Provence stili mobilya

iç Provencal stili: bir fotoğraf, bir açıklaması

Kim Provence stilini bilmiyor? Bu naivete, doğa, romantizm ve geçmişin yankıları birlik sınırındaki basitliği birleştirir. Birisi bu country müzik zamanki tarzı olduğunu söylemek olabilir, ama eşsiz bir zarafet ve tek Fransız doğasında cazibesini içeriyor. Modern bir evde Provencal stili tekrarlamak için, kusursuz bir tat olması gerekir.

iç Provencal tarzı nereden geldiğine öğrenmek için, kasaba Provence bulunan Fransa'nın güneyindeki, dikkat etmek gereklidir. Burada, denizin sıcak dalgalarına atılmak güneşin sıcak ışınları emmek, otantik ev yapımı Fransız mutfağı lezzetlerin tadını, olağanüstü güzel sahne hayran olabilir. Bu alanın adı ve adlandırılmış tasarımcı işi. O XIX yüzyılda doğmuş ve hala çekiciliğini ve alaka kaybetti. Özellikle Avrupa'da popüler bu tarz.

Provence ülkeden farklı nedir?

Fransız köy tarzı Amerika, İskandinavya ve diğer ülkelerin tipik Provence ülke tarzı ile karıştırılmamalıdır izin vermez kendi özelliklerine sahiptir.

 1. İç olarak, hiçbir parlak renkler vardır. Kullanılan tek pastel renkler. Renkler güneşten ağarmış gibi görünebilir.
 2. Ahşap mobilyalar genellikle kasarlanır. dekorasyonu bunun üzerine de, bu bitkisel desen olabilir.
 3. başka hiçbir ülke tarzı çiçek desenleri ile bu kadar kumaş kullanılmaz.
 4. Ferforje mobilya farklı ajur ve özel lütuf değildir.
 5. Kayıt için odalar minimalizm ve "holodnost9raquo ile karakterizedir;. şey evlerin sıcak Provence bölgedeki iklim, tazelik ve serinlik bir atmosfer yaratmak için çalıştık olmasıdır.
 6. Provence tarzında Konut büyük pencereler ile karakterizedir. Bu yine sıcak iklime sahip olmasından kaynaklanmaktadır.
 7. iç Provence tarzında evde yeşillik ve çiçek bir bolluk anlamına gelir.

Özellikle dikkat mobilya yapıldığı malzemelere ödenir. En iyisi, hasır uygun demir ya da ahşap dövme. Hiçbir durumda Provence nikel kaplama, cam ve krom mobilya kullanılamaz. yeniden boyamak için: Eğer masa ve sandalye bir çift sevdim, ama onların renk modası çaldı ise, sorunu çözmek mümkündür çok basittir. Bu Provence bir özelliğidir: ahşap hatta büyük ürünler açık renkli boya yardımı ile renk değiştirir.

Çoğu zaman, yontma, çizilmiş, bazen soyma boya, çatlaklar Provence stili mobilya yoktur. iç tasarım ayıran ne - yaş ruhu. Provence tarzında, hantal, basit ve kaba ürünlerini tercih etmektedir. Bu, masif masalar, banklar, büfeler, yüksek raflarının komidin ve çekmeceli düşük dolapları sandıklar.

Provence öncelikle beyaz, lavanta, açık kahverengi ve krem ​​rengi kullanılır. Döşeme malzemeleri çizgili bir kafesle veya çiçekli baskı ile uygun. düz kol dayama veya basit ahşap ile iyi: Koltuklar iki çeşit olabilir. Koltuklar ağırlıklı hasır, ancak mümkün ve deri seçenekleri. Yataklar çoğunlukla işlenmiş demir ya da ahşap panolu, geniş kullanın.

Büyük bir rol Provence renklerde oynanır. Odalar pastel renklerle bitti. Genellikle renkler güneşten ağarmış gibi görünüyor. Tavan, duvar mavi, bej, pişmiş toprak, soluk yeşil, krem, uçuk limon, portakal, beyaz dekore edilebilir. pastel tonlarda gibi mobilya kaplama ve tesislerde bulunur.

Ayrıntılar ve dekor

Ve ferforje ve hasır objelerle süslenmiştir. Bu şamdanlar, sepetler olabilir, meyveler, kaplar, vazo, kutular, ve diğerleri için farklı küçük şeyler, kısaltmasıdır. Duvarlarında imkansız boş koltuk bulmak için. Onlar hala manzara resim ve can, duvar saatleri, dekoratif tabaklar, şık raflar, avizeler, ferforje ajur çerçeveleri veya boyalı ahşap çerçeveli aynalar ile doldurulur. Horoz - Fransa'nın sembolü. Onun rakam her zaman Provencal iç bulunabilir.

Tabii ki, yeşil Provence tarzında olmadan hayal etmek imkansızdır. İç bitkilerin çok olmalıdır. Bu tencere ve küvetleri, taze kesilmiş veya çiçek ve otlar kurumuş buketleri ekilen doğal bitkiler olabilir.

Provence yılında lambalar tercihen zincirleri ve mumlarla kullanılmaktadır. Anahtar aydınlatma göz kamaştırıcı ama sessiz ve romantizm ile ilişkili olmamalı olmasıdır. Bu nedenle olsa olduğunu parlaklığını ayarlayarak bir reostaya ile yapılan bu tarzda yapılan lambaların çoğunluğu. İlk bakışta bu çözüm çok country tarzını görünüyor görünüyor. Ama bu durum böyle değil ve sadece yumuşak bir ışık ferforje avize ile kolayca Fransız antika transfer edilebilir.

taş, ahşap, kumaş - Eğer Provence tarzında iç tasarım oluşturmak zaman ağırlıklı olarak doğal malzemeler kullanmak istiyorum. Ayrıca, çoğunlukla metal parçaları ve sıva bulunur. Tüm elemanlar onlar perişan bakmak zorunda, yani eski günleri winnow gerektiğini önemlidir. büyük pencereler, ışık tyuley olması gerekli tazeliğini ve iyi bir aydınlatma elde etmek. tencerelerde pencere çiçekler konfor olacak varlığını vurgulamak için.

Çiftlik tarzı mutfak iç yangın varlığı ve taş grisi yapılmış tavan kirişleri (fırın) ile karakterizedir. doğal malzemeler tasarım hakim olmalıdır. ahşap veya seramik karo zemin yapmak nedenle tercih. duvar gibi, kabartma, kaba sıva dekorasyon için kullanılır. Tarım dairenin iç tarzı oldukça zordur yeniden oluşturun. Bu ağır kirişler göstermek için de tavandaki özellikle doğrudur. Odanın bu bölümü, sadece açık bir renk boyayabilirsiniz ama Provence stilini uymayan menteşeli yapıların kullanımını sınırlandırmak için gereklidir.

Mutfak: iç Provence tarzında

Fotoğraflar açıkça mutfak mobilyaları için tercih edilen malzeme doğal ahşap olduğunu göstermektedir. Sırasıyla zeytin stiline Böyle kulaklıklar masif olmalıdır. mutfak merkezi - iç Zorunlu konu yeri olan büyük bir tablodur. Bu ailenin birlik ve gücü eşsiz bir sembolüdür. banklar, sandalyeler ve koltuklar unutmayın. Onlar için Malzeme ferforje edilir, ya da basitçe dokunmuş olabilir.

Zeytinin önemli bir kısmı raflar çeşitli olabildiğince iç açık raf dolapları vardır tamamlayacak. Büyük çözelti açık renkte boyanmış mobilya eski ya da antika parçalar, kullanmaktır. çeşitli modern cihazlar ile ilgili olarak, mutfak Provence tarzında, çok yersiz olacaktır. Ama, tabii, onlar olmadan zor yönetmek için. Modern mutfak aletleri göze çarpan değildir için, mutfak dolabı içine inşa edilebilir. Başka bir çözüm, ilgili cephe olurdu. aklında olan cihazlar için, ışık renkleri seçmek daha iyidir.

Provence stilinde, renk düzeni uygun olmalıdır. mutfak parlak renklerde yapılır, ancak canlı detaylar olabilir. Onlar mobilya ve dekor ile uyum için nötr ve kolay olduğu için duvarlara için, bej veya krem ​​rengi kullanmak gereklidir. İkincisi, farklı renklerde olabilir, ancak doğal ahşap rengi karakteristik olduğunu, unutma. Ayrıca romantizm ve parlaklık zeytin tasarımını korumak için renkli donatıları mavi, yeşil veya turuncu tonu kullanabilirsiniz.

Rekreasyon alanı yatağa hakimdir. Genellikle ahşap veya dövme bacak ve aynı başlığı olan bir basit bir şekle sahiptir. yatak odası iç Provencal stili gölgelik kullanmasını sağlar. yastık bol - rahat yumuşak kanepe veya geniş kanepeler, ana şey olmak için bir yer var. dövme parçalar Provence yeri doldurulamaz bir parçası olduğundan, daha sonra yeniden dekore edilebilir mobilya ve aksesuarları tür avizeler, şamdanlar, mobilya ayakları gibi, süslemek için. vazolar, eski fotoğraflarda kaplı kitaplarım yardım etmek incelik vermek. Bu yatak odası çok rahat ve şık görünüyor.

Bir ülke evin iç Provencal stil oluşturmak için, bu kurallara uymalıdır: üzüm ile iç içe bahçe, rahat bir şömine ve sundurma, açılan cam kapılar. Ana planın dekorasyon doğal malzemeler ile münhasıran başa - taş ve ahşap, bunlar banliyö alanının genel atmosfere iyi uyum olarak. Provencal iç mükemmel dövme ayakları üzerinde otlar, dükkanlar ev demet asılı, sardunyalar tencere hasır mobilyalar tamamlayacak. genellikle ahşap Paul, ancak seramik karolar doğal mat renkleri ile kaplı olabilir. duvarları iyi bir kaba yüzey oluşturur ışık duvar kağıdı veya alçı, için uygundur.

Önemli bir özelliği Provence tarzında - tavanda kirişler. Sıklıkla onlar soluk tavan kontrast koyu tonlar izole edilmiştir. Ama çoğunlukla parlak renkler bu tarzın iç hoşgeldin ve yumuşak renkleri seçin değildir - klasik Provencal. Mobilya sırasıyla ayrıca, dövme veya seramik elemanları ile, ahşap yapılmalıdır. Masif ev mobilyası genellikle duvar resimleri boya. Hacimli mobilya yapay yollarla aranır, yaşlanmak amacıyla açık renklerde ağırlıklı olduğu veya eski öğeleri kullanır.

saksı bitkileri, vazo içinde çiçekler - canlı bitkilerin bolluğu olmadan Provence tarzında bir ülke evin iç olarak. keten peçeteler ve masa örtüleri - renkli masaya perdelerle pencerelerin üzerinde. raf kutuları, heykelcikler ve küçük süs eşyaları yerleştirilir.

iç Provencal tarzı deneyimlemek için, tabii ki, Fransa'ya bir gezi organize etmek gerekir. Onun bütün çocuksu basitlik ve romantizm görüneceği yoktu. Onun kayıtsız herhangi adama bırakır. Ülkenin stiline yakın olmasına rağmen, hiçbir terbiyesizlik, ama sadece zarafet ve çekicilik vardır. Çiftlik kendi elleriyle iç tarzını yeniden çok zor değil. Önemli olan basit sadık olmakla zorunlu kurallar ve başarılı.

Provence tarzında Mobilya (Pinterest en iyi fotoğraf)

Provence tarzında Ev »Dekorasyon» Mobilya (Pinterest en iyi fotoğraf)

Biz dünyada fikirler bulmak için büyük sitede seçilen Provence tarzında, size mobilya 30+ fotoğraf bir seçkiyi - Pinterest.

Burada göreceksiniz:

 1. oturma odası, mutfak, banyo ve diğer odalar için mobilya;
 2. mobilya takımları ve mobilya bireysel parçalarıdır;
 3. yumuşak ve ahşap mobilya;
 4. renkler ve bitirme teknikleri her türlü.

Umarım, tüm bu daha iyi Provence stilini anlamak ve onun çeşitli tezahürleri bakabilirsiniz kadar güzel takdir yardımcı olacaktır!

Provence tarzında Mobilya genellikle villa veya rustik mobilya denir. Temel özellikleri şunlardır: a oyma zengin dekorasyonu, el boyaması ve yapay yaşlı bir bakış. Diğer seçenekler denizde konulu desenleri aşağı, mümkün olmasına rağmen motifleri arasında tercih çiçekler ve meyveler vardır. renkler gelince, sınırlı değildir seçenek var. En popüler "bazovymi9raquo; Provence tarzında için tonları, kahverengi, beyaz, mavi, yeşil ve pembe. Ancak bazen, olası boyalı oymalar ve el olmadan diğer renkleri yanı sıra lake yüzeyler ve renkli bir mobilya kullanmak. Aşağıda tek tek resimlerde görebileceğiniz gibi bu Provence tarzı daha modern ya da klasik bir görünüm sağlar.

Provence tarzında ev için mobilya seçmek için nasıl

Fransız tarzı temel amacı - Provence stili ve uygun dekorasyonda döşenmiş ulaşıldığında oturma odası ya da yatak odası, iç konfor yaratılması. yaparken bir yerleşim açık renkler bu alanda, bol ışık ve rustik motifleri kullanılmaktadır. Odaya için aksesuarlar size çiçek baskı ve ferforje detayları ile Porselen arasından seçim yapabilir.

Mobilya tasarımında Provence tarzı

aksesuarların Vintage tasarım Fransa'nın güneyindeki gelir. Provence İç moda yenilikleri, enerjik aksan ve dar alanlarda tiksinen. Bu doğrultuda dekore Oda sakin ve gevşeme saracak gerekir. Bir renk paleti tercih lavanta, mavi ve beyaz, bej ve diğer hafif gölgeler vermek seçerken. Mobilya, tahtadan yapılmış bütün ovmada ve çatlaklar, antik boyalı olmalıdır.

Çocuklar için Provence tarzında mobilya Opsiyon yetişkinlerden farklıdır. tasarım çözümü küçük kızın odası için en uygun - orada o gerçek bir prenses hissediyor. Provence tarzında Mobilya kullanışlı modüler duvar, yatak ve sandalye minderi beyaz ve lila rengi de dahildir - bu öğeler konfor ve rahatlık sağlamaktadır. önünde tuvalet masasına tam görüntü hangi bir küçük peri uzun zaman göstermek mümkün olacak. tek şey ilave etmemelidir - çocuk için çok güvenli değildir dövme öğeleri.

Güneşte yanma etkisiyle mobilya Fransız tarzı mutfak farklı parlak renk paleti. onlar ışık kaynaklarına koymak değil böylece Mutfak öğeler yerleştirilir. (Boyanmış oyma, dantel peçeteler, mutfak eşyaları), mevcut el yapımı elemanları olmalıdır. Modüler duvar Provence büyük güzel tabaklar, canlı bitkiler ve zanaat boy gösterecek açık raflar ile donatılmış olmalıdır. lavabo, köşe masa, buzdolabı ve tabure altında bir kabine ekleyin, ama her şey rafine edilmesi gerektiğini unutmayın.

Uyku için bir yer ve gevşeme kolayca diğer tasarımlardan ayırt edilebilir. Belarus mobilya üreticisi Imebli ve İtalyan marka Brunello eylemlerinin mükemmel bir örnektir. giysiler için geniş geniş gardırop, yatak başı odasında bulunması gereken çok fazla fotoğraf, dekopaj ile ev iç dekorasyonu üzerinde ferforje dekorasyonu, komidin, ile büyük bir yatak. gölgeler ve Roma ince perdeler ile sevimli biblolar, ek ışık kaynağı eklemeyi unutmayın.

Bu oda - ille büyük bir kanepe ve modern teknolojiyi sunmak olduğunu toplantı arkadaşlar, akrabalar ve tanıdıklar yer. Nasıl teknoloji ve antik Provence birleştirmek? açık renkler, garip dolap kulp, TV için bir raf: Tüm kolayca ülke tarzı olarak yapılan özel bir kazanım modüler duvar kullanılarak çözüldü. güzel döşeme, lambalar, yapay yaşlı, ve çiçek çok sayıda Kanepe - habitatları daha rahat hale getirmek.

En iyi seçenek, Provence tarzında oturma odası süslemeleri nasıl tasarımcı hitap etmek olduğunu, ancak el raf, Döşeme ve desenli ince ekran ekleyerek, eski banklar restorasyonunu yaparak, antik Fransa'nın atmosfere daire aktarabilirsiniz. Sen mobilya mağazalarında mobilya katalog satın almak veya eve teslim çevrimiçi sipariş edebilirsiniz. İç ürün Fransız tasarım yüksek maliyete neden olur doğal malzemelerden, yapılır. dükkanlar takım satış - Ucuz ürünler bulunmakla birlikte.

yapımcı MebelVia farklı ışık gölge ve işlevsellik gelen mobilya özellik:

 • Özellikler: Boyutlar 90h85,6h44 cm malzemesi cephe / MDF / Sunta çerçevesi, kökeni Rusya'nın ülke.
 • Özellikler: cephe / çerçeve rengi - krem ​​/ meşe, 5 ferah çekmeceler.
 • Fiyatı: 11790 ruble.

Okyanusu koleksiyonundan Koyu renkli şifonyer "Fransız" St. Petersburg çevrimiçi mağazasında satılıyor:

 • Özellikler: 65h85h33 cm malzeme Boyutlar - Katı kızılağaç, klasik tarzda,
 • Özellikler: banyo metal kulplu 4 çekmeceler için uygundur.
 • Fiyatı: 22.150 s.

Online alışveriş Moskova Meb Ev mobilyası ürünleri üreticisi MST, OOO Mobilya Story daha modern tarzda mobilya özelliklerini satar:

 • Özellik: kabine monte edilmiş, boyutlar 60h32h101 cm, sunta materyali.
 • Özellikler: Karanlık, parlak desenli bej.
 • Fiyatı: 4164 ruble.

Amadeus Arletta koleksiyonu ile Genel gardırop olsa Ortaçağ'dan geldi:

 • Özellik: - çam büyük bir odası, iki büyük alt çekmece 150h192h60 cm, malzeme boyutları.
 • Özellikler: sauna, banyo, banyoda mükemmel uyum.
 • Fiyatı: 59.990 ruble.

Fransızca mutfaklar için mükemmel lüksler sağlayan tarzında online mağaza tasarımı Deep House mobilyadan kahverengi sandalye Bar:

 • Özellik: 118h45h56 boyutları 74 cm, 10 kg maksimum ağırlık, koltuk kılıfının koltuk bakınız - mat ekokozha.
 • Özellikler: sandalye bacakları vintage tarzında ahşaptan yapılmıştır.
 • Fiyatı: 7900 s.

Rigor, kısalık koleksiyonundan oda sandalyeye Chaise Agatha Agatha atmosferini getirmek:

 • Özellik: boyutlar 51h96h53 cm, ağırlığı 6.9 kg malzeme - MDF, maun, döşeme tekstil.
 • Özellikler: ofis veya geniş yemek odası için uygun Klasik tarz.
 • Fiyatı: 23.500 ruble.

Uzun Magic-puf üreticisinden bacakları olmadan moda koltuğa içine toplanabilir edilmiştir vücudunuzun şeklini alır ve kolayca farklı odalarda bölgeye hareket ettirilebilir:

 • Özellik: 4.5 kg ağırlığında, 180 kg, boyutlar 150h100 cm, dahili kılıf hacmi kırılma kuvveti - 400 litre, içerik - polistiren topları, dış kaplama jakar kumaşlar yapılmıştır.
 • Özellikler: kapaklarını çıkarmak için kolay, sandalye fazla yer işgal etmez.
 • Fiyatı: 4215 ruble.

DreamBag Bir çiçek desenli pembe bir yastık gibi görünüyor tarafindan Koltuk torbası Olivia:

 • Özellik: döşeme malzemesi - polistiren, çıkarılabilir bir dış kaplama - jakar boyutları 140h180 cm dolgu yapılmış kumaş örtü.
 • Özellikler: Güzel ve fonksiyonel kadın hediyesi.
 • Fiyatı: 4690 s.

Namlu tarzı koleksiyonundan Ucuz asılı raflar ideal bir depolama porselen figürinler ise - Fransız Ülke zorunlu özellik:

 • Açıklama: Klasik stil, boyut 50h19h25 cm malzeme - boyalı çam, renk - beyaz.
 • Özellikler: iç beyaz üstünlüğü ile bir odada enfes görünüyor.
 • 2660 ruble fiyatı.

müşterileri hakkında Çevrimiçi Bölge Mobilya bakımı alışveriş ve Silva üreticinin güzellik ve ferahlık birleştirir katalog raf, sunulan:

 • Açıklama: Beyaz renk, boyut 195h69h32 cm 7 depolama için çekmece - bir üst açıklık ve aşılmaz kapı, 4 şeffaf kapak olmadan 2 kapı 1.
 • Özellikler: üstü kutular fotoğraf, çiçek ve diğer aksesuarları için yer var.
 • Fiyatı: 6144 s.

Etajer Meuble metal hors Açık raf toplama küçük incik boncukla depolama ve beyaz renkte yapılmış her kitap için argo:

 • Özellik: Malzeme - dövme, boyutlar 32h24h13 cm, ağırlığı 0.88 kg.
 • Özellikler: Konfor oturma odası, ofis, koridor, yatak odası, bahçe ve yazlık vermek için yapılmıştır.
 • Fiyatı: 4000 ruble.

Üretici Nuova Ceramica s.n.c ahşap çekirdekli alışılmadık iki katmanlı kitaplık:

 • Özellik: çap çiçek baskı, biçim ile 32 cm, kökeni İtalya'nın ülke - katmanlı 2 malzeme - seramikler.
 • Özellikler: çiçek rengi güzel eleman, hafiflik katmak için mükemmeldir.
 • Fiyatı: 8333 ruble.

Mebelion ev için eşya bir mağazadan Tria marka mobilyadan Modüler duvar koridor - mobilya çok yönlü bir parça, ayrı bölümlere ayrılmıştır:

 • Açıklama: - Sonoma meşe trüf / krem, sunta ve MDF lamine malzemeler kökenli Rusya Ülke, boyut beden ve cephe boyama, bkz 90h43,6h217,8.
 • Özellikler: mat yüzey, 4 fonksiyonu - tutmak şeyler, ayna, mont ve Osmanlı-koltuğu için askılar.
 • Fiyatı: 18990 s.

Modüler Depolama Provence-1 - gözleri tek ihtiyacınız meraklı gizlemek cephe ve binaların oturma odası bir duvar:

 • Özellikleri: gövde rengi ve cephe - Sonoma meşe trüf / krem ​​seti salıncak raf, dolap, raf ve 2 pencere bulunmaktadır.
 • Özellikler: bej ve kahverengi hakim, ek elemanlar sipariş edilebilir.
 • Fiyatı: 56.250 ruble.

İç özelliklerin Rus üreticiden Çift kişilik yatak - mobilyaları Mebel Via çevrimiçi hipermarket:

 • Özelliği: çerçeve ve kontrplak ve MDF cephesi, renk - Sonoma meşe Truffle, ortopedik yatak tabanı, bir krem ​​renkli cephe.
 • Özellikler: bir kaldırma mekanizması ve keten için bir kutu olmadan.
 • Fiyatı: 14.000 ruble.

Provence bir çocuk için rahat tek kişilik yatak üreticisinden mağazada Mobilya Üç-I girer:

 • Özellik: çerçeve malzemeleri - ABS / sunta, taban düzeneği, 100 kg ağırlık 48 kg kadar maksimum yük, boyutlar 204,4h86,1h70,8 cm, genişliği ve uyku alanı 80h200 cm uzunluğu.
 • Özellikler: gençlik odaları için mobilya şık görünüyor.
 • Fiyatı: 5999 ruble.

Fransızca İç dekorasyon aslen tahtadan yapılmış ve daha sonra seçilen bir stil, yapay yaşlı ile boyanmış. Sert, yumuşak kayalar: Kullanılmış ahşap iki tür satın aldı. Birinci tip ağır yükleri dayanacak şekilde tasarlanmış yapımı için tasarlanmıştır ve ikinci dekoratif unsurlar oluşturur edilir. mobilya seçerken dikkat değer Özellikler:

 • sakin renk (bej, lavanta);
 • hasır, scuffed ahşap mobilya;
 • Malzemeler dolapları - renkli doğal ahşap;
 • Antik yapılan çekmeceli, sandıklar sandık;
 • Modern şekiller olmadan.

birçok üretici tarafından benimsenen Eğilimler kolay, nazik, romantik kır tarzı. Petrotorg mobilya fabrikalar, şirketler, Amadeus, Fokin ve Deep House fonksiyonel ve ferah modeli bulunmaktadır çeşitli mobilya ülke ayrı toplanması kurdu. seçmeden önce bir yapımcı koleksiyonunda ürünler kontrol, diğer müşterilerin değerlendirmeleri okuyun. üreticiden mobilya satın için hiçbir olasılık varsa, bir distribütörden satın.

iç ahenk oluşturmak için rahat bir atmosfer ölçümleri mobilya satın almadan önce düzgün yapılmalıdır. Bu üzerlerine yerleştirilen nesneler, onların miktarı boyutunu bağlıdır. Provence odasında ferah: mobilya ışık tonları hareket özgürlüğü ile uyum içinde olmalıdır. İnce perdeler, beyaz tavan, yuvarlak ayna masaüstü - oda daha geniştir yapan özellikler.

Fransız ülkenin tarzında dekore oda, gerçek bir ev cennet, tecrübeli rafine dekor ve tam gevşeme içerir. güvende hissetmek ya rahat bir ortamda çalışmak, zor bir günün ardından dinlenmek için yardımcı olacaktır - rahat yatak, parlak renkler ve rahat bir tuvalet masası: randevu tarzında konfor yaratmak görünür.

Mobilyanın rengi itibaren onun belirli bir tarzı ait bağlıdır. Mobilya mağazaları Provence tarzı özel koleksiyonları bulunmaktadır. pastel İç dekorasyon, parlak renkler. Provence tarzında parlak renk için bir yer değil, ama onunla harfler yapabilirsiniz. seçim antika süslenmiş mobilyalar yönünde, yapılır. duvarları ile uyum olmalıdır renk bariz dekoratif öğeler var - kolay, gösterişsiz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

35 + = 37