zaschipyvat turta gibi

Contents

Ne kadar çabuk ve güzel zaleplivat kek, vb ..

oluşumu ve kalıplama köftesi üzerinde zaman harcamak için uzun zaman sevmiyorum olanlar için yardım edin. Her şey hızlı ve verimli yapılır. Olası yarım saat 300 turta, bir saat sopa. Çoklu video.

Paüy - (tavalar küçük tencere veya tencere) (fırında) pişmiş ya da kızarmış bir dolgu ile hamurdan yapılan küçük bir çanak. adı kelimesi pasta türetilmiştir.

kekler çeşitli tarifleri çok çeşitli vardır. farklar (tahıllar ile, farklı çilek, lahana, patates, soğan ve yumurta) testi (genel olarak kullanılan maya) ve dolgular ile ilgilidir.

Pies de sık sık yanlışlıkla hamurun diğer türlerinden kek olarak anılır. Özellikle, kekler yanlışlıkla genellikle Tatar ve Özbek SAMSA ve Karelian küçük kapı denir.

Yuvarlak ve sadece kenarları sokuldu üstü açık pasta, peynirli kek aradı. börek Bu tip, genel olarak peynir içerir.

burada cevap

her konuda sorular ve cevaplar

Sorular Nerede kaliteli ücretsiz olarak online film izlemek?
Sorular Metal nedir?
Sorular finişer nedir?
Firma dvoechka bazuka için ne önemlidir?
Sorular ne zaman bazuka ellerini keser?
gaz sayaçlarının Sorular Hangi üretici daha iyi?
Sorular Çim çit nelerdir?

zaschipyvat kek gibi?

zaschipyvat kek gibi?

"" Çok sık kadınlar sevdiklerini lezzetli kekler şımartmak seviyorum. Ama bazen hamur namesila, Nalepa kekler, pişmiş ve onlar çöktü aldı ve içindeki her şey dışında olur. Bu utanç, tabii ki, o kadar çok boşa çabası.

"" Bütün bunlar nedeniyle Eğer dolum bir sürü ve bu nedenle sadece kırık veya yanlış köşeden zaschipnuli hamur koymak gerçeğine, bu yüzden pişirme veya kızartma esnasında gitti.

"" Nasıl zaschipyvat kek açmadı ki? En basit bir parmak (baş ve işaret parmağı) sıkıştırarak olduğu çeşitli yolları vardır. uzun tırnakları var ve onlar müdahale beri Fakat birçok kadın için bu şekilde gibidir. Bu gibi durumlarda, bir çatal veya kaşıkla turta zaschipyvat başka bir yolu yoktur. Oldukça basit, Köşeden, masada bir pasta koydu ve fişi basar yapın. Sonra güzel bir kenar ve güvenilir olsun.

"" Daha büyük güvenilirlik turta için daha iyi sap testis. Bir fırın tepsisine köftesi yaymak ve onları yumurta ya da sadece protein shovchik daubed. Sonra köftesi sıkı tutacaktır, ama yine de çok güzel usanmış.

"" Yani yapıyoruz ve hiç olmamış eğer endişelenmeyin neyi. tuşu denedik ve her şey lezzetli olmasıdır. kesinlikle dahaki sefere olacak. "

Yorum ekleyin Cevabı iptal

Yorum yazmak için giriş yapın.

Kek mayalı ve mayasız hamur heykel nasıl

Bunu mu tüm deneyimli ev kadınları kek oymak için nasıl bilmiyorum biliyorum. neredeyse hiç - bazı aile tablolar, bu fırın yaygındır ve diğerleri nedeni budur. İdeal formların testi vererek bilimi henüz hakim değil, eğer öyleyse merak etmeyin. Şimdi size Pirozhkova modelleme hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağım!

aynı şekil kek ne olması gerektiği konusunda görüş birliği yoktur, yok. Böyle biri! Eğer ürün oval tadı varsa, gelişimini durdurmak. Ve üçgen varsa - hamur mektup zarfları katlamayı deneyin. Eğer hamur ile çalışmanın birkaç inceliklerini biliyor Aslında, tüm seçenekler oldukça basittir.

kekler için 3 doğru test sırrı

kekler için hamur tarifleri bolluğuna rağmen, aşçılık deneylerin sürecinde her ailenin her zaman sık bir çift görünür. Bu garip hamur, o ses hissetmek ve duygudurum eller olabilir gerçeği kaynaklanmaktadır. Eğer bugün gibi hissetmiyorum nedenle, hamur başarılı olması mümkün değildir. Ve kekler için bile en başarılı hızlı testi tarifi çalışmaz.

Bu nedenle, hamur işleri, bir pozitif yük yapmak müzik açmak veya çok iyi şaşırtıcı lezzetli bir şey pişirmek istiyorum anlamaya önce. Ve sonra toplu geçin.

Un ağırlığı yoğurma sonra eller yapışmış değildir, o kadar çok olmalıdır. Profesyonel şefler bile hamur ile çalışma sürecinde size ellerini kirletme eğer, yanlış bir şey yapıyoruz şaka. Tarifte belirtildiği gibi, aşırıya kaçmadan olmak her şeyi alacak ne kadar un anlamak için, tahta slaytı kesme ortasında katlayın ve oluk yapmak. çukurun olarak, kütlenin tüm sıvı maddeler dökmek ve sonra yavaş yavaş sıvı yemek müdahale başlar. Kitle yapışkan devam etmemesi durumunda, toplu durdurulmalıdır.

Gizli 3 - Kullanım bitkisel yağ

Bu ellerinize yapışabilir ve iyi bir şey o dışarı oymak için izin kilo tutmak için en kolay yoludur. bitkisel yağ ile Gres elleri ve çalışmaya başlayın.

güzel kek oymak için nasıl sırlarından biri, uygun bir test hazırlamak için olduğundan, daha ayrıntılı olarak bu konuyu. maya ve maya olmadan: 2 kütle pişirme teknolojisi vardır.

kekler için hızlı hamur mayası

İhtiyacınız olanlar:

 • Süt - Cam;
 • unu - 500 g;
 • Preslenmiş mayalar - 30 g;
 • Yumurta - 1 adet;.
 • bitkisel yağ - 3 yemek kaşığı;
 • şeker - çay kaşığı;
 • Tuz - Yarım çay kaşığı.
 1. Süt ısıtın İçinde şeker çözülür.
 2. ürperti ekleyin ve iyice karıştırın.
 3. Bir gemide veya bir kapta un elemek bir tümsek, o zaman, merkezinde iyi oluşturmak olun.
 4. 20 dakika bekletin, maya süt dökün "dolaşmaya." Bu süre zarfında ağırlık kapağı yükselir ve kabarcıkları ile kaplı.
 5. Sonra yağı ve tuz dayak yumurta ekleyin. merkezden kenarlara doğru unu yoğurmaya başlayın. Kullanışlı bir ahşap spatula olduğunu.
 6. Eğer yumuşak kitle aldığınızda, bir top şeklinde için- olmuştur tablo püskürtmek ellerini yoğurmak ve kek heykel başlayın.

mayasız kekler için hamur

 • ekşi krema - 4 çorba kaşığı;
 • unu - 2 bardak;
 • Tuz ve şeker - bir çay kaşığı;
 • Soda - yarım çay kaşığı;
 • tereyağı - '30
 1. Yağ buzdolabından çıkarılır ve yumuşamaya bırakın.
 2. ekşi krema, soda, şeker ve tuzu karıştırın.
 3. Bir kapta, un dökün ekşi krema kütle hibrit ekleyin.
 4. zamanla hamur müdahale tereyağı ekleyin. Eğer herhangi bir duygu yağlı dosypte ununu varsa. iyi yoğurun ve kullanabilirsiniz.

Ama en popüler yolu güzel kek oymak için. Her durumda, ihtiyaç ilk test yaklaşık 5 cm çapında bir bandaj yapılır ve sonra bir bıçak ya da parmağınızla eşit parçaya bölün.

 • Oval. Parça pasta hamuru 5 mm kalınlıktadır yoğrulur. Diğer, Çimdik hilal bir ucuyla atmak, doldurma merkezinde yerleştirin. kızartma veya zaman pişirme dikişi ve biraz primnogo üstünde yatıyordu.
 • Yuvarlak. Benzer bir şekilde, hamur köftesi yapmak merkezinde doldurma koydu. "Torba" kek ve sıkıştırma kenarını kaldırın. Primnogo içeride çıkıntı çıkan.
 • Üçgen. , Pasta hamur parçasını yoğurmak merkezinde doldurma yerleştirin. Sonra sıra dolgu düzeltmek, ancak kenarları ulaşmadı emin olun. Krayushki, soğuk su yağlar "oklar" kabul düz kek şeklinde 45 ° 'lik bir açı ile her iki üst köşe ve sarma alır. Daha sonra, alt kenar ve "dikiş" tucks elde edilen kalan yükseltmek.
 • Rölyef. Düz kek oval içine hamur yoğurmak "sosis" merkezinde doldurma koydu. yaklaşık ¼ pelet parçanın üst ve alt kenar takın. Sonra ipuçları üst kenarına alıp doldurma üzerinde birbirlerine üzerine koyun. kek her iki taraftan hamur atın ve ayrıca çapraz yatıyordu. Size "kundak" kek olduklarını görünüyor. Bir börek 4-5 swaddling gerekir.

gerekli formu köftesi verdikten sonra pişirmeye onları acele etmeyin. ısınmaya fırın açın, ama bu arada plastik wrap koymak ve bitkisel yağ bir fırın tepsisine sizin iş parçası ile kapatın. 15 dakika bekleyin ve pastanın boyutu 2 kat daha fazla oldu göreceksiniz! Şimdi süt veya yumurta ile tepelerini yağlamak ve teslim pişir. Ne zaman pembe, parlak kabuk olmak pirozhochka her yüzeyinde, fırının dışına oluşturulmasını çekin.

Şimdi sana bir sır, nasıl maya olmadan maya hamur ve kitlelerin kek oymak için. Ve kesinlikle Tartlarına şekli de çok iştah açıcı yapabilirsiniz!

Video: güzel kek oymak için nasıl

elma lezzetli hamur 3 tarifleri

maden suyu ile krep pişirme - tarifleri her zevke

kefir Muhallebi krep: Farklı tarifleri ve pişirme sırları

G. vajinalis: ayırt edici bir "aroma" ile dysbiosis

Semptomlar ve Tedavi EY gardnerelly kadınlar. Ne vajinal dysbiosis neden olur ve nasıl mikroflora geri yükleyin. Bakteriyel vajinozis komplikasyonlar. Ne ilaçlar Ortak rejimleri ve gebelik sırasında izin verilir.

Kızarmış patlıcan nasıl Burger, mantar gibi, Asya reenkarnasyon tarzı ve diğer mavi sebze

Vulvovajinal belirtiler: nasıl tanıyıp samimi alanda iltihabı tedavi etmek için

Kadınlarda vulvovajinit tedavisi: neden entegre bir yaklaşım. Nasıl nedensel ajanı tanımlamak için. Hangi faktörler hastalığın başlangıcını etkiler. nedene bağlı olarak ilaçların seçimi.

kadın ve kızlarda Vulva: iltihap ve geri sıçrama için yollar var neden

Semptomlar ve kadın ve kızlarda vülvit tedavisi. ana faktör hastalığa predispozan. neye dayanarak patolojiyi algılayabilir. Tedavi yöntemleri, semptomlara bağlı olarak. önleme tedbirleri.

Fırında Kıymalı Reçete kabak: peynir, sebze, mantar ve et çeşitleri

Terapötik tablo numarası 7: özellikleri ve türleri "böbrek" diyet

Terapötik diyet numarası 7: o "böbrek" denir Neden. Nasıl tuz ve protein hacmini kontrol etmek. TABLO yiyecek ve yemekler izin verdi. "Yedi" alt tür bulunmaktadır. Örnek menü ve yorumlar.

"Mastodinon" homeopatik ilaç dan sonuçlarını beklerken

ilaç kullanımı "mastodinon", bileşim ve kullanım için talimatlar. damlaları ve tabletlerde Şema dozlama. Endikasyonları ve kontrendikasyonları. Yan etkiler. Dikkat ve analoglar.

Vasilina Smotrina: "Benim altı oğulları - yardımcılarım"

Anne altı oğulları Vasylyna Smotrina olun: Bir kadının büyük bir aile kendini geliştirme için zaman bulmak zorundadır bile, güzel ve fiziksel olarak aktif olmak. bir röportajda Woman365.ru portal - o yönetir ve hayatın hack hoşlanır konusunda.

Salata "Salata sosu" yeni görüntüler "en kullanışlı kursları"

Tarifler fırında patlıcan: diyet, tatil, et ve peynir seçeneklerin seçimini

nasıl onaylamak için enfeksiyon gösterir ve: Kadınlarda gonore belirtileri

Hastalığın kadınlarda ve neden gonore belirtileri tanımak zordur. Özellikler mikrobiyoloji patojen. Hangi üreme sisteminin bölümleri en sık etkilenir. Nasıl enfekte alabilirim. tanı ve tedavi rejiminin yöntemleri.

2017 yılında neler Peck Pembe Tavuk?

© 2013-2018 Kadın dergisi «Woman365.ru». Malzemelerin kopyalanması yalnızca kaynağına aktif bağlantının göstergesi ile izin verilir. Proje web yayıncılarının Vebopolis".

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

88 − = 82