IKEA Bilgisayar Masası

Bilgisayar masaları ve IKEA - onların görüşleri, fotoğrafları ve Yararları

Bugün ise bilgisayar ya da masa gibi, mobilya bu parçalar olmadan modern bir ofis, daire veya tatil ev hayal etmek neredeyse imkansızdır.

IKEA kendi kataloglarında renk ve desen çeşitliliği arasında ayrım fotoğraf aksesuar veri setine sahiptir. Bu yazıda iç öğelerin özellikleri bahsedeceğiz ve yazılı veya bilgisayar masası IKEA bir öğrenci için, ya da sadece ev için, örneğin, seçiminde rehberlik edilmelidir ne olduğunu bildirilir.

seçim kriterleri

Eğer bir öğrenci ya da ev için bir bilgisayar masası satın almadan önce, en tür mobilya seçimine rehberlik gereken temel kriterleri ele alalım.

İlk olarak, bir bilgisayar masası, tabii ki, belgeleri üzerinde bir monitör, klavye, ofis malzemeleri, fare yerleştirilmesi uygun olmalıdır işin doğru organizasyon açısından, çok fonksiyonlu olmalıdır ve.

Tüm tablolar tamamen bu talepleri yerine şirket "IKEA" kataloğunda sunulmaktadır ve sadece bize tat ve bizim iç uyması için uygundur bizim için en iyi seçenek, tercih edebilirsiniz.

Fotoğrafları görüntüleme ve tartışma forumlarına belirli bir model gerçek müşterilerin değerlendirmeleri okuma veya satılan malların sayfasında yapabilirsiniz.

Bir ikinci, aynı derecede önemli bir kriter, bir bilgisayar masa tasarımıdır. Sonuçta, modern ofis binalarında iç şartları buna göre, tüm yeni mobilya uyumlu iç uyması gereken oldukça yüksek ve.

Bu tip bir mobilya parçası almak için, görünüşü "IKEA" dizinde de, ihtiyaçlarınız ile tamamen tutarlı olabilir olduğunu.

Aşağıdaki fotoğrafta görülebileceği gibi, bilgisayar masaları bir köşeye veya düz üst donatılabilir, böylece duvarlar boyunca ve köşesinde hem kendi yerleştirilmesini sağlar.

Ikea bilgisayar masası - Malm

Bilgisayar masaları IKEA Fotoğraf koleksiyonu

Ayrıca, model ve konfigürasyonuna bağlı olarak, bu mobilya gibi sürücüler için destek ve sistem birimi, raf veya üst bölüm olarak isteğe bağlı aksesuar, bir dizi ile donatılmış olabilir.

Eğer öğrenci için bir bilgisayar masası satın Yani, uzmanlar klasik bir iç tam oturan ahşap üst, klasik sürümünü satın almak için tavsiye ediyoruz.

durumda bir kişinin katalog "IKEA" in, bir sandalyede bir dizüstü bilgisayar ile çalışmayı tercih yaparken mini masalar modeli, aslında, laptop altında bir stand, ama onların hareketliliği ve klasik karakteristik özelliklerindendir.

Buna ek olarak, tekerlekler üzerine Avrupa üreticisi sunan cam bilgisayar masaları veya tablolar. Ayrıca, katalog "IKEA" nin resmine bakıp, sen, dahası, uzatılabilir takım üst, çalışmaların ve ofis malzemeleri veya tabloların saklanması için sağlam çekmeceli donatılmış modeller bulabilirsiniz.

Bugüne kadar, katalog "IKEA" sen, hem öğrenciler ve ofis çalışanları için hazır masaları fotoğraf modelleri çok çeşitli bulacaksınız.

Ancak bu üreticisinden ürünler çok ilginç bir özelliği vardır - bu ayrı unsurları edinerek toplayabilir.

Sen mobilya bireysel alış tezgahı, bacaklar, hem de ek modüllerin parça kendiliğinden bir araya getirebilirsiniz.

Ayarlanabilir ayak ve üst çıkarılabilir tablosu: "IKEA" dan hile

Eğer bir öğrenci için eski büro masasından olmak için, "IKEA" dizininde sunulan özel ayarlanabilen ayakları satın alabilir ve bunlar çocuğunuzun büyüdükçe mümkün kaldırma masa üstleri yüksekliğini ayarlamak için yapın.

çalışma alanını genişletmek için ihtiyaç vardır durumda, kolayca yazıcı veya hi-fi sistemi sığacak hangi geniş raflar, bir masa veya destek altında yüklü özel bir modül satın alabilirsiniz.

Yukarıda belirtildiği gibi, sadece bacakları yerini alabilir, aynı zamanda farklı bir iç yeni binasına taşırken özellikle uygun olduğu, countertop. Yeni mobilya almak gerekmez. Basitçe büyük miktarlarda "IKEA" dizininde sunulmaktadır doğru modeli seçin.

Yani, örneğin, kimin iç klasik tarzda tasarlanmıştır ofis için ideal tezgah ahşap kaplama veya katı ahşaptan yapılmış. o çocuğu izin vermez kaju fıstığı, şeklinde, eleman almak için tavsiye edilir iken onun çocuk 'ın odanın keskin köşelere zarar görmesine gerek.

Ayrıca, "IKEA", çalışma masaları da dahil olmak üzere müşterilerine isteğe bağlı aksesuar sunar:

 • özel ağ, masanın altına bağlanır ve teller gizlemek;
 • modülleri ve ek raflar;
 • Kayıtlar için her iki panoları hizmet işlevli ekranları.

Eğer, tek kelimeyle muhteşem "IKEA" yazılı ve bilgisayar masaları çeşitli görebileceğiniz gibi. katalog her bile en zorlu müşteriye bakıyor bu tür gerekli mobilya almak mümkün olacak.

Malzemelerin kopyalanması yalnızca kaynak gösterilerek izin verilir.

kaynağın atıf ya da herhangi bir işlem yapılmadan yayınlanan Malzemeler

Ikea Bilgisayar masası - çözümün basitlikte itiraz

yavaş yavaş ofis özellik Bilgisayar masası bir ev aksesuarı dönüştü. Buna ek olarak, akıllı teknolojinin yeni türleri ortaya çıkmasına, çeşitli dönüşümler uğrar. Tabii ki, şirket, mobilya yelpazesini kapsar olamazdı ev Ikea için mal üretimidir.

Evde Bilgisayarlar iki gruba ayrılabilir.

 • iş için Makine - bunun için çok fazla zaman harcamak ve o, aslında, ofiste olarak işin aynı miktarda gerçekleştirmek, hatta daha fazlası.
 • Ve son zamanlarda özel tasarımlar gerekmez ultra ince cihazlar dönüşmüştür kişisel amaçlarla kullanmak için bir bilgisayar.

Buna göre, bu yüzden masada çok ama netbook, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için desteklerin farklı bir tür değil ihtiyaç vardır. onlar için talep önemli ölçüde artmıştır ve IKEA kataloğu 2016 bu tür birçok yeni ürünleri içerir.

 • Tedarik Dizüstü Svartosen - üçgen şekli düzgün tezgahlı ile küçük zarif modeli. Aynı rahat çalışmasını sağlar ve sandalye üzerinde oturan ve koltuğunuzun rahatlığı ile 47 77 cm arasında, ayarlanabilir yüksekliği.
 • Başka bir düzenleme, Vitshe - cam ve çelik çerçevenin tablo, kırmızı veya siyah boyalı. hi-tech tarzında iç için çok kolay bir model.
 • Ama özel kaymazlığın yüzeyle standı Brad kontrplak koltukta ve hatta yatağa doğrudan takılabilir, hem de yol almaya. Cihaz sürüş sırasında çalkalama telafi etmek için ve cihazın operatöre garip bir hareket kaymasını önlemek için tasarlanmıştır.
 • Bilan tutucu plastikten yapılmıştır ve dış yan yumuşak bir pamuk ile sona erdi. Kendi dizlerinin üzerinde düzenlemek için uygundur. Pamuk standı kaymasına izin vermez, ve sert bir plastik yüzey laptop çalışmasını iyi ısı dağılımı.
 • Hatta daha özel modeli - tablet için durmak. Isberget - 2016 bir yenilik, plastikten imal edilmiştir ve masa üzerine yüklenmesi için eğim açısının doğru hesaplama vardır. Rimforsa Bambu: eğim açısı daha olarak, daha düşük yüzey üzerine yerleştirilir - kanepeye sehpa, katlanabilir raf.
 • masaüstü bilgisayarlar için yeni katalog değiştirilmiş masa trafosu bulunmaktadır. Yüksekliği bacakların özel yapısı ayarlanabilir sayesinde. Bir tarafta da bir sandalyede ayakta veya oturarak çalışabilirsiniz. Sorunsuz kavisli tezgah şart olmamakla birlikte, bir köşede kurulumu varsayar. Sistem birimi altında özel bir bölme, ancak bir üst yapı bulunmaktadır. Model yazma ve bilgisayar masası fonksiyonlarını birleştirir.

nedense boyutu ya da yeni ürünler modellerin tasarımı değil memnun, her zaman ana katalog başvurabilir.

Sonraki biz hangi fiyata IKEA kataloğundan bir bilgisayar masası satın almak ve bu ürünlerin bir fotoğraf sağlayabileceği bahsedeceğiz.

IKEA, ancak şirketin mobilya ürünlerinin çoğunluğu gibi bilgisayar masaları çeşitli değişiklikler kolay olduğunu unutmayın. Böylece, aşağıdaki videoda yapmak İsveç'ten aslen masaüstüne "upgrade" öğrenmek:

IKEA kataloglarında bilgisayar tabloları çeşitli

Uzmanlaşmış bilgisayar masası - kablolar için gerekli bölmeleri ve açıklıklar ile, Ikea çalışma alanı olarak adlandırılır. zorlukla böyle bir faydacı modeli ev ortamına uygun inanarak, tasarımcılar modern iş kişinin ihtiyaçlarına masaların adaptasyonu daha fazla dikkat. Evin tekno veya hi-tech tarzında dekore edilmiştir Ancak, alışılmadık Wireframe'lerinizin ince olmalıdır.

 • Freddie modeli - işyeri, yonga yapılmış, tekno tarzı çelik çerçeve tasarımı, melamin ile karşı karşıya ürünün renklerde oldukça mütevazı çok parlak ve belirgindir yapar. Ikea tablodan tüm kararların sadece Freddie sistem ünitesini yerleştirmek için alt yan rafa sahiptir. 74 cm tezgah derinliği, daha rahat bir operatör pozisyonu için dikdörtgen bir cut-out sahip kesme kenarı - doğru dirsek işlemi sırasında masanın üzerinde. yanlışlıkla bir girinti yüzeyinde kahve ya da çay devam fincan dökmek değil. küçük boyut Monitör raf üstyapının üzerinde yerleştirilebilir. ekran boyutu büyük Ancak - 32 inç çapraz alt raf kaldırılır. Buna ek olarak, yan raf eklentisi dış ve iç hem de monte edilebilir vardır. Orijinal ürünün fiyatı - 13999 s.
 • İşyeri Mikke - Sistem birimi için üst yapı ve içi boş bölmesi olan bir düz tablo. ikinci yeterli havalandırma cihazı sağlamaktır, sağda veya solda yerleştirilmiş ve bir arka duvara sahip olabilir. kablolar için delikler vardır. Arka duvarın üst yapının rolü manyetik tahta taşır. Yazmak ya da mıknatıs içeren notlar bırakmak mümkündür. Raflar herhangi bir yükseklikte monte edilir. Model mavi veya pembe kaplamalarıyla birleştirilen, beyaz ve siyah konser verdi. 7699 s değerinde Ürün.
 • Masanın üstünde L şeklinde, pürüzsüz bir dış çizgili Mickey köşe modeli ayrıca bir manyetik kart ve çıkarılabilir raflarla donatılmıştır. Bununla birlikte, sistem adamı için bölme yoktur. Üst yapının tasarımı, masa 22 inç çapraz diyagonal bir monitörü barındıracak şekildedir. Ürünün maliyeti 9999 ruble'dir.
 • Mikke'nin 50 cm'lik masaüstü derinlikli yazı masası da bilgisayara uyarlanabilir. Masa üstü kablo açıklıklarına sahiptir, depolama modülü sağa veya sola yerleştirilebilir. Arka duvar eksik, bu da çalışma ekipmanından ısının giderilmesini sağlar. Ürünün fiyatı 4999 ruble.

Diğer tüm modellerde, bir sistemnik yerleştirebileceğiniz, alt raflar veya yan raflar yoktur.

 • Ikea, Goodmar'da tekerlekli 499 r için bir bilgisayar masa standı sunmaktadır. Bu çözüm çok daha kullanışlıdır ve iş bitiminden sonra sistemi masanın altına yerleştirmenize izin verir.
 • İşaret, bir dizüstü bilgisayar veya sabit bir bilgisayar için kullanılabilen bir masa. 80 cm'lik masa üstü derinliği, herhangi bir boyutta bir monitör takmanıza izin verir ve klavyede çalışan operatör dirseğe dayanabilmesine rağmen. Tezgah altı tel örgü var. Sistem denetleyicisini bir mobil stand üzerine yerleştirmeniz önerilir.
 • Becke serisinin ana özelliği, bacaklar yapısı sayesinde yüksekliği ayarlama olanağı. Yüksekliğin manuel olarak düzenlendiği model 13999 r ve elektrikli tahrikli tablo 44999 r'dir.
 • Callax serisi, raftan ve ayarlanabilen bacaklara sahip bir masadan bir tasarım sunar. Masa üstünün yüksekliği isteğe göre ayarlanır. Raf dikey ve yatay olarak monte edilebilir. Masa üstü derinliği 75 cm'dir, bu da monitörün rahat yerleştirilmesi için yeterli değildir. Modelin boyutuna bağlı olarak - tek bir raf, bir veya iki tablo içeren bir çift, fiyatına ve fiyatına bağlı - 7796 ruble. 14993 ruble'ye kadar.

IKEA firmasından bilgisayar masaları fotoğrafı

Size, Imea'dan Hemmes'in bilgisayar masasını monte etme talimatı sunmak isteriz, açısal tipte değil doğrudan, aşağıdaki videoda sunulmuştur:

Bir ev ortamında, dizüstü bilgisayarlar, netbook'lar ve tabletler daha sık bulunabilir: boyutları daha küçüktür, daha kolaydır ve büyük bir sistem birimine bağlanmazlar. Ikea, cihazlar için birçok özel model sunar.

 • Vitshe - masa üstü derinliği en az 36 cm olan bir dizüstü bilgisayar için bir masa, ürünün çerçevesi çelikten, üst masa üstü temperli camdan yapılmıştır. Kit, telleri tamir edebileceğiniz kendinden yapışkanlı 5 tutturucu içerir. Malzemenin şeffaflığı ve çerçevenin hafif bitirilmesi sayesinde model ağırlıksız görünüyor ve iç mekan arka planına karşı tamamen karışıyor. Masa 2699 ruble.
 • Ikea PS 2014 - stand ile masanın ortası. Çelikten yapılmıştır. 33 cm'lik bir derinlikte bir masa üstünde cihaz yerleştirilir. Orta raf ve tabanındaki saklama kabı, malzemeler veya diğer ekipmanlar için kullanılabilir. Kablolar için delikler vardır. Ürünün maliyeti 4699 ruble'dir.
 • Scarsta - çelik ve sunta ile yapılmış bir masa transformatörü. Bir el mekanizması yardımıyla tezgah yüksekliği 70 ila 120 cm arasında ayarlanabilir Tabloda hem oturma hem de ayakta çalışmak eşit derecede uygundur. 15999'da model р.
 • Bilan, bir netbook veya tablet için polistirenden yapılmıştır ve arka yüzünde modelin cam yüzeyinden kaymasına izin vermeyen bir kauçuk şerit ile donatılmıştır. Rahat bir eğim açısı ve orijinal mor-pembe renk modelin cazip olmasını sağlar. Standın fiyatı 299 ruble.

IKEA dizüstü bilgisayarlar için bilgisayar masaları fotoğrafı

Ikea'daki bilgisayar masaları, çok çeşitli karmaşıklık ve çeşitli cihazlar için raf bolluğundan övünemez. Fakat pratik, kullanımı kolaydır ve şirketin özel bir tarzını korumaktadırlar.

Makaleyi beğendiniz mi? İletişim, Sınıf arkadaşları, Facebook, Google Plus veya Twitter'daki güncellemelere abone olun.

E-posta ile güncellemelere abone olun:

Bu yazı hakkında aşağıdaki düğmeleri kullanarak favori sosyal ağınızdaki arkadaşlarınıza bilgi verin.

Yorum Yaz

işyeri

navigasyon

Yatak odası

Oturma odası

Döşeme mobilya

banyo

İletişim:

Son Tartışmalar

Serin! Bu, bardak, akıllı telefon, oyuncunun yatağındaki raftır.

Ve başka bir tür gördüm: podyumlu bir yatak, çok.

Değerli ve ayrıntılı bilgi için teşekkür ederiz! Çok yararlı gibi.

Bilgisayar masası Ikea - 2017 koleksiyonundan 10 fotoğraf

Bilgisayar donanımı kullanımı bir zorunluluk haline geldi, bu nedenle kalifiye mobilyaların satın alınması birçok tecrübeli kullanıcın hedefiydi. Tasarımcıların fikirlerinin listesi doldurulmaya devam ediyor, bu yüzden şimdiden şimdiden, gelecekteki işyerini donatmayı planlıyor, Ikea bilgisayar tablosunu seçelim.

Ikea ilginç bilgisayar masaları hangileri?

Modern bilgisayar masaları mükemmelliğe bir örnektir. Üreticiler benzersiz bir transformatör veya gösterişsiz köşe rafı sunabilirler. Mobilya düzenlemenin herhangi bir seçeneği, ilginç bir parça IKEA mobilya satın aldıktan sonra mümkündür. Orijinal tasarım, herhangi bir tasarımın tamamlayabileceği iç mekana mükemmel uyum sağlar. Dikkate değer avantajlar nelerdir?

 • ergonomi;
 • genişlik;
 • Farklı boyutlar;
 • Farklı şekil;
 • Dış tasarım.

Ergonomi - Ikea'nın bilgisayar masalarının çekici bir özelliği

Ergonomik bilgisayar masaları IKEA - Aktif kullanıcılar için bir buluş. Şimdi seçim yaparken kolaylıktan vazgeçmek zorunda kalmazlar, çünkü yarı dairesel masa ihtiyaçlarını tam olarak karşılar. Sistem birimine erişmeniz veya dolap kullanmanız gerekiyorsa, monitörden ayrılmanız gerekmez. Her zaman el altında, erişilebilir durumda bulunurlar.

Bilgisayar masalarının çeşitliliği büyümeye devam ediyor, ancak ergonomi her birinin vazgeçilmez bir şartı olmaya devam ediyor. İmalatta ahşap veya sunta malzemesinin kullanılıp kullanılmadığı önemli değildir, tablonun ayrıntıları erişilebilir kalacaktır. Hepsinden iyisi, bu seçenekler daha önce dolapların raflarla dolduğu ofislerde kendini gösterir. Hızlı çalışma için ihtiyaç duyulmayacak, bu nedenle müdür geri kalan personelinin performansından memnun olacaktır.

IKEA'dan kapasite tabloları

Ikea'nın bilgisayar masasının ferahlığı, diğer üreticilerle karşılaştırıldığında rekabet avantajı sağlamaktadır. Genellikle tasarım yalnızca sistem birimi ve raflı bir bölme sağlar, ancak bu küçük bütçe modelleri için de geçerlidir. 2017'de Ikea bilgisayar tablolarının koleksiyonuyla tanışan tasarım fikirlerinin mükemmelliğini göreceksiniz. İlgilenmek, tasarımcıların ortak ilkelerini tanımak, konforlu odalarda somutlaştırmak buna değer.

Tablolar genellikle boş alana sahiptir. Uzmanlar ayrıca bunun% 100 kullanılacağını önermektedir. Bilgisayar masalarının her bir ofise yerleştirilmesi artık hantal dolapların maliyetini terk etmenize izin veriyor, bu nedenle montajları basit ve güvenilir bir çözümdür. Dolayısıyla, tablolar, çalışanlarına en iyi koşulları sağlayan, yorgunluklarını gidermek için yöneticiler tarafından yanlışlıkla sipariş edilmemektedir.

2017'deki popüler bilgisayar tablolarının boyutları

Farklı boyutlarda bilgisayar masaları, seçilen oda ile tamamen buluşuyor. Neredeyse her köşeye sığarlar, iç kısım için mükemmel bir tamamlayıcı olurlar. Bir bilgisayar masası olmadan, tek bir çocuk odası henüz tamamlanmamıştır ve bu alanlar artık bir problem haline gelmiyor.

Bilgisayar masası birçok özelliğe sahip olabilir, ancak hiçbiri boyutu etkilemez. Modüler tablo, duruma kolayca uyarak ideal hale getirir. Bu özelliği seçerken alıcı önce değerlendirir. Durum için neyin gerekli olduğunu bilir, bu yüzden göstergeleri dikkatle hesaplar. Bundan sonra masa, güzellikleri ve rahatlığı ile şaşırtıcı genel arka plana karşı görünmez kalır.

IKEA'dan bir bilgisayar masasının şeklini seçme fırsatı - müşteriler için bir açılım. Tasarımcılar, bireysel unsurlarla çalışırken yarı dairesel veya kare yapıyorlar. Tüm gerekli göstergeleri tutmayı ve aynı zamanda standart türlerden vazgeçmeyi başarıyorlar. Üreticilerin koleksiyonlarında düzenli olarak alıcıların hayali olarak kullanılan inanılmaz bilgisayar masaları türleri ortaya çıkıyor.

Bilgisayar masasının şekli müşterinin keyfi bir kararıdır. İstenirse, bir kişi kutuları olan bir tablo bulur veya her şeyi reddeder, yalnızca bir raf tutar. Her durumda, görünüm en üst düzey genç insanlara hitap ederek eşsiz kalır. Ayrıca, böyle bir bilgisayar masası, tasarımcıyla birlikte alıcı hayallerini tam olarak eşleştirmek için rafine edilen beklenmedik bir tasarım oluşturabilir.

Bilgisayar masaları monoton olarak adlandırılamaz. İlk başta klasik görünüm ve ağaç tek seçenek olmaya devam etti ve şimdi modeller sadece cam ve çelikten yapılmıştır. Bilgisayar masalarını değerlendirirken bir şey üzerinde durmak zor. Alıcılar çoğu zaman, eşzamanlı olarak çalışıp oynamak için kendi odalarını süslemek için birkaç mobilya parçası seçmek ister.

Rahat bir işyeri organize edin

Bir bilgisayar masasını nasıl düşünebiliriz? Küçük bir bölme, bunun teknoloji için tasarlandığını önermektedir, ancak bu sadece nüans değildir. Birkaç yıl önce özel bir işyeri olarak kaldı, ancak şimdi şartlar değişti. Masa odanın içine dikey olarak yerleştirilebilecek bir yer işgal ediyor. Bu yüzden parlak ve unutulmaz yapılmalıdır.

Düzenli olarak karmaşık projelerle uğraşan tasarımcılar, güzellik, kolaylık ve ergonomik formun bir araya geldiği bir tablo oluşturmayı başarırlar. Bu nedenle, profesyoneller, eserlerin dekorativiteyi terk etmek zorunda kalmaması gerektiğini savunuyorlar. Sorun kolayca çözülmüştür, bu nedenle büyük üreticilerin dizinlerinde uygun modellerin bir çiftini bulmak kolaydır. Bu nedenle, masanın kazanılması artık herhangi bir zorluk oluşturmamaktadır.

Tablo sonsuz sayıda ayrıntıya sahip olabilir, ancak ideal olarak bütün bir sisteme entegre edilmelidir. Bu durum her zaman ofiste, ofiste ve çocuk odalarında belirgindir. Monitörün önünde çok fazla zaman harcamanız gerekiyorsa, rahatlığın üstesinden gelmek daha iyi. Aksi takdirde, kuvvetler tamamen anlamsız eylemler üzerine harcayarak keyfi olarak uzaklaşacaktır. Bugün, bu hoşnutsuzlukla mücadele etmek gerekiyor, çünkü özellikle mobilya parçalarının doğru seçimine dayanan yöntemler var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 29 = 36