Leroy Merlin giyinme sistemi satın

Dolap sistemleri Leroy Merlin depolama

giysiler satın almak için bir acil ihtiyaç vardır Bir zaman gelir. Tüm insanlar etrafında emredildi yaşam alanı seviyorum. Farklı yerlerde daire bulunan küçük bir dolap üzerinde Asılmış şeyler, o nerede saklandığı unutmak için doğru zaman olabilir. tüm üst sorumsuzluk - sandalye, masa ve kanepe üzerine bir yayılma giysiler. Sonuç açık - pansuman sistemini satın. Tüm öğeler tek bir yerde saklanır. Gerekirse, kolayca doğru olanı bulabilirsiniz.

tekliflerin geniş arasında herhangi giyinme sistemi bulabilirsiniz. Ancak, üreticileri arasında marka Leroy Merlin tanınmış özellikle dikkat çekicidir dolap sistemleridir.

Dolap sistemleri Leroy Merlin: Çeşitleri

Leroy Merlin teklifler aşağıdaki türlerden sistemlerini gardrop:

detay her tür açıklar.

Süsleme sistem panel türü

Bu tip depolama için Sistem en pahalı ve "durum" olarak kabul edilir. Hatta bazen Müstakil denilen.

Dekoratif paneller profillere duvarlar sayesinde yapılmaktadır. Bu paneller ve ekli raflar. rafların yüzeyinin bu tasarım fikri sayesinde mükemmel düz duruyor. Üst giyim orta kesiminde yer alan mağaza şapka için kullanılan sistemin gardırop parçası ve alt rafta, bir kural olarak, ayakkabı koydu.

sargı bazlı sistem, bir metal çerçevedir. malzemenin alüminyumdan yapılmıştır. Prefabrik bundan ve parantez raflar. sargı sisteminin bileşim Çekmeceler, raf ve askı sandıkları içerir. Bu uyum Art Nouveau tarzında veya yüksek teknoloji yapılan odanın tasarımı sığar. tasarım modüler, nedenle montajı kolaydır ve sökmeye olduğunu. sağır duvarların olmaması, tüm yapının kolayca öngörülebilir adrestir. Hızla doğru olanı bulabilirsiniz.

o dayanmaktadır çünkü bu yapı muhafazası da, örgü denir tel raflar ve sepetler. Ile bunların kılavuz rayları duvarlara bağlanmış. Çok muhteşem bir manzara - taraftan da sepetler ve raflar havada yüzer gibi görünüyor.

Bu tasarım modern ve özgün bir tasarıma sahiptir, çünkü şaşırtıcı değildir, çok popüler. Dönüşümü çok kolaydır. Kolayca farklı şeyler çok sayıda ağırlayacak geçtiği raf ve konteynerlerin özel bir set içerir.

Giyinme Sistemi klasik görünüm

Bu MDF (kontrplak) yapılmış çeşitli dolaplar oluşur. Bu en iyi bilinen ve basit bir sistemdir. Bu Sovyetler Birliği'nin günlerinden beri bilinmektedir. Bu bir ya da sıradan bir kabinin daha inşa edilmiştir.

Leroy Merlin dolap sistemlerinin avantajları

Neden ürünler Leroy Merlin seçin. depolama için tasarımlarından farklı olarak, diğer üreticilerin, dolap sistemleri Leroy Merlin Bunlar bir çok avantaj var.

 1. Mukavemet. zarif tasarımı ile İnşaatları Leroy Merlin genellikle daha büyük bir güce sahiptir. Modern teknolojilere göre yapılan özel çelik alaşımların kullanılması yoluyla elde edilir. Ayrıca ağaç kullanılan elemanların bazı üretiminde.
 2. Optimizasyon. küçük bir alan kullanarak, bir çok şey koyabilirsiniz. Ve adanmış sayısız sepetleri, askı ve raflar, sayesinde hızla çok daha kolay onları bulmak için yapmak gruplar halinde şeyleri ayrıştırmak.
 3. Havalandırma. dolap sistemleri Leroy Merlin mükemmel havalandırma, şeylerin "bayat" teşekkür kokusu ile karşı karşıya mümkün değildir. koku sadece bu tür yapılarda birikmez.
 4. Kurulum. Montaj ve demontaj pansuman tasarım herkes zor olmayacaktır. Sen yolculuk sırasında yeni bir dairenin kapısından geçemez dert olamaz. Leroy Merlin dolap, bu, basit olamaz tasarlar.
 5. çeşitli aksesuarlar. Onları kullanarak, kendi ihtiyaçları ve endişeleri dayalı şeylerin depolama sistemini inşa edebilirsiniz.

Leroy Merlin teklifler Birçok farklı elemanlar ve bileşenler, hangi bir kerede veya satın daha sonra satın alınabilir.

 • Raflar. Bunlar raftan satın alınabilir. Bunlar, metal, plastik veya ahşap yapılmıştır. yüksek teknoloji İç mekan için bile cam, yapılabilir. Bunların sayısı rafları ve raflar boyutları müşteri tarafından belirlenir.
 • raflar. Onlar tüm raf yapıdan ayrı olarak sipariş edilebilir. Bunlar çeşitli malzemelerden yapılabilir. Boyutlar da keyfi olabilir. Ayrıca popüler raf transformatörleri - onlar çok rahat ve fonksiyonel.
 • Tamamen giysi için tasarım sipariş edebilirsiniz. Deneyimli profesyoneller hep pansuman sistemlerinin tipinizle doğru istemi ve onun için uygun ambalaj tavsiyede hazırız.
 • Leroy Merlin, sen seçebilir konteynerlerin çeşitli, giyim ve öğelerin öğelerin depolama için. katlanması ve dekoratif kutular çeşitli türleri vardır. Onlar araçları, öğeleri, çocuk oyuncakları depolanması için kullanılabilir. Biz de açık depolama için tasarlanmış kutular bahsetmeliyiz.
 • Leroy Merlin muhafazaları için, raflar, çubuklar, raflar ve sepetler çeşitli seçebilirsiniz.
 • Bu mobilya üretimi için paneller, ayrı ayrı söz etmek gerekiyor. Mobilya panel ve mobilya montajı için iç mekanizmaların bir dizi var hâlâ.
 • kanatlı kapı dolap tasarımı için. Onlar uzay ve kullanımı rahat tasarruf sağlar. plastik, cam ya da ahşap - sürgülü kapıların imalatı için malzeme farklı olabilir. Bu nedenle kayar kapı sistemine merlenovskoy giyim mağazası daire veya evin herhangi bir iç uyum içerisinde sağlar. Ve sürgülü kapılarda yansıtıcı yüzeylerin kullanımı görsel alanı genişleyecektir.

Leroy Merlin zincir mağazalar ulaşın - bu bir gardırop sistemi satın sorununa basit bir çözümdür. Bu tanınmış marka güvenmek, kolayca kendi zevkleri gardırop tasarımı uygun değişiklik seçebilir. o, bileşenlerin çeşitli sayesinde sürekli geliştirmek mümkün olacağını unutmayın. Bir mağazaya gitmek için tek vardır.

Dolap sistemleri "Leroy Merlin": fotoğraflar, yorumlar fiyat

Her modern insan er ya da geç raflarda satın öğeleri genişletmek ihtiyacını karşı karşıyadır. Gömme Dolap, dolaplar, kritik anda, evin etrafında dağınık çekmece sandık, sağ şeylerin arayışı içinde acele neden sahibini altüst. Sıkıcı günlük kilometre gardırop için düzenleyicinin edinimine doğru karar yol açar. mobilya ürünleri bolca alıcı karıştı alabilirsiniz.

Tercihen potansiyel alıcılar, dolap sistemlerinin dikkatini çekmek için zorlayarak piyasada bugün olanlar ile, "Leroy Merlin", en seçici tüketiciye hitap eden bir dizi seçenek.

pansuman sistemleriyle alanınızı düzenleyin

şeyleri saklamak için bir yer tanımladıktan sonra, sahibi tek bir yerde pantolon, elbise, iç çamaşırı, çorap araya gelecek tasarımları için uygun konut seçenekleri aramaktadır. odasına düzen getirmek için tasarlanmış modern tasarım, teklifler dikkate alındığında, alıcılar askılar, sepetler, şeylerin temiz yığınları içine katlamak tasarlanmış rafları, onların yerine tutmak için yardımcı dolap sistemi "Leroy Merlin" derler.

Bloklar yetkin Eğer uzayın her santimetrenin gerekli tüm kompakt, rasyonel kullanımını düzenlemek için izin alanı düzenlemek.

Özellikler paneli tipi sistemi

Üreticiler tasarımları birkaç çeşit sunuyoruz. Her giyinme sistemi, "Leroy Merlin", şirketin katalogunda görülebilen fotoğraf, kendi yolunda çekici. geliştiriciler tarafından sunulan seçenekler, mevcut alana bağlı olarak seçilir. Bazı ev sahipleri gardırop öğeleri yerleştirmek için bütün bir oda atamak, diğerleri duvar raf, raflar, sepetler monte geniş dairelerin övünme ve bir açı atayamazsınız. dekoratif panel sabitleme raf yüzeyini sabitlemek için izin profil vasıtasıyla gerçekleştirilir. Alüminyum metal çerçeve tabanı olarak kullanılmıştır. Sistem askılar, raflar ve çekmeceler içerir. Modüler tasarım sayesinde dolap içeriğini gözlemlemek için yapım hantal bölümleri ortadan kaldırır.

Bu seçenek odaları için, hangi iç hi-tech tarzında tasarlanmıştır uygundur.

Giyinme Sistemi klasik görünüm

, Alanı düzenlemek isteyen Alıcılar organik odanın içine sığacak olan mobilya seçenekleri seçmek eğilimindedir. Dolap sistemleri "Leroy Merlin" Modern trendleri ve moda trendleri doğrultusunda üretti. Ama klasik tarzda takipçileri değil umutsuzluk, sonuçta layık kopyaları kendilerine sağlanan gerekir. kablo bağları yardımıyla ortak bir yapıda birleşmiş Çeşitli dolaplar, genel resmin içine uyum katılacak. MDF veya sunta alırken tasarruf sağlayan, üretim için kullanılmaktadır. Tüketici Tercih renk seçebilirsiniz.

o, kompakt kullanışlı ve kolay monte edilebilen ve 2670 ruble fiyat herhangi ev kadını sevme çünkü mütevazı bir film İdeal dolap sisteminin "Kansas" "Leroy Merlin" ile odalar için yorum hangi müşterilerle olumludur. çubuğunun tahmini yüksekliği 2 m, bağlı olduğu çamaşır sepetidir. uygulamada 2.4 m genişliğinde ve 30 cm derinliğinde üç bölüm vardır. şemsiye, eldiven, kapaklar ve şapkalar, kısa ve uzun dış giyim için askı için raflar. alt sıra ayakkabı yerleştirmek için kullanılır.

giyinme sistemi Mesh, "Leroy Merlin"

Önerilen tasarımları arasında koleksiyonu arasında özel dikkat ayrılan depolama alanı hücresel organizasyonun bir düzenlemesine verilir.

rehberler tarafından Tel raflar ve sepetler ferahlık tesislerinin etkisi yaratarak, duvara iliştirilmiş. katta, bacaklar eksik olduğu, temizlik önlemek için hiçbir şey yoktur. Ama elemanları "hava içinde gezinip" bir tür - modelin tek özelliği değildir. Bu hesaba tesislerinde ve sahiplerinin isteklerine özelliklerini alarak sırayla raf ve sepet yerleştirme kolaylık takdir. Kaldırmak veya tasarım ödün vermeden modül taşı gerekirse Giyinme sistemi "Leroy Merlin", şirket dizini istendiğinde fotoğraflar, izin verir. modeli satın alarak, gelişmiş insanların fantezilerini gerçekleştirmek ve bireyselliğini gösterebilir. çekici ve görüntüleri çeşitli odaları hakkında Dönüşüm örneği, sahipleri iddialı projeleri gerçekleştirmek için izin verir.

Tamamlayıcı parçalar soyunma sistemi

Her aile bireyinin kişisel ihtiyaçları memnun böylece bu tür yapıların sahipleri kolayca bileşenlerinin yerleştirme planı. Sen hazır dolap sistemi "Leroy Merlin" al ya da ayrı ayrı ustanın gerekli unsurları satın alabilirsiniz. Üreticiler ihtiyacı hissetmeden, zaman içinde, emin yaptık sahipleri gerekli mobilya bileşenleri ekledik.

 • Metal, tahta, plastik ve cam raflar. Alıcı doğru miktarda ve rafların boyutunu sipariş eder.
 • Raf raflardan ayrıca sipariş edilmelidir. Malzeme çeşitli kullanılan ve boyut müşteri tarafından işaret etmiştir. Özellikle talep nedeniyle popüler olan kolaylık ve geniş işlevselliği seçenekleri dönüştüren.
 • Çubuklar, sepetler, çekmeceler ve her boyutta dolap öğeleri yerleştirmek için izin çeşitli boyutlarda askılar. Sistem bir yer, şeyleri ancak çocuk oyuncakları için sadece kalıplarını muhafaza etmek olacaktır.
 • yerden tasarruf ve herhangi bir tarzda dekore edilmiş iç, ile uyum amacıyla, sürgülü mekanizma ile kapılar. ağaç hamuru, plastikler, cam, ayna yüzeyinin üretimi için kullanımı. Bu düzenlemelerin her biri iç özgünlük bir dokunuş getirmek için yapabiliyor.

dolap sistemlerinin avantajları

Modern mobilya doygun pazar alıcı bütçe imkânları üzerinde uygun seçenekleri seçmenize olanak sağlar. "Leroy Merlin" üretimi kalitesi, değişkenlik ve yürütme özgünlüğü ile karşılaştırıldığında daha avantajlıdır.

Sahipleri gardırop not:

dayanıklıdır 1. Güvenilirlik yapı. Kullanılmış özel çelik alaşımları uzun bir servis ömrü garanti eder. metal, ahşap, plastik ve cam: Son teknoloji malzemelerin çeşitli uygulamak için bir sistem içinde izin verdi.

alan 2 etkin kullanımı. rafların bir çoğunluğu, sepetler grup şeylere izin verir ve uygun bakış gerekli aksesuar ararken zaman kazandırır.

3. Garantili tazelik gardırop öğeleri. Mükemmel havalandırma istenmeyen kokuları ortadan kaldırır.

Bir bütün olarak ve ayrı elemanlar olarak 4. kolay kurulum yapısı. taşırken sistem kolaylıkla taşınır.

kendi tercihleri ​​doğrultusunda yapılarını oluşturmak için 5. yeteneği. elementler (sepet, raflar, askı ve raflar) çeşitli küçük ölçekli konut geniş kapalı ve sahipleri olarak sahiplerine yaratılmasına yol açar.

Hatta mütevazı bir bütçe 6. Ekonomik üretim izni seçeneğini seçin. Sen 2670 ruble fiyatı için hazır tasarım satın almak ve işe rafları ve aksesuarları orijinal bir kopyasını oluşturmak için zaman için olabilir. Maliyet raflar / sepetleri - 1192 ruble dan.

Soyunma sistemi "Leroy Merlin": yorumlar

Özgün organizatör satın alarak, çağdaş sakinleri şirketleri ve modellerin büyük bir seçim var. Her şirket zorlu müşterilerinin taleplerini karşılamak için hazırdır. Giyinme "Leroy Merlin" Sistem olumlu tüketici değerlendirmeleri var. Demokratik yapılar alıcılar çekmek direnci, dayanıklılık ve değer giyin. Ve nedeniyle klasik tarzda değil, aynı zamanda modern bir tarzda, minimalizm veya hi-tech sadece dekore edilmiş iç seçmek için istekli sahiplerinin özgün cisimleşmiş hali için.

Leroy Merlin Dolap sistemi (13 fotoğraf ve fiyatları)

mağazalarda Leroy Merlin dolap sistemleri çok sayıda temsil etti. Birkaç türlerin geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. En popüler paneli ve örgü modeli.

giysi ve kişisel eşyalar için saklama alanı düzenlemek için gereğini - giyinme sistemi satın almalıyım sebep. özelliklerine bağlı olarak, ya ayrı bir kabine veya tam hazır oda olabilir. aşağıdaki gibi kullanmanın avantajları:

 • hedefe bağlı Rahat giyim dağılımı. Yani, ürünlerini temin benzeri, parti, spor işe ve grup şeyler kolaylaştırır. D.
 • Uzun kullanım ömrü. Modern sistemler görünüm cazibesini kaybetmeden 30-40 yıldır operasyonu dayanabilir.
 • uzayın Örgütü. giyim üreticilerinin yerleşimini kolaylaştırmak amacıyla çıkışları bol sunuyoruz. Burada böyle devam rahat kıyafetler, çalışma giysiler, spor giyim ve koyabilirsiniz. D.

Panel tasarımları çok popüler bir tür. Bunun hiyerarşide premium ürünler ile ilgilidir. Üretim sürecinde, bir kural olarak, bu nedenle doğal meşe, kayın ve da dahil olmak üzere kullanılan pahalı malzemelerdir. pahalı kaplama malzemeleri ilave çekici bir görünüm vermek için kullanılır. ürün yelpazesine sunulan ürünler lüks bir görünüme sahiptir.

Lyon kabine için Çerçeve. değeri: 42x60x233 cm renkli - meşe Sonoma. Maliyet - 2 820,00 ruble.

grubu üretiminde güvenli bir şekilde bir destek duvara sabitlenmektedir, bahsedilen özel paneller oluşturmak için kullanılır. Aynı panelde raflar, çubuklar, çekmeceler ve diğer unsurlar birkaç ayarlanabilir. Ana avantaj, birlik içinde yatmaktadır. katalogdan Herhangi modeli tüm gerekli şeyleri kolay erişim sağlar. Pozitif bir sonuç, ayırma ve bölme eksikliği büyük ölçüde elde edilir. Her bir satır birbirine paraleldir. Üretici en son fotoğrafta mevcut yazının sonunda.

Sunta Sütun. Boyutlar: 60h44.5h201.5 cm beyazlatılmış meşe mevcuttur.. Fiyat: 2 780,00 RUB

pansuman paneli sisteminin lehine seçim için diğer bir nedeni duvarların kusurları maskelemek için yeteneğidir. Duvarların yüzeyinde büyük onarım yapılması sürecinde düzensiz olsaydı, ürün tamamen kendi gizler olduğunu.

Sunta Sütun. Boyutlar:. 60h44.5h201.5 cm Renk: venge. Fiyat: 2 780,00 RUB

metal net sargının ayarlama Larvij. Boyutlar:. 40h120h7 cm Renk: Beyaz. Maliyet: 8388 ruble.

ürünlerin diğer türleri ile karşılaştırıldığında, örgü tipi en popüler. temel nedeni yönlülük ve kompakt oluştur. özelliği grubu metali sepetler ve duvara düzeltilmesi gereken raflara çok sayıda varlığını içerir gerçeğinde yatar. Böyle bir model aksesuar çok sayıda yerleştirmek zorunda olanlar için idealdir. Hücresel çeşitli dönüşümün kullanıcı sınırsız olanaklar sunmaktadır dikkat çekicidir. tasarımı "legkiy9raquo vardır; metalik elementlerin küçük kalınlığa bağlı olarak görünümü.

"Kanzas9raquo soyunma örgü ayarlayın;. Maliyet: 2383 ruble.

sistemlerin belirli türde seçerek, kişisel bir tercih değil sadece odaklanmak gereklidir, ama oda boyutu. Size sunuyoruz Aşağıda kendi daire veya bir kır evinde yerleşim için en başarılı seçenek hakkında bilgi almak için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

43 − = 34