Koltuk torba armut

Koltuk torba iç (60 tasarım fikir)

Merhaba, sevgili okuyucular! Tabii ki, her birimiz bir ev sahibi olmak istiyor veya apartman en rahat, güzel ve rahat. Ve hepimiz istenen işlevi gerçekleştirebilir rahat ve ilginç mobilya seçmek için çaba anlamına gelir. Peki neden sözde çerçevesiz mobilya bakma - sandalyeyi torba şeklinde. farklı ev odalarının torbanın iç sandalyeyi nasıl göründüğünü görmek ister misiniz?! Nestle iken siteden daha fazla çalışma incelemeye devam et "evde konfor."

Koltuk torba iç.

kökeni torbası sandalyeler hakkında kısaca.

en bu mobilya gerçek ismi fasulye torbasını bir "anlamına armut sandalyeye (fasulye torbası)» 'gibi sesler gerçeği ile başlayalım.' tarihçi güvence göre, bu tür mobilya buluş, İtalyan aittir. o birlikte yumuşak malzemeden 12 adet diktim ve ürün "Deniz kestanesi" denir - tasarımcı Roger Dean, bir kez 1967 yılında bir mobilya fabrikasında "Tepesi" nde çalıştığı bilinmektedir olağanüstü bir fikir geldi. Aslında bu ürün artık dünyaca ünlü sandalye-armut ilk prototipi olduğunu.

yani, dayanıklı kumaşın dış kapak, iç kapak ve köpük tanelerin büyük miktarda - Bu mobilya birçok bileşen içermektedir.

 • Yumuşaklık. Sandalye minderi nedeniyle keskin köşeler olmaması, hatta çocuk odalarında kullanılabilir, çocuk kapalı aktif oyun sürecinde onu yaralar olamaz.
 • Hareketlilik. Kolayca böylece yerden yere onun eğilim değişen hiçbir problem hareket ettirilebilir. Şimdi bu sandalye yatak odasında duramaz varsayalım, peki, yarın oturma odasına geçmek için.
 • iç bir temel transformasyon olasılığı. Bu mobilya sandalye-armut böylece hızlı, kimseyi satın almak ve kolayca sevdikleri oda dönüşümü anlamına gelir geniş çerçeve sandalye, aksine daha uygun.
 • Olasılık vardiya kapsayacak şekilde. her an, yıkanır, kurutulur ve konabileceği, bir ek çıkarılabilir kapak ile donatılmış bu tür bir çok çerçevesiz sandalye.
 • omurgayı yüklemeyin Yalan ve üzerinde otururken zaman. Çalışma sırasında, fasulye torbası mükemmel bir kişinin rahatça üzerinde zaman harcamak sağlar vücut şekline uyarlar.

Bir çocuğun odanın köşesinde koltuklar çanta.

 • Sık kullanım itibaren kapağın alt kısmı, zamanla zemin yüzeyinin sürtünme inceltilerek ovmak edilir. Bu dava değiştirilmesi gerekir anlamına gelir.
 • Kullanımda, ürün içindeki bilyalar koltuk ilave benzer granüller, küçük hacim doldurmak zorunda olacağı anlamına gelir, deforme olacaktır.

Yeşil kreş Mavi fasulye torbaları.

İç Ülke renkli bez, kot veya keten hurda yapılmış armut biçimli torba, büyük bakacağız.

Stil minimalizm ziyade, koltuk oldukça standart bir formu değil dövmek bir taklit yönlü geometrik şekiller olalım.

İskandinav tarzı gri veya beyaz altından kaba çuval kumaştan dikilmiş fasulye torbaları, büyük bakacağız.

etno-tarzında İç mükemmel bir hurda yapılmış renkli yumuşak osmanlı ya sandalye-armut, yanı sıra tematik desenli kumaşlarla birlikte olsun.

Vintage tarzı çiçek veya puantiyeler fasulye torbası yenmek için en iyisidir.

ekinde Loft tarzı oda, deri veya denim bir kapak ile çerçevesiz mobilya deneyebilirsiniz.

Şık stilleri öncü fyuzhion ve pop sanatı. İç çağdaş sanatçıların ünlüler veya sergileyen resimlerinin portrelerini tasvir eden renkli kapaklı sandalyeler armut satın almak daha iyidir.

Stil Hi-Tech parıldayan gümüş kumaştan yapılmış fasulye torbaları, yenecek.

çocuk odası iç toon tarzına uygun tarzda çerçevesiz sandalye seçilmiş ya da sadece parlak renkler kapsar edilebilir.

Bu görünmek, iyi, ne tür bana böyle rahat bir koltuk var, ama inanabilirsiniz olur, öyle!

Uzun tatiller için gayet uygun koltuklar armut. O temel insani duruş adapte, oturup, aynı zamanda yalan sadece rahat.

örnek çok büyük bir futbol topu, zar, pul, penguenler ve diğer küçük hayvanlar şeklinde için Sallanır-çanta, simülasyonlar çok çeşitli olabilir. Böyle karmaşık tasarımları çocuk odası en etkileyici yanı sıra diğer tematik alanlarda bakacağız.

Çerçevesiz puf. başlık itibaren ürün osmanlı görsel anımsatan ve böylece onların görünüş, renk ve dekor bağlı olduğu açıktır, bu osmanlı oturma odasında yerleşmek ve bir çocuk yatak odası olabilir.

İri fasulye torbaları tür yazıları çok iyi televizyon karşısında bir alanda yaşamaya alışmış olsun anlamına gelir birkaç kişi sığabilir kanepeler bir tür, görevi görebilir.

kreş veya yatak içine harika bir uyum iki parça halinde yastıkları Koltuklar-dikişli.

Çocuk odası için yüzeyler yağ birikme eğilimi bir nem kovucu ile sandalye ve armut satın almak daha iyidir.

renk ve kumaş çeşitli.

bu olabilir yüzden, dış örtü için kumaş ile başlar edelim: şönil, flok, deri, naylon, Greta ve oksfold Taslan (plaschovka). Ancak İç torba pamuk ya da polyesterden dikilir.

renkler için, odanın kendisinin renk düzeni ile hedeflenen gerektiği gibi, o yüzden mavi torba ve sarı gibi uygun mavi ve sarı tonlarında, dekore çocuk odasında diyelim. Deri koltuklu oturma odasında, kahverengi renk ve malzeme çerçevesiz koltukta benzer almalısın. katta kabarık halı ile bembeyaz yatak odası harika tüylü Belenky sandalye-armut bakacağız.

Aslında, bu sandalyeler renk çeşitliliği çok etkileyici, bunlar kırmızı, siyah, mavi, pembe, sarı, turuncu, mavi, yeşil, mor, vb olabilir Eğer ürün için doğru tonu bulamıyorum Ama bile bir tutam, uygun malzeme seçimi ve bu makalenin sonundaki videoyu izleyerek kendinizi cheholchik dikmek olabilir.

Modern dolgu için temel malzeme, polistiren boncuklar (boncuk) diye adlandırılır. Bunlar ağırlık zararlı maddeleri ve daha hafif yaymazlar. Ama aynı zamanda bu sandalyelerde biz ürün daha yumuşak ve rahat hale sintepuh eklemeye başladılar. karabuğday, kuru fasulye ve kağıt: Evet, daha önce bir dolgu anlamıyla el gelen her şeyin olarak kullanılır.

Nasıl sandalye-armut bakımı için.

Oldukça basit bakımı, kirlenme derecesi, üst kapağı kaldırılır ve kurutma işleminden sonra, çamaşır makinesine gönderildi ve ütü kapak sandalyeye alınır. Evet, sadece periyodik temizlik için, bir elektrikli süpürge, buhar, fırça veya nemli sünger kullanabilirsiniz.

Koltuk torba elektrikli süpürge ya da bir buhar jeneratörü ile temizlenebilir.

sandalye-armut (video) Marka:

Bugün, çantada iç sandalyeyi nasıl göründüğünü göstermiştir. Katılıyorum, mobilyalar ile oda çok daha taze, uyumlu ve şık görünüyor.

4 comments

Mükemmel seçim Bu çantaları sevmiyorum rağmen. Büyük evde olmaları ve uygun, ama daire çok yer işgal edebilir.

Svetlana, evet, çok fazla yer kaplamaz, ama sadece inanılmaz, rahat!

Merhaba Sen sandalye çanta satmak?

Merhaba, hayır, biz sadece bilgilendirici bir site.

Yorum ekleyin Cevabı iptal

 • Ünlü evler (45)
 • Ev ipuçları (5)
 • Kesme (304)
  • Banyo (17)
  • Oturma odası (30)
  • Dekorasyon (135)
   • elleri ile (82)
  • Çocuk odası (23)
  • Koridor ve koridor (16)
  • Mutfak (23)
  • Yatak odası (30)
 • Çevre Düzenleme (21)
 • Olağandışı binalar (8)
 • Onarım (51)
  • Cteny (25)
  • Paul (13)
  • Tavan (13),
 • © 2013-20 ** Tüm hakları saklıdır. yasak Ev Comfort sitesinden malzemeyi kopyalanması. Gizlilik Politikası.

  Koltuklar-torbalar: doktorların yorumlar, özellikle üretici ve çeşitleri

  Çerçevesiz mobilya popülerlik kazanmaktadır. oldukça kolay ve uygun şeklini anlamak için ilk etapta tüketicilerin çoğunluğunun sandalye kazanmak - çantalar. niteliklerin Yorumlar farklı, pişmanlık ve övgü satın alma sırasında kendiliğinden bilinç düzeyine azalır vardır.

  İtalyanlar hayatı seviyorum ve sık sık niteliksel günlük yaşamı tamamlayıcı, yeni fikirler, şeyler ile dünyayı şaşırtacak. katı bir çerçeve olmadan sandalyeler ilk kopyaları 1967 yılında ortaya çıktı. birkaç kişi mucidi görkemi, sağ kim olduğunu bulmak iddia - İtalyanlar bakımı, zevkle dünya nüfusunun geri kalanı yaratıcı düşünce yararlanmıştır.

  İlk fasulye torbaları fasulye ile doldurulmuş ve rahatlık ve çözümlerin özgünlüğü furor söylenir. Klasik model, armut şeklini andıran bir sandalye olarak kabul edilir. Daha sonra, o döşemeli mobilya tasarım yönünün büyük bir potansiyele işaret form için birçok seçenek icat edilmiştir.

  çerçevesiz modeller önemli bir avantajı göreli değil her sandalye veya kanepe transfer edilebilir kolaylığı, fakat hemen hemen herkes kuvveti altında hareket. Bu mobilya hep hafif formları olduğu, hiçbir çerçeve kullanım güvenliğini sağlar ve bu nedenle, herhangi bir şakalarından çocuk oyunları yaralanma olmadan. vücudun hatlarını takip eder ve her pozisyonda onu destekleyen çünkü konforlu bir sandalye, konfor hissi tarafından el her insan yerleşmeden.

  Çerçevesiz sandalye iki kapak oluşur: alt maksimum yük taşıyan, (dış), üst dekoratif fonksiyonu gerçekleştirir. ne malzeme bu iki kabukları ile yapılacaktır itibaren büyük ölçüde uzun ömürlü, konfor, transformasyon ürünleri bağlıdır. Dolgu sandalye az önemlidir. Fasulye, karabuğday kabuğu, Döşeme köpük, polistiren boncuklar ve daha birkaç seçenek - çerçevesiz mobilya içinde olabilir hepsi. seri üretimde, doldurmak için Doğal malzemeler, kimse kullanır ve hangi seçeneklerin koltuk için en iyi performansı göstermek - torba, gerçek tüketici kitlesi daha iyi bir reklamcılık yapımcı düşündürmektedir.

  Ayrıca üretim çerçevesiz mobilyada kullanılan malzemeler, örneğin fasulye torbaları gibi ürünlerin pratik önemi boyutları vardır. bir yetişkin için bir sandalye seçerken tüketici yorumları arızaları hakkında söyle. mobilya Üreticiler örneğin, 75 cm için, bir çapa belirtir. Bir çocuk koltuğu için uygun bir boyuta ki, yetişkin bir koltuk küçük olacaktır.

  Sandalyenin boyutları - torba büyümeye bağlı olarak:

  • Çapı 70 cm -., Yüksekliği 150 cm geçmeyen kişiler için uygun değildir.
  • Çapı 80 cm -. Uygun olduğunda 170 cm büyümesi.
  • 90 cm veya daha fazla çapı - 170 cm yukarıda kişi için herkes için rahat ve zorunludur.

  İç torba dolguyu tutmak ve onu oturup sadece güzel bir sandalye olmadığından, dikkat çekici yükü korumak ve neredeyse düşmek gerekir. Aynı nedenle, bir iç kapak germek için elastik-bir oranda olması ve torba gövdesi şekillendi gerekir. pamuk, polyester - Rusya çerçevesiz koltuk genişleme sabaha de, iç kapaklar karışık kumaşlar arasında karşılaştırma yapıldı. Bugün, yeni malzemeler ve mobilya iş uzmanları bir iç örtü eğrilerek bağlanmış dokunmamış malzeme ile bir sandalye seçmek önerilir. materyal dikişler de değil raspolzayas, uzun süre hizmet koltuk yeterince yoğun olmalıdır.

  Dekoratif dış kapak hemen her dokudan yapılır. bez "Oksford9raquo iyi kanıtlanmış;. Onun pratiklik hem iç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. sokakta bir döşeme ile mobilya bırakarak, endişelenmeyin gerekir - bu çok değil ıslanırsa, çabuk kurumasını, kolayca kirlenme bir sünger ve deterjanla temizlenir ya da araba yıkamak için.

  Dış kaplama sentetik deri, deri, kumaş imal edilebilir - pamuk, Oxford, flok, yapay kürk, iç ben gibi tüm uygun ve bir kelime. Daha önemli özellikleri üst kapağının içine dikili fermuar. fermuar uzunluğu bir dolgu maddesi ile iç kapağın çapının en az% 80 olmalıdır. koşul yerine getirilmediği takdirde, büyük ihtimalle kabuk hem ciddi ölçüde artması kırmak için, yıldırım hızlı kullanılmaz hale gelecektir, yalnız dolgu maddesi miktarının düşürülmesi gerekebilir ve bu görünüm ve konfor kaybetti.

  onlar kaldırıldı ve otomatik çamaşır makinesinde silinir çünkü bütün olumlu üzerinde dekoratif örtüler, Tüketici değerlendirmesi. Malzemelerin değerlendirilmesi üyeleri küçük odak dolgu üzerine vurgulayan daha kapsar, ancak bazı yorumlar anlatmak:

  • Koltuk - Çanta "oksford9raquo; Bu olumlu eleştiriler aldı. Kumaş bakım ve operasyon dayanıklılık kolaylığı gösterir. Birçok renk yelpazesi, rahat dokunma hissinde gözlemlemekteyiz. negatif değerlendirme, müşteri kumaş çok toz toplar olduğunu göstermiştir.
  • naylon Koltuk torba. Bu malzemeden yapılan örtüler incelemeleri mevcut değildir, ancak kumaşın hakkında değerlendirme çok vardır. o da, giyer tüketicilerin hikayeleri göre, şekil, renk uzun korumakta% 100 sentetik malzemeden oluşur. Ayrıca, kumaş mükemmel silinir, bu toz tutmaz. Negatif kaliteli kumaş nefes alabilen olmadığını kabul ama önemli değil sandalyeler çanta için kapsar.

  Birçok üretici bir dolgu maddesini ihtiva iç kılıf olmadan fasulye torbaları sunuyoruz. Bu fiyatı düşürür, ama çabuk çirkin bir mobilya parçası yapıyor. Operasyonda dikişleri farklı olabilir ve dolgu kapağı kaçınılmaz kirli olsun, bırakın ve imkansız tüm içeriği ile yıkayın olacaktır.

  Yüksek kaliteli suni deri - çanta - sandalyesinden dikili dahil bir iç kapaksız çerçevesiz mobilyalar için kullanılan tek malzeme. İyi kalite özellikleri hakkında bu yer kaplamayan aksesuar konuşma Yorumları - lekeleri hızla çıkarılabilir, toz malzeme germe, oda, aşınmaya dayanıklı, birikmez. belirtilen eksikliklerin yaz aylarında çok hoş değil, ama isteğe bağlı olarak bir pamuklu bez atabilir ve ev soğuk ise problemleri, kışın ortaya çıkar. Koltuk torba deri de dış işlemi tolere.

  sandalyeler çanta için Ortak yardımcı maddeler:

  • Strafor. küçük köpük balonları olarak - diğer bir deyişle. coğrafi durumuna, nispeten düşük maliyetli, düşük ağırlık ve yüksek hacimli: Bu, çeşitli nedenlerden dolayı en çok dolgu maddesidir. Bu tür bir dolgu maddesi ile bir sandalye seçerken, bir kalite özellikleri top yoğunluğudur. Nitel polistiren alt seviyeleri sandalyenin hızlı çökme sağlayan, en az 25 kg / m3 arasında bir yoğunluğa sahiptir. Ama her durumda, köpük dolgu o kötü şeklini tutar dolmaya periyodik gereklidir.
  • Lastik cips. Böyle bir dolgu boks armut, yanı sıra küçük mobilya öğeleri üretti ile o hızla aşağı oturur ve büyük bir ağırlığa sahip olduğu, mobilya o karıştırmak zordur, şeklini kaybeder. değiştirme durumunda tamamen kutulardan içeriğini değiştirmek gereklidir.
  • hava ile Kauçuk granül. hava kauçuk topları oluşturulmasında ilave edilir. Dolgu maddesinin bu türü, en yüksek fiyat kategorisinde yer almaktadır. Bu, büzülme en dayanıklı penostirolnym yardımcı madde çok az büyük olan sandalyenin toplam ağırlığı ile, rahat, eklemek gerek kalmadan uzun bir servis ömrü vardır. müşteri yorumları göre, kauçuk elastik dolgu ile sandalye çanta, hızla ısıyı muhafaza heba etmemesini, vücudun şeklini alarak.

  çerçevesiz mobilya Üreticiler standart mobilyalar, döşemeli mobilya ve bireysel girişimciler için dikiş slipcovers uzmanlaşmış küçük özel şirketler yapma neredeyse tüm işletmelerdir.

  Hemen hemen tüm insanlar yorum çerçevesiz mobilya nitel özellikleri bir sandalyede kaplı polistiren dolgu, ilişki - çanta. Yorumlar torbalarına dolguyu doldurmak için sürekli bir ihtiyaç söz. Gösterdiğini belirtir köpük içeriğin hizmet ömrü, üç aydan bir yıla kadar değişen kullanım yoğunluğuna ve kullanıcının ağırlığına bağlı.

  Koltuk torbası severler bu küçük kusur, rahatlık ve konfor daha önemli çünkü bir parçası için. daha sürekli endişe bir nesne daha kapris benziyor rağmen bazı bitmiş ürünü tamamlayacak ihtiyacı karşısında, mobilya maliyetine polistiren, yüksek maliyeti ve dolayısıyla sabit bir artış satın almak imkansızlığını göstermektedir.

  Çoğu zaman, mağazalar standart modeller çerçevesiz koltuk sunuyoruz:

  • Modeli "Grusha9raquo; - şekil aslında meyve benzer. Farklı boyutlarda mevcuttur, yetişkin ve çocuk izleyiciler için uyarlanmış. Bu oturmak için bir yer olarak popüler ve yeterli geri sıkıca desteklenir. grusha9raquo" puflarının Yorumlar; Farklı yanı sıra başka model üzerinde bulunmaktadır. Tüm dolgu bağlıdır - bu çökme kadar yakalar, nasıl sandalyenin boyutu - nasıl rahat yetişkin ve kapak - bu dayanıklı, bakım ve iç uyması ne kadar kolay.
  • Modeli "Myach9raquo; bir futbol topu şeklinde form ve tasarım idam çoğunlukla çocuk kitleye hesapladı. Çocuk mobilya bu parça ile çok mutluyuz, sadece farklı oyunlar için kullanılabilecek yerden başka bir yere taşındı.
  • "Örnek Mat9raquo;. Bu seçenek çok büyük bir yastık benzer. çok küçük alanlar için uygun değildir, herhangi bir yere eğildi ve bir mini kanepe, Salon almak, vb. D. çok yer gerektirir edilebilir.

  Bugüne kadar, çerçevesiz mobilya seçenekleri çoktur. boş alan miktarına bağlıdır Hangi çanta sandalye seçmek daha iyidir, bir yetişkin için bir sandalye-armut geniş alan kaplar. mobilya bu parça sadece döşenmiş değilse gerekli boşluk bireysel olarak saymak.

  tüketici ve profesyonel tahminleri

  Çerçevesiz mobilya ama sadece iç bir tamamlayıcısı olarak, popüler. müşteri yorumları göre, açık havada, bir kitap ya da TV izlerken ile sert bir günün ardından dinlenmek bir yaz eğlencesi için uygundur. torba - Sandalye rahat mı? ezici yorumlar demek - evet. Birçok toplantılar için mobilya diğer türlü çerçevesiz koltuğu kullanmak için bir fırsat alışverişinde değil. Fakat aynı zamanda, bu aynı fanlar torba boşa harcama hızlı ve sık sık dolguyu tamamlamak zorunda şikayetçi ama bir hisse senedi ile bunu satın alamazsınız - fazla yer kaplar.

  Sandalyenin Yorumları - onun kolaylık oldukça büyük boyutları hakkında klasik çanta konuşma. apartmanda büyük bir boşluk olması halinde kullanıcılar çerçevesiz Mobilya kazanmak için tavsiye edilir. Çocuklar söz konusu olduğunda, burada tahminlerde koşulsuz kabul ve olumlu bir değerlendirme izlenebilir. Çocuk koltuğu - torbası gerçek bir ara - kolay, hipoalerjenik, güvenli, nazik, hayal uyanır sağlığa zarar vermeden aktif oyunlara girme fırsatı verir.

  ortopedist ve onlar koltuk-torba kullanımının genel insanlık durumunun üzerinde olumlu etkisi olduğunu iddia - Tüketici değerlendirilmesinin yanı sıra, doktorların görüşüne dinlemeliyiz. Uygun yumuşak kucağında bulunan hızla rahatlatır adam, ilk aşamada dışarı fırlattı kas kelepçeleri, duygusal stresi hafifletir. Hipoalerjenik dolgu Eğer tüm mobilya keyfini çıkarmanızı sağlar. Doktorlar uyarmak tek şey - uyku ve sabit oturma için koltuk torbası kullanmayın. Tüm aşırıya kaçmadan iyidir.

  En iyi koltuk, çanta Bakış 8 çeşit

  Mobilya Bu parça orijinal performansına çok popüler sayesinde, kullanımı ve uygun maliyetle sırasında konfor arttı. Fasulye evler, sokaklar için uygun torbalar, halka açık yerlerde (eğlence).

  çocuklar ve yetişkinler için çeşitli dış tasarım için seçenekler, boyutları vardır. Bazı nüanslar ileri kullanımını etkileyen, bu yüzden çerçevesiz ürünleri seçerken dikkate değerdir.

  • Yastık - oturmak veya rahat birkaç kişi yalan hangi büyük mat şeklinde evrensel üründür. Oxford, Sürü, Kadife, süet yapılmış.
  • Armut - en popüler modellerinden biri. Bu koltuk gövdesi geri elverişli tuşu aracılığıyla ağırlığını alır.
  • Muz sandalye sandalyenin geleneksel performansını benzer. Bazı modellerde dergiler, gazeteler ve diğer küçük şeylerin saklanması için iki tarafta cepler ile tamamlanmaktadır.
  • Klasik Çanta - yuvarlak şekillerle Standart çerçevesiz mobilya. Adam çünkü sandalye yumuşak ve ihale, bir bulut gibi düşer.

  • Couch. Özel konfor pürüzsüz yüksek sırt ve uzatılmış alanı sağlamaktadır. Rahatlatıcı tatil nedeniyle ürün vücudun hatlarını takip eder gerçeğine ulaşılır.
  • Topu - yuvarlak şekildeki bir model spor hayranları için uygundur, futbol, ​​voleybol, basketbol şeklinde yapılır.
  • Kare - yerden tasarruf biçimi olarak küçük tesisler için varyant.
  • Silindir - Oldukça dayanıklı ve ev veya ofis için rahat. Ayrıca ayak dayama olarak hizmet vermektedir. Osmanlı az yer, ama konforlu ve fonksiyonel kadar sürer.
  • Çerçevesiz kanepe eğlenceli ve zevk aile veya şirket için yumuşak bir üründür.
  • Stump - neredeyse bütün çevreyi çalışan bir bel ile bir silindirin bir modeli. koltukta bir girinti ile tasarım rahatlatıcı hale getirir.
  • Tablet / yıkayıcı - yuvarlak düşük modeli Çocuk odası veya oturma odası için uygundur.

  Kumaş odanın tarzı ve mobilya hedefin bir parçası bağlı olarak seçilir. Pratik ve ucuz oxford düşündü. kire dirençli renkli madde, bakımı kolay.

  Kadife, skotchgard akın, termozhakkard odanın tasarımına göre seçilir, hoş bir görünüm tahsis etti.

  üst kumaş zorlanmadan silinmesini ya da yeni ikame uzaklaştırılır. Sağlam, uzun ömürlü. Sıradan bir temiz nemli bir süngerle Deri yüzeyler.

  Çift kilit seçiminde belirleyici parametre fermuar uzunluğu olarak kabul edilir. Yeterince uzun değilse, içerik çekmeyi mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, uzunluğunun çapına (en az 100 cm)% 80 olmuştur.

  Pratik, kilit izinsiz açılması veya değişikliklere karşı koruma ile donatılmış olup olmadığını.

  İçerik, beyaz bir top olan polistiren içerir. granüllerin / m3'ün 25 kg arasında tavsiye edilir. daha sonra kilo artırırsanız, mobilya taşımak zordur.

  daha düşük bir içerik yoğunluğu yenik hızla küçültmek de, görünüm ve performans bozulabilir. 15 kg / m3, köpürtülmüş madde, bir yoğunluğa iki kez elde etmek için.

  Sonuç olarak, dışarı büyük boncuklar (çap 4 mm), ancak kırılgan (molası, çökme, patlama). Aynı yetenekler polistiren fiş ile karakterize edilir.

  Bazı dolgu Sintepuh tamamlanmaktadır - esnek, dayanıklı, hipoalerjenik malzeme ezmek.

  Bazı üreticiler kasten yetişkinin çocuk versiyonunu vermeye çalışıyor, parametreler sandalye yetişkin azaltır. az Böyle koltuk maliyeti değil, aynı zamanda en az kolaylık.

  İnsan büyüme yönlendirilmelidir. 150 cm çapında uygun ürün için 170 cm 70 cm 'den fazla 170 cm bir artış, oturma yüzeyi 90 alım hacmi ile, 80 cm çap tavsiye edilir.

  Boyut L çocuklar ve ergenler için uygundur, bu kolaylığı ve konfor vardır. Bir çocuğu taşımak kolaydır. XL - evrensel boyut, yetişkinler ve ergenler için uygundur.

  sandalye büyük, daha konfor o getiriyor. Standart boyut - yüksekliği 130 cm, genişliği 90 cm, koltuk yerden 40-50 cm düzeydedir.

  • Tüm hava yeteneği. haberler dolgu nem etmez, bu nedenle dış mekan kullanımı için uygundur. Bu seçenek kapak kumaş hakkında daha fazladır. kolay temiz malzemeler için oxford, deri ve yerine geçen içerir.
  • Drenaj halkası. Ekipman koltuk torbadan fazla havanın indirilmesi için tasarlanmıştır. halka yoksa adam oturdu sonra, hava çatlak veya eklemlerde geçer.
  • Servis. büzülme olacak şekilde bir yıl sonra bir buçuk, bir dolguyu satın almanız gerekir. satın alırken Kiti bazen eklenir.
  • Kalem taşıyan. taşırken Eleman kolaylık ekler.

  hakiki deri en koltuğu çantası

  Flagman ™ Süt Patron Patron hattına başvuran bir arkalık ile bir mobilya rahatlatıcı parçasıdır. dış kaplama imal edildiği deri, ağırlık çarpıcı işletme avantajları ve görünüm temin eder.

  sandalye prim sınıfa aittir. Dış döşeme malzemesi yarım doku teknolojisinin yapılır, böylece yüzey havayı görünüyor. Işık kabartma tamamlanmaktadır Doğal çekme Mereya. Nokta yağlı parlak cilt köpüklü yapar.

  • Genel ürün yüksekliği 135-140 cm.
  • 100 cm 'lik bir maksimum çapa sahiptir.
  • 30 ila 50 cm civarındadır koltuk.
  • Maksimum yük 200 kg.
  • Cilt 1.4 mm kalınlık.
  • Malzeme Doğal Dana derisi.
  • 14-16 kg / m3 arasında bir yoğunluğa sahip polistiren.
  • Doğal kaz tüyü.
  • Ürün Ağırlığı 15 kg.
  • Iç kaplama, çift tabakalı polyester / kene oluşur.
  • PENNY yazılım ipliği poliester oluşur.

  • Opsiyon deri kapağın rengi ve yazılım parçacığı seçin.
  • şirket torba yüzeyindeki baş harflerini yapar.
  • dolgu iki tür mobilya evrensel hale getirir.
  • Çünkü kaz tüyü eklenmesi Yumuşak yüzeyi.
  • Uzun bir süredir yapısını korur.
  • Dosypki gerekli değildir.
  • Güçlü bitirme dikişleri bükülmüş iplik tedavi.
  • Malzeme depoları ısıtmak.
  • Kolay bakım, yıkanabilir kapak gerekli değildir.
  • Temsilci görünümü.

  • Çok pahalı.
  • Toz yüzeyde yerleşir.

  İKİ KİŞİLİK Me-shok Bu iki insan arasında dinlenmek için geniş bir yerdir. Bu kanepenin şeklini andırır, ancak çerçeve olmadan.

  Bu yüksek kaliteli malzeme ve tasarım katı bileşenlerin yokluğunda ile kolaylaştırılır.

  • Ürün uzunluğu 140 cm dir.
  • 100 cm derinlik.
  • koltuk 80 cm yüksekliğe sahiptir.
  • 8 kg toplam ağırlığı.
  • 1 m3 hacmi.
  • Seçenekler iki kaplama ihtiva eder.
  • 60 ila 210 cm arasında Önerilen kullanım yüksekliği.
  • Yapımcı Rusya.
  • Evrensel bez Dewspo.
  • Renk kırmızı.

  • Parlak görünümü.
  • rijid elemanların olmaması.
  • Basit bakım evrensel bez.
  • Bu zemin çizik oluşturmaz.
  • Kullanışlı bir uygulama.
  • çanta büyük şirketler tarafından kullanıma uygundur.
  • Mobilyanın orijinal parça.
  • Bu omurga üzerindeki yükü azaltır.
  • Hava değişimi vücut terlemesine izin vermeyecektir.
  • Ürün hipoalerjenik.
  • Oda vurgulamak.
  • Çocuklar için komple güvenlik.

  • yüksek maliyet.
  • Bu geleneksel bir sandalye daha alan olarak iki kez gerçekleşir.
  • doldurmak için dolgu maddesi büyük miktarlarda gereklidir.

  kayıt Pufoff Evren Yetişkinler ve çocuklar için uygun, kullanımı rahat iyi işçilik ile karakterizedir oda evrensel konuyu, tamamlayacaktır. En popüler modelleri torbası sandalyeler biri.

  • armut tipi.
  • Stil elektrikçi.
  • Çapı 110 cm.
  • 110 cm yüksekliğe sahiptir.
  • Ağırlık 6 kg.
  • 40 iniş seviyesi.
  • Dış kapak Oxford oluşur.
  • Renk açılan.
  • 150 kg maksimum ağırlık.
  • Polistiren köpük dolgu.
  • Boyutu 2 mm granüller.
  • 400 litre kabarık hacmi.
  • Yapımcı Rusya.

  • Çıkarılabilir kapak temizlenmesi kolaydır.
  • Vaka alıcının seçiminde dokusunun üç türden oluşur.
  • Münhasır yazarın tasarımı.
  • Bu montaj gerektirmez.
  • vücut kıvrımlarına Esnek ürün.
  • Rahat dinlenme.
  • Taşıma kolu.
  • Pratik yıldırım.
  • dekor Parlak, standart dışı eleman.
  • Ekonomik.
  • Ürün boyutları farklı boyutlarda kişiler için uygundur.
  • Sırt ağrısını hafifletir.

  • Kumaş statik elektriği biriktirir.
  • Zamanla, bir dolguyu eklemek istiyorum.

  En çerçevesiz koltuk torbası

  Sandalyenin özelliği Dreambag İl Trapez Rahat bir tasarıma geri. Ürün içerideki rahat bir oturma odası, kreş, yatak odası veya herhangi bir kamu yer konforu artmış seviyesi verir.

  • yüksekliği 850 mm, genişlik 600 mm, uzunluk 800 mm.
  • köpük parçacıkları dolgu.
  • 7 kg.
  • 0.32 m3'lük hacmi.
  • mat yüzeyi yazın.
  • Nouveau tarzı.
  • Boyama - şehir.
  • Jakar dokuma dış örtü.
  • Malzeme iç kaplama floc.
  • yük kapasitesi 150'den kg değildir.
  • Yapımcı Rusya.
  • 100/100/100 cm ambalaj.

  • Estetik görünüme sahiptir.
  • kafa için özel makara.
  • Kullanım kolaylığı.
  • Vücudun özel tasarım rahatlatır.
  • Pratik çıkarılabilir kapak.
  • Kolay taşınabilir.
  • vücudunun şeklini tekrar eder.
  • Ucuz maliyetli.
  • Şekli kurtarma saniyeler içinde gerçekleşir.
  • Örnek bir çamaşır makinesi, demir yıkanabilir.

  • Dolgu malzemesinin doğal büzülme katkı gerektirir.
  • Sakin renkler.
  • Hiçbir bokovushek.
  • Önemli kilo küçük çocuklar için uygun değildir.

  Pufoff.ru Mini Cooper L Özel bir boyutu, L imal ama yumuşak, dayanıklı ve kostüm. çocuklar, gençler ve yetişkinler için tasarlanmış mobilya parçası. sandalye bu yumuşak dolgu katkı, TV, oyun seyretmek kitap okumak için uygundur.

  Dayanıklı malzeme mekanik yüklere dayanabilen. Efsanevi Mini Cooper otomobil görüntüsü genç sürücüler tarafından zevk olacaktır.

  • 110 cm yüksekliğe sahiptir.
  • 4 kg ağırlık.
  • Çapı yaklaşık 80 cm.
  • 250 litre dolgu hacmi.
  • Jakar dokuma.
  • Motor desenleri ile model.
  • 100 kg kabul edilebilir ağırlığı.
  • Polistiren köpük dolgu.
  • 2 mm tanecik boyutu.

  • Rahat ve rahat bir eğlence.
  • Yüksek kaliteli tasarımı.
  • Aşınmaya karşı dirençli yüzey.
  • Uzun kullanım ömrü.
  • Söz konusu delik şekline uyum sağlar.
  • Güçlü dikişler.
  • Hafif çocuk tarafından malların hareketi için izin verir.
  • Parlak, renkli renkler ruh halini iyileştirir.
  • Yanmaz.
  • dolgu maddesi, nem etmez, şekil değiştirmez.
  • Bu, küf bir mantar oluşturmaz.
  • Masaj etkisi.

  • Boyut yüksek kullanıcıları uymuyor.
  • Malzeme büzülme meydana gelir.

  En iyi koltuk yastığı basketbol

  101 Me-shok basketbol hayranları için modeli. Sandalye sarılmalar beden, kasları rahatlatır ve stresi hafifletir. açık bir alanda daire, ev, spor kulübünde Bir torba.

  Polistiren köpük dolgu ürünün kullanımı sırasında konfor sağlar; Bu bir "asal" pamuktan yapılmış ayrı bir iç torba, yer.

  • Çapı 110 cm.
  • Yükseklik 80 cm.
  • 0.5 metreküp hacmi.
  • Ağırlık 7 kg.
  • yuvarlak şekil.
  • polistiren doldurulması.
  • Granül 25 kg / m3.
  • Malzeme naylon.
  • Renk - siyah, turuncu.
  • Kullanıcılar, 160 220 cm artar.
  • boyutunu 110/110/60 cm ambalaj.
  • Sandalyenin altındaki Yıldırım.
  • Yapımcı Rusya.

  • Tanıdık iç bezenmiştir.
  • İkili gücü dış kapağını geciktirir.
  • düşük ısı iletkenliği dolgu.
  • sıcaklıklara stabilitesi.
  • Hafif.
  • Yapısal gücü.
  • büyük bir yapı oluşturma kişi için uygundur.
  • Kolay bakım ürünü.
  • Güvenlik uygulamaları.
  • Dokunmatik yüzeye Yumuşak.
  • Çevre temizliği.
  • Konfor koltuğu.
  • yorgunluğu hafifletir.
  • Aşınmaya dayanıklı dolgu maddesi.
  • Taşıma kolu.
  • Bir arka olmaması.
  • Zamanla dosypki gerektiriyordu.

  Bean Bag Rahatlık Vella Kırmızı Şık bir görünüm, parlak renkler bir araya getirir. mobilya avantajı - çerçevesi gibi tüm koltuğuna bile yük dağılımı eksik.

  • puf yazın.
  • Form yıkayıcı.
  • 105 cm yüksekliğe sahiptir.
  • Çapı 100 cm.
  • Ağırlık 4 kg.
  • 350 litrelik hacmi.
  • Dolgu polistiren toplar.
  • Kumaş şönil dış kapak.
  • Renk kırmızı.
  • Ambalaj ebadı 80 x 80 x 60 cm.
  • Yapımcı Rusya.

  • kolayca değiştirilebilir dolgu maddesi, elde edin.
  • nedeniyle keskin kenarlar, cıvata, vida eksikliği güvenliğini arttırır.
  • çıkarılabilir kapağı kullanma yeteneği.
  • uzayda hareket etmek kolaydır.
  • Nem bozunma süreçleri meydana gelmeden emilir.
  • vücuda rahat yumuşak, dayanıklı kumaşın üst kapağı.
  • Kolay temizlenir.
  • Bu zararlıları çekmez.
  • Hipoalerjenik malzemeler.
  • Pratik, rahat mobilyalar.
  • Yeterli maliyeti.
  • Artan yangın direnci.
  • iz bırakmayan Döşeme, vaka solmaz.
  • herhangi konfigürasyonun kişi için uygundur.

  • Su lekeleri yüzeyde kalır.
  • Düşük yükselişi.
  • Malzeme tozları.

  Dönüşüm Lounger ™ Bu açık bir alanda uzun süreli konaklamalar için özel olarak tasarlanmış bir şezlong olduğunu. Sandalyenin tasarım anatomik sırt ve gergin yüzeyin oluşur, bu nedenle bir kişinin iradesiyle herhangi pozisyon alır.

  Yazlık ve ideal olan bahçede asılı. ürünün benzersiz rahat bir sandalyede bir salon sandalyeden dönüşür gerçeğinde yatmaktadır. Güvenli bir yıldırım sayesinde dolgu kaybına karşı koruma arttırıldı.

  • yüksekliği 50, genişliği 65, uzunluk 160 cm.
  • Ağırlık 6,3 kg.
  • 330 litrelik hacmi.
  • Zemin 30 cm ile koltuk.
  • İç Elemanları kaplama malzemesi.
  • Doku yoğun örgü kumaş.
  • Yıldırım, YKK posta kodları kilitleme ile kilitlenir.
  • Dolgu maddesi iki bölmeli bulunmaktadır.
  • Sıkı jantlar.
  • Funnelweb sistemin doldurulması patentini almıştır.

  • Katlanabilir tasarımı.
  • Smartvent havalandırma sistemi.
  • Su geçirmez Vaka nem korkmuyor.
  • Su itici yüzeyi.
  • Modelin renk düzeni harika çeşitlilik ile karakterizedir.
  • deniz alanları ve havuzlar için mükemmel bir çözüm. Bu yorgunluk ve rahatsızlık hissi ortadan kaldırır.
  • 170'den fazla cm'lik büyüme ile insanlara yalan kadar rahat değil.
 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  − 6 = 2