Ne kadar ucuz bir banyo dekore etmek

ucuza banyo?

toksik olmayan nem, aracın kimyasal stabilitesini: banyoda dekorasyon duvar başlamadan önce, dikkate birkaç temel malzemeleri ile ilgili gereklilikleri almak gerekir.

elleri ile ucuza elinizden geleni banyo düşünün.

Geleneksel ve belki de banyo dekorasyon en ekonomik yolu boyanmıştır yüzey su geçirmez boyalar. Birkaç tonları kullanabilir veya görüntüyü neden olabilir, bu modern ve şık görünecektir. Başka bir malzeme ile banyo bitirmek değiştirmek mümkün olacak zaman, duvarlar zaten bunun için hazır olacak, çünkü bu seçenek, en önemlisi, pratik, çok uygundur ve.

Ucuz maliyet ve duvarlar bu iki seçenek kombine edilebilir özellikle de fayans,: duvarının ortasına kadar yukarıdaki fayans, boya ve bırakmaya.

fayans döşeme kolay bir iş değildir, ancak onarım alanında biraz beceriyle, bir düz alırken, kendi ana şey üzerinde baş kaliteli bir kiremit seçmek mümkündür.

, Sen malzemelerin çeşitli aşina olmak için gerekenleri banyo süslemek için ucuz karar vermek için, çağdaş üreticileri sunuyor. Bu malzemelerin bir vinil ya da akrilik duvar bulunmaktadır. eklemler suya girebilir Böyle onarımlar, çok dayanıklı ucuz, ama olacak.

plastik duvar panelleri genellikle mükemmel hazırlık duvarlar, bunlardan sadece eksikliği gerektirmez, bunlar kolayca yüklenir, kullanılan - onların yüzey yoğuşma üzerinde toplamak.

Daha büyük odalar seçenek suya dayanıklı alçı panel duvarları bitirmek olacaktır maliyeti için, kendiniz yüklemek kolaydır, ancak ileride zorunlu renge tabidir.

Büyük malzemelerin seçimi ve ucuza, banyoda ana gösteri hayal duvarlarını süslemek için yapacağına karar vermek için bunları birleştirmek yeteneği.

bilgi kopyalama Sadece kaynak doğrudan ve endeksli atfen izin verilir

Nasıl ucuza banyo: ne kurtarabilir?

sorusu, nasıl banyo ucuza can olduğu ülkemizde birçok kişiyi heyecanlandırıyor. Ortalama maaşları dairede pahalı onarımlar yapmak ve bütçe seçenekleri bulmaya başvurmak zorunda izin vermez. nedense Bazıları hayallerindeki gerçekte somutlaşan edilemez inanıyoruz, ama aslında öyle değil. Hatta nispeten ucuz malzemeler kullanılarak, estetik, konfor, dayanıklılık ve planlı onarım güvenliğini elde edebilirsiniz. Nasıl yapmalı?

Nasıl kalite kaybı olmadan malzemeler üzerinde kaydetmek için?

Yol, her zaman kalite ve tersi olmadığı anlaşılmalıdır. yüksek fiyat, örneğin özel durumlarda kullanım imkanı da koşullar böyle bir sözü gerekmez iken, neden olabilir. Şirket tarafından yayınlanan dükkan üretim tesislerinin önemli bir mesafe maliyetini artırabilir. Bazen iyi terfi marka için ödemek gerekir. dışlanan ve farklı ülkelerde yaşam standartları arasındaki fark olmamalı - mallar yüksek ortalama gelir ve tüm çalışanlar için yüksek maaş olan bir ülkede üretilen bile, tüm diğer ülkelerin insanlar belirli bir ürünü satın almak istiyorsanız, bu çok fahiş ücretler üzerinde kat zorunda kalıyor. Genelde, banyo ucuz süslemek için, aklınızda ile görev yaklaşmalıdır.

yapı malzemelerinin yüksek fiyat ödemek istemiyorsanız eğer öyleyse, aklınızda seçimi yaklaşmak gerekir, her zaman onların kalite göstergesi değildir

Onun için yapıştırıcı ile yerine karo gelen, ancak - en basit başlayalım. Çini banyoda duvar ve zemin için temel malzemelerden biridir ve fayans genellikle tasarruf değer değilse, genellikle tutkal için fazladan ödeme almaktadır. Tüketiciler genellikle hatta her iki ticari markalar bir şirkete ait olduğunu bilmeden, daha ucuz noktasını reddederek tanınmış yapıştırıcı Ceresit tercih ederim. Tabii ki, iki sürümü sertlik aralığında farklı olmakla birlikte sıradan bir ev onarımları farkın genellikle değildir. duvarları hala daha pahalı malzemeleri satın almak için bir anlamı varsa banyo dans pistini düzenlemek sürece, o yer karoları gelen ve andan itibaren en az kaybolmayacaktır.

güç ve dayanıklılık bir fark var - İlk bakışta, en pahalı seçenekler fayans daha prestijli görünebilir, ama kim başka bir soru daha sık ilgilenen kaydetmek istedikleri açıktır? Genellikle hala var olduğunu belirtmek gerekir - Önünüzde yıllarda ucuz fayans duvarlarını dekore edebilirsiniz.

Pahalı modeller gerçek bir usta temsil ediyorsanız, bütçe seçenekleri genellikle her nasılsa yapılmış gibi görünüyor, ancak çoğu zaman sadece görsel bir yanılsama - fiyat farkı nedeniyle görünüm oranına genellikle.

İmalatçı aynı zamanda kaymaz kaplama üzerinde kurtarabilir ama bitirmek duvarlar için seçilen eğer, çok radikal değil. Başka bir şey karo döşeme genellikle profesyonellerin katılımını gerektirir, bu nedenle, her durumda, bu en ucuz seçenek olmadığıdır.

Banyo plastik paneller duvarlarını süslemek için, benzer bir sonuç etrafında alarak önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz. renk çeşitliliği, onlar fayans aşağı değildir, ama çok daha ucuz ve kolay kurulur. kiremit farklı olarak, çok daha kolay zarar fragmanları paneller iletişim gizlenebilir haricinde, yerine. panellerin montajı duvarlarının hizalama gerektirmez, fakat ek bağlama profilleri biraz banyo alanını azaltır.

Plastik paneller - banyo bitirme için ekonomik bir seçenek

Kuşkusuz, onarım için en bütçe seçeneği - bu duvarları boyama edilir. Tek şey gerçekten yapmak gerekir, çünkü bile en pahalı boya, işi, hatta bir çocuğu yapabileceği fazla sahibini az aynı plastik paneller mal olacak - düzenlidir. Ancak, bu seçenek çok uygulamada sınırlıdır - duvar eğrileri, sen bundan vazgeçmek zorunda. Tabii ki, duvar olması ve seviye, ancak mükemmellik getirmek için kendi başlarına kolay değildir ve profesyonel meydan kuvvetleri düşük maliyetli bir listeden tasarlamak için bir yol grev olabilir.

Bu da, pahalı hala pratiklik ve dayanıklılık için en uygunudur - Kat ideal bir seçenek de bir kiremit olduğunu.

Banyo fayanslar zemin kaplama en pratik uygulama değeri geniş bir aralık içinde değişir, kabul edilir

Klasik rakipler genellikle muşamba gider, ancak girişimi o tamir hızla yok bir tür doludur ucuza satın almak unutulmamalıdır - malzeme sabit bir nem kötü algılıyor olduğunu.

Aslında, en düşük uç çözüm banyoda döşeme yükseltmek - bu sadece yeni halı bırakmaya var, muhtemelen duvarların sesi ve dekorasyon geri kalanında soktu. Düzenli olarak yükseltmek ve onu altında zemin silin gereken kalıp pad görünümünü önlemek için.

Sınırlı bir bütçe banyoda Onarım tavan yüzeyi tavan spot en birikmesine izin plastik paneller kullanmaktır.

Banyoda tavana Plastik paneller

bunları doğru yerleştirmek için - Önemli olan Ancak, aydınlatma, duvara bırakılabilir.

Bir ses binanın düzeni yaklaşımı, hem de temiz ve düzenli o görsel olarak çekici ve değerli misafirler layık yapacaktır.

Herhangi bir kaza sıfırdan banyo tamir başlamak için sahibine zorlar çünkü sıhhi tesisat ve boru üzerinde tasarruf, istenmeyen bir durumdur. Kalite sadece bazen yeni bir tesisat elde ve eskisini geri mantıklı maksimum olmalıdır. Modern malzemeler mümkün emaye restorasyonu her türlü yürütmek için yapmak ve yeni bir banyo kase satın almak için çok daha ucuz değer - hamam bütünlüğünü kaybetmiş değildir, ancak sorunlar emaye ettiyse, bunu yenilemek daha iyidir.

Banyoda onarım yapma, mutlaka sadece eski geri yükleyebilirsiniz, yeni banyo armatürleri satın almak

donanım pazarında olasılığını ve alışveriş, zaten ikinci el ekarte etmeyin - (oteller gibi) kamu tesisleri düzenli bakım yapılması, şirketleri bina, yeniden bayilikle için kaldırılmıştır tesisat alabilir. Bu durumda, uygulamadan önce genellikle normal işlev düzeyini geri alır ve daha az maliyeti.

Banyoda tasarımında Son ayrıntılar

İç neredeyse hazır olduğunda, kullanım amacına oda hazır hale son rötuşları eklemek kalır - bu, raf ve askı perde gelir.

Banyo odalar için malul, onun iç kötüsü olmaz bundan, en basit ve ucuz satın alabilirsiniz

Bir filmde veya ucuz kumaştan yapılmış ise deklanşör, çok düşük fiyatlarla bulunabilir. su geçirmez kumaş perde için biraz fazladan ödeme maliyeti o zaman daha az yatırım yapmak şimdi biraz daha fazla yatırım yapabilirsiniz ise - yağmur suyuna karşı güvenilir koruma ve daha uzun ömürlü. Güzel bir tasarım aksesuarı seçmek önemlidir ve daha sonra düşük maliyetli apaçık ortada olmaz.

raf ve askı gelince, onlar sadece doğru bir kez genel renk düzeni, yerleştirmek gerekir. zariflik ve düzeni hakim olacak raflarda lütfen konuk yanı, pahalı ve ucuz aksesuar arasındaki bir fark fark etmez, ve tersi - Üzerinde kavanoz görünüm konağın ödeme ile ilgili belirsiz şüpheler neden olursa bu bir raf için fazladan ödeme için hiçbir mantıklı.

 • düzeltmek
  • tavan
  • duvarlar
  • Paul
  • Kapılar, kemerler
  • pencereler
  • Fırın, Şömine
 • binanın Dekorasyon
  • mutfak
  • Banyo, tuvalet
  • Koridor, salon
  • Balkon, sundurma
  • diğer odalar
 • bitiş binalar
  • Yazlık evler ve evler
  • ahşap evler
  • Sauna ve hamam
 • kaplama malzemeleri
  • alçıpan
  • paneline dönük
  • Duvar kağıdı, mantar
  • karo
  • Laminant, muşamba
  • Dekoratif sıva
 • ince işleri
  • alçı
  • astar
  • Kalafat
  • Boyama, badana
 • Dış kaplama
  • cephe

Kısa sürede ve minimum yapabilirsiniz boyamadan önce duvar kağıdı için boya yardımıyla.

apartmanda duvarları Dekorasyon - bu güzel ve almak için izin veren önemli aşamalardan biridir.

enjeksiyon çalışmalarını yürüten, çoğu zaman, çimento bazında yapılan sakız kullanın.

Banyoda duvarlarını süslemek için nasıl

nem yükselmiş seviyeleri banyo dekorasyonu, sadece su geçirmez malzemeler için kullanmaktır. Tuvalette duvarlarını süsleyen önce saldırganlık ajanları ev kimyasalları dayanıklı kaplama olarak kabul edilmesi gerekir. Büyük önem çevre dostu bir malzemedir.

ahşabın sıcak güzelliği sayesinde her türlü iç harika bir dekorasyon olacaktır. ıhlamur, meşe, abashi - Banyoda Duvarlar için ahşap çeşitleri tavsiye edilir. Ucuz ve çam kullanmak mümkündür, ancak yüzeyinde sıcak suyun etkisi altında reçine lekeler oluşmuş.

Özellikle dikkat havalandırma dikkat edilmelidir. paneller kendileri de antiseptik tedavi geçmelidir. Nem dayanıklı vernik ahşap korur ve faturayı vurgulamak.

 1. Sıcak yüzey hangi hoş bir dokunuş olduğunu.
 2. mekanik strese karşı direnç.
 3. ağaç sıcaklık değişimlerine korkmuyor.
 4. Kolay temizlenir.
 5. Bu hoş bir aroma ile oda doldurur.

Bu yöntem iyi bir havalandırma ile geniş banyolar için uygundur.

fayans, granit fayans - banyo bitirme klasik sürümü. seramik artılar:

 1. tasarım seçenekleri Sonsuz çeşitliliği.
 2. nem yüksek düzeyde bir direnç.
 3. Direnç, sıcak ve soğuk suya maruz kalmasını yönlendirmek.
 4. Kir itici.
 5. Neredeyse herhangi bir deterjan yıkayabilirsiniz.

Buna ek olarak, seramik kaplama çizilmeye zordur. pürüzsüz yüzeyi üzerinde, kalıp oluşmamaktadır. Kireç, pas yumuşak bir sünger ile temizlenebilir. Seramik agresif çevre küvetten duvarını korumak için mükemmel bir malzemedir.

Negatif - kurulum oldukça yüksek bir maliyet.

Banyo duvar boyanmış temizlenebilir. Bazı boyalar kimyasal bileşiklerin saldırganlık dayanacak yoktur.

 1. Uygulamanın kolaylığı.
 2. restorasyon olasılığı.
 3. Düşük maliyetli.
 1. bağıl kırılganlık.
 2. Sıcak ve soğuk su için sürekli olarak maruz deterjan kararma kaplama koşulları altında.

Ama bir fırça, rulo ile sprey beğeninize banyoda kendi duvarları boyayabilirsiniz.

Yıkanabilir, boyama için - onlar nemli hava, sıcak suyun etkisini dayanabilir. Ama çok uzun olmayacak sadece. Ayrıca kolayca zarar görebilir. Banyoda duvarlar için bu malzemeyi kullanarak önermiyoruz.

Genel kıtlık zamanlarında zamanki muşamba seramik karoları değiştirildi. Banyoya duvarlarını papered. badana-boya, astar çıkarılması - - yüzey hazırlama teknolojisi tabi bu bitiş oldukça uzun bir süre sürebilir.

Bugünün üreticileri kendinden yapışkanlı film için birçok seçenek sunar. sildim görüntü - Ama iklimler banyoda oldukça hızlı bir şekilde görsel çekiciliği kaybeder.

ucuz, kolay - plastik paneller ile duvarları Dekorasyon. ahşap doku, taş İmitasyon, çeşitli desenler banyo rahat bir iç oluşturmak için yardımcı olacaktır.

Dezavantajları - tutuşma ve malzemenin kırılganlığı. Düşük ürün, hoş olmayan, toksik koku yayabilirler.

Plastik paneller, ahşap ya da metal çıta üzerine monte edilmiştir. Aşırı durumlarda, bir plastik yapıştırıcı ile monte edilebilir. Ama kısa ömürlü ektir.

Polistiren karolar - sıcak yüzey, makul bir fiyata. Onun yumuşak yüzey duş sırasında zarar kolaydır. Yeter ezik ve çizikler ortaya çıktı ki duş başlığı zarar vermek.

Bu özgün tasarım kesintisiz kapsama sağlar. Sonuçta elde edilen yüzey mümkün banyoda kullanımını kolaylaştırır mekanik hasar, kolay temizlenebilir ve dayanıklıdır.

Bitmiş sıvı karışımları dahil polimerler kumaş, taş, ahşap taklit duvar yüzeyinde elde edilmesine olanak sağlamaktadır.

Modern teknolojiler sonsuz kombinasyonları sağlar. Seramik karo orijinal mozaik ile değiştirilebilir. Bir bileşim önemli beceri gerektirir. Kendini düzeltmek kolaydır değişik şekilde bitirilmiş nihai kompozisyonun bir sürümünü satın alabilirsiniz.

 1. Alt kaplama kaldırıldı.
 2. Gerekli önlemler paslı, yağlı lekeleri duvarlarını temizlemek için alınıyor. Ayrıca, kalıp, mantar hastalıklarının tüm izlerini ortadan kaldırır.
 3. sıva, alçıpan - bitirme işin türüne bağlı olarak hizalama yüzeyinde taşınır.
 4. Sıvama, yapışkanlar, kaplamalar, GCR suya dayanıklı olması gerekir.

Dekoratif sıva, suni ve doğal taş, aglomera, cam - Bütün bu malzemeler en olağanüstü şekilde birleştirilebilir. bitirmek için bu yaklaşım görsel odası, hatta küçücük bir banyo böler. Örneğin, yıkama bölgesi dayanıklı çini, ve onun tadı ağaç, duvar kağıdı veya boya kalan dekore. Seks her renkte çizmek daha iyidir.

PVC paneller yükleme hakkında bir video izleyin:

karo düzen kuralları videosu:

Copyright © 2012-2018. Malzemelerin Kısmi ya da tam kopyalama yalnızca doğrudan aktif bağlantı ile izin verilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

91 − 82 =