Mutfak fotoğraf tasarımını setleri

Mutfak takımları (90 fotoğraf)

Mutfak mobilya seçimi için ipuçları. iç tasarım mutfak mobilyası iyi fotoğrafları.

Mutfak mobilyası sadece güzel olmalı, işlevsel olmalıdır. Deneyimli bir tasarımcı ile çalışıyorsanız, hiçbir şey endişelenecek: isteklerinize ve tatları, ihtiyaç ve tercihleri ​​ile donanmış, bu özel bireysel boyutlarına göre yapılacaktır mutfak, mobilya tasarımını yaratacaktır.

Herkes öyle değil gelemez - Ama bugünün durum o profesyonel bir tasarımcı hizmetlerini kullanmak olduğunu. Bu nedenle, birçok durumun kontrolünü ele ve mutfak mobilyaları kendileri alım ve yerleştirme karar vardır.

Eğer kendi ellerini tamir etmeye başlarsa ne mutfağa hakkında bilmeniz gereken?

Montaj mutfak üniteleri üç tipte olabilir:

 • En pahalı mutfak mobilyaları, özellikle İtalyan ve Alman yılında, finalde dünya (yani monte) formu herhangi bir köşesinde alıcı tarafından kullanılabilir.
 • Mutfak mobilyası ortalama fiyat yetkili üretim (şirket, firma, ofis veya serisinin bir yan kuruluşu), toplanarak bir araya olarak müşteriye teslim edildiği sonrasında yerlerinde ülkemizde, içine alır.
 • Mutfak ekonomi sınıfı demonte ve yerinde monte müşteriye teslim edilir.

Kural olarak, boşluğun kendileri mutfak setleri yanlış montaj sorumluluğunu kaldırılır üreticileri. Eğer özel işçi kiralama yoksa nedenle, iyi kurulmuş Talebiniz reddedilebilir ..

mutfağa o sizin için uygun olup, mutfak mobilyası değil bir büyük ve çok fonksiyonlu nesne ve tam olarak neye ihtiyacınız monte edilebilir farklı modüllerin bir sürü olduğunu. Örneğin, mutfak köşesinde bir lavabo olabilir ve bir lavabo odanın ortasında olabilir. Mutfak birimleri ve ikinci birinci durum için bir çözüm önerisi, ve.

Daha az adımlar modül boyutu, mutfak fazlasına mal olacak.

mobilya ve duvarlar arasında hiçbir çirkin boşluklar bırakmak için, modüller ideal olarak mutfağın büyüklüğü uymalıdır. Eğer bireysel boyutlarına sipariş mutfak satın yapamıyorsanız, farklı adım boyutları ile farklı üreticilerin modüllerin "denemek" mantıklı.

ankastre ürünlere yönelik dolapları büyüklüğüne oynadığı değil daha az önemli rolü.

onlar sadece tüm ekipman sonra kullanılabilir satın alınan unutmayın! Aksi takdirde, makine altında mobilya almak olmaz ve tersi (örneğin, boyutuna odaklanarak, buzdolabı seçer, ancak çalışmayabilir).

ne modüller mutfak olacak, birlikte, tüm mutfak setleri şartlı olarak adlandırılan çizgilerdir öğelerin özelliklerine benzer.

Sonuçta alt kısmında mutfak birimlerinin bütün elemanlarını temsil etmektedir. Tipik haliyle, bu depolama alanıdır:

 • hantal
 • Değil takdim tür
 • ağır
 • Düzenli kullanmayın

Alt hattı da baz olarak adlandırılır. Daha ucuz açılış kapı ile alt çizgi yapmak. mesafe kapısı tamamen mobilya her parçaları arasında sürülmüş olduğundan emin olmak için yeterli olması gerektiğinden Ama, özellikle küçük mutfak, her zaman uygun değildir.

gardrop türüne göre, sürgülü kapılar, ayrıca uzay organizasyonu açısından çok uygun değil modülün, yanlarındaki alanı gerektirir.

Bir bakışta tüm içeriklerini yardımcı en iyi seçenek olarak kabul çekmeceler.

Tüm çalışma yüzeylerini içerir:

 • kesme tablosu
 • pişirme alanı
 • Fırın (o göz hizasında ziyade altta uygun ise)
 • önlük

mutfak setinde hattının üstüne dolap asılı. Bunlar hem görsel ve fonksiyonel olarak daha azdır. Üst dolaplar elverişli düzeyde yer alır. Burada her zaman el altında ve hızlı bir şekilde bulundu olması gerektiğini depolamak için önerilir:

görsel dolap hafif kısmının üst çizgiyi yapmak için açık raf ile değiştirilebilir. Ancak, üzerlerinde depolanan tüm veriler iyi sırayla tutulmaya etmiştir.

para kazanmak için yer ve sinirleri: dikey olarak açılması mekanizmaları kullanarak - Yani olarak alın açık kapılar rastlamak değil.

Üst ve alt satırında mutfak ayrılması için alternatif bir dikey kayar bir kolon olabilir. Kural olarak, hepsi yerden tavana mutfakta yüksek katlı inşaat bulunmaktadır. Bu dolaplarda elverişli (Bu "stratejik" stokları bakkaliye konusu ise) ev aletleri ve ürünler olarak depolanır. Onu en iyi küçük mutfakta kaçınılması gelen Ama iyi bu mobilyanın içine entegre, sadece geniş bir odada olduğunu.

mutfak mobilya ve malzemelerin Elemanları

Mutfak düzgün yüklü modül uçları görünür olmamalıdır. Bu nedenle, genel olarak, ne olursa olsun nasıl göründükleri. Bir cephe çünkü Ama ne, dikkat edilmelidir. Onlar mutfak ünitelerinin "yüzünde" bir tür olduğundan, mobilya toplam maliyetinin onların parçası çok önemlidir.

Daha orijinal cepheleri, daha onlar sizi mal olacak.

Cephe yapılabilir:

Cam çoğunlukla mutfak ünitelerinin üst hattı için kullanılır, aslında, bu şekilde, bu görsel hafif hale gelir.

Tüm dekoratif öğeler de onların fiyat var. daha - bu mutfakta size mal olacak daha pahalı. Onlar kurum yerleşmiş ve dumanlar bakteriler için mükemmel bir zemin ıslahı olacak çünkü Ancak, bu her zaman, renyum hijyen noktası ile rahat olmayabilir.

renk, doymuş Düzgün cepheleri herhangi bir mutfak için mükemmel bir çözüm vardır.

İşlevsellik tezgah herhangi bir malzemeden yapılmış olup olmadığına bağlıdır.

Lamine sunta - fiyat için en demokratik bir seçenek. Ancak, böyle bir masa üstü o değiştirmek zorunda kalacak, bundan sonra on yıl güçlerinin, sizi görev yapacak. Özellikle dikkat tüm eklemlerde dikkat edilmelidir: onlar iyi muamele edilmelidir. Aksi takdirde, masa üstü çürümeye ilgili çıkış su içinde olabilir.

Taş tezgah en pratik olarak kabul edilir. Naturalnyey yeterince gözenekli bir taş ve su birikme eğilimindedir. Bu bakış itibaren Suni taştan tezgah daha pratik olmakla sıcak uzmanlar önermiyoruz ona bir şey koydu.

Profesyonel şefler paslanmaz çelik tezgah tercih ederim. Bunlar, su almaz, kendi kendini göstermesi, özellikle çalışma esnasında bozulmaya değil temizlenmesi kolaydır. Ama bu estetik tezgahı - koşullu. Daha ziyade, daha çok bir romantik Provencal mutfağında daha hi-tech veya minimalizm, tarzında mutfağa uyum sağlayacak.

Zaten düzgün monte mutfakta, bahsedildiği gibi - görünüşleri çok önemli değil bu yüzden mobilya uçları, görülemez. Çok daha önemli pratiklik.

Sunta / MDF Modüller yeniden montaj için amaçlanmamıştır. Bir mutfak bir gün toplanan olması - sökmeye daha iyi değil (hatta hareketli durumunda!).

Ama bazen uçları görünür olur. Bu durumda, ana modülden açıları pürüzsüz edecek olan dolaplar özel nihai dolap yükleyebilir. Eğer fiyat hakkında endişeleniyorsanız, unutmayın - kapılar olmadan raflar kapalı dolaplar daha ucuz olacaktır. Ayrıca, fiyat şekline bağlıdır: yarım daire dolapları daha üçgen.

mutfak ünitelerinin Planlama

doğrusal düzen mutfak ünitelerinin tüm modüller sıkı hat inşa varsayar. Bu dar ve ince uzun mutfaklar için çok uygundur. (Ölçüde büyük aile toplantıları hazırlanması sırasında, örneğin, zaman ve enerji tasarrufu sağlar) böyle bir birden fazla kişiyi işleyebilir mutfak düzeni, ancak birkaç o belirleyin.

Yemek pişirmek için gereken tüm (tüm fonksiyonel alanları) birbirine yakın bulunması nedeniyle Köşe mutfak, çok pratik ayarlar. bunların mümkün olduğunca az birbirine engel olması arzu edilir, çünkü kapı ve çekmece konumu çok önemlidir.

mutfak oldukça genişse, açısal mutfak U şeklinde tarafından değiştirilebilir. Böyle bir planda mutfak ve yemek masası sığdırmak olası değildir, ancak mutfak kendisi son derece işlevsel bir çalışma alanı olacaktır.

U-şekilli bir düzen önlük değil kısmen tamamen kaplayacak arzu olduğunda.

bir ada düzenidir - kesinlikle küçük bir mutfak için kullanılamaz tek seçenek planı. o alana ihtiyacı için için "ada" dan serbestçe hareket edebilmek için "ada". Aşağıdaki fotoğrafa bakın - Ve adanın işlevselliği serbest bırakılabilir budur.

mutfak ünitelerinin Teknik donanım

Mutfakta ankastre için şunlardır:

Bütün bunlar toplam topluluk meraklı ziyaretçiler zarif dolap görünümünden gizlenebilir. Ancak, en iyi teknikle altında mobilya sipariş ve sadece hemen satışa sunulacak sonra yapmak.

Mümkün olduğunca uzun süre size hizmet Mutfağınızda için, onun kaputu donatmak için arzu edilir. Teşekkür yağ ve kir minimum miktarda çözeceğine mobilyalarda çizmek için. genel topluluk dışı bırakılmaları değil bir davlumbaz - perde duvarlar maskelemek için de mümkündür.

mutfak ünitelerinin içine konabilir Özel ayırıcılar, bardak altlıkları ve diğer "Çorba", en sık dahil değildir. Geleneksel olarak, mutfak üniteleri sadece çıplak raflar ile donatılmıştır ve her şey ayrı ayrı satın almak zorunda olan. İdeal - Aynı ayarlanan zamanda. Bir dereceye kadar, bu gerçeği biraz iç karartıcı. Ama diğer taraftan - Sen her zaman bunun kişisel olarak sizin için gerekli olan tam olarak depolanması için yer ayarlayabilir.

Mutfak farklı odalarda set

Mutfakta, en fazla altı metrekare dolaplar için boşluk yığılmayı için daha iyi değil. Aynı zamanda asılı dolap lehine ve alt satırında kaideleri bir çift Kolon dolapları terk etmek değer.

Mutfakta, sekiz, dokuz metrekare arasında, mutfak ünitelerinin hattına ek olarak, ayrı bir yemek alanı vurgulanan adanın iyi veya köşesini bakacağız. Bu durumda, mutfak sadece doğrudan amacını gerçekleştirecek, aynı zamanda küçük bir yemek odası ya da dost toplantılarında yeri olarak hizmet vermektedir.

Bu boşluk, herhangi bir mutfak düzeni yerleştirmek için yeterli olacaktır.

minimalizm

Daha küçük parçalar - daha iyi! Bu durumda Mutfak ünitesi dahili ekipman için dolaplar içermelidir. Bir özellik parlak ve şık vurgu de apronda sürebilir. minimalizm tarzında mutfak mobilyası için önerilen malzemeler:

Geçen yüzyılın mutfak tarzındaki mobilya - en popüler trendlerden biri bugün. Ama bütün aşırıya kaçmadan olmalı! Dahil ve özgün detaylar.

Bu stil ideal malzeme ağaç olur olduğunu. Of ahşap egzotik türler için bölgeye özgü lehine terk edilmelidir.

Ve işte tam tersidir - ağaçlar ve zengin parlak renklerin en egzotik türler uygun olacaktır. Önemli olan - bir tek kategoride hepsini durmak.

Küçük bir mutfak için mutfak seti

 • şekiller akan, yuvarlak mobilya seçin.
 • hafif malzemeler tercih edin.
 • Bunun yerine sallanan kapıların açılması dikey çekmeceler kullanmak ve daha iyidir "demetleştirmesini."
 • cephelerinde koşullar mutfak dekor ağırlaştırıcı daha Değil.

Bireysel mutfak sipariş

Mutfak sipariş - Modern daireler için ideal bir çözüm. ancak bireysel boyutları ile günümüz üreticilerinin çoğu mevcut tasarımlarına mutfak üretmek için sunuyoruz: "sıfırdan" bir mutfak oluşturmak için gerekli değildir.

Güzel ve rahat bir mutfak seç

Mutfak mobilyası, özellikle, işlevsel ve ergonomik ve daha sonra çekici ya da ilginç olmalıdır. Bu odada, güzellik sorunları kullanım kolaylığını ikinci plandadır. İtalyan mutfak setleri - tüm bu sorunlar zekice eşzamanlı çözülebileceğini muhteşem kanıtı.

Bir moda dolap imalatçısı dizini seçmeden önce, birkaç koşulları yerine getirmelidir. Mutfak - bu pratik gereksinimlerini karşılamak değilse fonksiyonel mekan, böylece, güzel mobilya hiçbir anlamı yoktur.

Ve böylece mutfak sonra görünmelidir:

 • doğru odanın konfigürasyonunu belirleyebilir. Sadece mutfak boyutunu bilmek değil, aynı zamanda bunun doğru oranlarını vurgulayan yanlış tesviye böylece mobilya almak için önemlidir;
 • Seçilen mutfak aletleri: Buzdolabı, fırın, ocak ya da taban, dahili gemi ve hatta yıkama. Aksi takdirde, işlev ve görünüş olarak değil, sadece boyut olarak tekniği seçmelisiniz;
 • Odanın tanımlanan stili. Bütün bunların estetik kaybetmek yemek grupları ile dekore bitmiş duvarları ile kombine değil en güzel ve sıradışı mutfak;
 • mutfak modüllerinin hesaplanan yerleştirme. Mutfak tek veya yakınındaki tek bir çalışma alanıdır. masaüstü oda farklı köşelerinde bulunan bir durum ve duvarın ortasına baz olmadan lavabo - izin verilmedi;
 • Kablo sistemi ve aydınlatma ile sorunu çözüldü - mutfak aletleri bol ve gücün önemli tüketiciler bulunmaktadır. Yani bu sorun önceden çözülmesi gerekmektedir.

hatta en küçük Mutfak, odanın stilini tanımlar. Her şeye rağmen, bu tür bir model satın almak için karar verildi, varsa üretilecek ve bazı onarımlar için gereklidir.

Modern modellerin büyük çoğunluğu modüler mutfak kümeleridir. Zemin ve duvar dolapları, dolap, sütunlar, raflar, butylochnits, çubuk sayaçlar ve ihtiyaç duyulacak diğer şeylerin - Bu konularda çeşitli ayarlayın. Aynı tarzda ürünler batırılmış ve bir topluluk oluşturuyor. yerleşimi sayısını ve sipariş odanın alanı tarafından belirlenir.

Daha küçük adım boyutu - hazır modüller, farklı mutfağı ve genellikle daha pahalıdır. Ama oranlarda çok çeşitli, keyfi küçük veya büyük bir oda donatmak ve edebilirsiniz.

çözümlerin çeşitliliği rağmen, çeşitli seçenekler bakarak, tüm yemekler birkaç büyük unsurlardan oluşur ortaya çıkıyor. Bu elemanlar adı çizgilerdir.

 • Özetle (bazen bir baz olarak da adlandırılır). İçindekiler tabanına almak için, ya da bodur eğmek gerekir. Bu zemin üstü muhafazaları, dolapları, bulaşık makinesi ve fırın. Bu modüller düzenli kullanıldığı, hantal, ağır ve çirkin öğeleri saklamak için tasarlanmıştır. En ucuz seçenek - kapılar tüm modüllerin açık salıncak. Optimum - Bir bakışta içeriğini sağlayan çekmeceler. Uygulamada, çekmeceli ve olmadan dolapları birleştirir.
 • Orta Hat - çalışma. Bu tezgah, ocak, fırın, o göz seviyesinde, düdüklü tencere ve mikrodalga yerleştirilir eğer. yüksekliğinin kritik değer yoktur. Hostes kullanıcıya dostu olarak olması gerektiği, böylece bir pozisyonda uzun süre olmalıdır.

Uzun bir süredir bu tezgah ve ekipman yüksekliği eşleşmesi gerektiğini düşünülüyordu. Ancak bugün, mutfak mobilyası yaratıcıları farklı yükseklik çalışma yüzeyleri farklı olması gerektiğine inanılmaktadır. Bu alışılmadık bir karar değil sadece pratik değil, aynı zamanda estetik bir görünüm görsel olarak kulaklık monolitik blokların alt kısmını ayırır.

 • Üst - dolapları ve raflar asılı. onların çok daha küçük derinliği, orada beri ana koşul içeriğe bir el uzatmaya özgürlüktür. duvar dolapları mağaza ışık öğeleri sürekli veya çok sık gerekli. Günümüzde mutfaklar duvar dolapları olmadan bir model sunuyoruz.
 • Bir dikey çizgi İtalyan tasarımcılara sayesinde küçük bir bölümü görünür. Dikey kayar-ayağı, bir kural olarak, zeminden tavana alanını kaplar ve diğer şeylerin yanı sıra görsel olarak tuz kaz kaldırır ve kulaklık yapılanmayı verir. 30 ila 100 cm minimum: sütun genişliği çok farklıdır.

kulaklık bu şekilde ayrılması, kendi mutfak tasarımını geliştirmek için kolaylaştırır. Mevcut mutfak alanı yatay ve dikey çizgiler üzerinde görsel olarak bölmek yeterlidir, bu burada berrak hale gelir ve ne yerleştirilmelidir.

 • ekipman ve mobilya neredeyse biridir yüzden mutfak, - Özel bir çikolata kaplar. Maksimum teknoloji gömülü ve boş alan lavabo üzerinde kullanılabilir. Bu mutfak son derece özgün görünüyor, ama hantal ve geniş odaları veya stüdyo daireler için uygundur.

Nerede ve dolapları, lavabo ve buzdolabı nasıl yerleştirildiği - boş bir soru değil. Uzun vadeli çalışmalar Mutfak mobilyası düzeneği lavabo, ocak (ya da pişirme yüzeyinin) arasında bir altın üçgenin kurala uygun olması gerektiğini İstem ve bir buzdolabı 1.5 m'lik bir yan uzunluğu olan eşkenar üçgen oluşturulacak.

Bu eşitlik genellikle mağdur olduğunu ve açıları benzerlik her zaman saygı gösterilmediği çok zor Böyle mükemmel bir denge elde etmek. Ama mükemmellik için çaba gerekir.

modüler mutfak setleri Yerleştirme tanımlı oranları ve odanın kendisi boyutları. Kural olarak, bu çalışma modüllerinin olmayan ideal bir konumda ana nedenidir.

 • Doğrudan mutfak - ocak, lavabo ve buzdolabı arasındaki mesafe altın üçgen üstünlüğünü, sen göz ardı edemeyiz o kadar küçüktür ki burada çünkü küçük bir oda için iyi bir seçim.
 • açısal - Alternatif olarak, üçgen başına gibi, ancak dikdörtgen görünür burada. soba uzağa buzdolabından yerleştirmek daha iyidir, çünkü Köşe birimi, genellikle, yıkama sürer.
 • U-şeklinde - büyük bir oda için bir model, genellikle pencere önünde bir boşluk içerir. en iyi konaklama çözümleri için yerinde bir pencere pervazına altında çalışan lavabo ve mutfak tezgahı bulunmaktadır. Böylece, bir kez sorun ışık ile çözüldü, ve buzdolabının hizalama ve plaka sorun teşkil etmez edilir.
 • ada - yıkarken, pişirme yüzeyi mutfak merkezinde veya duvardan belli bir mesafede bir blok oluşturmak üzere, en az bir çalışma yüzeydir. Bir çubuk şeker gibi, ve geleneksel bir buzdolabı ile - burada, grubu kesme birimi içerebilir. Bu tür modeller genellikle en sıradışı tasarımı ile ve standart olmayan boyutları vardır. Kulaklık bu kompakt görünse bile, büyük bir alan için tasarlanmış.

İtalyanlar - Mobilya moda dünya çapında milletvekillerine tanıdı. Tam olarak neden İtalyan tarzı öylesine belirgindir ve ürünle tamamen farklı kavramlar içinde söylemek zor, ama gerçek bu. tasarım ve işlevsellik oldukça benzersiz bir kombinasyonu İtalyan mutfak en cazip ayarlar yapar.

İtalyan tasarımcılar ana sloganı prensibini çağrılabilir "ergonomi ve işlevsellik -. Her şeyden" mutfağın genel estetik çekiciliği rağmen, sadece dekoratif bir yük imkansızdır bu eleman göstermek için - hiçbiri vardır. Her şey - renk dokunun sapın şeklinden işlevselliği gereklerine tabidir.

 • Yapılandırmacı yaklaşım - İtalyan tasarımının saniye kuralı. Onun ilke duvar alanı ve tüm mutfak alanı olarak değil kullanmaktır. kolaylık raf üniteleri farklı düzeylerde yerleştirilmesi gerekir ise, öyle olsun. konfor için talepler mutfak adası üzerindeki konaklama dolabı ve raflar gerektiriyorsa - İlgili değişiklik yüklenecektir. yemek masası, küçük bir odaya yerleştirilen değilse, o zaman bir yan üyesi U şeklinde mutfak dönüşecektir.
 • Şeker çubuğu - hi-tech, tekno veya neo-barok tarzında İtalyan mutfağı için çok tipik bir çözüm. Cam insert ve raflar neredeyse tamamen ortadan kaldırır ve farklı boyutlarda ve farklı renklerin yapılandırma mutfak modüllerinin birleşimini verir. kataloglarda bulunabilir fotoğraflar hangi Mutfak takımları, inanılmaz şık ve öz bak.
 • Üst dolaplar olmadan Sürüm - hem modern hem de klasik mutfağında kullandı. Bazen bir uzun raf değiştirilir, bazen birkaç - raf ve raylar birleştirmek özellikle ilginç modellerdir. Üst dolaplar olmadan Mutfak daha hafif ve daha şık görünüyor.

renk tayfı Aynı zamanda çok sıkı ve en fazla iki çocuğu var - üç renk. taş, ahşap, deri - Tipik olarak, üçüncü bir doğal ya da taklit onun bir malzemedir.

 • Dekorasyon - oyma ahşap, panelli cepheleri sadece Provence tarzında kulaklık görünür. özlü süs insert - estetik faktörünün rolü parlak parlaklık cephe, çok nadiren parçaları ve taşır.
 • Modern mutfak mobilyalarında çelik, hoş karşılanacak bir "konuk". Ve tasarımcılar, metali yalnızca masa üstü malzemesi olarak değil aynı zamanda cephe kayıtlarında kullanıyorlar. Tekno tarzındaki İtalyan mutfağının fotoğrafı, iç mekanda cozy ve "sıcaklık" en büyük taraftarlarını ikna edebilir.

İtalya'daki şık bir mutfak, ucuz bir zevk değildir. Öte yandan, en yüksek kalitede, eşsiz kullanıcı özelliklerine sahip mobilya ve en mükemmel tasarım.

Mutfak seti tasarımı: Fotoğraf

Kaliteli onarımdan sonra kiracılar mükemmel düz duvarlar ve tavanlardan memnunlar, şık renk kombinasyonu göze bayılır, çok düzeyli bölge aydınlatması kutlama hissi uyandırır. Uygun mutfak mobilyalarını kurmak ve işin tadını çıkarmak için kalıyor.

Dairenin bu bölümündeki sahiplerin ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak masaların ve dolapların karakteristik özellikleri nelerdir? Profesyonel tasarımcılar tarafından geliştirilen mutfak setinin tasarımında sunulan farklı fotoğraflar, farklı çözümler sunuyor. Herhangi bir talimatın özelliklerini de dikkate alarak yapılabilirler, ancak bir dizi genel şarta uygun olmalıdırlar.

Mutfak mobilyalarının kullanıldığı ortamın, kendisine ve monte edildiği malzemelerin özgüllüğü nedeniyle, zorunlu şartları yerine getirin:

Yüksek bir montaj ve malzeme kalitesi, ekolojik saflık, güvenlik, toksik bileşenlerin olmaması ve emisyonların sağlanması, sıhhi ve hijyenik standartlara uygunluğu.

Nedeniyle yağ inklüzyonlar sıcak sprey yağlar, su, asitler ve alkaliler yüzeyi üzerine düşen havada buharının mevcudiyetine karşı, yüzey, erimez, kabarma renk ve doku değiştirmeyen, çatlak, darbe dayanıklı olmalıdır.

Ürünlerin görünümü şık, güzel olmalı ve iç mekanın geri kalan kısmı ile kombine edilmelidir.

Kulaklığı tasarlamak, yüksek işlevsellik, kolay çalışma ve mutfakta rahat bir eğlence sağlamak için düzen özelliklerini, ergonomik gereksinimleri dikkate alır.

Kaplama, gerekli temizliği muhafaza etmeyi, çeşitli kirleticilerin kolayca temizlenebilmesini, suya, deterjana ve temizlik müstahzarlarına karşı dirençli olmasını sağlayacak şekilde seçilmelidir.

Mutfak için hazır mobilya setleri geniş bir seçki küçük bir dairede ya da geniş bir özel evde kurulum için orijinal kiti seçmenizi sağlar.

Çok sayıda mutfak aksesuarını kullanmanın kolay olması için aletler, mutfak eşyaları, dolaplar ve dolaplar pratik ve geniş çekmeceler, raflar, raflar içerir.

Satılık cam, plastik, metal, PVC, aynalar, deri, herhangi bir renk ve doku kombinasyonu tekstili ile bitmiş farklı stillerde neme dayanıklı yonga levhasında yapılan setler satışa sunulmuştur.

Yuvarlak parlak veya mat cepheler, raflar, figürlü detaylar, dahili ışıklandırma ile farklı şekillerde ürünler sunulmaktadır.

Küçük bir mutfak için uygun bir takım satın almak için denemek zorunda kalacaksınız.

İstenilen ürün siparişi için özel bir tesiste toplamak için daha iyi olurdu. Bu durumda odası, köşe alanı tüm serbest parçası, bireysel elemanları arasındaki boşluklar, örneğin multivarku, mikrodalga, kahve makinesi, mutfak robotu gibi ekipmanların istenen türleri için özel raflar yapılmış, televizyon dikkate alınır ve kullanılır.

Odanın daha ferah olmasını sağlamak için, orta bölümün serbest kalması için, bir mobilya ve ekipman duvar düzenlemesi kullanılmaktadır. Son yıllarda popüler olan böyle bir düzen için stiller:

Gereksiz öğelerin ve aksesuarların, basit tasarım çizgilerinin bulunmaması, işlev alanlarına açık bir bölünme, kullanılan elemanların pratikliği ile karakterizedirler.

İyi bir çözüm, bir köşe seti satın almaktır.

Mobilya montajının bu çeşidi, çalışma alanlarının ideal bir şekilde düzenlenmesini sağlar: aralarında minimum mesafe olan bir lavabo, bir ocak ve bir buzdolabı.

Mutfak mobilyalarının pek çok geliştiricisi, bar sayaçlı kitleri sunuyor.

Hareketsiz veya hareketli olabilir, bacaklar üzerinde tekerlekler bulunur; bulaşıklar, raflar, yerleşik lavabo, ocak yerleştirmek için cihazlar ile desteklenmiştir.

Böyle bir unsur sadece rahat ve pratik değildir. Bar sayacı mutfakta benzersizliğe, şık şıklığa, özgün bir tasarım yaklaşımına sahiptir.

Hazır ya da ısmarlama setlerin fiyatı çok yüksek olursa, sabırlı ve deneyimli barınaklar kendi elleriyle geniş raflar ve masalar açabilir.

Bunun için perakende ağında geniş bir yelpazede lamine sunta, ahşap, plastik, PVC film, aksesuarlar, diğer malzemeler kullanılmaktadır.

Malzemeler kullanılabilir, dikkatle işlenir ve doğru stilde dekore edilir.

Mutfak seti - modern mutfağın ayrılmaz bir unsurudur. Farklı stillerde yapılabilir, ancak kiracıların karakterine uygun olmalı, sakinliğe neden olmak ve en sevdiğiniz çevrenin tadını çıkarmak için konfor, rahatlık, yerli özgürleşme hissi vermelidir.

 • Germe tavanları için hangi demirbaşların daha iyi olduğu
 • Kız çocuklar için mobilya - Fotoğraf
 • Stüdyo daireler: İç mekan tasarımı fotoğrafı

Yorum göndermek için giriş yapmanız gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 26 = 27