Mutfak, Akdeniz tarzı fotoğraflar

Akdeniz tarzında Mutfak tasarım

Bugün Akdeniz kıyıları olan güney Avrupa ülkelerinin sakinleri, arasında çok yaygındır bir daha özgün tarzı mutfaklar tasarım, bak.

Harika subtropikal iklim, tüm yıl boyunca güneş ve ısı bol, hem de deniz, iç geleneklerin önceden belirlenmiş sayısının inanılmaz güzelliği yakın gerçeği.

Bu tarzın temel özellikleri seçerek başlayın ve sonuçta önemli ayrıntıları ve dekor unsurları dikkate geçin.

Yani, Akdeniz teması şu dikkate değer noktaları ile vurgulanan:

  1. konukseverlik 1 atmosfer sadece zorunlu arkadaşı ve bu tür gıda "ayarı". sahil kentleri sakinleri çok canayakın ve misafir kabul deniz ürünleri ve şarap ile onlar için bir tablo kapsayacak yanı zihinsel olarak haber veya olaylardan konuşmaya her zaman mutlu. kimse gerçekten evde hissediyorum diye bu oda, konforlu, ferah olmalıdır.
  2. bitirme ve dekorasyon 2 kolaylığı. Herhangi pahalı göze çarpan ve fırfırlı şeyler Akdeniz mutfağında kesinlikle alakasız. Tam tersine, çevrenizdeki her şey sadece en gerekli öğeleri, rahat mobilya ve pratik mutfak eşyaları toplanır burada söylemek gerekir. Aynı duvarlar, tavan ve taban mutfak basit ve uygun fiyatlı malzemeler için kullanılan uygulanır.
  3. fayans 3 bol kullanılması. Fayans mutfak etek alanında, ancak çalışma alanının tamamını alan veya tavana kadar destek hatta tüm arka duvarında sadece oluşabilir.

Bazen tezgah örneği, seramik veya mozaik küçük karolar için, döşenebilir. Ayrıca, tercihi bir kiremit soru sorulduğunda, mutfakta yerde ne koymak için vardır.

Akdeniz iç Provence, Ülke ve Shabby Chic gibi stilleri ile benzerlikler göstermektedir. azımız seçilen fotoğraflara bir göz atın.

basit ama işlevsel, kaliteli mobilya seçmek için, yukarıda belirtildiği gibi Akdeniz tarzı mutfak, tuhaf.

Yine planlama tesislerinde bu tür gıda mobilya ve uzay sıkıntısı bir ortam dağınıklığı oluşturmak için açık ve havadar değil olması gerektiği göz önüne almalıdır.

İdeal olarak, bu sadece yemek yapamıyor, aynı zamanda uzun zamandır beklenen misafir almaya oturma odası-mutfak, görevi görmelidir.

en uygun mobilya seçmenize yardımcı olacaktır Birkaç tavsiyeler:

Yemek masası büyük ya da en az orta boy, 4-6 kişi için tasarlanmış iki olmalıdır. Bu mutfakta konukları her zaman beklerim, böylece rahatça hepsini ve yem karşılamak için hazır olmak gerekir.

Mutfak grubu genellikle ahşap ya da doğal dokular, bir taklit ile MDF aşırı durumda yapılır.

cephelerinde panel her türlü, çok hoş seramik uçlar ve cam raflar, metal bağlantı parçaları. burada üst bölümü kutular iki parçaya bölünmüştür olabilir, çünkü daha geleneksel tasarımlarda, özel bir yer, özü izole edilir.

Renk seti. Burada, parlak ve taze bir motivasyon vardır.

Beyaz, bej, gri patine mutfak veya zeytin istenen atmosfer yaratacak ve göz memnun edecektir.

Doğal bir ağaç karanlık ahşap cephe sistemleri, dokusu mutlaka çok bu tarzda nadir değildir, görünür olmalıdır.

Koltukları veya masif ahşap destek, veya metal, fakat ince dövme şekillerle seçilir.

Böyle sandalyeleri yumuşak koltuk donatmak için arzu edilir ve dantel yedekler, pamuk kumaş beyaz-kırmızı hücre veya herhangi çiçek desen, örneğin, budandı.

uzay izin verirse Ek olarak, kompakt iki kişilik kanepe koyabilirsiniz, ama boş mutfak köşesi "doldurmak" için dekoratif bir seçenek veya ders tasarımı gibi daha fazla.

Sen dekoratif tabak ve yemekleri bir koleksiyon boy gösterecek açık raflar, güzel bir kabine koyabilirsiniz.

İşte büyük ölçüde doğru malzemelerin seçiminde yardımcı olabilir duvarlar, tavan, zemin ve çalışma alanının tasarımı için birkaç anahtar önerileri şunlardır:

Duvarlar. Akdeniz tarzında mutfakta duvar kağıdı çok nadir yapıştırılmış. Temelde, duvarlar kaplama karo seramik veya doğal taş, boyalı.

Daha sonra sunulan fotoğrafların temelinde, boyama renkleri hakkında konuşmak sarı veya bej tonlarının en popüler çeşitlilik vardır.

Tavan mat boya, beyaz, bej veya kum rengi seçin.

Sık sık ahşap masif kirişler bulabilirsiniz, ama dedikleri gibi orijinal, vardır. Dairenin koşullarında basit bir çözümü kendilerini sınırlayabilir.

Vakaların çoğunluğunda Seks seramik karolar orta veya büyük boyutu ile kaplıdır. Renk düzenleri çok farklı, burada seçim size kalmış tamamen olabilir.

Varsa Önlük mozaiğinin, fayans veya küçük boyutlarda koydu.

Her iki seçenek çözümleri çok çeşitli uygulanabilir: Karmaşık hesaplamalara klasik saf single, ama enfes panellerden. Bazen önlük onu taklit doğal taş veya kiremit ile yayıldı.

Tezgah tercihen doğal veya yapay taş satın aldı. Orada renk, doku ve desen seçimine Yine, sıkı gereksinimleri.

Daha az yaygın, ama yine de görülebilir, bütün tezgah ya da belli bir kısmı inanılmaz bir estetik etkisi olabilir, küçük bir seramik, gelen yayıldı.

Mutfak ada. binanın iç sandalye dağılımı sonucu yemek alanı için yeterince büyük bir alana sahip olmak zorunda.

Bazı mutfaklar Bekleyen pişirme ve yemek bölgeleri arasında ayırıcı olarak hizmet veren sözde "ada", karşılayabilir. "Ada", örneğin, bar ekstra bir çalışma yüzeyi olarak rol oynayabilir ve.

Akdeniz tarzında bir mutfak temel unsurları hazır olduğunda, o boş niş doldurmak için ne kadar ve ne karar vermek kalır ve diğer hâlâ boş alan:

Ev Aletleri, tahsis edilmemelidir mümkün olduğunca inşa edilmelidir ve mobilya cephesi arkasında gizli.

Bu kural çıkarımı için geçerli değildir. O yüzden mutfak çalışma alanında neredeyse merkezi bir konuma çekilmiştir bu oldu. Egzoz bir kubbe inşa olmamalıdır.

Öne ve ev aletleri rolünü değil, aynı zamanda iç önemli bir unsuru sadece gerçekleştirmek mahkumdur.

Tesisat. büyük mutfak üzerinde pişirme bir sürü zaman. Bu bağlamda, hatta çift can, biraz daha lavabo seçin. İyi bir seçenek seramik yıkama veya yapay taş.

Akdeniz iç en klasik örneği, bakır veya bronz lavabo ve musluk koydu.

Tekstil. Biz mutfak için perde hakkında konuşmak, o zaman ışığın kullanımını, ama düz kumaşlar edilir. Aynı hafiflik, tazelik ve hafiflik renk ve desenlerde takip edilecek.

çiçek veya diğer süs eşyaları ile dekore En uygun parlak renkler, mutlu Noeller. Perde türleri gelince, onlar örneğin hem klasik kesim ve tasarım yanı sıra, Roman olabilir.

Aydınlatma tüm yıl boyunca yeterli olmalı.

günler uzun olduğunda Sıcak aylarda, doğal aydınlatma tercihen büyük pencereler, sağladığı. yapay aydınlatma için her şey bölgelerinin her birine verilmelidir.

yemek Üstü Tiffany tarzında gölge ile güzel bronz avize asılabilir. Bir "ada" varsa, o bir menteşeli tavan lambaları veya spot bakacak şekilde vurgulamak.

Aksesuarlar bekliyoruz, ancak tat ve tedbirin duygusu saygı gerekir. belirgin dekoratif cam eşya bu tarzda rustik notları ile diğer güney stilleri, olduğu gibi.

Bu mobilya, korniş çizim, diğer serbest niş raflarında yerleştirilebilir.

zeytinyağı, makarna ve kuru meyve konteynerlerin depolanması için baharat ve hububat porselenden yapılan bakır mutfak eşyaları, açık raf için konteynerleri bakacağız uyum Orijinal ve.

Akdeniz tarzında mutfak özel bir çekicilik, açıklık ve konfora sahiptir. Bu aile misafir, mutfak deneyler ve hoş bir konaklama almak zorundadır.

mutfak iç Akdeniz tarzı

2017/01/22 / Yazar: admin

Güneşin bir sürü ve açık deniz - kelime "Akdeniz" dir ilk dernek,. Bu atmosfer güney Avrupa uzun zaman önce kökenli iç tarzında yansıyan, ancak kendi ülkelerinde değil, bu güne kadar popüler verdi. mutfak iç Akdeniz tarzı özel ödülüne layık görüldük.

Duvarda lüks önlük ile Akdeniz tarzında mutfak

Akdeniz iç temel özellikleri

Akdeniz iç stil ülke ve Provence ile benzerlikleri olduğunu tarz, bir eğilim oluşturdular bu ülkelerde yaşayanların yaşam kültürü ve Yunanistan, İtalya, İspanya, Fas, Fransa, ve diğerleri. Yaşam gelenek ve yol emilir.

İç Akdeniz mutfağında Mobilya İspanyol tarzı

  • beyaz ve mavinin tüm tonlarının - İç Yunan yön deniz ve hava renkleri hakimdir. Sen güneşin ve kumun sembolize biraz pembe veya sarı, ekleyebilir;

Mavi Önlük Mozaik mutfak ünitesi kum rengi ile kombine

İç Akdeniz mutfağında hafif ahşap Gölge

"Ülke" tarzında Akdeniz mutfağı alanı Yemek

Dikkat! Akdeniz tarzı doğasında doğal renkler ve malzemeler.

Akdeniz tarzında mutfakta doğal malzemelerin kullanımı

mutfak Akdeniz tarzı iç faktörlerin belirlenmesi, öyle:

Akdeniz tarzında mutfak iç Mavi mutfak

ahşap ve taş - bu amaç için en uygun oda dekorasyonunda doğal malzemelerin kullanılmasıdır. Ancak, seramik karo, ayrı kayda değer olduğunu - duvarlarda ve (çoğu durumda) katta bir önlük - burada her yerde hakim. Seramik renk paleti, çeşitli, çoğu zaman, bir tek renkli desene farklı kiremit boyutu ve doku bir kombinasyonunu kullanır.

İç Akdeniz'de Taş, granit, karo ve ahşap

Dikkat! Akdeniz mutfağının özel lezzetleri mozaikler ve dekoratif paneller verir.

Mutfakta karoların Lüks mozaik

  1. Duvarlar. döşeme veya taş ek olarak, duvarlar genelde parlak renklerde, boyanabilir. Genellikle her ikisinin bir kombinasyonu kullanılabilir, yani, beyaz badanalı duvarlar üzerinde tuğla veya taş alanlara ile bölünür. tamamen uygunsuz alırım.

Önlük karoları ile seramik karo yapılmış

tavanlarında ahşap kirişlerin kullanımı

duvar dekor ile bağlantılı olarak Duvar

granit Zemin, bir kayanın altında yaş

Akdeniz'de Çalışma alanı iki veya üç duvarların iç boyunca yer almaktadır. Ayrıca, bu tür bar olarak çalışma ve yemek özelliklerini birleştiren "adalar", vardır. İdeal olarak, mutfak eski Avrupa tarzında, ahşaptan yapılmış olmalıdır. Sen ahşap yüzeyi ve yapay yaşlı taklit malzemelerini seçebilir. Açık ve camlı - kapalı dolapların yanında raflar popüler çeşitlilik vardır.

Akdeniz iç büfe ve açık raflar kullanma

fayans veya taş olduğu ahşap tezgahlı dayalı genellikle masif Katı yemek masası,. Bu arada, yemek alanı birden fazla olabilir. Koltukları örneğin, dokuma veya ağ ahşap, bambu, kamışı yapılmıştır, daha zarif hem sıkı bir şekilde ve benzerleridir. Bu iç yayılır ve sahte metal ürünlerin kullanımı.

Ahşap bir masa üstünde bir lavabo ile Akdeniz tarzında Mutfak tasarım

mutfak iç Kolay Akdeniz

Dekor ile aşırıya kaçmayın Akdeniz iç çok önemlidir. Her şey gibi basit ve işlevsel olmalıdır.

  • aydınlatmazarif ferforje avizeler, antika fenerler: mutfakta eski tarzda yapılmış lambaların varlığını temsil etti. Belki daha modern modellerin kullanımı formu difüzörler, hiçbir fırfırlar genellikle basit;

İskandinav tarzında mutfakta Aydınlatma

Mutfak salon Akdeniz tarzı az dekor

Akdeniz iç bir dekorasyon olarak mutfak eşyaları kullanma

ankastre ile mutfak oturma odası Akdeniz tarzı

Akdeniz iç Stilize mobilya

Yani, Akdeniz tarzı iç yapılmış mutfak, elbette sadece görünmüyor çeker. onun misafirperverliği ve konfor çekti aynı anda ferahlık ve konfor Onun atmosfer. mutfağınızda bu tarz başarılı bir şekilde uygulanması için, doğa ile sadelik, işlevsellik ve ilişkiyi hatırlıyorum.

Yeraltı haberleşme arama: anketin özellikleri

soğutucularda ana türleri

Porselen karo iç: Uygun tasarım seçmek

mutfak iç Akdeniz tarzı - pratik duruma yaratıcı yaklaşım

Akdeniz tarzı Yunan kültürü, İtalya, İspanya, Türkiye ve Mısır ödünç iç unsurların bir karışımıdır. Akdeniz motifleri deniz teması, temiz, doğal renkler ve doğal malzemeler yakınlığı yansıtılır. Sulu doğal aroma, basit ve pratik bir ortamda hafif ve parlak desenli bir sürü - Akdeniz ülkelerinde tarzında işleme tesislerinin temel fikirler.

Akdeniz mutfağının tüm ülkeler için evde bir merkezi bir yerdir. Bu oda ulusal yemeklerin hazırlanması ve ne kadar ciddiye güney ülkelerinin sakinleri Hepimizin bildiği, ama aynı zamanda tüm ev için bilgi merkezi olarak hizmet veren, pişirme vardır için değil sadece. Bu bir kural olarak, yemek odası, bütün aile ile birlikte mutfakta oldu. , Yer Dinlenme iletişim ve mutfak başyapıtları yaratma ulusal kültür ruhu ve yaşam güney şekilde, özel koşullar hak.

mutfak alanı tasarımında Yunan tarzı

Şu anda, ayrı ayrı odaların tasarımında herhangi bir ülkenin nedenleri genellikle yüzden onlardan birine mensup tarzını tanımlamak zor olduğunu iç içe. Ancak Yunan tarzı Akdeniz benzerlerinden belirgin farklılıklar vardır. İlk olarak, farklılıklar renk ve yüzey bitirme süreçlerinde görülür. Her şey Yunan kültüründe basitleştirmek eğilimindedir ve iç istisna değildir.

beyaz, neredeyse sarı, mavi, limon tüm tonları ve yeşil bazı tonları bir zenginliği - iç tasarım Yunan tarzı serin bir renk paleti yansır. Genellikle Yunan iç mekanlarda bir kar beyazı renkte kaba sıva duvarlar başvurdu. Bu çerçevede, kontrast, havanı ve mutfak dolapları gizlemek değil seviyorum ulusal süsü olan parlak mutfak eşyaları, bkz.

Yunan tasarım karakteristiği için el yapımı mobilyalar ile mutfak vermek için. Sıcak ahşap tonları bitirilmiş "sıcak" cool paleti. Fayans yüzeyler - Akdeniz tarzı için en yaygın dekoratif tekniği. Fayans mutfak önlüğü tasarımı, ama bazen tüm duvarlar için sadece kullanılır. Mozaik ayrıca Akdeniz mutfağının tasarımında sık sık misafir olduğunu.

katta, "Yunan" yemekleri, kural, karo veya dekoratif taş gibi ama ağartılmış kurulu ahşap zemin vardır.

Mobilya özel dikkat. Ağırlıklı olarak mutfak dolapları, masa ve sandalye üretiminde kullanılan doğal malzemeler, mutfak aile konfor sıcaklığı ile doludur.

Yunan iç çelişkilerle dolu ve mutfak istisna değildir. Duvarların serin tonlarının kombinasyonu, sıcak, koyu renkler, tavan ve zemin ile harika görünüyor

Çoğu zaman, iç unsurların Yunan motifleri içeren tasarım için kullanılan modern mutfaklar, ülkeye rustik nesneler içinde bol ve hatta durumu bulur. Bu tür binaların Laconic basitlik pratiklik ve ergonomi dikkat çekicidir.

Ve bazen Yunan tarzında mutfak inanılmaz zarif ve aynı zamanda rahat görünebilir. mobilya ahşap Sıcak tonları lacivert ev aletleri ve mutfak önlüğü seramik karo ile uyum içinde iki renk uç arasında bir köprü davranır vardır.

Yunan durumda hafif bir dokunuşla mutfak Parlak alanı, inanılmaz, sade, konforlu ve rahat bir karaktere sahiptir. Işık karanlık noktalar küçük beyaz odada mükemmel görünürler.

Yunan tarzında bu mutfağının geniş salon tasarımcı buluntular ve ilginç çözümler ile doludur. tavan tasarımında Rustik motifleri modern teknoloji, çelik üst ve mutfak eşyaları iddialı, koşum depolama ile birleştirilir. Ahşap yüzeylerin çokluğu sistemi soğuk oluşturulan ve boyama önlük mutfak dolapları aydınlatma elemanları ile seyreltilir.

mutfakların tasarımında İtalyan motifler

İtalyan tarzı daha sıcak eğimli değil, aynı zamanda sık sık altın portakal, bej, kahverengi, pişmiş toprak tonlarının dekorasyon için kullanılan açık renkli dekorasyon vardır. Zeytin ve şişe cam rengi de iç İtalyan tarzı içinde gerçekleşir.

Işık duvar dekorasyonu yumuşak sıcak tonlar, açık bej veya süt kontrast mobilya veya dekorasyon için mükemmel bir zemin haline gelir.

Karo aynı zamanda yüzey bitirme için çok yer ayrılır. Dokulu veya fantezi renkler, sıradışı baskılar, seramik karo mutfak iç ana vurgulamak parçası haline gelir.

Bir tasarımda İtalyan Eğimli, genellikle ahşap ile mutfakta tabanlar - bazen mobilya üretimi için kullanılan ahşap yankı doğal ahşap veya yüksek kalite taklit ve başında yer alıyor.

Sıcak sütlü gri tonlarda Bu mutfak tek bir odada, farklı şekiller ve printovki fayans birleştirebilirsiniz nasıl mükemmel bir örnek teşkil edebilir. Uyumlu ve rahat bir atmosfer yemekleri cam ekler ve orijinal aksesuar tasarımında kullanılan mutfak dolapları, yardımıyla yarattı.

mutfak apron tasarımı ve çalışma alanında da alan seramik farklı türde muhteşem bir kombinasyonu diğer bir örneği. Bir baston bar tabureleri, lüks mutfak ada için, odaya biraz oynak ve romantik bir karakter verir.

her ilk Değilse, bu kesin - her saniye iç Akdeniz tarzı seramik karo adına bir kaside ve çalışma mutfak alanlarının üzerinde duvarlara yaptığı başvuruya önemini şarkı. Bu duvarları kaplayan bir festival, inanılmaz güzel ve çok pratik bir yoldur. Güzel boyama seramik yetenekli yenileme parlaklığını veya herhangi bir iç vermek. parlak mutfak mobilya ve tavan ve döşeme nötr paletinin çerçevede, duvarların mutfak önlüğü veya parçaların tasarımında parlak fayans muhteşem görünüyor ve önümüzdeki yıllarda sakinlerine hizmet verecek.

Kesinlikle ışık anlamıyla büyük bir İtalyan ailesi için oluşturulan parlak renklerin yamalar, fakat bu koyu çikolata mutfak dünyanın herhangi bir yerinde bulunan özel bir ev, harika görünecek. Mutfak-yemek salonu böyle bir derin karanlık gölgeler uygulamasını sağlar önemlidir.

Mutfak tasarımı için ilham kaynağı olarak İspanyol kültürü

İspanyol tasarım mutfak alanı, hem de tüm Akdeniz, doğal rengini ısınmaya eğilimindedir. Yüzey bitirme için Çevre malzemeler ve mobilya ve dekorasyon nesnelerin imalatı, bir ışık parlak kontrast noktalar, bütün bina nötr bir arka plan. Ve en önemlisi - bir aile ev ortamı yaratmak.

İspanyol iç sıklıkla sıradışı tonozlarla altında kubbeli tavanları, kemerli niş, şekillendirme sobalar şömine kullanın. Siyah dövme dekoratif unsurlar veya mobilya parçaları, aynı zamanda güneşli İspanya iç parçası olarak karşılanır.

Ahşap mobilya, taş tezgahı ve fayans dekoratif seramikler - İspanyol mutfakların sık sık ziyaretçiler.

ferforje "dantel" lambaları, kolye ve duvar, çelik mutfak büküm - Aydınlık ve ferah mutfak alanı dekorasyon ilginç öğeleri için bir sığınak haline gelmiştir. Bar sandalyeler, stilize bahçe mobilyaları doğal taştan yapılmış bembeyaz üst büyük mutfak adanın etrafında barınak buldular.

Mutfak ada üzerinde muhteşem asılı bir avize ile kubbeli tavan, bu İspanyol mutfağı tüm mekanlara bir cazibe merkezi haline geldi. Daha sonra mobilya karanlık yüzeyle ittifak içinde olan dekor çok ve mermer tezgah ve ada çalışma yüzeyleri ve karanlık kemerli pencereler ile muhteşem bir oyma mobilya bkz.

Parlak mutfak soba üzerinde dekorasyon davlumbaz, set üstü ada çekici ve zengin oyma dekorasyon el yapımı ahşap mobilya, mutfak iç unutulmaz ve eşsiz yaptı. Hafif ve pozitif uzay ücretleri iyimserlik doğası ve mutfak kahramanlık ilham veriyor.

İspanyol iç kaba ülke ve buluştuğu Elemanları. Hiçbir kolları modern cihazlarla, büyük bir oyma mobilya ve ev mutfak ve yemek alanı, şık bir dekora sahip konforlu Mahallesi'nde ise Tavan kirişleri,.

Ahşap tavan kirişleri - genelde ve özellikle iç Akdeniz akımların ülke mutfaklar için yapılacak tasarım yöntemi. Genellikle geleneksel bir güney mutfağının atmosferde tek köy tasarım elemanıdır.

Ve bu parlak ve sıcak mutfak alanı bir bakışta ev öğle ve akşam yemekleri için ayarlar. ergonominin bütün kanunları tarafından bulunan modern cihazlar, Akdeniz geleneklerinin çarpıcı bir kombinasyon.

Bu Akdeniz mutfağı tavanın sıradışı tasarım tüm tasarım konseptinin bir merkez haline gelmiştir. açık bej fayans ve tuğla tavan Çizgili, bu vurgulamak oldukça geleneksel mutfak tesisleri olmasıdır. Mutfak ve yemek odası oturma odası ile ve tasarımı, tefriş onunla ortak kombine ve renk paleti seçilmiş. Parlak deri kaplama elemanları ilgi odağı zıt mobilya ve mutfak alanı sadece bir kaçı.

Ve tuğla duvara taklit astarlı, bu uygulanan bir tavan tasarımı bu mutfak tünel yolla. mutfak mobilya ve dekorasyon hafif arka plan tasarımı üzerine parlak unsurların Biraz güney mutfağının genel ruh hali ile sulandırıldı.

Biz de size başarıyla modern binaların tasarımında Akdeniz motifleri entegre etmek mümkün olduğu mutfak alanlarının görüntüleri, bir seçki sunuyor. gelişmiş malzemeler ve mutfak aletleri ile güney ülkenin Rahat mahalle elemanları, ilginç iç yaratılmasına yol açar, çalışma bölgesi için gerekli tüm işlevleri yerine ve böylece özel karakter ve kendi stili var.

doğal malzemeler yardımıyla yeniden sıcak ve sade bir atmosfer, - taş ve ahşap, zekice aletleri destekledi. Sıcak, ancak seçilen renk şemasının zıt tonları, odaya sakinleştirici ruh getirmek.

Bunlar son derece modern mutfaklar yüksek teknoloji tarzı unsurlarının varlığı ile, ancak, Akdeniz tasarım teknikleri izlerini tuttu. Sıcak güney güneşi ve tezat doğal malzemeler bu gelişmiş bölgelerde kendini kabul ettirmiş durumda.

Fakat modern çalışma mutfak alanı sanki eski güney manastırın binada ya bir ortaçağ kalesi yapılmıştır. Taş duvar dekorasyonu hafif bir his ve ilkel basitlik bırakır.

Ve son olarak, yüzey işlem için ve mobilyalar için kullanılan onun sıcaklığını eko-malzemeler ile "saf" Güney ülke, bazı mutfak iç mekanlar demir ve bükülmüş dekoratif unsurlara dövme. Ve en önemlisi - atmosfer rahat oda kendi kültürünün gelenekleri dal büyük güçlü bir aile için kurdu.

Bu iki yemekler derin, karanlık ormanda yardımıyla tavan karartma benzer geçerli tasarımcıları yolları vardır ve dekorasyon kalanını hafifletmek. Sonuç olarak, oda inanılmaz ev karşılama ve ahenkli görünüyor.

Çarpıcı yüksek kubbeli tavanları bu geniş mutfak-yemek odası, tavanda ahşap kirişler tüm yapısını oluşturmak değil, aynı zamanda onu mutfak eşyaları ve aksesuarları zor depolama sistemini asmak için değil sadece izin verdi. güney kale bu geniş alan iç yakınlığı mutfak soba ve çatıya kadar uzanan üzerinde oluşturulan dev taş önlük ekler.

Ve bu gri-bej mutfak güney ülkelerinin ülke üyelerinin doludur. küçük açık raf ve doğanın kendisinden ödünç dekoratif elementler için mobilya ham odun Parlak, beyaz badanalı ahşap.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + 1 =