Ağaç için linolyum

Bir laminat altındaki linolyum: bir seçime dikkat etmeniz gerekenler üzerine

Bir kişi konfor içinde yaşamaktan, güzel şeyler ile çevrelemekten, apartman dairelerinde yaşamaktan ve göze hoş gelen, güvenli ve rahat odalarda çalışmaktan hoşlanıyor. Katların cihazı önemli bir olay ve burada hatalar yapmamalısınız. Bu nedenle, muşamba konusu göz önüne alındığında, modern ve ucuz bir seçenek olarak bir laminat taklit edilmesi - bu acil bir konudur.

Uygulama, döşeme talebinin bütçe zeminine düşmediğini, muşamba özellikle laminat parke için tercih edildiğini gösteriyor çünkü bugün laminat parkanın zemini moda eğilimi olarak kabul edilmektedir.

Üreticiler, daha şık hale gelen laminatla rekabet edebilmek için muşamba daha iyi hale getirmeye çalışıyorlar, ancak alıcılar bunu sınırlı gelirlerle bile elde edebiliyorlardı. Bu mükemmel bir çözümdür ve ev, kotec, ofis, perakende ve üretim binalarında bu tür katların tercihini kullanan tüketiciler tarafından takdir edilmiştir. Sadece hangi ürünün tercih edileceğini bilmeniz ve bunun mümkün olduğunca bilinmesi gerekir.

Ürünün popülerliği ve avantajları

Tüketici kullanımının çok fonksiyonlu olması yapı malzemeleri pazarında muşamba yetkisini kazanmış ve üreticiler materyalin kalitesini, estetiğini ve performans özelliklerini iyileştirmek için yeni teknolojik çözümler önermişlerdir.

Mesela bugün, marmülum adı verilen bu tip döşeme satın alabilirsiniz. Birkaç kompoziti karıştırarak yapılır: odun unu, tebeşir, keten tohumu yağı, yapraklı ağaç reçinesi. Ürün, çevre dostu, doğaldır ve çocuklar ve tıbbi kurumlar için bile önerilir

Laminant döşeme için muşamba yenilikleri arasında bu tür zeminlerin tek bilinmesi değil, aynı zamanda yeni kalender teknolojisi kullanılarak yapılan malzemenin adını, belirli bir kalınlığa sahip film, sentetik malzemelerin hammaddesinin dökülmesi durumunda iki silindirin altından çıkınca.

Kaplamaların yenilikleri, laminatın görünümünü mükemmel şekilde taklit eder, harici olarak ayırt etmek neredeyse imkânsızdır, ancak laminat levhayla karşılaştırıldığında, avantajlardan memnuniyet duyar:

 • Yüzeyde çizik yok, kenetlenme yok:
 • yüksek ses emici özelliklere sahiptir;
 • Isı yalıtım özelliklerini arttırdı;
 • laminat döşeme daha basit kurulum.

Modern yapı malzemeleri pazarı geniş bir zemin kaplaması yelpazesi sunmaktadır. Amaç ve performans özelliklerine dayanan bir sınıflandırma departmanı vardır. Bu tür üç kategori vardır ve bunlar birbirinden farklıdır.

1. Ticaret muşamba - trafik yoğun, yani yoğun bir insan dolaşımı olan odalarda döşenmek için kullanılır. Ticari işletmeler, eğitim kurumları, kamu kurumları, bürolar, hastaneler vb. Olabilir. Bu kategorideki malzemeler yüksek aşınma direncine, mekanik hasara karşı direne, mükemmel ses yalıtımı özelliklerine sahiptir. Bir ağaç için ticari muşamba - bunlar bir oturma odasında veya ofiste güzel bir iç mekan oluşturmak için ideal zeminlerdir, böyle bir yüzeyin estetik özellikleri saygın mekanlar için uygundur.

Ticari ürün türü aşağıdaki bölüme ayrılır:

 • heterojen, PVC ve lamine film VPH'nin temelinden oluşur; bu ürün aşınma ve parlaklık gibi kalite özelliklerini verir;
 • homojen, PVC ve ağırlık ajanlarından kompozit içeren, kuvartz veya tebeşir olarak kullanılabilir.

2. Yarı ticari ürün, performans özelliklerine göre, ticari kategori malların ve ev kategorisinin niteliklerini birleştiren benzersiz bir seçenektir. Diğer bir deyişle, ticari olarak yüksek performans özelliklerine sahiptir ancak bir ev aleti olarak kurulumu kolaydır. Hedefleri küçük odalarla sınırlı: ofisler, ofisler, dinlenme odaları, hastanedeki servisler. Bir muşamba desenli bir laminat olarak seçebilir ve konferans salonlarında, yemek odalardaki ve diğer odalardaki güzel iç mekanları süsleyebilirsiniz. Piyasadaki resimlerin renkleri ve biçimleri herhangi, herhangi bir stil ve odanın tasarımı için seçim yapabilirsiniz.

3. Ev linolyumu, yaşam alanlarında, çocuk kurumlarında, kütüphanelerde, atölyelerde vs. zeminler için ideal bir materyaldir. Çeşitli dekor, çizimler ve renkler farklı odalarda kullanmanıza olanak tanır. Sağda, muşambaun fotoğraf tasarım tasarımının iç kısmında laminatın altında nasıl göründüğünü görebilirsiniz, önerilen seçenekleri seçebilir, yaratıcılığı gösterebilir ve kendiniz bir tasarım tasarlayabilirsiniz.

Zemin mermer dokusu ile olabilir, değerli ahşap laminat, doğal taş yüzeyi taklit.

Yapı beş katmandan oluşur:

 • poliüretan içeren koruyucu tabaka;
 • şeffaf filmin çalışma yüzeyi;
 • tabaka - kimyasal köpüğün temeli;
 • fiberglasın taban tabakası;
 • alt-tabaka.

Ev tipi genellikle gerekirse bu durumda laminat ışık muşamba, zaman yüksek teknoloji tarzı özellikle gerekli olan özgün ve yenilikçi çözümler için uygundur içinde, güçlendirmek ve zemin yüzeyini izole veya renk kavramını değiştirmek, tamir laminat parke üzerine muşamba olarak kullanılır veya.

Dikkate değer en iyi markalar

Şirket Tarkett dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olup, 120 yılı aşkın süredir sektörün bu sektöründe çalışmakta, güvenli ve dayanıklı zemin kaplamaları yaratmakta, modern teknolojileri uygulamaktadır. Zeminlerin aşınma direnci ve aşınma direnci açısından en iyi göstergeleri olan bu şirketin ürünleri cesurca satın alınabilir.

Ticari tip Tarkett - yangın özellikleri, hijyenik özellikleri içeren dünya güvenlik standartlarının tüm gereksinimlerini karşılayan geniş çaplı odalar için bu kaliteli zemin. Şirket aynı zamanda üretim tesislerinde bile yapılabilen yarı ticari bir ürün üretmektedir. Ahşap için en popüler - muşamba arasında, çeşitli ırkların ahşap taklit.

Zemin kaplaması SENEROLAR - Bu, aynı zamanda, tanınmış bir marka olan Tarkett'in, stil, kalite ve makul fiyatı birleştirmeyi tercih edenler için tasarlanmış ürünlerindendir. Ana ürün grubu ev tipi olmakla birlikte, ürünün ticari ve yarı ticari versiyonu bulunmaktadır. Her iki koleksiyon da piyasada talep ediliyor çünkü her türlü kütüphane evrensel.

POLYSTYL markası, yalnızca olumlu olarak değerlendirilen incelemelere göre inşaat firmaları arasında talep gören Tarkett şirketi tarafından üretilen nispeten yeni bir üründür. Ürün serisi ticari ve yarı ticari boyalar, özellikle linolyum bir desenli bir laminat olarak, tasarım çok çeşitlidir, fiyat / kalite oranı en uygunudur. POLYSTYL markası altında saygın bir iç mekana uygun ağartılmış meşe laminat için iyi bir linolyum mevcuttur.

Polonyalı şirket LENTEX'in ürünleri büyük talep görmektedir; bu, her türlü kaplamayı üreten hatlarla modern bir üründür: evsel, yarı ticari ve ticari. Hedefleri konutlardan idari ve endüstriyel binalara kadar farklı. Rusya'da bu ürünler iki LENTEX FLEXAR ve LENTEX ORION koleksiyonları tarafından temsil edilmektedir. Her iki ürünün de avantajı antistatik özellikler, genişlikte geniş bir seçim, 4 m'ye kadar.

Doğal ürün veya PVC kaplama

Bir kişi evde hangi katları seçeceğini seçtiğinde, öncelikle emniyet düşünür; bu nedenle doğal malzeme her zaman sentetik malzeme için tercih edilir. Günümüzde Almanya'da icat edilen kurşunsuz PVC teknolojisi, sentetik linolyumun bedene ve çevreye zararsız olmasına rağmen.

Doğal ürün bakterisidal özellikleri farklıdır, dezenfekte edilmesi ve temizlenmesi basittir. Malzemenin çevre dostu olması onu çocukların, tıbbın ve gıda işletmelerinde kullanmayı mümkün kılmaktadır. Yağlara ve kimyasal çözücüler direnci ile karakterizedir, güneş ışığına maruz kalmadan yakma yeteneğine sahiptir. Ancak rengi değiştirmek için belirli bir eğilim vardır, materyal "peçe olgunlaşması" adı verilen bir etkiye tabi tutulur, bu da son sulu rengin elde edilmesi ultraviyole etkisi altında gerçekleşir. Renk yavaş yavaş düzleştirilebilir, bu yüzden başta belirgin renk uyumsuzluğu varsa endişelenmenize gerek yoktur.

Doğal malzeme keten tohumu yağı kokuyor, bu bir ürün seçerken unutulmamalıdır. Uzmanlar bunun niteliksel ve doğal bileşiminin bir işareti olduğuna inanıyorlar. Bu koku en fazla bir ay içinde kaybolur.

Doğal bir kaplamanın dezavantajı alkalin etkiye karşı dengesizliktir, bu nedenle temizleme ve temizleme işlemi sırasında alkali çözeltileri kullanılamaz.

o ekonomi sınıfı fiyat aralığında olduğu için bu tip tüm diğerlerine göre daha yaygındır. Özel talep markaları Rusya'dan ARMSTRONG firmaları (Birleşik Krallık), TARKETT (Finlandiya), GERFLOR (Fransa), FORBO (Hollanda), Jutex (Slovenya), Lentex (Polonya) yanı sıra üreticileri, "Sinteros", "Hikaye-plastik" , "Polimer stroimaterialy". Bunlar hijyenik belgelere sahip tamamen zararsız zeminlerdir.

Universal, heterojen olarak adlandırılan birkaç tabaka içeren kaplamalardır. Onların temelinde fiberglas, emprenye - ön tarafta PVC macun, üstte bir kaplama var - macundan başka bileşenlere sahip bir PVC bileşene sahip bir tuval tabakası. Elde edilen yüzey bir çizimin basılı silindirik gravür şekilleri yardımıyla çizim yapmaya yarar. Boya altıya kadar çıkabilir. Uygulanan desen başka bir PVC tabakasıyla takviye edilmiştir - şeffaf, 0.15 mm kalınlığa sahiptir. Tabandan, cam elyaf tabanına bir jüt, kumaş, polyester veya köpük alt tabaka takılır.

Üretim teknolojisine göre köpüklü bir tabaka genellikle yüz katmanı gibi bir sıcaklık genleşmesi uygulanır. Göstergelerin bu uyuşması, yüzey tabakasının deformasyona uğramamasını sağlar. Kalite kimyasalların değil katmanların mekanik uygulamalarını belirler.

Şu anda iç pazarda gelişmiş performans ile çok popüler çeşidi vardır. Onların talep nedeniyle uzun bir servis ömrü etmektir. Bunlar kullanım alışılmamış şartları ile alanlar için tasarlanmıştır.

böylece bir hizmet niteliği, üretim salonları inşa ve kullanılan özel ürünler. Ayrıca dairelerde kullanmak düşünülebilir.

Tüm Özetlemek gerekirse iyi markaları bilerek, laminat altında yüksek kaliteli muşamba üreten üreticilerin ürün türleri temel özelliklerini inceledikten sonra sonucuna, size ne gerek seçebilir ve ucuz, ama zevkli döşeme yerleşmek. Piyasa ürünlerinin büyük bir çeşitlilik sunmaktadır, seçim size kalmış.

Beton zemin döşeme muşamba

evinde döşeme için, birçok kişi bugün iddiasız tercih ediyor.

ahşap zemin üzerine muşamba döşeme

katta muşamba bir ağaçtan zor değil yatırın. bu sizi yapmak için.

Kendi elleriyle muşamba döşeme

Sonra, tüm kuralları teknoloji bağlı kalarak, kendi elleriyle, muşamba için bir yatak var.

Ne iyi muşamba veya laminat.

Sorun her zaman önce gelir fiyat ve kalite arasında seçim yapacak.

Projemizde ile, ancak onarım üzerinde sizi ilgilendiren tüm bilgileri almak için bir hesap oluşturarak onarım cinsiyette dünyasında son teknolojileri takip edebilirsiniz.

Sen kendini tamir basitleştirmek ve gereksiz hatalar kurtulmak böylece, farklı alanlarda ve disiplinlerde uzmanları ile tartışmalara katılmak mümkün olacak.

zemin için doğal çim yardımı?

Şimdi eve zemin onarım gitmek zorunda. Kapsama ile ilgili bir soru vardı. ayrıca

Ne laminat parke, muşamba döşeme vybrat-?

Bir sorum var. Biz, çocuklarımız evin eski planını satın orada yaşadı. ayrıca

Yeni bir bina kat ısı yalıtımı, izolasyon seçenekleri

İyi günler! Onların yeni evinde zemin izole etmek istiyorum, ancak sorun. ayrıca

Nasıl düzgün bir halı sunmaktır?

Mutfakta hariç tüm ev bir halı yatıyordu istiyorum, ama zemin oldu. ayrıca

Çoğu insan kiremit koymak için maliyeti ne kadar merak ediyorum.

 • Hiçbir sıkı yoktur burada yanında küçük bir oda yapma.

 • sağlıklı çevre – nerede kendi evinde rahat bir hayatın temeli.

 • Düşük fiyat seviyesini döşeme hızı, çekici görünümü laminat yaptı.

 • Laminat, kullanışlı ve fonksiyonel döşeme sayısı anlamına gelir, fakat.

  Tekniği ve yöntemi bilmeden bu soruyu cevaplamak zordur.

 • Hemen hemen BDT ülkelerin bütün vatandaşlarının hangi bilmiyorum.

  Eğer ahşap bir zemin var ve onu parçalamak edin.

  Herhangi bir ev her katında bir süre gerektirecektir.

  alçıpan gibi herhangi bir ek çalışma bu malzemede.

  inşaat piyasası ve yeni teknolojilerin ortaya çıkması.

  Herkes tamamen zemin yüzeyi yapmak çok zordur bilir.

  Eğer yalıtım yüklemek yoksa, ev olacaksa.

  seramikler   9amp; ndash; En eski malzemelerden biri, birçok çünkü.

  Projemiz «PolGuru» - bir daire veya evde zeminler değişecek olanlar için profesyonel bir ekip tarafından oluşturulan benzersiz bir hizmettir. Eğer karmaşık konuları onarmak için biz isteminde bir hizmet olarak bir «PolGuru» oluşturduk.

  Uzmanlarımız her zaman sor ve yardımcı olmak.

  etiketi sorunları

  • 1.7 en güvenilir ve ucuz zemin nedir? (8674)
  • Seramik karoları 1.2 tesviye mı döşeme (8453)
  • 1.7 I (6112) mutfakta bir 3D zemin yapmak istiyorum
  • 0.5 Nasıl bir apartmanın 1. katında zemin izole etmek? (5796)
  • ne kadar sunum üzerinde 0.8 Dayanıklılık laminat? (5515)

  Etkin bir bağlantı geri gereklidir sitesinden materyalleri kopyalayarak | Site haritası

  Oda dekorasyon bir ağacın altında kaplama türleri muşamba kullanma

  Muşamba kaplamaları popüler, ancak üreticilerin boş durmamaktadır ve döşeme yeni tip icat edilmiştir. Örneğin: Bir ağacın altında ortak muşamba. İmitasyon parke ve laminat doğal görünüyor, ama daha büyük bir pratikliği sahiptir ve düşük bir fiyatı var.

  muşamba Ahşap

  malzemedeki farklı muşamba, çeşitli türleri vardır:

  • Doğal. doğal bir çevre dostu bir kaplama elemanlarının yapısında. Mantar unu, keten tohumu yağı, jüt - hipoalerjenik olan unsurlar. Bir kırılgan bir yapıya sahip olduğu için, dairenin koşullarında doğal döşeme kullanın. Uzmanlar çocuk odası ya da yatak odası muşamba içinde önerilir.
  • PVC. muşamba temeli - PVC, insan sağlığı için bir tehlike vardır. Kaplama farklı sınıfına bağlı olarak, yüzey üzerinde koruyucu bir tabaka bulunmaktadır. PVC zemin kaplama bir dayanağı olmayan ya onsuz olabilir. ısı yalıtımı bakımından farklılık gösteren kumaş ve köpük tabanı, ayırt eder. renkler, desen seçimi. Zayıf bir kokuya sahip olabilir, bu durumda ticari koşullara yerli dan kullanılır.

  PVC muşamba

  • Relin. Depo ve endüstriyel karakter örtülü kauçuk muşamba diğer odalar: konut dışı koşullar için. Kaplama mekanik etkileri taşır.
  • Nitroselüloz. Başka şekilde, kapsamı bu tip kolloksilinovym denir. Bu temelsiz homojen döşeme olduğunu. Bu özel bir türünü gösteriyor. Relin spor salonları ya da dans sahnelerinde uygun. Özelliği esneklik, nem ve gücüne direnci. o yakarken toksik olduğu için, bir ev ortamında kullanmayın.

  Uyarı! uzman kaplamaların, başka tür - alkid. Ama pazarın dışına muşamba bu tip bir kırılgan bir yapıya sahiptir, ama sıcak bakımlı çünkü.

  kapsamında Çeşitler

  Muşamba kaplamaları kapsamında sınıflandırılır. üç sınıf vardır kapak şunlardır:

  • Ev. Bu yaşam koşullarına uygulanır. doğal ürünler ya da PVC kaplaması içerir. o renkler ve şekiller çeşitli vardır çünkü popüler. Ancak uzun hizmet ömrü ile karakterizedir değildir. küçük bir çarpı ile daireler için uygundur.

  Linolyum saray

  • Yarı ticari. ofis ve düşük geçirgenliği ile kamu binaları için tasarlanmıştır. Özelliği, sentetik tipleri, kalın bir koruyucu tabaka. Bir yerleşim mutfak, koridor veya koridorda kullanılır.
  • Ticari muşamba. mobilya ve ekipman verim ve yükü artmış endüstriyel tesisler için kullanılır. Farklı yapılara sahip doğal hammadde kullanın. okul ya da hastane için koşullar önemli ekolojik güvenliği ve hipoalerjenik çünkü doğal malzemelerin kullanımı gereklidir.

  mutfağı kullanabilir ya da 31-32 kapak sınıfı koridorda ve yatak odası ve kreş de To - 21-24 sınıfında.

  Ağacın kendisinde imitasyon ahşap Avantajları

  imitasyon ahşap dokulu kaplamalar kullanmak Son zamanlarda popüler. yerine laminatın yapma ahşap linolyum avantajları tahsis:

  • Nem direnci. Laminat zemin neme karşı dayanıklı değildir. Suya bile kısa maruz kalma kaplamanın bozulmasına neden olur. Ama muşamba su korkmuyor. Linolyum kat su ile yıkanmış, çünkü.
  • squeaks yokluğu. Parke veya laminat gıcırtı: kilitleme mekanizmaları giyilir, ancak muşamba ile olmayacak.
  • Kurulum değişkenliği. Laminat parke düz bir zemine serilir ve düzensiz katta muşamba tahta edilir.
  • Hızlı kurulum. Laminat daha uzun ve daha sert Stack, özellikler ve teknolojiler kütlesini gözlemledi. Ve kolay muşamba ile. Yükleme ile başa çıkmak için çok şey bilmek gerekmez.
  • Fiyat. Maliyet ömrü neredeyse eşittir, aynı zamanda bir avantajdır.

  Birçok kişi muşamba döşeme veya laminat tercih ettin.

  oda fonksiyonuna bağlı olarak muşamba türünü seçin

  işaretlendi linolyum avantajları not: bir ya da döşeme başka tür yığını için hangi oda.

  apartmanda Bu oda değerli ahşap iç kullanım PVC muşamba sınıfı taklit için yüksek geçirgenliği, sahip değildir. Seçenekler şunlardır:

  • taklit laminat. teknoloji renk ve kapağın doku sayesinde çeşitli hale gelmiştir. ucuz döşeme birlikte, laminat etkili bir şekilde taklit eder.

  Döşeme - hayır tahtası

  • tahta altında linolyum. Basit imitasyon ahşap döşeme. Bu odanın rahat bir atmosfer yaratır. Klasik üslup yön için uygundur.
  • döşeme tahtasının altında linolyum. Gerçek parke zeminler taklidi vardır. İlk bakışta, zor taklit parke gelen gerçek ayırt etmek, ama kolay bakım hissedilir.

  PVC ürünler sayesinde malzemenin çeşitli simüle.

  Kreş önemli güvenlik ve hipoalerjenik, böylece sadece doğal malzemeyi seçin. yumuşak ve sıcak. hiçbir şey soğuk algınlığı provoke gerektiğini, çünkü çocuklar katta oyunlar için çok fazla zaman harcamak.

  Biz ustaca muşamba aşağıdaki türde kullanabilirsiniz:

  • imitasyon mantar. Bu doğal madde iyi bir kaplama olduğunu, ancak mantar un yapısında ihtiva az güvenli muşamba vardır. Karakterize konfor ve sıcak yapısı, nötr renk.
  • Halı taklit. Kaliteli yumuşak ve rahat döşeme taklit eder. Aynı zamanda orijinal ile aynı bakım olmayacak kaplama ilgileneceğim. Sakin kabul edilebilir tonları ve tonları, rahat bir atmosfer oluşturmak için.

  İmitasyon renkli bulmaca

  • bulmaca. imitasyon renkli bulmaca ile özel bir kaplama vardır. Çocukların yılların ve ayrı oturma alanı atmosferini etkisiz hale getirmek için, oyun alanında daha iyi bireysel olarak renkli renkli güverte kullanın.
  • Üç boyutlu görüntü. çizgi film karakterleri ve peri masallarıyla Çizimler çocuklar için kullanışlı olacaktır

  Uyarı! Çocuk herhangi bir toksik maddeler olmadan linolyum yatmaktadır. Eğer çok renkli döşeme isterseniz, o zaman doğal hammaddelerden homojen çizgili muşamba düşünün.

  Bu tesisler yüksek geçirgenlik, mutfak ile karakterize edilir - yüksek nem bir bölge. PVC simüle kaplama ile birlikte ve neme dayanıklı döşeme özelliklerini kullanma.

  • İmitasyon taş. Özellikle "deniz" motifi çok renkli taş, Yunan tarzı için uygundur. boşaltılan mutfak zaferlere bir alan yaratmak, yumuşak sesleri kullanılması.
  • seramik karolar için. Suyun korkmadığını Tek renkli döşeme,.
  • Muşamba Ahşap. Mutfak ahşap doku kullanmak avantajlıdır. Ama çünkü gerçek ahşap nem korkusu dokusu pratik döşeme taklit etmek.

  Linolyum ahşap veya seramik karo döşeme küçük bir maliyet için döşeme popüler türlerinden bir simülasyonunu oluşturmak. Uzun süre renk ve muşamba desen seçimi, lider pozisyonlarına malzemeyi tutmak.

  karakteristikleri muşamba kaplamaları nelerdir, bir laminat tahta başarılı yakışıklı elastik kaplama olmayan bir daire ve neden koşullarının ne tür seçin.

  muşamba Ahşap

  Sen tarayıcının eski bir sürümü var!

  modası geçmiş ile Doğru iş sitesi

  tarayıcıların versiyonları garanti edilmemektedir.

  Biz indirmek ve yüklemek için tavsiye

  Herhangi son sürümü

  Modern tarayıcıların:

  Biz doğru ürünü bulamadık?

  biz sizi arayalım

  MySQL Query hatası: b_sale_fuser takın ( `CODE`,` USER_ID`, DATE_INSERT, DATE_UPDATE) DEĞERLERİ (hemen hemen ( '1d5cc9649a920facfd880990be54d445', NULL), ()) [tablo 'b_sale_fuser' dolu]

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  + 66 = 76