Amaranth yağı yararları ve zararları alarak

Amaranth yağı - onun yararları ve zararları. Tüm özellikleri ve kozmetoloji ve tıpta horoz ibiği yağ kullanmanın yöntemleri.

Amaranth yağı bin sekiz yıldan Meksika ve Güney Amerika'da ana hububat ekin oldu olan bitki, ekstre edilmekte ve "İnka ekmek" veya adı olmuştur "Aztekler buğday." Amaranth kutsal olarak kabul edildi. Bu gıda değil aynı zamanda gizli ritüelleri sadece kullanıldı. Amaranth protein, doymamış yağ asitleri, makro ve mikro-, nişasta, vb içerir

Tabii horoz ibiği yağı bitkisel kökenli zengin ve dengeli bir amino asit kompozisyonu ve birçok benzer ürünlerden farklıdır. Bu özellikleri şifa ve tıp, pişirme, kozmetik kullanılır. Bütün bu detay aşağıda okunabilir. Ayrıca cilt için horoz ibiği yağından büyülü maskeleri hakkında bilgi edinmek için bir fırsat olacaktır.

Hazırlama ve horoz ibiği yağ özelliklerini

horoz ibiği tohumu yağı (sıkıştırma ile) soğuk preslenmiş elde edilir. Eğer petrol üretimi için parlak horoz ibiği tohumlarını kullanmalıdır. Bitmiş ürün Çatlak tadı ve aroması vardır. Yağ, analjezik, epiteli (yara iyileşmesi) özelliklere sahip olduğu bulunmuştur. Onun evrensel doku yenilenmesini hızlandırmak için kullandı. Amaranth yağı genellikle peptik ülser hastalığı ve diğer ciddi hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Amaranth yağı bir antioksidan, anti-kanserojen maddedir. Bu oksijen eksikliği telafi eder ve organizmanın bu erken yaşlanmayı önlemek, hücrelere oksidatif hasar görmesini önler.

Bu yağ Doymamış, özellikle poli esansiyel yağ asitleri içerir. Bunlar kardiyovasküler hastalık riskini azaltmak ve kolesterol düzeylerini normale. skualen, ilk köpekbalığı karaciğer bulundu - da horoz ibiği yağ içinde benzersiz bir maddedir. bir antioksidan, skualen vardır ve fungusit etkisi, kan damarları güçlendirir kolesterol (aterosklerotik) plakların oluşumu olasılığını azaltır ve kesinlikle oksijen ile vücut doldurur Uzmanlar belirledik.

Bazı bilim adamları eski zamanlarda, sürekli gıda ibiği tüketilmektedir insanlar, yaklaşık 300 yıl yaşamış iddia etmektedirler. horoz ibiği yağı ve onun büyük beden gençleştirmek gerçeği. Amaranth yağı, vitaminler, doğru çalışma vücut mineraller için gerekli içerir. Nedeniyle petrol canlılık ve ruh eylem insanlarda yükselir. Onlar acı eklemleri tedavi etmek ve toksinleri kaldırabilirsiniz. amaranth Yağ, bir bağışıklık-uyarıcısı olarak kullanım için uygundur.

Amaranth yağ içinde de sporcuların kadar gerekli olan steroller, olduğu söylenmektedir. Onlar sporcular ciddi fiziksel strese uyum sağlamasına yardımcı edebiliyoruz. Daha amarant yağ, kan basıncını düşürür trombozlann oluşmasını önler, patojenik mikroorganizmaların inhibe endokrin bezlerinin işleyişini ayarlar.

Amaranth Aztekler, İnkalar, Mayalar ana gıda ürün oldu. O popüler ve Rusya'da oldu, ama yağın meyvesinden elde edilir nihayetinde dikim amarant, kişisel inançlarının için Peter I tarafından yasaklandı. Ama bugün amaranth yağı tekrar pişirme kullanmaya başlayan. Gıdalarda yağa ek olarak bu antik kültürün tohumlarından çıkarılan otlar ve un, bulunmaktadır.

Amaranth yağı da farmakoloji ilgileniyor. ilk etapta ilaçlı yağda Yani popüler antioksidan özelliklere sahip skualen, yukarıda verilmiştir. Amaranth yağı anemi, gastroenterit, vb tedavisinde kullanılan Bu hücreler tekrar yenilenmesini ve iltihap ortadan kaldırır. Uzmanlar varis, yüksek tansiyon, miyokardit horoz ibiği petrol insanların kullanılmasını tavsiye ederiz.

Amaranth yağı kozmetikte kullanılır. Anti-aging ürünleri bir parçası olarak görülebilir. Amaranth yağı esneklişini ve bakımlı hale cildi nemlendirir. Cilt hastalıklarında (egzama, akne) ile başa çıkmak için yardımcı olacaktır. Yağ, yanıklara hızla bakteri öldürücü etkisi vardır kesimler iyileşir. Bronzlaşma için satın alınan kaliteli yağı yerine kolaydır.

Amaranth yağ dişçilikte kullanılan. ağzını, sen diş ağrısı onu öldürmek, durulanması birçok inflamatuar süreçler ile başa çıkmak için. Özellikle etkili olanlar, periodontal hastalık ve stomatit gibi diş hastalıkların tedavisinde amaranth bir yağ ortaya çıktı.

horoz ibiği yağ kalori yakmak yardımcı olduğundan, bu özel zayıflama programlarında kullanılabilir. Ayrıca diyabetli kişiler için uygun olandan kan şekeri seviyesini destekler. Sen genitoüriner sistem hastalıkları ile kullanılması amaranth yağı ve hastaları kaçınmaması gerekir. Bu durumda, kadınların hem de erkeklerin de sadece uygundur. Kadınlar myom, endometrit, erozyon tedavinin başarısını artırmak için horoz ibiği yağ ile yardımcı olabilir. Amaranth yağı diyette dahil Erkekler, hızla böylece prostat, kısırlığın hastalıkları ve tedavi.

Eğer tahıllar, salatalarda horoz ibiği yağ eklerseniz, ayrıca görsel sistem hastalıklarının oluşma olasılığını azaltabilir veya komplikasyonların gelişmesini önlemek için, ortaya çıkan yeni hastalıklar için göz hafifletmek. Amaranth yağı sinir sistemi bozukluklarının tedavisi için uygundur. Psiko-duygusal tükenme, depresyon, vb ile baş etmek kolaydır Amaranth yağı düşük bağışıklık durumunda, farklı bir doğa, güçlü antibiyotiklerin uzun bir resepsiyon uzun süreli hastalıktan sonra alınmalıdır. Onlar çatlamış dudaklar tedavi edebilir.

Bilgi: Düzenli olarak horoz ibiği yağ yiyerek, kanserin önlenmesi harcamak ve zaten ortaya çıkan habis tümörlerin büyümesini yavaşlatmak.

Eğer ciddi hastalıklara geliştirmek kurtulmak için horoz ibiği yağı içerseniz, iki büyük kaşık için bunu günde üç kez kullanmanız gerekir. sağlığını korumak için, yani önleyici bir tedbir olarak, çorba kaşığı yağı içmek için yeterlidir. Bu ikinci durumda, amaranth yağ, isteğe bağlı olarak katı sayıda kullanım ürünü izleme, saf formda kullanılabilir. Basitçe onlara salata doldurun. Ama bu yağda kızartma - aptal bir fikir.

Önemli: ciddi bir hastalık olması, onları tedavi etmek ana ilaç olarak horoz ibiği yağ alınamaz. Bu yağ, yalnızca bir yardımcı ve destek aracı olup.

Amaranth yağı: cilt bakımı

kozmetik cilt bakımı dahil amaranth bir yağ olarak bu tür doğal bir bileşenidir. çünkü mükemmel horoz ibiği yağ nemlendirir kuru yüz derisinde, bu ürün gibi, özellikle kadınlar, çatlamayı, kuruyana karşı koruma nemi muhafaza eder. horoz ibiği yağ ile hazır ürünler satın gerekiyor. Maske evde hazırlamak kolaydır.

Amaranth yağ kuru cilt

yeterince hızlı horoz ibiği yağın ev yapımı nemlendirici maske hazırlanması. Bunu yapmak için, Bir çorba kaşığı tereyağı ve doğal sıvı bal aynı miktarda almak gerekir. Ayrıca kuru cilt için kozmetik ürünlerde sarısı koymalıyız.

bileşenler temizlenmiş tatbik karıştırılır ve 15-17 dakika boyunca yıkanarak uzaklaştırılmıştır. Her zamanki ham su olabilir maskeyi çıkarın. Sıcak su kullanmak daha iyidir. sabun kullanımı gerekli değildir.

Yağ-lor maskesi Besleme

o pürüzsüz ve esnek hale kuru cildi besler için horoz ibiği yağı ile süzme peynir maske kullanın. Artık dul - Yağ süzme peynir bir çay kaşığı yaklaşık gerekir. Sen yağ herhangi yüzdeyle süzme peynir kullanabilirsiniz. Cildiniz pullanma eğilimli Ama eğer, kesinlikle şişman süzme peynir satın almak zarar vermez. peynir ve ihtiyacınız yok tereyağı hariç diğer malzemeler.

Yağ-peynir karışımını yapın ve şarj gerektiren deri alanlarında bir çok yayıldı. tüm yüze olabilir lor maskesi uygulayın. Ana madde uygulamadan sonra yaklaşık 10 dakika içinde ılık su ile yıkanır.

Uyarı: petrolle ilgili lor maskesi haftada üç kez olabilir.

Tamamen halk ilaçları kullanarak, şerit benzeri cilt atrofi kurtulmak, bu gerçekçi değil. Ama çatlakları neredeyse görünmez mümkün kılmak için. Sadece cilt günaşırı amaranth yağını değiştirdim yağlamak gerekir. Geri kalan günlerde eşit miktarda seçilen su ve tabletler mumie çocuk hipoalerjenik losyonlar içerisinde çözündürüldü maske, gerilmesi sürtünerek. Bir ay sonra, cilt haftada yeterlidir iki kez yağlı.

sistematik olarak bu maskeleri yaparak, kesinlikle iyileşme göreceksiniz. Ama çabuk sonuç beklemeyin. horoz ibiği yağı sürün kazıma sonra gereklidir. Bir fırça, aynı zamanda, öğütülmüş kahve tanecikleri ya da şeker, tuz ve bitkisel yağ, doğal ürünler, daha iyi olduğundan emin olun.

dar gözenekler için Amaranth yağı

en Maske üretmek edelim, sadece gözenekleri sıkılaştırır, aynı zamanda cildi beyazlatma. yemek kaşığı yağ, doğal portakal suyu (2 çorba kaşığı. L.) gerektiren dışında bu çare hazırlamak için. Aslında bu malzemeleri karıştırarak, biz oldukça maske değil, losyon olsun.

Portakal yağı sıvıya çubukla nemlendirmek gerekir ve iyi bir rakip yüzünü ovmak. Bu tür bir bileşim, yüzüne sadece faydalıdır. Onlar tereddütsüz, dekolte, boyun yağlanır edilebilir. Losyon bir çeyrek saat sonra yıkayın. sıcak suları ile temizleyin.

Zarar ve horoz ibiği yağ kontrendikasyonlar

Birçok uzman horoz ibiği yağı kullanımı ile Sakıncası yoksa inanıyoruz. amaranth yağ kullanılarak tedavi önlemek tek şey, bu yüzden ürünün tahammülsüzlük olur. bazı insanlar iddia rağmen, onlara baş dönmesi nedensiz bulantı neden çünkü onlar yağ eylemlerini değerlendirmek koyamadığımızı. Ama yağ ile vücut aktif oksijenli başlar çünkü oluşur normal fenomen yaptı. yağa birkaç gün alarak, kırgınlık geçtiğini göreceksiniz.

kalp, mide, karaciğer, beyin ve cilt: senin beş gerçek arkadaşlar için gerçek bir kurtuluş - Ve genel olarak, bu amarant yağı konuşma.

Önemli: böbrek taşı ve safra taşlarını, kolesistit bulursa, pankreatit, doktorun izni olmadan horoz ibiği yağı yapmayız.

© 2012-2018 "Kadın görüş." malzemeler kopyalarken - kaynağına referans zorunludur!

Portal Ekaterina Danilova baş editörü

E-posta: [email protected]

7 (965) 405 64 18: Bize de

Amaranth yağı - yararları ve zararları. kozmetik ve geleneksel tıpta amaranth yağın kullanımı

Amaranth - amaranth, ibiği - diğer isimler için kullanılan bir bitki. ot iyileştirici özellikleri ile tanınır. Amaranth yağı, enerji ile vücudu dolduracak gençleştirmek ve hatta tehlikeli hastalıklar yüzleşmek zarar vermeden yeteneğine sahip bileşenler içerir.

horoz ibiği yağ nedir? mineral bileşenler yüksek konsantrasyonlarını ihtiva eden amaranth tanelerin Bu yağlı bir maddedir. Bileşim damlacıkları içerir:

 • skualen;
 • D vitamini;
 • B1 vitamini (tiyamin);
 • B2 vitamini (riboflavin);
 • B3 vitamini;
 • Vitamin B4 (kolin);
 • antioksidan E vitamini;
 • vitamin PP;
 • amino asitler, omega-3 ve omega-6 ve omega-9;
 • palmitik asit;
 • stearik asit;
 • steroller;
 • magnezyum;
 • potasyum;
 • fosfolipidler;
 • kalsiyum;
 • fosfor ve benzerleri.

doğallığı - amaranth yağ kullanımı, bileşim ve en az zarar ile belirlenir. taneli malzeme yararları hakkında hatırlayan Eğer skualen dikkat etmelidir: amaranth tohumlarından elde edilen yağ, sıvı, yaklaşık 6-15% (zeytin yağı -% 1) ihtiva eder. Sorun, radyasyon hasarı, çatışma virüs ve bakterilerden vücut koruma, skualen metabolizma aktivasyonu yatmaktadır.

Kalsiyum - yaşamı boyunca bir kişi için gerekli bir elementtir. Hamilelik anne ve emzirme sırasında bebeğin kemiklerinin oluşumu, yaşlılar için kemik sağlığını desteklemek - iz elementinin özelliklerini. Fosfolipidler protein metabolizması, yağ karaciğerde karbonhidrat metabolizması için gereklidir. Kan glukoz Normalleştirme fosfolipidlerin kapsamına dahil edilmiştir: tip 2 diyabet çok önemli olduğunda. Fosfolipidler - yardımcı amaranth yağ başka bir karakteristik gösteren.

Amaranth fiziksel strese uyum için yardımcı sterol değerli bir kaynaktır. Bu maddeler fayda ve sadece zarar getirir gidiş değildir enerji içecekleri, şeker çubukları, diyet takviyeleri, eklenir. Amaranth yağı - iyi ve uzun süredir bilinmektedir zarar - sporcular için sterol doğal bir kaynak, bu eğitim sürecinde önemlidir.

İlaç ve kozmetik aktif un ve yağ maddesi olarak Amaranth kullanıyor. horoz ibiği yağın kullanılması bu tür şartlar altında tavsiye:

 • dermatit;
 • Mide barsak hastalıkları;
 • Tip 2 diyabet;
 • obezite;
 • onkoloji;
 • merkezi sinir sistemi (hastalıklar ve stres sinir sistemi durumunun iyileştirilmesi);
 • protein (gluten) kaynağı olarak glutensiz diyet altında.

Kozmetik doymuş vitaminler olarak yağlı sıvı cilt kuruluğu ve iltihap için bir tedavi edici madde olarak kanıtlamıştır. Yağ damlacıkları maskeler, kremler, losyonlar, rejenerasyon için oluşturulan nemlendirici, cilt ve saç vitamin doygunluk çoğunluğunda kapsanan. Doğal ürün hızlı ve zarar vermeden radyant, cilt sağlıklı ve güzel yapar.

Cilde amaranth tüm avantajlarını vermek için, hazır ürünler satın almak veya başka kimyasal bileşenlerden hasar olasılığını azaltacaktır evde pişirme kozmetik, alabilir. Her yararlı bir özelliği muhafaza soğuk preslenmiş sıvı yağ, daha iyi kullanım için katkı maddeleri. bal, ekşi krema, yumurta: Sen horoz ibiği, basit ve doğal ürünlerin Yüz için yağla anlamına evde pişirebilirsiniz.

saç ve kafa derisi için amaranth gelen yağ damlacıklarının Eşsiz etkisi. şampuanlar, maskeler, klimalar olarak, iş yerinde veya evde oluşturulan saçlar için horoz ibiği yağ aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Bu doğal bir parlaklık verir;
 • kuru ve kırılgan saç karşı;
 • kuru kepek ortadan kaldırır;
 • Bu saç ampul durumunu iyileştirir.

Yağ damlaları, sadece cilt için değil, aynı zamanda halk horoz ibiği vücut yağı kullanılabilir. kremler veya diğer ürünler bu bileşeni eklenir hazır araçları kullanılabilir, ancak kendi kozmetik yapmak daha iyidir Are. horoz ibiği cildin etkisiyle pürüzsüz, kadifemsi, hafif hale gelir. Doğal ilaç, yaralarını sarmak için soyma ve tahriş ortadan kaldırmak için, hamile kadınlar için streç izlerin oluşmasını engeller.

o vücuda muhtemel zararı önlemek için amaranth böyle bir ürünü kullanmak için tavsiye edilmez hangi birkaç kontrendikasyonlar vardır:

 • safra taşı;
 • pankreas hastalıkları;
 • kolesterol, yüksek kan seviyeleri;
 • oniki parmak bağırsağı ülseri.

talimat doğal hediye gelen bu sorunlar içinde ve dışında kullanılmamalıdır zaman başvuruyu kabul edilebilir olduğunu. Hiçbir kontrendikasyonlar için ise horoz ibiği yağ yararına vücut gıda takviyeleri şeklinde olduğunu. Her durumda, aksi olumsuz sonuç alma riski vardır, yemekle bu ürünü kullanmadan önce yardım için bir doktora almak önemlidir.

Fonksiyonlu sipariş ve çevrimiçi mağaza veya eczanede satın anlamına gelir. kataloglarda Ürün fiyatlandırma üretim teknolojileri ve ürün kalitesi, geniş bir aralıkta değişir. 100 ml içinde 400 ruble başlayarak fiyat amaranth yağ. o ucuz değil - daha yüksek ayçiçeği, keten ve diğer yağlı maddeler, ancak terapötik ajan kompozisyonunun maliyeti bile bu fiyat söylüyor.

seçimi için temel üretim yöntemidir. Ürün yararlı maddeler fazla miktarda içerir - değerli soğuk preslenmiş yöntemidir. Nasıl içeride horoz ibiği petrol almak için: kozmetik olarak nasıl Doktorlugu, püresi ile yemek. Eğer sıvı E vitamini içeren koruyucuların kullanılması için görünmelidir satın aldığınızda: üründe böyle bileşenler olmamalıdır. nasıl horoz ibiği yağ seçmek için merak, bu 2 kritere bakmak gerekir.

Video: amaranth yağı - kullanışlı özellikleri ve kontrendikasyonlar

Kırılgan, kuru - saç sorunlarınız bir çocuğun doğumundan sonra. Internette değerlendirmeleri okumak ve bu harika bir araç, sürekli şampuan ve saç maskesi eklenir satın aldı. Sonuç hemen farkedilir ve sonunda tamamen sorunun kurtulmak.

40 yaşında Svetlana,

Ben hormonlar, döngü bozuklukları ile ilgili sorunlar var. Yağ 1 st için içmeye başladı. l. her gün. Nötr böylece herhangi bir sorun Tat. Bu ay, ben 28 gün normal döngüsü indirgenmiş vücuda ilaç ve zarar vermeden yıllar sonra ilk defa değilim, en az 32 gün önce olmadı. Umarım, horoz ibiği kalıcı sonuçlar verir.

42 yaşında Ekaterina,

topikal, sonuç ilacı kullanırken - Cilt sıkılır, pürüzsüz oldu görünmez kırışır. Son zamanlarda kullanın, ben kremler Eklendiğim. I nörodermatit, ve sıvı hızlı bir şekilde döküntüleri rahatlatır. Bu alet böbrek taşı oluşumuna karşı yardımcı olur ve yorumları okuyun, ben onu içeri denemek istiyorum.

makalede sunulan bilgiler, doğada keşif olduğunu. makale gönderimleri kendini tedavi için demiyorlar. Sadece kalifiye doktorun tanı ve bireysel hastanın bireysel özelliklerine göre tedavi öneriler verebilir.

insan vücuduna horoz ibiği yağı, onun fayda ve zararlarının nasıl alınır

bitkisel yağlar, zengin amaranth tahsis kimyasal bileşimi ve tedavi edici özellikleri, çok çeşitli arasında. harikalar yaratabilir Bu eşsiz doğal ilaç.

Tarih Amaranth bitki birkaç bin yıl var, ama Petrocu reformlar sırasında Rusya'da unutulmuş gitti. Ülkemizde amaranth yeniden doğuş geçen yüzyılın 70'li yıllarda oluştu.

Ne kadar güzel bir isim altında yatan nedir? Hasar nedir ve nasıl Amaranth sıkışıklığını almaya horoz ibiği yağı, kontrendikasyonlarının olmadığını faydaları ve tıbbi özellikleri, ne olduğunu anlamak için deneyin.

Buradan da o üretilir ve nasıl

Rusya'da Bu bitki "horoz ibiği" adlı bir ot olarak uzun süre yetiştirilir. Sadece son birkaç on yıl, bu Volga bölgesi ve Sibirya güneyindeki yanı sıra Voronezh, Belgorod bölgesinde yetiştirilebilir başladı. Bu psevdozernovoy kültürünü inanılmaktadır.

yağ için küçük kahverengi tohum kullanılarak, bu besin maksimum konsantrasyon elde etmek için uzun bir süre için hasattan sonra kurutulur.

Üretim çıkarma için iki yöntem kullanılabilir:

 1. soğuk, Bu,% 100 doğal yağ tüm biyolojik olarak aktif maddelerden korunmuş ve bunun bir sonucu olarak elde edilmiştir. Bu yöntem, ürünün maliyetini etkiler, çok pahalıdır. Hazır verim toplam besleme sadece 27% 'dir.
 2. Sıcak presleme metodu, burada besin kısmı ısıtma ile yok edilir. Bununla birlikte, maddenin kullanımı hala hatırı sayılır ve fiyat çok daha düşüktür.

Amaranth yağı kendi anlamı vardır, her biri üç tür, ayrılır:

 1. saf ürün, soğuk presleme ile elde edilmiştir. Skualen içeriği -% 8'e kadar. kardiyovasküler, gastrointestinal, onkoloji tedavisi için uygulanır.
 2. harmanlanan karışım, - Nihai ürünün gereklerine bağlı olarak diğer bitkisel yağlar ile Amaranth bağlayın. bir ürünü tercih temel koşul dikkate alınmalıdır zaman: kişinin daha fazla ağırlık, daha o skualen gerekiyor. Bağışıklık sistemini korumak ve vücut temizlemek için uygundur.
 3. amaranth yağ ekstresi Bu 12,5-13% skualen ihtiva eder. Kanserin önlenmesi için dermatolojik problemlere, saç dökülmesi, için kullanılır.

Ana özelliği, belirli bir hidrokarbon solmayan çiçeği "skualen" hakkına sahiptir. içeriğiyle ürün bile skualen çok küçük bir miktarda enerji ve kuvvet ile doldururken, vücudu gençleştirir beri, gençlik ve güzellik iksiri çağrılabilir.

Ayrıca bulunabilir:

 • amino asitlerin bir çok sayıda;

  ürünün 100 gramı başına kalori içeriği - 736 kcal. Depolama için 25 ° C'ye kadar bir sıcaklık kadar karanlık, serin yer ihtiyacı

  yararlı daha bir bitki ibiği ve horoz ibiği yağı, programdan videoyu anlatmak gerçeği "Canlı sağlıklı!":

  Kaliteli bir ürün her şeyden önce, gerekli seçmek için, tat, renk ve koku: aşağıdaki ölçütlere göre. Mevcut durumda kendi özellikleri vardır.

  renkli Ürünün hazırlanması ve seyreltme yöntemine bağlı olarak, koyu kahverengiye kadar değişir.

  koku doğrudan eğirme yanı sıra tat, oldukça sıradışı. harman ve özü neredeyse hiç koku.

  satın alırken nelere dikkat etmek:

  • fiyat yeterince yüksek böylece Halen soğuk preslenmiş yağ, sadece Rusya'da üretilen;
 • aktif ürün, 100 ml hacim olarak cam kapların içine döküldü;

 • Renk koyu olmalıdır. açık renkli ürün bir seyreltmeye işaret etmektedir;

 • Birçok sağlayıcısına her zaman dürüst çalışmıyor gibi, etikette ürün kompozisyonu hakkında bilgi sahibi olmalı;

 • saf formda, skualen, tane amaranth doğal maddelerin numarasına karşılık gelen% 8 ya da daha az olmalı;

 • uygunluk Kalite belgesi ürün hakkında doğru bilgi verecektir. Tüketici satıcıdan bu belgeyi talep etme hakkı var.
 • Kırmızı üzümü bir kişi için yararlıdır, biliyor musunuz? Daha fazla bilgi edinin!

  faydaları ve sağlık için sarımsak tehlikeleri bizim malzemeyi okuyun.

  Tıbbi özellikleri ve kontrendikasyonlar bu yayında ayrıntılı olarak ele kadınları maydanoz.

  Erkekler ve kadınlar için

  Bu ürün hastalıklarının çok sayıda davranır. Bu için kullanılır:

 • stomatit ve gingivitis;

 • mesane ve idrar yolu iltihabı;

  Kadınların reçete edilir Servikal erozyon, endometriyoz, fibroidler ve diğer tümörlerin tedavisinde kullanılabilir.

  erkekler yardım kurtarma potansiyeli için ve prostat hastalıklarının tedavisinde. uygulamadan önce bir doktora danışmak için teşvik edilir.

  videodan özellikleri ve horoz ibiği yağın başvurusu üzerine "Doktorlar" programını anlatıyor:

  Hamilelik ve emzirme

  kimyasal bileşim zenginliği göz önüne alındığında, Bu yağ her hamile ve emziren kadınlar için gereklidir (Ürünün tek tek intoleransı hariç).

  hormonlar o etkileyerek Bu komplikasyon olmadan gebeliğin akışını yardımcı olur.

  Bu virüsler ve enfeksiyonlara karşı vücudun direncini artırır. Bu fetusun kemik dokusunun uygun oluşumunu teşvik eder.

  Yağ emziren annelerin sütünün kalitesini artırır. Bu durumda, yeni bir ürüne bebeğin tepkisini izlemek için bir ½ çay kaşığı alarak başlamalıdır.

  Eğer aşırı duyarlı olan Değilse, Ürün yaşlardan itibaren çocuklar üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

  ARI ve ASE önlenmesi için Sen burnuna gömebiliriz.

  D vitamini parçası raşitizm de dahil olmak üzere kas iskelet sistemi, ana dispensary hastalıklarıdır. Ve potasyum ve magnezyum varlığı kardiyak fonksiyon çocuğun vücut geliştirir.

  atopik dermatiti olan çocuk sayısı göz önüne alındığında, Yağ alerji deriye ilişkin manifestasyonlarının tedavisinde de uygulama alanı bulmuştur.

  tokoferol içeriği yüksek (E vitamini) Bu horoz ibiği yağ yaşlılar için özellikle yararlıdır yapar. Bu kanserin önlenmesinde iyidir doğal antioksidan vardır.

  trombozu düşürücü, kalp-damar sisteminin güçlendirilmesi kandaki kolesterol düşürücü - Bu o telafi mümkünse ne tamamlanmamış bir listedir.

  Nedeniyle eski nesil yaşına vücudun genel durumunu iskelet sistemini güçlendirmek ve geliştirmek için bu ürünü almak tavsiye edilir. Dozaj genel olarak kabul edilen standartlara aşmamalıdır.

  Özgül olumsuz yönleri tespit edilmiştir. Kontrendikasyonlar sadece idiosyncrasy ürün veya tek tek bileşenlerini hizmet edebilir.

  İlk uygulama baş dönmesi, halsizlik, bulantı ve olası kusma hissini alabilirsiniz. Genellikle geçen kısa bir süre sonra.

  potansiyel zarar kullanımı ile aşırı doz olarak da kendini ifade edebilir.

  Ürün soğuk preslenmiş ısı yararlı özellikleri kaybını önlemek için tedavi edilemez. daha iyi salatalar, tahıllar, çorbalar ekleyin İyi Sindirim için.

  Hamile kadınlar ve emziren anneler oran 15 grama kadar artırılabilir. Çocuklar yeterince 1 çay kaşığı çocuk doktoru ile bu konuda istişare sonrasında, öğle yemeği sırasında gıdaya ekledi.

  yüz cilt ve saç kullanımı

  Bu alanda, amaranth saygı hak. Bu kremler ve şampuanlar eklenir maskeleri ve çok çeşitli losyon yapımında kullanılır.

  Nedeniyle eşsiz değerli maddelere horoz ibiği kozmetik hafifçe yüz ve vücut, temizlik ve besleyici deriyi etkiler.

  Pürüzsüz ince kırışıklıklar, cilt geliştirir, Normal hidro-lipit denge. sivilce ve siyah noktalar ve yumuşak hale ayakları, hiçbir nasırlarım kaybolur.

  petrol birkaç damla soğuk, krem rüzgar ve düşük sıcaklıklara maruz kalmaktan cildi korumaya yardımcı.

  Evde, Eğer horoz ibiği yağ karıştırılması saçlar için bir maske yapabilirsiniz, hangi saç köklerini besleyen onları daha sağlıklı ve güçlü hale getirir.

  Bu erkekler hem de kadınlarda yaygın saç dökülmesi ile başa çıkmak için yardımcı olacaktır. Bir kafasına kepek ve sebore kurtulmak doğal ilaçlar kullanarak izin tarifleri vardır.

  Halk hekimliğinde, yaprakları, sapları ve tahıl bitkileri kökleri kullanmak dekoksiyonlar, infüzyon ve yağlar biçiminde olabilir. kökü bir kaynatma sarılık ve bağırsak temizleme tedavisinde başarıyla kullanılmaktadır. Çay yaprakları sinir sistemini güçlendirir ve bağışıklık geliştirir.

  olduğu göz önüne alındığında amaranth yağı - tüm yararlı bir konsantre, çiçekte olduğu, sağlık iyileştirilmesi için eşsiz bir araçtır. Kullanımdan önce doktorunuza danışın.

  Ahududu yaprağı iyileştirici özellikleri ne olduğunu bilmek ister misiniz? Bizim yayın okuyun!

  yararları ve siyah frenk üzümü sağlık tehlikeleri bu makalede bulunabilir.

  erkekler için çörek otu yağı faydaları nelerdir? sorunun cevabı makalemizi söyleyecektir.

  Amaranth zayıflama ürünü

  Bir kilo kaybı diyet atama hayvansal protein miktarını azaltmak için önerilen ve yağlar hariç edilir Genellikle zaman.

  Bu durumda Amaranth yağı gibi bir istisnadır sadece yağ ve yanıklar kalori yıkar, aynı zamanda vücudu besler diyet kısıtlamaları açısından çok önemli olan tüm gerekli vitamin ve mineraller.

  Amaranth birçok diyet ürünleri hazırlamak, Böyle kepek gevreği, pasta, çay, un gibi. Bu yiyecekleri yeme kilonuzu kontrol ve hala lezzetli yemek yardımcı olabilir.

  olarak Eğer horoz ibiği yağda pişirin olamaz, gıda pansuman olarak kullanılması tavsiye edilir. un pişmiş ekmekler, kekler, krep. Taneleri bitkiler, birinci ve ikinci kurslar hazırlanmasında tahıllar olarak kullanılabilir.

  amaranth lapası pişirmek için, Bir kısım taneleri üç parça su gerektirir. yumuşayana kadar Haşlanmış. damak üzerinde, almaya tuz ve tereyağı ve süt yerine su ekleyebilirsiniz.

  Lezzetli ekmek pişirme için 1 fincan Amaranth ve yulaf ezmesi 1 bardak karıştırın. kuru maya 1 paket, 1 çay kaşığı tuz, 1 çay kaşığı şeker ekleyin.

  Tüm karışım, ılık su iki bardak dökün ve pürüzsüz kadar buğday unu üzerinde hamur yoğurmak. Daha sonra bir saat süre ile 200 ° C 'de rulo ve fırında ayrılır, bu hat, yükselmeye hamur ver.

  Sağlıklı salata ilkbaharda hazırlanabilir. , Pirzola (acı kaldırmak için kaynar suyla haşlanmış son iki) amarant yaprakları, sarımsak, hindiba, ısırgan otundan eşit parçaya ayırın. Dereotu, yeşil soğan ilave etmek mümkündür.

  ve tuz ile Sezon 5-10 dakika, horoz ibiği yağ veya başka herhangi bir sebze ile daha sonra sezonu için bekletin.

  amaranth kullanımı şüphesizdir. Bu nedenle, ülkemizde geniş yayılmış - bu sadece bir zaman meselesidir. pişirme ve kozmetikte Düzenli kullanımı sağlık, gençlik ve güzellik korumak için yardımcı olur.

  maddesinde gibi mi? Sosyal ağlarda arkadaşlarınızla Oranı ve paylaşmak!

  5 puanlık bir ölçekte Bu madde oranı -

  E-posta üzerinden güncellemelere abone:

  Arkadaşlarınıza söyleyin! maddeye dayanılarak düğmeler aracılığıyla favori sosyal ağlarda arkadaşlarınıza bu makalede hakkında bilgi verin. Teşekkür ederim!

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  52 − = 47