Mikrodalga için konsollar

Duvarda Mikrodalga braket

mikrodalga fırınlar Üreticileri özgünlük ve stil birbirleriyle yarışırlar. Farklı tasarımı ile teknik bırakın hantal tipi ve kameranın derinliğini, ancak boyut mikrodalgada kontrol eder. Mutfakta yer açmak için, çağdaş üreticileri soba dikey yüzeyine monte etmek için parantez sunuyoruz.

Mikrodalga fırın için çeşitleri ve fonksiyon parantez

Bir mikrodalga fırın için Süspansiyon - metalden yapılmış iki parantez. Bir tarafta, bir mikrodalga fırın duvarı tespit edilmesi için delikler vardır. İkinci açı tekniği altında stand. Bu kılavuzun eylem uzatılabilir veya sabit bir uzunluğa sahip olabilir. Orada yapıları arasındaki önemli farklar. Farklı sahipleri tasarım ve duvar montaj yöntemi.

Bir mikrodalga fırın için bir braket nasıl seçilir

Ev mikrodalga fırınlar için bileşenlerin piyasaya gidiş sonra, tanınmış markaların tasarımları bir sürü bulabilirsiniz. duvara braket mikrodalga seçerken Ancak, sadece imalatçı dikkat etmek gereklidir. ana rolü ürünün teknik özellikleri tarafından oynanır. o ekipmanın boyutlarına sığacak şekilde Öncelikle eki boyutunu seçmek gerekir. mikrodalga fırının derinliği duvarından çekilirken, gerçek köşesini yansıtmalıdır.

Sonra ev tehlikeye etmemek için, dikkate fırın yükü almak gerekir. ağırlık tutucu ve bağlantı elemanları tutar nedir, ambalaj üzerinde belirtilen. Ayrıca, duvara braket seçerek, aşağıdaki parametreler dikkate almak gereklidir:

 • (Beyaz çeliğe) rengi;
 • köşeleri arasındaki mesafeyi ayarlama imkanı;
 • gücünü belirlemek;
 • marka üreticisi.

Bir duvarda bir mikrodalga asın nasıl

mikrodalga takmadan önce, düzgün yer seçmek gereklidir. Küçük çocuk varsa, bir mutfak dolabında bir sürgülü armatürü düşünebilirsiniz. Bu mümkün değilse, duvara mikrodalga yapabilirsiniz için braket asmak:

 1. Tasarımınızın çok dayanacak şekilde cıvataları satın alın. Tercih edilen bir malzeme - Çelik.
 2. Bir yere karar verin. gazlı ocak ve lavabo yapıyı uzak yerleştirin.
 3. teknikte genişliğini ölçmek için. Kalem duvarda bu mesafeyi işaretleyin.
 4. Matkap işaretli yerde dört tane girinti yapmak. Delik vidaları vidalı edilecek plastik çapa, çekiç. , Sahibinin vidaları köşeleri Vida soba mikrodalga üzerine koyun.

Nereden satın ve Duvar destekleri ne kadar olduğu için

mikrodalga bugün duvar plakası satın zor değildir. Onlar dükkanlar mikrodalgalar gerçekleştirerek, her şeyi satan büyük bir ürün yelpazesine vardı. Monte etmek ve çevrimiçi sipariş etmek kolaydır, ancak ayrıntıları özelliklere inceleyerek arzu edilir. modelin, markanın üretim malzemeye bağlı olarak 800 1300 ruble gelen - mikrodalga için bu bileşenlerin ortalama fiyatı.

Video: kendi elleriyle mikrodalga fırınlar için bir montaj nasıl

42 yaşında Nikolai,

Üç mobilya panoları ve bir çubuk çapı 22 mm ve uzun 2,2 m kullanarak duvara mikrodalga kendi braket üretti. sabitlemek için, flanşlı metal bağlantı (16 adet) kullanın. Sabitleme duvara monte tasarımlar için parantez aracılığıyla meydana gelir. "Ev yapımı" güzel ve güvenilir olduğu ortaya çıktı.

Duvar mikrodalga ben Tutucu Rus firması için durmak. Özellik dirseği - kayar parça öne doğru çıkıntı yapmaz ve böylece fırının genişliği ayarlanabilir. Bu modelin montajı sorun neden ve ayrıntılı talimatlar verildi olarak bana 10 dakika sürdü yoktur.

30 yaşında Svetlana,

Bir mikrodalga fırın satın zaman, onu hiçbir yerde koymak için ortaya çıktı. Koca metal tutucuları satın almak için teklif, ama aynı zamanda metalik renklerin sadece kopyaları satılan mağazalarda gibi bir sorun haline gelmiştir, ama biz beyaz gerekir. Sonuç olarak, biz küçük beyaz Larvij firması takılarak internette buldum. Onlar bizim beyaz duvarın arka planda görünmez.

Nasıl mikrodalga fırınlar için bir montaj seçilir?

Bunun için ayrı bir oda için arama - mikrodalga fırınlar, sahiplerini yüz bağlıdır bir sorun var. Bu sorunun en iyi çözüm - mikrodalga altında montaj braket.

Neyse ki, bugünün pazar öylesine mikrodalga fırınlar için bir montaj satın almak zor değildir, eklerin büyük bir çeşitlilik sunuyor. Ana şey Buraya - donanım satın yaklaşmak.

Tutucu mikrodalga - özellikle sabitleme

Tutucu mikrodalga fırın - iki metal parantez. desteğinin bir tarafına doğru duvara sabitlenen vasıtasıyla bağlama yer alır. ikinci yan braket sabit bir uzunluğa sahip ya da kılavuzları tarafından kapsamına almaktadır.

Yana mikrodalga fırınlar için braket davranır

Birinci düzenlemede, destek bir mikrodalga fırının bir modelle ve ikinci için tasarlanmıştır - bir daha çok tercih edilen herhangi bir tür mikrodalga uygulanabilir, çünkü.

Duvarda böyle bir ayraç sabitleme, kendi mikrodalga fırında için güvenilir raf olsun.

Nasıl mikrodalga fırınlar için bir montaj seçmek için - montaj seçenekleri

mikrodalga için bağlar çeşitliliğine rağmen, braket seçerken bilmeniz gereken göstergeler grubu vardır:

 1. Kapasite.
 2. metal alanları arasındaki mesafeyi ayarlama imkanı.
 3. güvenlidir.
 4. üreticisi.

Ve en önemlisi - bu bir mikrodalga fırın braket boyutları hesaplanır şeydir. Sonuçta, mikrodalga neredeyse tüm modeller benzer boyutunu fırınlar bile, onların derinliği oldukça farklı olabilir. yapının köşelerinde arasındaki mesafeyi arttırarak ayarlamak kolay olduğu için bir uzunluğu, o kadar önemli değildir. Bu nedenle, derin (ya da genişliği) ayarlanması oldukça kolay olduğundan emin olmak için.

braket yükleme hakkında bilgi için burada mevcuttur: http://remontspravka.com/kak-ustanovit-kronshteyn-dlya-mikrovo/

Sitemizde Bir yorum makalesinde - mikrodalga fırında altında raf Hakkında

o parantez yüklenecek Hakkında, "fırın Mikrodalga fırın" makalesine bakın

Ayrıca, bir ve duvar arasında belirli bir mesafe olmalıdır mikrodalga fırının iyi ve uzun işlem için olduğunu unutmamalıdır. Eğer mikrodalga altında parantez yüzden satın almadan önce, yaklaşık 15-20 cm derinliğine ekleyin. Detaylı bilgi Bir ev aleti veya boyutları ölçmek için bir cetvel üzerinde pasaport bulunabilir.

Her nesne bir kütleye sahiptir ve mikrodalga fırın istisna değildir. braket satın alarak, sizin mikrodalga ağırlığı hakkında unutmayın. konsolun maksimum yük ile kıyaslayın.

duvar destekleri

mikrodalga fırın ağırlığına pasaportun teknik özellikleri dikkate bu cihazın içine koymak gıda almaz - Bir uyarı var. Sadece bir kase çorba ısındı, o zaman mikrodalga fırında 1 kg ağırlığa ekleyin. Eğer bir kaz veya tavuk pişirmek Ve eğer - dirsek üzerinde yük önemli ölçüde artacaktır. kimse senin çeşit hazırlamak istediğini bildiği için Dolayısıyla tespit kuvvetinin, bazı rezerv ile seçmek daha iyidir.

Ve son. Tabii ki, mikrodalga fırınlar için bilinmeyen bir marka, tasarruf para bir bağlama satın veya zanaat yöntemlerle imal kilitlemek için tercihini verebilir. şansa etmeyin!

çökme yaşanan mikrodalga fırın beş metrelik yüksekliğe düştüğünde, tamir edilmez.

mikrodalga için ayraçlar: aralarındaki farklar

Orada farklı destek yapısı arasındaki önemli farklılıklar. Sadece duvar ve tasarıma sabitleme yönteminde farklıdır. mikrodalga için parantez standart versiyonu (aşağıda gösterilmiştir) - beyaz ya da metalik bir.

Mevcut uçuş kontrolü veya değil - Parantez, belki de tek önemli fark var.

çok değil de mikrodalga altında parantez seçim mikrodalga fırın kendisi almaya - O reisi temel görevi olduğu açıktır. Bizim "Değerlendirme mikrodalga fırınlar - Rusya'da mikrodalga fırınlar popüler markaların yorum" bunu ona yardım edecek

o mikrodalga kullanmak zararlı mı? Bütün şüpheler bu konuyu izin sitemizde özel haber

Farklı üreticilerin uygun bir sürgülü kalkış tasarım, t kullanabilir. Belirleyin. Benzer bir braket mikrodalga fırınlar birçok model için uygundur. kelepçesi ayarlanabilir olduğu için, mikrodalga fırının derinliğini bilmek zorunda değilsiniz. Ancak, bu braket bir dezavantajı var - bu daha az dayanıklıdır. Herhangi hareketli parçası kolay kırılabilir. Ve bunun yanı sıra, ek bir sabit bir uzunluğa sahip olanlara göre daha yüksek bir fiyat var.

mikrodalga için Parantez - fiyat kalitesi buluşuyor!

Kural olarak, maliyet düşük kalite parantez içinde, yeterince sağlam bir tasarım ve destek sağlamıyoruz küçüktür. Ancak, popüler markalar için daha buna değer değildir ödemek.

kalkış parantez ayarlanması

Aşağıdaki çevrimiçi mağazalarda, örneğin, mikrodalga fırınlar orta sınıf için bir montaj satın almak daha iyidir:

Ve birçok diğer online mağazalarda 15 $ dan 60 $ arasında değişmektedir fiyat olan mikrodalga, için silah satın alabilirsiniz. Son fiyat braket ve yapıldığı malzemeyi üretmek için şirket bağlıdır.

mikrodalga için Parantezi Satın - bugün bir sorun değildir

İşte gerçek kullanıcıların mikrodalga yorumlara bir braket bulunmaktadır.

mikrodalga için konsollar - tüketici yorumları

adı altında forumu "Otzovik" kullanıcı Ilanna birçok kentsel evlerde olduğu gibi" ve bizim mutfakta bizim istediğimiz gibi bu kadar büyük bir alan değildir: Diyor. Odada alan bir sürü mutfak mobilya ve sert bir yer, boş bırakılması için Ve, ek olarak, çıkış bulunur. Biz çünkü mikrodalga altında parantez bu problem verdi. Parantez Kurulum orada karmaşık bir şey yok, kendilerini yürütülür. Mesafenin doğru hesaplama yapmak için gereklidir.

Parantez içindeki mikrodalga fırın ayarlama

.. Ve beni durdu - Parantez tasarımı kendisi oldukça sağlamdır, şahsen, yani ben (49 kg kilom) için asılı checked! fırın parantez yüklü olduğu ve bir mikrodalga sonra korkunç değildi. Bu nedenle, bir alan eksikliği ile benzer bir sorun var - Ben tavsiye! Şey, güvenilir ve pratik! "

adı altında aynı forumu kullanıcıya At Evgenia13 Ben braket küçük mutfaklar için gerekli bir yapıdır önceki konuşmacı katılıyorum. "Mikrodalga fırınlar için konsollar kullanışlı ve yararlıdır! Ailemiz 6 üyeden oluşur. mutfağa giderken Yani, bir yetişkin gitmek için o sakıncalı olmadığı, ancak kedi hiçbir yerde tırmanmaya! Ve t. Belirleyin. Yapamaz bir mikrodalga olmadan büyük bir aile olarak, o zaman, biz mikrodalga fırınlar için bir montaj almaya karar verdim, bizim minik mutfakta üzerine yerleştirmek için. Genel olarak, mutfak masasında taşıyıcı kol sayesinde çok yer serbest ve bir mikrodalga fırın artık çamaşır makinesi üzerinde asılır. "

modern lüks Ruslar (Rus kadın) mevcut pişirme Başka ne tür? Tabii ki, bir sürpriz elektrikli kıyma makinesi olamaz

tost için Moda da yerli mutfak müdavimlerini üstesinden gelir. cihazlar hakkında burada okuyun: http://remontspravka.com/tosters-appointment/

"Dahili vapur - müşteri yorumları" - Bu makalenin bizim mutfaklarda hala bir yenilik birimin yorumlar polzovateleyt içeriyor

site kullanıcı dns-shop.ru Eugene O diyor ki: "memnun parantez satın alarak. Ben armatürleri 2 parça satın aldı. Elektrik fırınlar (tuğla duvar) - bir dirsek, bir tahta duvar mikrodalga, ve ikinci olarak ayarlayın. Bu tür bağlantı elemanları avantajları montaj kolaylığı, tasarım kalitesi ve uygunluk sütunu yüksekliği ayarlama içerir. Benim için bir sakınca kişisel bir - bacaklar ile mikrodalga vidalanması için delikleri olmamasıdır. Ancak bu delikler güvenilir olabilir ve çok zorlanmadan bunu yapmak için. "

müşteriler iddiasız için Standart braket

mikrodalga için bir manivela Seçimi

Mutfakta yer kazanmak için, bir mikrodalga fırın duvara monte edilebilir. Mikrodalga cihazlar endüstriyel üretim için parantez içinde yardımcı olun.

Bu cihazlar, aslında köşelerini denir tasarım eklenme en - dik açılarda kanal bükülmüş.

mikrodalga için konsollar piyasada veya dükkanda satın alınabilir.

Eğer bir bağlama satın almadan önce, fırının büyüklüğü yazmak için tavsiye edilir. Bunlardan en önemlisi - ağırlık, derinliği ve genişliği. Derinlik birimi duvardan yola aparatı, bir kısmının uzunluğunu aynı olmalıdır. Bu tasarım özelliği kalkış alanı olarak adlandırılır.

Sabit ve değişken köşe ayrılmasıyla - Mikrodalga fırın için bağlar iki tipi mevcuttur. İkinci seçenek - kanal tamamlayıcı bir elemanı ile temin edildiği yapı, itme ve isteğe bağlı bir uzunluğa sabitlemek mümkündür. daha az dayanıklı ve sabit yatak daha pahalı ayarlanabilir ayrılmasıyla Montaj.

Belirli bir yük için tasarlanmış her braket mikrodalga. Bir cihaz nasıl dayanabilir kadar kilo ambalaj üzerinde yazılıdır. doğru monte etmek için yük kapasitesinin hesaplanması için, başka bir fırın ağırlığı beş kilogram ilave edilmesi gereklidir. Böyle göstergeler Eğer mikrodalga koymak gıda ile çanak olabilir.

ambalaj üreticisi tarafından belirtilen değilse mikrodalga fırının güvenliğini ev tehlikeye yanı sıra sağlamak için değil için, mikrodalga için bir montaj satın alamazsınız.

monte seçimi, bunu bir fırın ise, bu duvardan 1520 santimetre mesafede olması gerektiğine dikkat edilmelidir. Bu yüzden köşe yarıçapı elektrikli cihaz derinliğinden daha büyük olması gerekmektedir.

Çoğu mikrodalga fırınlar üreticileri ürünlerine yılda yasal garanti vermemekte ve bu cihazlar on yıl veya daha fazla sürebilir iddia etmektedirler. Ancak, fırın daha önce başarısız olabilir. Ünite on yıl boyunca faaliyet gösterecek bile, daha güçlü ve gelişmiş cihaz satın almak isteyeceksiniz. Yeni biriminin boyutları hala duvara monte etmek örtüşmeyebilir. Eğer böyle bir gelişme durumu koymazsanız, o err ve uzunluğu ayarlanabilen ayakları mikrodalga fırınlar için bir montaj satın almak daha iyidir. Bu durumda, fırın slayt monte kullanmadan monte edilebilir olması arzu edilir. Bu eski Dağı üzerinde yeni cihazlar yerleştirilmesi için daha fazla seçenek verecektir.

para pişman ve hesaplanan daha yüksek güvenlik sınırı ile mikrodalgalar için bir manivela almayın. Örneğin, soba onbeş kilogram ve gıda tabak beş daha ağırlığındadır. Sonra kırk kilogram için tasarlanmış bir fikstür aramaya arzu edilir. Sonra braket eski, aynı zamanda yeni bir mikrodalga fırın değil dayanacak edecek güveni alacak.

Önemli ölçüde, hangi renk monte edecek. Beyaz Parantez sıradan- ve uzay gizler değil. Karanlık noktalar üzerinde cihazı ve göz toz gelmiyor. Eğer on yıl içinde satın mikrodalga ne renk bilmiyorum çünkü Ama, koyu gri veya gümüş braket satın almak daha iyidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

49 + = 59