2 yaş arası çocuklar için yataklar

Bebek yatağı 2 yaşındaki sınırları ile şunlardır: makul bir yaklaşım

En fazla iki yıl veya bebekler veya ebeveyn yatak karyolası uyuyan bebekler.

Sonra ayrı, neredeyse bir yetişkin yatakta onların "hareket" hakkında bir sorum var. Çocuk psikolojik rahatsızlık mobilya hissetmez Böylece güzel ve rahat olmalıdır.

Sen rahat ve her zaman güvenli bir seçeneği tercih edilmelidir. Bebek yatağı 2 yaşındaki sınırları vardır - yetişkin çocuk için en ilginç seçeneklerden biri.

Beşik tamponlar yapmak son derece kolay. Bu, tek bir yatak, bir alçak ve yan panoları olduğunu.

Yaklaşık 20 santimetre yenidoğan için Karyola daha uzundur. 140x70 ve 150h80 santimetre - 2 yaş arası çocuklar için modeller standartlar var.

depolama için çitler ve kutularla Sevimli modeli

Tipik olarak, bu tür bir yatak çekmece içermektedir. Onlar alt kısmında yer alır. Orada yatak ve yürümeye başlayan çocuk oyuncakları saklayabilir.

Tamponlar hareketli ve sabit olabilir. Birinci veya özel nişler içinde sabit veya vidalı. Bu panoları Eksi - Bir çocuk yanlışlıkla da kaldırabilir.

Sabit yatağın bir parçasıdır. Düşük tamponlar (yatak üzerinde 3-5 inç stand) yatağın çevresine yer alan, yüksek - orta uzunlukta bir yatak kadar.

Koruyucu kenarları, sert, yumuşak ve birleştirilir. Katı çıkıntıları havalandırma açısından daha iyi ya da katı heykel olan raf olabilir.

sen uyurken çocuk jant isabet etmediğini Yani, bebekler için bebek karyolası, hem özel kumaş ekler kullanabilirsiniz.

"Mary ve Ayı" bir karikatür bir desenle makale

Biraz pratik kullanımı yumuşak süpürgelik itibaren. Çoğu zaman bu iç köpük ile bazen gergin bir dekoratif kumaştır. Çok kolay kırılır.

Kombine seçenek - döşemeli sağlam süpürgelik.

dayanıklılık için, iki yaşından büyük çocuklar için bir model sürgülü vardır. Çocuk büyüdükçe yatak genişletilir. Bu durumda, jant indirdi veya tamamen kaldırılabilir.

Ne zaman bir yatak seçerken o yapıldığı malzemeye dikkat etmelidir. En çok tercih edilen kayın, huş ağacı veya çam. Onlar ekolojik güvenlik sağlar.

Havalandırmalı muhafaza - 2 yaş arası çocuklar için daha iyi bir seçim

 • tamponlar uykuda bebek düşüş vermeyin;
 • yatak katta kaymadığından;
 • tamponlar uykuya bebeği düşme ritüeli için favori oyuncaklar, çizimler ve diğer öğeleri asmak üzerinde;

 • Birçok model okul öncesi yaş üstü çocuklar için uygun değildir;
 • yanlışlıkla yan vurabilir çocuğu uyuyan;
 • kafes çit eğer işlemek veya ayak çocuk rayların arasına sıkışabilir;
 • Bütün çocuklar kapalı bir alan duygusu ile uykuya devam edemez;
 • altı ürünler kolay kırılabilir;
 • Katı yapılar hava dolaşımını engeller.

Küçük bir sermaye için

daha kolay kurulları ile yatak aralığını anlamalarını sağlamak, Rus pazarında en popüler ve tanınmış model, ayrıca kategoriye ayrılır.

senin kırıntıları henüz 2 yaşında, o bebekler için popüler oval beşik dikkat edin.

Şirket "ABC Mobilya" aktif çocuklar için yataklar üretmektedir. Örneğin, mobilya Funky Auto serisi. Üretici, erkek sunmaktadır "rüya hızının."

Bu modellerin biri - iki yaş arası çocuklar için araba "Yıldırım Funky Çocuklar" babybed.

 1. Bu bir yarış arabası şekline sahiptir.
 2. pencere şeklinde tasarlanmış koruyucu tamponlar.
 3. Malların geri ve raf yanı sıra geniş bir çekmece vardır.
 4. Sleeper - 170h80 santimetre.
 5. Sarı, kırmızı veya mavi - Alıcı bir renk seçer.
 6. Ek bir ücret karşılığında, iki veya dört tekerlek ve hacim ışığı ile bir model seçebilir.

11,500 ruble değerinde temel donanımları ile Yıldırım Funky Çocuklar.

"Yıldırım Funky Çocuk"

Erkek olursa yatakta Şık bebek battaniye burada bulacaksınız.

"ABC Mobilya" kız hallettim. Onlar için, modüler mobilya Funky Baby var.

Üretici "ABC Mobilya" dan kurulları ile yatak doğrultusunda özel başarı arabası şeklinde yapılmış "Cinderella" modelini kullanır. Bu ekip nazik renklerde uyku yapılır: pembe veya krem, ebeveynlerin seçim.

Koruyucu tamponlar kazara damla bebeği koruyacak. Nedeni - kaburgalar. yatak yumuşak parçalarla donatılmıştır. Bu yaralanmadan çocukların korunmasını ve dokunsal gelişim imkanı verir. Bir ücret karşılığında, aydınlatma ve aksesuarları satın alabilirsiniz. 27.780 ruble - Böyle güzellik ucuz değil bulunmaktadır.

Burada kızlar için güzel ve pratik yatak örtüsü almak için.

Funky Bebek

Markanın 2 ila 7 yıl çevreye değer My Little Rüya ilgilenen ebeveynler arası çocuklar için Cot "San Francisco". Model doğal Kafkas kayın yapılmış ve boya ve vernik güvenli esasına ile kaplıdır.

Pratik Cot: kolay keskin kenarları olmayan, sökmeye. İki dahili çekmece sessizce aday gösterdi. Ortopedik baz Avrupa standartlarına uygundur. nispeten yüksek kafes süpürgelik, hafifçe geri kemerli, aristokratik beyaz: Klasik bir tasarıma sahiptir.

Dezavantaj - hayır yatak dahil. ortalama maliyet modeli - 22900 ruble.

"San Francisco"

Ayrıca çevre dostu malzemeden yapılmış Yatak "Pooh" firması "Dubok" - Avrupa üretici Egger gelen MDF ve sunta. Eponymous Sovyet çizgi üzerinde Boyalı. En altta iki çekmeceler vardır. Büyük bir artı - çıkarılabilir jant. Keskin kenarları yoktur. maliyet modeli - 17490 ruble.

ürünü "Dubok" dan "Winnie the Pooh"

Bu tip başka model - karyolası tamponlar Dinozor firması Teamson (Amerika) c. Bu doğal boyalar ile kaplı, çevresel olarak saf MDF. boyalı parlak dinozorlar ve çiçekler gibi Belirgin tasarım. Tasarım keskin köşeler. Fiyat - 15499 ruble.

Dinozor ot Teamson

Cot fabrikadan "Büyüme-Mobilya" "Bir kez mıydı" Sadece iki önemli avantajı vardır. 7590 ruble - alt (120 ila 160 cm) büyür ve oldukça ucuz olarak genişletilir.

"Once Upon a Time" kiti beşik bir yatak ve tekstil unsurlarını içermektedir.

Malzeme - PVC, sunta MDF kaplı. İki başlık her iki tarafında jant ve neredeyse yatağın ortasına vardır.

Ekonomik seçenek - "Bir kez mıydı" modeli

markası "Mebelgrad" dan Yatak "Sonya" katı çamından yapılmıştır. tasarımda Basit: ayakları üzerinde her zamanki yatak. Tamponlar - yatay ızgara. Renk doğal ahşap stilize. modeli poliüretan vernik ile kaplıdır. Ve opsiyonel yatak tekstil unsurları. ortalama maliyet - 7550 ruble.

Beşik "Sonia"

Şirket "Belmarko" makine şeklinde ucuz beşikler yapar. kelebekler ve periler aynı makineyi, ancak boyalı - yatak Boys belli marka otomobil stilize ama kızlar için.

"FSB" model şirket aracı şeklinde yapılır:

 • koyu renkler;
 • Büyük boyalı jantlar;
 • "Rusya'nın FSB." Sözleri

Düşük kıvırcık tamponlar her iki tarafında. sınıf E1 sunta cephe. PVC kenar - ucunda. yatağının altında taban - ahşap çıtalar.

düşük fiyat avantajları arasında. Bugüne kadar böyle bir modelin maliyeti - 4900 ruble dan.

Gelecekteki özel ajan için Belmarko "FSB" dan ürün

Dairenin küçük bir alanda bebek için modern katlama sandalye barındırabilir.

Bebek yatağı 2 - sınırları 3 yıl - savurma bir alışkanlığı var ve çok uykusunda dönüm büyümüş çocuklar için harika. Ama modelini seçerken dikkatli ve akıllıca olmalı.

Bu çitler şeklinde, onların yüksekliği, yatağın inşaat malzemesi dikkat değer. evrensel, çevre dostu, erişilebilir ve değil çok erkekler ve kızlar için: Bugünün üreticileri çeşitli modeller sunuyoruz. Hepsi uyku süresi altın kırıntıları vermek için tasarlanmıştır.

malyshovom zaten küçük hale gelmiştir olarak Şimdi güzellik sadece 2 yıl ve soru, yeni bir beşik satın alarak ortaya çıktı. kamaştırdı modellerinin büyük bir seçim itibaren, yatak olması arzu olurdu, güzel, güvenli ve aynı zamanda konforlu. Evin pencerelerinde veya bir araba uygun kız - Ve oyunun unsuru olduğunu belirtmektedir. ikinci yapılanmaya Eğik, o kadar çok fazla aydınlatma elemanları ve tekerlekleri satın alabilirsiniz.

O 2 yıl içinde bir karyolası oğul taşındı. oğlum yataktan düşen bir hayranı olduğu gibi makul bir fiyata, uzun süre bakıldığında, özel tamponlar arayın. 2/3 yatak uzunluğuna bir yunus şeklinde bizimle bir tarafı. Oğul çok. Öyle olsa bile, o dökülür başarır. Başka bir tahta eklemek zorunda kaldı. Eh ve 3 büyük çekmeceleri vardır rahatça altında.

modeli, boyut, seçimi konusunda ipuçları: 2 yıl tarafı ile Çocuk yatağı

2. yaşın döndüğünde, o karakteri göstermek için, onun büyüme, tat, mizaç karşılık gelen daha büyük bir yatakta doğmuş bebekler için beşik veya beşiğini değiştirmenin zamanı geldi. Bebek hiçbir psikolojik rahatsızlık, çocuk mobilya, rahat ve güzel olmalı hissetti. Bugün, mobilya mağazaları, çok yönlü çevre dostu, ekonomik ve o kadar kızlar için, erkekler için model çeşitliliği oldukça geniş sağladı. Ama aralarında en güvenli seçenek, en rahat ve tabii seçmek gerekir. yetişkin bebek için en ilginç modellerden biri 2 yıllık bir tarafı ile yatak bir bebek.

2 yıllık bir tarafı ile Çocuk yatağı son derece basit yapılmış ve muşamba paneller ve alçak bir ikiz yatak edilir. bunun uzunluğu yenidoğan için bir yatağına yaklaşık 20 cm daha fazla birlikte.

. En modellerde standart boyutlar - Tipik olarak bkz 150h80 140x70 cm, bu yatak, bunun alt kısmında yer alan yatak bebek malzemeleri ya da oyuncak, çekmeceleri içerir.

Tamponlar olabilir:

 • Düzeltildi. Yan rayların beşik parçasıdır. Düşük tamponlar çevre etrafına yerleştirilir ve 3-5 cm yüksekliğinde yatak üzerinde öne - traversin orta yerleştirilir.
 • Çıkarılabilir. Ya vidalı veya özel nişler içinde sabitlenir. Bu çıkıntıların olumsuz çocuklarının yanlışlıkla kaldırılmış olmasıdır.

Koruyucu kenarları, sert ve yumuşak kombine olabilir.

Yumuşak süpürgelik biraz pratik kullanımı seçin. Tipik olarak, bu iç köpük ile dekoratif gerilmiş bir kumaştır. çok çabuk Gözyaşı.

Katı çıkıntıları katı olması veya raf taraklı olabilir. Bebek onları vurmayın uyku sırasında, bir yeni doğan için beşik, hem özel kumaş ekler kullanabilirsiniz.

Kombine uygulama, yumuşak döşemelik sahip katı pervazdır.

dayanıklılık için, çocuk olgunlaştıkça birbirlerinden ayrılmakta tamponlar ile yatak sürgülü çocuklar var. Bu modellerde, çit indirilir veya tamamen çıkarılabilir.

2 yıllık bir tarafı ile Çocuk yatağı ki uygundur:

 • o katta yatak kayma olmadığından;
 • Yan raylar uykuda bebek düşüş vermeyin;
 • kenarında, bebek uyku yardım etmek favori oyuncaklar, çizimler ve diğer öğeleri asabilir.

yatak tür eksileri tanımlanabilir:

 • En modelleri Okul çağındaki çocuklar için uygun değildir;
 • rüyada çocuk yanlışlıkla kenarında vurabilir;
 • Yatakta bir kafes çit varsa, kalem ya da bacak çocuk rayların arasına sıkışmış alabilirsiniz;
 • her çocuk kapalı bir boşluk duygusu eşliğinde uykuya dalabilir;
 • Katı çıkıntıları hava sirkülasyonu önlemek;
 • altı ürünler genellikle kolayca kırılırlar.

Çekmece ve bir jant ile Çocuk yatağı

Bir çocuk için yatak sadece uyku olamaz, aynı zamanda diğer eşit derecede yararlı işlevlerini yerine getirmektir. Yani, oyuncak ya da yatak çarşafları için dahili çekmeceli seçenekleri vardır. Böyle tasarımlar oldukça çok yönlüdür, kreş ve uyumlu bir görünüm içinde yer kazandırır. Kullanışlı modeller düzene çocuklarının öğretmek isteyen velilere hitap, roll-out mekanizması ile donatılmıştır. kutu, bir veya iki olabilir. Üreticiler hesap çocukların tercihleri ​​dikkate alınarak, ürünün yüzeyini hazırlamak.

Nasıl sınırlara sahip yatak seçilir?

Bugün, modern pazar 2 yaş arası çocuklar için mobilya çok farklı modeller sunar, ancak ebeveynlerin birçoğu güvenlik nedeniyle yan rayları vazgeçmeye hazır değildir çünkü o, çocuk çekmeceli yatak ve alıcılar arasında en popüler süpürgelik olduğunu. Bebek yatağı yetişkinlerle aynı bakmak zorunda değildir. Uygun bir modeli seçerken zinde ve sağlıklı olmak için bebek uyku yardımcı olacak bir dizi gereksinimi göz önünde bulundurulması önemlidir.

Bir ağaç (kayın, çam, huş) için bir beşik opt satın alırken en iyisidir. toksik olmamalıdır yüzey beşik ortaya çıkardı ve formaldehit içermemelidir Lak veya tonlama. güzel parlak ve göze hoş, fakat çevresel açıdan zararlı bebek mobilya cila altındaki ahşap değeri pratikte sıfırdır. 2 yıllık bir tarafı ile Çocuk yatağı sadece daha pahalı ama daha güvenlidir vernik, su bazlı, ile kaplı olabilir.

Talep ve metal mobilya - bir ağacın kıyasla, dayanıklı, çevre dostu, ancak daha soğuktur.

Çok fazla çocuk yatakları sunta levha üst, bir kısmı sağlık formaldehit reçineleri için zararlıdır. mobilya seçerken, koku alma duygusu dinlemek: koku endişe verici ise, hatta satın düşünmek gerekmez!

Aynı zamanda beşik üssünü teftiş önerilir. Hala çocuk "gece sürprizler" nin vakalar olduğundan bu, oldukça sağlam ve raf olmalıdır. Kötü kurutulmuş yatak temelinde bir tek parça kalıp hızla ortaya çıkmasına katkıda bulunmaktadır.

çocuk yeni bir beşik üzerinde uyumaya uygun ve rahat için, "tabiri caizse, vprityk9raquo satın olmamalıdır; - Yatakta çocuğun yükseklikte en az 20 cm daha uzun olmalıdır.

beşik şilte - en temel. Bu düz, ortopedik olabilir ve 6 cm'den fazla olmayan kalınlık gerekmektedir. Dolgu maddesi lateks tabakası ile aynı doğal hindistan cevizi ya da hindistan cevizi seçmek en iyisidir. Bu minder çevre dostu ve en iyi fiyat vardır. çok daha pahalı ebeveynleri daha mal olacak yüksek kaliteli yaylı yatak satın alın. Ürün şeklini değiştirmez Yani, periyodik diğer tarafa döndürülmelidir. İyi bir fikir ona gerekirse yıkanabilir çıkarılabilir kumaş desteği sağlanacaktı.

Doğru seçilmiş şilte sağlıklı uyku bebek anahtarıdır unutmayın.

modern mobilya piyasada karyolası 2 yıl boyunca çeşitli seçenekler karşılayabilir. modelleri yatak, işlevsellik, tasarım birbirini fiyat, malzeme, boyutundan farklı, vb. E. sınırlara sahip erkekler için bir bebek yatağı olarak seçilebilir, ve kızlar, veya evrensel varyant için. Ayrıca, bu mobilya arabalar, oyuncak ya da ev şeklinde yapılabilir. Ve çocuğa bütün bu birçok bebekler genellikle bu kaprisli ve en yatmadan ile zorluk, çünkü her gece yatağa gidip uyumak istedi.

Ebeveynler genellikle yataklı kanepe tercih. kurulları ile bu çocukların yumuşak yatak çizgi film ve renkli çizimler ünlü kahramanları ile farklı şekil ve renklerde olabilir. erkekler için - kızlar için vs robotlar, çeşitli arabalar, spor öğeleri vardır - .. Çiçek, prensesler, bebek, vs ...

kurulları ile yatak hatırı sayılır aralığında sıralamak yardımcı olmak için, kategorilere göre gruplandırma, en popüler ve tanınmış örneklerinin da ver.

Şirket "ABC Mobilya" Çok aktif yürümeye başlayan çocuk için yatak üretmektedir. Örneğin, "Funky Otomatik" mükemmel bir çocuk bir dizi hızı hakkında hayal. Bu tür bir model, bir yarış arabası "Yıldırım Funky Çocuklar" bir yatağı 2 yaşından büyük çocuklar için tasarlanmış olmasıdır. Bu modeli uyuyan -. 170h80 Koruyucu tamponlar pencere şeklinde yapılır görüyoruz. Yatakta bir geri, bir raf ve geniş bir çekmece vardır. Renk - sarı, mavi veya kırmızı. Buna ek olarak, belirli bir ücret karşılığında, ürün aydınlatma ve iki veya dört tekerleği seçebilirsiniz.

"Yıldırım Funky Çocuklar" Fiyat - 11500 ruble.

Üretici "ABC Mobilya" da, kız hallettim "Funky Bebek" Onlara modüler mobilya yaptığını yazar. , Taşıyıcı şeklinde olduğu; O flanşlar yatak "Zolushka9raquo özellikle başarılı oldular. Bu uyku gerçek bir mürettebat olduğunu. Model narin renklerle yapılan: pembe veya krem, ebeveynlerin seçim.

kazara düşmelere karşı bebek güvenliğini sağlamak için koruyucu tamponlar vardır. Ek bir ücret karşılığında size aksesuar ve aydınlatma satın alabilirsiniz.

Böyle güzellik için Öde 27780 ruble etmesi gerekir.

tamponlar ile en çevre dostu beşik

My Little Rüya marka San Frantsisko9raquo" bir modelini sunar; çevreye değer müşteriler ilgilenen 2'den yaşında çocuklar için.

emniyet temelinde yapılan kenar boya ve vernik ile kaplı ahşap Bu çocuk yatak. Ürün pratiktir: keskin kenarları kolayca demonte edilebilir. 2 dahili çekmeceler vardır. Avrupa standartlarını karşılayan Ortopedik tabanı. Tasarım klasik. Biraz aristokratik beyaz arka kavisli yüksek tarafla da çocuk yatağını, bu. Ortalama modeli fiyatı - 22900 ruble.

Fabrika "Büyüme-Mebel9raquo; Byli9raquo kez karyola" sunar; sadece iki erdemleri sahip. 7500 ruble - çocuk (120 ila 160 cm arasında) birbirinden uzağa hareket ve olmamalıdır pahalı büyüdükçe modeli. Kit aynı zamanda bir yatak ve tekstil unsurları içerir. Malzeme - MDF, PVC sunta kaplı. yatağın ortasına yatağın başının her iki tarafında iki kenar vardır.

2 yaşından büyük çocuklar için bebek karyolası

Çocuk 2 yaşına sonra, bir daha geniş yatakta küçük beşik veya beşiğini değiştirmenin zamanı geldi. Bugüne kadar, depolar 2 yaş ile bebek yatak çeşitli sağlanan ve geniş bir ürün yelpazesi içinde, aslında iki yıllık bebek gerekenleri belirlemek çok zordur.

Okul öncesi yaştaki çocuklar için en iyi seçenek 10-15 cm yanal yan yüksekliğe sahip klasik bir tek karyolası, kabul edilir. Süpürgelik eğer çocuk olacak, zemine yataktan bir yastık, battaniye ve çarşaf kayma rüyada düşen çocuğu sağlamakla birlikte, aynı zamanda izin vermez, sadece çok debelenmeler. Tipik olarak, kenarlıklı yaştaki bir çocuğun 2 yıl süreyle böyle bir yatak başarıyla yatakları ve oyuncaklar depolamak için çekmeceli bir dolap ya da göğüs yerine çekmeceler, dibinde olduğunu. gerçi daha az işlevsel Başka bir seçenek, - bu başlığı olan bir ortak çocuk yatak. Hiçbir koruyucu süpürgelik ve uygun kutuları vardır, ama çiş bir genç haline gelmiştir zaman, daha sonra kullanılabilir. Eğer çok böyle bir yatak gibi değil, ama uyku yeri sınırları ile olması gerekiyorsa, o zaman belki sınırları 2 yaşındaki çocuk kanepeler dikkat edilmelidir.

kurulları ile Yatak çocuğunuz için ek koruma sağlayacak

Çocuklar için yaş iki yıl doğal malzemelerden yapılmış mükemmel ve nispeten ucuz çekyat sahip döşeme olduğunu. Bu alerji, nefes alabilen, kolay ve hızlı bir genişletilmiş neden olmaz oldukça konforlu seçenek yatak var. Tek bir yer haline Bu koltuğa için, altta bulunan bir şilte, kanepe ek bir bölümünü ortaya koymak gereklidir. katlama mekanizması çocuk için dayanıklı ve güvenli olduğunu aslında çekyat avantajı. senin yürümeye başlayan bir parmak veya tamamen herhangi bir uzvu karıştırmak hangi küçük boşluklar olmadığından. Bu mobilya ek olarak zararlı olabilecek herhangi bir küçük parça yoktur, bir rüya daha fazla güvenlik yürümeye başlayan çocuk için, 2 yıldan fazla duvarlı çocuk kanepeler vardır.

sandalye-yatak Genişleyen - modern ve yataklardan biri bir çocuğun odası için ortak seçeneklerdir. Monte edildiklerinde, bu geniş koltuk sandalye ve gelişmesinden sonra - bir kişi için tasarlanmış geniş bir yatak. En popüler çekyat ile yatak vardır - yatak erkekler için gemilerin ya da araba şeklinde olduğu, hem de kızlar için antrenörler.

Sandalye, yatakta oldukça rahat ve kolay çalışması için

Bugüne kadar, katlama koltukların çoğunluğu "akordeon" denilen dönüşümün sözde mekanizma yoktur. Üç parçadan oluşan bir koltuk, katlanabilir, bu, tek bir çizgi inşa edilmiştir. Tek bir yerde sonuçlanan bir çok tam ve rahat uyumak için. Ancak, bu mobilya böyle ilkokul öğrencileri olarak büyük çocuklar için daha uygundur. katlama mekanizmasının önemli avantajı - Kompakt, zengin özellik ve dairenin her türlü iç uyum.

Ayrıca anneler için Karyola gölgelik dikkat, bu böcekler ve tozdan bir süs değil, aynı zamanda koruma ibaret değildir.

2 yaşındaki bebek yatak - herhangi çocuğun odasında vazgeçilmez nitelik. Yatağın seçimi ile makul ve ciddi ele alınmalıdır. Maksimum rahatlık, güvenlik, çevre dostu malzeme, hem de yaşına uygun - Ana kriterler bebeğiniz için bir yatak seçerken.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

97 − 94 =