gölet için kompresör

gölet kompresörlerin nasıl kullanılır

rezervuarlar özel ekipman kullanılarak optimum dengeyi korumak için. havuzun tüm sakinlerinin normal yaşam oksijenle suyun doygunluk bağlıdır. zorla havalandırma için bir kompresör gerekecektir. Bu cihaz, oksijen ve balık yavaş işlemler sahası ve çökelme rezervuar yeteneğine sahiptir.

Tüm özel ekipman gölet için akılcı kullanılmalıdır. Onun görevleri yerine getirecek ve gölet genel görünümü bozmamak için. Cihazların en uygun miktarını bulmak ve su ekipmanın her birimin gücünü hesaplamak için gereklidir. Örneğin, plastik rezervuar içeriğinden hizmetin maliyetini artırabilir ve gölet bakım karmaşık hale getirecek özel ekipman oborudovaniya.Chrezmernoe tutku bir sürü gerekmez.

belirli bir güvenlik marjı unutmayın. gölette balık orijinal içerik söz konusu değildir ve sonunda sahibi büyümeye istiyorsa, bu "rezerv" gelecekte aletlerin yeniden önlemek için yardımcı olacaktır.

ile donatılmış Dekoratif göletler:

 • pompaları;
 • filtreleri temizlenmesi;
 • Ultraviyole lambaları patojenleri öldürmek için;
 • Sıyırıcı (su yüzeyinin üzerinde artıklar tortu toplama cihazı);
 • Aydınlatma.

ekipmanın seçimi rezervuar amacına ve bireysel bileşenlerin kendi ihtiyaçlarına bağlıdır. Her ne sanayi teklifleri bir gölet yüklemek için gerekli değildir. Sağlıklı bir bitki örtüsü ile küçük bir gölet iyi durumda kendisini koruyabiliyor. Diğerleri sadece filtre atlayabilir.

Modern pompa (pompalar) - Yüksek güç ve teknolojik ilerlemenin bir kombinasyon. Hemen hemen sessiz modeller hatırı sayılır yüksekliğe su kaldırmak edebiliyoruz. Yüzey ve dalgıç birimler vardır. Onların seçim projenin özelliklerine bağlıdır. Balık aynı zamanda ek donanım ihtiyacı.

balık havuzları için ek donanım

Göletin cihaz sadece filtreler ve hatta hiç onlarsız imtina edilebilir zaman. Ama su kütlesinin bakımı basitleştirmek ve sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak yapabilirsiniz ekipman yoktur. Balık doğurmak istiyorsanız, o zaman üreme ve sazan yetiştiriciliği okuyabilirsiniz.

balık havuzları ile normal şartlarda sağlamak amacıyla ilave ile donatılmış olabilir:

 • Kompresör ve havalandırıcılar;
 • Su ısıtıcıları (gerekli balık ve bazı bitki türleri, onlar havuzda kışı geçirmek ise).

yoğun balık gölet ile doldurulur, daha o Su havalandırmada gerekiyor. Bu konuda balık havuzları ve yetiştirme ve balık yetiştirme verimliliği ile süs gölet görünümünü bağlıdır.

Amaç ve kompresörün işlevselliği

Kompresörler, çoğu durumda, çorap rezervuarlarda veya daha yüksek su bitkilerinin ile az miktarda süs havuzları ayarlanır.

kompresörler Hakkında anlaşmazlıklar şunlardır: o havuzda ihtiyacı var? gölette balık ve bitkilerin sayısını - Tüm ana kriterini gölet büyüklüğüne bağlıdır, ama aslında inanılmaktadır.

1 m3 başına balık 1 kg: hesaplanması için aşağıdaki formül kullanılarak. gölette balık konsantrasyonunu artırarak, onlar oksijen açlığı acı başlar ve gölet (burada bulabilirsiniz göletin kirliliği fazlası) "çiçeği" başlar.

Kompresör bu sorunla bir yardımcı olacaktır. Ayrıca, havalandırma ve diğer prosesler üzerinde olumlu bir etki zorladı.

 • Soğuk alt tabakalar üst sıcak su karıştırır ve suyun eşit bir ısıtma sağlar;
 • Başarıyla siyanobakteri yaz aşırı üreme mücadele;
 • Bu rezervuarın, oksijen derin tabakalarına sağlar ve gölet ayrıştırılır organik saflaştırılmasını teşvik;
 • Kış aylarında balık atıkları ve dışarıdan zararlı maddelerin atılımı için önemli olan kışın iyi dondurma, korumaya yardımcı olur.

Böylece, kompresör, su hacimsel balık gölet sağlığının normal durumunu sağlar ve temiz olmasına yardımcı olur.

Sanayi yüzeyini ve kompresörlerin alt manzarası sunmaktadır. Yüzey modelleri açıkça görülebilir: yüzeyinde yüzmektedir ve rezervuarın dış formu üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Bu bir seçenek değilse, kompresörün alt seçin.

Resimde yüzeysel kompresör

Bu durumda kompresör kıyısında yüklenir ve su vücut içinde oksijen boru ve hortum vasıtası ile beslenir. Altında su, hava memeleri vasıtasıyla püskürtülür ve çalışmaları havuzun yüzeyi üzerinde kabarcıklar göstermektedir. Bu tür cihazlar, manevra kabiliyeti yüksek, daha hareketli ve uygun bir yerde kurulabilir.

her türlü kompresörleri ayırt edilir:

 • Kolay bakım;
 • diğer ekipmanların Yetenek operasyonu;
 • farklı iklim koşulları altında sürekli olarak kullanma yeteneği;
 • Uzun kullanım ömrü.

kullanılan havalandırma sistemi oluşturmak için diyafram ve piston tipi kompresör. Membran biriminin sessiz çalışmasına katkıda bulunur. Ama aşağıda bu tür cihazların gücü. Bir kompresör kış döneminde kullanılırsa, soğuk membran bakıma muhtaç hale gelebilir ve bunun değiştirilmesini gerektirecektir. süreç hizmetin gerçekten de tüm süreci gibi özel beceri, gerektirmez.

Hava kompresörleri, diyafram Büyük hacimlerde düşük olan basınçlarda stabil hava akımı üretebilen. Bunlar kompakt, hafif ve sağlam su geçirmez gövde bulunmaktadır. en az - bu cihazların mekanizması parça sayısı, basittir.

Güç pistonlu zarı üzerinde kompresör, ancak rekreasyon alanlarında veya evin yakınında bulunan rezervuarlarda kullanılmamalıdır: aeratörün çalışma zarı aksine, sessiz denilen edilemez.

Enerji kompresörleri bağlı elektrik ve mekanik ayrılır. Bu tür cihazlar kalıcı bir iş gerektirir. Bu nedenle, elektrik enerji tasarrufu teknoloji kullanımı. Mekanik rüzgar enerjisi kullanımını içerir. Onlar hiçbir güç kaynağı yoktur yerlerde kullanılır.

Model seçimi rezervuar büyüklüğü ve bunun balık yaşayan oksijen talebine bağlı olarak yapılmalıdır. Performans litre / saat olarak ölçülür. 1 l / h oranında ve suyun 60 litre göre seçilen kompresör. balık türleri farklı oksijenli su gerektirir. süpersaturasyonu Eğer bunlar gazlı embolizmleri muzdarip olabilir.

Mevcut model, aşınmaya dayanıklı bir bileşenlerle donatılmıştır. Üreticiler su kazara girişine karşı motoru korur. Özel bir bakım kompresör gerektirir. Sadece periyodik yağlama parçaları gerektirir. giriş filtrelerin kullanımı, bu cihazların kullanım uzanabilir.

Düşük elektrik tüketimi ile bir model seçerken Alıcılar dikkat. Ama bu en önemli kriter değildir. Kompresör operasyonda kaprisli veya konfigürasyonda komplike sık yedek elemanları, gerekiyorsa bu tür tasarruflar işletme maliyetlerini genel bir artışa neden olabileceğini.

kompresörün Kış kullanımı

Sıcak mevsim havalandırma gölet cihazlar ve aletler çeşitli yoluyla elde edilebilir ise, bir kompresör olmadan kış yapamaz. Sürekli Havuz yüzeyini dondurmak izin vermez, suyun akışı için bir mekanizma hareket ettirilmesi. Buz biriken zararlı gazların altında bulunur ve oksijen beslendiği buz delik oluşturulur. Bu delik aynı zamanda özel ısıtıcılar yardımı ile düzenleyebilirsiniz - buz çözücüleri. Ancak kompresör da hazne içine hava enjekte eder. Balık yetiştirme için gölet kullanırsanız O kesinlikle gerekli.

videoda kış için kompresörü nasıl hazırlanacağını görebilirsiniz:

gölet havalandırma sistemi, doğal ve yapay su depoları normal işleyişi için gereklidir. Enerji tüketimi, iş ve üretkenlik gürültü seviyeleri gibi Kullanıcı Kılavuzu kriterlerini seçerken. Düzgün seçilen kompresör yılın herhangi bir zamanda bakım maliyetlerini azaltacaktır. Ve son ama en az - yenileme özelliğine sahip gölet ekosistemde stabil yardım formu.

Uzun gölet için kompresör hakkında bilgi almak için aradı, sonunda buldum sevindim, her şey çok lucidly yazılır. sorusu, çünkü onun dacha de dekoratif gölet için doğru kompresör seçiminde oldu Havuz "çiçeği" başladı ve bu yüzden, arzu edilen kompresörün türünü belirlemek için. Ben şimdi bu soruna vâkıf için gereklidir düşünüyorum.

peyzaj tasarımı hakkında bilgi portalı. Yazarlarımızın görev sitenin nasıl fotoğraf ve video talimatlar ile, detaylı bir şekilde anlatmak.

Neden bir gölet havalandırıcı gerekiyor

Yapay sanatsal bir rahatlamayla manzara oluşturdu, bir gölet ve tavus kuşu, sadece uygun bakım ile iyi görünüyor. gölet su için Havalandırıcı hava ve hayatı doyuracak olan. durgun su çiçek güncelleme olmadan, hoş olmayan bir sümüksü filmle kaplı ve kötü bir koku edinirler. Bütün canlılar oksijen gereklidir. Balık ve nilüferler gölet yaşadığı oluşturun sadece havalandırma kullanımı ile mümkündür.

durgun suyun havalandırma için objektif nedenler

Gezegenin su sisteminin tamamı sürekli hareket ve dolaşımda olduğunu. Yeraltı, nehirler, göller ve ilgili tuzlu okyanus, su değişimi ve atmosfer içerir. Karıştırma jetleri hava sıkıştırmak. Sadece göletler genel dans katılmamaktadır. Alt da bir izolasyon malzemesi, yağmur damlalarının ile elde edilebilen çözünmüş oksijen kalınlığı karşılayamamaktadır küçük bir yüzey ile kaplı. Sonuç olarak, gölet su yüzeyi ilk cansız ve sonra bu ortamda geliştirmek barınak malign çürümesi ve alg verir. Bunun yerine gölet bataklık en sonunda Fetid.

gölet gerektiği için bir havalandırıcı yüklemek, havuza hava sağlayın:

 1. Gaz çözünürlüğünün ve daha düşük dış sıcak oksijen bakımından fakir bir gölet olur.
 2. Harcanan mikroorganizmalar çamur olarak dibine çöker ve oksijenin yokluğunda azalmaya başlayacaktır.
 3. su birikintisi gerekli hareketin durgunluk önlemek için.
 4. Aktif oksijen açısından zengin su biyolojik işlemlerdir.

Suda yeterli oksijen Eğer ağızda yüzey ve çubuk üzerinde balık şamandıra, hava yakalamak için. planktonları yiyerek, havuz temizlemek Salyangoz, bitkilerin düzgün yüzeyi üzerinde yükselmektedir.

yıllar içinde gölet oksijen açlık deneyimi olmasaydı, bu oldu bir süre için, analiz gereklidir. Herhangi bir ekosistemde belli bir yük taşıyabilir. Gölet çok fazla bitki oksijeni kullanmak ve artık yeter, kapılır olabilir. sebebi havuzdaki balıkların aşırı beslenmesi, ekşi ve kullandığı oksijen bol olabilir. sistem üzerinde aşırı obryblenie çok zararlı etki.

havalandırma için hava beslenmesi için Yöntemler

oksijen ile doyurulurken herhangi bir gölet havalandırıcı, su tabakalarının bir karıştırma oluşturmak gerekir. Ama sakinleri gelen gölet hacmine bağlı havalandırma farklı yöntemler kullanılmaktadır:

yüzeysel hava kompresörleri ile su yüzeyinde yüzen yükleme içermektedir. Onlar çeşmeler oluşturabilir. Su damlacıkları, fiberler ile karıştırılmış, hava ile doyurulmuş, düşme. yüzey üzerinde gazı içeren sırasında bu tesislerinin bir diğer tür, pervane, hava körüğü olarak karıştırıldı, su olabilir. süreç gürültülü ve gölet sakinleri sevmez.

Enjeksiyon yöntemi, bir girdap su akış girişi havada katılımı dayanır. Bu Turbo Jet Montaj ilkesine başladı Aqua Handi içeri hava emilir ve jet sürüklenen bir huni oluşturan, çarklı dalgıç motoru dalgalanmaktadır. su ve hava karışımının, huni radyal hareketini yönlendirilmiş durgun bölgelerin oluşumunu önler edilir. Onlar Bunlar havalandırıcılar balık havuzları için uygundur düşük gürültü, olduğu bir sessizce tıslama işi yayarlar.

Alt yöntem genellikle havuzların havalandırma için kullanılır. Bu durumda, yöntem, kompresör kıyıda ve hava alt bölgesinde tarak hortumun içinden geçirildiğinde kullanılabilmektedir. Kullanılan dalgıç pompalar altta yüklü. Bunlar hava parçaları ile hava schlangam tarafından tahrik edilmektedir. Havalandırıcılar su karıştırılmış ve gaz sıcaklığı seviyelendirme doyurarak. kışın suya batması, onlar yüzeyinde bir kabuk oluşturacak.

Kombine sistemler kıyıda kompresörünün ve hava akış yüzeyinin vardır. diğer bir pompa kullanıldığında, gaz karışımı elde edilir.

yapay rezervuar düzenlemesi seçmek için ne bir yol - boyut ve yaşayan hayvanların bağlı olarak her havza için çözülmüştür. Ama hava kaynağı sağlamak için, hesap iklim koşulları dikkate alarak dondurma gölet önlenmesi, gereklidir. Kışın, gölet havalandırıcı yok olmaktan toplam donma ve balık suyun vücudu kaydedin. Nedeniyle su sürekli güncellenen gerçeğine, yükselir, ayna yüzeyinde oluşmuş imkanı buz yoktur.

Her bir kompresör su sabit bir hacim için tasarlanmıştır. su, fazla oksijen sakinleri için de zararlı, hem de bunun olmaması. Hesaba yılın farklı iklimsel dönemlerde oksijen ihtiyacını almak gereklidir.

Alman üreticiler kaliteli, tercihi bir hava kompresörü seçmek istiyorsanız. gölet için Fiyat havalandırıcı birçok faktöre bağlıdır:

 • kompresörün kapasitesi;
 • Farklı sıcaklıklarda kullanım imkanı;
 • biriminin gürültü;
 • Üreticinin itibarı.

küçük süs göletleri için yaz havalandırıcılar 4-10000 ruble fiyata satın alınabilir. göletler fiyata orta ölçekli yapay rezervuarlar aerators için 40 bin ruble başlar. Tanınmış üreticilerin kış havasından stoklanmış Büyük göletler 100 binden fazla bulunmaktadır.

Örneğin, oksijen kaynağı su 20 metreküp için uygun havalandırıcı havuzu için OASE Aqua-Oksi CWS. 2000 Bu 12 bin, komple motor, iki havalandırma memelerini ve 2 metre U5'in hortum uzunluğu ayarı değer. Kurulum sadece 250W, düşük gürültü tüketir. çıkış 120 metre kaynağına kablo. hat çekvalf belirtildiği şekilde güç kısmı, sahilde ve hatta gölet seviyesinin altında olabilir bulun. Kit, bir tombul çim tarzında iki dekoratif taş dahildir.

elleri ile aeratörün yüklemesini koymak

Yüklemeyi satın almak gerekli değildir. hava kompresörünün çalışma prensibini bilmek ve bunun modası geçmiş dönem araçlarının uzun vadeli kaynağı olması için yeterli. ekonomide ortaya çıkması durumunda, mümkün olduğunca elleriyle gölet için bir havalandırıcı oluşturun:

 • sel sonra sular çukurları sallanan bir tahliye pompası, su kurulumu ile kullanılabilir;
 • inç kanalizasyon borusu - 2 m;
 • Tüp bölümü, 32 mm'lik bir uzunlukta 30-50 mm;
 • Bir dokunun T 45 0;
 • alan;
 • çift ​​kanal içinde su geçirmez tel.

Kurulum kurulum için alınıyor. Bunu yapmak için, hortumu ile tee bağlayın. Diğer taraftan montaj tee sokulur. Dirsek 45 derece döner ve büyük boru eklemek için kullanılır. monte edilen bir ünite adaptörünü. ihtiyacı tasarımı bir çek valf koymak.

Tüm dalgıç pompalar, kapalı bir muhafaza sahiptir. Kurşun tel sızdırmaz bir çift ve okozhushkoy gaz ile çalışır.

Bundan sonra su geçirmez kablolama gerçekleştirin. hedef montaj borusuna zemin ve hava emme borusu az miktarda su seviyesinin üstünde olacak şekilde ona bir yapıya eklenmiş. balık yapısını örtmek için, net koydu. Hava düzgün su akışının giren ve onunla karıştırılabilir, böylece boru eğimli olması gerekir. Biz enjektör mikser aldık.

Bir stok bir yeraltı pompası varsa, onun için kıyıda güzel bir ev inşa etmek mümkündür. ve meme aşınmaya çek valf ve bir koruyucu örgü üzerinde havuza çıkış hortumu takmak. gölet havalandırıcı doğru yerde hortum dekore edilmiş ve tasarımcının hayal gücüne bağlı küçük bir şelale veya benzeri düzenledi. Eğer çalıştırdığınızda hortum hava cebi olmadığı defne altında olmalıdır. pompa ile aynı birim kafes mahfaza yüksük içine daldırılmak üzere.

Eğer bir kompresör var mı? Sonra dalgıç aeratörün Usta. alıcıdan veya buzdolabından araba ile olsun, sahilde onları gerekecek PET şişe bir hortum ile bağlı ve havuzun dibine cihazı yerleştirin. iğneler sürekli akımın delinmiş hava delikleri yukarı doğru yükselecektir. Ama motorları aşırı ısınmasına vermemek için, düzenli aralıklarla açmak için bir zamanlayıcı koymak gerekecektir.

Kompresör başarıyla astar oluklu hortum tarak çakıl onların gömme için şişe dolum, hava çıkışını oluşturmak takmak ve su altında bir balık ile birlikte yüzmek bildirmek için bir elektrikli süpürge motoru değiştirin.

Sen rüzgar güdümlü ile bitki toplayabilir. balıklarla Havuzlara Bu havalandırıcılar kışın kullanışlı. Rüzgar havalandırıcılar uzun başarıyla kış çukurları balık rulo kullanılmıştır. bir metal levhadan veya fıçılara dökülmüştür - olursa olsun olan pervaneler yapılacaktır. Onlar şaftı ve dalgıç miksere dönüşü ileten bükülmüş var. veya rüzgar gücünden kaynaklanıyor kendisi gölet yüzeyinde yüzebilen kurulum, tek bir yerde bağlanabilir. Genellikle döner direk tahta sal üzerinde sabittir. Döner çubuk kavrama kayma yatağı içinde sabitlenmiştir. üç kanatlı bir karıştırıcı, teneke ya da plastik alt.

Bir başka dikkat çekici tasarım pilli üzerinde Strafor sal ile bir elektrik motoru ile yapılır. Çarklar hafif olan dört bıçağın dönme yatay eksen, kendini sal gölet üzerinde hareket ediyordu. Havalandırma yüzeyi. Motor muhafazası, denge, döner bir şaft üzerine monte edildiği, bağımsız türbin tutturma yüzen korunur.

bilgiyi kullanarak, herhangi bir rençper parkı çocukların zevk için el altında malzemeden havalandırıcı tarafından oluşturulan bir şelale donatmak için eski araba lastiklerinden en küçük dekoratif havuz inşa etmek mümkün olacak.

Kompresör Pond: açıklama, tipleri, özellikleri ve yorumlar

Bu yaz yazlık yapay gölet veya baraj organizasyonu - Basit bir işlem kendisini değil. Ama bu bile eylemin başarıyla tamamladıktan ile el katlamak gerekli değildir. Çalışma sırasında su adası, optimum biyolojik durumunu korumak için çaba gerektirir. Bu durumda önemli bir rol oksijen ile zenginleştirerek, bir gölet kompresör tarafından oynadı. Ancak, ve görevlerin aralığı Bu tip cihazların tarafından çözülecek bitmez.

Bir kompresör nedir?

Esas olarak, bu tip hidrolik mekanizma pnömatik araçları uygulama alanlarında ortak olan klasik hava kompresörleri türüdür. Ancak bu durumda, gölet amacı arzını duruyor. plastik modeller olmasına rağmen konut birimi, genellikle paslanmaz metalden imal edilmiştir. İçinde hava akımlarının dolaşımı için bir motorlu üreten kuvvet vardır. Kompresör elektrik prizinden gölet için çalışır, bu nedenle başlangıçta bir güç kaynağına erişim hakkı verilmesi gerektiğini düşündüm dikkat etmek önemlidir. Buna ek olarak, çalışma modelleri için kolaylığı cihazın fiziksel kullanımı kolaylaştırmak ek cihazlar ile donatılabilir. Diğer teknik özellikleri fonksiyonel dolgu maddesi olarak daha önce, belirli modifikasyon belirlenir.

Fonksiyonlar Pond kompresörleri

Havuzlara hava kompresörleri temel amacı oksijen kaynağı zaten söz fonksiyonudur. Dahası, bunun için ihtiyaç yaz kış ortaya çıkmaktadır. Ayrıca, sulu tabakalar karıştırma taşır yaz zaman birimi olarak, düşük su yukarı doğru yükseliyor. Bu montaj su götürür ve dahil diğer yararlı faktörler, organik madde çürüyen gelen yosun ve temizliğin aşırı çoğalması kurtulmak, hangi durgun izin vermez vardır. Özellikle su birikintisi kompresör tarafından gerçekleştirilen fonksiyonların artan önem sırasında suyun donma. Kış buz tabakası oksijen ile doğal su sağlayan durur için. Buna karşılık, kompresör tam balık yaşam için gerekli olduğunu mevcudiyeti durumu dondurucu kuyu korur. Sonuç olarak, ekipman, optimum mikroklima ve gölet biyolojik dengesini düzenlemek için izin verir.

yüzeyde, enjeksiyon ve altta - Bugüne kadar üreticilerin gölet üç tip kompresör üretimi. Birinci düzenleme, üst yüzeyde bulunan ve su spreyi gerçekleştirmektedir. Sonuç oksijen rezervuar ile zenginleştirilmiştir. Böyle modeller yüksek ses operasyon sırasında - Ama bu durumda ciddi bir dezavantajı düşünülmelidir. Enjeksiyon birimi neredeyse sessizdir. Onun özelliği suyu emer ve onunla havayı emen yeteneği yatıyor. havuz için bu tür bir kompresör düşük verimlilik farklı, fakat çok fazla enerji gerektirir. Alt modeller nispeten yeni bir gelişme vardır. Adından da anlaşılacağı gibi, bu kuvvetli karıştırma ve bunun üzerine, alt kısmına monte edilir. Bu tür bitkiler havalandırma açısından en verimli olmakla birlikte, diğer türleri daha pahalıdır.

Birkaç teknik parametreler ile belirlenen Kompresörler çalışma yeteneği. İlk kapasitesidir. Bu ortalamalar 60-80 watt. 60-70 l / dakika performansını sağlayabilen birimleri bu aralıkta. Küçük bir bahçe havuzu için yeterli olacaktır. Ayrıca yükleme türüne bağlı olarak, boyut ve ağırlığa sahip bir değere sahip olabilir. ikinci özellikleri için, ev tipi havuzu için hava kompresörü yaklaşık 7.10 kg ağırlığında olabilir. Yani, özel bir platform üretim ünitesinin emniyetli kurulum için gerekirse gerekebilir, ama tekrar basitçe suya dalmış modeller de vardır.

Kompakt, hafif ve aynı zamanda, bitkinin verimlilik marka adı Pondtech altında üretti. şirket bahçe araziler için hidrolik ekipman imalatında uzmanlaşmış, bu nedenle ürün yelpazesi bulunan ve aksesuarları havalandırıcılar ve kompresör istasyonları edilebilir. olumlu eleştiriler ve ürünlerin AİRMAC'a bir sürü alır. Bu durumda, biz hava iyonlaşma fonksiyonu da dahil olmak üzere, son teknolojik çözümlerin kullanımı bahsedebiliriz. havalandırma havuzuna ve şirket için yüksek kaliteli kompresör AIRWATER sunmaktadır. Bu tür sistemlerin sahiplerine göre, teknik enerjinin minimum harcama, su katmanlarının, sessiz derin ve yoğun karıştırma fark eder. Ayrıca belirterek değer olduğunu aile AIRWATER mevcut entegre çözüm, nesnenin biyolojik özelliklerin çok fonksiyonlu yönetimi sağlamak için simetrik olarak oluşturulmuştur.

Nasıl gölet için kendi kompresörü yapmak için?

Tipik olarak, ev Tamirci drenaj pompasının yardımıyla bu görevi uygulamak. Onun, bu arada, bu nedenle mümkün olan en iyi havalandırma etkinin sağlanması, suda doğrudan kullanılabilir. Aslında, üretim pompa istasyonuna merceğin fonksiyonunun bir tür olarak görev yapacak biri iki hortum bağlantı ile gerçekleştirilir. İkincisi, bu da ters etki kanalı gerçekleştirecektir. tasarımına karter pompa böyle bir yapılandırma için izin verebilir ana şey. bir ikaz, gölet için bu kompresör tam olarak yapacak olan hesabı yok. Elleri rezervuar metal kiriş kurmak için zor olmayacaktır. Suyun oksijen zenginleştirme kütlesinin açısından daha avantajlı bir konuma tasarlamak için gerekli olacaktır.

Görüldüğü üzere, gölet çalışması ciddi teknik eğitim gerektirir. Bu, suyun filtrasyon için dizayn hidrolik ekipman diğer türleri, içermez. Ama her durumda, bu tür çabaların kendilerini ve bakış dekoratif noktası ve biyolojik haklı. Başka bir şey olayın başarı gölet için belirli kompresör vardır kalite özelliklerini etkilemeye devam eder. Etkili havalandırma sağlayacak Fiyat modeli az 5000 değil. ovuşturun. maliyetteki artış artmış ve güç performansı, ama ev kullanımı için ortalama işletme parametreleri için oldukça yeterli olacaktır gibi. Ayrıca güç ünitesinin hasar ve operasyon için kontrol etmek, düzenli olarak temizlenmesi gerekir hizmet biriminin nüansları, unutma.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

94 − = 91