kendi üç renkli nasıl kurulur

Yükleme ve uyduda "Tricolor TV" ayrı anten yapılandırarak

Geleneksel bir uydu çanağı yapılandırmak için bir uzmana çağırmak gerekli değildir. Bu durumda, paradan tasarruf edebilirsiniz. Biz nasıl uydu anteninin "Tricolor TV" özelleştirmek için anlatacağım. Bu ipuçları ile, doğru olanı yapmak mümkün olacak. Bilgisayara monitör bağlamak daha bu sadece biraz daha zordur.

Bu arada, satıcının çanağı toplamak ve birleştirilmiş haliyle birlikte eve getirmek isteyebilir. Bu biraz zaman kazandıracak, ama daha montaj işlemi zorlaştırıyor değildir. Evde yapmanız gereken (bir tabak takılır için) braket için matkapla delik ve ayrıca öneriler ve eylem talimatlarını uygulamaktır. Aynı açıklamada satın bağlı, bu yüzden kullanılabilirliğini ayarlamak için emin olun gerekir.

anten ayarı için aygıtlar ve aletler "Tricolor TV"

Herhangi evinde var araçlar gerekir: Güçlü yapışkan bant farklı tornavida, (o olmadan nerede), (tornavidayı sadece belirli bir tip gerekebilir) 8-13 de yumruk veya matkap, pense, bıçak, anahtarı.

Yükleme koşulları her zaman farklı evler için farklı olduğu için size, (, yumruk, sabitleme kabloları, vb klipleri özel matkap merdiven) bazı ek araçlar gerekebilir mümkündür. Bazı parantez özgün tasarımın keyfini ve geliştirmek için başardınız ve buna ek kenarı kaynatılır.

Standart paket anten kendisi, dirsek, alıcı (konsol) dönüştürücü satın içerir. Bazen satıcılar stokta ve farklı ikramiye sahip olabilir, ama nadir bulunuyor.

teoride bağımsız anten ayarlama "Tricolor TV"

Gerçek prosedür (çok genel olarak) bir kişi evde oturan ve TV ekranında izlerken aşağıdaki gibi diğer uydu anteni işaret ve sinyal almak için çalışıyor olmasıdır. sinyalin uzak ayarı kullanarak TV'deki görüntü netleşiyor ana kadar yürütülür.

Bu uyduya farklı yerleşim yerinin bağımsız anten ayarlama "Tricolor TV" biraz farklı olacağını belirtmek gerekir. Güneş 12:30 itibariyle nerede durduğunu Örneğin, Samara kurma anten yönde yönlendirmelidir. Sonra nasıl bağlı olarak biraz ayarlanması gerekiyor TV ekranında görüntü. En kısa sürede tuner resim netleşti göreceksiniz olarak, çatıda anteni yükler kişiye bir sinyal verir ve o da, bir pozisyonda dirseğe sabit durur. Bu eden bir anten sinyalinin yakalanacak olan pozisyonda vardır.

(Yayın şirketi "Tricolor TV" yardımı ile gerçekleştirilir) uydu Eutelsat 4 Rusya büyük bir bölümünü kapsar ve güçlü bir sinyal verir, çünkü sinyal Catch zor değildir.

uyduda bağımsız anten "Tricolor TV" kurmaya yönelik talimatlar

Yukarıda belirtildiği gibi, "Tricolor TV" 36 derecelik doğu boylamı bulunmaktadır uydu EUTELSATW4 ile çalışır. Kurulum Aşağıda açıklanan sürekli olması, her biri birkaç aşamada gerçekleştirilir.

anten için yer belirleme

yer başlıca kriter - sinyal teslim edilecek olan bir yönde engelsiz bir görünüşüdür. Anten yaprakları ve ağaçlar olabilir için, önemli değil ama yüzündeki önce temiz olması gerekir. Kentin bağlı olarak, uydu ve anten bağlantı görsel çizgi yukarı 27-30 derece yatay dan yükseltilir. Görsel hattı (örneğin evin) herhangi bir binanın dayanmaktadır, başka bir yerde aramak gerekir.

Uzmanlar balkon dışına değil (cam) iç, çatıda anten yüklemenizi öneririz. Ayrıca, çünkü eğimli bir çatı anteni yükleyemezsiniz Kışın kar toplayacak ve bu anten hesaplanmaz kendisi için ek bir yüktür.

mağazada anten Topladığınız etmemiş olsak, o zaman talimatlarında belirtildiği gibi, bu sırayla kesinlikle kendinizi toplamak için duruyor. Seçtiğiniz yerde, tutturun. matkap, kaya cıvata, vida, vb: koşullar (malzeme duvar, rüzgar yükü, vs) bağlı olarak, doğru fermuar dişlerini seçmek Hesaba yağış ihtimali, özellikle kar almak önemlidir. Sen kar dönüştürücü alamadım bir konumda anteni yüklemeniz gerekir.

Özel bir F-bağlantısı ile dönüştürücü ek kablo yanında (o dahil edilmiştir) hazırlandı. Daha sonra bağları ya da basit bir bant kablo tutturmak için ve zorunlu olarak, f-konektörü sızdırmazlık konvertoderzhatelyu. Aynı izole bant sızdırmazlık için idealdir. Basitçe çoklu katmanlar halinde eklemi sarın. Bu bir silikonu kullanmak ilaveten, arzu edilir, fakat, sonra endişelenmeyin. Bazı insanlar başka bir yol bulmak: onlar bir meşrubat sıradan plastik şişe kullanın. Tepe bölümü kesik alt, daha sonra, ortak olarak bant ile sarılı iki uca yerleştirilir. Resepsiyon, ilkel, ama çalışma olsa. ideal iken bir silikon mastik ve yapışkan bant olmalıdır.

Sam F-konnektör kolayca yüklenir: kabloyu çıplak yuvasına takarak, düzeltin. Tüm TV'nize bağlanır zamanki kablo ile uğraşmak zorunda kaldı. İşte aynıdır. resim örneklerde aşağıda gösterildiği.

Şimdi parantez kendisinde plaka koydu. Başlangıç ​​için sıkıca sıkın, ancak rüzgarda olmamalı asmak için gerekli değildir. Eğer ideal bir nokta bulmak için yukarı ve aşağı soldan sağa ve gelen tabak çevirmek olduğundan, çok sıkı ayar somunları, ama sıkın.

uydu anteni ayarlama "Tricolor TV"

İlk dönme açısı ve antenin azimut ortaya çıkarır. Şimdiye kadar, yaklaşık. ihtiyaca bağlı olarak farklı şekillerde kenti koymak. Örneğin, azimut Togliatti - 197,49 derece, yükseklik açısı - 27884 derece (güneye gitmek için gerekir). Bu bir pusula veya şehrin haritasını yardımcı olacaktır.

Eğer 26,6 derecelik yükselme açısını maç gerekir böylece anteni ayarlayın. Bu plaka, kendisinin kapalı 3-4 derece eğim anlamına gelmektedir. Ardından, dönüştürücüden geliyor konsola, kabloyu. Bu soket LNB (aşağıdaki resimde sol) takılı olmalıdır.

sorun çıkması halinde, bu yüzden aynı F-konnektör kullanır. Şimdi alıcıya TV bağlamak. talimatlarında belirtildiği gibi, bu sırayla gerekli her şeyi yapmak için. Yani ilk (alıcı üzerindeki jack RF OUT kullanarak ve TV'de bir tek slot anten) TV'nize kabloyu televizyonu kapatın. Alıcı ilk kez açıksa, LNB güç üzerine kapatılabilir. Bazı firmware alıcısı. Gücü açtıktan sonra Başlat menüsüne talimatlar. arama aktive edilir ve basitçe EXIT düğmesine basarak, unutulmamalıdır zaman.

Ardından, menü öğesi "Ayarlar" gidin PIN kodunu (0000) girin. uydu verilerine bireysel anten "Tricolor TV" ayarlamak için girilmelidir:

 1. Anten - 1;
 2. Frekans - 12226;
 3. Uydu EutelsatW4-EutelsatSesat;
 4. FEC - 3/4;
 5. Polarizasyon - Sol;
 6. oranı 27500 akar.

Televizyon ekranında iki ışıklar olacaktır. kaliteyi - Alt sinyal seviyesinin üst gösterir. Çatıda adam hafifçe maksimum sinyal seviyesini (alt göstergesi) istediğiniz hangi pozisyon bulmak için yatay anten ayna taşınmalıdır. Daha sonra plaka, daha iyi bir sinyal kalitesi (üst çubuk) bulmak için yukarı ve aşağı hareket ettirilir. Ve uyduya istenen noktaya ve ayar Tricolor TV anteni arar. nokta bulunduğunda, gerekli nihai plaka ve sıkıca pozisyonda sabitlenir.

Ayar sinyali ve aramada havanın etkisi

Sinyal seviyesi hava şartlarına şiddetle bağlıdır. Yağmur veya sis varsa, bulutlu, sonra kendi başlarına başarılı olmak olası değildir anten ayarlama "Tricolor TV" gerçekleştirin. Güçlü bir sinyal yakalamak için basitçe mümkün değildir. Bu ideal hava koşullarında net bir günde yapılmalıdır.

Bütün bu adımlar gerçekleştirilir sonra, kanallar için arama yapabilirsiniz. alıcıya talimatlar, bunu yapmak için nasıl yazılır emin olun. Ama bile sezgisel açıktır. Burada kanal arama işlemini tarif ama önce sadece bilgi kanalı bulmalıyız dikkat olmayacaktır. Teorik olarak, sadece antenin kurulumdan sonra kullanıcıya erişilebilir olmalıdır. site "Tricolor TV" ve kaydettikten sonra açık diğer kanallara erişim kartınızı aktif hale getirin.

Kendi kendine kurulum ve anten konfigürasyonu inceliklerini "Tricolor TV"

Dikkat edilmesi gereken bazı yazılı olmayan kurallar ve incelikler vardır:

 1. Biz komşular bakmak. Bitişik komşu evler hemen hemen her zaman bir plaka var. onun anteni yaklaşık aynı set başlamak için.
 2. ilk 20 dakika içinde uydu başarısız yakalamak için, kurulum için başka bir yer aramaya daha iyidir.
 3. kurarken alıcı görüntü anteni hareketli nasıl bir bakışta görmek için küçük monitör (TV) bir dizi olması daha iyidir. Çoğu insan birbirlerine bağırarak, yalnız aya bir anten ayarlama "Tricolor TV" üretmek veya telefonda konuşmaya çalışıyorum.
 4. kesinlikle gerekli olmadığı sürece, PIN kodunu değiştirmek için daha iyi değil. Eğer kodunu değiştirmek ve daha sonra unuttuysanız, bu mümkün olmayacaktır geri yükleme. yeniden flaş rağmen alıcı olabilir, ama zordur ve herkesin mevcuttur.
 5. Tüm kanallar bulunduktan sonra, nihayet maksimum anten sıkmak gerekir.
 6. aniden anten (ve bu da olabilir) bir başka uyduya ayarlı ise, o Taranan kanalları kaydetmek gerekli değildir. sinyalin en iyi noktasını bulmak amacıyla yatay ve dikey olarak çevirerek, kendi başlarına ayar uydu anteni "Tricolor TV" yapmak zorunda kalacaktı.
 7. cıvatasını Kilitleme dikkatli olmalıdır. sıkma cıvataları pozisyon düşürüldü ve her şeyi yeniden yapmak zorunda Genellikle kullanıcılar.
 8. "Tricolor TV" çevrimiçi kurulumuna Kayıt önce değil, sonra gereklidir. İlk anteni kurmak ve bilgi kanalı açıkça gösterilecektir en kısa sürede, sen şirketin web sitesinde kayıt olabilirsiniz. Bir süre boyunca bir akıllı kart aldıktan sonra tüm kanallar mevcut olacaktır.

Hepsi bu. Size kendi elleriyle anten konfigürasyonu "Tricolor TV" yapmış olduğunu varsayabiliriz. Hiçbir şey sürecinde komplike ve bir tatbikat / yumruk kullanmak ve ve LNB alıcısı en basit F-kabloyu bilen bilir o herhangi bir kişi ile başa çıkmak için. Eğer ekstra para harcamak istemiyorsanız uzmana aramaya gerek kalmaz Hiçbir özelleşmiş bilgi, gereklidir.

Tabii ki bu süreç mümkün olduğunca ayrıntılı olarak tarif edilmez. Muhtemelen, kurulum sırasında yazma anda öngörülen edilemez bazı zorluklar olabilir.

Kendinden montaj ve uydu anteninin bağlantı "Tricolor TV"

bize teknolojik yaş verir eğlence çok sayıda, biri uydu TV olduğunu. Rusya Federasyonu en yaygın uydu TV "Tricolor TV" dir. Şimdi kendini montaj ve uydu çanağı yapılandırmasına için bir yol bakacağız.

Kendinden montaj ve uydu anteninin yapılandırma para tasarrufu sağlayacaktır.

Operasyon sabitleme yeri için ana kriter alıcısı "Tricolor TV" için uydudan sinyal engelleyici bir unsur, montaj ve destek yapısı ile başlar. Ama gibi diğer önemli kurulum faktörler de vardır:

 • Şeffaf yüzey aynı zamanda sinyal iletim (yani, iyi bir fikir değildir cam yapı gizleme) arasında bir engel teşkil eder.
 • Unutmayın televizyonun kalitesi o kadar iyi alıcı antenden kablo kısa olduğunu.
 • Yanı sıra oluk bölgesinde istenmeyen bir konumda olarak, nem önlemek için.
 • Biz dikkate yapıyı güçlendirmek ve istenen sabitleme araçları seçecektir duvarı (rulman veya sermaye), alır.

dönüştürücü neme maruz kalmasını önlemek için aşağı verir sabitleyin. dönüştürücünün alıcı (kafa) bağlanmanın takın. Biz (koruyucu örgü zarar vermeden doğru ateş) iç yalıtım (aynı 10 mm), 10 mm çapında yalıtım üst kısmını kaldırarak yalıtım (ucundan karşı tarafında) üzerinde bir ekran (folyo) rulo ve kaldırma, kablo temizleyin. 2 mm uç ayrılan bakır damarların yarım bayt fazla uzunluğu,.

Bitmiş kablosunun kablo tutucu bağlamak için F-konnektör dönüştürücü uydu çanağı, bant veya "bağları" vidalanır, bizim kablosuna ponadezhnee güvenliği için bir ark tutucuya herhangi hava koşulları, streç korkmuyordu sıkın. Biz parantez içinde tabak hazırla ve plaka yukarıda sıralanan faktörler hakkında unutmadan, güneye bakar duruma yapıyı sıkın.

doğru bir uydu anteni koymak mümkün herhangi bir sorun varsa, o kadar çok çok daha kolay olacaktır, en zor montaj aşamasında ve yapılandırma geçti ve şu adımlar olarak TV'nize katılımıyla gerçekleşecek.

Anten TV'ye

Bir kez de biz kablosunun diğer ucunu temizlemek ve (yukarıda bahsedilen uzunluk önemli faktör unutmadan) alıcıya takmak, uydu anteni kendisi konsolide. Sonraki adım TV'ye bağlanmak için alıcısının iki modeli ile gelir:

 1. Yüksek frekanslı bağlantısı. TV'ye alıcı (konnektör RF Out) den PVC streç kablo bağlantısı (anten kablosu için girişi). şebekeden desteklenmektedir, cihazın üst kısmındaki ilgili Güç düğmesini çevirin. Ne zaman bir Önyükleme etiket numarasını kanalize etmelidir. telereceiver çevirin ve kanal aramayı başlatmak. bu sinyal vermeden sadece tek bir kanal bulursa, alıcıda hata bağlanmamış olduğu anlamına gelir.
 2. Düşük frekanslı bağlantısı. Biz AV-bağlantı kablosu (halk denir "lale") veya Scart-kablosu (bir multipronged konektör) üretimi. şebeke alıcıyı bağlayın ve güç anahtarını açın. aydınlatmalı yazı Boot kanal numarasından sonra ışıklar bekliyorum. TV uzaktan kumandası üzerinde A / V düğmesi (Ses / Video) 'dir ve video modunu başlatmak. Eğer sinyal almayan boş bir kanal ile sona erdi Eğer alıcının yapılandırması tamamlanmıştır.

Bir sonraki adım uydu alıcısından alınan sinyalin gücü ve kalitesi bakıyor. TV herhangi bir kanal tıklayın. Biz kanal numarasını, iletim zaman görmek ve kim uydudan gelen aldık. gelip henüz kanal ayarı olduğundan, televizyon bize boş bir ekran gösterecektir.

çanak antenler "Tricolor TV" yapılmış kurulumu tüm montaj işleri kez antenin kendini ayarlama ve ayarlama bölümüne gidin. bir televizyon set üç renkli plakaları tarafından alınan bir sinyal, sırasıyla gerçekleştirilebilir işin kalitesini eşit olacaktır. Bu nedenle, dikkatli, çaba ve zaman yedek tüm talimatları noktalarını takip etmezler. Eğer uydu anteni "Tricolor TV" maksimum kaliteli ve güvenilirlik istiyorsanız, hatta talimatlardan hata veya sapmaların en küçük izin vermedi.

Kontrol ve anteninin yapılandırma

Başlangıçta, plaka hiçbir engel ve bunların oluşma olasılığı vardır güneye ve yolda sinyalini görünüyor incelenmeye değer. Sonra antenin bağımsız ayarlama başlar. Uzaktan alıcıyı kullanarak, bu verilerin yardımıyla, biz ayarı yürütecek, iki "Sinyal gücü" ölçek ve "sinyal kalitesini" görebilirsiniz bundan sonra bir sinyal bilgileri ekranı (düğme i) içerir.

dikey konumda ve başlar İndirgenebilir plaka uydu anteni kendi dolgu, en az% 70 elde, ölçeğe bağlı olarak, yan bölümlerin 1 santimetre taşımak için. Ve ayrıca, bir üç saniyelik bir gecikme TV sinyali alır (yani 1 cm kaydırılır - 3 sinyali almak için bekledi).

görüntü ve ses kalitesinde bakarken Biz sinyal almak ve daha iyi sinyal kalitesine (en iyi sinyal kalitesi ve gücü ile nokta seviyesini duyarlılık) için aynı manipülasyon gerçekleştirmek - müdahalesi olmamalıdır.

, Cıvataları sıkın plakanın pozisyonunu düzeltmek için unutma istenen görüntü ve ses kalitesi elde edin.

En iyi seçenek kaydı uydu anteni - site "Tricolor TV" aracılığıyla. yönergeleri izleyin ve sözleşme numarası için tüm kayıt formlarını doldurmak ve kartı aktif hale getirin. Kayıt ve iletişim bilgileri için gerekli tüm veriler kit bulunabilir. İnternette hiçbir çıkış olanağı yoksa, biraz daha fazla zaman harcama, telefonla kayıt olabilirsiniz. antlaşma kendisi posta yoluyla gönderilecektir.

Şimdi yaptığımız kendi çalışmalarının sonuçlarını zevk ve yüksek kaliteli dijital TV keyfini çıkarabilir. "Tricolor TV" 400 2000 ruble yılda değişen bir fiyat ile bir oran planı evinize dijital radyo ve kaliteli 120'den fazla kanal getiriyor. Yapılan işin, bir uzman yükleyici kayıtlı para için TV kanallarının operasyon fazla bir buçuk yıl ödeme yapabilirsiniz.

Umarım bu makale, bu sorunu çözmek ve soruları cevaplamak için yardımcı olmuştur. yorumlardaki ayrıntıları ve deneyimlerini paylaşmak unutmayın. TV ve eğlence izlerken tadını çıkarın.

Uydu TV ülkesi ve az katlı binalarda iyi bir çözümdür. her nerede

Uydu TV - Geleneksel kablolu iletişim kanalları harika bir alternatif

Yansıtmalı parabolik anten daha yaygın "çanak anten" olarak bilinir. Kullanılan

Tricolor TV kendiniz ayarlama

Modern dünya tüketici için yararlı, en son buluşlar, doludur. Çarpıcı bir örneği modern "Tricolor TV" uydu televizyon ortaya çıkmasıdır. Ülkemizde çok popüler ve yüksek talep oldu. "Tricolor TV", kentsel dairelerde önemli ve uzak vücut sinyallerinin temel noktalarının merkezi beslemesinden alanlarda zayıf sinyal alımı ile uzak köy, kasaba, yer yer çok programı televizyon, varlık.

iyi bir performans sağlamak için "Tricolor TV" satın alma ve kalıcı bir yere kadar taşımaktadır sonra, çok önemli, uydu TV donanımı yükleme noktasından ve gelen sinyalin yetkili seviyesi ayarlama doğru seçim. Tabii ki, antenin düzgün kurulum için en yakın yetkili satıcının hizmetlerini kullanabilirsiniz. Ama dikkatlice ve tavsiyelerimizi uyarak kiti talimatları gözden, Tricolor TV yalnız ayarı size çok zaman ve çaba almayacaktır.

Kurulum sitenin doğru seçim

anten monte etmek için doğru konumu ana kriterdir. Bu, geleneksel hat monte anten ekipman birleştirerek belirlenebilir uydu, istikametine doğru yeterli bir görüntüleme sağlamak ve uydu konumunu işaret etmektir. direkleri, ağaçlar, binalar, vb: satır yabancı nesneler değilse Sinyal, engelsiz olacak Bu antenler, dış duvarlara, Balkon ve şahniş dış kısımlarına bağlı, esas olarak çatıları üzerine monte edilir. TV'ye yakın anten yerleştirerek, ayarlamalar yapmak daha kolay olacaktır.

Ayar Tricolor anten düzeneği ile başlar. gerçekleştirin montaj kullanımı için talimatlar doğrultusunda olmalıdır. kapalı montaj diyagramıdır talimatlar takip tarafından.

tespit elemanları (somun, cıvata, vida, vb) yardımı ile 1. dirsek uydu anteni montaj seçilen (çatı, duvar) bazında tespit edilir. Hesaba hakim rüzgarların duvar gücü ve iktidarı almak için gereklidir.

2. zorunlu montaj konvektör tutucu tutucu önlemek sedimantasyon içine aşağı doğru.

3. kablo çıkışları ve konvektör F-konektörü yoluyla takılması:

 • Biz dış kablo yalıtımı 15-20 temiz;
 • Bu örgü ve folyo koruyucu bir paralel kablo sahiptir;
 • içteki yalıtım 10-12mm temizlenmesi;
 • en fazla vidalı kriko sistemi;
 • kim fazla 1.5-2mm iletken kaldırılır bağlayıcı için oynar.

4. bant veya benzeri vasıtasıyla tutucunun yayı girinti içine kablo gövdesini sabitlemek.

5. ısıl yalıtım tüpü veya F-konektör tüm uzunluğu tutma bandı sızdırmaz birkaç katman. Sen mührü artırmak için silikon dolgu macunu uygulayabilirsiniz.

6. Yeni ankraj braket ve farklı düzlemlerde hareket kolaylığı için açıklıkları somun ayarlanmasında anten ayarlayın.

7. karşılığının daha çalışması için anten yanında 1-1,5 kablosu Sol plastik kablo bağları, kanal bant, ve diğerleri ile olabilir. Braket gövdesine kablo düzeltmek için, aynı zamanda dirseğe bağlanmıştır.

Eğer Tricolor TV ayarı kendiniz yapıyorsanız, antenin kurulması ve şehir veya yakındaki bir köy için aşağıdaki tabloda çalışmasının azimut yönelim noktasının açısını belirlemede dikkate almak önemlidir. Ayrıca doğru azimut set, pusula kullanabilirsiniz. hizmet için "Tricolor TV" neredeyse tüm uygun anten uygulanabilir, bu nedenle, anten kurulum noktasının açısı belirlenmesi bireysel gerçekleştirilir. alıcıya Talimatlara göre önceden verilmiş konvektör programından kabloyu taşımak ve sonra doğrudan bir TV'ye bağlantı alıcısını bağlamak ve bir test anahtarı yok.

Biz uydu sinyalini kurmak

Uydu varsayımsal bir konumda bölgesinin yanında yatay ya da dikey düzlemde anten çanak sürme yöntemi sürdürülebilir uydu sinyalini oluşturmaktadır. Sinyal kalitesi menüsü "Anten Kurulumu" seçeneğini kullanarak düzeyini kontrol etmek gereklidir. Bundan sonra menü işaretini aktive "Alınan sinyal gücünü." Bunun için:

Uzak alıcı 1. Basın «Menü».

2. Ana menüde, seçim "Install" seçeneğini tıklayarak "Tamam", seçiminizi onaylamanız gerekir oklar düğmelerini kullanın.

0000 - 3. şifre belirleyin.

Aşağıdaki menüde 4. "Tamam" tıklayarak, "Sistem Ayarları" seçin.

5. Sonra "Tamam" tıklayarak "Anten Kurulumu" seçeneğini seçin.

Eğer bölümünde bulunmaktadır yere bağlı "Sputnik" Eutelsat 36A ve Eutelsat 36B seçin. "Anten Montajı" başarıyla sinyal seviyesi ve kalitesi ayarlama kullanımı 2 ölçek menü alınan belirleyin. Onlar ayarlama doğru uygulama ile az 70-75 az% ile doldurulur. % 70'den daha az doldurma sinyal seviyesinin ise, kablo bağlantı noktası kontrol etmek veya antenin ayar tekrarlanması gerekir.

Çalışma sırasında, sinyal seviyesi hava koşullarına bağlı olarak değişebilir. Periyodik kar veya buzlanma olası birikimi Anteni temizlenmesi gereklidir. Genel, montaj, bağlantı, kurulum ve Tricolor ayarlanması yaklaşık 2-2,5 saat sürer.

uydu alıcısı "Tricolor TV" nin kurulum ve konfigürasyon tam olarak kabul edilir. senin yüksek kalitede favori TV programlarını izlerken tadını çıkarın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

52 − = 42