Mutfakta akreplerin getirmek için nasıl

Ne kadar hızlı mutfakta akreplerin kurtulmak için. küçük Simuliidae gelen folk ve kimyasallar nasıl görüntüleneceği

Küçük titrersinekler çünkü masaya meyve büyük miktarda yazında kalmaz, mutfakta başlar. Böcekler kış aylarında bile, tahıllar, un, sebze oluşabilir. Nasıl mutfakta küçük siyah sinekler kurtulmak için? Bu soru sürekli birçok metreslerin ortaya çıkmaktadır. Bir çözüm var!

Bazen tüm aşağı böcekleri kendilerini savaşmak söz konusu o kadar karmaşık, nereye orada midges tanımlar. vatandaşlarımızın tüm pay mutfak titrersinekler sinekler (yeşil, kahverengi, siyah) ve Drosophila çoğu. Sorun küçük yerli sivrisinekler çok daha farklı olmasıdır. Başlangıçta, mutfakta akreplerin olan düzeni, belirlemektir. Kaynaklar çeşitli olabilir:

 1. Olgun ve çürümüş meyveler, çilek ve sebze. Bireyler çürümeye başlıyor olgun meyveler üzerinde yumurta bırakmaktadır. onlar Odaya geldiğinde, böceklerin yeni nesil gelişimi için elverişli koşullar yaratır. buzdolabında veya masada - Ürün kaydedildiği yere farketmez.
 2. Bir elektrikli süpürge ya da paspas almaz yerlerde çöp ve çöp. Taze meyve gibi sivrisinekler ile cazip bir kabine altında Elma çekirdeği. Kirli kova, kap, şişe az, onları çekmek.
 3. lavabo boşaltın. Ev kadınlarının çoğu bu mükemmel temizlenmiş lavabo, ama derin drenaj sürekli bir çok atık biriktirir söyledi. Eğer borular için temizlik maddeleri kullanmak istemiyorsanız Zamanla, beslenme çürüklüğü böceklerin gelişmesi için orada oluşturulur.
 4. Komşular. düzgün ve değil çok: - Bu adam bir sosyal varlıktır ve apartmanda farklı insanlar. Bile bir daire mükemmel bir şekilde temizlenmiş sen temiz az gelen havalandırma yoluyla uçakla barındıran gelmiş böcekleri görebilirsiniz.
 5. Saksı çiçekleri (onlar için arazi). Küçük toprak böcek bile dairenin son katta var edilebilir. Bunlar yüksek nemli çekti ve bitkiler için toprakta yerleşmek kolaydır edilir.

Meyve tatarcık kurtulmak için nasıl

Meyve veya meyve sineği tatarcık cleanrooms tahammül edemez. Bu mecazi tanım temizlemeye ve dichlorvos üstlenmek önce, mutfakta pisliği temizlemek gerektiğini söylüyor olduğunu. Sen halk ilaçları yapabilirsiniz, ancak birkaç basit ipucu aşırı güç olmadan meyve tatarcık kurtulmak için yardımcı ve yeni böceklerin ortaya çıkmasını önleyecektir:

 1. Böcekler yetiştirilmiş ve imha edilir burada kaynak bulmak için gereklidir.
 2. Dikkatle mutfaktan çıkmak - ev hayvanları ya da çocuklar özellikle varsa.
 3. Saçma her gün yapmak ve düzenli olarak bin yıkamak gerekir.
 4. Tüm gıda hava almayan kaplarda buzdolabına ya da mağaza içine koyun.
 5. lavabonun yakınında Alan temizlik sabit durumunu tutulmalıdır.

soğan akreplerin kurtulmak için nasıl

Soğan tatarcık soğan ampul konur. Bunun nedeni onlar çürümeye ve syret başlar çanta veya mühürlü kaplarda sebze yanlış depolama nedeniyle oluşur. Eğer böcekleri çıkarmak başladık, o zaman ürünlerin geçmesi ve tüm şımarık atmak gerekir. hızla çarpma yeteneğine sahiptir soğan tatarcık, kurtulun, bu sebzelerin yanında bırakılmalıdır esansiyel yağlar batırılmış iğneler veya pamuk yün yardımı ile mümkündür. böcekler sadece çok fazla iseniz, sinekler ve sivrisinekler için ev tuzakları kullanmalıdır.

kıç bitlerden kurtulmak için nasıl

onlar un veya kıç yerleşince nasıl mutfaktaki akreplerin kurtulmak için? Eğer bir mağazada veya piyasada bir ağırlık ürünü satın alırsanız Larva ve kahverengi böcek yumurta, başka üretici paketleme aşamasına göre paketin içine düşmek ya. Hem de meyve sinekleri mücadelede olduğu gibi, enfeksiyon olası tüm kaynaklar aracılığıyla gitmek ve yozlaşmış kurtulmak gerekir. Böcek yumurtaları noktaya son derece zor olduğundan Sıralama dışarı ve başarısız temizleyin.

Bütün bu dezenfeksiyon için ayıklanmış ve bulunan larvaları kolaylaştırmak olmalıdır - kasalar, kaplar, torbalar: Depolama siteleri yetiştirilen böceklerin tahıllar, kirlenmiş. müteakip enfeksiyonu önlemek için, gemi defne yaprağı ve sarımsak karanfil koymak gerekir. alternatif bir yöntem olarak, buzlukta 2-3 gün yiyecek gönderebilirsiniz. Ama neredeyse imkansız kıç bitlerden kurtulmak için.

bitlerden kurtulmak için olmak ve mağaza varlıkların yardımıyla yapabilirsiniz. Çoğu sanayi ürünleri mağazalarda mevcuttur ancak bunlar bir kimyasal temele sahip ve kullanımları arzu değil - alerjik reaksiyonlar ve daha ciddi sonuçları (bunlar insanlar ve hayvanlar için zehirli olan). En popüler, yaygın aerosoller - Reid, diklorvos. Akhtar veya Grom-2 kullanılan saksılar içinde böcekleri yok etmek için.

Bunun yerine pahalı ve her zaman etkili ev kimyasalları satın alma, tatarcık el kapanları tarafından yapılabilir. kendilerinin ev sahipleri ve evcil hayvanlar için kesinlikle güvenli uyarken yaratılış süreci, özel teknik beceri gerektirmez. İşte üç çok basit tarifi mutfakta can sıkıcı böceklerin kurtulmak şunlardır:

 1. Uygun bir banka veya geniş ağızlı şişe kullanın. Eğer elma sirkesi biraz dökmek gerekir İçinde sivrisinekler içeriye girebilecek küçük delikleri olan ve boyun kapağı (bir yem muz biraz ekleyebilirsiniz). Yem böcekleri yakalamak için yardımcı olur ve bunlar sirke ölüyor.
 2. Üst kısım çıkan kabın ortasına ulaşmadı böylece Plastik şişe kesilir. Boyun baş aşağı bantla sabitlenir. Şişenin alt ucunda, bir sıvı sabun küçük bir miktarı ile, ekşi başladı üzüm sirkesi ya da komposto, dökün. Evin çevresinde ihtiyaç tuzakları koyun.
 3. Nasıl mutfakta Sineklerin başa, konteynerlerin elinde altında hiçbir şey yoksa? Sıradan bir plastik torba kullanabilirsiniz. Meyve veya sebze mahsulünün bir parça koymak için gereklidir. iç midges çok sayıda bir araya gelecek, paket basitçe yerinden çıkarılır.

Bir radikal sürecini yaklaşabilir - zehir biti spreyleri için diklorvosun gibi apartmanda. Önemli olan odasında tedavi sırasında kimse olduğunu, ve onun dönüş ev - iyi havalandırılmış odada. ylang-ylang, limon, vanilya: Az radikal yolu aroması lambalar için tütsü veya temel yağlar kullanmak olacaktır. Onlar başarıyla uçan böcekleri ile mücadele ve böylece uzay keyifli ve yararlı tatlar doldurun.

Evde bitler için bir kocakarı ilacı

Evde Otlar sivrisinekleri en kolay halk ilaçları test edilir. Pencere, karanfil kaynar yağ, kafur çifti mine çiçeği üzerinde büyüyen domates Yardım - Bütün bu kokular evden dışarı sivrisinek püskürtmek. Odada gecesi solun altında soda Boş bir şişe, evin etrafında uçan böceklerin çoğunluğunu bir araya getirmek. Sen denemek ve bitleri yakalanma geleneksel yöntemleri kullanabilirsiniz: elektrik süpürgesi ve yapışkan bant kullanın.

İpuçları: nasıl mutfakta akreplerin getirmek?

Bu küçük can sıkıcı böcekler denir - Drosophila. Orada onları sebze ve meyvelerin bir çürüme ve onların yumurtalarını yerlerde BİTKİ sivrisinekleri. Sivrisinekler kurtulmak için, sadece emisyon kaynağını bulmalıyız. Daire temiz tutulur eğer, nereden geldiğini Ama her zaman açık değildir. Çok basit, örneğin üzüm aynı meyvelerin en küçük kırıntılar onu tespit etmek zordur mobilya altında olabilir. Ama akreplerin hızlı orada yumurta ertelemek ve muazzam bir hızda çoğalmaya başlar. Daha bu küçük yaratıklar havuç, patates ve diğer gibi ürünler ile birlikte mağazadan getirilebilir.

en emin yolu - saflık olduğunu. Meyve yarısı yenmiş parçaları ve diğer şeyler temizlik, mutfakta gece bırakmamaya tavsiye edilir. Her zaman dikkatli bir şekilde satın alınan ürünleri kontrol etmelidir. mutfak temizlik gözlenirse, temizlik düzenli olarak yapılır ve hala orada titrersinekler, bunların sadece kalmak uçtu oldukça mümkündür. Bu daha küçük böcekler bodrum, sağlık ve ısıtma sistemleri, su borularını açılması yoluyla havalandırma sistemi üzerinden bir daire girebilir.

Nasıl mutfakta akreplerin kurtulmak için?

Eğer hala mutfak yetiştirilen tatarcık içinde, kendi yıkımı için iki yol vardır - çok çevreyi yok etmek ve taramalar için ideal meyve sineği yumurtalarını ortadan kaldırmaktır. Ee, ne yapacağız?

 • Bir gerçeği hatırlamak önemlidir, Bitler tatlılar çok düşkün, oldukları, atlatmak tatlı meyve veya şeker şurubu ziyafete davet edebileceği anlamına gelir. Tüm basit ve tahliye en yakın lavaboya onlar için tatlı tablo yapmak kolay. Bir kapta şurubu nalote kez kelimenin tam anlamıyla sonra birkaç tüm midges kapalı uçacak dakikalar ve en önemlisi anı kaçırmak ve şurupla onları yıkamak için vakit olmadığı.
 • getirmek midges yardım etmek başka iyi bir yolu - içmeye davet etmektir. tüm tatarcık aşk nem, ve su ile sitrik asit de tatarcık kaynağında toplamak şeklini gösterir. Ama böcekler su üzerinde filmin nedeniyle batar yok, ama sırayla suya sıvı sabun biraz eklemek için, onu yok etmek.
 • Bir daralmış boyunlu bir şişe içine ekşi ya da tatlı su çevirebilirsiniz. Sinekler kokusu olsun, ama neredeyse imkansız onları geri almak için İçeride, sadece kurtuluş için bir yol olarak boyun belirlemek mümkün olmayacaktır. Tatarcık ile birlikte boşa tutarak şişe suyu değiştirmek için önemlidir.
 • Sen plastik bir kap içinde, örneğin, meyve çürümesi tatlı yem yerleştirebilirsiniz. sarılmak filmi ve onun küçücük deliklere yapılan cam ile örtün. Tuzak gece bırakılmalıdır. Mote kolayca içine nüfuz eder, ancak artık kaçabilir.
 • bant yapıştırın olacak bitlerden kurtulun. Tatlı lezzet çok çekici titrersinekler olduğunu. Onlar oturup hemen sopa.
 • Sen tütsü kullanabilirsiniz. Etkili tatlar - paçuli, ylang-ylang ve mine çiçeği olduğunu. Sen yağ yakıcı, kokulu mumlar ve sopa kullanabilirsiniz.
 • Diğer yardım kafur alkol. Sıcak tava dökmek için gerekli olduğunu ve bitleri öldürür, buharlaşır. Bu prosedür uzun süre odayı havalandırmak için gerekli sonra çünkü bu yöntem, herkesi memnun olmayacaktır.

tüm sivrisinekleri kanalizasyona gönderilmesinden sonra Biz onların üreme ortamı bulmak ve ondan kurtulmak gerek. Eğer yoksa, o zaman çok yakında orada yeni böcekler olacak, bu yüzden onların görünümünü nedenini bulmak için önemlidir olacaktır. temizlemeye başlamak gerekir böylece bu tür eylemler için talimatlar, mevcut değildir. Sadece dikkatli tüm zeminler yıkamak değil, aynı zamanda dikkatle böyle çürüyen sebzeler veya meyve gibi değildi gıda ile tüm dolapları, incelemek gerekir. tatarcık ortaya çıkması kaynağı bir diz drenaj olması ve lavaboda sifonlayabilirsiniz.

amacıyla üreme alanlarını etkisiz hale getirmek için, kanalizasyon delme için herhangi bir vasıta boşaltmak için bir su ısıtıcısı ve kaynamış su ısıtmak için. Bir süre sonra, aynı, ama temiz kaynama suyu yapmak gerekir. Bu bağlantı parçaları ile, örneğin, düşük kaliteli bağlantı boruları için, su sızıntıları hiçbir doğrulamalıdır. Bu gibi durumlarda, tatarcık ıslahı için mükemmel bir üreme alanı olarak hizmet kalıp ile havuzları vardır. Bu nedenle, sızıntının kaynağını bulmak ve düzeltmek gerekir.

Eğer sinekler komşularından sana geldi olduğundan eminseniz, yukarıdaki prosedürlerin tüm apartmanda yapılmalı, ancak ne yazık ki, her zaman mümkün değildir. bu nedenle Bir cibinlik ile daima havalandırma ızgaraları yüklemeniz gerekir ve ızgara duvara yaslanacak şekilde mümkün olmalıdır. boşluklar renksiz silikon ile temizlenebilir. Mutfakta Tatarcıkta içine ve dışına banyo ve arka bodrum çıkmak, nedenle iyi yükseltici sızdırmazlık sıkılığını denetlemek için gereklidir. deliklerin fark ettikten sonra kendi montaj köpüğü veya çimento yama gerekir.

Nasıl bitleri ortaya çıkmasını önlemek için?

Bu sinir bozucu böcekler mutfak görünümünü önlemek için, önleyici tedbirler yürütmek gerekiyor.

 • Veda çöp saflığını izlemek için gerekli olan, temizlik arzu başlı başına bir kova ve kravat iyi olması gereken bir çanta değil, değil mi.
 • Düzenli yıkanacak emin olun.
 • Ayrıca, tablonun tüm kırıntıları ve diğer gıda kalıntı kaldırmak gerekir.
 • hayvanlar evde varsa, onların kase yıkamak için her gün gerekiyor.
 • Lavabonun gecede kirli tabaklar içinde bırakmayın.
 • Meyve ve sebze buzdolabında saklanmalıdır.

daire bitleri çıktı, bu mutlaka kirlilik sahibini göstermez. bitler her evde meydana gelebilir, çünkü mahcup olmamalıdır. Sadece bu sinir bozucu böcekleri yok etmek tedbirler almak mümkün olduğunca çabuk gerekir.

işbirliği için lütfen e-posta: [email protected]

Malzemelerin kopyalanması sitemize doğrudan köprü durumunda ön müzakere olmadan mümkündür.

© 2018 "Mutfakta" Tüm hakları saklıdır

Nasıl mutfakta akreplerin kurtulmak için? iyi tavsiye

can sıkıcı tatarcık olduğu yerde mutfak açık değilken hayatında en az bir kez Her birimiz bir sorunla karşı karşıya. Hangi nedenlerle bu ve nasıl mutfakta akreplerin kurtulmak için geride yalan - bizim makaleden öğreniyoruz.

Bizim mutfaklarda midges konur nedenleri, fazlasıyla yeterli! Örneğin, çok sık yumurta meyve ve sebze bulunabilir uçar, derhal buzdolabına koymak.

Deneyim yumurtalarını çürüyen ürünler inanılmaz bir hızla uçar olgun gösterir - size ve "yeni" tatarcık parti var! Bu karışıklığı önlemek için, kuru ve serin bir yerde meyve ve sebzeleri saklamak için emin olun.

Mutfakta ise orada akreplerin vardı, ama meyve ve sebzeler zamanında çıkarılır, şaşırmayın. Değil daha az sıklıkla evde saklanan büyük soğan, içinde, tabii ki, bizim bidonları, boşaltma kase istila ve bitler.

Nasıl mutfakta akreplerin kurtulmak için?

 1. Bu küçük sinekler ile kavga başlamadan önce, onların oluşma "kaynak" bulmalıyız.
 2. ilk öğe yapıldığında, sen midges yakalamak için tasarlanmış bir ev yapımı lures gidebilirsiniz. Bunlar nasıl yemler yardımıyla mutfakta akreplerin getirmek? Çok basit! Sadece yem kendisi yapmak gerekir ve sonra titrersinekler sizin için her şeyi yapmak.
 3. İçine meyve çürüklüğüne bir parça koymak gereksiz kavanoz (yoğurt plastik beher cam, vs.), alın ve delik gıda wrap kapsamaktadır. 3-5 küçük delik yapmak için gereklidir. deliklerin içinden bir kavanoza meyve sinekleri çürüyen hoş kokusu üzerine midges, ama geri uçamaz: tuzak çalışır. Eğer 15 böcekleri kazandıklarında - temiz kavanoz ve plastik wrap değiştirin.
 4. Nasıl henüz mutfakta akreplerin kurtulmak için? Bir elektrikli süpürge yardımıyla! "Toz toplayıcı" içine sivrisinekler Sucks! Sadece bir numaralı yem aksine bu yöntem enerjinin belli bir miktar gerektirdiğini unutmayın. Ama alıcı tatarcık bu yöntemin avantajları vardır: Eğer çok daha hızlı müdahaleci böcekler kurtulmak.
 5. Mutfağınızda bitler tahliye deliği lavabo (veya banyo) görünmeye ikna değilseniz, önleme ve tıkanmalar kaldırılması için özel araçlar kullanır. Bu granüller, jeller, tozlar, Fümigatörler ve yapışkan bantlar şeklinde gelir. "Mükemmel" mutfakta akreplerin kurtulmak için nasıl sorunu çözer için alternatif bir yöntem de mevcuttur. Ne? Okumaya!
 6. Tahliye deliğe kabartma tozu dökün. Çok ve sirke orada dökmek unutmayın. Birkaç saniye sonrası karakteristik tıslama duyacaksınız. Merak etmeyin, uygun tepkiyi ortaya çıkıyor! tıslama durduğunda, boşaltma deliğine düz su yarım bardak dökün. 15 dakika bekleyin. Bu süreden sonra, pistonu işletmek - Böyle etkiler tıkanmasını önleyecek, öldürme titrersinekler ortaya çıkmıştır.

Mutfakta akreplerin önlenmesi

tekrarlanmasını önlemek için, buzdolabında, sivrisinekler provoke tüm ürünleri kaldırmak için, mutfak (ve ev boyunca), genel temizlik genellikle yürütmek için tavsiye edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

41 + = 44