Güzel yaz yazlık fotoğraf

Nasıl tasarım banliyö alanı yapmak için: fotoğraflar "önce" ve "sonra"

Yeniden yerleşim sürecinde güzel bahçe izlemek için her zaman ilgi çekicidir. Evlerin Ev sahipleri Rüya - Farklı noktalardan bahçe manzarasına sahip bir gül bahçesi yaratmak, hem de küçük bir sebze bahçesi sağlamaktır. hesabına bu gereksinimleri alarak, tasarım banliyö alanı nasıl görelim.

banliyö alanı tasarlayın. düzen

yazlık yerleşimin tarihinin komşu boş yerin satın alınması ile başladı, bu ülkede yürütmek için karar verildi zarif kavisli hatları olan peyzaj tasarımı için fotoğraf güzel çözümler seçin.

Porsiyon gelecek planlama düşünüldü: binasına yakın, onun açısı süpürgelik, veranda ızgara ile inşa edilecektir, geri kalan kısım 2 oranında ayrılır: 1 - güller gazebo ve bahçenin uzak köşesinde dekoratif çeşme ile çardak tırmanma ile en bahçeye almak; Daha küçük parçası bahçe dekoratif ahşap tahta çitin ayrılır bahçe sürer.

Ile halat bahçelerinde eğri konturlar Flowerbeds işaretlenmiştir.

Ardından, merkezi ön güller ve dekoratif çit ayıran sebze için yol kurulan kafes yönlendirilir.

bitkiler çiçek ekilen ve çim tırmandı sonra, ülke site tasarımı daha çekici hale gelmiştir.

çim çim el arabaları üzerinde çiçek yatak korumak için çevre boyunca yerleştirildi.

Bahçenin tarafında bahçe yolunu yapılır. Ve ilk yılda nedeniyle yetersizliği nedeniyle, parça ahşap plakalar yapılmış, ama o en az 2 yıl görev yaptı ve daha sonra Kaldırım karosu yolunda aldı.

Dinlenme alanı banliyö alanı tasarlar.

alt fotoğrafın evine girişinde bahçe manzarası üzerinde. banliyö alan tasarım bu noktadan itibaren bahçesinin en muhteşem manzarasına sahiptir şekilde planlanmıştır. Bu öncelikle dinlenme yeridir ve bir veranda inşa edilmesi planlanmaktadır.

(Iz açıklık ve veranda kenarları için) evin etrafında (veranda merkezi için) doğal taş ve geleneksel kaldırım döşeme kombinasyonu avlu ve yolları asfaltlama için.

açık ve koyu fayans birleşimi banliyö alanının çok güneşli köşe olmayan bir özel bir ferahlık verir.

dövme veranda küçük barbekü ile mobil ahşap masa eklenmiştir masaya ızgara yemek keyfini.

Eğer, tasarım banliyö alanı yapmak için oturma alanının yakınında notu, ağaçların etrafında ek aydınlatma armatürleri kurulumunu, direkleri nasıl çekeceğinizi düşünüyorsanız. Bu aydınlatma bahçenizde boyunca ilginç bir atmosfer kazandırmaktadır.

bahçe yolları boyunca yerleştirilmiş verimli LED ışıkları ile bahçe aydınlatma.

bahçe tasarımı bahçe gazebo uzak tarafında proje bahçe sitesini planlandı.

Küçük boyutlar inzivada çardağın altında dinlendirici bir tatil keyfini çardak bahçe tezgah yerleştirmesine izin verir. Aynı amaç çardak dolayısıyla merkez bahçe yoluna yarım döndü ve yerleştirilir ile direkt görüş çiçek gizlenmiştir.

Yapı milleri aşamaları ana boyutları, beton direkler, montaj çerçevesi Pavyonların içinde platformu beton çardaklarla çizim ve kaldırım karolar üzerine döşeme çizim içerir.

Bir bahçe yolunun ön uçtaki ve bahçe gül kemerlerin tüneli - çardak, görünümünden peyzaj tasarımının ana bölümünün eksenel hattı üzerinde bulunan bu dekoratif çeşme saklamaya çalışıyor ise.

Dekoratif şelale duvar duvarın üst kısmında bir borudan su yavaş yavaş kaba düşer beton blok, inşa edilmiştir. Duvar düşme arkasında kış uzaklaştırılır bir pompası olan ayrılabilir bir kap monte edilebilir. Dekoratif şelale bahçe peyzaj arsa - bu görsel olarak güzel vurgu, aynı zamanda yabancı gürültüden korunma ve sıcak bir gün güzel bir rahatlatıcı bir atmosfer sadece bu. Çeşmenin parlak ışıklar akşam bahçede merkezi bir unsuru yapma.

Peyzaj tasarımında Sebze bahçesi arsa.

Bahçenin genel estetik uyumunu bozmak etmemek için bir ülke sitesinde Mutfak bahçe, dekoratif bir çitin arkasında yer alır.

Bahçede erken çilek çeşitleri için örneğin hem konvansiyonel ve yüksek sırtlar, kullanın.

Mutfak bahçesinin yanında evin arka kısmında kendiliğinden saksı ve diğer bahçe stok borsanın bulunduğu karışık alanı oluşturdu.

otlar ile mutfak mutfak bahçesi - bir sebze bahçesi araçlarıyla piknik masa ve ön tarafı - Onun yerine arka tarafında, dekoratif duvar inşa edilmiştir. Bu kendi elleriyle siteyi nasıl tasarlanacağı bir örnektir, "dekoratif" eleman net bir işlevselliğe sahiptir.

Banliyö alanı. Müştemilatı.

Ayrıca, küçük müştemilatı musluk suyu dışında çekilme konusunda yapılmıştır: o kutuları sulama, kova sulama için hortumun saklanması için uygundur.

Ana Bahçe kulübe yanında fideler için küçük bir sera olarak kullanılabilir ilkbahar yaz mutfak bağlıydı.

Harap bahçe mobilyaları o ahşap döşeme yapılmış ve daha sonra kafes şeffaf polistiren ile kaplı, tasfiye edilmiş.

Nasıl tasarım banliyö alanı yapmak. Sonuçlar.

bahçe arsa dış mahfaza tel örgüler daha büyük bir bölümünü temsil eder.

Ancak, evin etrafında özel oturma alanı, beş yüksek mazı ile birlikte tamamen gözler Evi ve zemin bu bölümünü meraklı kapakları, sokak aşılmaz çit, kapalıdır. Yani zarif ve yavaşça gizlilik problemi sağır bir yüksek çit inşa etmek gerek kalmadan çözüldü.

Biz bahçe tasarımının tarihçesi sizin gibi umut ve tasarım banliyö alanı nasıl gösterdi. zamanla, bazı fikirler etkisiz olduğu gösterilmiştir eğer, ilginç değil hızlıdır Yani, her zaman başkalarıyla değiştirme fırsatı.

bahçe sahiplerinin rüya gerçekleşmiştir - onlar gerçekten harika bir gül bahçesi oluşturdu. böylece tutuyor, bahçe sulama ve - günlük herhangi bahçede ihtiyaçlarını unutmadan.

"Önce" fotoğraflarla banliyö tasarımın Güzel örnekler ve bu çözümleri sevdiysen objektif ülkede çalışmalarımızın sonuçlarını göstermek her zaman vardır "sonra" ve sana Ülkeniz sitenin tasarımında başarılar diliyoruz!

Villas and Garden Fikirlerim

Güzel Villalar - 100 fotoğraf fikirleri ve hileler Ev ve Bahçe

Güzel bir bahçe - rahat ev fotoğraf

Selamlar, sevgili bahçıvanlar ve temiz hava ve doğa severler. bahçenizi ve ev dekorasyon için ilham - Bugünkü yazıda senin için güzel bir villa fikirlerin fotoğrafını hazırladı. Bu fikirlerin tümü kendi ülke sitesinde uygulanabilir.

Fotoğraf küçük güzel ahşap evler

Biz uzun ve sıkıcı iddia ve hemen görüntülemek başlar ve işte bir fikir olmayacak - metal saçtan yapılmış bir çatı altında küçük bir güzel ahşap ev. Veranda avlu ve muhafazalara yerleştirilmiştir çiçek kaplama donatılmış veranda girişinde, bir uzantısı biraz daha fazla olarak oluşmuştur.

Güzel bir bahçe - çiçekler fotoğraf ev

İşte sıradan insanların çatının yapısına dikkat ülkede başka ilginç tasarım ev - bu çiçekli bitkiler dalmış gibidir. Belki bu iniş ve sen söndürmeden yok, ama hatta üzüm çatısında çok güzel bakabilirsiniz.

parlak renklerde boyanmış Güzel kır evi

Parlak renklerin lehine olmasa bile, ben seni zengin tonları dikkat öneriyoruz. Hatta en sıradan ev boyama sonra dönüştürdü. Bu görsel yazlık rafine basit olasılık.

Ülkede tuğladan yapılmış Evi - beyaza boyanmış

Ancak, beyaz renkte bile boya evinizin güzel ve canlı yapacaktır. Artı, beyaz renk aşırı güneş ışığı iter ve böylece odanızda yaz sıcağında daha az sıcak olacaktır.

tavan ile resim iki katlı ahşap evler

Başka bir hile ve ilginç - sonunda bina yeşil çiçek halı gizleyebilirsiniz sarmaşıklarla ve ısı soğutma, gözlerini dinlenme verme dikim. Eğer yüksek kaliteli boya kullanırsanız Bildirimi fotoğrafta Köşkü, beyaz renkte boyalı olan, uzun ömürlü ve kabuğu olmayacaktır.

Ülkede Dinlenme alanları son derece önemlidir

Biz, dinlenmek ve doğa ile iletişim pozitif yük almak için daha sonra ilk etapta gelip, çünkü dinlenme onun yazlık yerlerde üzerinde düşünmek emin olun. , Veranda, teras veya gazebo, yer rahat mobilya olun tabloyu yerleştirin ve maiyetiyle süsleyin.

hüner 4 - heykeller ve heykelcikler

detaylara dikkat - Bir bahçe heykel veya hayvan ve masal karakterleri dekoratif figürler düzenler. Bu vererek kişilik ve sıcak kalplilik verecektir. Heykeller düzenlenmiş ve sadece uygun yerlerde ve yatak istediğiniz gibi yapılabilir.

5 Kurnaz - Ön bahçeyi

Büyük bir ön kapı ile taş evlerde Fotoğraflar

Ayrıca ön bahçeye özel dikkat tavsiye - evin önünde bir boşluk, onun arsa sınırlarına girdikten kısa zamanda sizi ve konuklarını ağırlıyor çiçek bahçesi.

Bazı dağ evi Tricks bile fikri

Burada bu seçeneği ilham alınabilir veranda ve dinlenme alanlarının fikirleri dönersek, onun turlarından birine çitin üzerinden fotoğraf yapmış. sahipleri taşla döşeli alanının ortasında, bir yarım daire bahçe çiçek yatak oluşturduk ve koltuk olarak budama yerleştirdik. Yataklar bahçe arasındaki boşluk sadece çim çim ekili.

kır evi tarzında Fotoğraflar villa

Yazlık sahipleri önlerine bulunan tüm eski şeyleri kullanılmaktadır. "Antika" Tutkusu - ince bir bilim ve ana şey bir çöp içine villa açmak için değil. Bu uyarı sitesinde gelecekte bunları kullanarak umuduyla şehir eski şeyler ve mobilya dışında dampingli Eskişehirspor vardır.

Ülkede parçalar

Ben de onun dacha pistinde dikkate tavsiye, kullanışlı ve güzel. Ayrıca, hatta bir çözüm kullanamaz ve sadece çakılla uykuya dalmak. şüphesiz Güzel sarma yolları hemen sitenizi özgünlük ve stil verir.

Güzel bir bahçe genel kavramı bir üyesi olan ince nüansları itibaren - fotoğrafta biz adımların bir varyant düzenlemesini görüyoruz. Bunun yerine, basit bir beton taban, merdiven çakıl taşlarıyla süslüdür.

yazlık bahçesinde adımların Fotoğraflar

Site yükseklik üzerinde ise, bu durumda, mozaik veya taş ile süslenmiş onların deste ve merdiven, yenmek için uygundur.

Güzel bahçe - fotoğraf dekorasyon sundurma sepet bitki

bahçe tasarımının özgün fikir - bol bitkilerin kullanımı. Bazı küvetler çiçeklenme olarak bu terkip, değiştirilebilir. fotoğraf sundurma rayına Ampelio konumlandırma örneğini göstermektedir. Ayrıca tencere üst kirişler çardaklarla veya revaklar asmak olabilir.

Fotoğraflar ülkede gazebo

Güzel bir fikir - güller ülkede gazebo süslemeleri tırmanma tasarımında kullanmak. Güller bir kafes gönderilebilir, zamanla bitki geniş yüzey gazebo obovet ve ona zarafet ve çekicilik verir.

Ülkenin tasarımında Rezervuarlar ve köprüler

Ülkede Küçük köprü - fotoğraf fikri

Eğer bir gölet veya akış olduğu bir siteniz varsa, o zaman bir köprü ile süsleyin. bunun üzerine yürüyebilir - Bu tasarım sadece dekoratif ve fonksiyonel olabilir.

yazlık veranda tasarımı

yazlık Fotoğraf veranda

beyaz duvarlar, zemin pişmiş toprak fayans, kadochnye bitkiler - bir İspanyol tarzında veranda ilginç bir örneği. Oturma alanı tavsiye ediyorum tek şey kuzey tarafında yerleştirmek için, veya beyaz duvarlardan güneş ışığının oldukça güçlü yansımasını gidecek ve kör olacak, hazır.

Bir ülkenin evin güney tarafında teras tasarımı

Güney tarafında girişin Örnek - bir çatı ile bir teras güneş ışığı girmesine karşı zemine büyük pencereler korumak için. Pencere yakınında vitrin sandalye düzenlenmiş - dinlenmek için sallanan sandalye.

Tasarım fikirleri küçük banliyö alanı

Küçük bir banliyö bölgesinde fotoğrafları fikri

geometrik tasarımı küçük bir banliyö bölgesinde örneği. izler çevre, bir çim ve büyük bir ağaç gölgesi altında rahatlatıcı bir veranda etrafında karoların kareler, çiçek yataklarının yapılır.

Güzel bir bahçe - teras resimler

yamaçta Ülkeniz ev, daha sonra burada orijinal bir fikir olduğunu yükseklik farklılıklarından dönersek, - teraslama ile süsleyin. Adım bir diğeri üzerine koyulmuş yuvarlak podyum şeklinde verilebilir. İç kısmı doldurmak için harç ve çakıl üzerinde dairesel kaldırım taşı yerleştirin.

Kuru yazlık akımı Örnek

"Kuru dere" olarak anılacaktır tasarımın Şimdi oldukça yaygın kabul,. Bir dere sıcaktan kavrulan yatak, hangi sadece taşlar su yok sanki basit bir ifadeyle, öyle. Güzel ve şık, sanırım. Zaten birçok kamyoncu böyle kararlar araya geldi. Bu arada, bir imitasyon taş şelale yerine akarsu, bence de çok nefis!

ağaç gövdelerinde yatak yapma

ağaç gövdelerinde Tasarım fikirleri flowerbed

ağaç gövdelerinde flowerbed - Bir başka ilginç onun dacha de kullanabilirsiniz tekniktir. fotoğraf seçeneklerden biri, genellikle ağaçlar gölgeye toleranslı ana altına gösterir. Tavsiye ederim! sürekli, bunun altında toprak gevşetmek oksijene erişim sağlayan artı düzenli sulama onun durumunu iyileştirmek olacaktır çünkü ağaçlar, daha iyi olacak.

istinat duvarı yazlık Çiçeklenme

Eğer taştan yapılmış bir istinat duvarı varsa, yarık süs uzun ömürlü büyüyen düşük dikilebilir, bunlar çiçek açacak ve onların görüşlerini tasarımını dignify.

Fotoğraflar bahçe - geometrik tarzda dekorasyon

geometrik şekillerle yazlık tasarım veranda bir başka örnek. Alternatif olarak, ne zaman kareler oldukça organik bak. Ben doğal yuvarlak şekildeki bir destekçisiyim rağmen, saygıyla estetik açıları tercih edenler aittir.

Oturma Bush ile bir sınırın bir çiçek yatağı

Resmi yaşayan cüce çalı bir sınır muhafız olan bir çiçek bahçesi, gösterir. Bir sınır gibi iniş düşünün, ne kadar yüksek kırpmadan sizin çalı artırabilir.

erken karardığı zamanlarda Zaten Ağustos ayında, oldukça presleme soru ülkede dizayn ve aydınlatma olur. Bu nedenle, aydınlatma hakkında bir karar önceden alınmalıdır. Basit bir güneş enerjili fenerler kullanabilir ve gerçek svetopredstavlenie oluşturabilirsiniz! Her durumda, dinlenme alanı nasılsa vurgulamak gerekir.

pergolalı Örnek teraslar

Bu arada, teras için ben nem sorunsuz yaşayabilir özel zemin kaplaması, kullanılması önerilir. Bu çatısız yapılır bu teraslar, özellikle önemlidir.

Güzel ağacın altında ülkede oturma alanı

Bir kalp, bir ağacın altında bir bankta ile bir çiçek bahçesi şeklinde ülkedeki oturma alanları İlginç bir fikir. Büyük alanlar için çok uygun bir seçenek.

Güzel bir bahçe - köprüyle fotoğraf fikri boşluk gölet

Küçük bir bahçe gölet ve köprünün tasarımının özgün fikir. Tüm kompakt ve aynı zamanda şık, uyumlu ve taze!

yazlık terasta Kadochnye bitkiler

Yaz için ülkeye seyahat ediyorsanız arada, sizin ve dört ayaklı arkadaşı ile almaya unutma - Bir köpek ya da kedi. Kentsel gürültüsünden istirahat bile hayvanları gösterilen!

Tavan ile Bahçe ev

bir çatı, küçük bir binanın orijinal fikri ile güzel bir köy evi. Evin beyaz kaplama ile kaplı, pencerelerde panjur, sağda sen şömine baca görebilirsiniz. Gerçekten fikir gibi!

Rahat bir kır evi

Eh, malzemenin tamamlanması başka muhteşem fotoğraf rahat bir kır evidir. pişmiş toprak renginde boyanmış ahşap iskeletin yapımı,, sundurma pergola olarak tasarlanmıştır. Karmaşık şömine içinde, tuğla baca kanıtlandığı. Harika bir fikir küçük bir bahçe.

Güzel villa 40 fotoğraf Ev ve Bahçe

Biz, güzel villa ziyaret etmek eski bir evin hikayesini anlatacağım bir fotoğraf davet dedesinden miras sahiplerine gitti bulundu. istorshimisya ölüdür ile bu evde, her şey kendine özgü bir geçmişi vardır. Ana bilgisayarlar bunu özel bir atmosfer tutarak dikkatlice ev güncellemek için çalıştı. Ama aynı zamanda, ev, çünkü bir yerleşim durumda olmalıdır aile Bütün yaz burada yaşıyor ve yıl boyunca hafta sonları geliyor.

Evde Kapı kesinlikle herkes 177 cm üzeri, Stukalo boyun öylesine düşüktü.

Veranda geç sonbahar erken bahar kullandı.

Herkes gibi verandada büyük bir yemek masasında toplamak için seviyor Yaz aylarında genişliğinde çift kapıları açmak atabilir ve bahçede gibi hissediyorum. çünkü ülkeye sıklıkla sonra bu büyük bir veranda herkes için yer var, torunları geliyor.

Güncelleme banyo.

kurbağalar Küçük bahçe havuzu.

Lupin bahçede kumlu toprağı sevdim ve aktif bahçeye yayılmıştır.

Mutfak alanı - tüm ev bir favori yeri.

Hezaren 480 cm önceki rekoru kırdı.

Tırmanma Flammentanz veranda pencereleri altında büyüyen gül - bu her yönden takdir edilebilmesi için - sadece evde bir duvarın yanında dikmelisin daha iyidir.

Güzel villa Fotoğraf: Evin yakınındaki Gül ve astrantia.

Glayöl büyümeye çok kolaydır. ampuller kağıda sarılmış ve serin bir yerde, Mayıs ayında ekilen koymak, sonbaharda Yumulun ve renklerin bir deniz var. bir ampul itibaren 20-30 çocuk olabilir. Bu mükemmel kesim çiçekler.

Tsiniya mutlu renkli gökkuşağı renkleri tüm yaz.

Çiçek, çoğunlukla miras.

Ve bu ülkenin en önemli mirası - soba, 100'den fazla yıldır.

Güzel villa fotoğraf oturma odası.

verandada Her bahar pot Petunya atılıyor - ve daha her yıl.

Evin yanındaki Teras yaygın yaz aylarında kullanılmaktadır.

Sınır bölgesinde bir parçası olarak çit teras dekoratif çit olduğunu.

yüksek yataklarda mahsulün beklentisiyle.

Akşam - Ülkenin en favori.

fun'in grammofonchikov petunyaların Milyonlarca pencerelerin altında kutularda açarlar.

Yeni bir sundurma inşaatı, çünkü Eski kış buzlu zemin.

İşte tam adım.

Bir sonraki proje - eski evin zemin ve onun yalıtım OSB plakalarının değiştirilmesi.

Paul, yalıtımlı panoları değişti ve şimdi ev çok sıcaktır.

tatil için büyük yemek masası arkasında kocaman aileyi sığabilir.

Eski tişörtler dışında, büyükannesinin yöntemi için Pad.

Aile içinde herkes bu eski evi ekledi.

çünkü aile bunun için yeni bir yatak odası takmak için evi genişletmeye karar verildi, ülkede daha fazla zaman geçiriyor.

ahşap çerçeve, OSB-plaka artı izolasyon - bir beton temel, temel ile yatak odası.

çünkü Bahçede hiçbir döşeli iz yoktu ve kötü hava bu bahçede parça döşeme yapan yaz aylarında sorunlar yaratmıştır.

ağaçlandırma ile döşeli küçük bir alanda yol eklemek için.

Sivrisinek, ışık perdeleri demektir - ve bütün gün orada oturabilir.

Bir bina varken, çiçekler hayal kırıklığına uğratmadı ve tüm aynı zamanda özel bakım olmadan süslü çiçek. Ayrıca yüksek yataklı hasat için bekledi.

Güzel villa fotoğraf mutfak.

mutfak güncellenmesi ihtiyacı da olduğunu.

yeni mutfak, güzel ve işlevsel dönüştü.

Bir bahçe görüş ve aromalarını memnun ediyor.

Çiçeklerin çoğu iddiasız ve çok fazla uğraşmadan büyür.

elleri ile güzel bir kır evi - çalışmanın sonucu bir yıl değil, biz bu fotoğrafları güzel bir bahçe düzenlemesi sahibi olmak size ilham umuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

68 − = 63