Elleri fotoğrafın güzel bahçeler ve bağlar

100 fotoğraflar: güzel bir tasarım kendi elleriyle bir mutfak bahçesi nasıl yapılır

Güzel bahçe tasarımı bahçe sadece daha çekici ve kullanıcı dostu değil, aynı zamanda daha verimli olmasına yardımcı olacaktır. peyzaj tasarımı Modern eğilimleri sebzeler de çiçekler gibi mükemmel olduğunu iddia ve onlar bizim bahçede bir yıldız olma hakkı hak. Bir sonraki onların dekoratif akrabalarına büyüyen sebze sonucunda - ve hatta tasarımın peyzaj bölümünde ana karakterin işlevlerini üstlenecek için bunları yerinden.

bahçe tasarımı - şimdi yeni doğum yaşanıyor eski bir düşüncedir.

güzel bahçe tasarımı yapmayı öğrenmek ister misiniz? 8 basit teknikler bunu yapmak yardımcı olmak için lüks, sıcaklık ve güzellik ve güzel bahçe dekorasyonu ile doldurdu.

Yetkili tasarım bahçe düşünceli planlama ile başlar. Yatağını yer alacaktır bunun üzerine büyüyecek sebze bahçe, ne olacağını alan karar vermeniz gerekir.

Her zaman değil Bahçenizde büyük, daha kamyoncu genel peyzaj tasarımında önemli bir yere sahip küçük bir sebze bahçesi, eğilimindedir.

2. bahçe tasarımı - mutfak bahçesi güzel olmak olsun.

kelime "bahçe" olan çoğu kişi sebzeli uzun sıkıcı yataktır. Ama bu tek seçenek bahçe tasarımı olmamalıdır. O senin flowerbeds güzelliğine vermez, böylece bahçenizi yapabilirsiniz.

Size bir tavsiye. Kağıt üzerinde icat bahçe yeni bir form, test etmek ilk yılında duygusu yoktur. Hayat kendi ayarlamaları ve yatak şeklini ve bunların sayısını yapabilirsiniz.

3. kağıt üzerinde bahçe tasarımı sabitleyin.

Hatta küçük bir bahçe dikkatli planlama gerektirir.

Sahip olduğunuz kağıda sabittir bahçe, tasarımını önceden çizilmiş, geçerli sezonunda tasarımınızın verimliliğini analiz etmek ve aşağıdaki sezon boyunca bitki ve yeni yatak yeni kombinasyonlarını planlamak için yardımcı olacaktır.

açıkça evinin bahçesinde her tarafını sınırlamak için emin olun. Bu yalnızca o düzgün bir görüntü vermek değil, aynı zamanda bir sonraki aşamada da ekim planlama size yardımcı olmayacaktır. yatak Temizle geometrik hatları, hatta küçük bir alanda düzen ve temizlik duygusu yaratarak, peyzaj tasarımında görsel vurgu oluşturun.

Kendi bahçesinde toprak idealdir değilse, yüksek yatak bu sorunu çözmek için en kolay yoldur. Sebzeler bu modern bir ortamda şaşırtıcı derecede iyi hissediyorum. Yüksek sırtlar zaman ve çaba yatırımlarını şarttır, ancak artık geri düzenli ayıklanması sonra bir boğaz olduğunu fark olduğunda, bir yüz kat geri dönecektir. Tabii ki, mutlaka bütün bahçe zemin üzerinde yol değil.

bir mutfak bahçesi için yüksek yatak ayırma büyük özen gerektiren mahsullerle inde. Yani gücü mümkün olduğunca etkili harcanacak.

geniş yataklar yapmaktan kaçının. Onların tedaviye iyi erişim olması gerekir.

Ama uzun - bu geçiniz. Önemli olan özgürce yolda duran orta ulaşabilir olması.

bahçe tasarımı farklı sürümlerini deneyin ve size rahat olanı seçin.

bahçe tasarımı için 5. Olağandışı seçenekler.

Sitedeki az yer varsa veya tam ölçekli bir bahçe planlaması değilseniz, hemen hemen her yerde bahçenizde olağandışı yatak yapabilirsiniz. yeşillikleri ve domates farklı türde bir yatak yapmak için küçük bir flowerbed yerleştirmek için deneyin.

Ve bu minyatür bahçe konumu nedeniyle çok etkileyici görünüyor.

Ve bu metrekare başına bakımından daha bitkileri büyümeye yardımcı olur.

6. bahçe için bitki seçimi.

bahçede farklı kültürlerin yerleştirme sorunun tek bir cevabı yoktur. Çok sayıda faktör, her şeyden önce, senin iklim bölgesi ve toprak kompozisyonu burada önemli bir rol oynar ve. Ama onların ekim planlarken akılda tutulması gereken basit genel kurallar vardır.

Siteniz konumunu ve yönünü düşünün. Böylece Bitki uzun boylu bitkiler, gölge onların cılız komşuları yoktu.

aydınlatma koşulları da dikkate alarak ayrı bir kültürü sulama. Hesaba tercihlerini almadan, sen alana sahip sevdikleri bitkiler büyümeye onların şartlarını dikte etmek gerekli değildir ve bitkiler. Sen her zaman dikkate sitenizin belirli koşulları alarak, kendi ekim planları ayarlayabilirsiniz. senin terimlerle büyümek için mutlu olacak birçok bitki vardır, inan bana.

bitkiler Burası için en garip bulunur, daha sık sulama gerektirecek kadar almak için değil, her yatak için dikkate sulama rejimi almayı unutmayın.

Aynı yerde iki yıl üst üste birisi kültürü koymayın. Bu, kir tüketir bitki hastalıklarının olasılığını artırır ve verimi azaltır.

Modern sebze bahçesi tasarımının temel prensibi - birleşimidir. Sıkıcı bir salatalık yatak yanına yerleştirilir tek lahana, gelen geleneksel düz yatak fikrini reddeden, sen bahçenizi sanat eserini açabilirsiniz.

Ne kadar sıklıkla biz bahçenin genel yeşilliklerin içinde güzel parlak aksanı ekleyin, havuç ve pancar veya nokta lekeler gibi yeşillik iddiasız kadife çiçeği güzelliği dikkat edersiniz? Işığın bir kıvılcım oluşturarak yeşil bir bahçe içinde çiçekler,. Onlar da yararlı böcekleri çekmek için harika bir yoldur. bahçede bitkilerin doku, renk ve şekil "çizmek" için öğrenerek sebze gerçek çiçek yatak oluşturabilirsiniz.

Ve her zamanki çiçek yatak olarak, bahçenizde tasarımında tamamen yeni bir deneyim kazanmak ve iyi buluntular zevk, hayal güçlerini ifade etmek mümkün olacak.

Hatta yatak küçük uzay birbirini tamamlayıcı olan sebze ve çiçekler, karışımı ile doldurulur ve bitkilerin en canlı tonlar için kazanan bir arka plan olarak hizmet edilebilir.

8. Nasıl bahçede bitkileri birleştirmek.

Ama, tabii, sadece pick up ve bahçe, karışık herşey ekilen edilemez. Bazı kültürler birbirleri ile iyi kombine ve bazı kombinasyonlar kaçınılmalıdır.

Buna ek olarak, sağ mahalle çeşitli hastalıklarda zarar görmesini önlemek ve bazı haşeratı yardımcı olur. Bunu anlamak için Uyumluluk tabloya yardımcı olacaktır.

9. Tasarım süs mutfak bahçesi.

Aralarında bahçe bitkileri birleştirebilirsiniz sadece. Moda tasarımı dekoratif bahçe başarıyla çiçeklerle sebze birleştirerek.

Geleneksel kırsal bahçe daima renkler ve dokular, birleştirilir ve rahat yatak ve yatak mutlu isyan olduğunu. domates ve biber gibi birçok sebze, kendileri dekoratif olmakla birlikte, diğer sebze türleri çiçek bir veya iki tip eklenmesi parlak renklerin gerekli varlığını sağlamak mümkün olacak.

Eğer bahçede ızgara yemek pişirmek için seviyorsanız neden birlikte gerekli baharat koymak değil. sebze ve süs çimleri bu renkli karışım sizin veranda veya gazebo yeniden canlandıracak.

çiçekler ile sebze Bir mahalle senin yatak özellikle çekici hale getirecek ve kırpma incitmedi. Yani bütün bir kompozisyon, lezzetli faydalı ve güzel oluşturabilirsiniz.

bahçe tasarımı - doğa güzelliği ile etkileşiminin yaşayan bir süreçtir. Deney! Bir şey sizin hayal ve arzu bağlıdır ve bir şey bitkiler kendilerini isteyecektir.

süs çimleri ve çiçekleri ile birlikte sadece sebze veya sebze yetiştirmek Muhteşem bakımlı bahçe, bizim hayranlığa layık herhangi yazlık yapar. Eğer bahçenizde bahçe tasarımı deneme çalıştı mı? aşağıdaki yorum bölümünde bu konuda bilgi verin!

resimlerde ve fotoğraflarda kendi elleriyle bahçe tasarımı ve bahçe

En az bulunur Herkes Küçük bir banliyö alanı, O cennet kendi parçası üzerinde yeniden canlandırmak istiyor. Ama peyzaj tasarımcısı fonlar yapmak istiyorum çalışmak için her zaman yeterli ve eldir. Sonra bir peyzaj tasarımcısı olarak kendinizi denemelisiniz. başa çıkamaz korkusu mu? Bana inanın, kimse sadece denemek ve tüm görünüyordu kadar zor olmadığını görmek için bir peyzaj tasarımcısı doğdu!

 1. , Çizin Katılım Planı yazmaka. elementlerin çeşitli inşaat ürünleri mağazaları ve bitkilerin geniş bir yelpazede her çırak sihirbazı savunmasız yakalandı. Senin görevin yazmak veya kağıt sitede görmek istiyorum unsurları üzerinde çekmektir. Başını katılır hepsi yazma - küçük çeşme ya da bahçe cini, bahçe veya meyve bahçesi olsun. Bu yüzden ana fikri belirlemek için daha kolay olacaktır;
 2. alanını kontrol edin. düzgün bahçe arsa öğeleri dağıtmak için, onun yeteneklerini ve zayıflıklarını bilmek gereklidir - en rüzgarlı hangi kısmının, bazı güneş, yamaçlar ve asansörler olsun. Örneğin, bir çardak rüzgar "yürüyüş" gibi yaygın olmayan bir güneşli bir yerdedir inşa etmek daha iyidir;
 3. Adım adım. Temel fikir belirlendikten sonra, sıkı bir çalışmaya almak için sabırsızlanıyorum, ama acele ve aşırı efor rüya engel haline gelebilir olamaz. İlk günlerde çok çalışmaya ve daha sonra arzu ve çaba harcanan nasıl fark edebilirsiniz. Ne yapmalı? Bölgeyi, yazlıklar temizleyerek başlayın dikim meşgul ve ardından görevin büyüklüğü geçin;
 4. Botanik - aynı zamanda bir art. çalıları, ağaçları ve diğer bitki örtüsü dikimi önce - kendi özelliklerini incelemek: koşullar, bu büyüdü için ne kadar uzun sürdüğünü nasıl olduğunu - bu fikirler doğrultusunda uyum yaratmak yardımcı olacaktır;
 5. Açık çizgiler. Eğer aristokrat / klasik tarzda bir bahçe sizi geometrik şekillerle oynarsa büyük olacak oluşturmak isterseniz - bazı pist etrafında kesin çizgilerle rakamlar koymak, üçgen ya da oval altında çalıları kesip;
 6. Her gün. , Veren güzel, ama aynı zamanda bir mobil, kullanıcı dostu sadece olmalıdır unutmayın. Bütün komşular, çok ilgi değil destekçisi için Ferris üzerinde büyük koloniye sahip bir gazebo dik eğer Kendine rahatsız hissedeceksiniz.

Ne küçük bir bölümünü olur?

Ben maksimum faydaya ile organize mümkün olmayacaktır korkuyor küçük yama, var mı? Önemli değil. peyzaj tasarımı, sen görsel tam olarak yararlanmak için arazi artırmaya yardımcı olacaktır ilginç bir çok şey bulacaksınız.

Zonlu alan bu tavsiye yardımcı olacaktır:

 • , Güneş ışığı tadını kuzey tarafına yerleştirin olabilir mümkün olduğunca uzun bitki örtüsüne;
 • Siteniz bir üniforma manzara değilse, vadide balkon, tezgah koymak ve cepheleri bahçe ve bahçe için bırakın;
 • gazebo veya teras koymak için karar verdiğinde ardı edecek parti, düşünmek takmak;
 • Garaj, yanları açık garaj çıkışına yakın olmalıdır.

Görsel kısmını artırmak için bitkilerin dikim gibi:

 • her şeyde titiz geometrik şekillerden kaçının. Evet, onlar damat, aristokrasi tür vermek, ama biz bu açık hatları görsel olarak dar toprakları unutmamak gerekir. Hatta parçayı yapmayı deneyin bir hafif yuvarlanmış, kıvrımlı;
 • değil kesinlikle dikey ya da yatay ve tutarsızlık herhangi bitkiyi Bitki. oval dikilmiştir iyi bitkiler, bir daire bakar mısın;
 • Ağaçlar bahçesinde farklı yerlerinde dönüşümlü peş peşe koymak ve kalkmayın;
 • tüm görünüyordu sığdırmak için incelikle otgorodku renkli plastik şişeler, lastikler, dosochek yapılabilir duruyordu.

Bahçe çit küçük, çok hantal olmayın, kurullarının düzgün çit iyi çözüm olacaktır.

Nasıl bir bahçe ve bahçe ile arazi 15 dönüm alanı düzenlemek için?

O 15 dönüm olduğunu hatırlamakta yarar var - uzay uygun örgütlenme ihtiyacı dolayısıyla dikdörtgen bölgedir. Bir ev, garaj, kiler - kendin siteyi meşgul önce, ana binaların yerini planlamak gerekir. onlar zaten varsa, onların tarzı üzerine inşa veya biraz ahenkli bir kombinasyon için inşaat modifiye edebilir.

Üç temel stilleri vardır:

 1. Geometrik. sıkı ve net çizgilerle altında yürütülen tüm binaların yanı sıra dikim. Örneğin bitkiler, birbirine göre yatay veya dikey olarak ekilir. Konturlu hatları balkon ve yüzme havuzları ve rezervuarların için geçerlidir;
 2. Ücretsiz stili. üniform olmayan kabartma, alanları için uygundur. Her şey, parçaları dahil, sıkı geometrik formlar temin edilir manzara vurgulayan yuvarlak hatlarını kıvrımlı gelmiştir;
 3. Kombine stili. Düz kısım durumda, olup muntazam olarak kullanılır. Kombine dolambaçlı ve uzun hatlar. Örneğin, yol dolambaçlı olabilir, ama bir çitin etrafında kesin hatları daha doğru ve toplanan yapacaktır.

Eğer izin verilmemelidir Başlıca hatalar:

 • mükemmel düz ve tüm alan içinden geçen izlemek vermeyin. Eğer sadece görsel kısmını azaltmak Yani, yanında böyle bir bölüm çok dağınık görünüyor. Yeri onu çalılar tarafından paylaşıldı, çiçekler daha düzgün yapılmış;
 • kanalizasyon sisteminin özen gösterin. seviye kanalizasyon büyük eğim dik ve basamaklı;
 • sulama sistemi düzenleyin. Pompaların, hortumlar - - başka şeyler yapılmalıydı Kara sıklıkla yamacında yer almaktadır sulama ekipmanları, çünkü kurutma daha yatkındır.

Nasıl bahçeye yataklar ve giriş düzenlemek?

Önceki kayıt sitesine bakmak gerekir, onu hazırlamıştı

 • enkaz ve yabancı nesneler varsa kaldırın tüm yabani otları çıkartın;
 • Bir iniş seç bitkiler iyi büyüyecek hangi arzu güneşli, rüzgarsız alandır;
 • seçtiyseniz bölge kuvvetle da ışığı engeller koydukları, daha da önemlisi küçük bir ahşap çit, çalılar veya diğer büyük bitkiler, onu korumak için, rüzgarların tarafından saldırıya uğrar.

Temiz ve bakımlı çiçek yatak yapacaktır için birbirinden çit satırlar. onları kullanabilirsiniz gibi:

satırlar mutlaka dikdörtgen olmayan veya kare, üçgen şeklinde panolardan gömme edilebilir ve favori bitkiler ile doldurun.

Başlangıçta geometrik şekillerle oyun bakacağız. Örneğin, bir çember şeklinde başka bir bitki tat üçgen çitler bir daire içinde peonies, zambak ya da başka çiçek ve onlara yakın dikilebilir. Henüz hiç kimse vardı gelişmiş yataklar - dikimleri arasındaki boşluk mineral, beyaz taş veya çakıl dolgu.

çiçek ve sebze kompozisyon ilginç geçişi oluşturabilir. sanat eseri olan - Zili büyüdüğü arasındaki zamudrennye rakam, havuç bile bir satır icat etmek gerekmez. Daha önce bazı sebze ile kombine ne çiçekler, okudum eğer Tabii ki, bu daha iyidir.

 • Maydanoz ve fesleğen, sarımsak, domates, marul - nergis;
 • Brokoli - Nasturtium;
 • Dolmalık biber, bezelye, fasulye, dereotu - Marigold;
 • Bezelye, fasulye, soğan ve keten - Şakayık;
 • Baklagiller, soğan, sarımsak, havuç - Mack;
 • Pancar, marul, bezelye, karnabahar ve lahana - Gül;
 • Lahana, soğan - karanfil;
 • gül Lavanta, haşhaş, karma türler - kekik çilekler.

Güzel bahçe, fotoğrafın üzerindeki bahçe yazlık

Varyant tasarım yataklar.

bahçede rahat bir köşe olan kendi çağrısına rağmen çok pahalı değil, zaten sitede eski ağlayan söğüt ve doğal çim varsa.

çiçekli yatak, düşünce merkezli iz düzeni için Koruma ve sebze anında peyzaj tasarımına sıradan bir bahçe dönüşümü.

yatak veya çiçek yataklar tuğla bahçe duvarı pahalı bakmak ve tüm peyzaj için sesi ayarlamak mümkün.

Küçük bir bölümü dahi sinsi geometrik şeklin kullanımı, maksimum programı ile kullanılabilir.

uzayın düzenlemesi Basamaklı, küçük araziler yerden tasarruf yardımcı olur. Ayrıca yükseltilmiş kısımlarına büyük.

videbloga "Ülke Masters" tavsiye - güzel bir bahçe nasıl yapılır

Kendi elleriyle bahçesi Tasarım: 100 fotoğraf

Güzel bahçe tasarımı bahçe sadece daha çekici ve kullanıcı dostu değil, aynı zamanda daha verimli olmasına yardımcı olacaktır. peyzaj tasarımı Modern eğilimleri sebzeler de çiçekler gibi mükemmel olduğunu iddia ve onlar bizim bahçede bir yıldız olma hakkı hak. Bir sonraki onların dekoratif akrabalarına büyüyen sebze sonucunda - ve hatta tasarımın peyzaj bölümünde ana karakterin işlevlerini üstlenecek için bunları yerinden.

bahçe tasarımı - şimdi yeni doğum yaşanıyor eski bir düşüncedir. Sebze bahçesi hep geleneksel yazlık ve Fransız bahçeleri sitenin dekorasyon bir parçası olmuştur. Ve şimdi, dünyanın en iyi bahçelerde her zaman uyum içinde sebze, çilek ve çiçek birleştiren bahçeleri, bulacaksınız.

güzel bahçe tasarımı yapmayı öğrenmek ister misiniz? 8 basit teknikler bunu yapmak yardımcı olmak için lüks, sıcaklık ve güzellik ve güzel bahçe dekorasyonu ile doldurdu.

Yetkili tasarım bahçe düşünceli planlama ile başlar. Yatağını yer alacaktır bunun üzerine büyüyecek sebze bahçe, ne olacağını alan karar vermeniz gerekir.

Her zaman değil Bahçenizde büyük, daha kamyoncu genel peyzaj tasarımında önemli bir yere sahip küçük bir sebze bahçesi, eğilimindedir.

2. bahçe tasarımı - mutfak bahçesi güzel olmak olsun.

kelime "bahçe" olan çoğu kişi sebzeli uzun sıkıcı yataktır. Ama bu tek seçenek bahçe tasarımı olmamalıdır.

O senin flowerbeds güzelliğine vermez, böylece bahçenizi yapabilirsiniz.

Size bir tavsiye. Kağıt üzerinde icat bahçe yeni bir form, test etmek ilk yılında duygusu yoktur. Hayat kendi ayarlamaları ve yatak şeklini ve bunların sayısını yapabilirsiniz.

3. kağıt üzerinde bahçe tasarımı sabitleyin.

Hatta küçük bir bahçe dikkatli planlama gerektirir.

Sahip olduğunuz kağıda sabittir bahçe, tasarımını önceden çizilmiş, geçerli sezonunda tasarımınızın verimliliğini analiz etmek ve aşağıdaki sezon boyunca bitki ve yeni yatak yeni kombinasyonlarını planlamak için yardımcı olacaktır.

açıkça evinin bahçesinde her tarafını sınırlamak için emin olun. Bu yalnızca o düzgün bir görüntü vermek değil, aynı zamanda bir sonraki aşamada da ekim planlama size yardımcı olmayacaktır.

yatak Temizle geometrik hatları, hatta küçük bir alanda düzen ve temizlik duygusu yaratarak, peyzaj tasarımında görsel vurgu oluşturun.

Kendi bahçesinde toprak idealdir değilse, yüksek yatak bu sorunu çözmek için en kolay yoldur. Sebzeler bu modern bir ortamda şaşırtıcı derecede iyi hissediyorum.

Yüksek sırtlar zaman ve çaba yatırımlarını şarttır, ancak artık geri düzenli ayıklanması sonra bir boğaz olduğunu fark olduğunda, bir yüz kat geri dönecektir. Tabii ki, mutlaka bütün bahçe zemin üzerinde yol değil.

bir mutfak bahçesi için yüksek yatak ayırma büyük özen gerektiren mahsullerle inde. Yani gücü mümkün olduğunca etkili harcanacak.

geniş yataklar yapmaktan kaçının. Onların tedaviye iyi erişim olması gerekir.

Ama uzun - bu geçiniz. Önemli olan özgürce yolda duran orta ulaşabilir olması.

bahçe tasarımı için 5. Olağandışı seçenekler.

Sitedeki az yer varsa veya tam ölçekli bir bahçe planlaması değilseniz, hemen hemen her yerde bahçenizde olağandışı yatak yapabilirsiniz. yeşillikleri ve domates farklı türde bir yatak yapmak için küçük bir flowerbed yerleştirmek için deneyin.

Ve bu minyatür bahçe konumu nedeniyle çok etkileyici görünüyor.

Ve bu metrekare başına bakımından daha bitkileri büyümeye yardımcı olur.

5. bahçe için bitki seçimi.

bahçede farklı kültürlerin yerleştirme sorunun tek bir cevabı yoktur. Çok sayıda faktör, her şeyden önce, senin iklim bölgesi ve toprak kompozisyonu burada önemli bir rol oynar ve. Ama onların ekim planlarken akılda tutulması gereken basit genel kurallar vardır.

Siteniz konumunu ve yönünü düşünün. Böylece Bitki uzun boylu bitkiler, gölge onların cılız komşuları yoktu.

aydınlatma koşulları da dikkate alarak ayrı bir kültürü sulama. Hesaba tercihlerini almadan, sen alana sahip sevdikleri bitkiler büyümeye onların şartlarını dikte etmek gerekli değildir ve bitkiler.

Sen her zaman dikkate sitenizin belirli koşulları alarak, kendi ekim planları ayarlayabilirsiniz. senin terimlerle büyümek için mutlu olacak birçok bitki vardır, inan bana.

bitkiler Burası için en garip bulunur, daha sık sulama gerektirecek kadar almak için değil, her yatak için dikkate sulama rejimi almayı unutmayın.

Aynı yerde iki yıl üst üste birisi kültürü koymayın. Bu, kir tüketir bitki hastalıklarının olasılığını artırır ve verimi azaltır.

Modern sebze bahçesi tasarımının temel prensibi - birleşimidir. Sıkıcı bir salatalık yatak yanına yerleştirilir tek lahana, gelen geleneksel düz yatak fikrini reddeden, sen bahçenizi sanat eserini açabilirsiniz.

Ne kadar sıklıkla biz bahçenin genel yeşilliklerin içinde güzel parlak aksanı ekleyin, havuç ve pancar veya nokta lekeler gibi yeşillik iddiasız kadife çiçeği güzelliği dikkat edersiniz?

Işığın bir kıvılcım oluşturarak yeşil bir bahçe içinde çiçekler,. Onlar da yararlı böcekleri çekmek için harika bir yoldur. bahçede bitkilerin doku, renk ve şekil "çizmek" için öğrenerek sebze gerçek çiçek yatak oluşturabilirsiniz.

Ve her zamanki çiçek yatak olarak, bahçenizde tasarımında tamamen yeni bir deneyim kazanmak ve iyi buluntular zevk, hayal güçlerini ifade etmek mümkün olacak.

Hatta yatak küçük uzay birbirini tamamlayıcı olan sebze ve çiçekler, karışımı ile doldurulur ve bitkilerin en canlı tonlar için kazanan bir arka plan olarak hizmet edilebilir.

7. Nasıl bahçede bitkileri birleştirmek.

Ama, tabii, sadece pick up ve bahçe, karışık herşey ekilen edilemez. Bazı kültürler birbirleri ile iyi kombine ve bazı kombinasyonlar kaçınılmalıdır.

Buna ek olarak, sağ mahalle çeşitli hastalıklarda zarar görmesini önlemek ve bazı haşeratı yardımcı olur. Bunu anlamak için Uyumluluk tabloya yardımcı olacaktır.

8. Tasarım süs mutfak bahçesi.

Aralarında bahçe bitkileri birleştirebilirsiniz sadece. Moda tasarımı dekoratif bahçe başarıyla çiçeklerle sebze birleştirerek.

Geleneksel kırsal bahçe daima renkler ve dokular, birleştirilir ve rahat yatak ve yatak mutlu isyan olduğunu. domates ve biber gibi birçok sebze, kendileri dekoratif olmakla birlikte, diğer sebze türleri çiçek bir veya iki tip eklenmesi parlak renklerin gerekli varlığını sağlamak mümkün olacak.

Eğer bahçede ızgara yemek pişirmek için seviyorsanız neden birlikte gerekli baharat koymak değil. sebze ve süs çimleri bu renkli karışım sizin veranda veya gazebo yeniden canlandıracak.

çiçekler ile sebze Bir mahalle senin yatak özellikle çekici hale getirecek ve kırpma incitmedi. Yani bütün bir kompozisyon, lezzetli faydalı ve güzel oluşturabilirsiniz.

bahçe tasarımı - doğa güzelliği ile etkileşiminin yaşayan bir süreçtir. Deney! Bir şey sizin hayal ve arzu bağlıdır ve bir şey bitkiler kendilerini isteyecektir.

süs çimleri ve çiçekleri ile birlikte sadece sebze veya sebze yetiştirmek Muhteşem bakımlı bahçe, bizim hayranlığa layık herhangi yazlık yapar. Eğer bahçenizde bahçe tasarımı deneme çalıştı mı? aşağıdaki yorum bölümünde bu konuda bilgi verin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 7 =