Yatak odası fotoğrafta duvarda Laminant

fotoğraf duvar dekorasyonu laminat: iç duvarda Laminant

iç duvara Laminant: tasarımlarının resim çok sıradışı, ama var olma hakkını sahiptir. Bugün, bu temiz zemin kaplamasının önemsiz olmayan bir kullanımı sürpriz birisi artık mümkün değildir. genellikle bulunabilir duvar dekorasyonu laminat fotoğraflar için, o en modern ve moda tasarımcıları arasında popülerlik var başladı.

Duvarda Laminant şık ve özgün görünüyor

iç duvara Laminant: resim çalışması

farklı alanlarda

Bugün laminat malzeme bu onu tamamen açık uygulamalar hakkında olmayacak şekilde evrensel hale gelmiştir. Ayrıca, bazı üreticiler dikey yüzeyler için daha uygun olan bir montaj sistemine sahip olan özel laminat duvar üretmek. Ancak, geleneksel bir laminat duvar yüzeylerinin pürüzsüzleştirilmesi için uygulamak mümkündür.

bölme duvarı laminat ile kaplı

Koridor - kontrast ve kullanımı

Giriş salonu genellikle küçük boyutlu bir odadır. Daha önce, duvarlar genellikle zarının panellerle budandı orada. Her şey değişir, ve siding bugün nadiren Yaşam alanlarının tasarımında kullanılan. Böyle seçeneklerin koridor duvarı bitirmek laminat fotoğraflarında kontrast ilkesine yapılan tasarımlar çeşitli doludur. Zemin koyu laminat ile kaplı ise, duvar ya da tam tersi hafif ve olun. Bu malzemeye duvarların tamamen tüm yüzeyini kapatmak için kabul edilmedi.

İç dekorasyon için duvar panelleri. Sınıflandırma, en yaygın türlerinden bazıları avantajları ve dezavantajları açıklaması. panellerin boyutları.

Çoğu zaman koridorda laminatın uzunluğuna eşit olan bir yüksekliğe paneli yapmak veya tamamen duvarlarından birini Döşeme, genellikle bir yerde mobilya koridor.

koridorda duvara Laminant

Faydalı İpucu! Yatay montaj panelleri görsel alanı genişler, ama aynı zamanda azaltır ve tavan dikey yüksekliğini arttırdığı unutulmamalıdır. Alt küçük alanlarda, dikey istiflenmesini yapmak gerekir. yüksek odalar için uygundur Yatay.

yatak odasında Contrastly dekore laminat çıkıntısı

Mutfak - kusursuz yedek kiremit önlük

Mutfakta, laminat genellikle mutfak sette önlük kırpın. Renk şekilde seçildiğini her zaman mobilya cepheleri ile uyum içinde. Bu önlük neredeyse hiç performans seramik duvar karoları yolu gerisinde. Bu durumda, çok daha ucuz ve yüklemek daha kolaydır. Mutfak duvar dekorasyonu laminat yapılmış ise, pişirme bölgesinin sağlık koşulları bakımı için çok kolaydır. Fotoğraflar böyle kararlar evde kirliliği konusu alanın temizliğini ve düzenlilik etkiler.

Çalışma mutfak duvar laminat

laminat ile odanın tüm duvarları bitirin - Bu overkill. çok başarılı bir tasarım çözümü - Ama bir duvara veya bir bölümünün üzerinde bir vurgu olarak bu malzemeyi kullanmak. Bu yaşam için çok önemlidir. Bu odada, laminat genellikle TV'li şifonyer var olduğu yakın bunun bir duvar veya bir kısmını kapsamaktadır. İç güzel ve romantik görünüme bağlı parçalarla ışıkları ve raflar gibi bu tür nüanslar. Laminat yatay veya dikey olarak takılır. Bazen laminat panellerin bir diyagonal yönde cilaları bulabilirsiniz.

kullanılan oturma odası laminat merkezinde sütunu bitirmek için

Yatak odası - Bitir yatak başlığı

Bu odada çok mükemmel iç duvara laminat görünüyor. ilginç seçenekler Fotoğraflar yatak odasında büyük yatağın başucundaki arkasında bulunan duvarı, yüzeye yapılan söylenir. Panel mobilya rengi ile tam uyum içinde seçilmiş. Sonuç olarak, tek bir kulaklığın izlenim. duvar kesilmiş Açık laminat ayrıca çeşitli raflar ve sıcaklık vermek aksesuarları düzeltmek ve herhangi bir iç hayat aşılayabilirler.

yatak laminat duvar dekorasyonu

Balkonlar ve loggias - bunk için harika bir alternatif

Bugün birçok onlar için elverişli koşullar yaratmak, sundurma ve balkon yalıtımlı. iyi bir ısıtıcı laminat üzerinde bir son kat olarak uygun. Laminat balkon ile kaplı çok şık görünüyor. Ayrıca, bu malzeme ilave bir termal bariyer katmanı içerir. endişelenmenize gerek tek şey - laminat çok fazla nem korkar gibi, su yalıtım izolasyon kalitesi hakkında.

Duvarlar ve balkon taban laminat kaplama ile birlikte kullanıldığında

Bu iç duvara laminat büyük tavan görünüyor. fotoğraf, Bu malzeme Çatı katları ile bitmiş, tasarımcılar duvarlarda değil, aynı zamanda eğimli tavanlarda sadece bu geniş odaların paneli monte tercih ve farklı yönlere olduğunu göstermektedir. mefruşatı ülke için ev laminat mükemmel uyum sağlar. Sonuçta, doğaya yakın ahşap dokusunu vurgulayan ve konfor bu rustik adasında sıcaklık ve konfor bir atmosfer yaratır.

Tavan arası boşluk duvar ve tavan Laminant

bitirilmiş bile rahat dokunmadan çeşitli binaların duvarları, onun için alışılmadık bir yerde bu malzeme kullanılarak tam potansiyelini karşılaşıldığında laminat. Ama ne kadar özel bağlantı elemanları gerekli değildir kat, aksine o, dikey yüzeylere monte uygulamak?

Banyo neme dayanıklı sınıf laminat kullanılarak tamamlamak için

Teknoloji duvar kaplama laminat, fotoğraflar ve açıklama

kat laminat döşeme farklı olarak, duvar dekorasyonu, bu kaplama panellerinin yerleştirilmesi gerekliliği ile ilgili bazı zorluklar içerir. sabitleme işlemi laminatın türüne bağlıdır. Üç bugün Onların şunlardır:

 1. Yapışkan tabaka türü.
 2. kanatlı tip bileşiği ile.
 3. tabaka laminat.

Aynı laminat süslenmiş yatak odasında Duvar ve zemin

Yapışkan laminat duvarlarında montaj özellikleri

Yapışkan laminat bir özelliği uçta hiçbir özel kilitleri olmasıdır. Bu nedenle, tamamen düz bir yüzeye sadece tüm uçağı monte etmek mümkündür. Bu nedenle, bir bağlama yükleyerek sorunu devam edemez. Bu paneller, arka yüzey panelinin ve duvar üzerinde zikzak uygulanan bir düz duvar özel bir yapıştırıcı bileşim doğrudan sabitlenir.

Laminant - pratik ve dayanıklı malzeme

Faydalı İpucu! laminat terbiye için duvarları hizalamak için en iyi yol çerçeveye kartonpiyer yüklemektir. yapışkanlı kaplama panelleri alçıpan yaprak mükemmel yapışır.

duvar hizalanması sonra, laminat tutkal başlar. Olası dikey ve çapraz yatay bitirme. Bu duvarlar için yapışkan laminat kullanımı çok uygun, bu yüzden nadiren kullanılan olmadığını belirtmekte fayda vardır.

laminat duvarlar Dekorasyon

ağızlı laminat duvarları eklemek nasıl

Bıçak tipi laminat yapıştırıcı farklı olarak çok sıkı bir şekilde bir araya panelleri tutturmak mümkündür bunun üzerinden uçlarının güvenilir bir kilit bulunmaktadır. Buna ek olarak, bu kilitler kaplama tespit edilmek üzere küçük bir karanfil veya kelepçeler sürebilirim. bu durumda Onun kurulum şarttır. ahşap çubuklar 20 bir mesafede paralel duvarlara doluydu 25x50 mm arasında sandık olun -. 25 cm Sen Oluşturucu'nın düzeyi, dübel ve vidaları gerekecektir. aracı tabancası, tornavida ve yapboz olmadan yapamaz.

duvara laminatın dikey düzeneği

Duvarda ağızlı laminat nasıl düzeltileceği düşünün. laminat türüne iç fotoğrafları nedeniyle montaj kolaylığı diğerlerine hakim:

 • İlk sandık inşa edilmiştir. Bu amaçla, her bir çubuk vidalarla dübel duvara sabitlenir. Sabitleme deformasyona neden olur ve duvarı görünümünü bozar bile küçük bir sapma olarak, düzeyine göre sıkı bir şekilde üretir;

Bir ülkenin evin duvarında laminat ahenkli görünüyor

 • her iki yüzeyin kayganlaştırıcı, laminat panel lata tutkalın üzerine yapıştırılmış. Bundan sonra, her panel bir başak kilidine küçük çivi ile çakılmış. Montaj sonraki panele engelleri oluşturmak etmemek için Karanfiller, derin delmek.

duvar üzerinde neme dayanıklı laminat

Faydalı İpucu! Bıçak laminat tespit için başarılı bir şekilde elyaf silah kullanılabilir. Onun klipler güvenli mantolama panellerine bağlanır. Aynı zamanda bunlar görülecek ve bu panellerin montajı, onlar karışmaz değildir.

yapraksı levha, kazık duvar yüzeyine montajı

laminat kale bu tip tasarım çok dayanıklı ve güvenilirdir. Bu nedenle, duvara monte edilebilir, çok, çivi, zımba zımba ve hatta küçük vidalar. Kilitler plastik duvar panelleri kilitleri gibi vardı, bu yüzden kurulum onlarla aynıdır. İlk başta, çok torna sonra, panel laminat çivilenmiş olan yapılır. Kurulumu yapmadan önce, tüm panele vymeryat doğru herkese simetrik gerekir.

kabine laminat ile duvar panelleri yapmak

bitirme duvarları laminat fotoğrafları yapmadan önce mevcut örneklerden çalışmalar yapılabilir. Bu istenilen tarzda gitmenize yardımcı ve istenen tasarım seçecektir. Mevcut yönetmeliklerin rehberliğinde eğer kendinizi en yaygın el aletleri ile bitirme yapın kolaydır.

duvara laminat döşeme (video)

Dairenin iç laminat parke: işleme odasının aydınlık örneklerinden bir fotoğraf

İç dekorasyon için duvar panelleri

İç duvarlar için dekoratif paneller

duvarlar için Plastik paneller: fotoğraflar, türleri ve montaj yöntemleri

Paneller Tapa duvar: iç doğal güzelliği

Malzemelerin fotoğrafın, tasarım ve seçimi: Mutfak dekorasyonu için seçenekler

Ben hemen hemen her zaman biraz garip görünüyor duvarda laminat iç kısmında, düşünüyorum. duvar üzerine konur kat bir parça gibi. dünya görüşüm güncel olup olmadığını bilmiyorum, ama ben yapmazdım. Ayrıca ve daha ucuz ve daha iyi görünmesini bitirme malzemelerinin çok daha cazip seçenekler vardır. IMHO

Yukarıdaki açıklama ile kabul edilemez. Evet, duvarda laminat sabitleme halkımız için biraz sıradışı görünüyor, ama güzel olduğunu iddia edemez! Eğer iyi bir seçim ve Özellikle bile niteliksel olarak koydu. Kocam ve ben hala bu kadar hayal yatak standları yatak odasında duvar yapmak ve duvar kağıdı zaten orada hiçbir güç olduğunu ve fikri ben çekmemektedir yatak odasında duvarını boyamaya o kadar beslenir.

Ve birisi işlevsel duvara laminat montaj farklı yolları olduğunu söyle? Belki bazı iyi veya ucuzdur? Bir teneke pahalı çünkü! Ben oturma odasında duvarın bir parçası olarak ortaya koymak istiyorum, ama başka planlar yaptım kadar alamadım. Birisi gerçekten kendisi böylece yapmış veya vatandaşlarımızın çoğunluğu için bu hala sadece bir fikir mi?

Duvarda laminat güçlendirmek için nasıl forumlarda sorabilirsiniz. Orada gerçek geribildirim var ve sorunlar tartışılır, ama benim deneyimlerinden ben sadece kendimi sadece duvara onları poprikleival söyleyebiliriz. Biz yeni bir bina var ve duvarlar az ya da çok normaldir, bu yüzden sadece tutkal koymak için her ayrıntıyı ve hiçbir güçlük var.

Tespit bir şeydir, ama kimse fotoğraf laminat banyo duvarları şaşırır? Nasıl bu malzeme su korkuyor ve banyo gibi bir yerde sadece berbat gerçeği can!

Yatak odasında duvara laminat kullanın: seçim için 5 öneriler

Laminant - Modern dünyada zemin ve duvarları terbiye için kullanılan bir güzel, düşük maliyetli ve yüksek kaliteli malzeme, artık insanlar evlerinden iç tasarımı özgün yollar buluyorlar. Laminant bugün - sadece döşeme, o popülerlik kazanıyor ve duvarlar için bir malzeme olarak almaktadır.

Laminant yatak odası: malzemenin özellikleri

Bir döşeme örtüsü olarak laminat kavramı geçen yüzyılın yetmişli ortaya çıktı. bu malzeme olduğundan, tabii ki, çok sayıda dış değişiklikler yapılmıştır ve yapısını geliştirmek olmuştur. Modern versiyonu zemin ve duvar artık kapsayan, çok dayanıklı, çevre temiz ve estetik bir görünüm olduğunu.

Laminat malzeme bir zemin veya duvar kaplama için mükemmel bir, bir aşınmaya dayanıklı

Laminat yapısı dört kat içerir:

 1. yaklaşık yarım milimetre - üst tabaka çok incedir. Akrilik veya melamin reçineden oluşur ve bu maddeler çok dayanıklıdır. Bu tabaka, mekanik hasar, nem, sıcaklık değişimleri, UV ışığından laminatı korur ve böyle devam eder. Bazı laminat üreticileri kuvvetini arttırmak için elektron ışınları kullanmaktır.
 2. İkinci seviye - dekoratif. Genellikle mobilya kağıt ya da folyo imal edilmiştir ve farklı yüzeyler benzetilebilir. En popüler ahşap, taş veya deri kaplama. tasarımcılar dekoratif katmanın yeni ve yeni sürümleri ile gelip olarak tasarım olanakları seçimi sürekli genişlemektedir.
 3. Bir sonraki tabaka, yüksek yoğunluğa sahip bir laminat plakadır. Tipik haliyle, ince fraksiyon, sunta ya da elyaf yapılır. laminatın bu kısmı, gücü, çeşitli stresler ve hasar direnç direnç için ana sorumludur. Bu tabaka ayrıca ses yalıtımı ve ısı yalıtımı alanı katkıda bulunur. Kalınlığı 0.5 ila 1.2 santimetre arasında değişebilir.
 4. alt tabaka, karton parafin ya da plastik ile emprenye edilebilir. O laminat daha dayanıklı ve katı hale getirir ve böylece nem, kalıp ve karşı korur.

laminat duvarları Dekorasyon - Herhangi bir odanın dekorasyonu için orijinal ve modern tasarım çözümü

Bitmiş kaplama, yüksek sıcaklık altında sıkıştırıldığı olan bütün bu seviyeleri.

sonuç olarak, kalınlık, gücüne bağlı olarak, ve tabakaların temel özellikleri kalitesini gösterir ve, tamamlanmış laminatın maliyeti.

Hangi laminat Yatak İpuçları seçme

Yakın zamana kadar sadece bir laminat parke olarak kullanılmıştır. Ama tasarımcıları ve profesyoneller giderek yani duvarlar için bir malzeme olarak, son birkaç yıldır ona tercih vermek vardır. Çoğu zaman, onlar yatak odasında kapsamının bu türü kullanmak için tavsiye edilir. Duvarda lamine edilir salon taze ve sofistike bir görünüm vermek yapabiliyor.

Tamir için mağaza görünüm ve kompozisyon hem farklılık laminat büyük miktarda, sunulmaktadır. Yatak odasında güçlü bir seçmek önemlidir ve aynı zamanda kesinlikle güvenli malzeme de bu odada dinlenme için tasarlanmıştır, ve onun içinde bir kişinin hayatının en geçirir.

tesisatın aşınma ve mekanik etkilere düzeyini, yöntem: bir şu parametrelere dikkat etmelidir laminat seçerken

Bir laminat yatak odası seçerken bazı ipuçları uzmanlar dikkate alınması gerekmektedir:

 1. malzeme aşınmaya dirençli olmalıdır. gücünü büyük, laminat dereceli yüksek olur.
 2. Bir ürün seçerken düşük fiyat kalitesiz bir işareti olduğunu hatırlamak önemlidir. Daha pahalı laminat daha güçlü hale katı mineral ilave edilir.
 3. Satın alma öncesinde de şekil yoğunlukları dikkat etmelidir. 900 Yukarıdaki bu endeks kaliteli laminat olarak.
 4. Bu ürün, keskin bir sıcaklık düşer ve yağışlı hava, özgün bir görünüm sağlamak için, nem geçirmez olması gerekir.
 5. Laminat yatak ana özelliği - ekolojik güvenliği. Yüksek kaliteli malzeme ambalajları üzerinde "E1" tayin edilmelidir.

nitel özelliklerinin yanı sıra, bir laminat seçerken hesaba tasarımını almak da önemlidir. Renk ve desen kapsama iç odanın diğer unsurları ile birlikte olmalıdır.

Laminat iç yatak odası birleştirmek nasıl

Yatak odasında kapsayan bir duvar onları odanın tüm çevre yapmak için tavsiye edilmez olarak laminat son zamanlarda popülerlik kazanmıştır rağmen. binanın iç en yaygın varyant - yatak başında bir kayıt duvarıdır.

doku ve renk çeşitli - diğer malzemeler ile karşılaştırıldığında laminat ana avantajları

Laminat uyum genel arka plan yatak odasına harmanlanır için, uzmanlardan ipucu sayısını göz önünde bulundurun:

 1. zemin ve duvar kaplamaları için aynı tonları seçmeyin. Laminant başucu ya kat daha birkaç tonları açık veya daha koyu olmalıdır.
 2. malzemenin renk yatak odasında mobilya rengine uyacak eğer Goblen uyumlu, odaya uygun. Bu, tek bir kulaklık görsel etkisi yaratır.
 3. Bir lamine duvarı yaparken desen yönüne dikkat etmek önemlidir. Dikey çizgili görsel oda büyütmek, böylece kapsama bu tür küçük yatak odasında daha uygundur. Yatay - tersine, görsel olarak aşağıdaki tavan yapmak, bu seçeneği yatak büyük sadece kabul edilebilir.
 4. Yatak odası tasarımı çığlık gerektiğini unutulmamalıdır. Oda, konfor ve huzur bir atmosfer vardı önemlidir.

Tabii, herkes kendi bireysel bir tadı vardır. Ve bu bir mutlaka başkalarının sempati neden olmaz memnun ediyor. Yine de burada oda uyum baktım ki yatak odası duvarı laminat düzenlemek amacıyla temel ipuçları bir dizi vardır.

yatak odasında duvara Laminant: Fotoğraf

laminat ile yatak odası duvar dekorasyonu üzerinde çalışmaya başlamadan önce, tasarımcılar fotoğrafta örneklerin her türlü görmek için önerilir. Bu tarz belirlemeye yardımcı ve daire veya evin tüm sahiplerinin zevkleri tatmin edecek en iyi seçeneği seçecektir.

yatak odasında duvara Laminant, özgün modern ve güzel görünüyor

yatak odası duvarına laminat çeşitli fotoğraflar, odaya lezzet ve çekicilik ekleyebilir orijinal fikirler birçok sunuyoruz:

 1. fotoğraf, resim vb - İyi bir fikir yatak başlığı raflar, yatak veya diğer aksesuarlar arkasında kaplı laminat duvara yüklemektir Bu oda canlandırmak olacaktır.
 2. Ayrıca, orijinal duvar dekorasyonu olarak bir resim veya aksesuar için bir temel olarak hizmet veren farklı şekildeki bir laminat kullanılabilir.
 3. yavaş yavaş duvar ve zeminden tavana çevirerek, laminat - yatak odası tasarımcıları Kayıt alışılmadık varyantını sunmak, boyutları büyük. görsel bölgeye oda bölmek için bu yardımcı olacaktır. Ama yapıların bu tür çok dikkatli alınmalıdır yüklemek için - her iç uygun değil.

Hoş bir laminat ile yatak odası duvarları kapak orijinal çözümler sadece küçük bir parçasıdır. Yeterince fantezi dahil ve odanın dönüşüm sürecini başlatmak için - deneme korkmayın.

tasarımının temel kural iç diğer elemanları ile duvar kaplama bir kombinasyonudur.

55 tasarım fikirleri: duvara yüzen (video)

duvara laminat herhangi bir odanın tasarımı için özgün ve yeni çözümler üretmektedir. Özellikle sıradışı ve şık tasarım bu yeni keşif yatak odasında bakacağız. Konfor bu odaya enfes bir atmosfer katacak kapsama bu türüdür.

yatak odasında duvara Laminant

Bugün laminat yer kaplaması olarak sadece kullanılır. Giderek, iç tasarım yatak odasında duvara görülebilir. Bu orijinal üslup karar nedeniyle kullanım ve mükemmel sonuçların kolaylığına popüler.

Laminat nedeniyle aşağıdaki avantajlardan duvar dekorasyonu için kullanılmıştır:

 • tabaka Normal nem ile herhangi bir odada kullanılabilir, güçlü ve dayanıklı olduğu için;
 • Odaya laminat sayesinde Bir ses ve ısı yalıtımı oluşturabilir;
 • Eğer başlangıçta yer zonlu verir Odaya;
 • laminat paneller kolayca duvara istiflenebilir Hatta uzmanların yardımı olmadan;
 • materyal çevresel olarak güvenli olan;
 • Duvar kaplaması için olan kolayca muhafaza, yeterince deterjan ile temizlendi;
 • o, darbe üzerine ihlal etmemek Malzeme çok dayanıklı ve uzun ömürlü;
 • Laminat antistatik yer alır, kolay toz çekmek;
 • laminat renkler ve dokular çeşitli sunulan;
 • duvar dekorasyonu laminat mal olacak ucuz ahşap paneller.

Duvarlar için, geleneksel bir laminat kullanabilirsiniz, ancak birçok üretici artık kolayca dikey bir yüzeye monte etmek için özel bağlantı parçaları ile bu son kat sunuyoruz.

lamine panel niteliksel duvara sabitlenmiş edildi için, önceden hazırlamak için gereklidir. düzgün bir yüzey kir ve toz kurtulmak için gereklidir. dengesiz bir duvarında, bir kural olarak, özel bir çerçeve kurmak.

duvarlar için malzeme seçimi

Bir laminat kaplama seçerken aşağıdaki noktaları üzerinde durulması gerekir:

 • kalitede duvarlar;
 • Odada nem;
 • taban alanı;
 • Kurulum kolaylık.

yapışkan, tabaka ve Tıklama - duvarların tasarımı için genellikle laminat, üç tip bir seçin.

Monte edilirken yapıştırıcı laminat ne kilitler ne de kilitler gereklidir. Plakaları bağlamak için sıvı çivi ve özel tutkal kullanın. Bu kaplama çok düz olmayan yüzeyler için çok uygundur. Kaplamayı sökerken, alçı tabaka ile birlikte alçı çıkarma ihtimali yüksektir.

Yaprak döşeli laminat paneller mandallarla birbirine tutturulmuştur. Bu kapağı koymak oldukça kolaydır, ancak belirli becerilere ihtiyaç vardır. Böyle bir örtü gizler ve duvarların açık eksiklikleri.

TEMİZ LAMİNAT genellikle tabaka kazma prensibine monte edilir ancak kilitler tasarlamak daha iyidir. Malzeme ahşap bir sandıka yapıştırılır (bu yapıştırıcı kullanılır) ve kilit yivine küçük çivilerle delinir.

Daha güvenilir bir laminat tipi kilitleme tipi kullanılmasıdır. Kaplama mukavemetinin sınıfını seçmek gereklidir. Genellikle, duvarları bitirmek için sınıf 21-24 yeterlidir (tahta kalınlığı 7 mm'den fazla olmamalıdır). Güneş odasında, kaplamanın mor ötesi ışınlara dirençli olan panelleri seçmesi önerilir.

Duvardaki yatak odasında bulunan laminat alışılmadık bir hal alıyor, ancak onu tanımanın ötesine çeviriyor. Genellikle lamine paneller yatağın başındaki duvarı sadece süslüyor. Bazen süslemeleri ve tavanın bir kısmını yatağın üstünde, sahte bir baldakin yaratıyor. Paneller tek bir kulaklık duygusu yaratmak için mobilyanın rengine uyması için istenir.

Modern yüksek teknoloji tarzındaki yatak odası parlak panellerle dekore edilebilir. Klasik tarzda doğal ahşap tonları iyi görünür. Rustik kırsal tarzda, en uygun olanı, doğal kereste taklidi yapan bir örtüdür.

Bir laminat duvarlı yatak odası, özel bir hava yaratır. Bu dekorasyon, odaya bir cazibe ve zerafetin yanı sıra ev sıcaklığı hissi verir.

Laminanın soğuk ve sıcak renkleri var. Onarım sırasında bir renk seçmek arzu edilir.

Duvarlar için laminat kullanarak bir yatak odası tasarlarken farklı çözümler vardır. Mobilya veya duvarlarla (veya bir kapı ve zeminle) birlikte renklendirilmiş bir kapak seçebilirsiniz. Bazı durumlarda iç mekanda bir kontrast duvar yaratmak uygun olacaktır.

Tüm duvar koyu renkte bir laminat ile süslendiyse, kalan yüzeyler için hafif kaplamalar seçmek daha iyidir. İç kısımdaki koyu renkli sıva genellikle beyaz laminat ile birleştirilir. Zemin ve duvar bir tonlu bir laminatla bittiğinde, sonsuz bir duygu yaratılır.

Laminat paneller odanın boyutuna bağlı olarak yatay veya dikey olarak yerleştirilir. Yüksek odalar duvarda yatay panellerle daha geniş görünecektir. Tavanı daha yüksek yapmak için, panoları dikey olarak yerleştirmek daha iyidir.

Genellikle laminat yapıştırılmış veya kutu üzerinde olmak üzere iki yoldan birine monte edilir.

Birinci yöntem çok karmaşık değil, daha fazla zaman harcıyor. Bitmiş yüzey sıva veya alçı levha ile düzeltilir. Montajı genellikle alttan başlayın. Paneller arasındaki olası boşlukları yapıştırmak ve işlemek için silikon kullanılabilir.

Kasa üzerine yerleştirirken duvarların pürüzsüzlüğü özellikle önemli değildir. Astar panellerin sabitlendiği ahşap bloklardan oluşur (tırnak yardımıyla). Bazen her iki yöntemi de birleştirirler, oysa paneller tutkalla sabitlenir.

Laminat levhalar, yatak odası da dahil olmak üzere, herhangi bir odanın iç mekanının tasarımıyla denemenizi sağlar. Bu duvar kaplaması dikkat çeker ve odayı dönüştürür. Yatak odası rahat ve daha sıcak olur. Böyle bir odada çok zaman harcamak güzel.

Video, tutkal yardımı ile laminatın duvara sabitlenme sürecini açıkça göstermektedir.

Tüm hakları saklıdır, 14+

Site materyalinin kopyalanması yalnızca sitemize aktif bir bağlantı kurarsanız mümkündür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

72 − = 62