kekler için en iyi kızarmış hamur

Kızarmış kekler, Tat için Hamur

Arkadaş, mutfak sanatları bilimsel çalışmalar yardımıyla artık deneme yanılma ile, ve nihayet kızarmış kekler için maya hamur için en iyi tarifi verdi.

Birçok inan ister şüpheci olabilir ama kızarmış hamur düz su üzerinde yapılan en iyi turta içindi olmayabilir! Evet, evet, doğru anlamış - hayır süt, yoğurt, ekşi krema, krem. sadece su ve un, evet, biz de maya hamur içinde yumurta, onlar kesinlikle yararsız olmamalıdır.

Ben uzun su ve kek üzerine kızarmış börek, lezzetli kabarık ve yumuşak elde edilir fark etmiş ve o zaman bile böyle bir test börek yapmak fikri vardı. Ama şimdi, nihayet, ve sırası onlarda geldi.

Ah, evet, bilimsel bir gerçek artık şudur: Hamur, süt, yoğurt, kefir, vb pişirilen Kötü kavrulmuş, Ben kendine bazen dışarıda zaten yanıyor rağmen böyle kek, nemin içeride hala olduğunu fark düşünüyorum. Su üzerinde yapılan hamur ile bu kızarmış par ve çok içeride hızlı ve eşit, turta olmaz.

Bu nedenle, bu bulgular: Kızarmış kekler ve Tat hamur sen (süt, yoğurt, ekşi süt, krema, vb) istediğinize fırında börekler için, su üzerinde hazırlanır için.

köftesi kızartmak için hamur için Malzemeler

Yani, kızarmış kekler için hamur hazırlamak ve Tat için o götürdü:

Maya - 1 çay kaşığı eksik ve olmayan slaytlar (benim sonsuz ferment 2 çorba kaşığı)

un - 3 su bardağı (sen her zaman tarifi biraz daha fazla sürdüğünü, böyle bir yemek var biliyorum, o zaman başka bir yarım fincan ekleyin)

bitkisel yağ - 3-4 yk

turta ve Tat için Reçete kızartılmış hamur mayası

Sıcak su şeker dökülmüş ve Leaven koydu. Eğer bir mayayı varsa, o zaman, yerine mayalı maya bu aşamada koymak karıştırın.

un, tuz döküldü.

Döküldü bitkisel yağ.

Bu hamur içinde müdahale ve dağınık gluten unu 20 dakika bekletin.

Ardından hamurun içine emilen bütün yağa tekrar yoğurun.

Daha sonra, o hamur kapak ve 1-2 saat bekletin gereklidir, bu yüzden doldu. Akşam biraz hamur arayan ve gece buzdolabında yükselmeye koydu: Ama bunu yapmak için kendini adapte. Çok kullanışlı, sana söylüyorum! Ve az güçlük, o geldi ya da olmasın, buzdolabı temizlemek ve yatağa gitti ve ertesi gün, her an, herhangi bir dolgu veya belyashi ile ve kızartma köftesi alabilirsiniz dolaşmak ve test geldi izlemek için yarım gün gerekmez.

Ben genellikle bir torbaya koymak nasıl, ben üst düğümlü.

Ve bu havayı alma ve kabarmış, sabah çok iyi yükselir var. Hamur kullanımı hoş, elastik, sade bir şekilde düşsel elde edilir.

Ben konserve ton balığı ile bu hamur börek gelen kızarmış, ama bu sen kızarmış patates ve soğan ile köftesi pişirebilirsiniz 🙂 başka tarifi.

bu bölümden daha tarifleri bakınız:

Tarif için teşekkürler. O kullanımı gerekirse düşünüyorum.

Ben hayal kırıklığına olmayacak eminim, emin olmak için deneyin, benim hazır pasties sadece bir gün ayırdı, çocuk 🙂 mutlu

Kaskatı! Bu tam olarak neye ihtiyacım olduğunu. Ben saattir o dans nedeniyle ihtiyaca maya hamur nefret ve sonra - out: yoğurdu ve ha ha uyudu! parlak!

Basit bir kavramdır. çok lezzetli çıktı tarifi için teşekkür ederiz.

Ve eğer koyarak olarak mayayı preslenmiş?

1 çay kaşığı taze sıkıştırılmış mayaya tekabül 10 g kuru

tarif için teşekkürler! Belyashi yapılır, biz süper olsun! 3 saat, daha uzun bir uyum hamur kez!

Tarif için çok teşekkür ederiz! Hamur muhteşem ve kek çok yumuşak açıktır.

Bir çok sıradan gibi hamur, ama muhteşem kek olsun. Tarif için yumuşak, havadar, sadece lezzetli, teşekkürler!

Daha önce sütle yapılmış, hamur, sert kabuk olarak hamur, bu "hava" dır nasıl anlamıyorum yumuşak ve tarifi olduğu gibi su üzerinde tadı?

Kötü bir mayayı var büyük olasılıkla ve bir kabuk ve katı varsa hamur, arttı - "süt suyu" - Bu bir sorun değildir. Sen denedi belyashi? Onlar sert değildir ve hamur su yoktur.

Ve gerçek, harika! apartmanda temizlik yaparken, hamur, kapılarına hızla pişmiş kek ve misafirler geldi. Hepsi heyecanlı, çok lezzetli!

Sadece hamur yoğurun. hiç de dost test etmek. Daha sonra, ne olduğunu yazacağım.

İyi günler! Kaç kek bu oranlarda elde?

Kek yapmak hangi boyutta izlemeyi. Bir bardak su - çok daha 🙂 olur değil

Lütfen söyler misin pişirme başlar. hamur sizin reçeteye göre yapılan, ancak lastik gibi dışarı açılır. Hala kaydedilebilir?

kauçuk gibi çok sıkı? Ya tek seferde un dökülen? Parçalar dökün ve hamur elde edilir nasıl izlemek gerekir. su eklemeyi deneyin. Kesinlikle hazır hamur müdahale etmek, ama ne yapacağını zordur. uzağa atma.

Evet, sıkı. Benim hatam un bir sürü döktü olduğunu fark etti. Ama su eklemek vermedi hamur kurtarmayı başardı. Yağ fazla iyi yoğurma sonra, o hamura ilave edilir ve ilk önce iyice yoğrulur. Sonra sonra tekrar zarar, sıcak bir yerde (2 saat) yükselmesi ve yükselmeye (bir saat) ve daha sonra pişmiş köftesi koymak koydu. Bunlar çok gür ve lezzetli. İyi tarifi ve ayrıntılı talimatlar için teşekkürler 🙂

Catherine basit ve harika tarifi için çok teşekkür ederim! Benim titiz torunu patates ve çiğ havuç ile turta sevdim!

Tarifin olduğu gibi gece hamur bırakırsanız Ekaterina, yumuşak dönecek fırında böyle bir test turta bize lütfen?

Bu hamur hala kızartma için daha iyidir. Eğer fırına hamur istiyorum ve pasta hiçbir sert kabuk olduğunu, bunun içine biraz daha tereyağı veya sebze koymak ve süt ile hamur yapmak zorunda. Burada fırında pasta hamuru için bir göz lezzetli tarifi.

İşte soru ve hamur geldiğinde o karışık veya onunla hamur bir parça koparmak için bir kerede gel ve doldurma koymak gerekir?

Kalktım ve hemen pişir, buzdolabında bekletildikten o gece, özellikle hamur delinmiş değil.

Ben hamur ile arkadaş oldu (ya benimle olan) asla. Kişisel tarifi başlatılır. Her şey basit ve lezzetli. Fry ve aldığınız her neyse Şimdi pişir ve her şey hazırlandı. Teşekkür ederim!

Katya, bu retseptik reçeli ile kullanılabilir? Ya reçel daha iyi?

reçel, bu kadar kalın olduğunu ve akış olacak 🙂

Bu yüzden Tarifi için hamur yoğurmak gerekir. Ne daha sonra açıklayacağız gelecek. Ama her şey öyle ya da böyle söndürmeye umuyoruz.

Buzdolabında veya üst rafta altındaki hamur koymak, lütfen söyle?

Altta veya ortalama.

Çeşitli tugovato hamur bıraktı. Ben hata malootvedonnom zaman vymesku oldu, artı, yağ ilavesinden sonra mühlet verildi düşünüyorum şimdi hangi kendisini ve düzeltmeye çalışacağım 🙂

Ben sadece çok ileri un gitti, parçaların ekleyebilir ve sıkı değildi testin yoğunluğuna bakmak gerekli olduğunu düşünüyorum.

Merhaba, Catherine ve gece için hamur, her şey muhteşem, yükseldi yoğrulmuş, ancak bir kalıp dikişi az bir şey her Patty ile acı vardı bütün yayılıyor, neden olsun ki?

Döndüm. Teşekkür ederim!

Hep hızlı ve lezzetli bu testte, üzerinde kızartmak. Ve iyi maya eğer 1 saat. 30 dakika boyunca hamur. O uyuyor. Konsey.

Büyük bir tarifi! Hamur o ilk defa okudu! Ve, gerçekten, yakmayın.

Çok lezzetli oldu. Teşekkür ederim!

Çok lezzetli oldu. Teşekkür ederim!

tarif için teşekkürler! Hamur harika ortaya çıktı. Daha önce, ben daha yumuşak oldu yumurta ve süt eklersiniz ve eklemek için bir şey yoktu aksine gerekli görünmektedir. bu test Tat kullanıldı Sadece eğer, muhtemelen aniden yapılması gerekir. Onlar masa, sopa hemen "yüzme" ve hamurun her patlamayı kavrulmuş ve yağ zaman bütün ortaya - Bir fotoğrafta senin gibi bir tutarlılık yoksa, o zaman sert bunları tokat. Ama harika turta çıktı!

tarifi için teşekkürler, şimdi ikinci kez yapmak. Pies lezzetli, havadar hamur ortaya çıktı. Ama sadece bir kere onları yapmak ve yemek mi daha iyidir. Tarif için teşekkürler.

Hamur aslında, harika çıkıyor, bu şekilde pişirilir ve ben de şu anda ben (her zaman hazır) buzdolabında daima sahip oldukları sayesinde elle yoğurma ve ekmek makinesi kullanmadan emeklerini kolaylaştırır Türünün birkaç kullanılabilir ediyorum. turta olmadan günde geçmemiş değil. Bu ekmek ve dolum - yani burada bir ev "fast-food" var.

Hamur aslında, harika çıkıyor, bu şekilde pişirilir ve ben de şu anda ben (her zaman hazır) buzdolabında daima sahip oldukları sayesinde elle yoğurma ve ekmek makinesi kullanmadan emeklerini kolaylaştırır Türünün birkaç kullanılabilir ediyorum. turta olmadan günde geçmemiş değil. Bu ekmek ve dolum - yani burada bir ev "fast-food" var.

çok teşekkür ederiz! Hamur çok 2 saat gül değil, ama çok lezzetli çıktı!

Ben buzdolabı gecede hamur yapın. Bu artış olmamıştır. Nedenini söyle?

Maya muhtemelen kötü, diğer yapmaya çalışıyoruz.

ziyaretçi Çerezler kolaylık geliştirmek için sitemizde kullanılmaktadır. Kabul ediyorsanız, "Tamam" a tıklayın. Aksi takdirde, bu siteyi terk.

Hızlı hamur lezzetli kızarmış börek (tatlı ve tuzlu)

pyshnenkih kızarmış kekler için Hızlı Test - Bul! Bazen, ben bazı lezzetli doldurma ile kızarmış turta navarganit için neredeyse dayanılmaz dürtü var, çoğu zaman böyle söyleme. Sadece içinde lezzetli bir şey ile altın hamur parçalarının büyük bir dağ kızartmak istiyorum. Ve sonra memnuniyetle mutfak ilham sonuçlarını absorbe, elinde çenesini dinlenme yerlisi olarak izlerken, onun sandalyenin kenarında otururken. Pratik heyecanla üzerinde bir hamur olsun. Ama sonra benim coşku kaybolur. Sonuçta, değil, yarım gün geçirmek kekler için maya hamur yoğurma ve sonra taslaklar ve gürültüden koruyan ihtimali çok gülümseyerek. Uzun aklın büyük bir çerçeveyi kaydetmek ve zamandan tasarruf sağlayan bir "strateji", geliştirdik nedeni budur. Ben köftesi kızartmak için hızlı bir test kullanırlar. Ve o "uzun oynama" daha kötü çıkıyor, söylemek istediğim vardır. Bir tüy kadar hava ve yüksek sesle gevrek. Benim başarılı (ve) deney tüm kez, en basit tarifler Ekspres küçük bir koleksiyonu toplamak. Aslında ve deneyimlerini paylaşırlar.

Kızarmış turta maya için Hızlı choux hamur (yalın)

Onun tüm yetişkin yaşam pişirme ılık su "gibi" o mayayı inanıyordu. 36-38 derece, daha fazla değil. Iken soğuk su, hem de çok sıcak, hiçbir iyi bir neden eklenmesi olamaz. çıkıyor Ama, maya hamurunda sıcak su olası tek hatta gerekli değildir ekleyin. Bazı durumlarda. Genel olarak, burada lezzetli kızarmış turta hızlı bir test için ilginç bir tarif. Sen karıştırma işleminden hemen sonra kullanabilirsiniz.

- Yani, bu harika hamur gerekli (200 ml cam) hazırlamak için: Buğday unu - küçük bir tepe ile 2 bardak; sıcak arıtılmış su yarım camı (kaynatılmış ve 33-38 dereceye kadar ostuzhennoy olabilir); yarım yemek kaşığı şekeri; granüle yüksek hızlı maya 5-6 gr (25 gr taze preslenmiş ile değiştirilebilir); yarım çay kaşığı tuz; Madde 1.5. l. rafine bitkisel yağ ve kaynar su yarım fincan.

kaynar su doğru miktarda yakın olduğunu bu yüzden hemen ocakta su ısıtıcısı koydu. Bu hamur, sadece üç hesabı sadece inanılmaz derecede hızlı hazırlanır. kendiniz görün.

 • P-p-kat, geniş bir kapta ılık su dökün. şeker ve mayayı ekleyin (taze maya, onlar çökmeye olmalıdır). Karıştırınız. Tuz karıştırınız. bitkisel yağ dökün.
 • İki: (ayrı bir kap içinde bunun için tercih edilir) eleyin. Sıvı bileşenler ekleyin. Karıştırınız. Hamur topaklar alınacaktır. Onları hala sadece yarı mamul üründür, buruşmuş edelim.
 • Üç: Bir kaynar su ısıtıcısı, ateşten alın. kaynar suya yarım fincan dışarı ölçün ve bir kase içinde tek bir hamlede dökün. Çok çabuk karıştırın. İlk - kaşıkla. Sonra elini bağlayın. bu elastik ve yumuşak hale gelinceye kadar, 7-10 dakika için hamur yoğurmak. o kuvvetle elinde sopa ise, biraz un ekleyin. Ama aşırıya kaçmayın. Ve pirozhochki yumuşak ve havadar dışarı çıkarmak değil. Herşey! Bitti! Bu seçim ve kızarmış kekler için dolgu hazırlamak kalır. Ve sonra kalıplama ve Kızartma başlayabilir.

Bu miktarın yaklaşık 25 turta malzemeleri döner. Daha fazlasını mı istiyorsunuz? yarı yarıya ürün sayısını arttırın. Veya üç katına çıktı. Bu test ile yapılan Pastalar yumuşak ve lezzetli ve ertesi gün vardır. Eğer tabii ki, "hayatta".

kefir üzerine kızarmış kekler için hızlı ve lezzetli hamur

Eğer ciddiyetle yükselen kek zharopyshuschih güzel slayt ile masaya büyük bir tabak koymak ve kimse altın düzgün kahrolası hamur bu topaklar hazırlanmış eşsiz değil yarım gün dolması olduğunu düşünmek cesaret edemez zaman. Ve sadece bir saat ya da daha az. Eh, doğru, mutfak hile kalanını bilmek gerek yoktur. Ama, aslında, çok kurnaz.

(360 g, yani 2.7 yığını.), Küçük bir tepe 12 yemek kaşığı, yoğurt (yoğurt, yoğurt) - - Un 1 fincan, 1 yumurta CO kategoriler tuzu -: - Bu maddeler (200 mi beher) ile başlar çimdik, beyaz şeker - 3 çorba kaşığı. . L, kabartma tozu - yarım çay kaşığı.

Hamuru karıştırmak için uygun bir kaseye Yumurta çekiç. şekeri ekleyin. Çırpma. Bir mikser olabilir, eski olabilir - fırçalamak. Şeker taneleri çözünmesi zaman tuz ekleyin. yoğurt dökün ve kabartma tozu serpin. soda söndürülmesi, zorunda değildir, çünkü yoğurt ve asit, böylece yeterli bir miktarda uygulanır. Ayrı bir kap içinde ilave edilmeden önce un eleyin. çorba kaşığı ile hamura un ekleyin, her seferinde iyice karıştırma. Sonunda kalın değil dışarı dönecek ve hamur eline sarılmak olduğunu şaşırmayın. Yani öyle olmalı. Onunla çalışmak çok uygun değildir. Ama güzellik (yani vkusnota bizim durumumuzda) fedakarlık gerektirir. Üstelik şimdi bu aynı fedakârlıklar minimize nasıl söyleyecektir.

hüner süresi numarası. Test ıslak kaşık "kepçe" her zaman olacaktır su bir kaba, yanına koyun. Yani hamur daha az sopa olacak. İkinci sır. Eğer ekmeği pirozhochnye-boş hazırlamak hangi yüzey bolca un serpilir edilmelidir. Eh, son odak. nihai şekillendirme köftesi önce, bitkisel yağ ile fırça. Süreç modelleme kekler gibi görünmelidir. Bir unlu yüzeyi üzerine su kaşık pripylennuyu batırılmış meyilli kepçe ve düz ve yuvarlak bir pasta oluşturur. (Bu, elbette, o zamana kadar hazır olmalıdır) doldurma koyun. Sonra ellerini, gres, düzgün bir pasta oluşturur. Pastalar hemen tavada kızartın içine konabilir. Test nispeten az un olmasından dolayı, onlar bayat değil. Ancak, başarılı olmak için olası değildir bu check out. Sonuçta, hemen masadan süpürüldü.

15 dakika içinde, kuru maya ile su Pyrozhkov hamur

Eğer demlemek çalışmak beğenmezseniz, bu testin hazırlanması mutfak hayatın bu yönü üzerinde kategorik görünümlerini değiştirmek için kesindir. Bu hamur her zaman elde edilir ve. Ve, iki adımda hazırlanır rağmen, bu size hayatın sadece 15 dakika sürer. o nasıl hazırlanıyor Eh, bakalım?

buğday unu / s - 3 yk - doğal lezzetli kek (200 mi cam) ihtiyaç bulunuyor. l. 3 + v.; Madde 1.5. Çok sıcak su ya da süt (33-38 °); 2 çorba kaşığı. l. Şeker (hayır slaytlar); tuzu tutam; 11 g (standart torba birçok üretici), yüksek performanslı maya ve kokusu giderilmiş bitkisel yağ yarım fincan.

Bir kapta ılık su dökün. sıcak olmamalıdır. su ya da süt parmak "doğru" bir işlem sıvı maya sıcaklığı, daldırma için gerekli termometresiz belirlemek. Temiz, elbette. Eğer güçlü hissediyorum, ama kavurucu sıcaklıklara Değilse, biz üzerinde çalışabilir. Suda, şeker, maya ve un 3 yemek kaşığı ekleyin. Tüm karışımı. düzgün bir havlu ile örtün ve 10 dakika pilin altında içinde ya da diğer bir yere yerleştirmek ve bu süre kalın bir köpük kapağı sırasında. En kısa sürede bir "mucize" olarak orada, bitkisel yağ ekleyin. tuz ve geri kalan un ilave edin. hamur yoğurmak ve birkaç dakika dinlendirin. Bu, dokunmatik hoş elastik çıkıyor ve eller sarılmak değil. bunun dışında Cook - bir zevk.

yoğurt üzerine kızarmış kekler için Hamur (hızlı versiyon)

Doğal yoğurt veya ekşi süt - hızlı yumuşak hamur kızarmış kekler için bir başka büyük temeli. Yoğurma neredeyse anlıktır. Ve "dinlenme" hamur uzun değildir - sadece 15-20 dakika. Bu kez, bu arada, her zaman söz yararına kullanabilir. Örneğin, iç hazırlanır. bileşenlerin kompozisyonunu ve miktarını değiştirmeden, turta ve tatlı ve tuzlu dolgular için bu hızlı hamur kullanabilirsiniz. Ama, genel olarak, ben reklam vermek buradayım nedir? Kendiniz ve oylama olarak deneyin.

2 fincan yoğurt veya ekşi süt, tavuk yumurtası 2-3, 2 çorba kaşığı: - bu tür ürünlerin hazırlanması, örneğin bir miktar (200 mi beher) gerekli olacaktır için. l. beyaz şeker, 250 gr tereyağı, margarin (kabartma) çay kaşığı kabartma tozu, bir tutam tuz ve buğday unu 4 bardak.

Oda sıcaklığına Yoğurt ısı. Bir kase hacmi içine dökün. soda dökün. Karıştırınız. Nedeniyle asit yoğurt soda söndürmek ve kütle vesiküler hale gelir. Margarin (tercihen hamur hazırlanılması önce dondurucu içinde yarım saat için tutmak), ızgara ve kaseye ekleyin. Ayrıca, yumurta sürmek, şeker tuz ekleyin. İyice karıştırın. Sonra yavaş yavaş tüm un (tabii ki, önceden elenmiş) ekleyin. elastik bir hamur yoğurmak. Sonra, bir top bir görünüş yaratmak ve streç filmle (düz plastik torba da aşağı gelecek) ile sarın. , Maddeler "arkadaş edinmek" için 15-25 dakika süreyle soğuk koyun. Yani, biz harika bir Pyrozhkov kitle hazırladık ne kadar hızlı ve kolay bir şekilde bulunuyor. Bu onun en sevdiği doldurma içinde "mühürlü" ve lezzetli yumuşak ve en kahrolası turta kızartmak kalır!

mutfak yansıma, deney ve başarı için genel, gıda olarak, sana verdiğim. Şimdi size kalmış - denemek seçmek ve lezzetli bir altın krizi pirozhochkov tadını çıkarın!

Ev yapımı pizza Yumuşak, lezzetli, ince hamur (pizza daha iyi!)

 • kiraz dolgulu fırın maya böreği Fırında

 • kefir hızlı bir testten Lezzetli kızarmış kekler

 • gevrek meyilli ve sulu etli Çok başarılı ev pastaneler

 • lahana Ruddy kızarmış kek (maya)

 • Yorum ekleyin

  Makaleler

  sağlıklı danışma

  • 01/18/2018 Chef

  Bir gevrek bir mikrodalga fırında tavuk Izgara

  Lezzetli bir ufalanan pirinç garnitür nasıl pişirilir

  Kısmi veya tam mutfak sitesi "Ev Menüsü" yayınlanan içeriği (resim, metin, video), kopyalama ve internet veya yazılı izni olmadan yerel ağlarda yerleştirerek kesinlikle yasaktır. Bunun yapılmaması "Telif Açık" Kanunun öngördüğü sorumluluğu gerektirecektir. Yetkisiz kopyalama vakaları izlenir ve kaydedilir.

  Hızla kekler için hamur kızarmış

  Yumurta - 1 adet.

  Bitkisel yağ - 3 yk + 1 çorba kaşığı hamurla çalışmak

  Bugün Kızarmış kekler için çok lezzetli ve hazırlaması kolay hamur için sizinle bir tarifi paylaşmak istiyorum. süt ile hızlı maya hamur hazırlayın. Hamur Bu tarif pişirilir, bu elastik ve işe çok hoş döner, ama en önemlisi - infüzyon gerektirmez. o Tüm malzemeleri karıştırın hamur yoğurmak ve şekillendirme ve köftesi kızartma için hemen hazır yeterli olur. Bu test ile yapılan Pastalar hava ve nazik ve hamur elde edilir - gözenekli ve çok nazik bir tat. Deneyin!

  Kızarmış kekler için hızlı testin hazırlanması için, listedeki malzemeyi hazırlamak.

  36-38 dereceye ısıtın süt.

  Derin bir kabın içine süt dökün. mayayı ve şekeri ekleyin.

  Eh tüm karıştırma, bir havlu ile konteyner kapağı ve yüzey kabarcıklar karışmaz görünene kadar, birkaç dakika bekletin. Bu arada, kekler için istenen dolum hazırlamak.

  Ayrı bir kap içinde pürüzsüz hale gelene kadar tuz ve yumurta çırpıcı ile bağlayın.

  süt maya karışımı içine dövülmüş yumurta ekleyin. bitkisel yağ dökün ve iyice karıştırın.

  küçük porsiyonlarda ekleme, un elenmiş sıvı bileşenlerin bir karışımını karıştırın.

  Yağ eller ve çalışma bitkisel yağ az miktarda yüzey ve 5 dakika hamur yoğurmak.

  Ardından bir top haline hamur şekil ve 30-40 saniye içinde, yaklaşık 50 santimetre yüksekliğinde masaüstünde atma püskürtmek.

  hazır kızarmış kekler için hızlı bir test. Sen turta pişirmek için hazır.

  börekler hazırlama için, 15-16 eşit parçaya hamur bölün. bir top haline hamur ve rulo parçalarını yumruk at.

  Daha sonra, hamur her bir kısım bir el düz ya da ince rulo ve arzu edilen garnitürler ekleyin.

  Hamur köftesi kenarlarını sıkıştırın ve şekil verir.

  kızarana kadar her iki tarafta 3-4 dakika köftesi kızartın.

  Hızlı bir testten Fried kekler masaya getirebilir. Afiyet olsun!

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  59 − = 52