Mobilya vannoy.foto

Banyo mobilyaları - 70 fikir

Eğer geniş bir banyo varsa, fonksiyonel mobilyalar için para almak yok!

bir banyodan bir boşluk en işlevsel yardımlar, özel mobilya olun. O (lavabo, çekmeceler, ayna, duvar kabine ile kabine) ayarlamak veya tasarımcı yardımıyla banyo şekil için ideal bir uyum olabilir, modüler mobilya siparişe hazır satın alınabilir.

Malzeme seçimi - zevk meselesi. Bu mermer ve odun (özel olarak işlenmiş ve mükemmel nem transferi olan), ve plastik olabilir.

Banyo mobilyası: zamansız klasikleri

Banyo - bu gevşeme ev küçük vaha. Bu bir banyo iç göze elbette sevindirici bir konfor ve pratiklik birleştirmek ve neden olduğunu.

Banyo mobilyası: parlak renklerin korkmayın!

Banyo için mobilya satın alırken, cesur renkler pes etmeyin, Özellikle sessiz sesleri duvarları eğer. Parlak öğeler iç tazeleştirecek. Başlamadan banyo ve bitiş tarihi ve olumlu bir ortamda bu memnuniyetle etmektir. göz rengi hoş size mükemmel ruh verecek!

Mobilya vannoy.foto

Banyo - Evde özel bir oda ve bu nedenle burada ayarlanabilir mobilyalar için gereklilikler standardı biraz farklıdır.

Yüksek nem nedeniyle, banyo mobilya yüksek nem direncine sahiptir ve aşağıdakileri içermelidir:

müstakil ülke ve evler İnşaat sırasında banyo yeterli alan vurgulamak için fırsat var. Bu nedenle, mobilya ve tasarım seçimi, o hayal göstermek dekoratif öğeler ve ek iç eklemek mümkündür. Büyük bir banyo özel boyut yüklemek de mümkündür.

Büyük bir banyo için mobilya seçimi, hazır setler arayın. Birincisi, bir çok renk olacak çeşitli nesnelerini birleştirmek için gereksinimini ortadan kaldırır. monte Ve ikinci olarak, en mobilya mağazalarında bu tür setleri bunu banyo nasıl olacağını anlamak için izin verecek olan pencerede gösterilir.

Büyük bir odaya için, çiçekler için çamaşırları ve hatta taş sıralamak için, hatta belki de ayakları üzerinde ek kat ve asma dolap, geniş tam boy aynalı ayrı masa seti izlemek yapabilirsiniz.

küçük bir banyo odası fotoğraf için mobilya

Uzun dairede banyo alanı çok sınırlıdır evler zaman, sıradan bir durum haline gelmiştir. Bu nedenle, güzel döşeriz amacıyla, sen becerikli olmak zorunda. Özellikle temel mobilya ve sıhhi tesisat genellikle çamaşır makinesi ve sıcak su tankı gibi bu tür aletleri yüklemek edilir yanında olduğunu.

küçük bir banyo en gerekli "Kompakt" boyutu mobilya koymak sadece sahiptir. Bu olabilir:

 • banyo aksesuarları için Kabine;
 • havlu ve çarşaflar için Dolap;
 • Kurutucu.

küçük bir banyo için en iyi seçenek lavabonun altında yüklü bir bordür-MOIDODYR olur. Dolap perdeyi seçme ve lavabonun üzerine yerleştirilen daha iyidir. İstenen olarak da, tek bir kompakt ünite daralır.

hava sahasını Dolum ve özel bir serbest iç oda mobilya ve dekorasyon aynalarda parlak renklerin kullanılmasını sağlayacaktır olun. Tuvalete mümkün olduğunca yakın mobilya yüklemek özel cam kepenkleri kullanmak edebilmek. Mobilya ve aksesuarları için bir yer kalmayacak şekilde, birbirine yakın tesisat koymak da önemlidir.

Ayrı bir banyo Özellikler banyo tasarımı

apartmanda Ayrı tuvalet bölme duvarlarının yapımı için yola onun bir parçası olarak banyo için bile daha az yer anlamına gelir. Bu durumda mobilya seçerken gerekirse banyo yukarıdaki, lavabonun üzerinde asılabilir monte dolapları, dikkat, vb. Odanın ayrıntılar tuvalet için ek alan sağlayacak raf büyük bir sayıdır.

Ayrı bir banyo olması, su ısıtma tankı banyo veya mutfak yapmak daha iyidir. Çamaşır makinesi ayrıca, mutfakta ya da koridorda yerleştirilir.

Banyo mobilyaları

Banyo - evindeki en tenha bir yer. Burada suyun yatıştırıcı sesler altında zor bir gün sonra bir dinlenme keyfi, sadece kendilerine zaman ayırmak mümkün olacaktır. Bir süreç özel sevinç verdi bakımı için, mümkün olduğunca uzay olarak uygun hale getirmek önemlidir. Bu fonksiyonel bir banyo mobilyaları kullanılarak elde edilebilir.

Banyo sıkışık ve loş kap banyo ve geçmişte batar gün. Bir faydacı oda güzel ve rahat hale gelir, böylece modern teknolojileri, konut yaşam alanı düzenlemek için izin verir. Sonuç bunun için mobilya tipi seçimine bağlıdır.

Banyo mobilyaları seçerken nelere bakmak

mobilyalar seçerken, konut alışılmadık bir düzen düşünün. Eğer elit yeni binada modern bir yazlık veya daire sahibi iseniz, o zaman, büyük olasılıkla, banyo alanı için Dairendeki küçük bir alan tahsis. Bu gibi durumlarda, her zaman banyo ve lavabolar için değil, aynı zamanda hijyen maddeleri ve ev kimyasallarını saklayabilir dolapları için değil sadece odada bulamıyorum.

  Her şeyden önce dikkat ödemek:
 • Nem geçirmez yüzey malzemesi. Mobilya yüksek nem koşulları altında kullanıldığında, bu nedenle su geçirmez bir kaplama ile malzeme seçimi olacaktır. Bu ürünler uzun hizmet verecek ve sağlığa zararlı küf karşılamayacaktır.
 • İşlevsellik. saklama kutuları gerekli temizlik ve hijyen ürünleri, ancak yerden yığılmayı değil mobilya Rahat yeterli dolap.

  bakım kolaylığı. temizlik için, uzun zaman alır su ve sünger ile yüzey temizliği kolaydır ürünü, satın almadım.

 • Çekici tasarımı. o hoş bir ortam yaratarak, şık mobilyalar seçin. Bu tamamen banyoda geçirdiği vakit için yardımcı olacaktır.
 • Uzman tavsiyesi kanal banyo için mobilya seçimi de "Evet tamir İpucu":

  Ahşap - Mobilya imalatı için geleneksel bir malzeme. Banyoda Ahşap dolaplar uyum baktı ve doğa ile birlik rahat bir duygu yaratır. Ahşap kolayca herhangi renkte boyanmış, ama modern tasarımcılar boya uygulamadan doğal ahşap deseni kesim iç kullanmayı tercih ediyorum. Popüler ışık türleri: huş, akçaağaç veya kül. sıradışı tasarım Aşıklar ceviz, kiraz koyu tonları seçin.

  Banyo mobilyaları, bozulma belirtisi çatlama ve sarkmaya karşı yüzeyini korumak için özel bir su çekmeyen ile kaplanmış tahtadan yapılmış. Malzeme işleme kalitesine dikkat etmelidir satın alma.

  İlk bakışta - kalıcı bir çözüm olmadığını karakteristik minimalizm ile Hi-Tech tarzında daire iç. Ancak, metal işleme teknolojileri herhangi modeli iç oluşturmasını sağlar. kasten kaba el dövme elemanları ile, girift döküm ayrıntıları bir sürü ya da ülke için klasiklerden bakın.

  Metal parçalar, aşırı güçlü, ama korozyona karşı korunması gerekir. Banyo için metal mobilya keskin köşeler olmalıdır böylece Onlar, travmatik, ve onunla çarpışmayı önlemek için o yerleştirildi.

  Cam ve su kuyusu görsel birleştirmek ve birbirini tamamlayacak şekilde. Bu malzemeden yapılan mobilya ağırlıksız, ışık dolu oyun vurgular sanki banyo yapar. Optik efektler - kırılma, çok yollu - camdan yapılmış mobilya duş ile donatılmış küçük hacim, banyolar durum için kullanılır, böylece uzayın genişlemesi yanılsaması yaratır.

  kırılgan ve güvenilmez olarak algılanan camdan yapılmış Psikolojik iç öğeler. Ancak, başlangıçtaki önyargı sadece dolaplar ve, örneğin, IKEA şirketi üreten emniyet camı raflar kullanmaya başlamak, hızlıdır. Eğer ekranda o hijyen öğeleri beğenmezseniz, buzlu veya renkli camların yapımı mobilya seçin.

  özel fonlar yıkanabilir kireç önleyici - camın iç önemli bir mahzuru özel dikkat gerektirir olmasıdır. Bunlar olmadan, ışık parlama fantezi çabuk kaybolur.

  Plastik banyo mobilyaları - en pratik çözüm. Umurunda ve temiz tutmak kolay, ardından su ve deterjanla kayıtsız olduğunu. Böyle mobilya en ucuz.

  hastaneler, ofisler, tren istasyonları - Ne yazık ki, plastik tutarlı kamu devlet kurumlarında yerlere ile ilişkilidir. Bu bile rafine formları ve yüksek kaliteli yüzey kaydetmez.

  plastikle sorunları ve teknolojik özelliklere sahip olabilir. İlave yolların yapımı için bir delik yapmak her zaman mümkün değildir.

  Sunta ve MDF banyo mobilya üretimi için kullanılmaktadır. Bu malzemenin lavabonun altında Dolap her zanaat deposunda.

  iç plakaları amaçları işlenmiş selüloz, sentetik malzemeler (film) taklit ahşap, mermer, seramiklerdir. MDF ve yonga levha gelen mobilya ortalama fiyat segmentinde ifade eder, ancak doğal ahşap daha az katılıyor gibi.

  En büyük dezavantajı, - higroskopisite. dekorasyon tabakası ihlali plakaları, su ile temas üzerine kendi şişme ve bozulma yapısında bir değişikliğe yol açar. Bu nedenle, yakın açıkta kalan yüzeyi ile hidrofobik dolgu alan tedavi, uçlarında koruyucu film soyulmasını izlenmesi gereklidir.

  Şık banyo mobilyaları

  Bu iç stil - limiti rafine mükemmellik ve sağduyulu ahenkli bir güzellik.

  Başarılar klasik onun nonsusceptibility değişiklikleri, standart ile istikrarlı bir eğilimleri olduğunu. Hatta yıl sonra, banyonuz nezih tarzını koruyacak ve onu sıhhi tesisat dışında bir şey değiştirilmesini gerektirecektir olası değildir.

  bej, zeytin, mavi, gri, kum - doğal renklerin en uygun yumuşak pastel tonlar banyo klasik iç mekanında.

  Uyumsuz kombinasyonu - motif tarzı lider uygun yaratıcı insanlar eğilimli, enerjik, etkileyici.

  kalbinde - yenilikçi çözümler, parlaklık, özgünlük, kurulan fikirlerin reddi, özgünlük vurguladı. Füzyon dokular çeşitli kullanır, malzemelerin beklenmedik kombinasyonlar, aksanlı kontrast parlak renk kombinasyonları vurguladı.

  Aşağıdaki tarzı karmaşıklığı - İhtiyacı kullanılan nadir malzeme elde etmek. Şık bina süsleme malzemeleri kapsamlı bir yelpazede sunan, bu görev çevrimiçi Leroy Merlin saklayabilir kolaylaştırılması.

  Sadece doğal malzemelerin kullanımı ile kombine sıkı veciz performansı - Bir Ülke portresi.

  Şehir gündelik gümrük içine onu getirmişti köylerden göçmenler tarafından geçen yüzyılın başında Batı Avrupa'da Kökeni, stil önemli popülerlik ulaşmıştır artık gelmiştir.

  Stil özellikle başarılı mutfakta mobilya kullanılır.

  Bir iç banyo tesisat oluşturmak için pirinç, geçen yüzyılın stilize başından satın alınabilir.

  tanımlayıcı özelliği - Her milletin stilize aksanlı ulusal konut.

  İç milli motiflerin herhangi karakteristik bir dayanağı (Japon, Hint, Çin, Arapça, vb) seçilebilir için.

  Hazır tarz etnik mobilya zordur bulun. İstek üzerine bireysel boyutlarına imalat tavsiye edilir.

  ayaklı lavabo ve herhangi bir tablo ile lavabo: lavabolar 2 ana gruba ayrılmaktadır. Her tür artıları ve eksileri vardır.

  kabuğun türünü seçerken bizim 51 saniyelik bir videoyu nüans dikkat edin:

  Lavabonun Bu tip iki versiyonu mevcuttur.

   Bu sabitleme ve montaj yöntemi ile farklılık gösterir:

 • duvara bağlı parantez lavabo. Aslında, kabuk bu parantez asılı olan ve diğer destekleri artık ihtiyaç vardır.

  avantajı - herhangi bir yükseklikte lavabo yüklemek için yeteneği.

  Lack - bitmiş toprak lavabo bacak - sınırlayıcısı ve lavabo çanağın yüksekliğinin ayarlanması için bir engel.

  • Küçük bir kase lavabo seçimi, sen uzay banyo, ancak yük kaydetmek etrafında sürekli sıçramayı olsun.
  • Bir çift lavabo seçimi, onun merkez noktası arasındaki mesafeyi dikkate almak önemlidir. Bu Aksi takdirde, ikisi birlikte, aynı zamanda, rahatsız olmak lavabo kullanmak., En az 90 cm olmalıdır.
  • lavabo kase yükleme hafif bir açıyla monte edildiğinde - İçinde su birikmesini önlemek için. Ama! eğim açısı önemli olmamalıdır. Aksi takdirde, ürün slayt ve eğik düzlem dışına taşımak için batacaktır.
   Lavabonun Bu tip iki versiyonu mevcuttur: entegre ve tek başına.
 • Lavabo, gömme dolap. Çanak Ancak bunun dalmış olan, kabine dalmış.
 • Lavabo kase üstüne bir kaide üzerinde durur.
  • bir kaide ile kabuk avantajları:
 • İşlevsellik. Lavabonun altında Dolap Eğer gözler öğeleri bir sürü yanı sıra taraftan tutmak hakkını meraklı gizlemek için izin verir.
 • Uzay tasarrufu. Bu kabuk seçenek - her santimetrekare çalışmak zorunda küçük banyolar için iyi bir çözüm.
 • kaideler

  banyo dolabı - sürekli sana ihtiyacım yok, depolama için en iyi seçenektir. Örneğin, yıkama ve temizleme maddeleri için. Kabine senin hareketini engellemek etmedi ki banyoda boşluk bekleyin ve kapı serbestçe açık olduğunu. boşluk, çekmeceli rasyonel kullanımı kaydetmek için - derhal onları bulunmaktadır bariz şeyler.

  Arka arkaya kozmetik ve erkek tıraş aksesuarlarla kavanoz ve tüp yerleştirmek için işaretleyici de banyoda Asma dolaplar seçmek daha iyidir değil. Bu depolama düzeni oldukça değildir odasında yer kazandırır, ama aramak için gereken süreyi en aza indirir. elverişli göz hizasında bulunan dolap Asma ve kişisel hijyen ürünlerinde bunları gizlemek.

  açık raflar asılı - dolapları asmak için yeterli yedek. Bunlardan saklanan öğeler görünürde her zaman olduğunu unutmayın. Onları güzel görünmesi için özen gösterin.

  Çok pratik ve kompakt raf duş veya banyo köşelerinde monte. Her yerde su ve köpük sıçramasına, banyo dışında şampuan ve duş jeli ulaşmak gereğini ortadan kaldırır. Şansı takılmaları ve sonbahar da azalttı.

  Kalem kutusu - bu banyolar için etkili depolama sistemidir. Bu işler düzgün ve sırayla tutulduğu dolaplar ve çekmeceler ile donatılmıştır.

  İşlevsellik Pena kabine her santimetre kaplar alanı haklı. Her banyo tür mobilya için tasarlanmıştır değil üzücü.

  banyo donatılması zaman bazen soru ortaya çıkıyor: ne seçmek - küvet veya duş. Sen doğru kararı vermek için hem avantajları ve dezavantajları bilmek gerekir.

   banyo için uygundur:
 • tıbbi işlemlerini yürütmek;
 • küçük çocuk yıkanmak;
 • Bir kokulu köpük emmek;
 • gövde üzerinde daha etkili bir şekilde çalkalama kir.
  • banyo dezavantajları Tarafından şunlardır:
 • onun kurulumu oldukça geniş yer kaplar;
 • daha uzun sürer banyosu içinde yıkama;
 • banyo kullanarak çok su tüketir.
  • Ne iyi duş:
 • kurulumu için banyoda daha az yer kaplar;
 • Su kullanımı daha ekonomik sırasında tüketilir;
 • Akan su kullanıldığı haliyle pomyvka duş, daha hijyenik olduğu;
 • zamanla daha çabuk kabinde yüzme;
 • kabinleri ek buhar üretimi için cihazlar, aromaterapi uygulama için, ve diğer cihazlar ile donatılabilir.
  • kabinleri ve dezavantajları var:
 • Onları rahatsız ve hatta tehlikeli küçük çocuk yıkanmak için;
 • duş banyo sulu prosedürün sağlıklı yaşam etkisini azaltır banyosunda, rahatlamak için izin vermez.
 • Banyo mobilyaları odası ekipmanları için ipuçları

  1. Küçük bir banyoda alanının daha verimli kullanılması için bu sürgülü kapılar ve dolap asılı dolaplar yüklemek için en iyisidir.
  2. o muhafazaları ve dolaplar bir bozulmaya yol açar, su almak için devam edecek şekilde banyo setine mobilya yakın istenmez.
  3. Yerden ısıtma ile, sıcak havada dolaşmaya üzerine mobilya ayakları monte etmek arzu edilir.

  Bu sipariş üzerine yapılır yeni banyo mobilyası sığacak en iyisidir. Usta istenen ölçümleri üretmek ve projeksiyonlar, boru ve odanın diğer özelliklerine dayalı bu alanın tüm gereksinimlerini karşılayacak tür dolaplar, dolap ve masaları, üretecek.

  Ve mobilya özel bir su itici bileşim ile muamele edilmiş, uzun, ahşap sürer sipariş, metal nesnelerin korozyon önleyici madde kapsar.

  kanalında "Evet tamir İpucu" ile banyo mobilya uygun seçenekler bulun:

  Ancak, ben Ikea içinde Tabii ... Yeni bir daire mobilya içine bakmanız gereken ilk şey gitti St. Petersburg, bir daire satın.

  Banyo Mobilyaları İkea - En iyi fiyatlar için mükemmel bir seçim.

  Ben de banyo mobilyaları Ikea oda. Pek çok kereye mahsus olarak kabul ama banyoda 7 yıl boyunca mutfakta sorun yok.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  + 58 = 60