:

Bu muhtemelen kablo ile TV'ye tabletinizi bağlamak için en popüler ve yaygın yollarından biridir. Öncelikle karar vermeniz gerekir: Cihazınız bu bağlayıcı ile donatılmış olup olmadığını. Genellikle, imalatçı böyle bir olasılığın reklam bahseder.

Yukarıda da gösterildiği gibi şirketlerin büyük çoğunluğu, mikro-HDMI kullanımı. Burada, tabii ki, aralarında avantajları, şef var - Asgari boyutları. Böyle bağlayıcı detaylı muayene bulunamadı değilse - endişelenmeyin.

yukarıdaki resimde görüleceği yardım kordon USB, HDMI, gel. birimi içinden geçen, istenilen formatta yeniden kodlanır ve televizyon tedarik edilir ise sinyal mikro USB uygulanır.

HDMI arayüz Avantajı - tek bir veri akımı görüntü ve ses eş zamanlı olarak yayınlanmasıdır.

Ayrıca televizyonda hem terminalleri eşleştirme durumunu kontrol etmelidir: Resimde bulunan kırmızı daire. veya bu nedenle bu yöntem sizin için uygun değilse - Bir sonraki geçin.

Ne yazık ki, ancak tablet harici depolama sürücüsü olarak sadece gerçekleştirecek geleneksel USB bağlantısı üzerinden bağlanır. Ama, ve bu büyük ekranda görüntülemek için video ve ses dosyalarını açmak için yeterli olacaktır.

TV'de Liman

üreticileri TV'ye tableti bağlayarak, USB üzerinden ekran teknolojisini yansıtma uygulamak için bir yol ile gelip değil iken. Bu nedenle, elimizdeki ve bu doğrultuda yeni gelişmeler bekliyoruz neyi kullanıyoruz.

Bu standart, özellikle HDMI arayüzünün bir soyundan olduğu düşünülmektedir mobil cihazlar için dizayn edilmiştir. MHL - aşağıda gösterildiği gibi, mikro USB ve bir adaptör aracılığıyla ses ve yüksek tanımlı video, örneğin, FullHD aktarmanızı sağlar.

Basit bir şekilde, MHL ise - HDMI ve USB standartlarının bir dernek, mümkün kılan eş zamanlı yüksek kaliteli video / ses sinyalini iletmek ve tablet bilgisayar şarj etmek. Çoğunlukla sorun yalnızca kullanıcı adaptörleri ve kord bu kadar büyük bir kümesi satın alınması için işbirliği katlanmak durumunda kalacaklardır maliyetlerinde, ama buna değer.

Bu yöntem çok eski TV ve hiçbir en modern HDMI veya USB konektör olanlar için uygundur. Fakat aynı zamanda hala televizyona tableti bağlayıp büyük ekranda fotoğraflarınızı görüntülemek için bir doyumsuz arzusu var.

Bu konuda karmaşık bir şey: RCA veya "lale" insanlar, böyle bir bağlantı uygulayacak. dokunmatik ekranınızın gadget şarj, buradan elde HDMI üzerinden tablet ve televizyon üç lale bağlayın, böyle bir kordon olduğunu.

Daha önce tartışıldığı gibi tablet üzerinde HDMI-port yokluğunda, HDMI USB ile özel bir adaptör satın. Ama pek çok uzman kabloları sayısı her yerde dışarı çıkmış minimuma indirilir, bu durumda hazır dönüştürücü satın öneriyoruz.

Daha egzotik yollar bulmak için bir monitöre veya televizyona tableti bağlamak için. VGA konnektörü hala yaygın kişisel bilgisayarlarda kullanılan gerçeğine rağmen, tabletler için uygulamalar uygun değildir.

USB ile bir adaptör - daha önce tartışılan düzenlemede olduğu gibi, bir cihaz üzerinde ilk yokluğunda, standart VGA HDMI bir kombinasyonunu kullanır. Bu durumda, sadece resim aktarılacak ve ses iletimi harici hoparlörler aracılığıyla yapılandırmak zorundayız.

Yukarıda gösterildiği gibi, daha da egzotik yöntemleri, HDMI ile DVI kombinasyonunu içerir. Ancak, böyle bir seçenek, daha büyük ölçüde, Dokunmatik alet daha sistem birimi (ekran kartı) için monitör bağlamak için kullanılır. bazı kullanıcılar bağlantıyı yapılandırmak için isteksiz ve böyle bir kablo aracılığıyla olmasa da.

Bu arada, kablo yavaş yavaş solmaya ve kablosuz iletişim büyük ölçüde son kullanıcı için kurulum sürecini kolaylaştırır, hangi bunların yerine gelir. Birçok TV üreticileri bile haberleşme cihazları için özel uygulamalar üretirler.

Bu TV, uygun olan fonksiyonu tercihen SmartTV varlığını gerektirir kablosuz bağlanmak için en yaygın yolu, biridir. Her şeyden önce, genellikle, tabletinizin ayarlarında Doğrudan modunu açmak - hala yön / Kablosuz Doğrudan bulunuyor.

Şimdi, her model parametresi için televizyon ortamlarda yapılan benzer bir operasyon Kablosuz Doğrudan yoludur - farklı, bu talimat LG örneği ile kabul edilir.

dosyalara erişim

açma ve hemen bir şekilde, yönlendirici mevcudiyeti ile, bir kablosuz ağ üzerinden senkronizasyon işlemi cihazı yerine -, isteğe göre. Sistem, gerekli modülleri kurulduktan sonra, TV ekranı Bağlantı başarılı bir mesaj görüntüler.

Şimdi gibi özel programlar, yardımı ile:

 • Panasonic TV Remote;
 • LG TV Remote;
 • SamsungSmartView;
 • Sony TV Sideview;
 • ToshibaRemote;
 • PhilipsMyRemote.

Serbestçe Tablet PC üzerinden TV'yi kontrol etmek mümkündür.

Onların onlarca GOOGLEPLAY, her biri kendi özellikleri vardır: Bütün bu çelişmektedir uygulamaları olmadığını unutmayınız.

Devrimci bir kablosuz ağ kullanmak için izin verir teknoloji ama televizyon ekranı devaysa için Tablet görüntüyü yayın aracı olmadan. Bu teknoloji hapları hepsi ile donatılmış, ama olmasa da yakında bir atılım bekleyebilirsiniz.

Gadget ayarlarında, yani nokta ekranında, sen, kullanılabilirlik Miracast teknolojisi kontrol edebilirsiniz vurgulanan menü dikkat edin. teknoloji hala genç, bu nedenle örneğin, uyumsuzluk modelleri ve yazılım versiyonları için, çalışmak için başarısız olabilir.

Apple ayrıca en yakın rakibi geride değildir ve kendi AirPlay standardını geliştiriyor. Bu arada, bu teknoloji, uygun sertifika geçti Amerikan üreticinin ürünleri veya cihazlar için geçerlidir.

Başlangıçta, yalnızca standart veri iletimi için kullanılır, ancak zaman içinde fırsat ekranında yüksek kaliteli görüntü iletmek için. kullanıcısından aynı yerel ağa iki cihazı bağlamak mahrum etmek gereklidir ve yazılım otomatik olarak tüm yapacaktır. Bir gösteri proje veya sunum için mükemmel bir çözüm, tabii ki, oyun video ve fotoğrafları görüntülemek ve.

aynı yerel ağ üzerinde cihazlar arasında veri alışverişini sağlar Samsung, geliştirdiği Zengin özelliklere sahip bir uygulama. Bu uygulama büyük bir popülerlik kazandı değildir, ancak Samsung cihazda onun varlığı - hatırlamanız gerekir.

Kurulum hiçbir bağlantı kablosuz ağa bağlanmak ve iki cihazda uygulamayı çalıştırmak, orada hiçbir şey karmaşıktır. Tablet TV'ye bağlanan sayesinde, birkaç saniye ve şimdi uzaktan kumanda ile, sen tabletlerin içeriğini yönetebilirsiniz. TV böyle bir işlevi sağlamazsa, ardından Internet seyahat adaptörünü bulabilirsiniz. Hala TV'ye tableti nasıl bağlanacağını merak?

IrDA - Bu standart uzun mobil cihazların piyasa tarafından supplanted ancak Samsung gibi bazı üreticiler onların üst plakalarda kullanır olmuştur. Ne için?

Bildiğiniz gibi, hemen hemen tüm televizyonlar kızılötesi radyasyon prensibine göre çalışır uzaktan kumanda aracılığıyla kontrol edilir. Bu durumdan, tablet dokunmatik kontrollere yalnızca ile tam teşekküllü konsola olarak kullanılabileceğini izler. düzgün çalışabilmesi için, özel bir programı yüklemek gerekir: bu PlayMarket deposunda bulunabilir.

Ben TV'ye tablet bağlamak ve üzerinde görüntüyü Can

Tabletlerin popülaritesi her geçen gün tam anlamıyla her yıl artık Rusya'da olduğu büyüyen, ancak. Yeni gadget'lar, prim ve alt uç segmentinde vardır ikincisi uzak olmayan pahalı modellerin performansının arkasında olmak. videolar, fotoğraflar, müzik, eğlence ve oyunların görüntülenmesini: birçok alanda tableti kullanın. önemli ölçüde onlar tarafından gerçekleştirilen görevlerin listesini genişletmek amacıyla bir TV'ye tabletinizi bağlayabilirsiniz eğer çok fazla sahipleri gadget'lar ilgilenen ve edilmektedir. dikkatle meseleyi incelemek üzere ve bazı nüansları tespit etmeye çalışın.

Hemen değil tüm cihazlar bu özelliği destekler unutulmamalıdır. Bazen TV'ye tabletten bir görüntü nedeniyle gerekli konnektörleri eksikliği prensipte mümkün değildir görüntüler. Bazı durumlarda, eğer varsa, dahil değildir gerekli kabloları veya adaptör almanız yeterlidir. hangi kullandığınız gadget modeli bağlı bağlamak için birkaç temel yollar olabilir. Beş vardır:

Eğer (bir sürücü olarak tableti videolar ve fototranslyatsy, oyunlar ve böyle devam eder. D. izliyor) devam ediyor ne tam olarak hedef bağlı olarak, seçebilir ve uygun bağlantı yöntemini gerekir.

HDMI üzerinden TV'nize tableti bağlayın, dijital formatta yüksek kalitede görüntüler elde edin. Buna ek olarak, bu yöntem, ortalama bir kullanıcı açısından en uygun ve basit bir.

HDMI arayüzü ile kablo son derece yüksek kaliteli resimler veya ses olarak, gadget ekrandan tüm bilgileri geçmesine izin verir. Bu sinerji her şeyi içerir ve böyle bir ses veya izinleri için bir adaptör gibi ekstra bir şey, hiçbir ihtiyaç olduğunu bağlanın. Bu yöntem size ek kablolama ve adaptörleri kaydeder.

HDMI arabirimi genellikle birkaç konektörler olur neredeyse her modern TV ile donatılmıştır. Bütün bunlar bağlamak için gereklidir - özel bir kablo HDMI HDMI olduğunu. Bu tablet ve TV ve otomatik olarak gerçekleşmelidir ses senkronizasyonu ve görüntüye bağlı olmalıdır. "HDMI üzerinden cihazlarının bağlanması", ve TV menü seçeneği bulmak için: Öyle değilse, o zaman gadget ayarları ayrıca belirtilmelidir "HDMI üzerinden veri alımını."

Bazıları bir standart dışı giriş HDMI üzerinden bir televizyona tablet bağlamak mümkündür, sorun. Bu mümkün olduğunu ve herhangi bir sorun olmadan. Bazen üreticilerin tabletleri böyle küçük ya da mikro-HDMI olarak variative arayüzleri, donatmak, bu nedenle uygun kabloyu satın almak zorunda kalacaktır. Örneğin çıktınıza yerine HDMI-HDMI önek değişiklikler, mikro HDMI HDMI).

Tablet TV izlemek için önce, ikincisi bir analog bağlantıyı desteklediğinden emin olun. HDMI arayüzleri meşgul veya yok ise, RCA bağlantı iyi bir alternatif vysokoformatnomu bağlantı olacaktır. Basitçe bir arayüz ve kablolar "tyulpanami9raquo denilen;.

dezavantajları nedeniyle, analog giriş ve detaylı kablo düşük kaliteli görüntü içerir. "Tyulpany9raquo ile tablet ve TV senkronize etmek için; Sen (gadget modeline bağlı olarak) bu tür HDMI RCA veya diğer bir dönüştürücü gerekir.

zamanda kablolu TV bağlandığında o renk razbrosku maç için önemlidir: sarı - resim, beyaz ve kırmızı ses sorumludur. (- HDMI S_Vide) ve (kırmızı ve beyaz) ses için iki RCA kabloları gadget S-Video arayüzü üzerinden bağlanma olanağı varsa, o zaman bir video için özel dönüştürücü gerekecektir.

Bir wi-fi üzerinden bir televizyona tablet bağlanabilir mi? Evet, ama sadece TV Akıllı fonksiyonların varlığı ile karakterize olup olmadığını. Senkronizasyon iki şekilde mümkündür:

En basit yolu - wi-fi "Doğrudan" üzerinden bağlanmaktır. Hemen her iki cihazın bu özelliği desteklemesi durumunda sinerji mümkün olduğunu açıklığa kavuşturulmalıdır. fonksiyon "Wi-Fi Direct ile ara bağlantı" cihazların birinde seçildikten sonra bağlantı otomatik olarak oluşturulur.

İkinci yöntem özel yazılım varlığını, Web'den indirilen veya tedarik içerir. ayırt edici işletim sistemlerini kullanan farklı tablet hattı, böylece programları daha fazlası olabilir. Doğru yazılımı bulmak üreticinin web sitesi olarak zor değildir ve amatör montaj kaynaklarına. Uygulamayı yükledikten sonra talimatları izleyin ve zamanlama ağrısız olması gerekir.

USB mümkündür yoluyla TV'ye tableti bağlayın, ancak çoğu durumda, gadget (örneğin bir flaş kartı gibi) basit bir depolama aygıtı rol oynayacaktır. TV'niz harici sürücüler için menüyü destekliyorsa, tabletteki tüm multimedya dosyaları bulmak ve TV'de doğrudan çalıştırabilirsiniz.

Diğer dışarı tabletinize bir yandan ve spesifik üzerinde TV'ye sıradan YUSB kablosu bağlamanız gerekir.

Üstü ana yollar gadget senkronizasyonu ve TV listeledik ve bunlar en popüler ve aynı zamanda kaliteli resim ve ses vardır. gadget'larınız böyle çıkışları yoksa veya bunlar temelde farklı Ama eğer TV'ye tablet bağlamak mümkün mü?

Evet, yapabilirsiniz. uyum ya da (VGA, örneğin HDMI) istenen aralığa sinyali modifiye özel fonksiyonlu dönüştürücüler vardır. Bu tür cihazlar, neredeyse tüm popüler dosya formatlarını dönüştürmek ve yalnızca birinde, diğer yandan ne gerek seçebilirsiniz. Hatta bu yöntem Ama eğer 2002 yılından bu yana, ünlü markaların modelleri HDMI arayüzü ile donatılmış vysokoformatnymi ve bir elin bile satın size oldukça küçük bir miktar mal olacak, çünkü o senin televizyon yükseltmek için mantıklı yaklaştı yoktur. 2007'de başlayan ünlü markaların tüm hatların video gönderip alabilir hemen her cihaz için uygun evrensel çıkışları yüksek çözünürlüklü, takılabilir başlıyor.

Tablet desteklemiyor veya TV ile senkronize etmek istemezse, değiştirmeden önce herhangi bir durumda, o zaman, gadget yazılımını güncellemek gerektiğini ve cihaz desteğinin resmi web sitelerinde forumlarda bakmak. Soruna bir çözüm var olduğu mümkündür.

TV'ye tabletin doğru bağlantı

Tablet PC - çok fonksiyonlu bir multimedya cihazı, birçok kullanıcı bazı özellikleri varlığının farkında bile olsa. Biz sosyalleşme ve internette sörf, oyun için Tableti kullanmak için kullanılır, ancak işlevselliği çok daha geniştir. Örneğin, büyük ekrana cihazı bağlayarak, filmleri izleyebilir veya daha rahat bir ortamda müzik dinlemek. Bu TV'ye tableti bağlamak ve ne ihtiyaç vardır öğrenmek için sadece kalır?

Yolları TV'ye tabletinizi bağlamak için

Belirli özelliklere sahiptir, her biri bir TV'ye tabletinizi bağlamak için çeşitli yollar kullanabilirsiniz. Toplamda 4 yolu vardır:

 1. HDMI üzerinden - Herhangi bir televizyona tablet bağlanmasına izin veren görüntü iletimi en yaygın biçimi. Online video ve diğer işlevleri, çalışma tv arayüzünü görüntülemek için bu yöntemi kullanmak için tam olarak aynı konnektör bulunan bir kablo seçin veya bir adaptör kullanın. Giriş ve çıkış arabirimleri karıştırmamaya burada önemlidir. HDMI genellikle tüm modern TV'ler ile donatılmıştır, ancak yalnızca en pahalı gadget'larla kapsaması nedeniyle bir kablo satın almak zorunda muhtemeldir edilir.
 2. USB ve USB-MHL Via - hayır HDMI çıkışı varsa bu seçenek uygulanabilir. Bu USB bağlantı noktalarından her türlü varlığını gerektirir. En iyisi, TV USB kullanarak medya akışının iletimi için tasarlanmıştır USB MHL protokolünü destekliyorsa. Zorluklar böyle bir protokol mobil cihazlar için destek eksikliği ile bağlantılı olarak ortaya çıkabilir.
 3. RCA-bağlacının kullanılması - Cinch (kompozit kablonun) üzerinden bağlantısı. Hiçbir HDMI bağlantısı varsa bu seçenek uygundur. Birden fazla teller ile uğraşmak zorunda, ama bu yöntemin avantajı tüm modern cihazlarla bağlantı desteklemektir.
 4. Kablosuz üzerinden - kablo olmadan dosya aktarımı sağlar. Bunu yapmak için, TV, tablet aynı ağda olmalıdır. Eğer bağladığınızda tarayıcınızdan film izlemek ve diğer olasılıkları sahip olmak, bu teknolojiyi Kablosuz Doğrudan, özel yazılım veya ek donanım kullanabilirsiniz.

HDMI üzerinden TV'nize tablet bağlamak için nasıl

HDMI üzerinden tableti bağlamak için, gadget, ikinci kablonun bir ucunu - TV'ye. Doğru şekilde yapılırsa, işlemi otomatik olarak başlar ses ve video sinyallerini yapılandırır. Aksi takdirde, aşağıdaki seçenekler arasından her cihazda ayarlarını açın ve seçmek gerekir:

 • HDMI kaynak / girdi olarak televizyon eylemleri;
 • HDMI tablet içinde bir çıkış olarak kullanılabilir.

Bir mobil cihaz yerine standart giriş mini HDMI veya mikro arasında, ya da, bir ucunda, uygun bir konektör ile özel bir adaptör kablosu ise.

Bu yöntem çok sayıda avantajları ile bir monitörü olarak kullanmanızı sağlar:

 1. tüm ekranda ses ve görüntülerin iletimi sadece tek kablo ile gerçekleşir.
 2. Dijital formatta kullanımı ile en yüksek sinyal kalitesi ile karakterizedir.
 3. HDMI en modern cihazlar ve TV ile donatılmıştır.
 4. (Bir tabletin ekranında olur şeylerin tam olarak üreme) Destek teknolojisi «yansıtma ekranı».
 5. Hızlı Kurulum.

Nasıl USB ve USB-MHL aracılığıyla TV'ye tableti bağlamak için

USB MHL protokolü için destek görmesi halinde bu yöntemi kullanarak sorunlara neden olmaz. Sadece, özel bir adaptör kablosu kullanarak cihazı bağlamak ayarlarında MHL açmak zorunda ve bitirdiniz. Bir TV gadget bağlandığında android cihazda skype kullanmak ve büyük ekranda muhatap görebilirsiniz. Buna ek olarak, USB MHL protokol USB üzerinden TV ve mobil gadget kullanımı online film izlemek için izin verir.

protokol desteği sağlanmazsa, daha sonra ekran ile tam bir yedek resim olmayacaktır. TV USB flash sürücü gibi tablet cihazı alacak. Diğer bir deyişle, kendi medifaylami (fotoğraf ve video izlemek, müzik dinlemek) yönetebilir. Ayrıca TV yerine sunumlar için büyük bir ekran kullanabilirsiniz. amplifikatör yoluyla Müzik çok daha yüksek sesle ve daha iyi geliyor.

RCA konektörü üzerinden Tablet Bağlantı

Eğer bu nedenle, analog sinyal iletimi kullanarak çeşitli video ve ses dosyaları görüntüleme için RCA jak üzerinden bir televizyona tabletinizi bağladığınızda, birkaç olası görüntü kalitesi bozulma vardır. Bu yöntem, HDMI RCA dönüştürücü kullanılmasını gerektirir. Dönüştürücü işlemi taban çizgi sinyali, türlerinin bir dönüşüm olmasıdır - analog, dijital ve tersi. RCA model zaten eskimiş olsa bile ekran olarak TV kullanma olanağı sağlar.

Converter bir yandan, diğer yandan bir lale ile HDMI kablosu bağlar. HDMI plakanın serbest ucuna bağlanır. Lale farklı renklerde üç bölümden oluşur: kırmızı video ve beyaz ve kırmızı iletimi için kullanılır sesin sorumludur. Her üç kablolar TV'de özel konektörüne bağlıyken, bu hesaba her fişin rengini alır.

Wi-Fi üzerinden TV'nize tablet bağlayın

Kablosuz Doğrudan teknoloji kullanımı - bir kablosuz ağ cihaz modülü üzerinden bir televizyona tabletinizi bağlamak için en kolay yoldur. Sadece TV ve tabletin protokol parametreleri açın. Ardından, mevcut bağlantıları için televizyon aramalarda. Miracast sinyalinin hızlı ve güvenli transferi - Bu teknoloji bir standarda dayanır. teknoloji çeşitli avantajlar ile karakterize edilir:

 • cihazlar arasında doğrudan etkileşim (yönlendirici kullanmadan);
 • akünün boşalma oranı aynı seviyede kalır;
 • üç boyutlu içerik desteklenir;
 • iletim gecikmelerinin yerel ağda bulunmaması.

Bu, yalnızca her iki cihazın teknolojisinin desteği ile mümkündür.

Akıllı bir televizyonunuz varsa, o zaman mobil cihazlarla etkileşime girmenize izin veren özel bir uygulama sunar. Google Play Store'dan bir Android tablete yüklenebilir ve çevrimiçi olup film izlemek için TV'yi kullanabilirsiniz. Bu özel yazılım. Neredeyse tüm büyük televizyon üreticileri, örneğin LG, Samsung, Philips gibi uygulamaları üretmektedir.

Kablosuz bağlantı için son seçenek ek ekipmanı kullanmaktır. Apple, Google ve hatta az bilinen Çinli şirketlerin sayısız gelişmesinden bahsediyoruz. Bu cihazlar (Chromecast, AppleTV ve diğerleri) tablet cihazlarından görüntü ve ses aktarımı yapabilir ve TV'yi monitör olarak kullanabilir.

Başka bir kablosuz bağlantı yoludur - bluetooth ile, ancak bu, Bluetooth TV'yi destekleme işlevini gerektirir.

Tableti TV'ye bağlamanın nedenleri oldukça fazla olabilir. Örneğin, ekran bir mobil cihazda kırılmışsa, fırlatmak için acele etmeyin - tarif edilen yöntemlerden birini kullanın ve büyük bir ekranda yüksek kaliteli bir görüntünün keyfini çıkarın. Tablet çıkarılabilir bir disk gibi çalışsa da, bunun bir çok avantajı var - video kayıtları, filmler, fotoğraflar ve İnternetsiz müzik için bir depolama alanı olarak kullanılabilir.

Özel Makaleler

- Merhaba, Sanya, kablolamada bir sorunum var ... sen de bir elektrikçisin, sonuçta?

- Şey, halen devam ediyor, gidelim, yardım et ama?

"Petrovich'i ara." O bir alkoliktir ve votka hakkında daha çok şey biliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 2 = 4