erkekler için Yatak makinesi

erkekler için Yatak-arabalar

zor bir görev - Küçük çocuk uzun bir günün ardından yatağa gitti koaksiyel. Ama hangi bebek, mutlu tırmanmaya yetişkin bu sorunla başa çıkmada yardım edeceğini düzenli yataklı.

Erkek olursa Yatak-makine - Çocuk odası iç süslemeleri olacak ebeveynler için vazgeçilmez bir araçtır.

farklı boyut, şekil, işlevsellik tabii otomobillerin Favori oyuncaklar çoğu çocuklar. Benzer bir yapıya sahip Yatak böyle büyülü bir yerde uyumaya aşılamaz arzu yol açmak olur olumlu duygular, neden.

Bir seçerken yatak-makineler dikkate ürünün, kalite boyutlarını almalıdır. Uygun bir güvenlik sertifikası ile ahşap sadece parke veya plastik - yüksek kaliteli ve güvenli malzemelerden yapılmalıdır Her şeyden önce. çok daha kullanışlı doğrudan kontrplak yerine çocuğun omurga için çünkü ortopedik doktorlar, dibe çıtalı öneririz.

Genellikle bu yatakların çocuğun yaşına gelen bir standart boyuttadır. Tabii ki, güvenlik için keskin köşeler ve kenarlar olmalıdır.

Yatak-makine geleneksel yener:

  • Özgün, şık tasarım;
  • detay, büyük ve açıları tehlikesi yoktur;
  • işlevsellik.

modeline bağlı olarak, bu yatakların özel tamponlar küçük donatılmıştır, bebek gece boyunca düşmedi. Bazıları gece lambası olarak kullanılır tekerlekler üzerinde aydınlatılır. Diğer ek depolama sistemleri ile donatılmıştır. Bu tartışılmaz avantajı yatak ortopedik yatak yerleştirme imkanı olduğunu belirtmekte fayda vardır.

makinelerin şeklinde yatak Varyantlar

Piyasada yatak tarifsiz sayısı, farklı karakterler veya temalar makineleri vardır. Bu ateş, polis, yarış, spor (Ferarri, Mustang, Audi), çizgi film karakterleri.

bir kutu ile bir çocuk için Yatak-makine - güzel ve işlevsel. çekmece başının veya dibinde yüklenir. yan duvarların alt kısmının cephe. alt yükselir ve niş podkrovatnom uzayda kullanıldığı bir kaldırma mekanizması ile modeli vardır.

Bir çocuk için yüksek yatak makinası -, uyku çalışma ve uzay oynarken içerebilir çok fonksiyonlu kompleks.

ikinci gruba sağlanan tasarım loft yatak uyuyan. Ama uzay altında küçük bir ikamet isteklerine dayanarak inşa edilebilir. oyun sitesi bebek okul öncesi eğer uygun olacaktır. Üniversite öğrencileri dolapları ve raflar, masa tranformerom her türlü çalışma alanını düzenlemek gerekir. "Tavan" yardımcı olacaktır merdiveni tırmanın her yaştan çocuk için bir zevk tırmanır.

Erkek olursa Yatak-kanepe makinesi - Orijinal ve ekonomik. Geceleri tam yatağa güne göre küçük bir kanepe dönüştürdü. Genellikle bebeğiniz için konfor ve koruma sağlar yumuşak kol dayama ve yastıklar vardır. Couch da ise çekmeceler vardır ve odada yer kazandırır.

Bir çocuk koltuğu yatak makinası - yumuşak ve parlak bir seçim. dezavantajları ortopedik yatak ve şeyler için hiçbir kutuyu kullanmak için, kendi yetersizlik vardır. yadsınamaz bir avantaj uzay kazandıran kompakt boyutu ve tarzıdır.

Piyasadaki makinelerin şeklinde yataklar özellikleri ve üretim malzemelerinin büyük bir çeşitlilik verilen. ilk etapta olduğunu hatırlamakta yarar var seçerken güvenliği ve ürünün çevre dostu ve sonra güzelliktir.

bilgi kopyalama Sadece kaynak doğrudan ve endeksli atfen izin verilir

Erkek olursa Bebek yatağı makinesi - 30 fotoğraf

Yatak makinesi kesinlikle memnun ve düşünceli düşünür ve biraz neşeli ve zararlı kapris olsun. Bu kitapta oynamak için eğlenceli ve uyku büyük bir zevkle olacaktır. bir çocuk için Yatak makinesi hoş bir sürpriz olacak.

erkekler için Bebek yatağı makinesi

bazen ilk bakışta göründüğü gibi herhangi bir o kadar kolay değildir seçmek böylece anda benzer modellerin büyük bir aralığı vardır. ilk etapta bir yatak seçerken gereklidir kalitesiyle dikkat, ve sadece çekici bir görünüm. Sonuçta, kalite onun küçük usta ne kadar süreceğini bağlıdır. yatağa kendisi dikkat edin. Mutlaka güvenilir ve kullanışlı bir olmalıdır. Ancak bu durumda böyle bir yatakta hissederiz oğlunuz uyanıklık sırasında ve uyku sırasında hem rahat ve konforlu.

Önemli olan nokta gerçektir Malzeme hangi yatak yaptı. üretiminde kullanılan bütün malzemeler, çevre ve güvenlik standartlarına uygun olmalıdır. Bunu doğrulamak için, detaylı bilgi ve kullanılan malzemeler ve bunların emniyet seviyesini bulabileceğimiz alakalı sertifikaları kullanılabilirliği hakkında satıcı sormak. Ayrıca önemli Tehlikeli makine veya keskin açılar bir yatakta eksikliğidir.

Bugün, makineler Farklı takım yataklar vardır. Örneğin, parlayan ışıklar, aydınlatma, uzaktan kumanda ile ışıkları ile donatılmış modeller de vardır. seçim kolay olmayacak bebeği hazırlayın!

Makinenin yatağı geniş bir model aralığında bugün sundu. Bir yangın, bir ranza otobüs, yarış, vb: Böyle bir yatak olarak, örneğin, var Farklı renklerde olması ve vb spoyler, dönen tekerlekler gibi nitelikler, çeşitli olabilir

Makine yatağının boyutu gelince, onlar farklıdır: .... * 210cm 80, * 190cm 90, 80 * 180 * 80 cm ve seçim çocuğunuzun büyüme bağlıdır 160 cm.

Erkek olursa Bebek yatağı makinesi - Fotoğraf

Bir çocuk olarak kendinizi düşünün. Sonra hayal bile olabilir böyle şeyleri! Çocuğunuza çocukluk tadı hissetmek için fırsat ver!

erkekler için serin ve çok farklı beşikler, arabalar

erkekler için Parlak ve sıradışı beşik-arabalar - Bir rıhtım gelecek erkekleri düzenlenmesi için ilginç bir çözüm.

adamlar için bu yatak oyunları için en gözde mekanı haline gelmiştir. Ebeveynler gitmek mutlu özellikle küçük çocuklar, onları uyku için onları takdir ediyorum.

Tasarım Normal bir yatakta dayanmaktadır. Tasarımcılar kaplanabilir çevre, ulaşım farklı mod için stylizing. Pahalı modelleri, hoparlör ve araç trafiğinin sesi taklit ışıkları ile donatılmış El vericisi ile dahil, işi ışıkları vardır.

Cot-makine - mobilya parlak ve sıradışı bir parça, bu alanı düzenlemek için etrafında, baskın hale gelir.

Herhangi genç erkekler yaşlı 3 yıldan Kırmızı spor araba rüya

Özellikle önemli kreş oluşturulan atmosferdir. Bu çocuk odası ise, uygun tematik kullanarak duvarları çizmek için yeterlidir:

  • Duvar kağıdı "Tuğla" veya yollar manzaralı duvar kağıtları;
  • vinil etiketler;
  • akrilik boya ile boyanmış.

Trafik kurallarına, yol işaretleri ile otomotiv tema oyuncaklar, poster yardım etmek çırpın.

tonda Mobilya - Orijinal yatak mükemmel tamamlayıcısı (fotoğraf)

Bir genç için garajda süslenmiş bir nimet odası olmak. Fit loft tarzı, art deco, bağbozumu.

İç tematik özellikleri kullanarak, endüstriyel aydınlatma taklidi ile oluşturulur:

  • kasıtlı kaba depolama sistemleri ( "garaj" raf, açık dolap);
  • veya neon dili;
  • gümüş çerçeveler içinde afişler;
  • Ses yalıtımı ve diğer vazgeçilmez ile iyi ses sistemi.

İltica gencin Kayıt genel tonu - çelik gölge ile gri. Krom parçalar üzerinde durulması tavsiye edilir.

Bir garajda bir oda

Çocuklar için bir aydınlık ve neşeli iç oluşturmanız gerekir.

Küçük alanlar ışıkta çizmek tercih edilir, ama soğuk tonlar. Aşırı büyük boşluklar zengin, sıcak tonları gerektirir.

Daha büyük makine yatağı, ekstra alan bir oda olmalıdır. küçücük yatak odasında dev cip tüm uzay boğulmasını sürer.

Bebekler için Seçenek

araba şeklinde Üreticileri yatak fikirleri ve uygulama orijinalliği bolca yarışırlar. Sonuç olarak, ebeveynler yaşınızı ve çocuğun hobiler eşleşen oğlan modelini satın alabilirsiniz.

Genç sürücüler için Yatak-makine karikatür altında stilize, ya da sadece eğlenceli bir ulaşım (otobüs, cip veya itfaiye aracı).

genç seçenekleri - Daha gerçekçi efsanevi yarış arabaları kopyaları (Ferrari, BMW, Lamborghini) ya da taşıma çizgi film karakterleri simülasyonu (Batmobile ve diğerleri.). Bir çocuk koltuğu için bir vaka çalışması Ek iç mekan.

ranza modelleri çift ​​katlı otobüsler, lokomotifler, itfaiye araçları altında tarz. birbiri üzerinde iki özdeş araba yatak yerleştirilmesi bir varyantı vardır.

Sarı Lamborghini bile genç zevk şaşırttı Öğrenci odası yapma küçük olanlar için Parlak modeli

Bebek yatağı, gelecekteki sahibinin yaşa bağlı erkekler için araba boyut ve tasarım değişir. modellerin çoğu, çünkü bir alçak vardır genellikle spor araba taklit eder.

olacak bir beşik ortopedik yatak yenidoğan bebeği seçin.

4-5 yıla kadar küçük çocuklar için Gösterişsiz modeller benzer yatak bulunmaktadır. yan ve alt uç paneli yapıları üzerindeki dalgalı girintiler parlak renklerde boyanır, tekerlek yapıştırılmış.

5-8 yaşındakiler Bu yaş grubu için yatak üretimi plastik kullanmış çünkü zaten, daha gerçekçi gerektirir. Malzeme daha doğru bir araç geometrisini görüntüleyebilir. Bu unsurlar, zengin renk taklit ve otomotiv boya özel vernik geçiştirmeye izin verir.

10 yaşından büyük çocuklara Tek veya yarı varyant tam yatak zaten satın aldı. Bu modeller sadece taklit ilham vermez genç, için tasarlanmıştır. Yataklar en gerçekçi ya ekler veya orijinal otomobil parçaları kullanılarak yapılır.

Bed-makineler onlar uzunluğunda ayırın kalmamasıdır özelliği. Bu nedenle, belirli bir modelinin seçilmesi dikkate sahibi ve Bir yatakta ait tahminen ömrü büyümesini almalıdır.

Yatak boyutu çocuğun yaşı ve büyümesine karşılık gelmelidir. 155 x 67 cm 3-7 yıl sadece küçük bir yatak boyutu için. Boyutu 190 x 90 cm veya 240 cm eski ihtiyaç "yetişkin" versiyonları olanlar için.

ranza veya çatı yatak satın alırken tavan yüksekliği düşünülmelidir - çocuk badana temas etmemelidir.

Eğer mobilya için yaptığı veletlerini arıyorsanız, iki çocuk için güvenli ve estetik büro seçtiğinizden emin olun.

Her yaştan çocuklar için çift seçim

modeller genellikle üretici bir gece lambası olarak konumlandırılmış LED'li bir ışık "ön" ışıkları ile donatılmıştır.

çocuk uyanık Ama eğer onların ışık, çok parlak ve gece ışığı gibi rahat bir ışıltı onun yönü. daha uygun bir gece lambası kafasında yer alan ışıklar, kullanımı gibi.

Aydınlatma bazen beden ve tekerleğin kontur altında, arabanın çevresini donatmak. Çok etkileyici görünüyor ve çocukları sevdi.

Bazı düzenlemelerde, yan çocuk giysi saklamak için uygun olan bir çekmece, Resim. Bazen üreticileri yerine başka bir yatak var kutusunu donatmak, ancak "sürücü" ve kim "bir yolcu" olduğunu olacak çocuklar arasındaki olası anlaşmazlık olduğunu.

giysiler için kutuya erişim yatak gizlenebilir. Sonra bir kaldırma mekanizması (manuel, yaylar veya gaz yaylar) tarafından şilte tamamen yükseltmek gerekir.

garajda durdurabilir yatmadan önce sürücüye bir direksiyon ile donatılmış Bebek "arabalar". Çift katlı modelleri torbayı delme, slayt, halatla donatılabilir.

Işık farlar geceleri yolu aydınlatmak

genel olarak yatak makinelerin imalatı için kullanılan:

Ne zaman malzemenin kalitesini ve gücünü izlemelidir satın alın. Kontrplak - ucuz şeyler, ama çok kırılgandır. Kontrplak elemanları hızla kırmak ve çocuğu yaralayabilir, deforme.

Cot-Cip

Sunta Otomotiv lamine fotoğraf baskı istenen görüntüyü oluşturmak için. canlı ve güzel bu malzemeden yapılır Modelleri. Ama böyle yataklar genellikle küçüktür ve dekoratif tabaka zamanla ayrılmak olduğunu.

mukavva - bu ürünün ömrünü artıran bir örtülü ve gücü üretim aşaması özel bir filmdir sunta bulunmaktadır. Koruyucu tabaka, zararlı duman reçine miktarı (sunta yapıştırıcı bileşeni) azaltır.

MDF - sıkıştırılmış talaş ve lignin bağlanmış parafin (odun üretilen doğal polimer). Malzeme çevre dostu hem de ahşap mobilya gibidir. MDF nem ve mekanik etkilere karşı dayanıklıdır.

plastik - sentetik polimer. Karmaşık şekilli otomotiv parçalarının üretimi için kullanılır. olan plastik kalitesi, sertifikalı olması halinde, o:

Güvenlik malzemesi ve mobilya satın öncesinde incelenmelidir uygunluk belgesi, tarafından onaylanması gerekmektedir. Çocuk mobilyaları emniyet sınıfı E1 düşük değildir karşılamaktadır.

Bir çocuk 5 yıldan daha eski için kontrplak ve sunta Mavi yatak

Yatak-makine bir çocuk için - bu müthiş bir fikir. Onlar her çocuğun olmalıdır çocukluk harika bir atmosfer oluşturmak. Bir yatak seçerken, özel dikkat malzemeleri ve ilgili cihazların güvenliği ve kalitesine dikkat edilmelidir.

Ne kadar güzel ve özgün. Erkekler yerine her zamanki yatak ve iç sıkıcı ve donuk odalarının bu beşik seveceksiniz. ve bir büyü izlenim çocukluk ruhu hissedebilirsiniz. Tasarımcılar her zaman yeni fikirler geliyor ve gerçeklik haline çevirmek ve bu harika. Benzersiz bir şekilde dekore oda vererek, küçük oğlu memnun etmek gereklidir.

Uzun bir süredir eşim ve ben odaya oğlumuz koymak için ne tip bir yatak hakkında karar veremedi. Bu makaleyi okuduktan sonra nihayet biz sorunuz tüm sorunları dizildi. Yatak (farklı özelliklere sahip) farklı malzemelerden yapılabilir anlaşılmaktadır. Sonunda biz plastik bir yatak seçti. Çünkü, sen yapabilirsiniz hemen her şekil, çevresel ve güvenlik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 83 = 87