İnternet üzerinden faturalar

komisyon Sberbank olmadan çevrimiçi faturalar ödemek nasıl - adımda eylemlerin algoritması

Bir ülkenin vatandaşlarının çoğu kira gibi hesaplar, bir aylık bir set ödemek zorunda. Bunu yapmak için, insanlar, borçlarınızı ödemek bir makbuz almak ve sonra kendi iş hakkında gitmeye devam etmek bankaya gidin. Online komisyon olmadan Sberbank aracılığıyla kamu hizmetleri için ödeme programları için kredi kartı ile ödeme yardımcı olan kullanışlı bir servistir.

o İnternet üzerinden kamu hizmetleri için ödeme yapmak mümkün mü

Birçok bankanın kasiyer kullanmayı tercih ve çok fazla boş vaktim yok herkese, faturalarını ödemek için interneti kullanmayı tercih rağmen. Mükellefleri özel hizmetler yoluyla bankacılık işlemlerinin en iyi şekilde. Sberbank Online aracılığıyla faturalar Ödeme sıralarında saatlerce duramaz yeteneği sağlar. Bu hizmet sayesinde günün herhangi bir saatinde toplumlu için borçlarını ödemek için ve sadece birkaç dakika sürer.

bilgisayar teknolojisini geliştirirken pratik internet üzerinden belirli ödemeler, yanında, biz XXI yüzyılda yaşıyor. Online işlem banka fonlarının daha iyi kullanılmasını nedir? İnternet üzerinden ödeme avantajları:

 • Çabuk. Ödemeler gerçek zamanlı olarak yapılır.
 • Karlı. internet servisi tarafından tahsil Komisyon banka ofiste daha azdır.
 • Kullanışlı. Olasılık herhangi bir zamanda herhangi bir ülkede çevirmek. Ödemeler için şablonlar hızlı para transferi için izin verir.
 • Güvenli. Mobil uygulama üzerinden SMS ile para hareketini kontrol eder.

Sberbank Online aracılığıyla faturalar ödemek için nasıl

Kart sahipleri hızlı, basit için bankanın web sitesinde kişisel bir hesap oluşturmanız gerekir ve komisyon olmadan kira ve diğer aylık ödemeler için faturaları ödemek için. Nasıl sıradan vatandaşlar için Sberbank Online aracılığıyla konut ve toplumsal hizmetler için ödeme? Bu hizmet terminali veya banka şubesinden, Tasarruf Bankası resmi web sitesine bağlanabilir. O bu işlemleri yürütülen nerede kişisel dolap, "Utilities" bölümü "mal ve hizmetler için Ödeme" not seçin girdikten sonra.

kamu hizmetleri için Kişisel Alan

self-servis terminalleri, "Bağlan Sberbank Online" ve ardından seçeneğini "Baskı kimliği ve parola." Mobil bankayı bağlı değil, o zaman "tek seferlik şifreler Yazdır" öğesini seçin. mükellefi belirtilen bir müşteri hizmetleri telefon numarasına mesajda arayıp kredi kartı ile kontrol kelimesini söylemelidir bundan sonra bir kimlik ve kalıcı bir parola almak için 900 numaraya sms gönder. Şu andan itibaren sizin için daha uygun olacaktır komisyonsuz olarak çevrimiçi Sberbank aracılığıyla yarar ödemek.

ardından, "Ödeme ve Transferler" Seç "Kamu ve ev telefon." Bendi "Elektrik" ve "Kiralar" adil ve ödeme komisyonu olmadan çevrimiçi Konut Tasarruf Bankası aracılığıyla yapılır. fonlar, belirli bir alıcıya hakkında alınan Doğru servis sağlayıcı seçmek gerekir. Listede istenilen alıcıyı bulamazsa, siz (isim, KDV numarası, çek hesabı veya belirli bir hizmet tarafından) arama kullanmalıdır.

kamu hizmetleri ödemesi için gerekli ayrıntılar

tedarikçinin Ayrıntılar HCS hatasız tamamlamak için önemlidir. Sberbank Online kullanma kaybolmak ve yanlış örgüte para transferi zordur. Aşağıdaki adımlar bir mobil uygulama veya bir terminal üzerinden faturalar ödemek için nasıl yardımcı olacaktır:

 1. Eğer elektrik ödemek için, örneğin, kullanmak istediğiniz hizmeti seçin.
 2. paranın aktarılacağı hangi hesap belirtin.
 3. bir makbuz sayesinde tek bir sayı girin. Sonra tedarikçisi ayrıntıları otomatik olarak görüntülenir.
 4. Eğer yapmak dekontu ile verileri kontrol, sayaç okumalarını girmeniz gerekir miktarını kontrol edin.

Gözden geçirin ve girilen detayları ve diğer verilerin doğruluğunu kontrol edin. Bir şeyi düzeltmek gerekir fark ederseniz, bilgileri düzenleyin. Sonra 'ödemeyi onaylamak için girmelidir kodla bir mesaj alacaksınız telefonunuzda "SMS ile onayla". Eğer bir kerelik şifreleri kullanıyorsanız, bir defada 3000 ruble fazla ödeyebilirsiniz, çek üzerinde yazılı. Sağ sayfanın alt köşesinde bir "Bitti" yazıt damgalanmış gibi. Bir çek yazdırın ve toplumsal sonraki ödeme için bir şablon olarak ödeme kaydedin.

Sberbank Çevrimiçi mobil uygulaması sayesinde hizmetlerin ödenmesi,

Onların zaman değer ve internet bağlantısı olan bir akıllı telefon var Banka müşterileri, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde Hizmetler may kamu hizmetleri, ödeme. Uygulamalar, Google Play gibi güvenilen kaynaklardaki sadece yüklenir. Elektronik cihaz bir antivirüs programı tarafından korunduğunu bakmak unutmayın. Kayıttan sonra uygulamayı kullanmak için başlatmak için bir parola ayarlayabilir ve. Aslında, açıklamada şu Sberbank Çevrimiçi yardım yoluyla ortak bir ödeme olarak:

 1. "Ödemeler" sayfasında, kategoriyi seçin "konut ve ev telefonu."
 2. Böyle Moskova'da belirli konut ofisi olarak ödeme tipini bulun.
 3. Uygun bir kuruluş seçin.
 4. alındığı barkodunu tarayın.
 5. Bir harita seçin ve ödeme yöntemini doğrulamaktadır.
 6. Otomatik tamamlanan ayrıntıları kontrol edin.
 7. İşlemi onaylayın.

Sberbank avtoplatezh hizmet programları

Otomatik modda işlemlerini yürütmek kolay ve güvenlidir. Nasıl banka ziyaret etmeden çevrimiçi tasarruf banka aracılığıyla faturalar ödemek için? Gösterge tablosundan sistem My Avtoplatezhi seçin Avtoplatezh oluşturun. fonları kredi kartıyla belirli sayıda çekilecektir yana belirli bir borç ödemek gerektiğinde, sürekli akılda tutulması gerekmez. sistem için belirlenen tarihten bir gün önce yaklaşan ameliyat hakkında telefonunuza bir mesaj göndermek için. Ödemeyi feragat etme hakkına sahiptir.

bankamatik olmaz çünkü hesap ödenmesi için tam miktarı değilse, senin kart ve kontör gerekirse üzerinde ne kadar para kontrol edin. Her üç gün, devletin denge kontrol edilecektir. Para haritaya gidecek zaman, komisyon olmadan çevrimiçi Sberbank yoluyla fayda ödenmesini yürütmek için istenecektir. işlem alındısı bir ATM veya uygulama yoluyla kullanılarak basılabilir, SMS ile teyit edilir.

terminaller, ATM ve telefonlar için şablonların oluşturulması için talimatlar. bir süre sonra desen gereksiz hale gelmesi durumunda, bu devre dışı bırakılabilir. Düzgün avtoplatezha alanları doldurun için yapmanız gereken hangi adımların hakkında talimatlar:

 1. (Böylece gaz, kira, su, ısıtma, elektrik ve benzeri) ödeme türünü ve amacını seçin.
 2. hizmet veren kuruluşun adı belirtin.
 3. Cemaatsel ödemek için birlikte kartı seçin.
 4. miktarı girin.
 5. ödemeler (aylık, üç aylık) düzenliliğini belirtin.
 6. banka servis firmasında borç kişisel hesabına bilgi talebinde gerektiğinde Tarihi ayarlayın.
 7. kartınızla mali işlemler otomatik olarak yapılacak sahip olmadığı ötesinde bir limit belirleyin.
 8. SMS ile gönderilen kodu kullanarak çalışmasını onaylayın.
 9. My Avtoplatezhi bilgileri kaydetme avtoplatezhi ayırt etmek her oluşan desenini adını verin.

Sberbank komisyon yarar makbuzları ödeyen

komisyon miktarı alacaklı ve bölgeye göre değişir. Her durumda, tarifeler bankanın web sitesinde dövizlerinin dizinde izlenebilir. Sberbank Online aracılığıyla faturalar ödeme Çoğu yardımcı onunla çalışıyor olması şartıyla, banka ücreti olmadan yapılır. Diğer durumlarda, miktarın yüzde birini suçladı.

İnternet üzerinden faturalar. İnternet üzerinden faturalar ödemek için nasıl

Aynı zamanda insanlara Aylık kablo TV şebekesinden, internet üzerinden, ısıtma, gaz, elektrik için su için ödemek zorunda. Ve bu her ay yürütmek için gerekli olan bu ödemeler, bütün bir liste değildir. Ve o anda, bu amaçla başka bir yere gitmek için zamanı geldiğinde, insanlar hoş olmayan düşünceler ziyaret başlarlar. Muhtemelen zaten "Tasarruf Bankası", örneğin, sıkıcı kampanyalarının düşünüyorum. İnternet üzerinden Fayda ödemeleri ise çok daha kullanışlı hale geldi.

Değer mi bekleme listesine zamanını kaybetme?

İnsanlar sadece finans kurumu ziyaret etmek ve verilen hizmetler için ödeme yapmak üzere serbest zaman ayırırlar gerekmez. çok zaman var, bu iyidir. Ama çok fazla şey çalışıyorsanız? Bu gibi durumlarda, yürüyüş kalıcı gelecekte tutulacaktır. Bütün tarihleri ​​çizmek başladığınızda Ve o an, kişi yumruk tüm vasiyetini toplar ve ödeme gider. Ve orada o Gece uzun satırları performans değil, çok az miktarda ödeyerek, tamamen onun ruh halini bozar.

tüm yardımı ile o World Wide Web çok daha kolay hale

Ancak, bugün internet üzerinden yarar ödeme yapmak için bir fırsat vardır. Muhtemelen bunun nedeni bu hizmetlerin ortaya çıkmasına yaşamak ne kadar kolay bahsetmek gerekmez. World Wide Web hala büyük bir güçtür. Bunun yardımı ile kendi serbest zaman harcamak yok, hizmetlerin ödeme yapabilirsiniz. Ve daha ucuz bu prosedürün bir ücret ödemeden. Ve ne kadar sinirleri kurtardı ve gerekli değildir demek olacaktır.

Ben ağ üzerinden ödeme yapmak için bu vesileyle ne gerekiyor?

İnternet üzerinden yarar ödeme yapmak konusunda daha ayrıntılı konuşmak gerekir. Peki World Wide Web yoluyla ödeme yapmak için gereklidir?

 1. Plastik banka kartları. Bu durumda, ödeme sisteminin formu kartın türüne, hem de önemli değil. Herhangi bankacılık kurumu kesinlikle ticari türüne göre verilebilir.
 2. Bunu aynı ağa erişimi varsa, internet üzerinden faturalar gerçekleştirmek, hem de uygun kaynakların kullanımına ilişkin bilginin en az miktarda amacıyla.
 3. kamu hizmeti şirketleri ayrıntılarını bilmek gerekiyor, fayda olan ödeme yapmak gerekmektedir. Bu durum genellikle şirket adı, cari hesap, vb. D. gerektirir ise O belirtmek ve gerekecektir kendi veri, yani tam adı, ikamet adresi, sayaçlar, telefon ve banka kartı numarası ile düşülen endikasyonları.

İnternet üzerinden hangi yarar ödemeleri bağlı olarak, yukarıdaki ayrıntılar kısmen değiştirilmiş olarak gerçekleştirmek için gereklidir. kolay tam listesi servis sağlayıcının web sitesinde doğrudan öğrenmek için.

Ne internet kaynaklarını kullanmak kolaydır?

İnternet uygundur aracılığıyla bilginin girişi sadece bir kez yapılması gerekir, çünkü faturalar ödemek. Birçok durumda, kullanıcı hizmetlerinin ödenmesi için başvuruların şablon dolgu ile bir araya gelecek. Buna göre, tüm operasyon ona az iki dakika sürer.

hangi hizmetlerin ile ödeme yapabilirim?

bu hizmetlerin popülerlik sayısız ödeme yöntemleri ortaya çıkmasına yol açmıştır. Kullanıcıların yarar ödeme yapmak için izin birkaç anahtar kaynak vardır.

 1. İnternet bankacılığı. Neredeyse yeterince büyük olan tüm bankacılık kurumları, müşterilerine internet üzerinden faturalar ödemek için fırsat sağlamaktır. Yerdeki belirli bir kurum tarafından verilen bir banka kartı olması gerekmektedir. Bu hesabınıza kart numarası takılarak, ağ kaynağı şirketleri ile kayıt kullanıcı gerektirir. Daha sonra, her yerde para transferi, hizmetlerini ödemek cep telefonu hesap şarj, kartınıza diğer kullanıcılardan transfer alabilir. ödeme onayı için sadece Makbuz yazdırmak ve herhangi bir bankanın onu temin etmek gerekecektir.
 2. Ağ servisleri. Bu kullanıcıya faturalar ödemek için yeteneği sağlayan basit bir site aracılar ilgili. Bu gibi durumlarda başa bile resmi kaynak vardır. Bu tür siteler yüzünden bile elektronik ortamda aylık kitap taşıyabilir bazıları yardımıyla oldukça rahat. Başka bir deyişle, kullanıcının ofisinde tüm faturalarını ve bu operasyonu tarihini ödenen dile edilecektir.
 3. İnternet üzerinden faturalar ödemek, onlar belli anlaşmalar imzalandı kiminle Bu kaynaklar ortak kuruluşların lehine hesaplarından para transferi için izin Böyle WebMoney vb. D. olarak elektronik cüzdanlar, kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile olabilir, e-cüzdan para yatırın.

tam bu sorunu anlamak, bunu hızlı, pratik ve ekonomiktir nasıl anlayacaksınız. Bir eylem sistemini test etmek sadece bir kez gerekir ve daha sonra kullanıcı bankada ve sonsuz sıralarında serbest zaman Faaliyet kampanyalar düşünmek istemez.

İnternet üzerinden hizmet ödemesi geçiş - bu tahmin etmek kolaydır oldukça doğal bir süreçtir. daha o anda aktif olarak geliştiriyor ağ teknolojileri. Buna göre, büyük ölçüde zaman ve sinirler kazandıracak olan bir sonucu olarak, böyle bir olasılıktan kaçınmak için gerekli değildir. Eğer daha kullanışlı ve kendiniz için keyifli bir şeyler yapabilir çünkü. Eğer bankaya sürekli geziler bunalırsanız yazar kasanın önünde sonsuz kuyruklar yorgun olup olmadığını, soruyu, değil kolay, çevrimiçi olmanın ve çok fazla zaman harcamadan tüm ödeme düşünmek için gereklidir. World Wide Web yoluyla kamu hizmetlerinin ödenmesinde Size iyi şanslar!

kamu hizmetleri

Biz şirket bulamadık? GIS ayrıntıları ile yardımcı ödemek veya bağlantı için bir istek bırakın

Maestro kartları Sberbank ile ödeme de mümkündür.

Maestro kart Tasarruf Bankası ile ödeme için bir kerelik parola gerekir.

Eğer mobil bankacılık hizmetlerini bağladıktan eğer, cep telefonu Tasarruf Bankası ATM'lerinden veya SMS ile elde edilebilir.

İstem 14 ile uyumlu olarak. Mad. Konut Kanununun 155, kamu hizmetleri için gecikme ikinci ay ödeme gecikilen her gün için ceza tahakkuk oluşur. 91 inci 3 ay (31 inci 90 inci gün) 4 aydan beri Rusya Federasyonu Merkez Bankası yeniden finansman oranı 1/130 (2 aydan başlayarak - 1/300 CBR refinansman oranı: faiz oranı ödeme gecikme uzunluğuna bağlıdır gün).

• Kamu hizmetlerinin kullanımından ayırın

RF Hükümeti Kararı Madde 118 uyarınca 6 Mayıs 354 № 2011 Oyuncu (Ceza Kanunu, HOA, HBC ve benzeri.), Aylık 3 $ aşan bir belediye hizmetler için ödeme borç durumunda belediye hizmetlerinin sağlanmasını kısıtlamak veya askıya alma hakkı vardır bunun için ücretleri. devre dışı soğuk su ve ısıtma Yasak.

• mahkeme yoluyla kamu hizmetleri için borç Koleksiyonu

Belediye hizmet (resursosnabzhayuschaya kuruluş) temsilcileri borcu tahsil etmek için mahkemeye başvurabilir. Bu mutlaka ön uzanma gerçekleştirilmelidir borçlularla dava açmak öncesinde aşırı ve nadir ölçüsüdür.

 • bilgi
 • işbirliği
 • evraklar
 • geribesleme
 • kontaklar

destek

Güvenlik operasyonları ödeme hizmeti kullanan uluslararası standart PCI DSS.Uslugu havale tarafından onaylanmıştır "A3" PAT "Promsvyazbank" vardır, Rusya Lisansı 3251 Bankası.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

49 − = 44