dişeti gelen plitutsa rakamları şöyle

Nasıl onsuz makinede sakız rakamlardan örgü. dişeti gelen rakamları Dokuma video

Tüm dünya heyecan verici yeni hobi yakalanır - Amerika kökenli yaratıcılık Gökkuşağı Loom için setleriyle rezinochek dokuma. Böyle basit, ulaşılabilir malzeme fırsatları bir sürü verir çünkü bu şaşırtıcı değildir. Genç efendi ve metresi çeşitli baubles oluşturulmasını hakim olması, bunlar sakız rakamlardan örgü nasıl ilgileniyorsunuz? Komik oyuncaklar, sen makinede yapabilirsiniz biblolar, çatal, sapan, parmaklar, gökkuşağı dokuma tezgahı veya canavar-Teile dişler. Nasıl usta sınıflardan başlayanlar için aşağıdaki videoyu öğreniyoruz.

sakız adım talimatlar ve dokuma şeması Şekillerde Adım

Eğer lastik bantlar, ustalık sınıfları ve video ile el sanatları yapmaya karar verirseniz aşağıdaki büyük ölçüde bu hobi daki olanaklarını genişletmek yeni teknikler, şemaları, desenler öğrenmenize yardımcı olacak. El gerekli tüm malzemeler, araçlar ve görsel talimatları olduğunda diş etlerine Dokuma rakamlar, o kadar zor değil. dokuma makinesi için ana cihaz çalışması esnasında sakız konur plastik başlıklı, taşınmaz platformu temsil etmektedir.

Eğer elle dokuma tezgahında de yoksa, çünkü örgü eğlenceli rakam onsuz can, endişelenmeyin. Aşağıda talimatlar böyle hamster, koalas, geyik olarak kolye, anahtarlık halkaları, evcil, yaratmaktadır mini makine Canavar Masal, kanca, sapan, çatal, ve bazı durumlarda hiçbir alet eşsiz el sanatları yaratacaktır kendi parmakları olan ihtiyaç. Eğer bir kanca ile çalışıyorsanız, o zaman onunla çok daha rahat ve daha kolay bir iş olarak örgü metal almak için tavsiye kullanışlı yaşadı.

küçük makine Canavar Tail üzerinde "Ice Cream" Weave

Bu ana sınıfına sitesinde dişeti gelen dondurma bir rakam örgü öğrenecektir. Bu bir sopa üzerinde bir buzlu şeker olduğunu. kremsi bir tabaka ve dondurma temel renk için üçüncü simgeleyen sopalarla için bir, alt katman için: biri işten için, süsen üç renk gerekebilir. nokta sola olmasını sağlayacak şekilde bir mini makine var. Dokuma üç alt ve üst mandal üzerinde yürütülecektir. adım kılavuz adım:

 • Üç dönüşler, sakız renkli sopalarla yani iki kere sekiz, büküm, ortada Snapped. iki merkezi sütuna ardından biz bir çift yakalamak.
 • Biz üst ortasına, üç kere bükülmüş bir dökümü. Aşağıdaki iki atar.

 • merkezine doğru alt tabaka dökümü. Biz iki daha ortada yine son kayması yakalamak. merkezi mandal tutunmuş renk katmanı atın. turuncu boşalt.
 • Yatay altında bir beyaz atar. dört tur iris her iki kenarına ekleme.

 • Sağ ve sol biz çifti yakalamak. Dört dönüşlerde ve yatay mahsur merkezini aşağı at. Biz üç mandal taban rengine sarılmak. Dikey biz çifti yakalamak.
 • Biz pembe yatay, tüm beyaz dökümü. Biz dikey alt sıranın bir, iki sarılmak. yatay, tüm alt tabakasını çıkartın.

 • tarif edildiği gibi iki kez daha sekansı atar. Üçüncü kez, iki döngü içinde merkezi boş ve yatay kıvrılma bırakır.
 • Biz merkez çiviye iris tüm aktarın. biz bir tane yakalamak sonra bunu tüm son atmak. bir döngü yapın ve bitmiş buz şeker kaldırın.

makinede oyun "Maynkraft" dan Endermena rakam

Bu atölye "Maynkraft" denilen popüler bilgisayar oyunu Endermena rakamlarını dokuma gösterir. Bu karakter menekşe gözlü tamamen siyah, ama onun el sanatları için, başka renk seçebilirsiniz. Bitmiş ürünün kanca anahtarlık için av tüfeği veya bir tokası alın. açık tarafı size bakıyor, böylece makine düzenlenir, ancak santral etkisinden biraz sayıda aşırılık üzerinde kuleli. Adım adım talimatlar:

 • fotoğraflarda görüldüğü gibi, bir oyuncak karakterin kafasının bir çift yakalamak.
 • gözlerini yapma.

 • boyun, omuz, sağ ve sol yapma. Yedi çiftler onları provyazyvaem dışına örgüyü örmeye ellerini ayırmak için gereklidir.
 • fotoğrafta görüldüğü gibi, vücut formu.

 • Dört sırayla hile örgü sabitlemek için sonuna kadar bir bacak şekillendirme hakkı ve atış sakız sol tarafı.
 • Biz, vücut üzerinde bir üçgen yakalamak iş parçası elini sıkın. aşağıya doğru tam olarak Şekil Provyazyvaem, ileri doğru uzanan çatal koyarak, alt tabaka kavrama kancası. Yaptığımız döngünün kafada, onun için taahhüt ve makineden çıkarın. Biz bağlantı elemanları sarılmak.

Nasıl sadece çatal üzerine makine olmadan "kalp" dokumak

Kalbin rakam örgü için, doğru renk rezinochek seçmek gerekir. Bitmiş ürün anahtarlık, bir klip, bir broş ya da sevilen bir için hoş sürpriz olarak hizmet verebilir. İlk diş yakınındaki en az iki bağlantı ve daha sonra bu çiftleri birbirinden koyarak, dört çatal bağ için gerekli olan çalışma, bant ile kolları birleştirilen. Talimatlar adım adım:

 • Dördüncü karanfil biz dört kez büküm, ilk iris yakalamak. En karşıt dişlerin bir çift tarafından başka bir tane atmak.
 • Biz dört sırayla bükülmüş merkezini aşağı atmak. Üç üst tutunmuş olarak tek bir yatay şekil sekiz büküm, üçüncü, dördüncü ve beşinci yapışır çifti için. Alt tabaka ve yatay dökümü.

 • Biz fotoğrafın olduğu gibi beş karanfil için iki çift yakalamak.
 • , Bir çift atın yatay ve son satırı dökümü.

 • Biz karşıtların bir çift yatay yedi dişleri sarılmak. Yatay ve son katman dökümü. Bir kez daha tekrarlayın.
 • Üçüncü ve beşinci günü döngüler aktarılması dördüncü dişleri boşaltın. karşısındaki sağ dikey sol ve üç diş yatay Snapped. Yatay ve son katman dökümü.

 • Ücretsiz birinci, yedinci üçüncü ve beşinci tine. Propletaem sadece ikinci ve altıncı. döngü gizleme, şekil çıkartın.

lastik bantlar bir top onların parmak olun

Bu derste sitesinde bir rakam veya bir top atlama topu nasıl oluşturulacağını öğreneceksiniz. En iyi gibi onun için süsen, rengini seçin. makine, kanca kağıt, bir pamuk pedi, pamuk ya da hacim için bir kağıt buruşuk bir parça elde etmek için gerekli olması gerekmez. Talimatlar adım adım:

 • Bir pamuk pedi katlayın - temelidir. elastikiyet izin verdiği kadar çok kez büküm, sakız atmak.
 • Önümüzdeki birini yakalamak karşısında. Biz boş yer vardır nerede bir altyapı devam eder. sakız tur daha yapın daha esnek top olacaktır.

 • Biz doğru boyut ve Skipjack toplama, iris dolandırıcı devam ediyor. hepsi bir arada - Yavaş yavaş daha az dönüş içeren sakız atmak mümkün, ama sonunda olacak.

Nasıl kanca bir oyuncak "Angry Birds" yapmak için

Bu kılavuz için, "Angry Birds" adlı bir oyundan rakamlar oluşturulmasını öğrenecektir. Bir kanca, dört renk lastik bantlar, kalemler için iki, gaga ve göz için bir kullanmak gerekir için. Düz hayvanı hazırlanması için adım talimatları Adım:

 • Don, beyaz, üç büküm. biz bir tarafı için, biz, onu ilk sakız atmak birkaç yakalamak takiben diğer tarafını atar. Bu gaga olacaktır.
 • dört kez farklı bir renk Vida, birimizden, bükülmüş şekil sekiz at.

 • Başka bağlantı ekle turuncu aralarında göründü ki beyazlar aktarın.
 • Biz kırmızı bir çift her şeyi atmak. bir daha bağlantı ekleyin. Beyaz dört kat Vidalı yukarıdan - siyah. Bu gözlerin geleceği. saptırılmış içeride için biz, bir önceki zincirin kenarına aktarılır. bir beyaz, iki kırmızı bağlantısı eklemek. Biz, önceki ucundan atlamak daha kırmızı çifti ekleyin. Biz son halkası, bir sonraki kırmızı hariç her şeyi atmak.

 • Başka bağlantı ekle ters ve çengel koymak tüm dokuma döngüler, kaldırın. Yani ikinci stronsiyum örgü.
 • sıkın, döngü yapmak, bir kırmızı çifti tüm menteşeleri çıkarın.

sapan aracılığıyla rezinochek gelen süspansiyon "muz" Dokuma

Bu plan uyarınca, küçük bir muz uzunluğunu örgü öğreneceksiniz. bir kanca hazırlamak için gerekli çalışmaları için, bir sapan senin yönünde, iki renkli sakız bakarak tatilinden. Adım adım talimatlar:

 • Biz dört kez büküm, siyah sağ sütununda sarılmak.
 • iki kol sırasında sarı iki yakalamak. İçeride siyah üstüne aşağı atmak.

 • Biz sarı dört koydu. Biz önceki tabakanın merkezine sağ ve sol aktarın.
 • Biz önceki satır içinde dört daha taşıma koydu. bu nedenle yeniden tekrarlayın.

 • Don bir siyah, sarı dökümü önceki katmanı. iki siyah ekleme son dökümü. bir halka oluşturan, dokuma bitirin.

rezinochek gelen hayvan figürleri örülerek yeni başlayanlar için eğitim videoları

küçük rezinochek birçok çocuklar, gençler ve hatta yetişkinler silikon kullanılarak hayran Dokuma. Bu, dinlenmek, zaman geçirmek sakin ve sonuç ilginç, orijinal makaleye almak için harika bir yoldur. o renk, farklı tonları, azim, dikkat, ellerin ince motor becerilerinin bir kombinasyonu ile çalışma becerilerini geliştirmeye yardımcı olduğu Dokuma çocuklar için özellikle yararlıdır. nem olmayan korkar rezinochek kaynaklanan rakamlar, parlak güneş ışığı etkisi altında aynı kalır.

Eğer devrede örgü öğreneceksiniz youtube Sergey ve diğer ustaları ile başlayanlar için aşağıdaki videoda göre, Amigurumi dişeti düz ve toplu halde ördek, kertenkele, tavuk, balık, arı gibi hayvanların böyle eğlenceli figürleri yöntemi. Böyle el sanatları senin süspansiyon, Key sırt çantası, çanta, anahtarlık, çocuklar için oyuncak, odanızın dekorasyonunu hizmet edebilir. Işe önceden gerekli tüm malzeme ve araçları hazırlamak için: Bir rezerv ile makine, kanca, renkli iris şey dokuma sizi oyalar sırasında böylece.

Sorularınızın yanıtları koleksiyonu

düşünmek diş etleri hayvanlardan örgü nasıl - kendi elleriyle bir şeyler müdahalesi seviyorum insanlar için adım talimatları ayrıntılı bir adım. Bu işgal gibi bu süreçte bağımlısı insanlar. Bu hobi sayesinde güzel el sanatları elde edilebilir.

Elinizde bir tatil vermek utanmıyor güzel şeyler ile yapabilirsiniz. Hayvanlarla, en önemli şey, çeşitli örgü - bu, sabırlı olmak farklı renklerin lastik bantlar satın almak ve devreyi bulmaktır. Düzenleri bugün internette veya bir dergide popüler bir eğilim bulunmaktadır. o çok fazla zaman harcama değmez iyi malzemeyi bulmak için - artık sevdikleri hobi için kitleri satmak çünkü.

makinede sakız dokuma tarihinin itibaren

Bu trendi sanat yönetimi birkaç yıl önce Çin kökenli. En ilginç sıradan bir ortalama ailede doğmuş olmasıdır. aile onlar işlerini yürütmek bir makine yarattı kızların görevi kolaylaştırmak amacıyla, dokumusjardir farklı Bağcıkların bilezik ve sonra Papa'yı baktım iki kızı vardı.

Ama bu makine kullanımı kolay değildi ve daha sonra baba yapılmış plastik makine, hızlı bir şekilde hakim kızlar.

İkinci makine saç elastikleri heykelcikleri yapmak için icat edilmiştir. kızlar bu makinaları hakim olması zaman, onlar hayvanlar ve aksesuarları yaparak ailesinin bütün üyelerini yapmaya süreci başladı.

aile onlar reklama ihtiyacı olduğunu fark, ancak bu sekmeyi var para değildi. Ve sonra da ürünü tanıtmak kendi başlarına karar verdi. Onlar dokuma bantların uygulanması tekniği ile film çekmeye başladı. Videolar sürekli yenilerini ekliyoruz ve daha sonra insan ve talebin ilgi uyandırmaya başladı. Bundan sonra, insanlar bu setleri nereden alabilirim ilgilenmeye başladı. Ve pek çok mağaza Çinli aile ile işbirliği yapma teklifinde bulunmuştu.

Günümüzde dokuma için bu kitler birçok mağazalarda satılmaktadır. Küçük heykeller çeşitli yollar örgü. plastik makine üzerinde sakız rakamları dokuma hakkında daha diğer maddede yazılıdır okuyun.

Nasıl makinede hayvanları örgü: Balık

dikiş Bu tür günümüzde popüler. o açıklanacaktır Aşağıda makinenin nasıl balık dokumak. Bunu yapmak için, aşağıdaki aletler gereklidir:

bir balık dokumak için aşağıdaki adımları gerçekleştirir:

 1. balık kuyruğu ile önerilen dokumak - Bir sakız birinci sütun üzerinde hile gerekir - 3 kez;
 2. Bu başka sakız alıp uzak sonrası iki sıra için vida gerekir;
 3. Adım 2 tekrar edilmesi gereklidir;
 4. Sonra aynı ilk satırda ile yapılır, kanca almak ve aşırı döngü yukarı kaldırmak gerekir;
 5. Eğer orta satıra taşımak istediğiniz sütun aşırı numara ile;
 6. orta sıradaki Don iki elastik şerit ve alttan döngü 4 çıkarın;
 7. İki çalışma sütun altı lastik bantların, ve alt iki kat koymak için gereken;
 8. ikinci sütundan son sırasında döngü hareket ettirilmesi;
 9. aynı ilk satırla yapılacaktır;
 10. Sakız sekiz şeklinde, ikiye katlanmış ve üç sütun üzerine yerleştirilir atılır;
 11. sakız adamları eklemek ve sola sonra sağa şeride ilk bunları düzeltmek ve gerekli;
 12. orta satırın ilk iki sütun üzerinde iki sakız atmasın;
 13. Sonra sonra sütunlar üzerinde yer olanlar yatay konumda sakız atmak ve edecektir;
 14. Eğer iki sakız koymak olmamalı adımlarda 12-13 açıklanan adımları tekrarlayın;
 15. Benzer bir model dokumasına iki sıra;
 16. Göz - siyah bir sakız ve birinci ve ikinci kolon vidalanır almak için gerekli olan;
 17. tüm sütunların ile, ilk mavi sakız atmak gerekir - o zaman siyah;
 18. ikiye katlanmış sakız yayılır;
 19. Yatay zamkı, ve geri kalan bütün döngüleri çıkarın;
 20. Tüm dişeti merkezinde atmak gerekir;
 21. Sonra atmak da başka sakız üstüne koymak ve;
 22. makineden balıkları çıkarıp iyice ilmeği sıkın.

Önce bu şemayı gören kişilerin açık olmayabilir için. Bu işlem ile iyi bir anlaşma elde etmek için, videoyu, internette birçok izlemek için iyidir. Ve ancak o zaman diyagramları ile çalışmak ve adım talimatlar ve fotoğrafları ile adım atabilirsiniz.

aşağıdaki video eğitimde, balık örgü nasıl görebilirsiniz:

sakız makinesi olmadan hayvanlardan örgü nasıl

Biz makinede dokuma hakkında değil konuşmak, o zaman öyle parmak dokuma hakkında. Hayvanların rakamları yapmak için, parmakların doğru konuma bu ve ayarlamak için adapte gerekir. Ama bir kaç gün içinde tekniğini uygulayan öğrenebilirsiniz.

makine olmadan Rakamlar parmak veya kalem üzerinde dokunmuş olabilir. o açıklanacaktır Aşağıda ne kadar farklı renk örgü yılan İki kalem. Aynı iki parmak üzerinde yapılabilir:

 1. İki sakız, kalem koymak için sekiz ihtiyacını katlanmış;
 2. Alt tabaka kaldırmak için gereklidir;
 3. Dokuma süreci alternatif, benzer bir şekilde örmeye gereklidir;
 4. Renkler alternatif tavsiye edilir;
 5. Arzu edilen ebadına bağlı olarak, bir yılan örgü için gerekli olan;
 6. Yılan hazır olduğunda: bir kanca ile bir döngü kaldırmak için gereklidir;
 7. Sonra dönmeye başkanlık edecek;
 8. Döngü üç defa germek için gerekli olan;
 9. böylece üç satır Dokuma;
 10. sakız tüm döngüler kaldırın;
 11. Bir düğüm yapın.

Bu nasıl eğitim videosu görebileceğiniz kalemler üzerinde bir yılan örgü:

Ayrıca sürekli bunu nasıl fotoğrafın, bakabilirsiniz. Bunu yapmak için, "Metni Göster" butonuna tıklayın:

Hayvanlar üzerinde sakız sapan örgü nasıl

Sen örgü ve sapan rakamlar olabilir. Ama ciddiye yapmak istiyorsanız, makineyi satın almak daha iyidir. Sonuçta, sapan veya parmaklar seçeneklerin sınırlı sayıda örgü olabilir. Ve onların fikirlerinin tüm gerçekleştirmek mümkün olmayacaktır.

bu örümcek gibi sadece karmaşık desenleri, arka sapan üzerinde. Gerekli Bu işlemi gerçekleştirmek için örme kiti.

Bir yaratmak için sevimli böcek aşağıdaki adımları uygulayın:

 1. aşınma ve dört dönüşler yapmak için lastik bant sapan bir tarafında;
 2. Sonra devre, katlanmış sapan bandın iki tarafı;
 3. Kanca zamkı düğüm sıkma parmak ya da iki kullanılması;
 4. Bu şekilde, üç fazla adım yapılmalı;
 5. Tüm döngüler çıkarıldı ve merkeze hareket ettirilmesi gerekir;
 6. askı koymak için düğüm ile ilişkili elemanlar;
 7. Ikiye katlanmış sakızı, çekmek için gerekli olan;
 8. alt sıra çıkarın;
 9. Bir tarafta bir halka taşımak için gerekli olan;
 10. Yine daha az sayıda kaldırın;
 11. Sakız bağlı düğümleri kesilmelidir - sekmeler oluşturun.

Ayrıntılı bir eğitim videoları - sapan ile örümcek dokuma aşağıda bulabilirsiniz:

Ayrıca "Metni Göster" butonuna tıklayarak fotoğraf dokuma örümcekler ilişkin ayrıntılı talimatları görebilirsiniz:

çatallarda diş etleri hayvanlardan örgü nasıl

Bazen herkes makinesi satın almak ve bir rakam bugün dönmeye istediğiniz parası var. Ardından el altında araçlarının yardımına gelir. Dokuma şekiller, genel olarak en az sekiz dişler vardı iki çatal kullanabilirsiniz. Kendi aralarında ve iyi bir geri sarma bandı veya yalıtım bandı kaldırma kolu ters bir ilişki yerleştirilmesi, birbirine fiş bağlamak için gereklidir.

için Bir lastik hayvan oyuncaklar yaratma aşağıdaki eylem dizisini gerçekleştirmelidir:

 1. aşırı yan çatal 3 için bir elastik sargı;
 2. ikinci çatala benzer bir işlem yapmak için;
 3. iki lastik bant alın ve iki çatal doğrudan koydu;
 4. Bir kancanın yardımıyla, alttan yukarı sakız taşımanız gerekir;
 5. Bu, benzer bir şekilde hareket etmek için dört sakız gerektirir;
 6. Alt döngü orta çevirmek için gerekli olan;
 7. Kalan döngüler ile adımları gerçekleştirir;
 8. üçüncü ve dördüncü aktarılır, birinci ve ikinci dişler ile Döngüler;
 9. Adım 8'de, sadece ters taraftan adımları gerçekleştirmek için gerekli olan;
 10. Bundan sonra, iki klastikleri ilk sütunlarda çatalı üzerine giyilmelidir;
 11. Geri kalan ilmek, her iki çatal dört yöne gerdirmeli;
 12. Birinci sütunda lastik bantlar bir çift koymak gerekir;
 13. 12. Adım, ikinci, üçüncü ve dördüncü sıralar halinde yapılmalıdır;
 14. Alt tabakalar, orta hareket;
 15. Sakız iki kez döndü ve fişin üstüne taşımak olmalıdır;
 16. Tüm eylemler tüm sütunlarda tekrarlanır;
 17. Aşağı barlar ortasında taşındı ve prosedür üç kez tekrar edilmelidir;
 18. Göz - siyah döngüler dört kez onları sarma, orta sıralar empoze gerekir;
 19. Daha maliyetler benzer eylemleri yürütmek;
 20. siyah çubuklar etrafında kafa balık sıkmak zorunda;
 21. Eğer merkezde sıfırlamak istediğiniz gerilmiş preform;
 22. ters tine taşınmalıdır birinci ve dördüncü dişleri ile Döngüler;
 23. İkinci çatalla bu işlemi tekrarlayın;
 24. kalması olanlar döngüler, taşındı ve reset edilmelidir.

Video eğitimde çatallarda sakız hayvanları örgü nasıl ayrıntılı olarak açıklanmıştır:

Nerede oyuncak kullanabilirsiniz

Bitirdi oyuncaklar aşağıdaki amaçlar için kullanılabilir:

saçlar için küçük lastik bantlar yardımıyla da oyuncaklar, ama sadece bağlanır ve güzel görünmek edilir takı, bilezik ve yazılı biblolar, sadece dokunmuş olabilir ile. Bu dokuma becerisini geliştirmek zaman, bunu özgün bir görünüm uyanmak, giysi ve çanta örgü mümkün olacağını belirtmek gerekir.

makale diş etleri hayvanlardan örgü nasıl tarif ve bazı ayrıntılı talimatlar verilmiştir. Bu süreçte yapan hiç bir adam için, öyle performans sanatı herkesi değil takdir edecek şekilde, hayvan figürleri yaratmak zor olacaktır. Eğer dava ile ilgili karar verirseniz, mücevher gibi daha basit dokuma öğeleri ile başlamak en iyisidir.

dokuma hayvanlar üzerinde video dersleri

Sonra, renkli lastik bantlar hayvan heykelcikleri örgü nasıl video dersler bir dizi bakmak:

dişeti 1. Kaplumbağa:

sapan 2. Dokuma bilezik "Balık Ölçeği":

3. Kırbaçlamak dostu köpek bir kalem sarılıyor:

160 lastik bantlar üzerinden 4. Örgü 3D tavşan:

 • Sorularınızın yanıtları koleksiyonu

  malzemenin kullanımına sadece sahibinin izni ile mümkündür. Bu sitedeki bilgiler doğada keşif ve eylem kılavuzudur değildir. tıbbi reçeteler kullanımdan önce bir doktora danışmalısınız.

  Bir hata mı buldunuz? Bize bildirin! Bunu seçip Ctrl + Enter tuşuna basın. Teşekkür ederim!

  diş eti figürler. sakız rakamlardan örgü nasıl

  sakızlar gelen rakamlar Bu ticari olarak temin edilebilir. Tipik olarak, ürünlerin internette satılıyor. önerileri, örneğin vardır "Masters Fuarı." Burada ortalama fiyat rakamları - yaklaşık 200 ruble. penguenler, aslanlar, çeşitli kökler vardır. Ama neden onlar için ödeme? Yapacak öğrenmek teklif makinede lastik bantlar yapılmış figürler ve kendi onsuz. Yaratıcı Enjoy ve kaydedin. Öyleyse başlayalım.

  makine olmadan sakızlar figürler

  dokuma makineleri - bölüm Gökkuşağı Tezgah ayarlar. O Amerika Birleşik Devletleri'nde ve örme klastikleri için bitki icat edildi, bir Amerikan yapımıdır. Bunların Popülarite dokuma orijinal setleri kopya kütlesi yol açmıştır. Ancak, bunları satın almak için gerek yoktur. Sakız ayrı olarak satılan ve en ürünler kolayca temin edilebilen malzemeler kullanılarak yapılabilir.

  Aralarında Baş - eller ve tığ. Sadece çatal ve yazma kalemler, keyfini çıkarın. Svetlana Titova onlarsız. sihirbaz görüntüler, sakız rakamları örgü nasıl, Ancak bir kancaya sahip olan. en bir eğitim videosu "Kiraz" ile başlayalım:

  boyut rakamlar - Makine olmadan işin tek sınırlama. Kural olarak, sadece küçük örnekler oluşturmak mümkündür. Ama doğal görünmek çok şeyler o Özetle olduğunu vardır. Çilek - bunlardan bazıları. Bu nedenle, başka bir toplama ve çilek ekleyin. şekil dişeti arasından örgü nasıl, O hepsi aynı Svetlana titova söyler:

  Bir kancanın yardımıyla, bir bütün meyve ve çilek veya sebze sepeti oluşturabilir. çocukların oyun veya İçin dekorasyon tesislerinde - bu çoğu. renkli lastik bantların sihirbazlar havuç, kabak, salatalık, kabak olun. karpuz, üzüm, armut, portakal örme Gökkuşağı Tezgah kümeleriyle. elma ile muz olmadan yapmayın:

  küçük boyutlarda hayvanların dünyadan farklıdır, genellikle böcekler. Bunların en küçüğü - eşekarısı trihogramatidy. Onlar parazitik grubuz. bedeni fazla 0.2 mm olmadığı için bu zararlının Hani, kolay değildir. Uzun iki santimetre gerçekleşmesi olağan eşekarısı açın. Onlar, aksine, parlak ve dikkat çekici siyah trihogramatid. Yani, biz öğrenmek şekil dişeti arasından örgü nasıl eşekarısı:

  Makine oluşturmak ve renkleri gerekmez. Ve yaprakları ve kanca ile parmaklara arka saplar. Boncuk bileşime ilave etmek mümkündür. Sakız Gökkuşağı Tezgah kolayca deliklerine çalıştırın. önce sakız bir kamçı şekil olarak, eğitimleri izlemeyi video, Biz bitmiş işlerin fotoğraflarını incelemek:

  Farklı renkler sakız çiçek yaprakları oluşan resimlerden biri gösteride. Bunun nedeni, tek tip renk küçük nesnelerin doğada, bileşim ve kabartma doğallığını verir. Bu dikkate alınması ve bir sonraki klibin yazarı olmuştur. Şimdi nasıl böyle yapmak göstereceğim dişeti gelen rakamlar. video Sadece 3 dakika sürer.

  gamlarından Şekiller olmadan Makine bilerek sihirbazı metal kancalara örgü. Onlar daha güvenilir plastik modeller ve daha iyi öğeleri pick up. iş makinesi üzerinde gerçekleştirilmektedir varsa, ona yakın dikkat etmek gerekir. Kolka örgü tabanı çıkarılmalıdır.

  Üzerinde projeksiyonları yüksek açıktır. Yani tasarım aşağı kopuk değil daha iyi sabit direkleri, yalpalayarak değil, örgü. Bu plastikten yapılmıştır. Eh, eğer o şişman. ince duvar örme sırasında iğneler sakız gerilimden çatlayabilir. Bu nedenle, makine seçilir. Bu rakamlar yapmaya başlamak için zamanı.

  Makinede sakız Şekiller

  video-dersler Coca-Cola, yapay arazi şişelerin lastik kirpi, tilki, aslan, sloths, kopya Çevrende için bir fırsat sağlamaktadır. İnsanları netleştirme bir şema bile yoktur. Bu bebekler klasik çıplak bebek, Barbie ve canavar Yüksek layık bir yarışma yapmak. Yani, fotoğraf koleksiyonlarından ilham çizin, başlamak için:

  Şimdi dokuma başlama zamanı. en basit ürünler ile başlayalım. Hepsi aynı meyve, sebze ve basit şekiller ve küçük boyutlarda diğer öğeleri var. İlk bölümde, çilek inceledi. Şimdi meyve örgü örmeyi öğrenmek dişeti gelen rakamlar. ders videoya kaydedildi:

  Daha karmaşık ve hacimli ürünlere geçin. Bunlar genellikle hayvan ve çizgi film karakterleri oluşur. Onların üretim için en az 4 pin makinesine ihtiyaç vardır. Genellikle 10-20 yaşındaki pimleri Colo içeriyordu. Bir örnek ele alalım, şekil dişeti arasından örgü nasıl ördek yavrusu:

  5 santimetrelik Hazır heykelcik yüksekliği. Ama lastik tasarlanmış ve 18 metrelik ördek. Bu oluşturma Florentina Hoffman açık denize serbest bırakıldı. Hollandalı sanatçı Ancak bir kuş rezinochek değil, kauçuktan yapılmış yarattı. Şişme ördek. Aksi takdirde, çok yüksek olmayın ve o kadar ustalıkla su tutmaz. Kuş Pekin yüzmek başardı. Biz yaratıcı yüzme gidip başka şemaya kendimizi açmak bantların örme. rakamlar Minionlar - Gerçek seçim.

  tanınan sanatçı olarak bu çizgi film karakterleri kendi kusuru başladı. karakter çizimi için yeterli zaman yoktu. Bu küçük karakterler aceleyle yapılabilir karar verildi. Sonuç olarak, Mignon halkın favorisi haline geldi. Şimdi onları kaldırıldı ilgili ayrı bir karikatür. Ama bu bir hikaye. Bu uygulamaya geçmek için zamanı. öğreniyoruz sakız rakamlar belası köleleri:

  Ana karakterler, Temmuz ayı sonlarında çıkacak - Minionlar Çizgi Film,. Yani, soru, makinede sakız rakamları örgü nasıl zamanında. popülerlik yeni bir dalga geliyor. Bu arada, çizgi film karakterleri sadece kalem ve kalem üzerinde yerleştirilemez. köleleri gibi anahtar zincirleri hareket ve hatta telefonları için kapakları hangi Orada çiftleşme şeması.

  Minionlar sadece uzaktan insanlara hatırlatmak. Hiçbir boyun, bir göz, kısa bacaklarda. Bu arada, bölümün başında insan figürü sakız Gökkuşağı Loom ve diğer kümelerinden yeniden oluşturabilirsiniz belirtti. Örme, hem erkek ve kız, hem yetişkinler hem PUPS. Bir sonraki ders bebek oluşturulmasını adayacak. Biz anlamak nasıl dokumak onların dişeti gelen rakamlar. video ekli:

  Usta yani kaldırıldı bazı örme bebek üzerinde giysi, ayrı ayrı dokunmuş o videoda dikkat çekti. Neden gerçek Barbie için kıyafetler oluşturmaz? okuyan, sakız gelen rakamlar nasıl, Biz buna dikkat edecektir. Giyim örme veya plastik oyuncaklar ya da zarar vermez. Başlatılan imalat damga:

  kıyafetler daha az ilginç oluşturun makinede sakızı bir kamçı şekil olarak. Gerek dikmek, kesmek için. bağlayıcı bir şema oluşturmak için yeterli. O bikini zamanı geldi demektir yaz vardır. Birisi moda mayo onu bebekleri giydirdi etti:

  Fotoğrafta bebek canavar yüksek giyinmiş. Onlar popüler Barbie oldu ve bütün bu canavar için yapılır - Mevcut eğilimlerin bir göstergesi. Bunlar şunlardır sakız dokuma. Küçük heykeller, Video-Onların örgü dersleri canavarlar dünyasının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Hiçbir şey için, Gökkuşağı Loom standart setine ek olarak çıkarılan ve setler serisi bebek. Onlarda, her zamanki gibi, geniş ve mini araçlar vardır, lastik bantlar ile çanta bağladım. oyuncaklar şapka, etek, şık çanta için dokunmuş olabilir.

  İlginçtir, oyuncak gelen Guinness Rekorlar Kitabı'nda çeşitli yayınlar bağladı. Hepsi büyük ürünleri veya koleksiyonları ile ilişkilidir. Bu nedenle, 2007th içinde 15 metrelik bir kukla yapılır. 2005 yılında en uzun oyuncak trenini üretti. Aynı yıl büyük küresel bulmaca toplandı.

  2004 kayıt anda bir at şeklinde sallanan sandalye 5-ayak tanıdı. 1999 yılında, Guinness kitapta bir not toplama Noddy kukla ayırdı. Bu İngiliz masal birinin kahramanıdır. Batty ve Dzhonnni Hopton ahşap ve peluş Noddy ile 1500 üzerinde topladı. Yani, eğer sadece istediğiniz sakız rakamları örgü öğrenmek, ama aynı zamanda büyük bir şey yaratmak için ya büyük miktarda kaydetmek için, ünlü olmak için.

  Örneğin, birkaç bin farklı ördek, panda veya örümcekler örgü. Ancak, Guinness Rekorlar Kitabına girmek için, lastik bantlar yapılmış oyuncakları satmak için değil gereklidir. Koleksiyon kabul tek öğeleri tek kişi, aile, müze tarafından sahip olunan, tek bir yerde toplanmış.

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  + 31 = 33