Mutfak fotoğrafını sandalyeleri

33 fotoğraf şık yemek grupları: Mutfakta özgün masa ve sandalyeler nasıl seçilir

mutfak tasarımı bir tasarımcı olmuştur olduğunda, iç tüm bileşenleri aynı tarzda muhafaza ve onarım başlamadan önce pick up edilir. Organik olarak yeni mobilyalar uyacak düzgün boyut, stil, şekil ile yanlış olması değil, uzay planı,: Mevcut bir odaya kulaklıkları seçmek gerekir güçlükler ortaya çıkmaktadır. seçenekler çeşitli genellikle şaşkın: Mutfak için parlak tasarımcı yemek masaları ve sandalyeler satın almak veya ahşaptan yapılmış klasik bir set ile konfor, temizlik, ısı özel bir atmosfer yaratmak için?

Tablo ve şık bir mutfak ve yemek alanı için sandalyeler ↑

Büyük mutfak - fonksiyonel çalışma ve rahat yemek alanı yaratmak için en büyük fırsattır. Yeterli alan her form için mutfak masa ve sandalyeler seçmenize olanak verir. mutfak ve yemek odası birleştirmek için bile sınırlı alan stüdyolarında mümkündür.

Formun Mutlak uyum ve net imar tesislerinde

yemek seti seçmek için 3 kural:

 • mobilya ve oda tasarım geri kalanı ile Üslup uyumluluğu. yüksek teknoloji bir örnek: vinil döşemeli bir metal masa üstü ve sandalyeler ile tablo barstoyka - fotoğrafta.

 • alan kavramına renk ve şekil uyumluluk. Klasik iç parlak gösterişli renkler tahammül edemez. Provence sütün renginin parlak, pastel, sessiz gölge seçilmesini gerektirir. modern bir tarzda rahat bir oda için mükemmel Parlak mutfak masa ve sandalyeler.

 • Uygun imar. Açıkça yemek ve çalışma alanları bölmek için gereklidir: oda darmadağın mobilya bakmayacak, her detay dikkat çekiyor.

masa şekillerin doğru seçim radikal mekan algısını değiştirebilir. Yuvarlak yemek herhangi bir tatil akşamı yapacaktır yemek alanının merkezinde mutfakta masa ve oda - rahat.

Asgari dekor, yuvarlak masa ve sandalyeler bir gölge - tat şekillenme

Herhangi iç uygun Dikdörtgen masa, o evrenseldir. Form görsel en yararlı alan sağlayan, oda uzunluğunu artırır.

Oval katlanır masa, zarif görünen bir kompakt yuvarlak masa dönüşüyor, katlanmış az yer kaplar.

döşemeli ahşap ve sandalyeler gelen mutfak için Oval masa

Kare - büyük şekil, tablo 4 kişilik küçük bir aile için düzenli karşılıyorsa. fonksiyonel ve vurgu sade ve modern iç mekan ile uyum içinde.

değil karmaşık bir görev - Doğru boyutu seçin. Biz masada rahat bir kendini bilme için bir kişinin en fazla 70 cm yatay yüzey olması gerektiğini hatırlamalıyız. En azından -. 55 cm masa mutfak mobilya çalışma yüzeyine çok yakın, duvara karşı ayağa olmamalıdır. 2.6 x 2.6 m - 4 kişi 2.4 bir alan izole etmek için ayarlamak için kullanılır.

2.5 x 3.8 metre alan üzerinde rahatça 8 kişi konaklayabilir: dar oda dikdörtgen masa koymak için daha iyidir.

Malzeme mutfak setleri üretim ↑

Noble doğal ahşap - lüks mutfak mobilyası üretimi için en çok talep materyal.

Lüks vernikli pahalı bir kumaş döşeme ahşap masa ve mutfak sandalyeleri iç dönüşümü

Katı ahşap setleri Avantajları:

 • Doğallık ve çevre dostu.
 • Dayanıklılık.
 • renkler seçimler, dokular, şekiller zenginliği.

ahşap yüzeyler dezavantajları:

 • Ayrıntılı bir bakım ve sıcaklığın bakım, sabit nem.
 • Vernikli güncellemeniz gerekir.
 • Hatta en zor çeşitleri mekanik hasarlara karşı korunmalıdır.

Ağaç hemen her tarz mobilya taban malzeme ve bitirme olarak kullanılabilir. Tasarımcılar bir başyapıt haline mobilya sıradan bir parçası açabilirsiniz ilginç fikirler sunuyoruz.

Ahşap ve altın ışık kumaş kombinasyonu

Cilalı masa üstü ve mat lake - Bu setin vurgulamak. sandalyeler ilginç formu: yerine klasik bacakların - katı kavisli kaburgalar

cam yüzeye sahip Yemek masaları klasik ahşap popülerlik aşağı değildir. cam, bir ayırıcı bir avantajı, orada - yüzey, kolay temizlenebilir, yüksek sıcaklık korkar değildir. küçük çocuklu aileler cam masa oval veya yuvarlak üst, hiçbir keskin köşeler seçmelidir.

Böyle bir model küçük daire ve bir kır evi için bir yemek masası mükemmel

akrilik, plastik, metal, ahşap: cam mükemmel diğer malzemeler ile bir araya getirilmektedir.

Tablo ve büyük mutfak sandalyeleri

cam, nikel ve parlak plastikten Seti tekno tarzında abartılı çözümlerin fanlar teşekkür ederiz. Hassas geometri, saf renk ve fikirlerin özgünlüğü odasının merkezi bu kit yapmak.

Tablo - kanepe, masa üstü - buzlu cam

Renk: Olağanüstü mutfağı ↑ parlak setleri

Nasıl mutfak en çarpıcı hale sıkıcı monotonluğu seyreltmek ve bütün aile için favori bir yer için? Beyaz ile birlikte birkaç mevsim alakalı parlak, neon renkler için. sulu meyve tonları, renk, ıhlamur, sarı - Bir moda. fotoğraf - Parlak, koyu renklerde mutfak masa ve sandalyeler şık.

Beyaz, gri ve kireç - bahar ruh hali emniyete

Ağırlıksız plastik sandalyeler, parlak cephesi ile birlikte beyaz parlak tablo, avizeler ve fayans eşleşecek.

Parlak güneşli renkler ve basit şekiller: parlak bir kombinasyon. Şeffaf plastik sandalyeler, beyaz masa üstü dekor ve doymuş turuncu renkte.

kırmızı ve siyah döşeme ile uyum içinde Saydam renkli, neredeyse siyah cam. Beyaz zemin üzerine koyu ve aydınlık bir yemek grubu: oyun Kontrast.

Renksiz demode olmadı. palet ve şık tasarım gri-beyaz-siyah - zarif ve pahalı.

Buzlu bir metal, siyah vinil, parlak cam taban

Mutfak ada: çok amaçlı yemek masaları ↑

şık ve çok fonksiyonlu mutfak ada düzenlemek için, bütün daire mutfağa çevirmek gerekli değildir. Mobilya üreticileri modüler koleksiyonların bir parçası olarak orta ölçekli tesisler için kompakt çözümler sunuyoruz.

yan yüzeyi gömülü fırın, şeffaf plastik bir tezgah kompakt mutfak alanı ekler

klasik tasarım mutfak ada - çok fonksiyonlu bir tablodur. Masa üstü bir çalışma, bir yemek yüzeyi veya çubuk olarak da kullanılabilir.

mutfak için böyle bir tablo yüksek bartaburelerimi seçmeliyim

Mütevazı renkler ve fikirlerin tazelik: büyük odada iki adalar. Temel - ocak ve tezgah, lavabo. Yemek - tam temel form olarak aynı, ancak mutlak şeffaflık içinde rahatsız edici dikkat etmeden görünmez kalır.

küçük mutfak ↑ için orijinal masa ve sandalyeler

Küçük bir oda sadece 5 metrekare olsa bile, rahat bir yemek alanı ile tam bir mutfak dönüştürülebilir. mekanın organizasyonu ilkeleri:

 1. yığılmış duvar dolapları - düşey düzlemde en olun.
 2. çalışma yüzeyi tamamlamak için duvarların tüm uzunluğunu çevirin.
 3. tablo transformatörler, kayma yüzeyine: çok fonksiyonlu parçaları seçin.

Bir niş mükemmel uyum: Tüm duvar kullanılan çalışma yüzeyi bir tablo ile hizalanmış, uzun boylu ve dar sandalyeler çok yer kaplar yok

küçük mekanlar için masalar Dönüşüm ↑

Bu dönüşüm yüzeyler için - grubu. çok küçük bir oda içinde yemek grubu dekoratif radyatör kapağını açmak, çalışma masa kulaklık altındaki tam gizlemek tablo izin kaldırma düzeneklerinde, sürgülü, geri çekilebilir kullanılır.

Bir kutuda gizlenmiş Geri çekilebilir Tezgah,

tekerlekli çekmeceli masa - kolaylık sağlıyor: boş alan çok şey var ve lastik tekerlekler zemine zarar vermez.

Çok küçük mutfak? bar benzeyen Tablo özel bir kılavuz girinti içinde hareket eder. döşemeli bankta - Yerine sandalye.

tasarım yemek seti Katlanabilir

Kompakt mutfaklarda Klasik kümeler ↑

çok az boşluk olduğunda, standart dışı ürünlerin klasik yemek setini monte etmek mümkündür.

Büyük bir parti için tam bir tabloya dönüşür Kompakt sehpa

kayar kısım savurgan beyaz dar masa

katlanmamış şekilde geniş saklama kutuları içinde

Barlar da dar küçük odalarda alakalı

Geniş bir odada bir rüya mutfak oluşturmak için çok daha kolaydır: Büyük alanlar sağduyulu üslup hataları yapacaktır. Birkaç metrekare gerekli tüm şeylerle bir yer bulun - son derece zordur. Bu nedenle, küçük mutfaklar sahipleri profesyonel tasarımcı danışmak tavsiye ve yemek grubu temel mobilyalar ile tamamlandı bireysel boyutu emretti.

o mütevazı alanı varsa mutfak için masa seçilmesi zor bir görev olabilir. Sen iç sadece üslup çözüm güdümlü gerekecektir.

Küçük bir mutfak için mutfak masa - fotoğraf örnekleri ile uzayın ayrıntıları ve kuruluşları seçme

Her ev kadını daha mutfak alanı, rahat ve fonksiyonel oda olacağını bilir. Ama ne yazık ki, küçük mutfaklar genellikle daire bulunur.

iç tasarım fotoğrafları: Küçük bir mutfak rahat ve güzel yapmak nasıl

Taban lambaları, duvar lambaları, avizeler, masa lambaları ve makyaj lambası hayatımızı daha parlak ve daha neşeli olun. Düzgün yönlendirilmiş ışık olumlu iç onurunu vurgulamak. .

hurda malzemelerden mutfağa orijinal bir lamba nasıl yapılır

Ne kadar yeni bir mutfak harcamak istediğiniz?

Toplam Oy: 3438

mutfak ve oturma oda iç sandalyeler: 50 çağdaş fotoğraf ve fikirler

Sandalye - sahiplerinin tadı hakkında çok şey söylüyor iç, ayrılmaz bir parçası. Bir ev dekorasyon olabilir ve tamamen oda tarzı yok edebilir. Nasıl modern tasarımı için doğru sandalyeyi seçebilirim?

iç bir sandalye: özellikleri ve tasarım özellikleri

türleri ve sandalyeler formlarının mevcut çeşitli üç ana gruba ayrılabilir:

Her koltuğu bir yol ya da bir başka koltuk ve geri bağlı olan bir bacak sahiptir - bu dışkıdan ana fark vardır. Bar daha boy ve yarım sandalye kol dayama sahiptir. Bir sandalye-sandalye normal olarak, özellikle küçük oda, tam uzunlukta sandalye değiştirilmesi, tek bir nesne olarak iç kullanılır.

Doğru boyutu belirlemek için, doğrudan seçilen üründe oturmak en iyisidir, ancak yönlendirilebilecek genel seçim biçimleri vardır. Satın almadan önce nelere dikkat etmeliyim?

 • Yükseklik. Oturan adamın ayağı yerde olmalı ve dizleri dik açıdan eğilmelidir. Uzun boylu ve çok küçük insanlara farklı yükseklikteki sandalyelere ihtiyaçları vardır. Büyük ailelerde ayarlanabilir koltuk yüksekliğini, örneğin bir gaz kaldırma mekanizması kullanarak kullanmak uygun olur.
 • Derinliği. Ayakların uzunluğu da herkes için farklıdır. Kötü, eğer koltuğun kenarı popliteal fossaya dayanıyorsa. Kural olarak, derinlik en az 45 cm olmalıdır.
 • Genişliği. sakıncalı, yani koltuğun optimum genişlik - - komple insan çok dar sandalyeler için. Onun apartmanın iç tarafı için bir sandalye-koltuk satın en az 40 cm ise, yetersiz ise kol dayama arasındaki genişlik sınırladığını unutmayın, konfor uğrar.
 • Rijitlik. Koltuk sert, yarı yumuşak veya yumuşak olabilir. Yarı yumuşak koltukta oturan "pillow9raquo"; yaklaşık 4 cm kalınlıkta, kumaş veya deri ile kaplı, yumuşak, yastık kalınlığı 4 cm'den fazla, yay bloğuyla veya olmadan, sert bir yumuşatıcı bir yastık içermez.

Çok hafif koltuklar, hareket etmeleri, masanın altına kaymaları ve altından çıkmaları kolaydır ve bu kesinlikle yararlı bir kalitedir. Bununla birlikte, ağır varyasyonlar çok daha sağlam görünüyorlar ve iç ağırlığı hem kelimenin tam anlamıyla hem de mecazi olarak vermektedirler. Buna ek olarak, daha güvenlidirler - düşmeleri neredeyse imkânsızdır, sallanamazlar, ki bu özellikle çocuklu aileler için önemlidir.

İpucu: Sandalyenin arka kısmı herhangi bir yükseklik olabilir, ancak sırtınızı desteklemek için asıl amacı olan konforlu olmalı ve ana amacını gerçekleştirmelidir.

Tasarım özellikleri, üretilen modellerin iki ana tipe bölünmesine olanak tanır:

Buna ek olarak, depolama kapasiteleri farklıdır:

Tek parça sandalyeler en alışılmış seçenektir, oldukça geniş dairelerde kullanışlıdır. Yerden tasarruf etmek için gerekli olan küçük daireler, katlanabilen katlanabilir sandalyeleri veya bir kiler ya da balkonda istiflenip temizlenebilmek için daha iyidir.

Gücü, güvenilirliği ve nasıl görüneceği, sandalyeyi oluşturmak için hangi malzemenin kullanıldığına bağlıdır. Ama sonuçta, mobilya parçasını öncelikle dairenin iç bölümüne nasıl baktığına göre seçiyoruz.

Herhangi bir evin içindede bulunan ahşap sandalyeler ona sağlamlık ve sağlamlık kazandıracaktır. Doğal ahşabın rengi ve dokusu hemen her stile uyacak ve özel bir sıcaklık ve rahatlık atmosferi yaratacaktır. Üç tür var:

 • marangozluk (düz ahşap parçalarından yapılmış);
 • bükülmüş (tahta, belirli bir şekilde, örneğin Viyana gibi yumuşak bir şekil verilmiş);
 • yapıştırılmış (değerli ağaç türlerinden kaplamadan).

Ürünün fiyatı ahşap türüne ve üretim yöntemine bağlıdır. Ağaçtan mümkün olan her türlü sandalyeyi yapın.

Bu çok sağlam ve dayanıklı bir malzemedir, genellikle ahşap veya plastik ile kombinasyon halinde kullanılır, böylece koltuklar oluşturur veya bir minder ile bir all-metal ürün tedarik eder. Metal köşeler, borular, profil veya dövme elemanları temel olarak kullanılabilir. Provence stilinin iç kısmında dövülmüş metal sandalyeler sadeliğini ve aynı zamanda gelişmişliği vurgularlar. Krom metal parçalardan sandalyeler minimalizm ve yüksek teknoloji stillerine uyacak.

Altmışlı yılların başından beri bu materyal giderek popülarite kazanmakta ve yeni türlerinin keşfiyle bu popülerlik sadece büyümektedir. Sağlam, dayanıklı, solmayan, herhangi bir renkte boyalı plastik sandalyeler "başladı 9raquo; kafeterya ve oteller için ekipman olarak, şimdi de kazandık ve daireler.

Plastikten bir başka avantaj da camı taklit edebilmesidir. İç mekandaki şeffaf sandalyeler, odanın hacmini sarmalamak istemediğiniz durumlarda kullanılır - neredeyse görünmezdirler ve aynı zamanda rahattırlar. Onların yardımıyla ilginç dekoratif efektler elde edebilirsiniz.

Hasır sandalyeler bir takım özelliklere sahiptir. Çok hafiftir, koltukları nazikçe ilkbahar, rahat bir uyum sağlar. Rusya'da bu tür sandalyeler söğütten dokundu, ucuzdu ve herkese açıktı. Gerekirse, bir sandalye veya hatta bir koltuk bağımsız olarak dokunabilir ve dokunulabilir.

Şimdi hasır sandalyeleri "köy 9raquo'nun zorunlu unsurlarından biri haline geldi; iç mekan stilleri ve büyük beğeni kazandı - büyük şehirlerin "taş ormanda" doğayı hatırlama fırsatı. Sentetik malzemelerin sandalyeleri ve sandalyeleri popülerlik kazanıyor - oturup rahat ve keyif veriyorlar ve söğüt ve rattan çubuklarının aksine kıyafetlere yapışmıyorlar.

Birçok modelde, farklı malzemelerden oluşan bir kombinasyon bulabilirsiniz, örneğin taban ve bacaklar metalden yapılabilir ve koltuk - plastik veya ahşaptan yapılabilir.

İç mekanlarda sandalyeler

Sandalyenin görünümü nereye koyacağınıza göre belirlenir. Yemek odası, mutfak, balkon, yatak odası, çocuk - her yerde bu tanıdık mobilya parçası için bir yer var ve her yerde farklı olacak. Mutfağın içindeki sandalyeler, yüksek sıcaklık ve neme dayanıklı olmalı, yıkanmaları ve güçlü olması kolaydır. Yumuşak ve yumuşak iç döşemelerin kolayca kirlenebileceği için burada sert koltuklar uygundur. Oturma odası için asıl kriter, çocuk güvenliği için tasarıma uygunluk.

Mutfakta bir yemek alanı varsa, sandalyelerin seçimine özellikle dikkatli yaklaşılması gerekir.

 • Sandalyeler size uygun değil zor eğer deri veya kumaş yıkanabilir içinde döşemesini seçin, yarı yumuşak veya yumuşak bez koltuk gerekmez, temizlenmesi kolay olmalı, kolayca sürdürdü.
 • Arka kısım, rahatsızlıktan kaçınmamak için fazla yüksek olmamalıdır.
 • Çok gösterişli ve karmaşık formlar istenmemektedir - pişirme sırasında harekete müdahale edebilir, onlara bakmak daha zordur.

Çok ilginç seçenek, özellikle küçük mutfaklar için - şeffaf plastikten yapılmış sandalyeler. Onlar, görsel olarak odanın karmaşıklığını ortadan kaldırmaz ve çok ilginç görünürler; içeriye pürüzsüz bir yüzeyden ışık parıltısı eklenir. Genellikle, plastik sandalyeler istiflenebilir; daha fazla boş alan veya temizlik yapmanız gerekiyorsa kullanışlıdır.

İç mekandaki mutfak sandalyeleri, her şeyden önce rahat etmeli, yemeden rahatsız olmamalıdır. Bununla birlikte, bunlar sıkıcı olmaları gerektiği anlamına gelmez. Ünlü tasarımcılar tarafından tasarlanan ve seri olarak üretilen sandalyeler, tüm gereksinimleri tam olarak karşılayabilir, odanın kendine özgü ve çekiciliğini verebilir ve mutfakta, oturma odasında ve stüdyoda harika görünecektir.

mutfak iç Olağandışı ve özel tasarım sandalyeler içlerinde çok güzel olabilir, ancak bunlar açıkça görülebilir olması olası değildir, aynı zamanda çünkü mobilya doygunluk, mutfakta süreçlerini engelleyen ziyade kolaylaştıracaktır.

Resepsiyon salonunda klasik bir kanepe ve bir çift koltuk ile her zaman yapmak mümkün değildir. Hepsi değil, her durumda değil, yaşlı insanlar için uygun, örneğin, düşük bir kanepeye düşüp sonra kalkmak oldukça zordur. Aslında evin yüzü olan, oturma odasındaki tüm cisimlerin temel şartı - seçilen stile uyuşması.

Sandalyeler de istisna değildir. Üretildikleri malzeme mobilya geri kalanının malzemesiyle çakışabilir ve karşıt olabilir - ancak bu kontrast haklı ve estetik olmalıdır.

Kural olarak, oturma odasına yönelik sandalyelerin sırtları diğer türlerden 10-20 cm daha yüksektir. Salonun iç kısmındaki yüksek yemek sandalyeleri zarif ve pahalı görünüyor. Mutfaktaki sandalyeler çoğunlukla faydacıysa, oturma odasında güvenle deneyebilirsiniz. Bu, dekorasyonun bir unsuru, yardımlarıyla gerekli aksanları yerleştirebilirsiniz.

oturma odasında Tasarım şaheserleri temel sanat eserleri olmak ve ünlü sanatçıların iç resimlerinde yapılır aynı rolü, gerçekleştirebilir -, konuşmanın konusuna dikkat çekmek seçkin bir öğe tanıtmak.

Modern iç tasarım sandalyelerin dizayni

Sandalyelerin yapılabileceği stiller, sonsuz sayıda vardır. Neredeyse her zaman tasarımın stilleri ile ortak bir şeyler var, ancak hepsi birden fazla gruba ayrılabilir:

Modern stillerin en popüler olduğu minimalizm ve yüksek teknolojili, standart dışı formlar ve en son teknolojik çözümler kullanıcıların çoğunun zevklerini karşılamaktır.

Her şey "9raquo'yu gizlemek; Onların koltuğu, sadece faydacı bir işlevi bırakarak ya da onlara dikkat etmek isteyen, onları bir iç vurgu haline getirerek. İlk durumda, arka plan rengine yakın olan renkleri seçmelisiniz - duvarlar veya diğer mobilyalar. İkincisinde aksine, renk zıt ve hatta çok parlak olabilir.

Aynı renkteki sandalyelerin tüm döşemelerini yapmak gerekli değildir, geri kalanını arka plan ölçeğinde bırakarak yalnızca bir aksan tonu vurgulamak yeterlidir. Mutfak mobilyaları, yumuşak pastel tonlar için renk çalışması ruhu üzerindeki etkisi kanunları, görünür spektrumun kırmızı kısmı iştahı heyecanlandırır, maviyi susturur.

İç mekanda aynı veya farklı sandalyeler var mı?

Her zamanki seçenek - ailenizi oturturmanızı sağlayan bir yemek grubu. Bu dört ya da altı sandalye, kural olarak tamamen aynıdır. Seçenek kazan-kazan, fakat oldukça tipiktir. Standart şemadan vazgeçmeye ve bir odanın iç kısmındaki farklı sandalyeleri birleştirmeye çalışın. Sonuç büyük sonuç verebilir.

Ailenin sık sık geçmişi olan, atmak üzücü olan bir veya iki sandalyesi vardır. Örneğin, gerçek ağacından geliyorlar ve bugün moda yüksekliğine sahipler, ancak onları başka koşullarla birleştirmek imkansız. "9raquo'ya girmek"; iç mekan genel bağlamında özel bir konuyu, tasarımcıların tavsiyelerine uymaya çalışın.

 • İç mekanda bir sandalye seçmek için vurgu rengi ile boyayın. Örneğin ahşap sandalyeler genelde boya yapmazlar, ağacın dokusunu içeriye tamamlayıcı olarak görürler. Herhangi bir stilin iç kısmında boyalı ahşap bir sandalye, özellikle renk parlaksa dikkat çekiyor.
 • Mevcut yemek grubuna olağandışı bir sandalye takmak ister misiniz? Aynı yapmak için döşemeyi değiştirin - ve diğer formun başkanı grupta harika görünecektir. Renk veya homojen bir malzeme kullanan özel bir nesneyi bir grupla birleştirin.
 • tek renkte boya, sandalyeler farklı formlarda bir dizi koyun. özgünlük ve iyi bir ruh hali içini ekleyerek grubu alın.
 • birleştirici demektir gibi bir rengin farklı tonlarının kullanımı da hizmet edebilir.
 • Her sandalye onun döşeme için pick up veya farklı renklerde aynı konuların boyalı olan varsa Sıkıcı yemek grupları kökten değiştirebilir.
 • aynı renk ve aynı malzeme obtyanite koltuğa boya, farklı şekilli koltuk toplayın.

Bir hata mı buldunuz? Bir film seçin ve Ctrl + Enter tuşlarına basarak gönderin.

Mutfak için modern sandalyeleri üzerinde fiyatlarının İnceleme (20 fotoğraf)

Kişisel İnternet repost değişim 🙂

mutfak sandalyeleri seçimi esas olarak tamir sonunda gerçekleşir. Bu prosedür dikkate iç tarzı ve odada alanının kullanılabilirliğini almasına izin veriyor.

İç fotoğraf İskandinav stilinde (model "Frosta9raquo; üretici Ikea). Koltuk Çap: 350 mm. dışkı genel boyutları (VhGhSh): 450h420h420 mm. Fiyatı: $ 6. Malzeme: huş kaplama, lake. Yaya olarak Ameliyat sırasında döşeme üzerinde çizik bırakmamaya, özel koruma yapıştırabilirsiniz.

şeffaf mobilya yardımı ile, maksimum fonksiyonel ve şık için küçük bir alan sağlayabilir. Düşük ağırlık hızla uzay dönüştürmek için izin verir.

Katı kayın klasik mobilya. Çalışma T6 C-311.1, renk "Oreh9raquo;. Fabrika "Beshtau9raquo; (Rusya). Boyutlar: 430h500h1010 mm. Maliyet: 65 $.

mutfak-yemek odası iç. Sandalyeler "Bore9raquo; Ikea katı meşe, lake - 50 $. Boyutlar: 37h41h47 cm Yükseklik: .. 100 cm Pamuk koltuk kılıfı makinesinde yıkama için çıkarılabilir.

Kaustbi (Ikea) - 38 $. Malzeme: çam, üst tabaka - leke ve akrilik vernik. Tekstil Yastık ayrı olarak satılır. Boyutlar sandalye: 440h480h1030. Koltuk (yükseklik) 440h410h460.

Planlanan bütçenin bağlı prim sandalyeler, orta fiyatlı segmenti veya mobilyanın ekonomik modellerini satın alabilirsiniz.

İnce, Hakkında&G Calligaris (İtalya) - $ 235. sırt ve koltuk basılı deri ile kaplıdır. metal sandalye kasanın bacaklar için kullanılır. Boyutu: Sh450hG530hV960 mm.

"Komfort9raquo; (Tria, Rusya) - 44 $. Parametreleri (VhGhSh): 1020h470h405. Ağırlık: 4 kg. Maksimum yük: 110 kg. ayaklar krom imal edilmiştir.

Döşemeli sandalye "Triya9raquo Rus fabrika;. Modeli "Silviya9raquo; 38 $ - modern mutfak veya ofis iç tasarımı için. çelik elemanların bir karkas için kullanılır, koltuk suni deri imal edilmiştir. Yükseklik: 810 genişliği: 420 Ağırlık: 4 kg.

Louis Hayalet (Kartell, İtalya) - 300 €. şeffaf polikarbonat üretimi için kullanılır. Boyutlar: 930h500h475.

Enzo (Polonya Sinyal Fabrikası). Üretim kullanımı odun (kayın) ve plastik (siyah, beyaz ve turuncu) için. GxYxD: 470h830h460 mm.

(Made in Italy) Leon. Boyutlar :. 35h35h48 cm bacaklar metalden yapılmıştır, ekokozha farklı tonları oturma için de kullanılır. Fiyatı: 30 $.

Katlanabilir Mobilya Calligaris Skip 207 - 145 $. Malzemeler: alüminyum ve ahşap. Genişlik: 470 Derinlik: 510/50. Arka yüksekliği: 800/910. Koltuk yüksekliği: 460.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

85 − = 83