Tasarımcı ev programı

Ev-3D

Ve devlet bilgisayar sahiplerinin çok sayıda aşmak için bazen anlaşılması ve programın dolambaçlı ve gizli bir arayüz kabul dil engeli sadece sakallı guru gelişmiş olabilir, ancak bu tür insanlar artık ilginç ise.

3D ev bildiğiniz gibi ücretsiz uzanır beri, paranın son birikim elde yapmaz. Yazılımın az önemli avantajlar olarak favori PC için oldukça önemli sistem gereksinimlerini içerir. O da önemli olan, hatta çok sınırlı güç rezervi ile makinelerde, harika bir duygu olduğunu zorla yükseltme "demir" konulu tasarrufu bakımından. Hafif dezavantajı olarak adlandırılan ve programın uyumluluk, ancak, sadece aşağıdaki işletim sistemleriyle edilebilir: Yeni Windows 8 veya 7, Vista, birçok Windows XP tarafından çok yaygın ve sevilen olduğunu. Diğer işletim sistemlerinde ile program muhtemelen belki geliştiricilerin zamanla bu kusuru düzeltmek mümkün olacak, ancak, işbirliği yapmak reddedecektir.

Onlar iddia: Programın ana avantajı ve geliştiriciler kendilerini basitlik ve stres erişilebilirlik ev 3D ana tüketicileri sıradan kullanıcıları olacaklar, kim evlerini planlama onarmak ya da dairesinde iç değişiklik yapmak niyetinde hazırlanıyor, mobilya değiştirilir.

Tabii ki, Profesyonel tasarımcılar da programda ilgilenen, ama yine Evi-3D profesyoneller için bir yazılım olarak yerleştirilmemiş.

Bütün bu program kapsamında, yine her sorunsuz hakim özel ve çok kullanıcı dostu özelliklere sahiptir - İnşaat ortamını yapabileceği kullanıcı tarafından tasarlanan ev, döşeme karoları, duvar dekorasyonu kapılma. Buna ek olarak, Ev 3D renk şemaları bolluğu takdir ve en dengeli seçeneği seçmek için dokular ve dokular deneme imkanı sağlayacaktır. En basit fare hareketleri - üç boyutlu uzayda ve herhangi bir nesne şık iç düzenlenir.

Yani büyüleyici bir durum tasarımında kendini denemek için bir ruh hali varsa - Eğer 3d binaların tasarımında dikkat ve PC için Rusça serbest 3D Ev indirmeniz gerekir. Ve kim bilir - aniden basit bir hobi ve meslek karlı bir iş olacak?

Bir ev projesi oluşturmak için Programı

Bu set evde bir proje oluşturmak için en uygun programlar sunuyor. Burada popüler AutoCAD ve KOMPAS-3D, hem her tasarımcıya tanıdık ve daha az ArchiCAD veya FreeCAD bilinen bulacaksınız. Yukarıdaki programlar profesyonel mimar ve tasarımcılar arasında değil, aynı zamanda kendi ev inşa planı olanlar için sadece çok popülerdir. Tabii ki, düzgün böyle okuma planları ve inşaat işinde bilgisi gibi belirli becerileri, olmayan bir ev tasarlamak mümkün değildir, bu nedenle bu yazılımı kullanmaya başlamadan önce, dikkatli hazırlamak ve konut evlerin yapımı tüm yönleriyle incelemek gerekir.

Bina ve tesislerin tasarımı için pek çok profesyonel editörler pahalı olduğunu bir sır değil. Neyse ki, işlevleri ve özellikleri onun büyük meslektaşlarına fark aşağı olan Google SketchUp ve Sweet Home 3D gibi serbest benzerleri vardır. Ancak, inşaat alanında profesyonel olmayan kullanıcılar için bu programlar modelleme evleri ve tesislerinde dünyasına bir geçiş olabilir. şimdi editörler video dersler ve eğitim materyalleri bulmak kolay olduğunu daha pek çok geçiş için daha sofistike dijital ürünler ilerletmek amacıyla bu programları incelemek için seçin. İster profesyonel editör ve binaların tasarımı için ücretsiz bir program arasındaki bir şeyler bulmak istiyorsanız, hazır nesneler, dokular ve düzenlerinden çok sayıda içerir Ashampoo ev tasarımcı paketine, dikkat etmek önerilir.

Tasarım yazılım evleri

Eğer bina tasarımı için iyi bir programda ilgileniyor musunuz, ancak kesin seçim belirleyemiyor? Bizim seçim bu sorunu çözmeye yardımcı olacaktır. kendine has özelliklere sahiptir, her biri programın bugünkü en iyi tasarım evleri düşünün. Aşağıdaki araçlardan birini kullanarak, kolayca daire, ev ve ofislerin tasarımı ile başa çıkabilirim. Diğerleri bir lisans satın ve kullanışlı araçlar dizi kilidini size sunacak Bazı uygulamalar, ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

bizim Reyting ilk yer İç Tasarım 3D adı verilen güçlü bir tasarım programı kaplar. yarar 3D-modelleri kalitesi açısından hem de rakipleri arasında en iyilerinden biri olarak kabul ve Rusça olarak yapılan hız oranının yüksek yanı sıra uygun bir arayüz kabuk tarafından edilir. Çoğu istenen iç tasarım gerçek tamirinin önce gelecekteki ev gerekli tüm unsurları oluşturarak önemli ölçüde hem zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Program kaplama malzemeleri 120'den tür içerir, bu fayans, laminat döşeme ve duvar kağıdı, kapılar ve daha fazlası gibi içerir. , Mobilya yerleşik koleksiyonu yararlanın çeşitli filtreler uygulamak, ev iç tasarımında herhangi öğelerin doku ve rengini değiştirin. Sen bu araçların hiçbirinin olanaklarının bu kadar geniş bir yelpazesine sahiptir, çünkü bir lisans satın alma hakkında daha sonra açıkçası sence, programın ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz!

Temel özellikler İç Tasarım 3D:

 • Evin iç tasarımı için profesyonel yazılım;
 • Dahili malzeme ve analoglarının arka nesnelerin her türlü sayıda;
 • Bu modern ve son derece kullanışlı program dil arayüzü;
 • Değiştirmek döndürmek, ölçek modelleri ve renkleri ayarlamak için yeteneği;
 • Bitmiş proje kolayca kaydetmek veya yazdırmak için gönderebilir;
 • rakiplerine kıyasla tasarlanmış herhangi elemanın Çok yüksek kaliteli 3D modeli;
 • Orada yerleşik bir video ipuçları;
 • geliştiriciden Kararlı güncellemeler;
 • öğeleri ayarlamak için araçlar inanılmaz derecede zengin bir set.

Tam inceleme »

İkinci sırayı hızlı bir şekilde ev veya dairenin odalarının bir düzen oluşturmanıza olanak sağlar programı Sweet Home 3D, gitti. Sen renk düzenini ayarlamak ve hazırlanmış bir dergiden mobilya seçebilirsiniz. Sweet Home evler tasarlamak için iyi ücretsiz yazılımların listesini ifade eder. Herhangi bir yaşam alanı mimarisini Görselleştirin!

yarar Rusça dilinde tasarımı ile net bir arayüz sağlar. Geliştiriciler resmi web sitesine yeni 3D-modelleri ücretsiz indirme, ek olarak, uygulama periyodik olarak güncellenir ve açık kaynak olduğu sağlarlar. deneyimsiz kullanıcılar için güzel yerleşik ipucu sistemi yoktur.

Sweet Home 3D temel özellikleri:

 • mobilya, pencere, kapı ve diğer iç elemanların modellerinin bir sürü;
 • Rus dilinde arayüzünün Rahat uygulanması;
 • ücretsiz indirilebilir Popüler programı;
 • Konunun iç ilgilendiren yeni bir üç boyutlu model geliştiricinin sitesinden indirilebilir;
 • ve 3D modunda, 2D bitmiş projeyi görüntüleniyor;
 • Son derece kolay ve sezgisel bir işlemdir;
 • Bir evin tam teşekküllü bir sanal inşa etme imkânı;
 • Evin planı için mobilya düzenlemenin iyi bir sistem.

Tam inceleme »

Bizim sıralamasında üçüncü sıraya, biz SketchUp denilen 3D tasarımı için profesyonel bir araç, yerleştirin. Eğer geliştiriciler tarafından sağlanan birkaç yararlı bir video dersler, program, yönetmek kolaydır. Uygulama tam teşekküllü Rus-dil desteği ihtiyacı yoktur. Araca çerçevesinde, evler, daireler ve ofisler, aynı zamanda herhangi bir başka nesneyi sadece oluşturmak mümkün olduğunu dikkat çekicidir.

Oldukça sık, SketchUp'la yardımıyla evde bir 3D görüntü oluşturmak için, iç tasarım alanında mimarlar, tasarımcılar ve uzmanlar tarafından kullanılan bir araç, oldukça kolay kapılar, pencereler, mobilya ve diğer eşyalar tüm öğelerini ayarlayabilirsiniz. Sen ev ve ücretsiz olarak diğer tesislerin program tasarım deneme sürümünü yükleyebilirsiniz.

SketchUp temel özellikleri:

 • Fonksiyonlu yarar planlama ve tesislerin tasarımı;
 • Projenin oluşturulmasında yararlı araçlar etkileyici bir numara varlığı;
 • Tamamlanmış projeleri düzenlemek mümkündür;
 • Program 3 boyutlu bir ev yaratmak mümkün;
 • Doğru projeyi kurmak, sistem eğitim ve ipuçları ile aktif pencereyi gömülü yardımcı olacaktır;
 • ölçek değişikliklerine tüm ev tasarımı ve uysal;
 • operasyonda kamera optimum konumu seçimi;
 • Gerekli tüm alanlarda dolgu ve metin ekleme seçeneği.

Bizim değerlendirmesi aşağıdaki pozisyonlarda günü, Pro yarar Ana Planı yer. Bu program binanın bir plan oluşturmak için tasarlanmıştır. araçları yerleşik kümesi kullanarak, kolayca evin bir plan oluşturabilir. böylece pencere, mobilya, kapı ve konumu ile özel devre desenleri kullanın.

yararlı özellikleri bir sürü içerdiğinden yarar, gayrimenkul satışı / satın alma çok popüler. Yüksek kaliteli iç gerekli tüm unsurların üç boyutlu modellerini kullanarak, bir evin kendi benzersiz bir model oluşturun. Programın dezavantajları, Rus dili kabuk arayüzü eksikliği atfedilebilir. geliştirici lisans gerektiren hangi bitiminden sonra, 30 gün boyunca Ana Planı ücretsiz deneme sürümünü sunuyor.

Ana Planı Pro temel özellikleri:

 • iç tasarım oluşumu etkin bir yöntem;
 • Hazır yapılmış üç boyutlu görüntülerini içe yeteneği;
 • Yerleşik popüler öğeleri kümesi iyi olduğunu;
 • Plan Pro - nesneler koyarak ve figürlerin hızlı tekrarını özelliği için uygun bir metot ile bir program;
 • Hazırlanan projeler e-posta yoluyla veya faks ile gönderilebilir;
 • Olasılık pencereler, kapılar ve kendi istekleriyle diğer iç unsurların yanı sıra mobilya düzenlemek için;
 • PDF formatındaki bitmiş içeriğin İhracat veya JPG resim, GIF, BMP bir uzantısı içinde;
 • mobilya, duvar ve pencere tasarımı sürecinde, uygun malzemeyi seçebilir.

VisiCon - bizim Reyting beşinci yere sahip tasarımın hızlı tasarımı, için basit bir programdır. yönetim özelliklerini anlamak için, deneyimsiz kullanıcı eşitlemek olabilir.

, Daireye değişiklikler gerçekleştirmek mobilya ve diğer iç öğelerin yerleşimi için en iyi seçenek almak, hem de uygun renkleri seçmek için VisiCon programın yardımıyla. yarar bir Rusça konuşan firmware arayüze sahiptir. Geliştirici bir deneme süresinden sonra, bir lisans gereklidir, deneme sürümünün montaj yapılabilmektedir.

Temel özellikler VisiCon:

 • Sen mobilya ve odadaki diğer nesnelerin düzen düzenlemesi yapabilir;
 • Sen projeye girmeden toplu halde sonuçlarını görebilirsiniz;
 • VisiCon programı mükemmel herhangi bir odanın iç modelini tasarlar;
 • Rus dilli menü kabuk ve ücretsiz deneme sürümü;
 • yapılan iş üzerinde Rahat çıkış istatistikleri;
 • Opsiyonel çıkış yazdırmak veya görüntü biçimleri olarak kaydetmek için bitmiş proje;
 • Dahili Autosnap tesislerinin yanı sıra araçların basit bir set.

Biz iç düzeni ile işlevselliği bir çeşitlilik sağlayarak, kendi kategorisinde en popüler aracı inceledik. Bir programın seçimi belirlemek için, belirli bir uygulamanın amaçlara hizmet etmek ne için anlaşılmalıdır. Yukarıda açıklanan programların her birinin özellikleri dikkate alın.

İç Tasarım 3D - pazar lideridir iç tasarımı, için ciddi bir araçtır. Program etkileyici bir işlevselliğe sahiptir ve hızlı ve doğru bir şekilde gelecekteki ev herhangi düzenleri oluşturmak için yardımcı olur. yarar etkileyici baz iç içerir ve son derece uygun ve sezgisel kontrolüne sahiptir. bir arayüz yazılımı paketi ile, 3D-tasarım profesyonel ve acemi hem işleyebilir.

Sweet Home 3D uygulama ücretsiz yayılması, layık seçenektir. Program apartmanda planlama oluşturmak için gerekli tüm işlevlere sahiptir. Deneyimsiz kullanıcıların kullanışlı bir sistem ister şeklinde net bir avantaj keşfedeceksiniz.

SketchUp, binalar, aynı zamanda herhangi bir diğer nesneleri sadece tasarımı için profesyonel bir araçtır. Tabii ki, geliştiriciler daire oluşturulmasına özel önem vermişlerdir, bu aracın iç belirli öğelerini eklemek için filtre ve araçlar ihtiva etmektedir. Evinizin Hazır dizayn, yeniden boyutlandırmak ve düzenlemek olabilir.

Pro Ana Planı, iç unsurların çeşitliliği ile bir evin eşsiz bir modeli oluşturmak için izin verecektir. yarar, sınıfındaki tüm programları değil övünebilir daha nesneleri çoğaltmak mümkün. Faks veya e-posta yoluyla tamamlanmış projeleri gönderebilirsiniz.

VisiCon - Türünün en basit araçlardan biri, en temel ve gerekli fonksiyonları bir dizi kurumsal. Evindeki yeniden planlama iyi seçeneği seçin. Basit bir arayüz kullanmak için, ek olarak, her zaman nedeniyle istatistiksel raporlar, işin durumunu bilecek, herhangi bir mesleki bilgi gerekmez.

 • , Windows
  • oyun
  • Internet
  • emniyet
  • multimedya
  • grafik
   • görüntü izleyiciler
   • grafik editörler
   • İşleme fotoğraf
   • saç ve saç renkleri seçimi
   • Evlerin tasarımı
   • ekran görüntüleri
   • fotoğraf kolaj
   • 3 boyutlu tasarım
   • miscellanea
  • sistem
  • ofis
  • bilgi
  • hobi
 • © Rusça Windows için 2017 Ücretsiz Program

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + = 20