Topiary malzemeleri

Topiary için Malzeme: Eğer master gereken her şey

Malzemelerin temel "kit" olarak gövde sopa için Topiary üretimi için bir top-tabanı içerir, tencere, nasıl bir top-baz olabilir kendi ellerini yapmak için karışım (yapıştırıcı sıva) ve süslemeler bağlama? Ve çerçeveler Topiary belirli türde nasıl görüneceğini? Her zaman sıva kullanılan? Ben dükkanda Topiary el yapımı için bir set satın alabilir miyim? Hangi donanım daha iyi? Bu konular topiary İşler tanıdık ustalar vardır. Ve başlayanlar onlara ayrıntılı bir yanıt vermelidir.

Biz Topiary İpuçları ustaları için bir temel yapmak kadarıyla

topiary temeli - çoğunlukla taç oluşturacak etrafında bir top. Onun vakıf, eğer farklı yapabilirsiniz. bunun kendi elleri bir topu nasıl tasarlanacağı söz konusu olduğunda, o zaman kamuya açık ve kolay iki şekilde yapılır.

topiary Vakfı, yaptığınız hazır satın almak veya hurda malzemelerden elleriyle yapabilirsiniz

tabanının bir top oluşturma yolları:

 • kartonpiyer. Kartonpiyer - emek sınıfında çocuklukta öğrenilen becerilerin bizim kümesinin parçası olan bir tekniktir. Biz kağıt, tutkal, ve konuyu, bir sonuç almak istediğiniz şeklini almak gerekir. Sen çocuk plastik topu almak ve yapışkan kağıt o lamine edilir. "Kağıt ve tutkal" daha fazla katman, daha güçlü bir ürün olacaktır. Sonra yarıya tasarım, orijinal nesneyi el koyma ve bir kez daha kağıt ve tutkal katmanları kilitleyin.
 • gazetelerin tomar. Çok modası yöntemi. Sen, bir gazeteyi almak sen Bob açılmıyor elinizde kadar bunları çökmek yapabilirsiniz. çok sayıda uygulamak gerekmez tutkal bunu Tartı. Ve o zaman sana bir topu almak için, telin bir gazete tomar ile tamamladı. Yukarıdan kolayca boyanabilir bir yumru yapıştırılan bir şey arzu edilir. Örneğin, maskeleme bandı.
 • Makrofleks veya köpük. Malzeme plastik bir paket içine püskürtülür ve sertleşir sonra - bu herhangi bir şekle kesilebilir.

iki şekilde yapılan makrofleksa ait Topiary temeli: Sen köpük sertleşir zaman pürüzsüz bir topu almak veya kalay formu hemen balonu kullanabilir ve sağ boyutu topu kesip

Bir top-tabanı ve diğer daha az popüler yöntemleri, ama yine de en basit olarak kabul üçünü olun.

Bu amatör üzerinde zaman harcamak istemiyorsanız buysa, el sanatları malzemeleri mağazada bir köpük topu al. Orada satılan ve bağlantı parçaları olduğunu - kilitler, perçinler, bağlantı elemanları. Onlar da gerekli olabilir (örneğin, fermuar kahve parasal ağaç budama gerekiyor)

elleriyle strafor top (video)

Topiary kendi elleriyle için Namlu: ne yapacağını

Gövde - topiary parçası zorunlu öğeleri kümesi bir parçasıdır. tel veya alüminyum kabloların, örneğin, kendi elleriyle mümkün olun. herhangi bükme senin gövde şekillendirmek kolay bu malzemeleri kullanarak, çünkü bu iyidir.

bir taç ve aradan ağırlığını dayanamaz çünkü gelecekteki Topiary gövde ihtiyacı imalatında suşi yemek çubukları, çoklu kullanımı

Başka nasıl Topiary için gövde geçerli:

 • Kurşunkalem. Her zamanki ince ve standart dışı kalın kalem gibi - bir ağaç gövdesi değil mi? renk, kravat, yapıştırılan veya büküm - Ne gerek onları süslemek için.
 • Dallar. Doğal malzemelerin budama daha doğal. topiary için büyük bir varil - Bu nedenle kalın kütüklerin, güzel güçlü şube değildir. Onlar yeni bir yapı oluşturarak, bir şeyler serpin, vernikli, doğal haliyle sola veya boyanabilir.
 • Suşi için Çubuklar. Düz bir sandık yapmak istiyorsanız, sadece ellerinde bu malzemeleri yardımcı olur.

Şekilli edilebilir tel avantajı, herhangi bir yönde bükülmesine

Ve gövde eski fırçalar dışında iyi olduğunu. fırçalar bir dizi varsa, sadece arzu edilen kalınlık fırça seçin.

budama tel Namlu (video)

Nasıl kendi elleriyle bir tencere yapmak: alternatif yöntemler

Topiary imalatı hemen her zaman bir pot ihtiyaç için, ağaç kendisini "büyür" şeklidir. Bu tür ürünleri satan mağaza, kesinlikle tencere bir bütün set satın alabilirsiniz. Ama onun daha güzel hurda malzemelerden neredeyse inşa etmek.

topiary için tencere yapmak için, tek kullanımlık bir cam, plastik veya cam kavanoz, bardak vb kullanabilirsiniz

Sen pot üretimi için kullanabilirsiniz:

 • Sütün Plastik şişeler, limonata, buzlu çay vb istediğiniz kadar sadece kesilmiş ve daha sonra sadece dekor bu.
 • eski fincan. Onlar vb bantlar sarma, tahıl ve tahıl süslemek için tutkal kullanarak, elle boyayabilirsiniz
 • plastik bardaklar. vaka olduğu gibi iyi kaybolmaz. Burada, güzel ve düğmeler ortasında tutkal bandaj dantel şerit, ince saten kurdele, sadite için, çuval bezi sarın, güzel pot - tüm kendi elleriyle.

tekstil veya sicim kullanımı daha kolay tencere için dekorasyon olarak. Çok şık görünüyor pot, çuval bezi süslemeleri

satın almaya değer değildir eski vazo, ilginç şekiller kül tablaları, şeker kase ve çaydanlıklar ve diğer ürünler atmak ve eski almaya iyidir ve ona yeni bir hayat vermek için vermeyin. topiary için bir tencereye şeklinde ve neden Gerçi olmasın?

Topiary altında Temeli: Kendinizi (video) süslemeleri

topiary oluşturmak için temel: Eğer daha fazla ihtiyaç

Herhangi yeni gelen topiary üretimi ile ilgili soruların standart bir kümesi vardır.

Eğer dondurma gelen sopa bir sürü varsa - onları dışarı atmak için acele etmeyin. Onlar boya ve topiary onların tencere dekore edebilirsiniz. Ayrıca küçük kuru dallar kullanabilirsiniz

detaylı yanıtlar birkaç gereksiz olmayacaktır:

 • Neden sıva? Tabii ki, sadece alçı kullanılabilir. Bu sadece en kolay ve en uygun fiyatlı seçenek, hemen hemen herkesin düzgün seyreltilmiş ellerini sahip olabilirler bir malzemedir. Alçı cins, aşağıdaki nüansları verilen: İlk olarak, bir kap, su ya da alçı dökün tam olarak - alçı tozu akciğerlere alabilirsiniz. Daha sonra boya ve doğal boyalarla sıva olabilir - potasyum permanganat, iyot, çay yaprakları, yeşil boya. Hatta sıradan guaj iyi sıva üzerine boya.
 • Bir ağaç aroma dönüşmesini nasıl budama? Basit bir cevap - kahve kullanın. Ama gerçekten çok kolay. Ama otlar ve baharatlar bir dizi satın almak - daha ilginç bir çözümdür. Vanilya çubukları veya tarçın çubukları ağacını süslemek ve bir tatlı lezzet vermek için sadece.
 • Ve nasıl kalp şeklinde destek almak için? Yine, kartonpat veya köpük boş kullanmak ya da. Muhtemelen kalp boş kurmak için üç topları yardımı ile, ancak daha zordur. Bazen kalp şekli kesip sonra dekore hangi bir katmanlı tahtası kullanılarak.

Kahve çekirdekleri - Topiary için en kalıcı aromatizatrov biri

topiary oluşturarak hobiler gibi sorular sadece eklenecektir. Açgözlü olma, kullanmak malzemeler, onun beceri sırlarını anlamak imkansız, efendin ders paylaşması.

Tatlı Topiary (video kalıbı sınıfı)

Topiary - Evin dekorasyonunda ve sadece giderek daha yaygın olan bugün inanılmaz ağaçlar,. Ve buna uzun olacak ihtişamı ile büyük bir gün içinde inşa edilebilir hemen hemen her zaman için hediye, ve zevktir.

Topiary nasıl olun

Topiary kendi oluşturduğunuz - heyecan verici ve ilginç. Böyle dekorasyon daire, ev veya yazlık yararlı olabilir. Topiary, herhangi bir iç dönüşümü gazebo ya da veranda süsleyin. çocuk için, önemli bir süreç değil, sonucudur. boş zamanım var Yetişkin, uzun süre bebeği alabilir. Topiary çok değerli olacaktır, hediye olarak bir çocuğu yaptı. Herhangi bir çocuğun işleyebilir, bu kesmek kolay ve basittir gerçekleştir, sadece yetişkinler biraz yardıma ihtiyacım var.

Bu makale iddiasız ve özgün el sanatları, mineral olmadan yaşayamam edenler için tasarlanan ve elle imal edilir. Birçok kişi ahşap, metal veya plastik kullanıyoruz. Ama aynı zamanda tam olarak ne gibi oluşturabileceğiniz daha sıradışı malzemeler vardır. Herkes olabilir durumda sürdürülmesi, ana şey -, istenilen sonuç oluşturmak ve elde etmek arzusu, hem de serbest zaman ve sabır olumlu bir tutum sahip olmaktır. Gelecekteki Topiary daha seçkin ve özgün hale için İsterseniz, küçük bir mali ayırmasını gereklidir. Ile başlayan sözde klasikleri dikkate alın. Bu el sanatları birçok esnaf bağımlısı. Bunlar modern internet mağazalar ve marketler ile doldurulur. Derinden bu malzeme kabul yaygın olarak kullanılmamaktadır malzemelerin topiary yapmak için nasıl yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

Öncelikle, malzemeyi almak gerekir. herhangi bir mali maliyetler - taç temeli, çok basit ve herhangi olmadan yapmak. bunun imalatı için mevcut herhangi bir malzeme olabilir: kumaş, folyo, kağıt, köpük, lastik veya tenis topu.

Onu sıradan bir dal, plastik veya karton tüp sığdırmak için. Hatta bir kalem küçük boyutlu topiary için uygundur.

esas olarak, çubuk yerleştirilir motorlu araç, almak ve Topiary taç olabilir. İdeal köpük, poliüretan köpük veya Çiçek Köpük. temeli almak ve daha sıkı olabilir.

Sıradan bir saksı veya özel dekoratif bir kap atın. Sen boyutu küçük sıradan bir tahta kutu, veya bağımsız olarak yapılabilir herhangi bir dikdörtgen veya dairesel tankı, alabilir. bir pot seçerken çok sırasıyla budama sanatı, topiary süslemeleri ve edecektir genel dekor odası, rehberlik etmelidir.

özgünlük, yaratıcılık, güzellik ve tekilliği ulaşmak için, el ne gelirse kullanabilirsiniz. Profesyonel ustaları ve varıyoruz. topiary için malzemelerin karmakarışık, ürün orijinaldir. avantajdır ve ne şeyler üzerinde para harcamak mutlaka gerekli değildir.

sırasında her şeydir: taç için - çeşitli boncuklar, renkli kağıt, boncuk, kahve çekirdekleri, tahıllar.

folyo, boya, iplik, renkli kağıt - varil üzerine.

renkli çakıl, kabuklar, köpük topları - pot süslemeleri. yapıştırıcısı: Zorunlu olarak yandan temel malzemeleri ve malzemelerin belirli bir dizi olması gerekir Bu, tüm parçaların bağlanma mukavemetine Topiary sağlayan sprey boya olacaktır - boyama ürünler için, baz sağlamak için - alçı, çimento veya köpük.

Topyaryeri hazırlama konusunda ayrıntılı master class

Önce tacına daha fazla dikkat etmeniz gerekir. Ne amaçladığının olması gerekirdi. Tepeyi yapıştırmaya başlamadan önce (kâğıt, folyo, çiçek, tahıl ya da diğer malzemeler) taca sonradan bağlanmak için çubuğun yerleştirileceği bir delik açmanız gerekir.

Sonraki adım, çubuğu taç deliğine yerleştirmektir. Çubuğu, tepede sıkıca sabitlenecek şekilde yerleştirin. En iyi sabitleme için çubuğu üstteki duvara yerleştirin. Aksi takdirde, taç uçabilir. Ayrıca yapıştırıcı veya macun kullanımı da açığız. Sonra, toperi potu doldurmanız gerekir. Bunun için çimento veya jips kullanılır. Diğer malzemeleri uygulayabilirsiniz, ancak tacın ve gövdenin ağırlığına kıyasla dolgu maddesinin yoğunluğunu ve tencerenin ağırlığının daha fazla olduğunu hatırlamanız gerekir.

Topikal tek bir bütün halinde toplandıktan sonra, vakfın kuruması biraz zaman alıyor. Bundan sonra tasarıma devam edebilirsiniz.

Bunun için, farklı kabuklar, çakıllar, bozuk para ve benzeri kullanılabilir. Sadece hayal gücünüz size bir topu nasıl süsleyeceğinizi söyleyecektir. Ve belki bir dahaki sefer, o top değil, kalp değil mi? Ya da bir küp Sonsuz çok seçenek var.

Çok akıllı olmamaya karar verdik, topu mavi boya kapladık ve deniz kabuklarıyla yapıştırdık. İşte bir toperi çıktı.

Yukarıdakilerin hepsini özetlemek gerekirse, bir topiyer yapmak hiç de zor bir iş değildir diyebiliriz. Ve çok zaman almaz. Yaklaşık birkaç saat. Çıktı, iç mekanı dekore edebilen orijinal ve güzel bir cisimdir.

Bugün, bu tür başyapıtları yaratmak ilginç olan birçok malzeme var. Bazıları çok popülerdir ve büyük talep görür, bazıları nadirdir ve yalnızca birkaç tanesi bilinmektedir. Buna rağmen, bazı seçenekleri düşünmeye çalışacağız.

Çok hafif ve basit bir ürün herhangi bir yüzeyde ve herhangi bir alanda kurulabilir ve askıya alınabilir. Üretim genel algoritması aynıdır. Sadece çubuk bir tüp ya da dal değil alüminyum ya da çelik telle kullanılacaktır. Kağıtla sarılabilir ve herhangi bir renkle boyanabilir. Tencerenin alçı veya çimento ile pota haline getirilmesi de gerekli değildir. Hafif bir seçenek olarak köpük veya montaj köpüğü kullanabilirsiniz.

Kumaş topiyerinin kağıttan çok daha zor olduğunu düşünüyor. Kumaş - oldukça yaramaz bir malzeme, böylece doğru şekli alıyor, biraz hazırlığa ihtiyacınız var. Bazıları nişastayı kullanır ve bazıları tutkal veya lake kullanır. Ayrıca özel bir tabanı kullanmak için bir yol da vardır: kumaşın gerginliğinin ortaya çıktığı bir karton veya tel çerçeve. Bu el yapımı makalelerin temel farkı "tüylü" 9raquo; İsterseniz topiyerinizi daha ihtişamlı yapabilirsiniz. Bu, dekorasyon için tasarlanmış kumaştan elde edebileceğiniz ipliğe yardımcı olabilir ve bunları tüm ürünle güzelce dekore edebilirsiniz.

Oldukça karmaşık bir çalışma, biraz daha fazla zaman ve emek harcamak zorunda kalacak. Esasen, üretim süreci kesinlikle aynıdır, sadece taç tabanındaki kahve çekirdekleri biraz sabitlenmiştir. En ilginç efekti elde etmek için onları iki kat yapıştırın. Kahve çekirdeklerinden topiyer üretiminde münhasırlık kazanmak için mümkün olduğunca az yardımcı malzeme kullanmak mümkündür. Ana vurgu kahve çekirdekleri üzerinde olmalıdır. Topraj, içinde ayrıntılar: hem taç hem de gövde, taban ve hatta tencere, bütün kahve çekirdeklerinden yapılmış ve üst kısım bir porselen fincan - çarpıcı görünüyor. Havada donan bir bardaktan dökülen bir kahve kahvesi gibidir.

Bu topiary tam olarak yeni yılın ürünü olacak. Onları iç mekanlarla süslemek veya her gün eve girmek mantıklı değil. Ancak Yeni Yıl tatili ve Noel için bu, hem bir dekorasyon hem de bir arkadaşınıza veya sevdiklerinize hediye olarak imkânsız olduğu gibi olacaktır. Yeni Yıl topiaryası için çeşitli Yılbaşı aksesuarları uygundur. Noel oyuncakları, diken dikenleri, çam iğneleri ya da ince köknar dalları - tüm bunlar böylesine bir Yılbaşı hediyesi oluşturmak için mükemmeldir. Böyle bir ürünün daha uzun süre tutulması için, imalattıktan sonra verniklenebilir, ömrü önemli ölüde artacaktır.

Sevgili kıza, küçük çocuğunuza veya annenize gerçekten güzel, neşeli ve tatlı bir hediye.

Bu hediye sevindirici ve büyükanne olacak.

Yukarıdakilerin hepsini özetleyerek, toperi yaratma seçeneklerinin mükemmel olduğunu görebilirsiniz. Burada büyük bir rol hayal gücünüzle oynanıyor. Fırlatmaya yazık olan tüm küçük veya gereksiz gizmozlar, güzel ve orijinal bir el işleri oluşturmak için mükemmel. Kaç usta bu eşsiz şaheseri yaratıyor.

TEŞEKKÜR EDERİZ! ÇOK GÜZEL!))

Yemek için ne kadar zaman harcıyorsunuz

tartışmalar

Yeni başlayanlar için! Topikal yaratma hakkında bilmeniz gereken tek şey!

-Bir potun yerine kullanabilirsiniz: mayonez kavanozları, ekşi krema, konserve yiyecek (zeytin, zeytin, ananas komposto, mısır, vb.) kavanozu güzel bir şekilde süslüyor ve kap hazır

- Saksılar plastik olabilir, seramik olabilir (sabit fiyatla daha ucuzdur), pota ve tabana (taç) oran yaklaşık olarak aynı olmalıdır. Seramiğin alçıdan patladığını, çanak süngüyü altta bıraktığını ve jipsle doldurduğunu unutmayın.

-Bir tencere olarak: çiçek saksıları, deko tencere, plastik bardak (bir bezle süsleyebilirsiniz, boya, dekupaj).

-Tencerenin çapı top tacının çapını geçmemelidir. Hazır bir tencere satın alabilir veya istenilen şeklin kapından kendiniz hazırlayabilir ve boyayabilir, kumaşla sarabilir veya başka bir şekilde süsleyebilirsiniz. Aslında, ürün için stil ve renk açısından uygun olan bir tencereyi seçmek kolay bir şey değildir; bu yüzden, önce bir tencere aldıysanız, bileşim bunun için icat edilmesi gerekecektir.

- Alabaster koyuyorum, önce kutuda çok fazla bükülmüş kâğıt koyuluyor, yarısından fazlası tencerenin patlamamalı ve sonra içine döktüm

-Tencere alıyorum, alt kısmında bir yük koyarak bir çubuk koyuyorum! Ayrıca tencere montaj köpüğünü yarı yola döktüm ve gece dondurmak için ayrılıyorum. Ya da uygun birine bir gün için!)

-Alabaster yardımı ile ağacı çömlekte düzeltiriz. Tencereye patlama yapmaz, alabaster ile doldururuz (önce sulandırırız), ağacı yerleştirin ve tamamen kurutulmasını beklemek için tencereye bir parça sünger koyun (paralon).

-Tencerenin alt kısmında deliği kapatıyoruz. Çözeltiyi hazırlarken, çabucak karıştırın, tencereye dökün ve çözelti donduruluncaya kadar hemen sopa namlusunu yerleştirin. Çimento topun tencereden daha ağır olmasına izin vermez. Fakat eğer tencere çok ağırsa, çimento yerine bir köpükle yenisi ile değiştirilebilir.

-Bunun yerine, gövde kullanılabilir: (dize birlikte birkaç parça) suşi Sticks, şiş kebap için ahşap şiş, ağaçların dalları, dalları korilusa (çiçek dükkanlarda satılır), (ana bilgisayar mağazasında satılır) alluminum tel, ben x10 bir bölümünü almak

-tel, kablo tel, şube, el işi atölyelerinde bitmiş gövdeler

-Bir şube veya herhangi bir uygun çubuk, örneğin, daha sonra boyanmış veya şeritlerle sarılmış panjurdan bir çubuk yapacaktır. Bir çubuk seçmek daha iyidir, çünkü bir pota neredeyse yere tutturulur ve üzerine bir top yerleştirilir. Bir varilin çok kısa olması, kompozisyonun tamamını bozabilir.

-taç temeli: Noel topları, kuru havuz için toplar, çocuk topları (içi boş değil), kağıt topu, köpük topları yapılabilir (yaratıcı ürünleri satılan, biz kırtasiye satmak)

-Bir top, gazete ile buruşmuş bir gazeteden yapılabilir ve bir top şekline dönüştürülerek iplikler veya gıda filmi ile sarılabilir! Çap, tacını yapmak istediğiniz boyuta bakılmaksızın herhangi bir olabilir!

-Ve gazete (zaten küçük ve kolgotochek giymem doğrusu ya) koli bandı ile sarılmış ve daha sonra çocuk yaşlı pantolonun içine doldurulmuş, bir top, ben bir ucunu sıkı ve zımba almak, diğer yandan birlikte çekin ama değnek ve her şeyi altında bir delik bırakın. Ve yapıştırmak yok (renk seçmek kolgotochki)

-oluşturmak için kron plastik, strafor veya kağıt topu gerektirir. İlk kağıt çökmek ve bir top yapmak, bir kağıt topu oluşturmak için, daha sonra sıkı bir top yapma, gazetenin başka bir sayfaya sarın. iplik sarma formları tutun ve daha sonra uygun renkte boyanmış belirleyin. Mark koni etrafında bagajında ​​yer ve top, oyuncak, sisal topları, organze (istediğiniz bu da olabilir meyve, pullar, boncuklar, kristaller, ne olursa!) Tutkal başlar makasla bir delik açın, çubuk yerleştirin!

-Sıcak bir tabancanın yapıştırıcısı, yaratıcılık için mağazalarda ve bina mağazalarında ve Fix fiyatıyla, fiyat da sırasıyla, tutkal için farklıdır!

-Herhangi bir evrensel yapışkan için mükemmeldir. Tek tek unsurlar için süper yapıştırıcı, tutkal tabancası veya sıvı çivilere ihtiyacınız olabilir.

-ne kadar kahve cevaplayamayacağım, tutkalın farklı şekillerde, bir kişinin tek bir kelimeyle ve iki kişiden biri halen tabanın boyutuna bağlı. Kahve, klasik bir jokey ve siyah bir kart alır (son kız övmez ve zaten buna alıştım). Üzerine kahve çekirdekleri yapıştırmadan önce, temel kahverengi olarak boyanmalıdır. Plastik tabaka peçetelerle önceden yapıştırılmışsa ve sonra boyar. Kurumaya izin veririz ve tahılları yapıştırmak mümkündür.

-Bir topiyerde, bazen 200-300 gramlık bir ortalamaya ve boyuta bağlı olarak daha fazla.

-Kahve alıyorum. Kahve tüketimi, topun, kalbin ve kaç tabakanın çapına bağlıdır. Ama 250 gr. yeteri kadar.

- Fix, fiyat, Aliexpress yanı sıra baharat (anason, tarçın) dikiş dükkanı, online mağaza (sınıf arkadaşları, VKontakte grubu), çiçek dükkanı - Piyasada, baharat bölümünde süpermarketlerde: Nerede Topiary için malzeme satın almak.

-Kurutulmuş çiçekler, yapay çiçekler, kabukları, taşlar, çam kozalakları, kurdeleler, kokteyl şemsiye, kahve çekirdekleri, fasulye, fıstık, kabuklar, oluklu kağıt ve başka ne akla gelir.

alçı ya da çimento, yaklaşık 3 # 02 ile dekore kap veya fincan içine dökün, ekşi krema kıvama gelecek şekilde su ile seyreltildi kap hacminin 4, hızlı bir şekilde ağaç koymak ve sıvı kepçe kadar 1-2 dakika bekledikten. Daha sonra, ağaç dekore: sisal, organze, krep veya oluklu kağıt ya da güzel şeritler, boncuklar, kristaller kabın yüzeyi boşlukları mühür Eğer dolgu poliester, yün, sim ve dekore etmek için boncuk üzerine yapıştırmak. Yaratıcı olun!

Çabalarınızda ve yaratıcılığınızda bol şanslar !!!!!

1. Yapay çiçeklerden bir konu hazırlamayı planlıyorum. Söyle bana, kullanmadan önce onlarla bir şeyler yapmak zorunda mıyım?

-Üzerinde feribot tutun.

2. Sor isteyin. ancak her zamanki tutkal anına bağlı kalacaktır. ya da mutlaka sıcak tutkal mı?

-düzenlenecek, ancak tutkal tabancası sıkışmış gerekli anı tutmak için 5 sn., daha sonra 2 dakika içinde bir çiçek sopa eğer tutkal çok uzun olacak, bu zaman çok silahı kazandırır ve çok kötü kokmuyor.

3. Lütfen bana, Noel ağacının üst kısmını nasıl yapacağımı söyle (doğruca böyle bir kıvrılmayı nasıl açıklayacağım bilmiyorum) ve tutkalın sisal olup olmadığına bakmıyorum

-Sonra kalınlığı için kağıt bant veya bandaj ile sarılmış bir tel sopa ve köpük I üs verirse doğru beni ve tüm sisal whorl.

4. Kalıp hakkında: gövde kalıp ile kaplıdır - nasıl olabilir?

-Eserlerimdeki küfleri ovuşturdum, işte, aseton olmadan verniğin çıkarılması için bir araç. Pamuk tomurcuklarıyla iyi temizlenmiş.

-Yeri temizleyin ve bir anti-flush ile silin.

-Alçı sıvı, biraz daha kalın ekşi krema yapmaya ihtiyaç duymaz ve her zaman, ne kadar bana mal olurum, üç gün veya iki hafta, üstümü en az iki santimetre penta ile doldurarım. Öncelikle, kalıp ikincisinde kırılmayacak, gövde gevşeyecektir, bu nedenle pava bir çeşit bağlayıcı olacaktır; böylece gövde "ne yürüdü".

5. Tencereyi kırdı:

5. Duvardaki seslerin neredeyse tamamı, gruba bakabilir,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 4 = 6