duvar güzeldir üzerinde çelenk asmak için nasıl

Alfabe onarmak

temelden çatıya kadar kendi ev inşası

Yeni yıl için çelenk bir oda süslemeleri nasıl

çelenk - Yeni Yıl tatilleri vazgeçilmez nitelik. Evin eğlenceli ışıklar dekorasyon özel da ışığı sembolize zaman, yavaş yavaş kış karanlığı yerine geçecek, çok eskilere dayanıyor. Bugün ışıkların basamaklı bir festival atmosferi yaratmak ve neşelendirmek, bu nedenle çoğu zaman bir dekorasyon olarak oda süslemeleri. İstenen sonuca ulaşmak için, kurallara göre çelenk olan bir oda süslemeleri nasıl bilmek gerekir. ilk bakışta göründüğü gibi O kadar kolay değil!

Tüm çelenk, içlerinde kullanılan hafif elementlerin tipine göre ayrılabilir. Bunlar:

 • iki boyutlu bir şebeke içinde birleştirilmiş küçük elektrikli lambalar;
 • daha idareli enerji tüketen ve zorlu ortamlarda çalışabilen LED'ler.

Onlar da uzunluk, tasarımı ve özellikleri farklıdır.

 • hafif net - Pencere veya vitrinin mükemmel bir çelenk. Büyüklüğü nedeniyle o tekdüze olması tüm açılma alanı süsleyen olabilir.
 • Işık iplik, hangi örneğin bir Noel ağacı dekorasyon veya çerçeve, en uygun olan, bir ayna veya bir resim çerçevesi. Bu ürünler farklı modlar ve göz rengi çeşitli sevindirici çalışır.
 • Işık ağ, havai fişek yanılsaması yaratır.
 • klip ışık, ağaçların aydınlatma için tasarlanmıştır.
 • LED saçak, Tavan, pencere çerçeveleri, parlak mesajları asılı ve hatta çatılar pikleri ile.
 • halat - Esnek bir kordon, farklı şekiller, desenler ve yazıtlar oluşturmasına izin.

Nasıl pencere çelenk takmak için

çelenk seçilip satın alınan sonra, istenen konuma asmak için bırakılır. Dikkatli ve sorumlu bir şekilde yapmak çok önemlidir.

Burada tatsız sürprizlerle önlemek yardımcı olacak bazı ipuçları verilmiştir:

 1. pencerede çelenk sabitlemek için, kullanabilirsiniz özel kancalar, mağazalarda satın alınır. Bu yöntem plastik pencereler yüklü olanlar için uygundur. Bu arada, uzman personel "Anti-kley9raquo kullanırken zor olmayacaktır süslemeleri çıkarıldıktan sonra yapışkan kalıntı kaldırmak;. Ayrıca orada Çekmenlerde kancalar. Bunlar şeffaf.
 2. ahşap pencereler sahipleri geleneksel kullanabilirsiniz basın, çerçeveye sıkışmış ve tel mesnet bir tür olarak hizmet olan. Ama bunların her güvenceye alınmalıdır hatırlamalıyız!
 3. Buna ek olarak, küçük kullanarak girlantalr pencere ile dekore edebilirsiniz Scotch şeffaf şeritler. Önemli olan onlar ayrılmak yok etmesin görmektir. Bu tür bir yöntem ağırlığı çok modeller için pek uygun değildir.
 4. Ürün çok kolay ise, o pencere, kapıda bir çelenk asmak veya duvar kullanıyor olabilir çift ​​taraflı bant. bunun izleri zahmetsizce deterjanlar ya da alkol ile çıkarıldı.
 5. çelenk ağırdır ve yukarıda listelenen yöntemlerin uygun değilse, yardım gelecek Tırnakların. Onları güçlü iplik gibi olmak ve sadece takılmak üzerine tel sabitleyin.
 6. duvara ya da açıklık bir çelenk sabitlemek için başka bir yöntem, - kullanım olta veya başlangıçta daha sonra arzu edilen bir konumda gerilmiş ve diğer güvenilir parçacığı, bir "karnizom9raquo olarak görev yapmaktadır; tüm yapı için.

Kendi elleriyle Garland yeni yıl 2017. Nasıl yapmak

Ama mağaza raflarında görülebilir standart ürün ile tüm memnun değil. Bu durumda, herkes kendi elleriyle yeni yıl bir çelenk yapabilirsiniz! Bu herhangi bir maddi maliyetleri gerektirmez, ana şey - hayal gücü ve ilham varlığı!

Örnek - Her lamba için orijinal tonları şeklinde güzel eklenmesiyle Garland.

imalatı için gerekli:

 • LED dizisi;
 • küçük kağıt bardak;
 • herhangi bir renk saydam kağıt yaprak (o delikli desen ile en muhteşem görünüm kağıdı olacak - bu el yapımı için malların özel mağazalarında satın alınabilir);
 • Görünmez çift taraflı bant;
 • Basit bir kalem ve silgi;
 • Büro keskin bıçak ve makas.

Önce süslü bardak yapmak gerekir!

 1. ilk aşama - bir desen şablonu dekoratif "odezhda9raquo oluşturulacak yaratmaktır;. Levha camı sarılı ve aşırı kesmeye gereken yere bir kalem işaretini gösterecek.
 2. Bu desen ile kesme El fenerleri kapsar. Bu arada, etkili birbirleri ile kombine farklı renklerin kağıt kullanmak ve odanın renk düzeni ile rahat olabilir.
 3. Bu boş kap etrafına sarılmış ve doğru bir çift taraflı yapışkan bant, sabit.
 4. Hafif bir fincan dibine geçirilir edildiği bir çapraz şekilli kesilmiş vardır.
 5. Bitti! Sen çelenk asmak olabilir.

fotoğraflar üzerinde adım adım talimatlar için - bir çelenk nasıl yapılır

Yeni yıl için duvara Garland. fotoğraf örnekleri

Herhangi oda olacak, zarif ciddi ve romantik bir görünüm, duvara çelenk atarsanız. Aynı hayal gücü ve yaratıcılık kısmında görüntülenmek, orijinal bir kompozisyon oluşturabilir.

çok çaba gerektirmez kolay seçenek, - sadece bir tel kavisli çizgi germek için. ışıklar bile bu durumda, oda süslemeleri olacak.

daha Biraz herhangi bir şekle sahip bir çelenk oluşturmak için kullanılır. Örneğin, tatil sembolü veya harfin adı olabilir.

ampullerin standart dışı formları ile bir ürün satın alarak, onlar ilginç ve bulundurma kaybeder olabilir. Örneğin, yıldız bulutlardan iniyor ile mükemmel bir çözüm iplik olacaktır.

Ve en kişi ağacının görüntü oluştururken, bu tür çelenk olarak çok özel bir şey, elde edebilirsiniz reativnye için. gövde ve dalları - Onun ampul yaprakları ve siyah tellerini yanacaktır. Elbette bu işin yaratılması zaman ve emek oldukça fazla gerektirecektir!

Duvarda Garland. fotoğraf

Duvarda Garland dekoratif amaçlı değil, aynı zamanda bir gece lambası olarak sadece kullanılabilir. yangın tehlikesi yaratabilir, çünkü ampuller uzun süre ısınmış değil emin olmak için önemlidir!

En azından pencere güzel çelenk görünüyor. Bu durumda, sokakta, evde izledim kim-geçenler tarafından sadece odadaki insanları değil, aynı zamanda neşelendirir.

Minimalist seçenek penceresi çelenk kullanarak dekorasyon, ama oldukça etkili. Pastel renklerle dekore edilmiş küçük boy çarpıcı değildir ve odalar için idealdir tel, aşağı gidiyor. Bu çelenk hatta en basit, klasik bir tasarıma sahip odanın görünümünü yağma olmaz. Buna ek olarak, teller şakalar çocuk veya neşeli evcil hayvanların kurbanı olmazlar.

Ve bu bir daha canlı versiyonu cam arkasında renklerin şimdi bir isyan olduğunu. Bu kutlu Yılbaşı ve bayram atmosferinin hayranları için idealdir. Bu çelenk genellikle renklerin bir oyun yaratarak, farklı modlarda çalışır.

Yanı sıra duvarlar girlantalr pencere ile dekore edilebilir olarak dekoratif formlar ve farklı bir görüntü oluştururken yanar. Işık dekorasyon modern aralığı neredeyse herhangi bir fikir verir!

duvar güzeldir üzerinde çelenk asmak için nasıl

 • duvar güzeldir üzerinde çelenk asmak için nasıl
 • Nasıl bir daire cicili bicili süslemek için
 • 2018 yılında yeni yılda bir oda süslemeleri nasıl

Yeni Yıl - Yılın en çok beklenen tatil ve çok güzel uzun Aralık akşamları uzun zamandır beklenen tatil beklentisiyle çelenk parıltılı ışıkları izlemek için. Bir Noel ağacı şeklinde, örneğin, yeni yıl simgeleyen, pencere veya duvar belli bir kalıp üzerine poveshat çelenk, dikkate almak özellikle ilginçtir.

Duvarda bir çelenk gelen bir Noel ağacı olun bir çırpıda, daha sonra bu sabitleme "ışıklar" asmak, özel klip alıp belirli bir sırayla duvara yapıştırın gerekir. rakam Her şeyden daha cazip görünüyor ki klibin ardından en iyi seçenek, yerleştirme ile ilgili olarak şudur: İlk üç klipleri bir üçgen, dördüncü oluşturmak üzere yapıştırılmış olan - birkaç santimetre ve biraz sağa üçgenin altında, beşinci - Dördüncü klibin birkaç santimetre daha az ve sadece üçgenin solunda vb. Balıksırtı aşağı orantılı genişletilmiş, böylece oranlarını korumak önemlidir. yapıştırma sonra klipleri kendilerine çelenk kendisinde asmak gerekir: bir üçgen (ilk üç klips) şeklinde bir ağaç üst tarafını meydana getiren birinci, dekorasyon, en sonunda yerleştirilmesini ve sonra da yavaş yavaş aşağı inip spiral klipleri çelenk sıkıştırın. Sonuç olarak, güzel bir Noel ağacı almak gerekir.

Eh, "ağaç" daha şenlikli baktım, o dekore edilebilir: kaotik bir şekilde çelenk salçası klipler, çekiç çivi ve parlak Noel süslemeleri asıyor yerlerde.

Duvarda ne güzel çelenk asmak için?

dekorasyon Yılbaşı tatili için sadece kullanılır - Bir toplumda çelenk iddiasını sıkışmış. Aslında, öyle değil mi - şimdi herhangi bir kutlama kullanılan süslemeler parlayan edilir bir doğum günü veya evlilik olsun. tatil unutulmaz yapmak isteyenler, genellikle duvarda ne güzel çelenk asmak için acaba? Bu sorunu çözmek için, öncelikle ürün ve duvar ve diğer yüzeylerde kendi sabitleme yolları türlerini öğrenin ve sonra belirli bir kutlama için daha uygun bir fikir seçmelisiniz.

Piyasadaki veya özel dükkanlarda tasarım ve boyut olarak birbirlerinden ayırt takı geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bu ürünler hafif elementlerin türüne bağlı olarak, birkaç gruba ayrılır. daha ayrıntılı olarak çelenk türlerini göz önünde bulundurun:

 • Hafif zincir - orta ampul ile geniş veya dar bir banttır. Bu model, bir pencere veya kapı dekorasyon için idealdir.
 • Işık zincirli - Onunla sen havai fişek bakıyorsun izlenimini bağlayan. çelenk Bu tür örnek bir doğum günü ya da yeni yıl için, tatil için idealdir.
 • Işık ipliklerini - parlak ışıkların farklı çok. süslemeleri Bu tür aynalar, pencere ve resimlerinin çerçeveleme için kullanılmaktadır.
 • Klip Işık - küçük parlak ışıklar mavi veya beyaz renkte kaseti. Onlar ağacı süslemek için kullanılır.
 • Işık saçak - tavan veya pencereden asmak küçük narin konuları temsil eder.
 • Halat - kordon şeklinde esnek Garland, herhangi bir arzu edilen şekil (daire, yıldız, kare) yeniden yaratmak için de kullanılabilir.

Önemli! Onlar enerji tasarrufu olarak LED elemanları kullanılarak hazırlanan modern dekorasyon detay, onlar açık ve kapalı kullanılabilir.

Pencerede bir çelenk konsolidasyon için öneriler

Bir kutu seçili çelenk süslemeleri önce birkaç önemli kural düşünün. Onlar süsler ve hatta ailenizin sağlığı üzerinde güvenliği üzerinde büyük bir etkisi vardır:

 1. Eğer ahşap pencereler varsa, çelenk asmak için olağan düğmelerini kullanmak gerekecektir. tuşla güvenli LED dekorasyon sabitlenmiş olduğundan emin olun.
 2. Eğer plastik pencereler varsa, Çekmenlerde silikon kanca kullanabilirsiniz. Onları göze çarpmayan olmak istiyorsanız, en küçük kanca almak böylece mağazalarda onlar, çeşitli boyutlarda satılmaktadır.
 3. Dekorasyon yapışkan bir şeritle sabitlenir, ancak bu yöntem dökme ürün için uygun değildir edilebilir. Böyle eki ince LED dizeleri için daha uygundur.
 4. kapı ya da aynaya sabitlemek için çelenk renkte çift taraflı bant kullanın. bandı sol ayak izleri, alkol içeren formülasyonlar ile çıkarılabilir.
 5. Bunu asmak için çok büyük bir çelenk satın almış, birkaç çivi kullanın. Bu yöntemin tek dezavantajı - çivi izleri sonra.
 6. Kutunun üzerindeki dekorasyon güvence altına almak için ince bir güçlü iplik (misina) kullanabilir. Lesko LED öznitelik için korniş olacaktır.

Önemli! süreci sabitleme girlantalr çok sorumlulukla ele alınmalıdır olarak, dekorasyonuna kadar teknik özellikleri ve görünüm tüm korur.

Nasıl elleriyle çelenk yapılır?

standart özellikler ile LED ile tüm memnun değil. Tatiliniz parlak ve yaratıcı olmak için gerekiyorsa çevrimiçi kaynaklara açabilirsiniz. Şimdi el yapımı adanmış web siteleri, bir ev yapımı parlayan ışıklar yaratma fikirleri çeşitli bulabilirsiniz. Bu tip ev yapımı ürünlerin en yaygın çeşitlerden birini düşünün.

imalat için aşağıdaki aletler gereklidir:

 • LED dize.
 • Kağıt veya plastik bardak (sayı LED ürün uzunluğuna bağlı olarak seçilir).
 • saydam kağıt Sayfaları (renk zevkinize uygun).
 • şeffaf çift taraflı yapışkan bant.
 • Makas ve kırtasiye bıçağı.
 • Kalem.

Sonra yaratıcı parlayan eşyaların yaratılması ile devam:

 1. gözlük Dekorasyon - Bu faz kağıt bardak sarma içerir.
 2. Çift taraflı bant ile bir kağıt sabitleyin.
 3. fincanın dibinde delik açın ve LED dize vdevaem.

Bu - şenlikli fenerler doğaçlama en güzel ve kolay seçeneklerden biri.

Önemli! Ürün daha etkin ve kontrast sonucunda bakacağız, böylece desenler ile kağıt kullanabilirsiniz.

girlantalr duvarı yapmaya Usta sınıfı

Duvarda bitmiş çelenk, ilginç fikirler bir sürü yapabilirsiniz. Duvarın ahşap Pano yıldız şeklinde üzerinde varsa Örneğin, ışıklar parlayan her tarafta çerçeveli edilebilir. Sonuç olarak - dekor çok güzel ve parlak görünecektir. Bu seçenek çok basit görünüyorsa, biraz daha karmaşık fikrini kullanabilirsiniz. Fakat araçlar daha sırasıyla gerektirir:

yaratıcı çelenk-gece lambası yaratılmasına alınıyor:

 1. Şişe iyi temizlenmiş ve kurutulmuş olmalıdırlar.
 2. süper yapıştırıcı şişenin tüm dış kısmına uygulayın.
 3. yün dikkatli bir şekilde yapışmasını parçaları (daha uzun, daha iyi olduğu) dış tarafında.
 4. Biz tamamen kuru her şeyi bırakın.
 5. Şişe iplik içine yerleştirilmiş LED.

Sonuç - Eğer çok gerçekçi görünecek açık güzel bir bulut gece ışığını, gerekecek. Bu ürün olarak, yatak odası ve çocuk odasında duvar ve tavanlar dekore edebilirsiniz. Bir bulut iplik ve çivi yardımıyla duvara bağlı olan, ya da silikon kanca ile tavandan asılı olabilir.

Önemli! Beş litrelik şişe kullanmak gerekmez birkaç litre veya yarım litrelik şişe esas alınabilir.

Eğer deneme ve bu tür ürünlerin birkaç kopyalarını yapmak isterseniz, farklı renkli LED dizesi kullanabilirsiniz. Güçlü bir görsel etki için, farklı şekil ve boyutlarda şişe kullanabilirsiniz. Sonuç olarak - bu bir parti için veya kreş bir gece lambası olarak idealdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

77 − = 72