Nasıl bir hediye düzenlemek

Nasıl bir yazıda 5 dakika hediye ve sadece paketi için?

Anastasia Skoreeva Hediye 03/07/2015 sarma

Arkadaş, Hello! Hep kayıt için sağlam bir kutu almamalıdır neden kolayca bir hediye paketi ve nasıl hakkında yazacak Bugün.

Hediye fikirleri - Bu kesinlikle harika ama orada bir mevcut olması ve doğru güzel ve zarif öğretmeliyiz. Eh, ve diğer sıfatlar. Ve güzel bir paket olmadan o zorlaştırır.

Yani bugün ben sana çok zaman almayacaktır ambalajın birkaç orijinal yollar, göstereceğiz.

sarma kağıdı hediye sarın nasıl adım kılavuz adım

Kendi elleri paketi bile zaten hemen hemen her tatil geleneksel sembolü haline gelmiştir kutusu, olmadan, bir çırpıda yapmak.

Birkaç seçenek vardır:

1 Sadece mevcut sarma kağıdı sarmak. ana sınıfı aşağıda ayrıntılı olarak bu işlemi tarif edilmektedir. O sıklıkla) ince çıkıyor kullanır

Bu yöntem için, kağıt, genişlik ve bir hediye sarmak için yeterli yükseklikte bir parça kesip gerekecektir. Genellikle yeterli genişlik ve sürpriz yüksekliği mevcut düz değilse, yan parça eklemek ve hem üzerinde küçük bir farkla bırakmak, 2 ile çarpılır. Sonra aşağıdaki talimatlar doğrultusunda hediye sarmak gerekiyor.

En iyisi bu nedenle ambalaj olacaktır:

Nedeniyle bile yumuşak bez sürpriz süslemeleri böylece sarma kağıdı kullanarak şekli, kendinize soruyorsunuz olmasından.

2 Origami. Çok orijinal çıkıyor ve aynı zamanda, hatta kutusuz yapabilirsiniz. Tüm ihtiyacınız - (çok iyi ve kullanışlı makas ile çizgi) bir levha sargı ve biraz sabır.

Böyle kolay bir kağıt kutusu iyi şık herhangi bir yaratık şey eklemek ilginç özelliği vardır sözde kraft kağıdı, yapmak. Bunu ve seni deneyin. Bir kutuda Büyük hediye dayanmaz ve bu küçük hatıra burada çok serin bakacağız var.

yuvarlak veya oval şekle - 3 yine yaklaşım kolay olmadığı bir konu bulunmaktadır. merkezde kutuyu koyup, kare sarıcı alır - Aslında, burada her şey yapmak çok basittir. Bir topuz haline fazlalığı toplamak.

Biz oluklu kağıt kullanmak

Oluklu kağıt avantajı ne? Bu onun fluting içindeydi. ve bu tür bir ambalajı, gerektiğinde uzanır, ve arzu edilen şekil yapabilir. Ve bazı Yukarıdaki yöntemler için bu kağıt da güzel olduğunu.

İdeal sarmak olacaktır:

Kağıt sarma yapısı nedeniyle Şişe oldukça basittir. İlk şişe üst ve ardından alt kaydırmak gerekir ki üst ve alt parça koparmak. Bütün bu uyum görünüyordu için ince kurdele bir şişe müşterek bir yer dekoratif süsler maske kravat.

Dairesel hediyeler hepsi oldukça basit için - sadece çevre üzerinde sürprizler tarafını kaplayan bir parça kağıt kesti. ihtiyaç alt ve üst kısmı monte etmek ve eklem yeri dekore etmek.

Hemen hemen her türlü küçük veya orta ölçekli bir hediye için uygundur Başka kolay yöntemi - şeker wrapper ilkesine sarın. Bu görev ile gerçekten birkaç dakika içinde kendini koruyabilir.

Kutular farklı şekillerde gelir. Dikdörtgen, oval, üçgen - ambalaj, çok çeşitli formlarda daha buzdağının sadece ucu.

en yoğun karton oluşturmak zor değildir geleneksel formda, başlayalım.

En önemli tatil hazırlanmak durumunda, hediye kutusu süslemeleri gerekir. Aşağıda tarif edildiği gibi bu, örneğin yapılabilir. Harika bir yoldur, örneğin bir kutu içinde sarılı bir adam, bir gömlek tebrik etmek.

hediye uzun süre hatırlanacak Yani, daha önce bahsedilen tekerlekleri kullanmayı öneriyoruz. Ama bu sefer onları sarmak gerekmez ve onlar yaptı. Çember fotoğrafta görüldüğü gibi disk sonra kesip kenarlarını bükün.

Daha fazla kutuları için, tabak, tencere ve daha kullanabilir.

Ve burada kendilerine özgü sürpriz tasarlamak için kullanabileceğiniz, her biri diğer bazı kutular vardır.

Eğer (güçlü kağıt için) bir şablon ihtiyacımız kutusu kesin. Özellikle (- şablon olarak tolere resim kalitesi çok arzulanan bırakır ama eğer hatta kuvvetle artış) sizin için devrelerin birkaç hazırladı.

Biz güzel ve basit paketi: En hızlı yolu

Bence. en kolay ve en uygun yolu bir hediye paketlemek için - bu ondan organze çanta var. Uygun büyüklükte bir çanta olduğunda yalnızca ben buna çare yoktur.

Bu arada, son zamanlarda bütün bu farklı boyutlarda paketlenmiş satın aldı. hiçbir şey söylemek - Kurtarma söylemek için! Hatta daha büyük paketler almaya gelecekte düşünüyorum ve sonra onlara rengârenk ve çok sayıda küçük olanları vardır. Gerçekten sürpriz bir dakika 5 için çok değil çizin.

Oh evet, tamamen unutmuşum: çantalar ve çok uygun maliyetle daha fazla.

O pahalı değil kutuları o daha (sadece Rusya'da ise ya da süper müper korumasında) göndererek neredeyse değmez. Ve sonra, iyi çok kötü koşulu kutusuna birkaç kez geldi.

Bu arada Organze (mağazalarda satın varsa), oldukça çiçek-upakovochki yapabilirsiniz:

Bu tür bir düzenleme, bu tür bir halka veya şeker gibi küçük hediye, için oldukça uygundur.

Ya da sadece sıradan kutuları paketi ve organze kurdele kravat yapabilirsiniz - aynı zamanda büyük bir dönüş dışarı. Ve gerçekten hızlı! Bu tasarım 3 dakikadan ellerini sarmak döner.

Çoğu zaman bu yöntem hakkında ve hiçbir şey için unutmak. Filmde hemen her hediye sarabilirsiniz - Önemli olan istenilen genişlik ve uzunluk el attı rulo etmektir.

Bu iki fikirler (ya da neredeyse olmadan) olmadan hediye kağıdı tasarlamak isteyenler için mükemmel olacak.

İlk durumda kombine karton ve (ihmal edilebilir) şeffaf film bir karedir. kendisi folyo ile sarılmış ve karton tabakası bunun üstüne yerleştirilir sürpriz.

İkinci bir düzenlemede, tek film kullanılır. O (onlar, çok ucuz olan yaratıcılık için mallar ile kırtasiye mağaza ve dükkanlarda satılıyor) çay poşetleri olarak kullanılan, ve sizin organza yaptığınız aynı şekilde malzemenin küçük parçalar edilebilir.

Özgünlük ve yaratıcılık: en sıradışı ambalaj seçenekleri fotoğraf

en yaratıcı ve sıradışı fikirler ve materyaller bazen yüzeyde, tek çevrelerindeki dünyayı bakmak sadece sahiptir yalan.

Burada, örneğin, oldukça kolay olan bu sevimli küçük hayvanlar, ile gelip ve kendisi için çizin. Ayak, bebeklerin lezzetli yiyecek (örneğin şeker ya da çikolata), bir kalem, bir küçük oyuncak veya dekorasyon olarak konabilir. Böyle bir fikri çoğu çocuğun doğum gününde çıkacaktır.

Hâlâ CD-ROM sürücüsünden altından torba doğru kullanımını bilmiyorsanız bahse? Ve onlar aslında kokulu ot, küçük şekerler hatta çanta gibi sürprizler sunmak için idealdir.

Bu aydınlık ve serin kutuları altına yerleştirilirse yalnızca bir şablon kullanılarak yapılabilir. Burada seçilen boyutuna bağlı olarak bile oldukça büyük bir hediye koyabilirsiniz.

Sen benim şükranlarımı ve kağıt paranın düzenli bir miktar vermek istiyorum nasıl bilmiyorum? Tanıma, tatlılar ve para - tüm bu yumuşak plastikten yapılmış şeffaf ekler ile dikilmiş hissetti yapılmış bu şirin Bunny arkadaşlarınızı verebilir. Bu mümkündür ve bu tür ambalaj benzersiz bir tasarıma sahip gelip.

Eğer ceviz seviyorsanız, o zaman fındık kabuğu favori kız veya kadın için güzel bir dekorasyon paketi için bir sorun olmayacaktır. İçinde altın boya ile dekore ve bir sürpriz için substrat yapabilirsiniz.

Geçenlerde burada balona ambalaj hakkında yazdı. Ben sadece (özel ekipman yok ise) ambalaj iyi küçük hediyeler diyebiliriz.

Sadece bir bant ile size sürpriz alışılmadık bir tasarım yapabilirsiniz. Sadece bir hediye onu sarar ve süslemeleri parçası haline gelecektir bant çiçeğin yapılabilir.

Sadece bant sarılı edilebilir:

Ne hediye çok büyükse?

zaman sürpriz değil büyük süreleri sadece büyük vardır. Bu durumda, iyi hediye çanta veya sepet uygundur. o ve diğer yolu beğenmezseniz, o zaman bu makalede cevap arayın.

Ve burada bir video formatında hediye paketleme geçerli:

İşte bu kadar! Biz bir hediye paketi konusunda makalenin sona erdi. Sana uygun kendiniz için bir şey bulacaksınız düşünüyorum. Ya da belki ne söylenmez? Ardından yorumlar kısmında görüşlerinizi yazın.

Not; kaydolmak ve nyaskory blogdan haber beklemek emin olun. Ve sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarına söyle ve onların büyülü hediyeler şaşırtacak.

Selamlar, Anastasia Skoreeva

Ayrıca ilginizi çekebilir:

Site sitenin normal işleyişi için (IP-adresler ve yerler üzerinde çerez, veri) meta kullanıcıyı toplamak nyaskory.ru, kullanıcıya ilginç görüntülü reklam olasılığı ve fiili malzemenin yayın.

Eğer bu veriler işlenmiştir istemiyorsanız, o zaman siteyi terk etmelidir.

makale yayınlanmıştır Kime: 4 yorumlarla

4 Temmuz 2015 | 03:09

fikir için teşekkürler!

4 Temmuz 2015 | 14:58

 • 5 Temmuz 2015 | 02:29

  Ben paketlenmiş hatta dvunitki torbaları dikmek ve süslemeleri olan organze torbalarda genellikle değilim. Evin bulunmazsa bu yüzden, nedense ambalaj kağıdı >_9gt;

  5 Temmuz 2015 | 08:09

  Evet, genellikle yere gitmek kağıt doğru ev bitişiğinde bana nimet düşer o satıldığı kitap

  dvunitki itibaren - harika bir fikir, bir sonraki sefer de kendimi düşünün gerekli Fakat olurdu böyle bir tığ kez

  Nasıl bir hediye düzenlemek

  Nasıl elleriyle güzel, sıradışı, nazikçe bir hediye sarın için

  İyi günler, sevgili dostlar!

  Yaz ve Deniz Kırım güzel ve yargılamak istatistik kayıtları - uzun bir blogdan dikkati))

  Bugün bize izin verin, Temmuz ayının başından bu yana yavaş gidiyor paketleme için hediye fikirleri büyük bir seçim, sizi memnun edecektir

  Ben bunu tekrarlama ve kendi fikirlerinde dönüşüm için ilham diliyorum.

  Güzel bir hediye, doğru olsun her zaman güzeldir? Bu katkı, enerji, iyi bir adam için güzel bir şey yapmak arzusu somut halidir

  Bu arada! Bu konuda sadece ilham olmayacak çeşitli yazılar yazıyor hediyeler vermek değil, aynı zamanda zevkle okuma hakkında)) Ben tavsiye!

  Biz bir derleme bakmaya başlar?))

  hediye fikri numarasını 1 paketleme için. hediye gökkuşağı dekore edin! "Hayatı daha renkli, çeşitli Let n daha büyük emeryaklaşıkHamile yani pastel tonları "

  Hala istek ve tebrik de iridescence fikrini yenebilir nasıl hakkında daha fazla burada okuyun

  Bir gökkuşağı halka nasıl yapılır - bkz

  hediye fikri numarasını 2 paketleme için. Bir hediye kutusu fotoğrafları süsleyin.

  Hatırlarsan, bu yıl Kimin dış kullanıldı manzara Seyahat Hediyeler, bahsettiğimiz (resimde)

  Eğer ebeveynler, akrabalar ya da arkadaşlar için bir hediye verme sorunuyla karşı karşıya ve ortak resminiz varsa bu fikirlere dikkat.

  Bir fotoğraf stüdyosu yazdırmak için bir yazıcı veya zaman biraz gerekir.

  "Evcilleştirilmiş" Hediye derhal bir aile ve rahat)) olur

  kolay seçenek: arkadaş ve akrabaları Mutlu gülümseyen yüzler. Bu sadece bir hediye değil, bir hediye yöntemi hakkında daha fazla benim LJ görmek Oku)) bu arada resimler "gülme" metoduna göre ise

  Daha karmaşık - bir yay ile! fotoğraflardan bir yay nasıl yapılır, buradan ve buradan bakın

  fotoğraflardan etiketleri ile

  Güzel bir elinde büküm ve her taraftan bakıldığında ise Hediye:

  insanlar ziyaret etmek istediğiniz yerler gibi görüntüler - Dediğim gibi, herhangi bir fotoğrafı kullanabilirsiniz

  Ya da satın ya da ne kişi rüyalar sembolleri istediği şeyler (arzu gerçekleşmesini hızlandırmak için)

  Sihirli True-true)) olduğundan. İşte bazı örnekler vardır harika sihirbaz Vicky hangi Son zamanlarda yazışmalarda memnunum.

  Ve sevinç, mutluluk ve başarı bizim orada getirmek hediyeler ilgileniyorsanız. fikirler burada toplanmış

  hediye baskılı resim çiçek buketi ile dekore - Ama eşsiz ve çok beklenmedik hediye fikri paketleme resimleri kullanarak.

  Çok sıradışı bir fikir! Erkekler, dikkat!

  Diğer bir tasarım fikirleri ve hediye vermek, şu veya bu şekilde başka fotoğraflarını kullanır - bir hediye olarak fotoğrafın altında toplanan

  hediye fikri numarasını 3 paketleme için. renkli bir hediye süsleyin ve çok katmanlı!

  hediye fikri sayılı 4 paketleme için. podarkoukrashatelstve Kullanımı iplikleri))

  Sen dikmek değil, ama öğrenmek istedim? Büyük nakış için Veya yeterli zaman?))

  Sonra iplikle bu basit egzersizler zevk olsun:

  hediye paketleme numarası 5 için fikir. hediye kutusu kristalleri, sihirli yıldız ve diğer öğelerin görüntüye ekle

  sınırları olmayan Fantezi! dalmak (veya perisi) onlar daima istedikleri yapmak olsun!

  Ve burada çilek ile kutu bakın ve sonra yazarın ana sınıfı hediye sarma yapabilirsiniz okumak olduğunu

  Birçok kelebekler olmaz! Bu sembol ve ilham. tutku (Marquez düşünüyorum!)

  nesneler ile basittir: Bir tailwind dilemek istiyorum? Teknenin bir kutu dışarı kurmak!

  İyi bir catch diliyorum ister misiniz? Başarılı balıkçılık?

  (Yolu başka müthiş bir fikir olarak bu vesileyle burada tarif edilir)

  Afrika'ya yolculuk hayalini yerine getirmek istiyor musunuz?

  Bir insanı sevmek nasıl hakkında konuşun?

  (Eğer senin bir sevilen yönelik kalplerin farklı türde hale nasıl arada, By kalpler bölümü okuyun)

  Yaratıcı kişi, bir sanatçı, tasarımcı, dikişçi için bir hediye hazırlayın?

  Ya da belki bir doğum günü bu adam - kişisel olarak sizin için - harika bir yoldur tatil?

  Ona bu konuda bildirin! Samimi uzun mesafelere ya da zaman yetersizliğinden)) tarafından ayrılmış olsalar dahi, insanları bir araya getirmek

  Başka hangi yolları şaşırtıcı hediye paketi olabilir:

  web sitemizde fikirlerin yanı sıra bir seçimi: 1 numara numarası 2 ve 3 numaralı ve 4 numaralı

  (Doğum günü ya da düğün için) fotoğrafların kullanımı ile hediye süslemek için nasıl

  nasıl bez (Furoshiki) bir parça halinde bir hediye paketi için bu bölümdeki fazla

  Ve hediye paketleri için kağıt üzerinde indirmek için fikri ve baskı kalıpları hakkında hatırlatmak istiyoruz

  (O böyle örneğin, bir kez vermedi ve bu harika)

  Yazdırma için desenleri indirebilirsiniz nerede ve sonraki hediye paketleme:

  böylece kadar çok veya mümkün olduğunca bu tür çevrimiçi kaynaklar aramak

  Bir çizer sahipseniz, böylece baskılar için arama yapabilirsiniz

  bu arada Eğer bir şişe şarap paketi gerekiyorsa - Burada bu yazıyı bakmak

  Eğer bir hediye yay profesyonel ve sıradışı kravat gibi bakarsak ve - Bölüm 1 ve Bölüm 2 - burada bu ana sınıflarının koleksiyonunu görmek

  Ben yaratılış ve senedin kalbinde size sabır, sevinç ve güzellik tüm avantajlarını diliyoruz!

  Değerli arkadaşlar! Eğer 7darov ruhunda ise, blogunuzda bunun bir bağlantısını paylaşabilir ve arkadaşlarınıza danışın!

  Msrtu Stewart bir bağlantı 🙁 çalışmıyor

  ve ikinci - google çevirmen var, orada sayfanın adresini girin ve seni koyacağız!

  hediye paketleri için 15 serin fikirler

  Bu yakın veya uzak hediyeler ambalaj başlamanın zamanı, ama insanları sevdi. Biz de bunu yapmak ve bu özellikle gibi yollarıdır. Bu editörler birçoğu AdMe.ru Ben Not aldı.

  Her çocuğun ve (dürüst) bir yetişkinin rüya bu değil - Noel Baba gönderme? Bu, işaretleri ve yeni yıl hakkında bir favori filmde bir kırmızı ve beyaz kurdele ile.

  gezginler ve düflleyenlere

  büyük bir siyasi haritalara eski çocuk atlaslarda gelen - İşte bu da her şeyi koyabilirsiniz. Bir hediye vereceğiz kişi ise bunu hayal hala seyahat ve seviyor - o kesinlikle böyle bir hediye için teşekkür ederiz.

  Son olarak, eski, ama favori kazak için iyi bir kullanım yoktur. Basit ve özgünlük, Rahatlık ve sıcaklık tekniği sadece vahşi gidiyor.

  Geleneksel yay Eğer, pompons sevmiyorum - mükemmel bir yedek. Bunlar, tüylü, sıcak, güzel ve çok Noel konum. Evet, ve onları kolaylaştırır.

  Yakındaki orman veya koruda sonra, bir hediye için güzel dekorasyon bir sürü bulabilirsiniz: bu geleneksel konileri ve her renkte boyanmış ve minik ponponlu ile dekore edilebilir küçük dalları vardır.

  Güzel kumaş hediyeler için mükemmel bir ambalaj olarak hizmet verebilir - ve en önemlisi, farklı seçenekler çok şey yapabilir. paketleme işleminin kendisi çok basit:

  merkezde yüzü bastırmak için kumaş 1. kare bir hediye koydu.

  2. İki karşıt köşeleri kumaş düğüm.

  3. iki karşılıklı köşe bağla.

  4. Başka bir düğüm.

  5. Ve bir daha nihai. Şimdi süsler ekleyebilirsiniz - hazır.

  Burada kesinlikle benzersiz kumaş yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. örneğin balina ile onlar büyüleyici.

  Eğer çok sıradışı bir şey yapmak istiyorsanız, kağıt dekorasyon ya da dilek doğrudan nakış deneyebilirsiniz. Kağıt - dövülebilir malzemesi ve kolay olacak. tahtaya olarak, tebeşir yazılabilir kullanım boya, - Diğer bir seçenek. Eğer bir dikiş makinesi varsa, kolayca böyle bir şey yapabilir:

  sadece yürütme basitlik captivates yöntemi. Biz bir silgi, boya ve süngerle sadece bir kalem lazım. Basit ve sevimli polka her zaman uygun dot.

  hemen her ambalaj süslemek için Çok basit ama sıradışı bir yol. Biz ilk kalın bir kağıt şablon, daha sonra kağıt sarma bunun etrafında kesilmiş ve kağıdın bıçağın yarısı, daha sonra viraj kesilmiş hazırlamak önerdi. çok zarif - başka bir olacak üst tabakasının altında ise daha iyidir.

  Eğer keyiflerini izin nerede Burada! Bu boşanma pastel suluboya veya boya kalın vuruş Will - sen karar, sonuç yine çarpıcı olacaktır. Ve de önemlidir, benzersiz olan.

  Aslında, ağ hemen her şeklin kağıt kutuları için bir plan bulabilirsiniz. Çoğu zaman onlar tam boyutlu olarak basılabilir ve daha sonra yavaş yavaş daha ağır kağıt taşıyın.

  ilkokul tuz hamur tarifi beri bilinen zor ama gerçekten güzel hediye ambalajında ​​bize faydalıdır. En yaygın çerez kesiciler (ve şimdi teneke ve Noel temaları bulabilirsiniz) ve en basit malzemeleri - hazır hediyeler için sevimli etiketler. test desenleri el altında herhangi bir yöntemle yapılabilir - bir örgü kumaş ve pres hazırlanmasıdır, örneğin, bir güzel örgü deseni olsun.

  Peçeteler ve dantel kurdeleler - olursa olsun sezon yaratıcılık için çok uygun bir malzeme. Ve yeni yıl içinde, hemen sıcaklık ve konfor derecesini yükseltmek. bir hediye süslemek için - bu çoğu.

  Eğer boya bir kutu varsa - bir dekorasyon içine herhangi bir şey olabilir. Asıl - vaktinde durması. Hediye sarma altın dallar, tomurcuklar, yapraklar ve diğer "doğal" şeyler idealdir.

  Tutkal veya çift taraflı bant ve payetler gevşek - basit ve erişilebilir ve bonus olarak - seçenekler sonsuz sayıda herhangi ambalajı süslemek için. Ve sadece paketleme - sürecinde durdurmak ve tekrar ve tekrar bir şeyler süslemek için değil zordur.

  Onu biz hafta sonu ne yaptığını biliyorum görünüyor.

  Daha tatil ilham:

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1 + 3 =