mutfak teknoloji

hi-tech tarzında Mutfak (fotoğraf)

Yüksek teknoloji minimalizm ile karakterizedir, bu orta ve küçük mutfaklar için idealdir. tasarım kullanılan çelik, cam ve parlak plastik. bastırılmış renklerin renk paleti - siyah, beyaz, gri. Hi-tech mutfakta aksesuar az sayıda bulunmaktadır.

Mutfak birimleri için harika bir fikir, dolaplar geniş yerleşik dolaplar bulunmaktadır. Bu mutfak eşyaları yerleştirme sorunu önlemek yardımcı olacaktır.

Yükselmeler, yaygın parlaklık kullandı. bütçe izin veriyorsa, emaye veya akrilik yapabilirsin, ama daha ucuz seçenekler vardır - film ya da plastik. ahenkli ve çelik cephe bakacağız.

Aksesuarlar mükemmel işlevsellik ayırır. Genellikle dolap hafifçe, hala gizli kolları ve düğmeleri profillerini kullanabilirsiniz basılarak açılan, hiçbir kulaklık kolları yoktur.

Aletleri inşa edilmelidir. en son modelleri, aksi takdirde yüksek teknoloji değildir. Dokunmatik kontrollerle Tercih ekipman, LED ekran.

-Priority metalik renk modern mutfakta teknoloji değil, aynı zamanda uygun, siyah, gri ve beyaz renkleri olduğunu. Mutfakta yer kazanmak için, çok fonksiyonlu cihazları seçebilirsiniz - ankastre fırın, ızgara da fonksiyonlarını ve mikrodalga gerçekleştirir.

Bu sadece tasarruf alan bakımından çok faydalıdır, ancak bazı teknik enstrümanlarını dar işlevselliği satın gerekmez çünkü aynı zamanda tasarruf. Egzoz dekoratif bir rol oynar ve mutfak süsleyin orijinal formu olmalıdır.

Döşeme buharlaştırma, sprey, yağ, ağır deterjanların kullanılması ile sık sık temizlenmesi katlanmak gerekir. Bu nedenle, en uygun düzenlemeler -kamen veya karo, ahşap ve linolyum.

seramik karolar Bu mutfak döşeme için kabul edilebilir olarak kabul edilir. Böyle bir kaplama, aleve dayanıklı, deforme olmayan, toksik maddeler, yaymaz. Buna ek olarak, bu güneşte solmaya ve isabet kimyasallar dayandı etmez.

dezavantaj düşmüş seramik nesne kırılmış olması muhtemeldir, burada dolayı fayans sertliktir. Ve bir metal objenin durumda, deformasyon meydana gelir.

Ahşap kapak parke, döşeme tahtası ve bütün kurulu ayrılmıştır.

parke Oldukça pahalı ve kaplama alt hatta seramik karo gücü değildir. İmal parke parke. Pahalı olsa da, çok etkileyici görünüyor.

döşeme tahtası ahşap üç katmandan oluşur, daha sonra montaja hazır, lake ve katı plakaları satmak. Bu sıcaklık ve nem değişikliklerine karşı dayanıklıdır.

masif tahta çok sıcak ve taban çevre temiz ama nem ve sıcaklık aşırı etkisiyle deforme olabilir.

Karmaşık bakımda ahşap döşeme eksikliği. petrol ve kimyasal maddelerin her damla anlamak için daha sonra kolay katta bir iz bırakacaktır.

muşamba Bu durumda bir zemin kaplamaları için en ucuz malzeme, ahşap veya taş görünümüne sahip olabilir. Muşamba ayrılmıştır doğal ve PVC: Doğal ekolojik farklı ve ateşe dayanıklı.

mekanik etkiyle deformasyona O zayıf duyarlı. PVC muşamba doğal substratı almaktır.

yüksek teknoloji perdeleri ölçülü tasarımı ile karakterizedir için, pencere belirgin olmamalıdır. Ana kriter - perdeler işlevselliği ince kepenkler veya jaluzi olmalıdır.

örneğin, ipek ya da keten, kıvrımlar oluşturmak olmayan bir kumaş seçin. Teknolojik tasarım seyreltmek için roman güneşlikler, perde, perdeler veya düz tellerini asabilir. Renk duvarlar veya mutfak üniteleri maç için seçmek için arzu edilir.

Aynı zamanda mutfak ziyaret edenlerin sayısına göre Orada yönlendirilmelidir. Mutfak çok küçükse, çubuk kesinlikle yer kazanmak için yardımcı olur, ancak daha sonra büyük şirket toplantıları unutmak zorundayız.

tablo daha fazla yer alır, ama varyasyonu oluşturun ve sandalyeler veya alan arasında bir seçim yapacaktır. Geleneksel masa yüksek teknoloji camdan yapılmış. seçim çubuğunda düşerse, takım elbise askısı yapay taş ya da MDF.

tercihen yüksek teknoloji tarzı mutfakta ve diğer mutfaklarda Spot. Bunlar önemli ölçüde aydınlatma cihazları temizleme işlemini karmaşık pişirme avizeler ayrılan kurum ve yağ, böylece temizlenmesi daha pratiktir.

LED şerit mutfak çalışma yüzeyinin aydınlatılması için mutfakta sadece vazgeçilmezdir. Ama yemek masası üzerinde, avize veya kolye lamba uygun olacaktır pişirme tablasının uzağında bulunan.

Küçük mutfak evde daha fazla olmazdı, ama onun hareketsiz pozisyon insanların çok sayıda yerde bazı sorunlar yaratabilir.

Eğer bir bar varsa, o zaman sadece sandalyeleri uygun. Ayrıca sandalye lehine onların doluluk alana kıyasla söyledi. yüksek teknoloji sandalye tarzında güçlü bir şekil ve metalik renge sahip olmalıdır. sandalyeler karmaşık bir fütüristik tasarım olarak uygundur.

Bu ipuçlarının hepsi takiben, bunu yapma, mutfak donatmak mümkün olacak konforlu, çok fonksiyonlu ve şık.

hi-tech Mutfak: 108 fotoğraf ve tasarım sırları

yüksek teknoloji tarzı küçük bir mutfak ve küçük bir stüdyo daire için idealdir: ışık, hava ve uzay bir yeri vardır. Hatta çok sınırlı bir alanda sağ yaklaşımla, ile, ihtiyacınız olan her şeyi karşılamak mümkün olacak. Hi-Tech minimalizm ana ilkeleri olmalıdır: Orada mutfak iç gereksiz bir şey değildir ve her şey bir ağırlığı vardır. Bu incelemede - hi-tech mutfak tasarım, gerçek mekanların fotoğraf mutfak, mobilya, dekorasyon ve dekorasyon seçiminde tasarımcı tavsiye Bütün nüansları.

6 özellikleri yüksek teknoloji iç

 • minimalism, sıkı geometri ve basit şekilleri
 • Nötr renkler ve şık kontrastlar
 • teknoloji teknoloji malzemeleri, plastik, metal, cam, yapay taş bir çok
 • Akıllı cihazlar ve aksesuarları
 • Birçok düz yüzeyler, dekorasyon en az, bir gereksiz ayrıntılar
 • vurgulu aydınlatma - önemli bir tasarım öğesi

beyaz, gri, siyah, bej, kahverengi ve bunların birçok tonları: Renk paleti nötr renkler tarzında hakimdir.

Mutfak iç yüksek teknoloji genellikle tek sesli veya koyu / ışığın aksine üzerine inşa. aksan parlak renkler kullanın ve çok doz.

Amacıyla farklı dokular kullanılarak, sıkıcı steril ve donuk bir tasarım elde etmek için değil. mat birleştirin ve kaplamalar, cam, tekstil, taş, ahşap ve malzeme 3D efekti ile (duvar panelleri, duvar kağıtları, kulaklık cepheleri) geçiştirmeye.

minimalizm ve bir çatı - yüksek teknoloji için en iyi arkadaşları. Bir mutfak-oturma odası teknolojik tasarımı modern, pop art ve çağdaş art deco elemanlarını uyacak iyi olduğunu. şehir daireler için iyi bir çözüm - eko-tarzı ile yumuşak yüksek teknoloji öğeleri.

modern yüksek teknoloji mutfakta tescil Kuralları

yüksek teknoloji tarzında Mutfak - bu basit tasarım, temiz hatları ve pürüzsüz cepheleri var. Mutfak seti sipariş üzerine yapılır sadece: kesin iyi bir terzi bir elbise gibi bireysel önlemler için.

görsel alanda yerleşik mutfakta erimesi - duvarların cephe maç için emin olun. modern mutfak mobilyaları genellikle yüksek kutu kabinlerinin geniş dahili güç ile yapılır. Onlar güvenli kapıları pürüzsüz eşleşmeyen mutfak eşyaları ve gereçleri arkasında gizlidir.

neon LED aydınlatmalı mutfak mobilya ile birleştirildiğinde bir uzay nesnesi ya da gelecekte bir laboratuvarda benziyor

Dış ünitelere askıya alınabilir. Havada süzülen etkisi LED aydınlatma artacaktır.

cephe cam ekler ve çerçevesiz, genellikle mat. bütçe mobilya satın alınmasıyla sınırlı ise, uygun bir tasarıma sahip yonga gelen bir mutfak bulabilirsiniz. MDF çevre dostu daha pahalı, ama daha ve çok daha uzun sürecek. En iyi seçenek - cepheleri emaye kaplama, HPL, akrilik veya bütçeden daha fazla PVC film plastik ile MDF mutfak seçin.

Hi-tech aşk Parlatıcı: mutfağının bu tarzda genellikle yüksek parlaklık olun. Emaye ve akrilik filmden daha güçlü parlayacak, ancak böyle bir bitiş için önemli ölçüde daha pahalı ödemek zorunda kalacak.

Bir koruyucu kaplama cepheler "Antipalets" uygun ve paslanmaz çelik.

yarıçap cepheli Modeli mutfaklar hi-tech iç mükemmel bakmak, ancak herhangi bir üreticiden en pahalı.

Küçük Mutfakta güneşlikler, mobilya çelik ve beyaz kullanmak daha uygun olur. Menteşeli kapılar aksine, açılış için fazladan yer gerekmez, ancak bunların teknik görünüm hi-tech tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.

asansörler, kapı kapatıcıları, çekmeceler, sepet ve bölücüler: Hi-tech mutfak akıllı aksesuar olmadan düşünülemez.

yüksek teknoloji tarzında ayarlanmış bir mutfak genellikle kolları yönetir. cepheleri özel donanım vasıtasıyla basılarak açılır. Bu Sevmediğiniz ise, gizli kulplu bir kalem profillerini veya sipariş kulaklıkları olsun. Ağır kutular krom kaplama ve minimalist tasarımı ile lakonik reylingovye konabilir.

Dairelerin ve evlerin iç mekanlarında hi-tech Gerçek fotoğraf mutfak

Geleneksel mutfak masasında c yüksek teknoloji tasarım - metal bir tabana cam. Eğer elemanları ve eko-tarzı ile mutfak içini düzenlemek yalnızca Ahşap uygundur.

Küçük bir stüdyo dairede MDF veya suni taştan yapılmış çubuk sayacı yemek masası ve rahat zonlu alanı değiştirecektir.

yüksek teknoloji tarzında bir tasarıma sahip mutfak-oturma odası olarak, tablo veya çubuğundan "akar" ada veya yarımada tezgah görebilirsiniz.

Sandalyeler Modern veciz plastik, deri ve metal almalıdır. Şeffaf sandalye "görünmez" dir - küçük mutfaklar ve küçük daireler için gerçek bir nimet.

Eğer konfor takdir, deri döşeme ile modern mutfak kanepe ile yemek alanında koydu.

Tüm aletleri - sadece inşa modeli - en gelişmiş. Sensör kontrolü, LED ekran TV'ler ve şık bir tasarıma sahip akıllı cihazları seçin.

En popüler renk - metalik. siyah beyaz veya renkli modeli gibi Ama eğer güvenle kullanabilirsiniz.

Eh, teknik çeşitli işlevleri birleştiren eğer: örneğin, fonksiyon mikrodalga fırın ve ızgara ile fırında. Bu mutfakta yer kazandırır ve hi-tech kanunları karşılar.

Yusupov yapay granit ve paslanmaz çelik seçin. Bu tarzda mutfaklar için teknolojik tasarıma sahip olan modern mikser için idealdir. Örneğin, su sıcaklığı göstergeleri ve uzatılabilir musluk ile dokunun.

yüksek teknoloji iç aspiratör görünürde zaman. Orijinal modeli satın - bu mutfak süslemeleri ve dekorasyon bir rol oynayacaktır.

düşük maliyetli, yüksek teknoloji takım, sunta levha, neme karşı dirençli bir baz ile plastik mutfak tezgah için. Bir taş, metal, beton altında, sade, süslü: Seçenekler dekorlar bir çeşitlilik var.

Suni taştan tezgah daha mal olacak, ancak birçok avantajı vardır. Örneğin, bir tezgah olağandışı bir şekil sipariş edebilirsiniz, ve kaçınılmaz olarak zaman çizik ve cips ile görünür - kumlu ve restore edilmiştir.

tavan

tavan tasarımı ile, kıllar bölemezsiniz: hizalayýnýz ve beyaz boya ile boyamak.

Germe ve tavan - hi-tech tarzında tavan bitirme için en yaygın seçenekler. Onlar gömülü spot olmak ve LED arka ışık sağlayabilir. Eksi - yüksekliğinde 4-5 santimetre feda etmeye istekli olun.

Bir asma tavan seçimi yerine kumaş ağının, PVC filme tercih vermek. Parlak yüzey ışığı daha iyi yansıtır ve alanı ek bir hacim verir.

iç diğer stilleri aksine yüksek teknoloji olduğu aydınlatmada yerleşik iki seviyeli tavan yapıları, yuvaları ve nişler iyi uyum. Bir oturma odası ile birlikte mutfak-stüdyo, tavan iletişim ve zonlu alanı gizler.

Duvarların tasarımı en nötr olun. Yüzey - pürüzsüz, düz, katı madde. renk düzeni - beyaz, bej, gri bütün tonları.

Accent duvar koyu olabilir: o mutfakta derinliğini verecektir. Etkileyici MDF, jips, poliüretan yapılmış 3D paneller görünümlü.

su bazlı boyalar ve beton ve taş altında dekoratif sıva kullanılarak duvarların dekorasyonu.

hafif bir yanar döner ile kaplama malzemeleri görsel küçük bir mutfak daha yapmak ve kötü biraz daha hafif yaktı.

Eğer duvar kağıdı tutkal yapacaksanız, düz veya boya seçin. hafif doku ile kaplı Vinil - bütçe dekoratif sıva yerini aldı.

En iyi seçim - taş, beton veya metal altında mat kaplama ve seramik karolar ile granit fayans.

onun düzgünlük ve parlaklık ile Doyurucu tabanları da hi-tech tarzı haline mükemmel seçimdir.

İlginçtir, bir taş ve kiremit altında su geçirmez laminat görünüyor. Eğer mutfak ve oturma odasında aynı katta yapmak istiyorsanız, bir sona bak.

üretilebilirlik yüksek teknoloji tasarım, zemin döşeme tahtasının veya iyi bir laminat üzerinde yatak yumuşatmak için. Porselen karo ahşap güvenle mutfak biriminin yanındaki çalışma alanında konabilir.

raf ve küçük mutfak gereçleri ile hiçbir korkuluk: hi-tech tarzında mutfakta önlük tasarımı sıkı ve minimalist olun.

berrak veya ev dekor nötr renk paleti renkli - Bu temperli camdan yapılmış büyük bir önlük görünüyor.

En pratik bir seçenek - seramik karolar: pürüzsüz, mozaik altında, kabartmalı, dokulu.

Ucuz çözelti - MDF ve plastik bir duvar paneli dekore: Ahşap, taş ve beton taklit edebilir.

iç Şık teknoloji vahşeti metal mozaik veya paslanmaz çelik paneli katacak.

Uygun ve sıva "somut" önlük, sözde "betonun Sanat" olacak.

Şerit LED (LED-arka ışık) - Yüksek teknoloji tarzında neredeyse zorunlu mutfak-salon tasarım öğesi. ruh hali rengini değiştirebilirsiniz: mutfak tamamen farklı görünecektir.

Aşağıdaki fotoğraf renk ada ve yerleşik masa üstü kaput yüksek teknoloji tarzında hafif beyaz mutfak nasıl dönüştürdüğünü bir örnektir:

cam ve metal - yüksek teknoloji ruhu içinde Işıklar kolayca "boşluk" tasarım ve malzeme olağandışı formu ile ayırt.

Genel aydınlatma, mutfak ve oturma odası için spot (zıvana ve havai) tavan lastiği ve tavan spot ışıkları kullanın. Bunun yerine rahat lambaları - tekno-tasarım ile duvar lambaları.

yemek masası üstünde avize veya asma tavan armatürleri bir çift asmak için emin olun.

Perdeler iç yüksek teknoloji tasarım - en kolay, düşük anahtar ve özlü: pencere dekorasyon belirgin olmamalıdır.

perdeleri seçiminde önemli şey - onların işlevsellik. Hiçbir perdeler, swags ve kıskaçlar. algılanamaz kör ya da yatay panjuru (alüminyum, plastik ve ahşap) daha iyi çalışır.

oturma odası ile kombine mutfak-stüdyoda yüksek teknoloji katılığı, öz konuşan Roma panjur yumuşatmak, düz, perde, iplik veya pürüzsüz tül peçe örten.

koruyucu bir Teflon kaplı olan keten, suni ipek, Modern Karma kumaşların: düz, sürekli gür kıvrımlar vermeyen bir model olmadan kumaş tercih edilmelidir. Renk - duvarlar, zeminler veya cepheleri mutfak üniteleri metalik, bej, gri, siyah, beyaz eşleşecek.

yüksek teknoloji tarzında İç tasarım bunların aksesuar veya tam olmaması en az içerir. Eğer çıplak duvarlar beğenmezseniz, yemek masası soyut resim, siyah beyaz fotoğrafın, poster ya da şık futuristik saat boyunca asılı. Tezgah ve masa özgür hayırlıdır. Şık bıçakları için standı, kahve makinesi, su ısıtıcısı ve muhteşem bir tekno-tasarım ile meyve için bir vazo maksimum limiti.

Böyle mi? Kendine bağlantıyı arkadaşlarıyla ve pay Kaydet!

! (Önce Oy Bu madde oranı: 4)

yüksek teknoloji tarzında Mutfak - mutfak iç 105 gerçek fotoğraf yüksek teknoloji tarzı

Hi-tech - Bu modern teknoloji ve trendleri tercih Modern insan çok serin tarzıdır. İç onlar yapılandırmacılığın ve yapay malzemelerin estetik önünde diz insanlar için idealdir, basit ve işlevseldir.

hi-tech tarzında mutfak temel ilkeleri:

 • Yenilik ve dıştan ve içeriden
 • Hatta ayrıntılarda Sadelik
 • minimalist ilkesi
 • Dekor ölçülü bir uygulamadır
 • plastik, cam, metal, kullanılan yüksek teknoloji mutfak tasarımının temel malzemesi olarak

Bu fikirlerin bir gerçeklik farklı malzemeler kullanmak gerekir yapmak için, mobilya en fonksiyonel yapmak, titizlik yenilikleri gölgeleme çizgilerini yapmanın nüansları tercih kullanarak, en cüretkar fikirleri somutlaşan yaşamda ışık oyununu takdir.

yüksek teknoloji, modern mutfak için malzemeler

Bunların ana - bu onlara cam, plastik ve metal ve yüksek teknoloji tarzı bütün prensibini inşa etti. Aynı zamanda, bunların her biri için mutfak yüksek teknoloji iç belli kapsamı vardır:

 • şeffaf veya mat cam kapıların yemekler (yüzey) almak için, bir tablo garniturnaja, svetilnichki yapmak.
 • Plastik (herhangi bir marka) dekorasyon için mobilya, aynı zamanda malzemeleri sadece yapmak.
 • Krom kaplama veya nikel kaplama çelik masa ve sandalyeler, mobilya, mobilya destekleri yapma.

Tabii ki, kullanabilir ve ahşap, ama sadece plastik veya metal ile kombinasyon halinde. Bunu fotoğraf yüksek teknoloji mutfaklarda nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Duvarlar düz ve pürüzsüz yapmak zorundayız. kendilerine çok dikkat, bunlar dahil, ama onlar zemin vardır olmayacak olmasına rağmen hangi bir mobilya ve teçhizat karşı.

mutfak önlükleri için paneller veya dekoratif paneller kullanılır.

en ideal seçenek zemin muhtemelen sadece dolgu seçeneği beton, fayans veya yapay taş olacaktır.

tavan dekorasyonu üzerinde, örneğin süspansiyon yapıları ya da çoklu olarak, değiştirilebilmektedir. Çok organik bir modern yüksek teknoloji mutfakta tavan parlak versiyonunu bakacağız.

Tavan karmaşık yapıda oluşturulmuştur Özellikle, üzerinde ışıklar dikkatle değerlendirilmelidir. Onun organizasyon için LED şerit spot kullanacaktır.

yüksek teknoloji tarzında Fotoğraf mutfak. Hangi kulaklıklar daha iyi görünüyor?

Özellikle önemli işlevsellik ve özlü mobilya. o olmamalı gereksiz hiçbir şey yoktur. tezgahı için en uygun seçenek - taş, harika seçenekler vardır.

Mutfak teknoloji mobilya eşleşen kriterleri:

 • Ergonomik olduğunu, tüm parametreler standart olmalıdır.
 • Her bir çekmece aracı veya raf kesinlikle görevi belirli bir tür gerçekleştirmek olan, Fonksiyonel.

Seçebilirsiniz ve modüler mobilya, içinden zaman zaman hafifçe mutfak iç değiştirmek mümkün olacak.

dolapları - uydurma - kapatıcıları, pürüzsüz, rahat ve pratik çekmeceler, sepetler, depolama sistemleri.

Aynı zamanda bu tarzda uzayın Kayıt sırasında uygulanır. Burada önemli geometri ve paslanmaz çelik yüzeyini oluştururlar.

Burada klasik - Metal bacakları olan bir cam masa. buna birleştiğinde döşeme zıt olan büyük bir metal sandalyeler, bak.

Mutfak büyükse, bir bar satın. Sen sevdim herhangi bir maddeden yapılmış çok yaratıcı bir form seçebilir (ancak bu tarz çerçevesinde!).

Evet, beyaz mutfak ve yüksek teknoloji olabilir. Ancak bu stil için hepsi aynı çelik doğasında vardır! Ve aydınlatma soru çok önemli! Sonuçta, mutfağınızda doğru organizasyon ile sadece eşsizdir!

Ve düzgün ve yetkin organize etmek için, burada kullanılabilir tavsiye bakın:

 • Spot ışıkları
 • Yerel vurgular yolları
 • Tavan avize
 • Büyük pencere açıklıkları

Böyle kısalığı ve kemer sıkma gibi önemli parametreler. Primer renklerin herhangi bir varyasyonun od metali, beyaz, gri ve siyah.

arka plan üzerinde kullanım için sarı, yeşil, kırmızı gibi renkler seçilebilir.

 • teknoloji hiçbir knickknacks olabilir! İstisnai titizlik ve pratiklik.
 • Hi-tech için iç değişim - bu tüm değişim demektir. Hatta tencere.
 • Kapı camı değiştirilebilir, ama kesinlikle ağaçtan burada olacak!
 • Son olarak, bu tarz sadece temiz insanlar, burada çünkü toz ve kir olabilir için!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

39 − 37 =