Malyunki kvіtіv

Boyama için renkleri Şekil

Ben "çiçek teması" devam ediyor. Çoğu zaman boya sadece şablonlar ve renk çizimler arayan (birisi sadece sanat ve zanaat içine yolunda başlıyor özellikle).

Ben çiçek skeçler geçmişteki pozisyonlarına birkaç referanslar verecek altında bir blog zaten, şablonlar bu tür iyi bir koleksiyona seçili durumda.

Son zamanlarda Forum nakışçılar ve sürpriz dolaştım: o iğne ve iplik ustası da çiçek nakış (özellikle nakış) için bir tema seçin çıkıyor.

Bu rakamlar her yerden alınır: renklendirme renklerden çocuklar Şablonlar için dövmeler için, sadece çiçek resimlerini çizmek.

Burada daha çiçek desenleri bulabilirsiniz:

Yorum bırakmak

Bu siteden malzemelerin herhangi bir şekilde kullanılması da kaynağına referans endekslendi.

Nasıl bir çiçek çizmek

aşamalarında bir çiçek çizmek nasıl

Sitenin Merhaba, sevgili okuyucular

Onun makale çizim tema renkleri ithaf ediyorum bu. Bu sık sık çiçekler anneler, büyükanneler sestronok ve küçük kardeşleri için kartlar tebrik çocukları çizin. Ben, okul öncesi ve erken okul çağındaki çocukları kastediyorum.

Genellikle bir çocuk kendisini doğru ya o çiçek çizmek edilemez olur, o da üzgün olduğunu ve yardım için ailesiyle döner olamaz. o bilmiyordu nasıl Çocuğunuz, örneğin, çizmek yardımcı olmak için, gül? Çocuğum ben hiçbir özel yeteneklere sahip çizmek çünkü hiçbir şey nasıl çizileceğini ona göstermek için beni sorduğunda ben genellikle çok zor durumdayım. Ve hiç kimse silgi silinir ve çizdiğiniz istedi benzer bir şey yaratmak için öncelikle bazı kağıt şımarık, "vymuchivanie" figürü başlar.

Ve en önemlisi, gerçekten, çünkü başlangıcını hatırlamıyorum çizim sonuna kadar çekti nasıl çocuğa açıklayamam. Birçok ebeveyn muhtemelen tanıdık durum için?

Tabii ki, çocuk herhangi bir daire çizerek dikkat ettiğinde, çok iyi. Sonra - Sorun: orada o çiçekler, hayvanlar, meyveler, çeşitli öğeleri boyamak için nasıl öğretildi. Ve eğer henüz? Nasıl küçük sanatçı yardımcı olmak için?

Ben kademeli çizim dersleri yaptığı dikkat çekti. Bunlar adım adım takip ederek herhangi bir şey çizmek çok kolay olabilir.

Neye ihtiyacın olduğu bulmak için çok fazla zaman harcamak zorunda kaldı. Genel olarak, ben birlikte bir malzeme ile renkli adım basit ve en "talep" adım çizmek için nasıl farklı talimatlar çok toplanan ve küçük bir katalog haline şekilli. Sonuç olarak, ben 36 talimatlar istifade edebildi.

Ben dikkatinize bir "fayda" sunuyoruz. Umarım, (kim bilir?) Sizin ve küçük sanatçılar tatil kartları ve selam ve belki tasarlamak için yardımcı olacaktır çocuğunuzun yaratıcı yeteneklerini açığa sebep olacaktır.

büyütmek ve çizime başlamak için resmin üzerine tıklayın.

bir lale çizmek için (1)

Hepsi bu kadar değil! İşte çiçeklerin çok taze, 18 kadar varyantları kademeli çizim bir seçimdir.

Nasıl bir zambak çizmek için

Online çiz! uygulama ile Flavion internet sitemizden doğrudan çizebilirsiniz! Makalede programın kısa bir açıklama "çocuklar için çevrimiçi çiz".

Gül nerede? - Sen sor. bu sayfadaki ilk edildi, sonra bunları ayrı ayrı düzenlemek ve bir sayfa oluşturmak için karar "Nasıl bir gül çizilir." Bu linke tıklayın ve aşamalı versiyonu 21 çizim güller olacak.

İşte en basit renk çizim talimatlarını toplanır. Onlar yeteneğine sahip ya da büyük bir çizim bir daire katılmak ve benzeri büyükannesi doğum gününde, örneğin, bir tebrik kartı çizmek isteyen yok 4-7 yaş çocuklara odaklanmaktadır.

Çizimde ilgi gösteren ve becerisine sahip olanlar için, sana, çizim öğrenmek artılarını ve her yöntemin eksilerini ve çocuklar için çizim ücretsiz video eğitimleri için bir bağlantı anlamak için çeşitli yollar anlatılmaktadır "çizmek için çocuğunuza öğretmek için nasıl" makale okumak tavsiye ederiz.

Sonra başka bir video: "şaşırtıcı güzel çiçekler çizmek kolaydır - şakayık"

Ve en genç sanatçılar için bir kanal KapukiKanuki başka bir video.

Nasıl şeyler?

zamanın bir an varsa bu talimatlarla çiçekler çizmek için ne ise, yorumlardaki görüşlerinizi bırakın lütfen?

Sen "çizmek için" sütununda diğer makaleleri görebilirsiniz yanı sıra bültene abone ve kutunuzda yeni makaleleri almak.

Bu bölümde Diğer ilginç makaleler

Nasıl bir çiçek çizmek - 11 comments

senin ilginç ve bilgilendirici yazı için teşekkür ederiz! İyi şanslar!

Sadece doğru zamanda web geldi. ve sonra tüm koleksiyonu - Oğul çiçekler çizmek öğrenmek gerekiyor. Vay - Şimdi çizim deneyimi kullanın. teşekkür ederiz.

İşte video dersleri bir seçki:

Resim hakkında çok ilginç. Ben çizmek, ama dersten sonra bile elimden geliyor bana olamaz! Ben çalışacağız!

Video çok yararlıdır!

Çizimleriniz Kötü çekti ama kız arkadaşı sitenizi verdi kez ben hemen gitti ve şimdi ın çok üst risuyu.Spasiba! Mükemmel bir site ve resimler sadece süper değilim onlar olmadan çok faydalıdır.

Çiçek boya nasıl biliyorum ama gerçekten öğrenmek istediği vermedi. ve site bana çok yardımcı oldu. teşekkür ederiz. -D

Ochen interesnyi urok. Kak raz iskala temu po risovaniju cvetov. Spasibo!

Yorum ekleyin Cevabı iptal

 • Çocuklar ve spor (10)
 • Çocuk oyunları ve aktiviteleri (25)
 • Eğer (6) ikizleri varsa
 • Çocuk sağlığı (19)
 • Nasıl seçmek için ...? (21)
 • Nasıl çizmek için ...? (23)
 • Kaleydoskop (13)
 • çocuklu istirahat (43)
 • Çocuk hediyeleri (7)
 • Eğitim karikatürler ve video (7)
 • çocukları söyle (4)
 • Anaokulu ve okul (9)

E-posta yeni makaleler alın

Sitenin malzemeler telif hakları ile korunmaktadır. Kopyalama ve metin ve diğer sitelerde görüntülerin yerleştirme yasaktır.

çiçek Çizim

dünyada, muhtemelen en az bir kez hayatında çiçek hayran durmadı bir adam var. Parlak renkli, harika aroması ve doğaüstü güzellik, istemleri oluşturmak kahramanlık ve tarifsiz eylemlerle ilgili itmek şairleri ve sanatçıları ilham veriyor.

Yani sensin izin vermedi ve ben şimdi onlara kağıt üzerinde bir başyapıt veren biraz çiçek çizip güzel arkadaş olmak için deneyin. Ve aynı zamanda ve yeni bir şey öğrenmeye. Anlaştık?

bilgelik, güven ve umut sembolü. Van Gogh kendisi ünlü tablolar bunları yazdım. Bir Claude Monet sadece süsen resimlerinde tasvir ve ustaca kendi bahçesi dekore edilmez.

Sonsuz gençlik ve kalıcı güzellik sembolü. Bu güzel çiçek, Avrupa ve Kuzey Amerika'da yetişen ve Asya (Çin ve Hindistan) bölgelerinde. zarif gelincikler Çizim - anneler, büyükanneleri veya kız kardeş için mükemmel bir hediye.

Ve bu mavi çiçek manevi saflık, alçakgönüllülük ve hassasiyet sembolize eder. peygamberçiçekleriyle sihirli güçlere sahip ve kötü güçlerden evi korumak, Say.

o elinde, her zaman başlarını açmak olduğunu - Onlar tabii ki, güneş, iş, bolluk sembolü vardır ve. Ve ayçiçeği - vatan sembolü. Her zaman güneş ulaştığı gibi, bu yüzden insan her zaman vatanlarına ile düşünmektir.

Bu, birisinin seni düşünüyorum ki bir ipucu. Başka bir hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız nedenle, sadece sık sık onu hatırlıyorum bir işareti olarak bu çiçek çizmek.

Yunanlılara göre, gurur ve kibir simgelemektedir. Ama Japonlar sessiz güzellik ve sevinç bir işaret düşünün.

nergis aşk? Sonra kıpırdama ve video öğretici bu güzel çiçekler çizim!

Yaz ısı simgesi. Uzun kabul edilmiştir sihirli iksir. hatta efsane Kafasını centiyana bir taç süslenmiş ve Man dönüştü şeytan, evlenme verildi bir zekâlı kız var. Ben şeytan kızla devam edemeyeceğini - çok güçlü bir tılsım eylem oldu. "Eğer yılan otu ve oyuncak değildi (Çiçeğin adı) - ve sonra o olurdu benim ", - hayal kırıklığına Ben duruma isyan. İşte kurnaz çiçek yılan otu var!

Eğer gizemli yeni bir şey icat etmek seviyorsanız, Çiçek Fantezi çabalarınızı kolaylaştırmak. Bu güzellik herhangi bir resmi artıracaktır.

Ve dikenli bir dal üzerinde parlak ne alev? Ama bu çalı - gençlik, güzellik ve sağlık sembolüdür.

Lady çiçek tutkulu aşk, ilahi mükemmellik ve tutku sembolize eder. güzellik, beyaz - - masumiyetini, mavi - erişilmezliğin Dünya altın sembolizm ise anlamına hangi kırmızı mükemmellik, yükseldi.

Ben de bir gül şık kalem nasıl çizileceğini, videoyu görmek için öneriyoruz.

tazeliklerini ve parlak sarı boya kaybetme bile Kırılgan ve aydınlık bu çiçek, güzeldir. Bu çok, çok uzakta yaz rüzgarla uçtu onun ağırlıksız kabartmak için onu uçurmak istiyorum yapar. Karahindiba - açıklık ve sıcaklık sembolü.

Çok parlak ve hatta biraz yırtıcı kaplan zambak - enerji ve coşku bir sembolü. Yine - o sofistike ve aynı zamanda abartılı ve renklendirme olağanüstü güce de ima!

Başka bir renk istiyorum? İşte burada, ihale bahar primroses aramaya - Burada gururlu lale ve - harika bir suluboya kardelen!

Yorum bırakmak için giriş yapın

© 2010-2018, «Pustunchyk". Ulusal Bilgi ve eğlence

çocuk portalı. geliştirme, eğitim ve çocuğun Rekreasyon için.

Kullanım malzemesi portalı "Pustunchyk" girmeyecektir

yayıncının izni ile ve aktif link ile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + 4 =