bilgisayar oyun için Sandalye

Nasıl oyuncular için kaliteli oyun sandalye seçmek için

bilgisayar oyunlarının popülaritesi çok bugün yetiştirilir. Ve onların kalitesini önemli ölçüde yükseldi. Onlar kendi gerçekçilik, heyecanlı hikaye ile etkileyicidir. Şimdi kimse bilgisayar oyunları ile sürpriz büyülenme, başını bile yetişkin sanal dünyaya daldırma olacaktır. Keskin grafikler görmek, modern oyun oynamak için, canlı renkler, güçlü bir bilgisayar gerekir. Vücut yanlış pozisyon alır Ama monitörün önünde oturan saati, sırt, farkedilmeden yorgun gözleri, aynı zamanda silah sadece gitmez. Rahatlık - Bu tür eğlence hayranları için ana ilkedir. Sonuçta, aynı pozisyonda bir kişinin günde en fazla bir saat tutar. Bu nedenle, önceden sağlıkları ilgileneceğim. Doğal bir pozisyon sağlamak omurga, oyuncular için birçok acquire oyun sandalyeye yükünü hafifletmek için, aralık hangi çeşitliliği dikkat çekicidir.

Son zamanlarda bilişim teknolojilerinin geliştirilmesinde önemli bir dalgalanma yaşandı. İnsanoğlu Modern aletlerin olmadan zaten varlığını düşünemiyorum. Bize günlük tabletler, telefonlar, çeşitli yapılandırmaları bilgisayarları Surround. eve gelmeden, ben köpürmüş kalabalık bir mola favori sandalyede alın, favori gösteriyi izlemek, kitap okumak istiyorum. Birisi oyunun sonraki aşamayı geçmiş, gece yarısına kadar oturan, bir bilgisayar monitörü yakın başka üzerine yerleşmiştir. Bir tatil eğlenceli için, kendi yerine Organize oynayan. sağlığa zarar uygun mobilya seçin az oldu. Oyunseverler için kolaylık ana özellik - özel bir oyun sandalye.

oyuncuların bilgisayar için düzenli sandalye uymaz neden konfor ve stil de olduğu için sanal oyun dünyadan uzak insanlar, anlamıyorum. Çünkü iyi duruş ganimetleri için oturur pozisyonda uzun bir konaklama için. ev için ilkel bilgisayar sandalye bilgisayarda kısa çalışma için ailenin tüm üyelerini uygun olacaktır. Sahip olduğu özellikleri sayesinde, yükseklik ayarı, arkalık, kol dayama varlığı bilgisayara her kişinin de rahat çalışmalarını sağlamak, ancak bir oyun olacaktır. Sonuçta bu koltuk içinde uzun konaklamalar için tasarlanmamıştır. Bilgisayar sandalye oyun yastıklı koltuk, yükseklik regülatörü ile ofis koltuğu geliştirilmiş bir versiyonudur.

Oyuncular için oyun koltuk Türleri

ev için oyun bilgisayar sandalye farklıdır. üslup çözüm ve fiyat kategorisinde çeşitli onları serbest bırakın. Her hevesli bir oyun kendileri için gerekli model ve yapılandırmayı seçecektir. Bu kendi yetenekleri ihtiyaçlarına bağlıdır. Onlar döşeme ve konfor açısından farklı türleri gelir. Bu yükseliyor inanılmaz iç çünkü Rahat deri koltuk, onun gelişmiş ergonomi, ama konforlu bir duygu, içinde en fazla 2 saat sürecek. Bu imitasyon deriden ile sarılmış koltuk için geçerlidir. uçlar, en uygun bir düzenlemede, vücut sağlayan havalandırma şeklinde bir ızgara olup tekstil koltuk oyun.

Sen oyun için 4 koltuk konfigürasyonu seçebilirsiniz:

 • işlevsellik, rahatlık birleştirmek basit bilgisayar oyun sandalyeler. Görünüşte onlar ofise benzer, ancak daha sofistike bir tasarım, ayarlardan en az olması. Bir gaz amortisörlü yükseklik ayarına yoktur. ek fonksiyonları ile donatılmış olmadığı için onlar nispeten, bilgisayarda oyunlar için uygundur. bilgisayar için Sandalye - başlayanlar için bir bütçe seçenektir;
 • Ergonomik bilgisayar sandalye konfor arttırılmış. Bu ofis mobilyası değil, ama tam olarak değil bir sandalye oturma pozisyonunda bir oyuncu, günde bir zaman iyi bir miktar. Böyle bir koltuk, bir gaz asansör bulunmaktadır, bu nedenle yüksekliğinin ince ayar, ayarlanabilir sırt pozisyonu vardır. Ama özel oyun cihazları yoksundur. Bu modellerin arasında ortopedik bilgisayar sandalye geniş bir yelpazede bulunduğundan sırt ve omurga durumunun konumu için endişe olamaz. Genellikle vücut dışkı yapışmasını, aşırı terleme önler örgü uzanıyordu. koltukların Bu tür genellikle dayanıklı plastik altını, altı neprorezinennye tekerleği yüksek kaliteli top var ama. Ama krom ayrıntılara, bir ayaklıklı gelişmiş modelleri vardır;
 • geymingovye yarış modeli - hırslı bir oyuncu için en iyi seçenektir. Bu kullanıcı için en iyi seçenektir. Bu modellerde, tüm düzenlenir. parametreler altında, arkalığı, kol dayama yerleri, kafalık ayarlayabilirsiniz. İnanılmaz rahat mobilya olduğunu. Odanın ve iç görev gerçek dekorasyon olur;
 • Tam bir set ile en iyi oyun sandalyesi. Bu bilgisayar masası için basit sandalye ve gerçek oyuncular için muhteşem bir taht değildir. Onun tek dezavantajı - bu hareketlilik değildir. tekerlekleri olmadan Bu bilgisayar sandalye, sürekli olarak ayarlanır. Gaz asansör doğru yüksekliğini seçmenize yardımcı olacaktır. Bu modeller yerleşik hoparlörler ve ses jakları çeşitli donatılmıştır. Onlar sadece rahatça oynayabilir, ama aynı zamanda güvenli bir şekilde film izlemek mümkün değil. Kendisi tarafından ayarlanması kolaydır tüm tasarım vardır.

yarış ortak Tam komple bir set ile ergonomik

Geymingovy Her sandalye yeni özellikler ile avantajları vardır. bilgisayar için geleneksel ortopedik sandalye size rahatlık verecek, sonra geri video oyunu için macera gerçek dünyada sizi içine çekecek. mobilya bu tip temel özellikleri, güvenilir bir tasarım, bir metal çerçeve, yüksek fonksiyonellik, ergonomi modelleri varlığı kabul edilebilir. Onlar bilgisayar önünde bulunan en uygun sağlayacaktır. Mevcut gaz asansör, optimum yükseklikte bir tabure ve duruş doğal pozisyonunu soracaktır kol ve kafalık silindirleri kurmaya yardımcı olacaktır.

Sandalyenin Geymingovogo arkalığı konumunun ayarlanması geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Kullanışlı kontrol sistemi oyuncuya adapte uygun kurulum pozisyonuna ilgilenir. bu tür ürünlerin temel görevi - monoton ilk pozisyondan yorgun göz yorgunluğu bilekler, omuz, bel, kaldırmaktır.

Bazı modellerde klavye düzeni için özel mekanizmalar ile donatılmıştır. Bu, tüm vücudu dinlenmek boyun kaslarında ve gözlerde gerginlik rahatlatmak için izin verir. kontrolörleri farklı depolamak için kullanışlı cepler varlığı konforunu artırır.

Her şeyden önce, yeni bir satın alma konfor ve güvenlik dikkat edin. seçim sırasında, oynayarak geçirdikleri süreyi göz önünde bulundurun. tutku Günde birkaç saat fazla adamak, bir basit, bütçe modelini seçebilir. oyun bilgisayar başında ise - senin hobi, onun hayatının en geçirir, o zaman rahat koltukları lüks başka tür bak.

Bir hatayı yapmamaya ve gelecekte pişman değilim şekilde nasıl bir bilgisayar sandalye seçilir? işlevselliğine dikkat edin. sandalye doğru pozisyonunu ayarlar manuel veya mekanik modunda farklı düzenlemeler, sahip olmalıdır. Neredeyse bütün bunları ayarlamak için arzu edilir.

Ürünün döşeme malzemesine bak. Genellikle, suni deri veya kumaş dikişli kullanmıştır. Deri bilgisayar sandalye güzel görünüyor ama fazla 2 saat içinde kalmak tavsiye edilmez. Vücut sandalyeye yapışmasını, terleme olacaktır. Önlemek ürünleri ucuz düşük kaliteli malzemeyi kesilmiş. Zamanla, onların görünümünü noktalar olacaktır, bozulmaya, ancak astar yerine mümkün olmayacaktır. sandalye yaşam süreli kullanılan malzemelerin kalitesine bağlıdır, çünkü eklem, bireysel parça, bileşenlerin bitirme dikkat edin.

seçme ürünler kolaylık baktığınızda. Onu yere nasıl bulunur, üzerinde oturdu. modelde ayrıntıların tümünü düşünün. onun işlevsellik ve pratiklik memnun olup olmadığını bilgisayar sandalyeleri doğru seçim durumda olurdu.

seçiminde önemli bir özelliği kalitesine fiyat oranıdır. Sadece uygun ve yüksek kaliteli sandalye sizin için idealdir. Her zaman pahalı modeller rahat ve tüm kalite standartlarını karşılamak değildir.

Seçim noktası özelleştirme her oyun için önemli unsurlardan biri. kolçaksiz bilgisayar sandalye rahat bir oyun için uygun değildir, çünkü bu noktada, kendi ayarları için optimize etmek için bir sandalyede demonte parçaların varlığı unutulmamalıdır. Eh, onlar eklemek eğer. Daha iyi bir ürünün büyüme ve diğer aile üyelerinin parametreler tarafından yeniden ayarlanabilir zaman. Büyük o okul ve gençler için ayarlamak ortaya çıkınca.

diğer araçlar ile uyumluluğunu vurgulayan oyun taht için en iyi seçimi. Pahalı bir ürünü seçerken ise, entegre işlevsellik ile sınırlı olmamalıdır. Birçok sandalyeler fare, klavye altında özel desteklerin biçiminde ek cihaz rafine edebilirsiniz. Sadece özel oyun sandalyeler bu cihazlar ile donatılmış olabilir.

Ne zaman bu önemli noktalara dikkat etmelidir belirleyin:

 • Bir gaz asansör ve diğer gerekli özellikleri varsa, tasarım kalitesi, güvenilirlik bakarak, klasik bir ofis sandalyesi toplayıp. haç, ne kadar iyi tekerlek manevra sürekliliğinin sağlanması. Tercihen, kauçuk tekerlekli ürünleri seçin. Onlar ses tarahtyaschego, döşeme imkanı çizilmeye karşı kurtaracak;
 • döşeme için bir göz atın - bir higroskopik malzeme kabuğu ile sandalyeler tercih daha iyidir. Yani sandalyeye bazen oyunlar ve uzun süreli oturma için hoş olmayan yapışmasını önleyebilirsiniz;
 • Koltuk başlığının varlığı - yumuşak alet servikal stresi kaldırmak için yardımcı olacaktır. Ayrıca, bazı modellerde bel bölgesine yönelik özel bir yastık ile donatılmıştır;
 • önce seçim onların ihtiyaçları ve duyguları dayanmaktadır. kendileri için sandalyelerin yalnızca sertliği seçin. arka güvenilir bir tespit için, bilgisayar için ortopedik sandalye seçmek ihtiyaç vardır;
 • nasıl bir bilgisayar sandalye başarılı renk seçmek için? Bu, tüm tat ve tercihlerine bağlıdır. İmalat seçim yapmak için renkler sunar. bilgisayar sandalye bej, yeşil, siyah veya beyaz versiyonu size uygun olacaktır ister. Ortak markalar, modeller tanımanızda, türlerini incelemek, internette fotoğrafları görmek ve sonra bir seçim yapabilirsiniz.

Her zamanki oyun sandalyeyi değiştirebilir miyim

Birçok acemi oyuncular ofis sandalyesi versiyonu oyunu değiştirmek isteyip ilgileniyor. Eğer bilgisayar başında zaman asgari miktarda harcıyorsanız Prensip olarak, her şey mümkündür. Kendi vücut pozisyonunun kontrolünde, geri eğmek yoktur. Yüksek kaliteli ofis sandalyesi o kol dayama ile donatılmış, sonra omuz gerginlik ve bilek eklemleri az olacak, ense güçlü destek sağlayabilir ve. Bu nedenle, bu sandalye güvenle bilgisayarda oynamak için ofiste hem de evde çalıştırılabilir.

Bu, tüm bütçe ve ihtiyaçlarına bağlıdır. Oyun doğru uyum ve vücudun pozisyonu önemlidir, çünkü ucuz konfor sandalye sen sağlamayacaktır. oturma durumuna zamanda bir kişi uyuşmuş bacaklarını, sırt ağrısı haline gelmemelidir. Omurgaya yük en aza indirilmelidir. Tüm parametreler sandalye bilgisayar oyunları için uygundur bazen rahatlık vermek ve içinde bekletin. Bu nedenle, rahat bir sandalye seçin sorumlu seçim yaklaşmalıdır.

Video geleneksel bir sandalye geymerskogo farklıdır daha ayrıntılı olarak açıklar.

Oyuncular için sandalyeyi oyun Fotoğraflar

bilgisayar oyunlarının hayranları için oturma seçenekleri ile fotoğraflardan oluşan bir seçim.

Ne yazık ki tarayıcınız güncel olmadığı

İnternet mağazası M Video çağdaş teknolojilerin kullanımı ile oluşturulan.

Ne yazık ki tarayıcınız modası geçmiş ve bu standartları desteklemeyen

Bunu 2 dakikadan fazla sürer, hemen tarayıcınızı güncelleyebilirsiniz:

Sen tarayıcıyı yenilemeye gerek kalmadan alışverişe devam edebilirsiniz.

Bu durumda, sitenin istikrarı garanti edemez:

bilgisayar oyun için Sandalye

 • Üretici: Vertagear
 • Malzeme: Eko cilt
 • Geri açısı: 80-150 °
 • Koltuk genişliği: 37 cm
 • Sırt yüksekliği: 79 cm
 • Ağırlık: 26 kg

 • Üretici: Vertagear
 • Malzeme: Eko cilt
 • Geri açısı: 80-150 °
 • Koltuk genişliği: 37 cm
 • Arkalık yüksekliği: 85,1 cm
 • Ağırlık: 24 kg

 • Üretici: AKRacing
 • Malzeme: Eko cilt
 • Geri açısı: 180 °
 • Koltuk genişliği: 37 cm
 • Sırt yüksekliği: 92 cm
 • Ağırlık: 25 kg

 • Üretici: AKRacing
 • Malzeme: Kumaş
 • Geri açısı: 180 °
 • Koltuk genişliği: 37 cm
 • Sırt yüksekliği: 92 cm
 • Ağırlık: 25 kg

 • Üretici: AKRacing
 • Malzeme: Eko cilt
 • Geri açısı: 180 °
 • Koltuk genişliği: 37 cm
 • Sırt yüksekliği: 92 cm
 • Ağırlık: 25 kg

 • Üretici: AKRacing
 • Malzeme: Eko cilt
 • Geri açısı: 180 °
 • Koltuk genişliği: 44 cm
 • Sırt yüksekliği: 96 cm
 • Ağırlık: 25 kg

 • Üretici: Coguar
 • Malzeme: Çevre PVC cilt
 • Geri açısı: 160 °
 • Koltuk genişliği: 500 mm
 • Sırt yüksekliği: 840 mm
 • Ağırlık: 21 kg
 • Üretici: Tt eSports tarafından Thermaltake
 • Malzeme: Çevre PVC cilt
 • Geri açısı: 160 °
 • Koltuk genişliği: 500 mm
 • Sırt yüksekliği: 920 mm
 • Ağırlık: 27 kg

 • Üretici: Vertagear
 • Malzeme: Doğal deri
 • Geri açısı:
 • Koltuk genişliği: 50 cm
 • Sırt yüksekliği: 54 cm
 • Ağırlık: 21 kg

 • Üretici: Vertagear
 • Malzeme: Doğal deri
 • Geri açısı:
 • Koltuk genişliği: 50 cm
 • Sırt yüksekliği: 54 cm
 • Ağırlık: 24 kg

 • Üretici: AKRacing
 • Malzeme: Eko cilt
 • Geri açısı: 180 °
 • Koltuk genişliği: 36.5 cm
 • Sırt yüksekliği: 95 cm
 • Ağırlık: 25 kg

 • Üretici: Tt eSports tarafından Thermaltake
 • Malzeme: Çevre PVC cilt
 • Geri açısı: 160 °
 • Koltuk genişliği: 360 mm
 • Sırt yüksekliği: 840 mm
 • Ağırlık: 27 kg

Biz güçlü oyun bilgisayarları DigitalRazor toplamak. Bireysel işlemci ve ekran kartı, su soğutma sistemlerinin kurulumu hızaşırtma sipariş el işi.

kontaklar

Adres: 196084, St. Petersburg, ul. 9 The Park.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 + = 24