elleriyle Güzel yastık

Bir ana sınıfı ve ilginç fikirleri: elleriyle yastıkta Güzel yastık kılıfı

Nasıl hızlı ve ucuz senin içini güncellemek için? Bu doğru! Bu onların elleri parlak aksesuarlar ile ilgisi var. Ya kanepe yastıkları güncellemek için daha kolay olabilir? Bize çevreleyen alana renk ve sıcaklık katmak istediğinizde bu yılın soğuk zamanında özellikle doğrudur. Bu yüzden size elleriyle yastıkta bir yastık kılıfı yapmak öğrenmek sunuyoruz. Bir saat maksimum harcama yeterince hızlı olabilir aşağıda önerilen seçenekler dikin.

kendi elleriyle yapılan minderler için Yastık kılıfı oldukça basit ve çoğu durumda aynıdır. Öncelikle, süslemeleri yastıkları ne karar vermelidir. İkincisi, kanepe aksesuarları ile alınan önlemler vardır. Bunu yapmak için, santimetre kullanın.

Üçüncü olarak, hazırlanan materyaller ve araçları. Ne yaparsanız yapın istediğiniz yastık ne tür, hala bir mendil lazım. (Böylece, örneğin, pamuk, yün ve benzeri), yumuşak bir malzeme kullanmak için daha iyidir. güzünde olmadan, makas, bir kalem ve bir cetvel, iğne ve iplik gerekecektir. Seçilen tasarımına bağlı olarak kullanışlı tutkal tabancası ve dekoratif elementler (kurdele, Rhinestones, pul vs.) çeşitli gelebilir.

keçe yardımıyla bir birim oluşturma

Keçe - Mükemmel malzemeyi çeşitli el sanatları oluşturmak için. Eğer kendi elleriyle bir yastık üzerinde bir yastık kılıfı dikmek istiyorum da zaman faydalı olacaktır. Yani, renkli kumaş, parlak keçe, makas, bir kap, bir kalem, bir yılan, tutkal tabancası veya bir iğne ve iplik büyük bir parça gerekir.

bir yastık dikiş olan kumaş malzemesinin iki kareler kesilmiş, başlamak için. Onların değeri yastık boyutundan daha her iki tarafında iki santimetre daha fazla olması gerekir. Onu keçe şimdi önüne koydu. malzemeye kapağı takın ve kurşun kalemle çizin. Bir daire döndü. bu şekillerin bir sayıda çizin ve sonra doğru kesin.

üç boyutlu bir şekle sahip olmuştur, böylece, devre her bir daire katlayın. Şimdi çarşaf hazırlanan kısmını süslemek için başlar. Daireler, yalnızca katlama hattı boyunca dikilmiş. Bunun yerine bir dişin, sen tutkal tabancası kullanabilirsiniz. çevreler kumaş ve birbirine bağlı olmalıdır. kaotik bir şekilde ve Marshall doğrultusunda yapın. Her şey sizin hayal ve tercihlerine bağlıdır. tek yönlü yastık kılıfları ve ikisi bir gibi olabilir Dekorasyon.

çevreler yapıştırılmış zaman, o iki parçayı birbirine yastık dikmek gerekir. Bunu yapmak için, içeride dekore yan kısımlarını katlayın ve bir iğne etrafında üç tarafı yürümek ve iplik veya tutkal tabancası. Dördüncü kenar dikiş veya yılan tutkal.

yastık kılıfı hazır! Bu çevirip yastık koymak sadece kalır.

Çok nazik ve hava dantel ile dekore eğer, (iyi herhangi hostesi yapabiliriz elleri ile böyle güzellik) yastıkta yastık kılıfı olacaktır. Çeşitli dantel, kumaş çarşaf için, dikiş iğneleri, yılan, iğne ve iplik, makas birkaç metre: İhtiyacınız olacak el sanatları için.

Başlamak için, boş bir yastık kılıfı yapmak. Bunun küçük bir farkla bir kumaş parçası arzu edilen boyutu kesin. Sonra dantel çeşitli şeritler halinde kesin. Bunların uzunluğu yastık genişliğine eşit olmalıdır, ve miktarı tercihlerinize bağlıdır.

kısmının alt kenarına birinci şeritleri takın ve pimlerle uçları pin. Dikkatle dantel dikmek. Daha sonra bir sonraki şeridi almak ve üstüne yerleştirin. Bu alt satır kapatmak için hafifçe olmalıdır. dantel dikin. Bu nedenle, kalan şeritler dikin. kaotik bir şekilde Alternatif farklı bantları, daha sonra ortaya çıkan model çok ilginç ve güzel olacak.

İşiniz bittiğinde, birlikte parça yastık kılıfı dikmek. yılan unutmayın.

ellerinizle minderler üzerinde çok güzel bir yastık oldukça kolay hale getirin. Örneğin, bir çok orijinal üç boyutlu gül ile süslenmiş olanlar dışarı çıkarmak. Böyle bir aksesuar oluşturmak için ihtiyacınız olacak: kumaş, polar, makas, iğne ve iplik ya da tutkal tabancası, kalem, pusula ve cap yılan.

çarşaf için öğeyi hazırlayın. Eğer bir rezerv ile kumaş kesmek gerekir unutmayın. Sonra keçenin çevrelerinde çok sayıda olun. Bunu yapmak için, bir pusula kullanmak veya malzemeye kapağı takmak ve kurşun kalemle çizin. Bir yerlerde çapı 10 cm, yeterince büyük çevreleri yapmak daha iyidir.

dalga hattını (yukarıda şekle bakınız), daha sonra spiral bir daire kesin ve. Şimdi, bir rulo katılmaktadır. Rulo kenarından olmalıdır. iplik veya tutkal tabancası yardımı ile ucunu. Bu boşlukları gül birkaç olun.

Şimdi çiçekler dikmek veya yastık vakaların önüne tutkal gerekiyor. Arka arkaya düzenlenmiş gül eğer olmazdı Çok güzel. kakma hazır olduğunda, yastık kılıfı dikmek ve fermuar takmak.

elleriyle yastık üzerinde patchwork yastık kılıfı

Dikiş çarşaf üzerinde Usta sınıfı patchwork:

 1. Farklı renk ve farklı desen artıkları stok kadar. Aynı malzemenin hepsi ana şey.
 2. kare - bir kağıt üzerinde, yastık bir şemasını çizin. 1'e 1 ölçekleri.
 3. Şemada, hurda olarak işaretleyiniz yerleştirilir ve hangi boyutta bunları yapmak gerekir edilecektir. ya merkezi parçasından, veya yan itilir edilmelidir.
 4. Devre hazır olduğunda, yamalar hazırlanması. adet boyut daha önce hesaplanmış olan daha her iki tarafta biraz daha büyük olmalıdır.
 5. devrenizdeki gösterildiği gibi birbirleri ile artıkları dikmek başlayın. yastığın ilk yüzünü olun, ardından ters.
 6. Sonra, iki parçayı birbirine bağlayabilir ve yastık kılıfları fermuar yapıştırın.

nasıl uygulama ile elleriyle yastık bir yastık kılıfı yapmak için talimatlar:

 1. bez büyük bir parça alın ve yastık kılıfları için öğeleri hazırlamak. malzemenin rengi zihnin aplike ne var bağlıdır: bu sadece siluet ise birkaç parçadan bir resim ise, parlak kumaş, hatta bir desenle mümkündür seçim - malzeme nötr tonları gerekir.
 2. Kağıt üzerinde bir gelecek uygulamayı çizin. Örneğin, tavşanın arka siluet.
 3. Kesme devresi basılmış.
 4. Diğer kumaş artıkları desen takın ve detay kesip.
 5. yastık vakaların önüne öğeyi almak takın. Bu dekoratif dikişler dikiş attı.
 6. siluete süsleyin. Bizim durumumuzda bir at kuyruğu dikmek gerekir.
 7. yastık ayrıntıları dikin ve fermuar takmak

Yastık dekoratif yastık kılıfı oluşturmanın en kolay yollarından biri. Bunu yapmak için, kumaş, iğne ve iplik, fermuar üzerine kumaş, kağıt, kalem, kırtasiye bıçağı, boya gerekir.

çarşaf için öğeleri hazırlayın. Şimdi basit bir siluet kağıt çizim üzerine çizim. Bu nedenle bir hayvan, nesne, bitki olabilir ve. Şimdi bir desen üretmek için silüet kesip.

pimleri yardımıyla, yastık kılıfları ayrıntılara kağıdı pin. Boyayı hazırlayın ve desen boya. ayrıntıları kuru verin. Her şey kuruduğunda, bir yastık kılıfı dikmek ve bir yılan ekleyin.

Ve nasıl yastığa örme yastık kılıfı seviyorsunuz? Kendi elleri yukarıda fotoğrafta olduğu gibi, iğne bu tip temellerini kendi olanlar oldukça yetenekli olan bir çekicilik inşa etmek. , Yakalama şablonu iplik ihtiyacınız renk, jant tellerine satın - ve planlı ulaşabilmesi için ileri! Rağmen. Sen düz eski kazak veya ceket kullanabilirsiniz. Basitçe malzemeye tampon takılmalıdır ve parçaları kesti. daha sonra birlikte dikmek gerekir. Bu arada, dikiş kalitesi katıldı örme malzeme bir dizeye bez kapsayacak şekilde en iyisidir. Bitirdi yastık kılıfı dekoratif düğmeleri veya bir fermuar ile dekore edilebilir.

35 fikirler yastıkları ellerinizle yapmak

Ev »Dekor" 35 fikirler yastıkları ellerinizle yapmak

ruh-metresi dikişçi her kadın, kendi ailesi yuvada bir rahatlık ve güzellik yaratmak çabası. İyi iç tazelemek ve orijinal hale - sadece bir dekorasyon olarak hizmet etmeyecek, aynı zamanda daha da rahat oturma odasında kılmak için ellerinizle ile minderler yapmaktır. Ve belki de hatta eğlenceli yastık kavgaları için bir konu haline? Her durumda, minderler yaratılması size çaba sürmez, ancak hangi ödül sizi ev ve misafirler ile nihai sonuç ve hayranlık, neşe verecektir. Bu yazıda size elleriyle bir koltukta dekoratif yastık yapmak için nasıl en iyi yollarını öğrenmek ve fotoğraf yaratıcılık ilham göreceksiniz.

minderler ellerinizle nasıl yapılır

Sen saat alışveriş geçirebilirsiniz, ancak yastıklar doğru renk, şekil ve boyut bulamadık. Ama yastıklar, el, yapımı iç uyması için garantili ve sadece olacak evinizdeki doğasında kişiliği ve tarzı vurgulamak. El bize el altında kendini seçilmiş kumaşlar ve malzemeler kullanılarak tasarımı ile deneme bol verir. Aşağıda özellikle ilgi koltukta güzel yastıkları, hale getirmenin yollarını arasında:

 • Eski yastık kılıfı ve el boyaması farklı efektlerle Boyama;
 • Dikiş yastıkları (eski giysiler, oluşturma uygulamaları, yeni bir kumaştan vs ...);
 • bir kanca ya da örgü iğneleri kanepeye Yastık örgü;
 • nakış, düğmeler, doku parçaları ve benzeri ile yastık Dekorasyon. D.

Biz burada sizi kendi elleriyle uygulamaya konmuş en şık fikirler fotoğrafları toplamaya çalıştık. Daha iyi zihinsel dikkat edin!

resimle koltukta dekoratif yastıklar oluşturun

Bu yazıda, kendi elleriyle evine yapılabilir ilk 10 şey, zaten yastıklar ve yöntem etkisini Ombre boyama için basit bir yöntem verdik. Bugün Dekorin ile ... buz boyanmış şaşırtıcı şık minderler ile tanıştırıyor.

Size gerekenler:

 • Beyaz kumaşın (örneğin, pamuk ya da keten);
 • Bir metal kafes (fırın kullanmak mümkündür);
 • Lavabo veya büyük kapasiteli örgünün büyüklüğüne karşılık gelir;
 • Toz renklendirici dokusu;
 • Buz küpleri;
 • Lastik eldivenler.

Her şeyden önce, kumaş suyla iyice ıslak ve rafa koymak gerekir, bir kase ya da diğer mevcut kapasiteyi üzerinde ayarlayın. Kumaş mutlaka eşit kafes yüzeyine yayılmış, ancak tam tersine değil - bunu çökmek için daha iyidir, bu rakamın düzensiz ortaya çıkmıştır. Birden yastık kılıfı yapmak istiyorum? Islak bir yığın içine tıkmak için çekinmeyin! Daha sonra, doku kaydırma buz üzerine serilir ve yoğun toz boya serpilir.

İşte bu kadar! Bu buz tamamen yastık bitmiş yastık dikkatle kuru ve pat, soğuk suda durulanır gereken bundan sonra eriyene kadar beklemek kalır. Nasıl bir sonuç seversin?

Biz kanepe ve tığ üzerinde minderler örme do

Eğer örgü edebilmek için ise, neden kanepe veya tığ işi bir yastık yapmaya çalışmıyor? size bir modern ve rustik iç harika görünecek güzel örgü minder, 10 fotoğrafları sunuyoruz görebilirsiniz.

Ayrıca okuyun: Yeni Yıl için Şenlikli örme el sanatları

Eğer örgü becerisine sahip veya oturma odası kanepe dekoratif yastıklar dekore etmek acele etmek istemiyorum Ve eğer eski bir örgü kazak kullanabilir ve aşağıda adım adım talimatlarla takip elleriyle yastık dikin.

ellerinizle yastıkları yastık kılıfı dikin

Bu makaledeki resimlerin Son bölümü açıkça nasıl koltukta bir yastık dikmek gösterilmiştir. Eğer bir dikiş makinesi, zengin hayal gücü ya da bitmiş desen varsa, ayrıca mağazalarda bulunmayan çarpıcı dekoratif yastıkları, yaratabilir emin olun. Ve bu yöntem yeni yastıklar üzerinde para harcamak istemeyen kişiler için uygundur ve leke maskelemek için eski veya yastık kılıfı değiştirmek yalnızca istiyor. fotoğrafa bakın!

Ayrıca okuyun: Modern mobilyalar - ev dekorasyonu için 6 trendleri Ayrıca okuyun: Sonbaharın rahat iç - dekor ve tasarım en iyi fikirler Son olarak, yararlı bir model minderler üzerinde güzel yastık kılıfı dikmek için:

Bizim makalede yaratıcılık biraz ilham verdi umuyoruz. ellerinizle güzel oluşturun, o kadar çok ilginç ve heyecan verici!

elleri fikirlerle dekor yastıklar. fotoğraf

İyi günler, sevgili dostlar!

dikmek yastık bir çırpıda olduğunu kabul, ama nasıl bana şahsen her zaman zor bir iştir için, minderler dekor güzel ve uyumlu ve benzeri olmak nasıl, bunu düzenlemek için. Eğer uygun seçeneği seçin dek Genellikle uzun ben dekor yastıkları fikirleri her türlü bakıyorum. güzel minderler bir fotoğrafını gördüm ve herhangi bir plan olmadan bu kendi eli yapmak için yakılan - Ve bazen tam tersi olur. Sen de, o olur?

Bugün ellerinde farklı aksesuarlar ile sizin için fotoğraf dekor yastık aldı. Ben sadece bazı ilginç eğilimleri vurgulamak istiyoruz ve zaten malzemeyi alıp dikmek / kendilerine özgü yastık bağlamak, hayal göstermiştir.

İlk fotoğrafta sunulan fikirleri ile başlayalım.

Hep sevmişimdir dekor yastık yay. Yaylar yastık veya örgünün diğer malzeme, şeritler ile aynı kumaştan yapılabilir.

Nasıl bir yay yapmanın? Sadece bez veya dokuma bir şerit bir papyon, ancak iki parça halinde bir yayı yapmak ve orta kemer döngüler haline getirdim ya da sadece iplik çekebilir.

istediğiniz gibi, bir köşede veya merkezde zaten bitmiş çapraz bağlı yastığına kurdeleyi takın.

Ben zaten bir yay ile bir yastık diktim gibi, çok uzun zaman yine merkezde yere karar takmak için yeri belirlemek. Benim buradaki iş>9gt;.

Ancak ilginç bir seçenek yastıklar, hediye paketleri gibi bandajlı? (cm'dir. İlk fotoğraf) Sadece ön kapak onu dikmek, yay veya dantel taklidi yapmak bez yastık veya bant şeritlerini bağlayıp kravat yerde.

Sadece ek bıyık nakış, kelebek yay içine Transform!

Bu romantik yastık dekor Büzgülerden dikmek, yapılabilir.

önyargı uzunluğuna bir kumaş şerit kes genellikle gerekli uzunlukta katlar göre 1.5 kat daha fazladır. zikzak kenar tedavi edin.

Bir yandan yaklaşık 5 mm'lik bir mesafede bir çift dikiş yapmak.

eşit ryushu yumuşatma, ipliklerin uçlarının çekerek şerit Sözleşme.

Bu kapağın ön ve yan dikili olabilir ve siz, dikişler, çizme kesim önüne bakın Büzgülerden dikmek ve sonra bu parçaları dikmek olamazdı.

fırfır dikilir sonra kapağın ön ve alt dikmek.

yastıkların üzerinde Çiçek çayır daima özel bir konfor ve neşeli pozitif ruh hali yaratır. minderler dekor, çiçeklerden yapılma kumaş veya dantel, geniş çiçekler, daha sonra toplanır ihtiyaç vardır yuvarlak parça, çiçek yo-yo bir kesim şeritleri örgülü edilebilir. renkler için yine yapabilir pek çok şey vardır ki ideal ve eski örme gömlekler vardır.

Oysa burada birden lob toplanan yastıkları dekor için oldukça ilginç renkler vardır.

bir çiçek nasıl yapılır, video bakmak:

yastık kurdele dekorasyon için farklı seçenekler vardır: Bu aynı yay veya bantların çiçekler. Ve, güzel sıradışı kumaş tamir bir yöntem üzerinde şeritler büküm saten olabilir.

Özellikle işlemeli şeritler yastık gibi. Bu beceri sahibi ustalar tarafından takdir. Çapraz Dikiş da kuşkusuz güzeldir - tüm klasiktir!

nakış için başka oldukça kolay bir yolu yoktur - Saçiko. Yastıklar, bu şekilde işlemeli ve kesinlikle ve zarif görünüyor. Sadece onları uygun ağırlıklı mavi bez için, sadece kullanılabilir Eski kot.

yastıkların üzerinde aplike. keçe yastıkları ile Dekor

dekoratif farklı şeyler dükkanlarda artık için hazır uygulamalar her türlü satıyoruz. bir yastık sıcak ütü ile ütüleme yoluyla - Bir bizim durumumuzda, bir şey onları sopa sadece ihtiyacı var. Ama benim deneyim, bir kalite sabitleme değil, benim yastık ile bağlanmış aplike oldukça hızlı uzaklaştı. Bu nedenle, onun dikmek güvenirliği.

Buna ek olarak, aplike, kendi ellerinizle yaptığınız dokudan bir resim dışarı kesilebilir. Özellikle iyi bu amaç için keçe uygundur.

o yapışkan örümcek ağı kullanmak hala mümkün olmasına rağmen bu aplike, yapışmasını değildir. uygulamaların çevriti bir döngü dikiş makinesinde veya elde zigzag dikiş dikmek için gerekir.

Bunlar nasıl yapraklar görünüyorum burada>9gt;.

Onlar güzel desenleri ile ilişkili olmadığını Örme yastıklar genellikle dekor gerekmez. Ama yastık ilgili pürüzsüz yüzey veya sütun olmadan basit bir jartiyer dikiş örgü şişleri ve tığ sc örme çiçek veya tığ işi fiyonklu süslemek için deneyebilirsiniz. Özellikle gibi püsküller dekor.

Basit renkler için Shemku? Lütfen! Unutma Düzgün bağlantı dişlerine bir renkten geçişte.

Ben de kendimi örme gül ile bir yastık yapmak. Gel bak!

örme harfleri yapabilirsiniz Yaratıcı dekor adınızın tek bir harf veya aşk ilanı, hatta ne anlama kelime, her biri birkaç yastık yapmak için.

dekor yastıkları İlginç fikirler

İnsan hayal sınırları yok. Kombine tekniklerde düğmeleri, pom-poms,: Alışılmadık bir fikirdir dekor yastık sunuyoruz böyle bu.

Ve nasıl yastık "kuyruklu" mı?

yapılacak eğlenceli zaman elleri ile Dekor yastıklar, onun ruhunda koydu. mağaza bu yastıkları satın alamazsınız.

Biz dekor yastıkları diğer bazı ilginç fikirler var:

elleri ile yazılan "Dekor Fikirler yastıklar 43 Yorumlar. fotoğraf "

her zevke Pedler!))) ben kedilerle sevdim. Ben büyük fikirler için kediler))) Olga, teşekkür seviyorum!

Lütfen!

Tüm yastıklar, 🙂 neyse örneği harika sadece ah

dekoratif yastıklar çok severler. O kadar çok fikir, bu kadar güzellik). seçimi için teşekkür ederiz. Bir mucize bu kadar gördüğünüzde, sadece) çalışmak ve böyle bir şey yaratmak istiyorum.

Çok ilginç fikirler, özellikle, yastık sevdim hissettim ve akçaağaç yaprakları ile dekore

Büyük fikirler dekor yastık gibi! Her yastık gerçekten dikkate değer!

Bazı yastıklar çok güzel. operasyon onların şeklini kaybeder Ama eğer çok talihsiz olduğunu.

Öyle böyle bir yastık genellikle iç dekorasyon konusu olarak, sadece dekoratif bir işlevi yerine sahip oldukça uzun. Ve amaçlanan kullanım için, çok güzel bir kumaş daha kolay şeyler yapabilir.

dekor yastıkları Büyük fikirler, herkes iç için bir şeyler alabilirsiniz.

Ne bir güzellik! Herkes içini dekore etmek mümkün olacak. Özellikle renk seçenekleri sevdim.

Olga, şey, kesinlikle çiçeklerin fikrini (altın desenli soluk mavi gerçekten sevdim) somutlaştırmak için çalışacağız, bana ilham verdi.

Bu Birinin fikirlerini uygulamaya başlayacak umuyordum, iyidir.

Olga Ben senin gibi yastık ile sevindi kurdele işlemeli!

Tüm pedleri inanılmaz! Özellikle işlemeli kurdele sevdim. Sadece göz almayın! Ve kediler, tabii ki, çok. Çok şirin.

yastık tasarımı için kaç ilginç fikirler! şeritler çok şık görüntüsüyle. ve genellikle onu sevdim. fikirler için, teşekkür, Olga ederiz!

Ne güzel yastıklar. Her zevke için. Onların dekorasyonu, ben çevirmeye çalışır zihinsel not aldı şeyle fikirlerinizi için teşekkür ederiz.

Çok güzel dekor fikirleri yastıklar, çiçek iç ve yay çok şirin bir pisi ile, çok şık görünüyor bir yaz motifi yapmak 🙂

Ben bir sürü çok sevdim, ama evde özellikle yakın ve nakış ile bir yastık istiyorum .. Tüm bunları seviyorum çünkü Olga kadar çok fikirler ... Hemen Too burada .. İlk bakmak.

Ve biz çok basit dekor seçenekleri sadece kurdele veya yay dokundu. Bu ... fikirlerinizi için teşekkür ederiz kadar kolay oluyor.

Uzun süre ben, Olga gelmedi sana bir şey mi. Ve sadece damalı yay kutuya minderler gibi.

Ben sitemi ziyaret için bir kez daha memnun Nadezhda Semenovna değilim!

Çok güzel küçük ped, bir yastık arkasından dışarı Bakmak özellikle tavşan ve kedi. senin iyi bir ruh hali için teşekkür ederiz

Gözler yastık böyle çeşitli çalıştırın. Her şey mühürler ile çok sıradışı ve orijinal bir görünüm yastık olduğunu kendi yolunu çok güzel.

Güzel, tabii ki, ama pratik değil, birçok yastıklar (sunulan kopya) hayranlık için özel olarak oluşturulan çünkü.

Kesinlikle. Sevdiğim bu olduğunu.

Her şey kesinlikle güzel ve sıradışı, ama anladığım kadarıyla, bu yastıklar tamamen dekoratif yük vardır. onlara Uyku olamaz - en azından yazık ...

Evet, onlara uyku, hiç kimse ben yastık çok şey var Evde izin verilir, bunlar dekoratif ve pratik ayrılır. ilk büyük

Ah, ne güzel yastıklar! diğerinden daha iyi biri. hepsi iyi, çünkü ben bile, en iyi seçim olamazdı.

Zaten ve modüler yastıkları yapmak çıkıyor! Orijinal! Ben onu sevdim.

Ancak, herhangi bir şekilde çiçeklerle Ben en çok sevdim. Çok güzel!

Ve gerçek iyi bir gözlem, bir - modüler yastıkları! Ben, aynı zamanda diğer görüntüler, kediler mutlaka oyalamak ne bir resim değil yapabileceği çok bu fikir gibi.

Ben ne olacağını görmek istiyorum!

Pedler - bu benim zayıflık 🙂 Hepsi evimin üzerinde dağılmış bulunuyor. Kesinlikle olarak fantezi, ama daha Goblen değil. evlerinin itibaren rahat olur.

Yastıkların mükemmel fikirleri için teşekkür ederiz.

Iyi akşamlar Yastıklar - ve zayıf noktam. Ve goblenler de çok güzeller!

Modüler yastıklar fikrini ilk kez gördüm. Oldukça ilginç kanepeye bakıyorlar.

Evde çeşitli şekil ve ebatlara sahip çeşitli yastık yastıklarının bir koleksiyonu var, ancak yastıklarınız övgülerin ötesinde! Olga, yastıkların orijinal fikirleri için teşekkürler.

Serin pedler! Özellikle aplike severim.

Tüyleri gibi yastıklar! Ne kadar güzel hayal edebiliyoruz.

Yastıkları bitirmek için serin seçenekler, gerçekten hoşunuza gidecek!

Yastıkları seviyorum, rahat ve sıcak bir atmosfer yaratıyorlar. Evet, seçenekler çok iyi seçilmiş! kedilerden genellikle çok sevindim! Böyle güzelliğe sahip olmak istedim.

Ilham kaybetme! Zaman burada biraz gerekli! Bir yastığı birleştirmek için de yanmıştım, yarısı hazır!

Ne harika bir seçim! Kendine ait farklı dekor türünü topladığı gerçeğine rağmen, bir sürü yeni şey gördüm.

Teşekkürler, Olya, yastık dekorunun fikirleri mükemmel. Salondaki Feng Shui'ye göre kırmızı renkte bir yastık (para çekmek için 🙂 olmalıdır), fikirinizi büyük bir çiçekle kullanacağım ve böyle bir yastık vereceğim.

Kırmızı yastık da duydum, ancak bugüne kadar kırmızı yastık yoktu. Planlıyım ve mutlaka soshyu veya kravat.

Çok güzel yastıklar. Her şeyden hoşlandım! Ama özellikle yastık beyaz bir çiçek şeklinde siyahtır! GÜZELLİK!

Tıklayarak "göndermek", Kişisel verilerin gizlilik politikasının koşullarına uygun şekilde işlenmesine onay veriyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

32 − = 22