Oda 3 – 4 tasarım fotoğraf odasında

Oda 3 - 4 tasarım fotoğraf odasında

Yatak odası tasarımı - Oda 3'te 4 tasarım fotoğraf odası

Oda 3 by 4 fotoğraf stüdyosu tasarımı - Yatak odası tasarımı

Yatak odası, iç mekan rahat, uyumlu ve şık olan otel, gevşeme, dinlenme ve rahatlama için ideal bir mekandır. Zaman geçirmek hoş: Film izlemek, müzik dinlemek, kitap okumak ve en önemlisi - uyku. Yatak odasında rahat bir iç mekan oluşturmak için tüm ayrıntıları düşünmek önemlidir:

 • renk ve stil açısından sahibinin kişisel tercihleri;
 • boyut ve yerleşim düzeni;
 • için fiyatlar yatak odası takımları;
 • Mobilya boyutları ve kulaklıktaki öğe sayısı;
 • maddelerin yapıldığı malzeme yatak odası (yatak, dolap, dolap);
 • işlevsellik kulaklık seti.

Oda sahibinin yaşını göz önüne almak da önemlidir. Çocuk yatak çarşafları güvenli, çevre dostu, dönüştürülebilir mobilyalarla döşenmiştir. Gençler için, çevrenin rengi ve kapalı alan hissi önemlidir. Genç bir çift için, her iki eşin de çıkarlarını hesaba katan bir set seçin. Örneğin, büyük bir yatak ve güzel bir soyunma masası ile donatılabilir.

Hangi stili tercih etmeliyim

Bir yatak odası tasarımı tasarlarken, tasarımcı öncelikle gelecekteki projenin genel stilini belirler. Buna göre bitiş malzemeleri, dekor malzemeleri, aydınlatma, tekstiller ve mobilyalar seçer. Bugüne kadarki en popüler projeler şunlar: modern stil odası ve

klasik bir tarzda bir yatak odası.

Modern stil, çeşitli yönleri birleştiren genel bir kavramdır:

Yüksek teknoloji ürünü yatak odası - Bu, modernitenin, teknikselliğin ve ilerlemenin doğrudan bir uygulamasıdır. Her zaman nesnelerin işlevselliği ile birlikte gümüşi, metalik parlak yüzeylerin zaferi olur. Böyle bir yatak odasında öğrencilerin, lise öğrencilerinin, bekar erkeklerin keyfini çıkaracaksınız.

Yatak odası çatı katı - Bu, yaratıcı meslek sahipleri için organik bir çözümdür. Çatı tarzında, açık planlı geniş ferah odalar tasarlanmıştır. Çatı katı tarzı ev veya daire, endüstriyel dekor, duvarların olmaması ve en azından mobilyalarla ayırt edilir. Mobilya büyük, rahat, dekorsuz ve süslü desenlerden seçilir.

Yatak odasının tasarımı için klasik stil, kaliteyi, sabitliği ve uyumu değerlendirecek dengeli, talepkar insanlar tarafından seçilir. Klasik bir iç mekan üzerinde çalışan modern tasarımcılar benzer stilleri kullanabilir:

Yatak odası klasiği, Kural olarak, doğal ahşaptan veya yüksek kaliteli MDF'den yapılmıştır. Mobilyalar güzel düzene sokulmuş, desenli, oymalı veya mozaiktir. Kulaklığın nesneleri birbiriyle uyumludur. Masif ahşap yatak odası Klasikler yıllarca modadan çıkmaz, çünkü pahalı malzemelerle desteklenmiş iyi malzemelerden üretilirler. Ama en önemlisi, doğal ahşabın renk yelpazesi doğal görünür ve iç kısımlara da sığar. Mobilya'nın şık ve şık görünmesini sağlayan bu özelliktir.

Barok yatak odası kraliyet yatak odası dekorasyonu için uygundur. Ancak, kraliyet ailesinin bir üyesi değilseniz bile, barok tarzda lüks bir yatakta rahatlamanıza hiçbir şey engellemez. Kendinize lüks bir lüks sağlayın, dikkat edin yatak odası shatura veyatak odası lagünü. Ancak unutmayın, barok yatak ferah bir odaya mükemmel uyum sağlar. Küçük bir yatak odasında hantal ve uygunsuz görünebilir.

Ayrıca en çok aranan tasarım projelerinden biri de yatak odası modern. Ve "modern" tanımını açıklığa kavuşturmak gerekir. Bu modern bir iç mekan stili değil, XIX. Yüzyılın sonunda ortaya çıkan tarihsel bir stildir. Eğri çizgiler, çiçek süsleri, çeşitli tarihsel stil unsurlarının bileşimi ile karakterize edilir. Art Nouveau stilindeki mobilya, güzel pürüzsüz çizgiler ve benzersiz bir şekil ile ayırt edilir. Olabilir yatak odası shah.

Çirkin bir sakin renk ile rahat odalar tasarımında özel bir kelime yatak odası Provence. Gerçekten dinlenmelidir, sadece fiziksel değil manevi. Provence tarzındaki oda, Fransız Rivierası renkleriyle, biraz soluk ve güneşte beyazlatılmış, küçük çiçek desenli, şık ve ruffles, rahat mobilyalar ve el yapımı dekorlu rahat tekstiller ile doludur.

Odayı süslemek için genel bir tarz çözümü seçtiğinizde, renk şemasını belirleyebilirsiniz. Çocuk odası parlak seçilmiş, ancak çok ifade ve doymuş renkler değil. Böyle bir şey çocuğun gözünü memnun edecek, fakat ruhunu aşırıya çekmeyin. Örneğin, genç yeşilin rengi, açık mavi, sarı, lila, pembe. Çocuk yatak odasında parlak mobilyalar almasını isterse, o zaman duvarlar, zemin ve tavan için daha sakin renkler seçmek daha iyi. Yani, parlak yatak odası lapis lazuli, maun, indigo bej veya kumlu yüzeylerle iyi gidecek.

Genç bir çiftin yatak odasında psikologlar parlak, baskın renkler seçmeyi önerirler - kırmızı, mavi, bordo. Duyularınızı tetiklemenize ve tutkularınızı saklamanıza izin veriyorlar. Bu durumda, odanın süslemesini klasik yatak odası Pinskdrev veya modern yatak odası Angstrem. Onların nötr renk düzeni, gösterişli dekorasyon ve dekor ile uyumlu bir şekilde birleştirirken, enerjisini biraz söner, böylece rahat uyuyabilirsiniz.

Yararlı tavsiyeler. Mobilya renk şeması seçerken, kontrast ilkesini kullanın. Duvarlar ve zemin karanlık doymuş renklere sahipse, hafif mobilyalar arka planlarına karşı iyi görünecektir. Duvarları döşemek için hafif duvarlar (alçı, ahşap paneller, vb.) Kullandıysanız, daha koyu bir şekilde mobilya almak daha iyi olur.

Mobilya almadan önce oda ölçümleri yapın. Bu para ve sinirleri gelecekte kurtaracaktır. Odanın ana boyutlarını bilen, rahat bir yatak, üç boyutlu gardırop alabilirsiniz. Anlayın, odada bir sandık ve göğüs taşı olup olmayacak. Odanın durumunu planlarken, nesnelerin konumu ve enerjinin hareketi ile ilgili eski oryantal öğretilere atıfta bulunabilirsiniz. Yatak odası Feng Shui - sadece uyum ve düzen değil, aynı zamanda doğru mekân organizasyonu. Feng Shui ustaları bir yatak ve dolap nasıl düzgünce yerleştirileceğini, qi'nin akışının nasıl sağlanacağını, barış ve sağlık getirir nasıl anlatacağım.

Geniş tesisler, kural olarak nadiren durumla ilgili sorunlar yaratır. Küçük odaların döşenmesi daha zordur. Onlar için modüler mobilya, gardırop, köşe dolaplı yatak odası. Bu eşyalar yerden tasarruf etmenize ve maksimum rahatlık yaratmanıza yardımcı olur.

Oda düzeni ve yerleşimi

Feng shui ustalarına göre, yatak odası için en uygun olanı düz tavanlı kare veya dikdörtgen biçimidir. Senin varsa çatı katı yatak odası, o zaman mobilya bu tür tavsiyelerden yararlanmak için gereklidir:

 • Yatağı düz bir tavan alanına yerleştirin;
 • odanın eğimli kısmı bölmenin gardırop tarafından gizlenebilir;
 • Dinlenme veya çalışma bölgesi eğimli tavan bölgelerine yerleştirilir, ancak uyku değildir.

Çatı katındaki yatak odası duvar ve tavan için ilave izolasyon gerektirecektir. Yeterli doğal ışık yoksa, çatı katında ayrıca avizeler, lambalar, zemin lambaları bulunur. Hafif ve rahat bir yatak odası, refahın garantisidir.

Odada mobilyalar satın alıp satıcının, mobilyaların nerede yapıldığını sorun. CÇin ve yatak odalari tırnakları İtalya sırasıyla ahşap ve fiyat cinsi, montaj kalitesinde farklılık gösterecektir. Sadece yüksek kaliteli mobilyalar alırsanız, o zaman size uzun süre dayanır.

Yatak odası mobilyaları

Yatak odası mobilyaları

En rahat ve en sevilen oda ve enerjik işadamları ve sessiz şairler yatak odasındadır.

Ne de olsa, nasıl rahatlarsanız, çalışma kapasitesi, sağlık durumu ve tutumunuz bağlı olacaktır.

Dolayısıyla yatak odası mobilyalarına özel dikkat gösterilmelidir.

Bu odada iç mekan ürünleri satın alın - sonra kendi gizli alanınızı oluşturun.

Yatak odasının küçük boyutları - iç mekanı sıkıcı ve sıradan bırakmak için bir bahane değil. Orijinal desen çözümleri ve farklı dokuları ve renkleri bitirmek için modern malzemelerin kullanılması, uyku iç mekanını uygun seviyede süslemek için geniş fırsatlar sunar.

Oda düzgün bir şekilde organize etmek için mobilya, süsleme, tüm hileler ve tasarım yollarını öğrenmek için seçtiğiniz makalede verilen bilgileri okumanızı öneririz.

Küçük bir yatak odası için nasıl bir stil seçilir?

Bir stil seçme görevi, elemanları tek bir bütün, uyumlu kompozisyona dönüştürmesi nedeniyle birincisi. Burada hem klasik şiddet hem de modernist çözümler uygundur. En yaygın stiller aşağıdaki gibidir.

Modern stil her zaman topikal, basit mobilyalarla, aşırılıklara uğramadan, lakonik formlarla idam ediliyor. Vurgu temel unsur üzerinde - demirbaşlar, aplikler ve pencerelerin yanı sıra yatakta.

Duvarların dekorasyonunda ılımlılık, çok sayıda resim, fotoğraf ya da paneli olan kabul edilemez bir yüzey yığılması gözlemlenir. Renk çözümü ahenkli, gizli. Metalik, cam veya ayna malzemelerinin kullanımı memnuniyetle karşılanmaktadır.

Klasikler - popüler, kaybetmeyen taze fikirler, küçük bir yatak odası için stil. Hakim renk, yaldızlı, gümüş ve siyah parlaklık ile tamamlanan klasik gri, soluk pembe ve açık kahverengi tonlardır. Dokumaya özel dikkat gösteriliyor: pürüzsüz, dokunmatik kumaşlara hoş, tercihen doğal.

Fransız Provence iç mekanda romantizm ve sofistike doğa ilgisiz hayranlarından ayrılmayacak. Doğal tekstil ve süslemelerle şeritler, kafesler veya çiçek desenleri şeklinde hafif, havadar bir ortam yaratılmıştır.

Duvarlar için uygun kağıt duvar kağıdı, zarif bir çizimle, dekorasyon için - doğal malzemeler. "Köy" iç mekanının en önemlisi, ahşaptan yapılmış el yapımı mobilyalardır. Birçok tasarımcı, kuvertürler, çekmeceli dolaplar, dolaplar, büfe için yaşlanmanın etkisini provence kullanır. Bu, yatak odasının dokunaklı ve rahat bir genel resmini ekliyor.

Minimalizm, bu yatak odasının organizasyonu için özel olarak tasarlanmıştır. Ana unsurlar açıklık, özgürlüğün havadarlığıdır. Düşük mobilya, gardırop, spot ışık ve doğal kaplama malzemelerinin karakteristiği.

Tasarımda, en parlak olanı en küçük alanı doldurması gereken en fazla üç renk kullanmak zorunludur. Duvarlar, süsleme ve desen çizmeksizin, monofonik yapılır.

Yatak odası loft tarzı bir çatı, depo veya üretim tesisi andırır. olağandışı kombinasyonu rağmen, iç taraftarların çok şey var. Bir özellik mobilya, doğal serin gölgeler dönüştüren çıplak duvarlar, kontrast geliştirme, olduğunu.

harika bir fikir, kentsel iç genel izlenim vurgulayacaktır - şehir manzaralı panoramik pencere.

Kendi bireysel tat tarafından sadece yönlendirilmelidir önerilen çözümlerden seçerken, tüm daire veya yazlık genel üslup yönü hakkında unutmadan.

Küçük bir yatak odasında duvar kağıdı: onlar tasarımcıları sunuyoruz

Bazı sınırlamalar, büyük kalıplarının yani yokluğunda, çok ince çizgilerin, aşırı doyması çok sık dokulu ve desenli, koyu derin renk eşlik küçük yatak odasında duvarları yapıştırılması için bir duvar kağıdı seçin.

Shades barış ve uyku getirici ışık veya pastel seçmek daha iyidir, saldırganlık neden olmazlar. zeminden tavana Dikey çizgili duvar - görsel yükseklik düzeltilmesi için başka bir artı.

Mükemmel tasarımı küçük uzay duvar fotoğrafları yeniden canlandırmak yardımcı olur. Derin bırakarak perspektif çizimleri ile şekil Photowall seçin.

Bu orman yolunu ve gerçekçi gökdelenler olabilir. Modern 3 D ürünler - etkisi yatağın arkasındaki duvarda harika görünüyorsun, bir vurgu kişisel yatak haline görsel oda boyutunu ayarlayacaktır emin olun. duvar kağıdı geniş bir seçim mümkün herhangi bir iç tercihlerini uygulamak için yapar.

Küçük bir yatak odasına sığacak perdeler nelerdir?

Perdeler de dikkatli seçimini gerektirir, dekor önemli bir unsuru, bu nedenle. Yatak odasında büyük bir pencere geniş perde satın almak için tavsiye edilir etti, duvardan duvara. Onlar özgürce asmak veya biraz yükseltilmiş olması arzu edilir.

Uzay yüksek ve daha geniş olması için, bir tavan korniş çok hantal ve büyük değildir seçmek gereklidir. Odanın Stil kendi özelliklerinin her yönü olarak, perde seçiminde önemli bir rol oynar.

Kumaş perde üzerinde yoğun bir paterni duvar benzer paternlerinin yokluğunda mümkündür, böylece resim düz bir renk leke birleştirilir değildir.

ışık ve hava icar, soluduğu yatak odası için hoş geldiniz doğal tekstil, hoş doğal bir atmosfer yaratır.

Mobilya darmadağın alanı alınamıyor çok olmamalıdır. Daha iyi bacakları olmadan bir yatak seçmek için, bu yüzden daha küçük ve daha kompakt görünüyordu. çekmeceli, depolama alanlarının ek şeyler kullanılabilirliği - gereklidir.

Dolap ve Çekmeceli az yer kaplıyor, çok yönlülük ve pratiklik olmalıdır. Koltuk, veya parlak yastıklar odaya ya da kontrast genel tonda çok hantal değil alabilirsiniz.

yatak merkezinde bir yatak verilir. Pozisyon o duvara karşı odanın ortasında olabilir ve mobilya oda çevre üzerinde yayılır genel bileşimin, içinde.

serbest dolaşım için bir yer kalması odanın iç düşünün. yatakta civarında komodinin veya bir cam sehpa yerleştirilebilir. Dolap entegre veya küçük boyutlarda olabilir.

İpucu! Büyük ve geniş bir yatak - bu ama yersiz sıkıştırılmış boyut uzayda, kesinlikle uygundur. Odanın büyüklüğü göz önüne alındığında, bir küçük veya orta yatak veya çek tasarımı seçin. çocuk odaları için uygun bir ranza.

Küçük bir yatak odasında bir ayna olmadan yapamaz

ayna yüzeyi bulunması küçük bir yatak hemen hemen yeri doldurulamaz. Nesnelerin yansıma görsel çevreyi geliştirir çünkü etkisi, sizi şaşırtacak.

Bir ayna yatay çizgili şeklinde yatak üzerinde kullanılabilir. Dolaplarının kapılarda ayna ekler bakmak ilginç. Ayna yongaları duvara muhteşem çerçevede, duvar veya tavan panellerinin tasarımında mevcut olabilir.

Tavan kaplaması: Önemli bunu bilmek o?

Küçük bir yatak odası için headliner hafiflik ve kullanım kolaylığı yaratır, bu nedenle renk paleti genel tarzı karar uyarınca ışıktan seçilir.

tavanda ilginç bir çok düzeyli değişiklikleri yapmanızı sağlar Popüler streç tavan. Kısmen nesneler dipte veya mat veya saten uygulama pastel sakin ve gevşeme katkıda set yansıtan parlak PVC film monte etmek mümkündür.

Seç aydınlatma ve aydınlatma

Aydınlatma merkezi avize şeklinde ille değildir. Spot onun fonksiyonları ile baş edebiliyor. Eğer seviyeleri üzerine koyun tavan içine veya Eğer ilginç bir fikir edinmek için.

Modern aplikler ve lambaların yardımıyla, bir uyku ve uyanıklık arasında ayrım geceleri odası bölge olabilir.

Renk çözüm küçük yatak odaları

Parlak bitirir küçük yatak odası, rahat, modern ve konforlu hale getirecek. Şart değil gaddar, kasvetli paletleri kaçınarak, beğeninize renkleri Döşeme çalışın, saf beyaz kullanın.

ışık, pencerelerin yan odaklanın. Serin tonları ile - kuzey tarafında rengin sıcak ipuçları, güney ile uyumlu. Parlak dekorasyon elemanları sıkıcı monoton bir atmosfer canlandırmak.

parlak renkli renk, duvar kağıtları ve rahat halı: yatağın başında dikkatini çeken bölgeyi organize etmek gereklidir.

8 aydınlık yatak gerçek iç fotoğraflar. Artıları ve parlak renklerde bir yatak odası eksileri. Yatak odası açık renkler daha iyi çalışır.

yatak odası 90 + fotoğraf için Duvar Kağıtları. Nasıl konfor, huzur ve konfor atmosfere atılmak için, zor bir günün ardından işten eve gelmek istedi.

senin yatak odası için en iyi fotoğraf fikirler, iç için doğru tonları nasıl seçileceği: yatak odası için perdeler.

Yatak odası için duvar kağıtları: Gerçek iç 90+ fotoğraflar. oturma odası Mutfak Tasarım: 80+ gerçek fotoğrafı, yöntemleri.

Yatak odası için duvar kağıtları: Gerçek iç 90+ fotoğraflar. Mozaik banyo + 90 gerçek fotoğraflar.

İlgili makaleler

8 aydınlık yatak gerçek iç fotoğraflar. Artıları ve parlak renklerde bir yatak odası eksileri. Yatak odası açık renkler daha iyi çalışır.

yatak odası 90 + fotoğraf için Duvar Kağıtları. Nasıl konfor, huzur ve konfor atmosfere atılmak için, zor bir günün ardından işten eve gelmek istedi.

senin yatak odası için en iyi fotoğraf fikirler, iç için doğru tonları nasıl seçileceği: yatak odası için perdeler.

Yatak odası için duvar kağıtları: Gerçek iç 90+ fotoğraflar. oturma odası Mutfak Tasarım: 80+ gerçek fotoğrafı, yöntemleri.

Yatak odası için duvar kağıtları: Gerçek iç 90+ fotoğraflar. Mozaik banyo + 90 gerçek fotoğraflar.

Yatak odası için duvar kağıtları: Gerçek iç 90+ fotoğraflar. . Tasarım Köşe mutfak: Gerçek fotoğraf, stiller, renkler.

gromet üzerinde yatak odası perdeleri en iyi çözüm olacaktır. . Yatak odası için duvar kağıtları: Gerçek iç 90+ fotoğraflar.

Gerçek iç engellilerin Fotoğraf: - Yatak odası 2017/06/30 yazılan yorumlar tavan arasında bir yatak odası tasarlayın.

4 metre fotoğrafın tarafından Yatak tasarımı 4

4 4 tarafından metre ölçüm odası kare şekli sizin için idealdir seçebilir tasarım seçenekleri, göz görüntüler, seçiminde büyük bir fırsat sağlar. kare odaların başlıca avantajları şunlardır:

 • herhangi bir duvardan mobilya büyük parçalar (dolaplar, yatak) yerleştirilmesi olasılığı;
 • Mobilya düzenlemenin varyantları çok sayıda;
 • imar alanı kolaylığı - Eğer gerekirse kolay ihtiyaçlarına bağlı olarak, çeşitli bölümlere oda bölmek için olabilir;
 • bir fırsat duvarında büyük bir dolap kurmak.

. Küçük bir yatak dikdörtgen şekli için, örneğin, 3 ila 4 m, çoğu durumda yatak 16 metrekarelik bir kare oda durumunda daha az mobilya edilen düzenlemesi başlık daha uzun duvar ve kabini koymak - kısa boyunca. Yatağın her tarafında komidin koymak kolaydır ve diğer taraftan geleneksel olarak bir televizyon. Mobilyanın ek parçalarının kompakt tuvalet masası ayarlanabilir. Tercihinize bağlı olarak kesinlikle herkes olabilir odanın tasarımı seçin.

küçük odalar dekorasyon onlar görsel oda daha parlak hale alanını artırmak gibi açık renkler kullanmak daha iyidir. yatak odası tasarımında sakin, pastel tonları tercih edilmelidir. Çoğu zaman, kahverengi ve şeftali tonlarını kullanabilirsiniz.

rahatlamak için tasarlanan odada sağlıklı bir ortam sağlamak için, doğal, çevre dostu malzemelerden yapılmış mobilya seçmek için tavsiye edilir.

oda uyumak için değil, aynı zamanda bir çalışma odası veya oturma odası olarak sadece kullanılırsa, bu uygun imar alanı düşünmeye değer. uyku alanı daha iyi dekoratif ekranlar kullanan veya bölümleri kayar ayrılır. Bunun yerine tam teşekküllü yatak çekyat yatak bulunmaktadır. eklem ve çatlaklar olmadan tam, rahat bir yatak oluşturan gelişeceğini Bu durumda, en önemlisi, kaliteli bir kanepe seçin.

yatak odası için 16 metre onun amacı için kullanılması durumunda, yeterli ve bir ofis veya misafir kabul için bir oda ile birleştirilmez. oda yığılmayı etmemek için, mobilya sadece en gerekli öğeleri kullanın:

 • yatak;
 • yatak, giyim depolamak için kabin;
 • Çeşitli ayrıntı için başucu masaları;
 • tuvalet masası.

Bir yatak odası merkezi unsuru yatağıdır. Kare odasında Konumlandırma çapraz dahil pek çok şekilde olabilir. boyut ve yatağın şekli, ayrıca herhangi birini seçebilirsiniz. örneğin yatak odası 4 4 metre ideal dairesel yatak ve yatak yeterince etkileyici boyutu, 2 metre 2 tarafından.

depolama için, duvara veya kanatlı kapı ile dolap dolap yükleyebilir. görsel alanı genişletmek için, yansıtılmış kapıyı kullanabilirsiniz.

Yaklaşık kolayca çeşitli detayların depolama için yatak yan tabloları yanı sıra aynalı bir tuvalet masası uygun.

Mükemmel klasik şık bir tarza, nazik Provence, şık minimalizm ve orijinal Art Nouveau - yatak tescili için, hemen hemen her yönünü seçebilir. Ancak, renk düzeni daha iyi rahat bir dinlenme ve uyku katkıda pastel, yumuşak renkler dayanacak.

sofistike ve zarif bir odada gece geçirmek isteyenler için mükemmel bir çözüm. Sakin ve rahat bir atmosfer oluştururken ısınmak için yardımcı olacaktır, sağduyulu renkleri - bej, açık şeftali ve mavi.

Mobilya gelince, o tam bir büyük yatak yerine bir kanepe seçmek gereklidir. 4 metre bir yatak odası 4 klasik içine mükemmel uyum fotoğrafta gibi yüksek yatak başlığı zarif oyma ahşap veya döşemeli güzel yatak,.

Modern bir dolap depolamak giysi ve yatak takımları ve klasik iki veya kanatlı kapı ile ayakları üzerinde üç taraflı kabine için seçilmelidir değil. valf bir ya da daha fazla cam uçlar ile olabilir - görsel alanı genişletme edilir. Buna ek olarak, mobilya oyma elemanları ve altın yaldız ile dekore edilebilir. Klasik bir tasarıma sahip yatak odası ayna ile güzel tuvalet masası ve küçük sedirler görünüyor uygundur. Klasik iç için oldukça ayrı ayrı öğeler satın almak yerine, tam set seçmek daha iyidir.

Perdeler, yatak örtüleri, yastık iç aynı tarzda tutulmalıdır bütünsel ve uyumlu görünüyordu. Onlar lüks ipek, pamuk veya viskon pratik yapılabilir.

Nazik, Fransız kırsal kesimde doğdu, konfor ve huzur dolu bir atmosfer yaratır. Sarı, zeytin ve lavanta Hafif, göze batmayan tonlar dinlenme odaları ve uyku için çok uygundur. Provence beyaz duvarlar tarzında tasarım için karakteristik, fotoğrafta görsel olarak, 4'e alana bir küçük yatak odası 3 boyutunu büyütmek için yardımcı olur.

Yatağın arkasındaki boşluk açık renklerde veya ekran boyama yardımıyla boyalı ahşap kalaslarla ile dekore edilebilir. çiçekler, bitkiler, yapraklar - Şekil bir bitki konuları seçmek en iyisidir.

genellikle karmaşık desen çeşitliliği ile dekore yaşlı etkisiyle, Provans tarzı mobilyalar, doğal, parlak,. Mobilya cepheler bazen resimlerle bezenmiş olan ancak çok fazla parıltı ve ihtişam olmadan edilir.

4 metre yatak 4'ün iç Provence Büyüleyici atmosferi fotoğrafta olduğu gibi, örneğin, bir çiçek deseni veya katı ile doğal tekstil oluşturmak için yardımcı olacaktır.

Panjur ve perdeler karmaşık perdelikler olmadan oldukça basit, ama belki güzel fırfırlar rustik ile olabilir. Aynı perdeler ve yastıklar için de geçerli. keten, pamuk - doğal kumaş, seçim için arzu edilir.

Eğer boş alan değil, mobilya ve diğer iç detayları ile aşırı oluşturmak için izin verdiği Stil minimalizm, 4 metre iç küçük yatak 4 için idealdir. Renkler ve özlü - 2-3 tondan fazla, çoğu zaman zıt. Baz beyaz olarak kabul edilir ve fotoğrafta olduğu gibi, 4 metre parlak ve hafif tasarım yatak odaları 4 oluşturmak bej ve gri çeşitli tonları.

Mobilya formlarının net bir geometri, ama en işlevsel ile basittir. Yatakta çoğunlukla Japon tarzı yatak podyuma veya Düşük yatak kullanılır gibi. duvarda hem geleneksel salıncak dolap ve dolap için saklama. Ana durum - parça ve maksimum basitlik en az.

duvarlar için duvar kağıdı kullanmaya karar verirseniz, desen ve çizimleri olmadan, sade seçin. Tavan boşluğu da çok özlü olmalıdır. Çoğu zaman, sadece dümdüz edildi ve sonra beyaz boyalı.

Doğal doku, ergonomik mobilya ve fotoğrafta görülebilir 4 metreye kadar iç dekorasyon küçük yatak 3, minimalizm tipik mükemmel mekanın özgürlüğü,.

Art Nouveau eğri, düz çizgiler, çiçek tasarımları ve süslü desen ile karakterize edilir. Renk paleti, gri-lila, uçuk pembe ve bej tonlarının baskın olduğu, sessiz. Nouveau - farklı tarzlarda elemanlarını içerebilir çok yönlü alanı. Iç fotoğrafta olduğu gibi, ahenkli ve bütünsel oldu oluşturmak için önemlidir.

Mobilya basit ama işlevsel seçmelidir. Bu modern tarzda bitirir ve şekillerin seçim özgürlüğü önceden varsayar - Modern yanı sıra klasik sürüm olarak alabilirsiniz. Yatakta turda dahil herhangi bir şekil, olabilir. Depolama yaklaşımı menteşeli kapılar, bir ayna veya cam ekler ile dolap veya geleneksel dolap geniş. Modern - 4 metreye süslü tasarım yatak 3 gelişmesi için büyük fırsatlar açıyor oldukça serbest stil, bu tarzda odalarının fotoğraflarını çeşitli yardımcı olacak en uygun seçeneği belirlemek için.

tekstil seçimi odanın temel tasarım bağlıdır, bu yatak örtüleri, perdeler için önemlidir, minderler aynı tarzda seçilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

69 − = 66