ev satın alma lambalar için kvartsevaniya

Contents

Kuvars ev için lambalar: cihazların avantajları ve seçim kriterleri

kuvars lambaların Mülkiyet ultraviyole ışığı uzun önleyici ve tedavi edici amaçlar tıbbi kurumlar tarafından kullanılmaktadır vermek. Bugünün üreticileri evde uygulanabilecek modeller sunuyoruz. Kuvars, vücutta D vitamini eksikliği telafi etmeye yardımcı odadaki havayı dezenfekte edebilirsiniz ev lambaları. Cihazı kullanmadan önce Ama kurallar kvartsevaniya binaları ve insanları mutlaka okuyun.

hava dezenfeksiyonu cihazlar uzman kurumlarda kullanım için hem de ev kullanımı için tasarlanmıştır

Kuvars ev kullanımı için lambalar

Ultraviyole ışıma kaynakları üretiminde cam imalatı için malzeme birden fazla türde kullanın. Bu göz önüne alındığında, bu tür araçlar sınıflandırılır:

Bir kuvars ampul dayanmaktadır Kaynak, güçlü ışık sağlar. Bunun bir sonucu olarak, bu tür bir cihazın kullanım, ozon büyük miktarda üreten güçlü bir antimikrobiyal bir etkiye sahiptir.

Tedavi İyileştirme ultraviyole ışınları bakteri ve virüslerin hava arıtılmasına katkıda bulunur ve aynı zamanda insan derisi D vitamini gelişimine katkıda

Faydalı İpucu! ozon büyük bir konsantrasyon zehirlidir ve bunun insanların solunum sisteminin üzerinde olumsuz etkilere neden olabilir.

Çalışma amalgam ve bakterisidal yayıcılar değil ozonun evrim tarafından, daha çok tercih kvartsevaniya için evde eşlik etti. Evde radyasyon lambaları kvartsevaniya yoğunluğuna bağlı olarak, cihazların çeşitli türleri vardır:

 • Kuvars açık tip lambalar - bu cihazlar verimli havada ve işlenmiş alandaki nesnelerin yüzeyinde virüs ve bakterileri yok eder. İnsanın bu kaynaklardan çalışması sırasında radyasyon alanında olmamalıdır. Ayrıca oda evcil hayvanlar ve ev bitkileri de varlığını dışlamak gerekir. Açık tasarım, uygun lambanın kullanılması gerektiğinde yeterince güçlü periyodik dezenfeksiyon;
 • kuvars lambaları kapılı - Bu tasarımda antiseptik lamba kapalıdır ve insanlar ve diğer canlılar için odadaki insanlara zarar veremez. Bu aydınlatıcı aksiyon güç tasarruf moduna meydana gelir ve bunların kullanımı, bir iç ortamda avantajlıdır. Bu tür cihazların radyasyon negatif spektrumu payı ihmal edilebilir ya da hiç yoktur. Böcek savar dahil kullanımları mümkündür. Ancak, yem etkisini kötüye kullanmayın;

Binaları dezenfeksiyon için açık kuvars lambası

 • kapalı tipte kuvars taşınabilir kaynaklar - hava dezenfeksiyonu gibi görünür ve gizli yüzeyler için kullanılır. Bir aile üyesinin hastalık önleyici tedbirler için kullanılır. Bu hızlı iyileşme teşvik ve enfeksiyon yayılmasını engeller. Aygıt kompakt ve uygun olan herhangi bir pozisyonda monte edilebilir.

Eğer kvartsevaniya tesislerinde için bir lamba satın almadan önce insan vücudu üzerinde araçların olası etkilerini araştırmak için önemlidir, evde radyatör kullanımının temel kuralları ve popüler modellerin temel özellikleri.

Binaları dezenfeksiyon için kuvars lambaların çalışma prensibi

Kuvars cıva lambası yapısı şişe cıva kütlesi ile doldurulmuş olan bir kapalı bir camdır. bu elektrik akımı geçişi ile tedavi edilen alanda nesnelerin, hava, çevre ve yüzeyler üzerinde antimikrobik etkiye sahip UV radyasyonu, oluşturulmaktadır. dezenfeksiyon için Eylem ağa cihazı bağlamak hemen sonra ortaya çıkar.

dezenfeksiyonu için, aygıtın çalışması esnasında ana etkisi, ultraviyole radyasyonu ile kvartsevaniya hava boşluğu olan. enstrümanlar kuvars cam kullanılırsa, tüm ozon dahil cıva emisyonu, oluşturduğu atlıyor. O bütün canlı organizmalar için tehlikelidir. tedavi, insan ve hayvanların yokluğunda gerçekleştirilir ve işlem odası havalandırmak sonra neden olmasıdır.

DNA yapısının yok virüsler ve diğer mikroorganizmalar üzerinde ultraviyole radyasyon zararlı etkisi

Bakterisit UV radyasyonu patojenler hem de önlenmesi ve evsel ve kamu binalarında bulaşıcı hastalıkların yayılmasının azaltılması vasıtasıyla ile ilgili etkili bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Bu gibi durumlar, gövdenin koruyucu mekanizmaların aktivitesinin seviyesini arttırır solunum fonksiyonu normalleştirir, kan pıhtılaşması, miyokardiyal oksijen kaynağı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Kuvars ve antiseptik lamba modelleri arasında ayrım yapmak gereklidir. Cam şişe, yıkıcı ozon büyük miktarda oluşmasını önleyen bir son bir koruyucu tabaka ile donatılmış. Bu kuvars daha sağlığa az tehlikeli mikrop öldürücü lambaların çalışmasını kolaylaştırır. Bu gerçeğe rağmen, tedavi sırasında odadaki kişi varlığı silinmelidir.

Faydalı İpucu! Cıva irradiator tehlikesi ana kaynağıdır ampul ve cıva buharı dağılımına hasar riski, insan sağlığı üzerinde olumsuz etkisi vardır.

Süreç kvartsevaniya ev: faydaları ve UV tedavisi zararları

İşleme tesisleri ultraviyole ışınları bakteri, virüs ve mikroplardan hava arıtma katkıda bulunur. Bu prosedürün sonucunda, hava insan bağışıklık sisteminin daha iyi performans katkıda ve doğru kvartsevaniya evler bir yarar-zarar tür böyle bir süreç getirebilir bilmemiz gerekiyor için vücut D vitamini sentezlemek sağlayan ozon ile doldurulur.

Evde kuşku götürmez artılar kvartsevaniya odalarda:

 • SARS ve grip gibi viral enfeksiyonlar edin;
 • Sağlıklı aile üyelerinde havadaki damlacıkları tarafından enfeksiyon riskini azaltmada;
 • iltihaplı adenoid, bronşit ve sinüzit semptomların hafifletilmesi;
 • otit ile terapötik etki;
 • Tedavi ve cilt hastalıklarının önlenmesi: akne, sedef, egzama ve diğer hastalıklar;
 • diş ağrısı, diş eti iltihabı hastalığının önlenmesi kabartma;
 • iltihaplı eklem hastalıklarının ve osteoartritin tedavisi önlenmesi;
 • Çocuklarda raşitizm önlenmesi.

Kuvars lambaları talimatları kullanımına ilişkin uygunsuzluk için, bu tür cihazlar ve yan etki edebilir, dikkati çekiyor. kozmetik prosedürler için yanlış kullanımı yanıklar Göz kuvars lamba neden olabilir. Buna ek olarak, temkinli veya ışınlama cihazı istenmeyen kullanım faktörler şunlardır:

 • kişisel hoşgörüsüzlük - bu durumda kvartsevanie son derece dikkatli olmak, ya da yargılamanın ayrılmalısınız uygulamak;
 • UV ışınlarına cilt hassasiyeti;
 • ateş;

Dairenin iç ev kullanımı için Kuvars ışınlamalar

 • kanser varlığı - kötü huylu tümörlerin oluşumunu hızlandırmak mümkün riski;
 • yüksek kan basıncı - Bu hastalığı olan insanlar beslemeleri kullanılamaz.

Faydalı İpucu! kvartsevaniya tesislerinde için lambayı kullanmadan önce, ekipmanın çalışma kurallarını öğrenmelidir ve mevcut kontrendikasyonlar hakkında doktorunuza danışın.

lambalar kvartsevaniya daireler kullanma prosedürü

Eğer ev kullanımı için bir kuvars lambası satın aldıysanız, dikkatli cihazla birlikte verilen talimatları okumalıdır. Binaları dezenfeksiyon için cihazların kullanımı için belirli kurallar vardır, uygulanması zorunludur. bu durumda dezenfeksiyon gerektiği için düz kuvars lamba kullanıldığında, size misafirler çok olsun veya vücudunuzun genellikle soğuk algınlığı veya bulaşıcı bir doğa rahatsızlıkları tabi olduğunda.

Nasıl Evde bir kuvars lamba kullanılır? aşağıdaki gibi Kurallar kvartsevaniya tesislerinde şunlardır:

 • Eğer cihaz ve elektrik taşınabilirlik önceden hazırlamak gerekir;
 • ideal olarak bitişik odaya monte edilmelidir ağına tedavi odasına girmeden, cihazı kapatmak için muktedir cihazı bağlamak;
 • işleme odasından insan, hayvan çıkarıldı ve kapalı bitkiler tarafından tesislerinde boşaltmak gerekir önce;

Zemin modeli Kuvars ev için ışınlamalar

 • Lamba çalıştığından emin olmalısınız cihazı bağladıktan sonra;
 • Lambayı güç ve özel bir koruyucu gözlük içermelidir. Bu lambanın çalışması sırasında odada olmamalı. otomatik açma / kapama aygıtı açmak için, Odada hiç kimse varken belli bir süre için yapılandırılmış bir zamanlayıcı kullanabilirsiniz;
 • tedavi süresi 30 dakikadır. cihazın sürekli operasyon yarım saat (işlem yaklaşık 40 dakika sürer) tamamen soğuması kapatılmalıdır sonra;
 • Cihaz kapatıldıktan sonra tedavi değil daha erken 1 saat önerilmektedir sonra odaya girmek için;
 • kvartsevaniya sonra gerekli odayı havalandırmak için.

Eğer bariz Kvartsevanie bir odada kalabilirler olup olmadığı hakkında bir soruya manuel kuvars lambaları tepkisini temel önlemleri öğrenme ve işletim sonra. Bunu yapmak, tavsiye edilmez.

kvartsevaniya insan maruziyet lamba kuralları

Evde kvartsevaniya maksimum fayda getirdi için cihazı kullanmak için, her derisi ultraviyole ışınların etkisi farklı cevap verdiği gerçeğini göz önünde bulundurmalıdır. cilt (epidermis) dış tabaka olarak yaş, bireysel duyarlılık, vücudun durumu, prosedürleri ve diğer durumların mevsim: Birçok faktöre bağlıdır.

Kuvars lambalar hastalıkların çeşitli önlenmesi ve tedavisi için kullanılır

cildi kuruyana eğilimli, kızarıklık ortaya çıkabilir insanlar, hem de çatlak oluşumu. kan damarlarının bazı nedenleri dilasyonunu Işınlama. Bu durumlarda uygulamak daha iyi değil kvartsevanie. Ciddi bir hastalık veya ameliyat yakın zamanda taşınmış eğer, ışınlanmış edilmemelidir. nedeniyle uygunsuz dozajına biyolojik olarak aktif ultraviyole ışınları zarar bir çok neden olabilir, çünkü çok dikkatli, çocuk maruz kalma enstrümanı kullanılmalıdır.

Doktorun tavsiyesi üzerine insan değerinde harcamaları dikkate belirtilen doz alarak ve onlara şu emri bağlı kalarak Işınlama:

 • Işınlama gözlük içinde gerçekleştirilir;
 • deri, yoğun doku kapalı tutulması sırasındaki değildir;
 • Prosedür 5 dakika sonra başlar. ağa geçiş sonra çözünür;
 • cilt açıktaki yüzeyine lambadan mesafe 50 cm;
 • işlem öncesi, deri eşit krem ​​veya kozmetik yağ yağlanır;
 • 30 saniye ilk maruz kalma. Sonraki her seans 30 saniye ekleyerek yavaş yavaş artar. işlem süresi 3 dakikayı geçmemelidir.;
 • Sen bronzlaşma etkisi lambayı kullanamaz.

Bazı insanlar için, UV ışınlarının idiosenkrazi vardır: Bir başağrısı, hassas sinir sistemi, diğer belirtiler olabilir. Bu durumda, prosedürü taşımaz. süreç, insan varlığı olmaksızın gerçekleşir beri, kontrendikasyonlar etkilenmez binanın dezenfeksiyon yapmak.

Kuvars ışınlamalar kullanmadan önce tıbbi bir uzmana danışmalısınız

kvartsevaniya daireler için Lamba Tasarımı

Evde, kat veya monte sürümü de kvartsevaniya olası masaüstü için lambayı satın alın. Günümüzün büyük boyutlu daire ve etkileyici özel evlerde için zemin tipinin mükemmel bir model olacaktır. Onun gücü geniş bir salon, oturma odası veya çocuk oyun dezenfeksiyonu için yeterlidir. Bu tür cihazlar, mobil olması ve kolayca herhangi bir odaya getirilir, ortalama boyutlara sahiptir.

Lamba ek türleri kalıcı ayarlanır. sahibinin tercihlerine bağlı olarak, tavan ve duvara hem eklenebilir. Dizilim tavan cihazlar çok düşük popülerlik nedeniyle sınırlıdır. ev aletleri en çok talep gören duvar montajını kvartsevaniya için. Bu lambalar modern bir tasarıma sahiptir ve her zaman iç alakalı.

Masaüstü modeller yeterli güce sahip ve genellikle günlük yaşamda kullanılmaktadır. Küçük boyutu lamba herhangi bir yüzeye monte ve gerekirse hareket edilebilir. Bu cihazlar, yüzeyler ve yerel ışınlama lokal dezenfeksiyonu için tasarlanmıştır.

Nispeten kısa bir süre önce antiseptik lamba ile birlikte armatürleri satışında ortaya fazlalaştı. operasyonun temelini gerekli münavebe çalışma floresan ve antiseptik lambaları olduğunu. Cihazlar otomatik lamba işlemi ayarlayan bir anahtar ile donatılmıştır. Boyutları küçük, bu lambalar herhangi bir uygun yere yerleştirilebilir.

ev için Zemin modelleri kuvars lambaları hareket halinde ve fazla yer almazlar

Ev güç voltaj stabilitesi büyük ölçüde bağımsız olarak tasarımın, kuvars lamba evde kullanım ömrünü etkiler. oda nem düzeyinden hizmet cihazların süresi bir bağımlılık da vardır, açık / kapalı döngü frekans, cihazın toz ana elemanları ile kirlenme derecesi.

Faydalı İpucu! Sen ev ağı veya RCD için voltaj regülasyon cihazı ayarlayarak kvartsevaniya ev için lamba ömrünü uzatabilir.

Nerede ev için bir kuvars lamba satın almak

Eğer dekontamine için kuvars lambası al önce birçok faiz cihazlarının ana parametreler uzman tıbbi malzeme satışı için nitelikli online mağazalar var. Ancak, kuvars lambaların kullanımı ile ilgili son karar doktorun talimatlarına dayanarak kabul edilmelidir.

Başka ürünler seçin, düzen ve üreticilerin web sitelerinde olabilir daire için bir kuvars lambası al gibi. cihazlar dizinleri her cihazın teknik parametreler hakkında tam bilgi içerir ve modellerin çeşitli fotoğraflar eşliğinde. araçların mevcut aralığı yanı sıra yetkili tavsiyesi ile aşinalık doğru seçeneği seçiminde yardımcı olacaktır. Birçok şirket alıcının alanda da ürün teslim olanağı sunuyoruz.

Kuvars ev amalgam türünü lambalar

Bir sipariş yapmak ve kuvars antiseptik doğru modeli lambası satın almadan önce, çeşitli şirketlerin web sitelerinde fiyatların karşılaştırmalı analizini yapmak değerdir. Bu en iyi fiyat için cihazın yerini yardımcı olacaktır. Ilgili sertifikalar ve garanti süresi kuvars ışınlama cihazı bulunup sorgulamak için, hem de kural ve binanın farklı türleri için cihazların kullanım koşullarını danışmak değer.

Faydalı İpucu! dezenfeksiyonu için bir kuvars antiseptik lambaları satın, odanıza kendi parametrelerine karşılık gelmez, hiçbir şey için para harcamak.

ihtiyaçlarınız bağlı olarak, kuvars lambaları taşınabilir cihazlar veya sabit tip bir dizi seçebilirsiniz. Kompakt cihaz işinizi sık iş gezileri içeriyorsa, seyahate yanınızda veya örneğin dezenfeksiyon için masanızın yüzeyini kullanabilirsiniz.

Uygun bir lamba modelleri tercih doğruluğu içinde değil en az rolü müşteri yorumları oynarlar. Onları okuduktan sonra biz düşük kalitede olup olmadığının uygun cihaz ihtiyaçları satın riskini ortadan kaldırabilir.

ev için Kuvars lambalar: müşteri yorumları

Eğer ev veya apartman dezenfekte etmek cihazın alım yapacak ise, kuvars lambaları kullanan kişilerin görüşünü sorun. Müşteri yorumları çoğu çocuk vardır odalarda havanın tedavi ve dezenfeksiyonu için cihazı kullanmak göz önüne alındığında, çok yararlı olabilir. Ama unutmayın ne olursa olsun deneyimli bir hekimin tüketicilerin görüşlerini, ihmal etmemelidir tavsiyesi.

bir plastik yuva içinde ışıma-sirkülasyon Armadillo

Pek çok ebeveyn periyodik Kvartsevanie odaları çocukların viral hastalıklara daha az maruz kalması gerçeğini desteklemektedir. kendilerinin hasta yaparsanız, lambanın kullanım belirtilerinin çoğu ortadan kaldırılmasına yardımcı olur ve hızlı iyileşmesini destekler. Birkaç çocuklu ailelerde, hasta çocuktan sağlıklı bir minimuma hastalığın yayılma olasılığı.

Biz deri hastalıkları, özellikle sedef lezyonlarının tedavisi için iyi yorumlar kuvars lambaları var. kullanıcılarına göre, cilt koşullardan 10-15 oturumları sırasında belirgin iyileşme ve bazı yarısında prosedürlerin sayısını artırmak için somut bir sonuç elde etmek için tavsiye edilir.

Depolarda ve dolaplar ev ve apartmanlarda kalıp, kötü koku ortadan kaldırmak için kvartsevaniya kullanırken pozitif geri besleme de vardır. Mükemmel bir çalışma buzdolabı alanı dezenfekte etmek için lamba ve tasfiye sadece kokusu değil, aynı zamanda oluşun nedeni. hayvan severler göre, iyi bir sonuç özgü kokusunu çıkarmak için tedavi odalar Kuvars ışınlamalar verir.

durumlar vardır konserve meyve ve sebzelerin hostes sırlarını paylaşır ultraviyole işleme. Tüm yorumları Özetle, biz onlardan faydalar ayrı bir avantaja sahip olduğu sonucuna varabiliriz. Bu gerçek yaşama amacıyla kuvars lambası çok gerekli ve pratik bir şey olduğunu varsaymak zemin verir.

tesislerinde mobil kuvars ışınlama çeşitli modeller

Kuvars ev için lambalar: Farklı modellerin fiyatları

Kuvars ışınlamalar ev kullanımı için çok popüler hale gelmiştir. Bu aynı zamanda, böylece hastalığın başlamasını ortadan kaldırarak, önleyici tedbirler almak için bir fırsat değil sadece kendi terapötik etkisine bağlı olmakla. kaliteli ev için bir kuvars lambası nereden bilerek, uygun fiyata cihazı satın alabilirsiniz.

Online mağazalar güvenle evde kullanılabilecek kuvars lambaları modelleri, geniş bir yelpazede sunuyoruz. Gösterge lambası elektrik etkileri, yapısı, montaj yöntem ve cihaz üreticisi maliyeti. Aşağıda yayınlanmıştır masa lambaları kvartsevaniya daire veya ev için gösterge fiyatlarıdır.

Kuvars için ortalama fiyatlar iç amaçlara lambaları:

Lamba kvartsevaniya gerçek fiyatı gibi tekniklerin uygulanması, şirketin danışmanları doğrulamak gerektiğini belirtmek gerekir. Onlar sipariş verme, hüküm ve teslimat yolları ile ilgili olarak başvurulabilir. ev kullanımı için bir kuvars lamba seçerken tedavi hacmin göre yönlendirilmelidir cihazı ve kullanımı planlanmaktadır hangi hastalıkların en gerçeğini kullanacak kişi sayısı. Online mağazaların önerileri incelendiğinde, bir uygun ve fonksiyonel cihaz bulabilirsiniz.

Kuvars lamba "Güneş" OUFK-01: antiseptik UV ışıma, bir cihaz yorum

kuvars lamba temel avantajı "Güneş" OUFK-01 üç yaşından itibaren çocukların tıbbi pozlama için de kullanılabilir olmasıdır. kurumlarında ve ev ortamında hem terapötik hem de profilaktik amaçlar kullanılabilen bu açık tipi cihaz. Kuvars "Güneş" ev alanı 12-15 metrekare yüzeylerin dezenfeksiyonu için ve odalarda kullanılan lambaları. m kvartsevaniya organizma.

önemli kriterlerden: nasıl seçilir LED ev için lambalar. Işık kaynaklarının karşılaştırmalı analizi. öğrenciler için bir masa lambasının seçim. başarısızlık led lambalarla nedenleri. LED lambaların Üreticileri, ürünler için ortalama fiyatlar.

kvartsevaniya "Güneş" ampul yapı morötesi ışın kaynağından (lamba DCB 7) içine yerleştirilen 260 x 140 x 130 mm ölçen bir plastik durumdur. Ön vücut bölümü değiştirilebilir memeler KBB fiksasyonu için bir deliği olan bir geri çekilebilir bir ekrana sahip - tüpler. Dairelerin kullanıldığında tamamen konut kaldırılır kalkan olma kvartsevaniya.

Çıkarılabilir memeleri tarafından kulak, burun ve boğaz iltihabı tedavisini sağlamaktadır. eklem hastalıkları, sinir ve kas sistemi, aynı zamanda deri hastalıkları tedavisinde anti-iltihabik ve analjezik madde olarak lambanın etkili kullanımı. Cihaz kışın güneş ışığı eksikliğinden çocuklarda D vitamini üretimini uyarır.

Kuvars lamba "Güneş" küçük çocukların ebeveynlerine arasında çok popüler

bir çapı 5 ile çıkış delikli borular bir dizi olabilir (2 adet). kuvars lambası "güneş" Satın Al, 15 mm (1 adet.) ve 60 ° 'lik bir açılma açısı (1 adet.) kit, gözlük içerir, uygun hastanın fizyolojik özelliklerine göre tek tek maruz dozunun belirlenmesi, çocuklar ve dozimetri, boyut.

Faydalı İpucu! kuvars lambası soğuk bir süre ise, ızgara olabilir sonra en az 2 saat içine dahil etmek.

Endikasyonları lamba "Güneş" OUFK-01 kuvars. tüketici yorumlar

Eğer kvartsevaniya için bir lamba "Güneş" satın almadan önce, cihaz ve onun kullanımıyla ilgili temel kuralları birlikte verilen talimatları okumalısınız.

maruziyet Türleri ve uygulandıkları için hastalıklar:

 • uzun süreli, kronik formları bronşit;
 • astım;
 • nevralji, akut ve kronik;
 • romatizmal ve reaktif artrit, osteoartrit;
 • Hareket sistemi, travmatik orijinli deri hasarı hastalıklar;
 • Basınç yaraları, çıban, ülser, yaralar, yılancık;
 • Viral lezyonlar (zona)
 • durum ne zaman ARD ve SARS;
 • bademcik iltihabı, kronik seyri;
 • Kronik ve akut farenjit;
 • (Akut için) burun mukozası iltihabı;
 • akut ve kronik orta kulak iltihabı;
 • periodontit, gingivit (diş eti kenar iltihabı), akut periodontit

Cihazın bir satın alma yapmadan önce, tedavisi ve önlenmesi için kuvars lambalar "Güneş" kullanılan halkının görüşünü istemektir. aygıtlar hakkında yorum bu ürünleri, yanı sıra çok sayıda çevrimiçi forumlar sunan web sitelerinde bulunabilir. deneyimlerini paylaşarak, birçok anne burun akıntısı ve sık soğuk algınlığı muzdarip çocuklarda iyileşmeler bildirmektedir.

tüketicilerden geri bildirim, ışınlamalar "Güneş" Çocuklarda orta kulak iltihabının tedavisinde etkilidir ve öksürük, rinit, farenjit hızla tedaviye katkıda bulunur. Birçok cihaz basit ve kullanımı kolay olduğunu söylüyorlar. Onlara göre, kuvars lamba fiyatı yaklaşık 2000 ruble olan, kendi işlevselliği ile tamamen tutarlıdır. Çocuklar ve yetişkinler için tasarlanmış olabilir Uygun büyüklükte cihazın kullanımının etkinliği anahtar.

kuvars ampul verimlilik Sözü düzgün kullanımı ile ilgili tavsiyelerine cihazı, hem de bağlılığı takılmıştır

Modeli "Kristal" kuvars lambası

"Kristal" Rusya'da üretilen popüler antiseptik lamba hak etti. amaçlanan cihazların bu açık tasarım virüs ve diğer mikroorganizmaların vücut için tehlikeli yok etmek. Lamba etkili bir şekilde, içinde bulunan hava alan ve bir yüzey dezenfekte eder. Kvartsevanie lamba odada kişi yokluğunda yapılmalıdır.

ışıma 60 metreküp binayı dezenfekte için tasarlanmıştır. 2.5-3 m kadar oda işlemek için. Dezenfeksiyon "Kristal" oda için kuvars lamba satın alarak verir m, etkili 20 metrekarelik odası alanında grip virüsü mücadele edebiliriz. m. Odanın Komple sterilizasyon 1,5 saat gerçekleşir. Sonuç olarak, işleme birkaç kuşak içinde hücre çoğalmasına farklı virüslerin yeteneğini kaybeder.

Kuvars lamba "Kristal" onun tasarım radyatör ve lambadan oluşur, boyut olarak küçüktür. Lüminesan ışık kaynağı ünitesinde lamba ultraviyole radyasyon yerine ve bir lamba olarak kullanılan mümkündür. Kompakt bir lamba "Kristal", herhangi bir düz yüzeyi üzerine monte edilmiş, ve gerektiği gibi herhangi bir yere kolayca taşınabilen edilebilir.

Faydalı İpucu! Eğer kvartsevaniya daire için bir lamba "Kristal" aldıysanız cihaz fonksiyonunu kapatmak olmadığı için, zamanlayıcı edinimi dikkatli olmalıdır.

Kuvars lambalar, havanın dezenfekte ve ozon ile onu doyurarak, odasında güvenli bir ortam ve rahat bir ortamı yaratmak için yardımcı

Kolayca Bu grup ürünlerin uygulanmasında yapan bir web sitesi veya çevrimiçi mağazasında, uygun düzen yaparak kuvars lambası "Kristal" satın alabilirsiniz. Böyle bir satın alma kolaylık cihazın temel özellikleri ve işlevselliğine olarak müşteri referansları ile tanışmanın olasılığı vardır olmasıdır. Tüm ürünler sertifikalı ve 12 aydır hizmet bir garanti süresini sahiptir. "Kristal" Ev için tahmini fiyat kuvars lamba 2100 ruble olduğunu.

Kuvars ışınlamalar daha büyük bir kapsamı var. şirket içi bütün aile için en güvenli ortamı oluşturmak için, dikkate doktor tavsiyesi alarak doğru cihazı seçmek ve üreticinin talimatlarına göre kesinlikle kullanmak gerekir.

LED ev için lambalar seçme: esansiyel kriterleri

türleri, özellikleri ve cihaz seçim kriterlerine: LED'ler için Sürücüler

Havalandırma için vanayı kontrol: uygulama ve cihaz seçim kriterleri

Bir ülkenin evin ısıtma sistemi için ısıtma ortamı: Seçim Kriterleri

elektrikli ısıtıcı kaydetme: çeşitli ve seçim kriterlerini

Sulu havlu paslanmaz çelik: özellikleri ve seçim kriterleri

Kuvars lambalar

Ultraviyole ışıma kuvars OUFK-01 Güneşli V Uluslararası Forumunun madalya kazandı "XXI yüzyılın YÜKSEK TEKNOLOJİ" - "BT XXI 2004"

Fiyat 2150 ruble

Kuvars lamba "Güneş OUFK-01" im.Popova (Rusya)

2500 ruble fiyat

UV kuvars lambası "Güneş OUFK-01" enflamatuvar hastalıkların tedavisi için geliştirilmiş. Tıbbi tedavi ve önleyici, sağlığın kurotnyh kurumları yanı sıra evde, yetişkinler hem de çocuklar ise - Doktorun tavsiyesi üzerine. Ayrıca binanın sterilizasyon için kullanılabilir. UV kuvars lambası "Güneş OUFK-01" etkin bir yumuşak oyuncak, giysi, mobilya ve diğer ev eşyaları dezenfekte eder. daha>9gt;

2500 ruble fiyat

Kuvars Ultraviyole antiseptik OUFb-04 ışınlamalar "Solnyshko9quot; iltihaplı hastalıklarda 205-315 nM etkili spektral aralıkta ve genel intrakaviter ışınlanması için sağlık kurumları ve evde otoperinolaringologii. Ürün hava dezenfeksiyonu için kullanılan ve 70 metre küp (yaklaşık 20 m) ile Yapı küçük hacimlerde yüzeyleri olan

Fiyat 2900 ruble

darbeye dayanıklı konut ve evdeki lamba yerine yeteneği ile Kuvars UV ışıma açık türü. ultraviyole radyasyon kaynağı olarak 253.7 nm dalga boyuna sahip olan dayanıklı DKBU-9 kullanılan lamba. ışıma tesislerinde hava dekontaminasyonu için kullanılır ve deri ve akut solunum enfeksiyonları tedavi etmek için. UV ağrısı, şişme ve enflamasyonu hafifletir.

1300 ruble fiyat

Mavi ışık basit ve bir elektrik ışık kullanılarak kuru ısıl işlem için en popüler bilinen bir cihazdır. (Termik kızılötesi radyasyon yoluyla) gövde üzerinde bir reflektörün yer maruz kalan diğer bir deyişle, metabolik süreçlerin hızlı aktivasyonu, oluştuğunda, rejenerasyon ve doku iyileşmesi oranı birçok kez çarpılır. Boyutlar: 32.8 * 19.3 * 9,2 cm.

Yeni! ışıma çeşitli hastalıkların tedavisinde, kvartsevaniya tesislerinde için ve insan vücudu üzerinde UV ışınlarının yerel etki için hem tıbbi ve çocuk bakım merkezleri, fizyoterapi odası için kullanılır, ancak evde uygulanabilir. morötesi irradiator "Kvazar9raquo ile Tedavi; ve çocuklar ve yetişkinler için gösterir.

Tıbbi kompleksi "Kvazar9raquo; Bu sahip dahili bir gerekli zaman çerçevesi aşılmadan, radyasyon işlemi gerçekleştirmek için uygun olan zamanlayıcıya.

ışıma açık bir UV lamba olarak çalışır ve edebilir ışıma-sirkülâsyon olarak. doğrudan kvartsevaniya tesislerinde insanlarda ve hayvanlarda güvenle sirkülasyon modu.

Kuvars kristal lamba, açık

Fiyat 1900 rbley

dezenfeksiyon iyi araçları! Kompakt kuvars açık irradiator. hava ve halkın yokluğunda evde konut ve ticari binaların yüzeyini dezenfekte eder. önlenmesi ve bulaşıcı hastalıklar, mikrop, bakteriler, virüsler, mantarlar ve küf sporlarının kontrolü için etkili vasıtalar. taşıması kolay, yatay bir yüzey üzerine yerleştirilir. 3 m Boyutlar duvarlar :. * 24 12 * 16 cm'lik bir yüksekliğe sahip% 90 sigara içen 20 m2 bakterisidal etki etkililiği

4400 ruble fiyat

ışıma iki antiseptik lamba ile tip havayı (sirkülasyon) kapattı. hava (% 99.9) dezenfeksiyonu yüksek. Bu önleme ve bulaşıcı hastalıklar, mikrop, bakteri, virüs kontrolü için amaçlanmıştır. ışınlama 60 m3 (20-25 m2) hesaplanması bir duvar üzerinde yer alır. kuaförler, çamaşırhaneler, güzellik ve masaj salonları, çocuk bakım merkezleri (kreşler, okullar, anaokulları), sağlık kurumları, evde insanların varlığında çalışmak. Boyutlar: 8.5 * 8.2 * 65 sm.podrobnee>9gt;

Kuvars lambası kapı KRİSTAL-3

4700 ruble fiyat

4500 ruble fiyat

ışıma-sirkülasyon bakterisidal kapattı. Bir iki işlevler: hava dezenfeksiyonu + ışık. 30 m3 (10-15 m2) kadar bina insan varlığında ve yokluğunda çalışma için uygundur, bakterisit lamba beyaz yumuşak bir ışık yayar. Duvar modeli. ilgilenmek "chistote9quot; Çocukların yılların ve Tıbbi Kurumları, spor salonları, masaj salonları, güzellik salonları, kuaför, mağazalar, ofisler ve konut binalarında hava.

kapılı Kuvars lamba OBR-30 c saat (Rusya)

5500 ruble fiyat

Bir iki işlevleri: Hava dekontaminasyon + ışığı. Duvar modeli. Çocukların yılların ve Tıbbi Kurumları, spor salonları, masaj salonları, güzellik salonları, kuaförler, dükkan, ofis, evlerde havayı dezenfekte eder ve yumuşak bir beyaz ışık sağlar. 50 m3 odasına tasarlanan (15-20 m2)

varlığında ve tesislerinde insanların yokluğunda hem hava dezenfeksiyonu kısa dalga ultraviyole antiseptik radyasyon Amaçlanan:

O (okullar ve anaokulları, catering, kamu imkanları dahil olmak üzere kamu kurumları,) bulaşıcı hastalıkların yayılmasının riskinin artmasıyla alanlarda kullanılır.

Fiyat 10 500 ruble

Geri dönüşüm Dezar-2 spesifik alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır III-V kategorileri (Chambers, ofisler, konferans salonları, resepsiyon)

Dezar-3. Işınlayıcı-devridaim ultraviyole bakterisit ORUBP-3-3-"KRONT9quot;

Fiyat 11500 ruble

Duvara monte edilmiştir. 3 lambalar TÜV 15W. 100 m3 hacmine sahip II-V kategori odaları için. Dezenfeksiyonun etkinliği% 99'dur. İnsanın huzurunda çalışır. Hava akışının filtrelenmesi ve temizlenmesi. Saat sayacı

Geri Dönüştürücüler DEZAR-3 özellikle II-V kategorilerinde (usul, diş, endoskopik odalar, ofisler, konferans salonları, resepsiyon odaları, ofisler) kullanılmak üzere tasarlanmıştır. steriliteye ihtiyaç duyulmaktadır. daha fazla bilgi>9gt;

Dezar-4. Işınlayıcı-devridaim ultraviyole bakterisit ORUBP-3-3-"KRONT9quot;

Fiyatı 12 500 ruble

II-V kategorilerinde (usul, diş, endoskopik odalar, ofisler, konferans salonları, resepsiyon odaları, bürolar) özel olarak tasarlanmıştır. steriliteye ihtiyaç duyulmaktadır. daha fazla bilgi>9gt;

Kuvars lambası Güneş Işığı (ultraviyole, bakterisidal) kuvartz seansları yürütmek için tasarlanmıştır. Kuvars prosedürleri insana, yüzeylere ve iç havaya maruz kalabilir. Kuvars lambanın hareketi vücudun enflamasyon süreçlerini ortadan kaldırmayı ve çevredeki havayı ve binanın yüzeylerini enfeksiyonlardan temizlemeyi amaçlıyor.

Kuvars Güneş Işığı da enfeksiyonlardan temiz hava ve oda temizliği için uygundur.

Bir ev için bir kuvars lambası nedir ve bunun için ne var?

En az bir kez tıbbi bir sağlık kuruluşunu ziyaret eden herkes, içindeki özel tesislerin dezenfeksiyonunun özel kuvars lambaları ile yapıldığını bilir. Ancak, benzer cihazlar giderek popülerlik kazanıyor ve dairelerde kullanımı gittikçe yaygınlaşıyor olsa da, az sayıdaki insan eserlerinin ilkesini düşünüyor. Peki bir ev için bir kuvars lambası ne, benzer cihazlar arasında bir fark var mı ve onu seçerken ne aramalıyım? Bugün, evde böyle bir cihazı çalıştırırken gözlemlenmesi gereken kuralları göz önüne alarak, bu konularda uğraşmaya çalışacağız.

Bu kuvartz lambalar sadece tıbbi kurumlarda kullanılmaktadır.

Ancak böyle kuvartz lambalar evde de kullanılabilir

Kuvartz nedir ve bunun nedeni nedir?

Quartz, morötesi ışınla aydınlatarak bir odanın, cisimlerin veya kişilerin dezenfeksiyonunu deniyor. Bu işlemin asıl adı çelişkili olsa da, yanlış. kuvars, hangi terim geldi gerçeği, böyle bir cam ampul bir bileşenidir - o özgürce ultraviyole radyasyonu geçirir ve yeterince güçlü aynı zamanda.

Evde kuartz nispeten kullanıldı. Bu durumda ev cihazları tıpta kullanılanlardan biraz farklıdır. Konut bölgelerinde kullanılan lambalar daha az ultraviyole radyasyon yayar. Bu, yakınlarken bile kullanılmasına izin verir, ancak bu önerilmez. Ayrıca, evdeki kuvartz odalar için, operasyon sırasında insanların, hayvanların ve hatta bitkilerin tamamen yokluğunu gerektiren cihazlar bulunmaktadır.

Kuvars lambası kapalı tip - yanındaysa açık olsa bile

Önemli Bilgi! Odadaki havanın periyodik olarak dezenfeksiyonu gereklidir. Bu, özellikle evde soğuk algınlığı, viral ve enfeksiyöz hastalıklar bulunan insanlarda geçerlidir. Ancak her şey ılımlı olmalıdır. Bu tür cihazların kullanımı için bazı kurallara da uyulması gereklidir.

Şimdi bu tür cihazları çevreleyen ve yaşam alanlarında kullanımıyla ilgili çok tartışmalar var. tam tersine, diğerleri ultraviyole ışık patojenler ve yararlı, artı bu tür radyasyonun zararlı etkileri ile öldürür söylemek Bazıları, bu tür dezenfeksiyon gerekli inanıyoruz. Sonuç olarak, kanser seviyesinde artış. Kaç kişi - çok fazla görüş. Tahmin etmeyeceğiz, ancak her şeyi bilimsel açıdan göz önüne alacağız.

En küçük UV-emitör için bile

Kuvars ev yararlıdır veya zararlıdır: görüşlerin gözden geçirilmesi

Aslında ultraviyole patojenleri ve mikroorganizmaları öldürür - şüphesiz. İnternetin geniş alanlarında bulabildiğimiz, benzer UV lambalarının zararı ile ilgili birkaç ifade düşünmeye çalışalım.

Bu nedenle, havanın ultraviyole radyasyon kaynağı ile dezenfeksiyonu tüm kural ve yönetmeliklere göre gerçekleştirilirse, organizmaya herhangi bir zarar gelebilir ve konuşma yapılmayabilir. Ama faydası olacak. Bu yüzden bu tür cihazlardan korkmayın.

Deri enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılan güzel bir kuvars ampulü

Kuvars lambaları tesislerin dezenfeksiyonunda nasıl düzgün kullanılır

Tesislerin dezenfeksiyonu için morötesi bir lamba kullanılması belirli kurallara sıkı sıkıya bağlı kalmayı gerektirir. Özellikle, radyasyonun daha şiddetli açık lambalarla ilgilidir. Elbette, üretici şimdi daha az dikkat gerektiren diğer türler sunuyor. Bununla birlikte, bunların kullanımı kişiyi talimatlara uymaktan kurtarmaz.

Önemli! UV-yayıcılar sadece yarar sağlamalı, ancak zarar vermemelidir. Bu yalnızca talimatlara kesinlikle uyulması ve cihaza zorunlu olarak bağlı olması durumunda mümkündür. Bu durumda, satın alırken cihazın sertifikasına dikkat etmeniz gerekir. Eşlik eden tüm belgeler satıcının kullanımına açık olmalıdır.

Bir kuvars lambası için uygunluk belgesi böyle görünüyor

Ev için iki tür ultraviyole mikrop öldürücü lamba düşünün.

Açık tip kuvarslı daire lambası ve kullanım nüansları

Açık tip bakterisidal lambaların kullanımı için talimatlar, mutlaka operasyonda yapılamayan şeylerle ilgili bilgileri değil, kullanım zamanlarındaki kısıtlamaları da içermektedir. Ana yasak, ışınlarının altındaki herhangi bir bitki ve canlı organizmanın varlığı ile ilgilidir. Başka bir deyişle, kuvartz'ı açmadan önce, odanın dışına çiçekler çekip, evcil hayvanlar ve insanlar kalmadığından emin olmanız gerekir. Odadaki kapılar sıkıca kapatılmış olmalıdır. Kendisini 15 ila 30 dakika boyunca ışınlamayı öneririz. Dezenfekte etmek için UV lambasını kapattıktan sonra aşırı miktarda ozon çıkarmak için zorunlu havalandırma gerekir. Hasta bir kişinin evinde yaşarken, bu tür prosedürlerin günde 1-2 kez yapılması önerilir.

CLL ayrıca kuvars lambaları olabilir

Bu tür radyatörler oldukça etkilidir. Evde küçük çocuklar olduğunda sıklıkla kullanılırlar. Ultraviyole ışını, oyuncaklar da dahil odanın içindeki tüm nesneleri dezenfekte eder. Ve yine de böyle bir cihaz almadan önce bir doktora danışmak gerekir. Kontrendikasyonları belirtmek mümkündür:

Kontrendikasyon yoksa ve lamba kullanma talimatlarına uygun olarak çalıştırılmışsa, zarar görmez. Fakat bu prosedürlerin faydaları yadsınamaz.

Ancak böyle bir cihazı satın almış olanlar nasıl tepki verir?

Katixi, Rusya, Moskova: ... Ben 1500 p, bunu ucuz olduğuna inanıyoruz, tıbbi teknolojinin internet mağazasında sipariş bir hafta sonra bana gel, lamba kuyu talimatları ile bir kutu içinde sarılmış olan, lamba işleri uzun, daha zararlı bakteri öldürür. Onu çevirip dışarı çıkıp sakince yürümek, kapanmak, kuvartzdan sonra özel bir koku var. Lamba açıkken, odada hayvanlardan bile kimse tutulamaz. Küçük bir fiyata Demek ki grip ve herhangi pseudomonas sopalarla gelen evi temizlemek için bir yardımcısı var.

Daha Fazla Bilgi Otzovik'e: http://otzovik.com/review_479196.html

Kuvars kapalı bir ev için - avantajları nelerdir

Evde kullanılan benzer morötesi lambalar daha uygundur. Bunlar tipik olarak, özel gözlükler ve kvartsevaniya kulak ve burun boşluğu, boğaz ya da deri sağlar, birden fazla delikler bulunur. İkinci seçenek sığ kesiklerin veya aşınmaların daha hızlı iyileşmesi için kullanılır. Bununla birlikte, kaviter operasyonlar sonrasında bu ışınlama uygulanmaz.

Oldukça güçlü bir kuvars lambası - ev için de öyle

Hava dezenfeksiyonu için bu gibi cihazların sahiplerine gelince, onlardan kötü bir geribildirim bulamadık ve bu nedenle birçok olumlu konudan birini belirttik.

nastia176sm, Rusya, Moskova: Geri dönüşümcü, anaokulundaki büyük çocuğun ziyaretiyle bağlantılı olarak satın aldı (kız sık sık hasta). Bu şey çok faydalıdır. Bunu yalnızca hastalık döneminde kullanıyoruz (sadece çocuk değil aynı zamanda ailenin tüm üyeleri). Şu an bebeği olan bir odada kullanılıyor. Çok kullanışlı - kompakt, duvara monte etme özelliği (taşınabilir olarak kullanıyoruz - nereye koyarsanız çalışıyor). Açık bir ışınlayıcıdan itibaren güçlü bir koku yoktur, devridaim tesisinin kalıcı olarak bulunma olasılığı bir artıdır.

Daha Fazla Bilgi Otzovik'e: http://otzovik.com/review_1532500.html

Şimdi, benzer lambaların türleri ve tasarım özellikleri ile daha ayrıntılı olarak anlamaya çalışalım.

Görünüşte, normal lüminesan - ama hayır, kuvars lambası

Farklı bakterisidal lambaların tasarım özellikleri

Özünde, bu cıva kuvartz lambası denilebilir. Gerçek şu ki, yapısı lüminesan olana benzer. Bunun anlamı içinde cıva olan ağır metallerin buharları olduğu anlamına gelir. ultraviyole antiseptik lambaları karmaşık atılması gerekir ve onlar sıradan bir şekilde dışarı atılır olamaz nedeni budur "ampul İlyiç."

Kuvars lambalar ayrı bir şekilde atılmayı gerektirir, ayrıca enerji tasarrufu da sağlar

Elbette, açık cihazlar patojenlere ve mikroorganizmalara daha ucuz ve daha yoğun şekilde zarar verir. Ancak unutmamalıyız ki, kapalι tip bakterisit lamba, bir kiúi açık olduğu sürece odada kalmanızı sağlar.

Evde kullanılan kuvars lambaları markaları ve modelleri

Açık radyatörlerden bahsetmek gerekirse, kuvartz lambanın kendisinin görünür olduğu bu tür modeller akılda tutulur. İnsanlar varlığında günlük kullanım için kabul edilemezler. Ancak günümüzde evde, işgalcilere binadan çıkarmadan işletilebilecek pek çok kuvartz cihazı var. Bununla birlikte, sürekli çalışabileceklerini düşünmeyin. Ayrıca bazı kısıtlamalar da var. Şimdi en popüler olan 3 markayı keşfetmeye çalışın.

Hastaneler lambalar oldukça yaygındır kuvars

Kuvars lamba "Güneş": özellikleri ve teknik özellikler

UV lambaları "Güneş" işlevine bağlı olarak değişebilir. Bu markanın en popüler modellerinin bazı düşünün.

Kuvars "Sun" çok güvenilir lambalar

3 yıl küçük bir çocuk kadar olanlar için, kuvars lamba "Güneş" OUFK-01 edinimi en optimal varyant olacaktır. bu model çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir kez. Bir kuvars lambası "Güneş" Satın mümkün ve çevrimiçi mağaza üzerinden, ancak uzmanlar bunun için değil öneriyoruz. Aslında bu durumda paketleme, uygunluk ve diğer belgelerin sertifikasını kontrol etmek mümkün değildir olmasıdır. Sonuçta, çocukların tedavisi ve önlenmesi için cihazı kullanmak gerekiyordu ve hafife değil genel olarak bu konuda edilir. Buna ek olarak, bir garanti meselesi olması pek mümkün değildir. kuvars lambası "Güneş" (hem de diğer markalar) özel mağazalar balda satın almak daha iyidir nedeni budur. teknoloji veya büyük eczaneler.

artan koruma ile bu kuvars lamba "Güneş"

net bu marka çok yaklaşık Yorumlar fakat aralarında bir keskin olumsuz bulamadık. Tabii ki bazı memnuniyetsizlik olduğunu, ancak hepsi kılavuzuna ihlalini içermektedir. İşte sahiplerinin manzaralarından birinin parçasıdır.

Alenushka83, Rusya, Magnitogorsk: Ben sağlık ışınlama Kuvars Güneş OUFK-01 açısından bizim büyük yardımcı bahsetmek istiyoruz Bugün. (...) Ben ilk (10 yıl önce) hamilelik sırasında elde ettiği, başlamak için. kvartsevaniya yerel klinikte oturumları ve uzun hatlar ve sıkıcı bekleme de Randevular jinekolog çok çabuk memnun etmek durdurdu. Ve sonra düşünce geldi ve bir kuvars satın eğer? (...) o bize sadakatle, son olarak, lamba yaktı ve hurda gönderildi, ama iyi bir sağlıklı yaşam anılar bıraktığını sunulan beş yıldır! Ve yeni bir tane satın almak için karar verildi! ...

daha Otzovik tarih: http://otzovik.com/review_883673.html

Yorumlar ve özellikleri kuvars lambalar "Kristal"

UV ışınlama cihazı Temel modelleri, bir, sadece iki diyebilirsiniz - biz onları düşünün.

Kuvars lamba "Kristal" açık tip ucuzdur

Takdir edileceği üzere, kuvars lamba "Kristal" açık tip kapalı daha neredeyse 3 kat daha ucuz olabilir satın. müşterilerinin görüşlerine göre, yüksek maliyet tek dezavantajı olmasıdır.

nastia176sm, Rusya, Moskova: Üst düzey anaokulu çocuğun ziyareti ile bağlantılı olarak sirkülasyon Bought (kızı sıklıkla hasta). Çok yararlı bir şey. Hastalığın süresi boyunca sadece kullanın (ve sadece çocuk değil, aynı zamanda tüm aile fertlerinin). Şu anda bebeklerde bir odada kullanılır. Çok uygun - kompakt, duvara (- orada koymak ve çalışma için bir dizüstü bilgisayar olarak kullanmak) üzerine monte edilebilir. Hiçbir güçlü koku ışınlamalar açık tip itibariyle, yetenek her zaman iş sirkülâsyon bir artı aynı yerine koymak üzere. Hemen hemen sessiz. 2012 yılında bu mucizeyi satın aldı - Lamba henüz değiştirilmedi. Bu 15-40 dakika süreyle günde 3-5 kez çalışır. Sorunları Herhangi bir cihaz değildi. Ben satın almak önerilir.

daha Otzovik tarih: http://otzovik.com/review_1532500.html

Ve bu kapılı bir kuvars lamba "Kristal" dir

Kuvars lamba "Dezar": aralığı ve özellikleri

Dizilim kuvars lambaları bir "Dezar" ev için oldukça büyük. Bugün piyasada mevcut tüm modelleri düşünmüyoruz, ama bazıları sadece göz ardı edemeyiz. biz kuvars modelleri fotoğraf örneklerinden "Dezar" lambaları ve sonrasında ve onların özellikleri ve fiyatları ile birlikte tanımak için önermek başlamak için.

Ama bu anaokulunda UV lamba "Dezar" yüklemeye sorusunun profesyonel sağlık çalışanlarına buluşuyor.

Bu kuvars lamba "Dezar" Hastane tesislerinde olduğu

Natalia: Sadece buna değer, ve bu bir zorunluluk olduğunu Yapma. Şimdi neredeyse kullanımı sıradan kuvars lamba dışına gitti - onlardan o Gözleri ve cildi gibi yakar mümkündü - Bir çalışma kuvars ile bir odada kalırsak. kadar güvenli Dezar, bunu çevrelerindeki havayı aydınlatmak olmadığından, çalışma Dezar yakınında olmak ve bunun dezenfeksiyon nedeniyle rekirkulyatsii üretir olabilir.

daha Otvety.Meyl.Ru tarih: https://otvet.mail.ru/question/164785466

cihazlar için fiyat ve ne bağlıdır: Kuvars ev için lambalar

Günümüzde, ev için sadece bir antiseptik lamba satın. Önemli olan - dosyayı seçin ve talimatları doğrultusunda çalışmak üzere haklı. Ama başka bir ayrıntı dikkat etmelidir seçtiğinizde. Genellikle bu ürünlerle birlikte her zaman yedek bir UV lamba olduğunu. öyle değil Ve eğer şüphe başlamak için bir fırsattır - Eğer satmaya çalıştığınız orijinal cihaz olup olmadığını. Ayrıca kuvars lambaların fiyatı çok düşük olmaması gerektiğini anlaşılmalıdır. Ama aynı zamanda pahalıya ürünler yuvarlak almalısınız. Optimal seçim cihazının ortalama maliyeti olacaktır. Her zaman daha ucuz açık - Temel olarak, UV lambaları ve radyatör maliyeti işlevselliği ve cihaz türüne göre değişir.

Sonuç olarak, çok tartışma antiseptik UV-ışınlarından etrafında yürütülen değildi nasıl olursa olsun, kesinlikle sağlığa yararlı olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki, operasyonun kurallarına tabi. Yani böyle bir cihazın satın alma gereksiz olmayacaktır.

Biz bu yazı özetlenen umut, bilgiler değerli okuyucularımıza yardımcı olmuştur. Eğer okuma sırasında herhangi bir sorunuz olursa, tartışmada isteyin - biz mümkün olduğunca tamamen hepsine cevap olacak. Böyle bir cihazın satın alma deneyimleri hakkında konuşabilirsiniz. Belki birisi bu bilgileri yararlı. Sağlıklı kalın!

Ve son olarak, video izlemek sunuyoruz:

"Kristal" yerli kuvars videosu:

Kaydet, değil kaybetmek!

Çamaşır makinesi Lavabo: seçim parametreleri, avantajlar ve dezavantajlar

Nasıl kendi elleriyle özel bir evde zemin yapmak: 220V ve 380V - fark nedir?

Christmas Tale: dona dayanıklı dış mekan LED girlantalr

Henüz yorum yok. ilk.

Henüz yorum yok. ilk.

yeni makaleler

ev aletlerinden kendi elleriyle Kar makinası

Rahat bir ortam oluşturun veya özel ev için neden pompalama istasyonları

LED'in tamiri elektrik herhangi bir bilgi olmadan elleriyle lambalar

ellerinizle da tuvaletleri takma: tesisatının bütün inceliklerini

Nasıl mutfakta lavabo için kaliteli bir sifon seçmek için: montaj ve kurulum özellikleri

Eugene, Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Gerçekten de, bazı tahminler yoktur.

deliryum, çünkü - makale iyi, hesaplamalar olduğunu bozunma hiçbir kavram yoktur.

Kurumların, UPS bilgisayarları korumak için mevcut olduğunu bilmek önemlidir.

Zaten o zaman açıktı. Ben sırayla sorularınıza cevap.

Belki oldukça düzgün nedenle yanıtını yazılı ve vermedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 4 = 5