Oda 9 metrekarelik tasarım fotoğraf

Contents

Yatak odası tasarımı 9 Metrekare (70 fotoğraf)

 • yatak odası 9 metrekarelik doğru tasarım Size böyle küçük bir alanda bile rahatlatıcı bir konfor bölgesi oluşturmak yardımcı olacaktır. gerekli en önemli şey - bir yatak, dolap ve komidin, ya da benzerlerini bunların o mobilyanın en işlevsel adettir. Gönderen kalanı güvenle atılabilir. biz rustik, rahat, güzel böylece oda sağlayabilir nasıl ve aynı zamanda bakmak Bu yazıda, bu yaşam için gereken her şeyi sığdırabilirsiniz.

  tasarım giderek daha popüler trendi Farklı stilleri bir iç unsurları kullanmak için hale gelmektedir. Bu favori cihazların gerçek karışımını oluşturmak anlamına gelir. Birlikte uyum Önemli olan. Bu nedenle kendi benzersiz, eşsiz tasarımını alacaktır.

  Burada küçük yatak odası 9 metrekare için uygundur en popüler stilleri bazı tanımlar Bunu Evinizde uygulamak istediğiniz bunlardan hangisinin karar vermektir yapabilirsiniz. Sadece stili ne durdurmak gereksiz ayrıntılar olmadan mobilya seçmek olmaz unutmayın.

  Yatak odası tasarımı 9 Metrekare Modern tarzda

  Modern stil - yüksek kaliteli malzemeler, sadelik ve mobilya kolaylık, hem de orijinal formu. Dekor olarak genellikle resim veya fotoğraf kullanın. Pop sanatın Özellikle popüler stili.

  Bu tasarım, küçük bir yatak odası için idealdir. oda yenmek için, yataklar için alışılmadık bir yatak başlığı seçebilir veya kendi zevkinize yansıtmak görüntüleri almak.

  Modern tarzda ana artı değiştirmek kolay olmasıdır. Tarafsız bir oda parlak yastıkları ekle battaniye, diğer detaylar bir çift değiştirmek ve tamamen yeni bakacağız.

  Yatak odası tasarımı 9 Metrekare minimalizm tarzında

  Adından da anlaşılacağı gibi bu tarz, mobilya ve dekor minimum ima eder. Her öğe, belirli bir işlevi olmalıdır, yoksa o sadece oda gerek yoktur. titiz ve özlü, basit ve sağduyulu ürünün tüm formlar. kilim, minderler ve benzeri: Daha rahat bir atmosfer tekstil kullanımı yoluyla oluşturulabilir. Ama miktar ılımlı olmalıdır. Bunun yerine perdeleri genellikle güneşlikler veya perdeler kullanın.

  yatak odası 9 metrekarelik tasarımında genellikle iç birkaç parlak yamalar ile kombine bir düz duvar, seçin. Ayrıca bu tür siyah ve beyaz olarak zıtlıkların, popüler oyun.

  Yatak odası tasarımı 9 Metrekare Klasik tarzda

  Klasik tarzı nedeniyle yatak odasında bütün durumun yumuşak ve uyumlu kombinasyonu için rahat bir atmosfer yaratmak istiyor. Mobilya genellikle parlak veya kahverengi renkler seçin. kullanacağım nötr bir renk bitirmek için - çok zengin beyaz değil, değil. Ayrıca, duvarlar dekoratif süpürgelik, pervaz ile dekore edilebilir.

  klasikler her zaman en iyi malzemelerini kullanın. Mobilya genellikle ahşaptan yapılmıştır. jakar, Bukle, peluş - Tekstil standart doku klasik seçilir. dekor iyi şık avizelere ve lamba, duvarlarda tablolar ve güzel karelerde bir ayna görünüyordu.

  Yatak odası tasarımı 9 Metrekare eko-tarzı

  Eko tarzı iç doğal malzemelerin kullanımını gerektirir. Bu bitirme, mobilya, tekstil ve dekor için de geçerlidir. istenen etkiyi elde etmek için, doğal kumaşlar tercih vermek, saklanan doku ile mobilya seçmek, duvar ya da zemin dekorasyonunda ahşap ve taş kullanabilirsiniz.

  Örneğin, bir yatak odası 9 metrekare için orijinal çözüm Ahşaptan veya bambudan yapılmış bir yatak başı olacak. Hemen odanın merkezi bir unsuru haline gelir ve gerekli oda ruh sorun.

  Yatak odası tasarımı 9 Metrekare İskandinav tarzı

  İskandinav tarzı yatak odası - bu 9 metrelik odanın düzenlenmesinden en uygun çözümlerden biri. Tüm mobilya, kural olarak, çok fonksiyonel. Stil sert bir çerçeve empoze etmez, bu nedenle yatak ve çevresi, sen çeşitli konuları sağlayabilir. Örneğin, tuvalet masası seçmek ve aynı amaç ahşap kutu veya bir tabure almak için mümkündür.

  Bitirir genellikle hafiftir. Ayrıca, bu tarzda genellikle kombine sürümünü, renkli duvar kağıdı ile kaplı bir duvarı kullanın ve diğerleri kendinden renkli yapmak. Paketleme bir pencere ya da başlık dayanan biriyle bir duvar seçin.

  Büyük miktarlarda olarak, sedirler, yastık, battaniye kullanabilirsiniz. Kısacası, herhangi bir tekstil, oda daha sıcak ve rahat kılar.

  Bir yatak odası 9 metrekare için renk paleti

  Küçük bir yatak odası 9 metrekarelik renk şeması Bu büyük bir rol oynamaktadır. pencereden dışarı odanın hangi tarafını dikkat edin. Onlar güney giderseniz, nötr beyaz veya soğuk renklerin (mavi, açık yeşil) sopa. Kuzeydeki ise, sıcak tonları ve pastel renkler uyacak şekilde daha iyidir. Bu durumda, tasarımda en fazla 2 birincil renkler kullanın.

  Beyaz - Döşeme küçük yatak odası için en iyi renk, mükemmel boşluk genişledikçe. Onun ek avantaj size mobilya rengini sevdim herhangi birini seçebilirsiniz olmasıdır.

  küçük beyaz oda gibi bazı. Birisi beyaz ahşap tonları sulandırır ve oda daha sıcak hale getirir. Ve bazı parlak renkler eklemek ve gerçek bir tatil havası oluşturmak için tercih ediyorum.

  Karanlık duvarlar alanı genişletmek yok, ama onlar başka bir büyük avantajı var - onlar odanın köşelerinde gizlemek, bu yüzden artık sınırlarını hissediyorum. Sen yatıştırır ve her zamanki pastel tonları daha kötü rahatlatır bölme odasında bulunmaktadır.

  Bir yatak odası 9 m² tasarlamak için uygundur kahverengi, lacivert ve koyu gri tonları. doygunluk dengesini korumak için, parlak çarşafları ve dekor kullanın.

  Yatak odası 9 Metrekare kontrast renklerde

  yatak odasının duvarında bir kontrast oluşturun! Bu teknik şık görünüyor ve görsel alanı değiştirmek için yardımcı olur. Örneğin, ince uzun odalar için mükemmel bir çözüm uzak duvarı koyu renk boya olacaktır. Çünkü genel, nötr arka planda olduğu bu nedenle, daha yakın görünür.

  Ayrıca ilginç efekt fotoğraf duvar kağıtları yardımıyla elde edilebilir. Bunlar zıt 9 metrelik yatak odası merkezi olacak ve ruh ona soracaktır. Eğer mesafe umudu vardır şehir, doğa ya da başka herhangi bir görüntüsünü seçerseniz, bu görsel bu yönde odanın sınırlarını silmek edilir.

  Nötr gri renk 9 metrekare yatak odası alanı için mükemmel, bu yüzden çok sakin ve asil tondur. İç gölgesinin biri olarak kullanılan ve doygunluk farkından kaynaklanan oyun veya diğer teknikleri kullanmak olabilir.

  Genellikle gri açıklık popüler bugün sarı veya turkuaz seyreltilmiş. Genellikle parlak, istenirse kolaylıkla farklı bir renk düzeni başkaları için değiştirilebilir yastıklar, tablolar ve diğer öğeleri yapmak.

  Yatak odası 9 Metrekare pastel

  Pastel renkleri - iç tasarım için en popüler renkler 9 m² yatak odası olan Bu renk tonları, parlak ve doymuş daha birbirleriyle birleştirmek çok daha kolaydır. Buna ek olarak, onlar gerçekten iyi konfor, eğlence için çok önemli olduğunu vardır. Çoğu zaman onlar klasik tarzda tasarımında kullanılır.

  Pastel renkler ve sıcak veya soğuk olabilir. Eğer güneye veya açık pencerelerin kuzeye, ona göre bir renk düzeni seçerseniz akılda rulman değer.

  stil bağlı bir laminat parke veya ahşap tahta seçmek en iyisidir. Kaplama diyagonal döşenebilir - bu alanı genişleyecektir. Bu teknik uzatılmış odalarda özellikle önemlidir. Küçük bir yatak odası 9 metrekare için o, kat tavan daha koyu bir kaç tonları olması gerektiğini dikkate almak da önemlidir, aksi takdirde oda kapalı bir kutu gibi olur.

  Alternatif olarak, zemin kaplaması tapasından seçilebilir. Bu malzemenin popülerlik evde doğal malzemeler kullanmaya eğilimle ilişkilidir. onun yapısı tüp yorgun bacaklar yükü çıkartıyor Nedeniyle, soğuk özledim ve kendisi dokunarak oldukça sıcak değil. Ek bir avantaj - bu ses geçirmez. Birisi odada tutulan değilseniz herhangi duymuyorum ve uyur. Başka bir deyişle, gerçekten rahatlamak için yardımcı olur zemin için ideal bir malzemedir.

  Yatak odası 9 metrekarelik duvarları bitirmek için en yaygın yolu - Bir resim. Çoğu zaman, bunlar bir renkte çıkarmak ve tavan beyaz boya ile kaplıdır. Aynı zamanda tek bir renkte boyalı tavan olduğunu duvarlar olur. Böyle bir resepsiyon sayesinde bu yüzeyler arasındaki sınırları bulanıklaştırır.

  Ayrıca 9 metrelik yatak odaları genellikle duvar kağıdı kullanın. Birçok tür yüzey özellikle rahat görünüyor. bir desen seçerken, oda tarzı düşünün! çiçekler - minimalist tasarımı geometrik baskılar daha iyi uyum için, ve klasikleri Yani. çok yer kaplar yiyor çünkü ek olarak, küçük yatak odası, büyük bir figür ile kapağı seçmek gerekir.

  9 metrelik yatak odası için en iyi seçenek - klasik beyaz tavan. Bazı durumlarda, değil bembeyaz kaplama seçebilir ve örneğin, fildişi veya diğer renk için o tasarım için daha uygundur.

  tasarımlar gelince, küçük odalar kesinlikle karmaşık çok düzeyli tavan kullanmayın - onlar çok düşük ve ağır görünüyor. Eğer küçük bir girinti oluşturabileceğiniz için tek çözüm - niş bir aydınlatma düzeni. Bu teknik tersine oda hafifliğini vermektir.

  Yatak odası 9 metrekare için dekor ve çarşafları

  Yatak odası 9 Metrekare Daha iyi sadece her iki fonksiyonel ve dekoratif rolü olacak bu öğeler tercih vermek. Bu şık yatak örtüsü ya da yastıkları genel tasarımına uygun olabilir. en moda kumaşlar geçenlerde - bu kadife, süet ve peluş olduğunu.

  Tekstil oda ana stil yönünü tanımlayan bir eleman olarak kullanılabilir. Yani ilginç bir çözüm dört direkli yatak olurdu. 9 metrelik ana yatak yılında tarz oluşturan unsur olacaktır.

  Perdeler bu tarz tarafından dikte yalnızca, askıda olmamalıdır. Başka bir durumda - onlardan terk edilmelidir veya ayrılmış panjur veya perdeler ile değiştirilir.

  İskandinav tarzı pencereler genellikle tekstil dekorasyon olmadan tamamen bırakılır. Bunun yerine, pencere güzel çiçekler konulduğunu, dekore edilmiştir. Ayrıca popüler alımı duvar olan bir pencere varken, geleneksel duvar kağıdı ile süsleyin.

  9 m2'lik bir alanda Resimler veya fotoğraflar mükemmel bir dekor olacak. Boş alan kullanmazlar ve aynı zamanda oda da gerekli ruh halini verirler. Resmin dikkatini çekmesini istiyorsanız, parlak bir görüntü seçin ve başörtüsü üzerine asın.

  Mobilyaları nasıl düzenleyeceksiniz?

  9 metrekarelik bir yatak odasında mobilya ayarlarken. odanın mimarisini inşa et. Dikdörtgen şekli varsa, daha kare bir şekle yaklaştırmak arzu edilir. Bitirme temasında tartıştığımız görsel yollara ek olarak, bu mobilya ile yapılabilir.

  Yatak odasının yetkin bir düzen için, depolama alanları üzerinde düşünmek çok önemlidir. Dahili dolaplara özel dikkat gösterilmelidir. İçlerinde en farklı şeylerin depolanması için bölümler dağıtmak mümkündür: kıyafetler, ayakkabı veya hala her şey. Hangi gardırobu seçerseniz seçin, bu kapıların aynalı olması isteniyor.

  9 metrelik yatak odasında ayrı bir ayna koymak isterseniz, düzgün yerleştirilmelidir. En iyi seçenek, ona çarpan ışığı yansıtmasıdır. Örneğin, pencerenin karşısında. Onu yatağa yönlendirmeyin, çünkü herkes yansımalarını sürekli olarak görmekten hoşlanmaz.

  Herhangi bir yatak odasının merkezi bir yataktır. Küçük bir odayı yüklemekten kaçınmak için büyük mobilyalar kullanmaktan kaçının. Dolayısıyla, yüksek yatak gereksiz yere hantal görünür ve 2 metreden daha geniş olan alanın alanı çok fazla "yiyebilir".

  Yatağı duvara itmemeniz arzu edilir. Her iki taraftan ona bir yaklaşım yapmak daha iyi. Orada nevresim koyacak yer yoksa, sipariş vermelerini sağlayın.

  Bazen bir köşesi olan yatağı düzenlemek mümkündür. Bu çözüm özellikle dikdörtgen odalarda çok fazla yer kaplayacak, ancak yatak odasının iç kısmı olağandışı görünecek.

  Yatak odasındaki aydınlatma 9 metrekaredir. Yumuşak olmalı, ancak herhangi bir görev için yeterli olmalı. Bu etki, tonları veya özel lambaları olan lambalar tarafından verilir. Küçük bir odada ışığın nokta ve merkez dağılımını kullanabilirsiniz. İkincisinin güzelliği olağandışı avize nedeniyle ilginç bir üslup hareketi haline gelebilir.

  Yatak odasında birkaç yer olduğundan ve komodinin veya zeminin lambalarını işgal etmek istemediğimden, ek lambalar asmak daha iyidir.

  Farklı seviyelerde aydınlatma 9 metrelik yatak odasını daha ferah hale getirecektir. Odanın şekli uzarsa, ışığın ışınlarını daha kısa duvarlara yöneltmelisiniz. Bunlar daha uzun olanlardan ayırt edilecektir. Bu durumda, ikincisi gerçekten olduklarından daha uzak görünecek ve oda kare şeklini alacaktır.

  9 metrekarelik küçük bir yatak odasında onarın. gerçekten daha dikkatli bir yaklaşım gerektirir. Bütün durumun gereksiz yere yer kaplamaması ve maksimum düzeyde işlevsel olması için planlanması gerekiyor. Bu fotoğraf galerisini sizin için topladık, böylece olabildiğince çok orijinal tekniği görebilir ve tasarımınıza uygulayabilirsiniz. Bu koleksiyonun kullanışlı olmasını diliyoruz!

  Tamir ABC

  Evin temelinden çatıya bağımsız bir şekilde inşa edeceğiz

  Yeni tasarım yatak odası 9 kare. m. Üç projenin fotoğrafı

  Yatak odası tasarımı 9 m2 Klasik stil unsurlarıyla modern tarz küçük alanlar için iyi bir çözümdür.

  Odanın dekorasyonunda açık renkler, doğal malzemeler, azami hava ve ışık kullanılır. Bu resepsiyon sayesinde yatak odası, görsel açıdan geniş görünüyor.

  Fotoğraf yatak odası 9 kare. m

  Minimum mobilya alana fazla yük getirmez. Mobilya, odanın dekorasyonuyla aynı renkteki renklerle dekore edilmiştir: krem, açık bej.

  Yatak odasındaki duvardaki TV. fotoğraf

  Yatak odasında yenilikler 9 metrekare. fotoğraf

  Dekor unsurları, yatak odasının tasarımıyla eşleştirilir: yatağın yastıklarına vurgu yaparak odada en az bir tekstil. Kanatlar biçimindeki orijinal iç mekan kalıbı yatak odasının konseptine çok iyi uyuyor. Vurgu, taban tencere çiçeği ve serbest duvardaki siyah monitör üzerinde.

  Modern bir yatak odası için fikir 9 metrekare M. m. Fotoğraf

  Küçük bir beyaz yatak odası - küçük bir oda için bir çözüm

  Yatak odasının akıllı tasarımı sayesinde oda oldukça ferah görünüyor ve ayrıntılarla aşırı yüklenmemiştir.

  Boşluğu artırmak için bitişteki beyaz renk seçilir. Yenilik 2016 yatak odası tasarımı 9 sq. Km. m., bir avize eksikliği ve aydınlatma ile ilgili soruna cesur bir çözüm.

  Beyaz yatak odasının fotoğrafı

  Böyle dar bir odada bir tavan avizesi sadece alan eksikliğini vurgulamaktadır, bu nedenle asma tavan kenarlarındaki LED aydınlatma ile değiştirilmiştir. Yatağın üstündeki lambalardan gelen spot ışığı, odanın ayrı bölümlerini aydınlatıyor ve bu da yatak odası tasarımını 9 metrekare M.'ye dönüştürüyor. Çok rahatım.

  Avizesi olmayan küçük beyaz bir yatak odasının fotoğrafı

  Odadaki mobilyalar çok basittir. Kendinize odaklanmamak için dolap duvara yerleştirilir ve beyaz panellerle kesilir. Yatak altındaki çekmeceler yerden tasarruf ederek işlevselliği ilkesine uyarlar. Yatak odası tasarımı 9 sq M. Bu durumda metre fazla yüklü görünmüyor.

  Modern bir yatak odası fikri. fotoğraf

  Yatak odası tasarımı 9 sq M. Modern tarzda dekorasyonunda ve iç kısmında beyaz olması nedeniyle minimum ayrıntı ve aksanla tasarlanmış m.

  Beyaz ve sarı renklerde şık küçük yatak odası

  Küçük bir hayal gücü koyarsanız, yatak odası tasarımı 9 sq. Km. Çok ilginç olabilir.

  Yenilik 2016 yatak odası tasarımı 9 sq. Km. metre - stil karışımı. Bizim durumumuzda, iç mekan 60'ların tarzının unsurlarını, yatak odasının iç kısmında genel bir minimalizmin arka planına karşı kullanıyor.

  Parlak aksanla yatak odasının fotoğrafları

  Dekorasyon, kurala uygun olarak açık renkler kullanır: boş alan ne kadar küçük olursa, daha hafif olur. Duvarın kaba beyaz parlatması, muhafaza ve ekranın yapıldığı muhafaza duvarıyla çok başarılı bir şekilde birleştirilmiştir. Her zamanki kapı, yatak odasını da görsel olarak genişleten saydam bir kayar kapıyla değiştirilir.

  Yatak odası tasarımı 9 sq M. m sıradışı aksan nedeniyle şık ve taze görünüyor. Duvardaki sarı renk, lambanın elemanları ve yatağın üzerinde asılı retro ışıklar odaya animasyonlu ve ruh hali veriyor.

  60'lı yılların tarzında yumuşak koltuklar ve siyah beyaz halı, yatak odasının genel tasarımı 9 metrekareye sığar M. m.

  Ilyich ampulleri biçimindeki orijinal avize, yatak odasını minimal alanla iki bölgeye bölmeye izin veren sandalyelerin üstünde bulunur. Yatağın üstündeki şık bir raf, odanın duvar dekorunun eksikliğinin yerini alıyor. Bu tasarım sayesinde yatak odası 9 kare. modern tarzda mükemmel korunur ve ayrıntılarla doyurulmaz.

  9 m²'lik küçük bir yatak odasının tasarımında eklektik Yatak Odası Gri

  Dikkatli bir tasarım ve gri, bej ve sessiz sarı renk kombinasyonu sayesinde 9 m²'lik küçük bir yatak odasının tasarımı sakin ve rahat geçti. İhtiyacınız olan her şeyi içeriyordu: bir yatak, komodin, bir Osmanlı ve soyunma odası.

  Küçük bir yatak odasının tasarımı gri ve sarı renktedir. fotoğraf

  Yatak odasının tasarımcısının fikrine göre klasik ve modernite var. İç mekandaki tüm unsurlar uyumlu bir şekilde birleştirilir ve birbirlerini tamamlar.

  İlk bakışta, yatak odasının tasarımının modern bir tarzda 9 metrekarelik olduğu savunulabilir, ancak yakından bakarsanız, klasik motifleri açıkça görebilirsiniz.

  Çok şık modern yatakta, rokoko tarzında klasik unsurların bulunduğu bir başlık bulunur. Halıda yatağın başında olduğu gibi aynı deseni görebilirsiniz. Klasik portal ve komodin tabloları benzer stillerde yapılır. Puf tasarımcının çizimlerine göre yapılır ve yatak odasının tüm stiline tam olarak uygundur.

  Odadaki hostesin talebi üzerine, yeterince büyük bir dolap yerleştirmek gerekiyordu. Ancak fotoğraftan da görüleceği gibi, yatak odası tasarımı 9 metrekarelik M. m., dolabın montajını bozabilir, bu yüzden köşede bir gardırop odası yapmaya karar verdiler. Duvarların dekorasyonunda pastel renkler sayesinde bu oda göze çarpmıyor ve görsel olarak yer çalmıyor.

  Aydınlatma seçilen stilin belirsizliğini vurgular. Avize ve başucu lambaları klasik bir tasarıma sahiptir. Kumaş tonları sayesinde yumuşak dağılmış ışık onlardan yayılır. İlk görüşte yatağın kenarlarında bulunan noktalar tamamen yer değilmiş gibi görünüyor, ancak puf, yatak ve diğer modern dekor elementlerini hatırlarsanız, her şey netleşiyor. Bu eklektisizm - stillerin birliği. Ayrıca lambalar ve lekeler farklı işlevler görürler: noktalar okumaya uygun yönlü ışık sağlarlar ve lambalar yumuşak, boğuk bir ışıktır ve romantik bir atmosfer oluşturur.

  Küçük bir yatak odasında Falshkin. fotoğraf

  Ev sahipleri, tasarımcıyı maneviyata ve sanat sevgisine odaklanmak zor bir görev yaptı. Bu nedenle, yatak odası dekor ana unsurları resim ve simgeler ile raflar vardı. Yastık kılıfı ve yatak örtüleri, bagetlerle süslü olarak özel olarak hazırlanır ve yatak odasındaki tasarımın tüm unsurlarının birleşmesini sembolize eder.

  Tasarımcılar, 9 metrekarelik bir yatak odası tasarlanmış tasarımını gerçekleştirmeyi başardı. m., bu kanıtı fotoğrafla göster.

  Moskova'da 9 metrekarelik küçük bir yatak odasının modern tasarımı

  Yatak odası, gri ve bej tonlarında altın unsurlarla süslemeye karar verdi. Yatağın üzerinde, duvar kağıdı yerine yatay şekilde uzanan bej bez bantları kullanıldı ve bunlar arasında LED şeritler yerleştirildi. Bu çözüm yatak odası 9 kare tasarımında. Uzayın artan etkisini yarattı ve odayı görsel olarak genişletti, fotoğrafta açıkça görülebiliyor.

  Yatak odasında, yatağa ek olarak, boşlukları azaltmamakla birlikte, eşyalarını saklamak için komodin ve gece sehpalarının yerleştirilmesi gerekiyordu. Kitlesel satış için uygun bir model olmadığından, tasarımcılar geliştirilen çizimlere göre mobilya üretimini emretti. Tüm kaldırım taşları 30 cm'den daha derin değildir, bu nedenle gerekli malzemeleri içerebilir, ancak çok fazla yer kaplamazlar.

  Kahverengi yatak odası. fotoğraf

  Yatak odası tasarımı 9 sq M. Bu fotoğraf, gelişmişliğin ve kompaktlığın başarının ana bileşenleri olduğunu gösteriyor.

  Aydınlatma, yatak odası tasarımında öncü bir yer tutmaktadır. Yatağın kenarlarında, kahverengi gölgelikli duvar lambaları bulunur.

  Küçük bir yatak odasının duvarı üzerindeki TV. fotoğraf

  Karşı duvarda bir avize ile bir koleksiyona ait üç lamba vardır, altın rengarenk yapraklar arasından iç içe geçmişlerdir ve ışık bu pleksustan geçmeye çalışıyormuş gibi gözükmektedir.

  Kant'a göre, her iki tarafta tavan şerit LED olarak eklendi. Bu aydınlatma tavana nedeniyle yüksek görünüyor. Ek aydınlatma aynı tip yatak üzerinde kullandı.

  yatak odası samimi bir ortamda ışıkları sayısının yüksek olmasına rağmen kaydedilir ve sadece neredeyse tüm duvar kaplıyor ve seks söz konusu penceresinden, gelen ışığı kırabilir.

  Ana yatak odası, özellikle aynı koleksiyondan büyük altın avize ve duvar lambaları dikkat çekti, ışık dekore edilmiştir. Eğer yakından bakarsanız, televizyonda yakın komidinli birinde yapay nilüfer çiçekleri göreceksiniz. Hatta ilk bakışta, komidin üzerinde bulunan göze çarpmayan yuvarlak gümüş elemanları gibi görünüyor. Onlar rol sahipleri abajurlar oynamak gibi görünüyor ve aslında tüm tasarım 9 m² yatak odaları entegre aksan vardır Çağdaş bir tarzda.

  Modern bir tarzda Parlak 9 metrelik yatak odası. Modern bir fikir

  Beyaz, siyah, mor ve sarı: temel dört renk yatak odası tasarımında kullanılır. Yatak odası 9 kare tasarımı. m., fotoğraf bize bu renkler tamamen farklıdır ve uyum içinde olmadıklarını görünse de, tasarımcılar doğru etkiyi böylece bunları uygulamak için bir yol bulduk anlamak için izin verir.

  Beyaz duvarlar özgürlük, sarı ve mor tonları sembolize - neşe ve canlılık ve siyah - bunlar her kişinin atanan görevleri vardır.

  Küçük bir yatak odasında duvar kağıdı üzerine mor kalıpları. fotoğraf

  Yatak odası gençlik tarzında yapıldığından, mobilya neredeyse hiçbiri değildir. Yatak odası 9 kare tasarımı. m., fotoğraf açıkça metresi ana şartı harika bir konum, rahat bir yatak ve bir şifonyer olduğunu anlamaya verir. Ayrıca yatağın iki yanında beyaz ve siyah renkleri zıt başucu tablolardır.

  ayna siyah asılı konsolu ve gerekli aksesuarlarla dolaplarının rol oynamaktadır onun altında iki evrak üzerinde yer almaktadır. mobilyada Parlak vurgu siyah ayakları üzerinde sarı bir sandalye.

  İlk bakışta, sessizce kapı dolap monte edildiği duvarın söyledi. Yatak odası 9 kare tasarımı. m. tesisatın ayrıntılı bir sistem ile karakterize modern tarzda bir gardırop. Böylece, orada ağır salıncak kapıları kullanmaya gerek olduğunu onların yerine sürgülü kapılar takılabilir ve onlar tamamen görünmez olacaktır.

  Yatak odası 9 metrekare içinde Sarı sandalye fotoğraf

  yatak odasında aydınlatma için lambalar iki türü vardır. Üç farklı yüksekliklerde yatağa yanına yerleştirilen farklı geometrik şekillerin siyah lambaları ve makyaj masası ve kapı üzerindeki tavana monte birkaç spot var.

  9 metrekare yatak odası çağdaş bir tarzda dizayn ve kapının önünde yatak ve dikey aydınlatma boyunca tavana dekoratif aydınlatma içerir.

  Yatak odasında Mor perdeler. fotoğraf

  Yatak odasında dekor en çarpıcı unsurlar beyaz zemin üzerinde büyük mor karahindiba vardır. Yine de soyut bir resim ve yatağının yanında figürü fark etmek mümkündür. Bir tuvalet masası yeşil dallar ile bir vazo olduğunu.

  Büyük pencere, karahindiba ve ince dallar doğaya mümkün olduğunca metresi hale gelmek ve parlak renkler zevk arzusu vurgulamak.

  Küçük yatak odası 9 metrekare. m. Çağdaş bir tarzda. Mavi ve sarı

  Yatak odası aydınlık ve doğal renklerle dekore edilmiştir. Yatak odası tasarımı 9 Metrekare Çağdaş bir tarzda iyi eşleşmiş renkleri bir araya getirir. Temel gölge - beyaz, bütün diğer renkler ortaya edildiği tam rolünü oynar. iç duvarlar görünür çiçek tasarımları - üzerlerinde kuşlar bir ağaç dalları.

  Mobilyanın ana unsur büyük bir yataktır. iki tarafında asılı başucu tablo düzenlenir. Pencerenin karşısındaki duvarda dıştan siyah konsola monte bir aynadır. Aynanın altında birbirlerine tuvalet ile komidin rolü siyah beyaz vakalar vardır. ayna parlak sarı bir sandalye duruyor civarında, yastık üzerinde yastık kılıfları ile bir renkte sipariş üzerine yapılır.

  yatak odasında Mavi yatak örtüsü. fotoğraf

  duvarda, hangi kapıları geniş bir dolap var olduğunu vardır. Bir yatak odası 9 metrekare tasarlarken. m. duvarların rengine karar veremedi uzun süre modern tarzı tasarımcıları bir gardırop, ana şartı görülebilir olmaz zakazchitsa kabine, çünkü. Ve gerçekten de, farklı renkte bu tasarım kesinlikle görünür olurdu, ancak beyaz tüm ayrıntıları, hatta büyük bir gardırop bozulmalar olur.

  Tabii ki, doğal ışık ana kaynağı büyük bir pencere olduğunu, ancak akşam saatlerinde, gerektiğinde sahiplerinin bir lamba, bir seçim var içerecek şekilde.

  Yatak odası 9 kare tasarımı. m., bir fotoğraf yatak odasında bir çok ışık kaynağı tarafından kullanılan göstermektedir. bâtıla üzerinde aydınlatma tavana monte edilmiş spot sağlamak. Yatağın iki tarafında üç siyah lamba sıradışı geometrik şekillerdir. başlık üzerinde duvar boyunca tavanında LED şerit monte edilebilir. aynı aydınlatma giriş kapısının karşısında, tek fark bu dikey olarak monte edilir varlık.

  parlak renkler ve beklenmedik renklerin kombinasyonu yatak tasarımında lider bir konum işgal. Nevresim ve perdeler düzene dikilir. Olağandışı sandalye ve siyah lambaları da özel olarak tasarlanmış tasarımcılar çizimleri tarafından yapılmıştır.

  Yatak odası 9 kare tasarımı. m., bir fotoğraf tüm mobilya gösterir ve iç mekanın her eleman içinde yaşayan insanların kişiliğinin bahseder.

  Güzel tasarım küçük yatak 9 metrekare. m: Fotoğraf ve 5 vurgulamaktadır

  iyi seçilmiş renklerle Küçük yatak odası, mobilya ve dekor elemanları küçük boy oda verilir yatak altında birçok evlerde çok rahat ve özgün olabilir, ancak renkler ve dekoratif unsurların doğru seçimi ile, rahat, güzel, özgün olabilir. Küçük bir yatak odası için iç planlarken bu mobilya ve görsel açıdan daha geniş ve daha parlak bir oda donatmak olmasına yardımcı olacaktır kaplama malzemeleri seçimi yetkili yerleştirilmesi gerekir, çünkü çok fazla çaba yapmak gerekir. şık ve güzel bir küçük boyutlu yatak odası düzenlemek için, daha hafif ve daha işlevsel varyantlar yerine tüm aşırı ve masif mobilya kurtulmak gerekir. Buna ek olarak, her iki tarafta da yatak yaklaşım böylece düzgün mobilya yerleşimini planlamak gerekir.

  Yatak odası 9 metrekare özgün tasarımı. m

  Oda 9 metrekarelik tasarım fonksiyonel, rahat olmalı ve görsel olmak birkaç oda alanını genişletebilir.

  onarım yapılması için önce, hesabın bu tür faktörler olarak içine almak gerekir, güzel ve özgün yatak odası tasarımı yapmak için:

  • Odanın şekli;
  • Kapı ve pencere boşluklarının boyutları;
  • Odanın Yer;
  • Yatak sayısı;
  • Üslup tercihleri.

  9 metrekare orijinal görünüyordu iç yatak için oda mobilya ve yatak minimum olması sadece uygun değil, aynı zamanda işlevsel değil toplayın gerektiği gerçeğine sadık

  küçük ve odaya sadece imkansız birçok mobilya olduğundan Yatak odası 9 m2, klasik minimalizm gerektirir. yatak odası düzenlemesi de küçük boyutlu görsel olarak daha yardımcı iç büyütür kapı aynası inşa edilmelidir hangi daraltmak için tercih ve uzun boylu dolapları, vermelidir.

  bir yatak seçerken gerekli yatak tutmak için tasarlanmış çekmeceli en uygun ve fonksiyonel modellere tercih vermek gerekir. Bunun yerine hantal başucu tabloları yatağın başucundaki her iki tarafında konumlandırılmış olan en iyi kullanılan raflar vardır. Yatak odası tasarımı, yapılandırmasına dayalı geliştirilmelidir, bu nedenle dikdörtgen ise, biraz aynalar veya açık renkli tipleri kullanılırken oda artırmak mümkündür. Ayrıca, kaplama esnasında ya da duvar görüntü izleme veya kentsel bir duvar üzerinde maskelenebilir. Bu odanın devamında belirli bir anlam ifade edecektir.

  Ne kadar küçük yatak odası 9 metrekare düzenlemek için. m: konunun ayrıntıları

  Modern iç güzel ve şık yatak odaları en işlevsel öğeler ve yüksek kaliteli kaplama seçeneği ima eder. yatak odasında dinlenmeye şekilde mobilyaların tamamı seçilmelidir en tamamlandı.

  Dekorasyon, örneğin, özellikle doğal elemanları kullanmak en iyisidir:

  bitirme o doğal malzemeler kullanmak en iyisidir o küçük yatak odası ayrıntılar

  Bir yatak odası doğal ahşaptan yapılmış en iyi mobilya Furnish, iyi bir dinlenme için çok önemlidir kişinin, genel durumu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Mobilya görsel bir yatak odası içini genişletmek değil, aynı zamanda lüks ve zerafet özel bir izlenim yaratmak kalmaz, masif ahşaptan çünkü Çok ilginç, yatak odası küçük boyutu iç kısmında kullanılan klasik tarzıdır.

  Özellikle dikkat aksesuarlarına dikkat edilmelidir, böylece hangi oda çok rahat edecek nedeniyle size, yatak odası güzel bitkilerde koyabilirsiniz. o bir seçili renkte tutulmalıdır, çünkü çok dikkatli tekstil seçimi dikkate almak gerekir. En iyisi, koyu renkler odanın alanını azaltacaktır ve hafifliği mahrum olacak çünkü renkler, oldukça parlak eğer.

  Şık tasarım yatak odası 9 metrekare. m hruschevke

  Birçok kişi aksi odanın alanı bile daha küçük görünecek ve rahat olmayacaktır çünkü iç tasarım ve odanın düzenlenmesi seçimi çok dikkatli ele alınmalıdır böylece Kruşçev daireler, boyut olarak çok büyük olmadığını biliyoruz.

  Kruşçev Yatak odasında sahip olduğunu farklıdır:

  • Küçük boyutu;
  • Garip dikdörtgen şekli;
  • Düşük tavanlar.

  Kruşçev bulunan yatak odası oldukça rahatsız düzeni, özel yetkili yaklaşım gerektirir. oda açık tonlarda dekore edilirse bu boya veya duvar kağıdı bej, beyaz, sarı tonları kullanmak en iyisidir, böylece görsel, uzay büyütebilirsiniz. Bir desenle duvar kağıdı, o zaman büyük bir olmamalı.

  Kruşçev bölgesindeki yatak odasının küçük ve alçak tavanlara sahip olduğu göz önüne alındığında, görsel olarak alanı arttırmak için odanın açık renklerle dekore edilmesi gereklidir

  Küçük bir odaya yer açmak için, çok şık görünen kayar kapılar kurmak en iyisidir.

  Bu odadaki pencereler küçük olduğundan ve yeterli miktarda doğal ışık olmadığından, sık sık Kruşçev'deki yatak odası oldukça karanlık olabilir. Bu nedenle yapay aydınlatmayı çok yetenekli yapmak gerekiyor. Küçük bir yatak odasını aydınlatma armatürleri olarak donatmak için, buzlu cam, diyot bant ve spotlardan yapılmış küçük gölgelikleri seçmek en iyisidir.

  Kruşçev tavanında yüksek olmadığı için gerginlik ve asma tavan kesinlikle odanın yerleştirilmesi için uygun değildir. Onları sadece beyaza boyamak veya hafif boya ile boyamak en iyisidir.

  Önemli! Küçük bir yatak odası düzenlenirken, odanın ön düzenini oluşturmak en iyisidir.

  Modern yatak odası iç kısmı 9 sq. M. m: fotoğraf

  Yatak odası sadece uyku amaçlı değil aynı zamanda kaliteli bir dinlenme odasıdır. Bu odada bir kişi çok boş zaman geçirir, bu yüzden çok rahat ve dinlendirici olacak şekilde düzenleyin.

  9 metre yüksekliğinde bir yatak odası düzenlediğinizde, şu tarzı seçmeniz yararlı olacaktır:

  Mekanın tasarımının tüm bu tarzları oldukça yalın, ancak özel kolaylık, işlevsellik açısından farklılık arz ediyor ve içeriye rahatlık, barış ve uyum hissi getirebiliyor. Minimalizm tarzında yapılmış yatak odası çok ilginç, çünkü içinde kesinlikle gereksiz bilgiler var ve bu odada tamamen rahatlayabileceğiniz ve iyi dinlenebileceğiniz bir odada.

  Küçük bir yatak odası düzenleyerek, modern, yüksek teknolojili, etno, minimalizm ve Japon tarzı stillerine dikkat etmelisiniz.

  Küçük bir yatak odası için ülke tarzı mükemmel çünkü özel romantizmi, konforu ve konforu ile ayrılıyor. Bir dekorasyon olarak, bir ağacın rengini ve dokusunu taklit eden doğal bir ağaç veya materyal seçmek en iyisidir. Perdeler ve kumaşlar hafif olmalı ve doğal kumaşlardan yapılmalıdır. Süslü iç mekan renkleri hasır mobilya yardımcı olacaktır.

  Küçük bir yatak odası, podyum, dahili gardırop ile donatılmalıdır. Bir giyinme masası yerine bir osman koymak için yakınında bir raf yapmak en iyisidir. Böylece, boş alanı kurtarmak mümkün olacak.

  9 metreye kadar küçük bir yatak odası nasıl donatılır: iç mekan tasarımı, fotoğraf

  Küçük bir yatak odası oldukça şık ve güzel olabilir, en önemli şey bu odanın tasarımına doğru şekilde yaklaşmaktır. Küçük bir yatak odasının düzenlenmesi ile, tasarım alanına uyumlu bir şekilde bakacak renk kombinasyonlarının seçimine yetkin bir şekilde yaklaşmanız çok önemlidir.

  Bir yatak odasını dekore ederken, aşağıdaki gibi renkleri seçebilirsiniz:

  Küçük bir yatak odası, oldukça şık olabilir, eğer doğru renk şemasını seçerseniz

  Yatak odası yatağa ve dinlenmeye bırakılması gerektiğinden bu odayı açık renklerle süslemek en iyisidir. Yatak odasının tasarımı için renk seçerken, odanın hangi yöne gittiğini düşünmelisiniz. Yatak odası kuzey tarafına giderse, sıcak ve ışık tonlarını seçmek en iyisidir. Eğer yatak odası güney tarafındaysa, o zaman yatak odasını bitirirken soğuk renkler kullanabilirsiniz.

  Küçük bir yatak odasının rahat tasarımı 9 sq. M. m (video)

  Yatak odası daha şık görünmesi için, koyu renkli duvar kağıdını açık renklerle birleştirebilirsiniz, çünkü bu iç mekana özel bir lüks katacaktır. Gerçek küçük yatak odalarının donanımına baktığınızda, yetkili bir yaklaşımla iç mekanı eşsiz hale getirmenin mümkün olabileceğinden emin olabilirsiniz. Küçük bir yatak odası çok şık ve rahat olabilir, en önemli şey, bu odanın düzenine yetkin bir şekilde yaklaşmaktır.

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  43 + = 46