oda boyutlu görüntüde duvar kağıdı birleştirin

oturma odasında duvar kağıdı kombinasyonu - duvar kağıdı farklı türde birleştirmek fikri

Oturma odası - dinlendirici ve eğlendirici bir oda. Tasarımı duvarlarının tasarımı büyük ölçüde bağlıdır. Yeni çıkmış teknik duvar kağıdı tasarımını birleştirmektir. Bu orijinal ders yaşam alanı yapmak ve tüm iç odanın olağandışı temasını vurgulamak için yardımcı olacaktır.

Duvar kağıdını seçerek farklı doku ve renkleri birleştirerek temel kuralları dikkate alınması gerekmektedir zaman, hayal gücü ve tat veya internette bir casus hazır çözümler duygusunu içerir.

duvar kağıdı bir arada Özellikler

Başarıyla doku ve renk maddelerinde farklı o kadar kolay değildir birleştirin. onları satın dışarı çıkmadan önce, burada, dünya için ve boyutlarını değerlendirmek gerekir genişletilip, gizlemek gerekir ve yüksek tavanlı yapabilir düşünün.

Bu duvar kağıdı bir kombinasyonu seçimi öncelikle muhtemelen odasında, mobilya renkleri ve çeşitli dekoratif unsurlar karar vermesi konusunda belirtmek gerekir.

aşağıdaki gibi en önemli kurallardan biridir, gerisi şunlardır:

 • renk tayfı. parlak renkler yenilikçi kombinasyonları overreliance, konfor yaratmak için yardımcı olmamaktadır. Doymuş renkler başkalarının dikkatini çeker ve gözünde "dövmek".

 • Alış duvar kağıdı. Eğer tasarımcı ve katalog yardımı olmadan, kendi seçim karar verirseniz, o zaman, seçilen rulo satın onları birbirine bağlamak ve birbirleri ile kombine edilip edilmediğini görmek gerekir. Numuneler dokusunu eşleşmesi size en iyisidir ve bir üretici üretir eğer fiyat, mükemmel. Ihtiyaç tam olarak aynı renk satın almak ne zaman ki, ton numarası ve duvar toplu tutmak için gereklidir.

 • tezat bir oyun.Alışılmadık büyük desenli muadilleri ile birlikte düz duvar kağıdı bakmak. Bu durumda renk düzeni ikincil bir rol oynar, monokrom versiyonu daha parlak renkler gidecek pastel tonları ve çiçek motifleri veya diğer çizim varyasyonları olabilir. Pürüzsüz seçeneklerle Dokulu duvar kağıdı ahenkli bir bakış.

 • Görsel yanılsama. duvar kağıdı ile bir oda genişletmek veya daha yüksek yapabilirsiniz. Küçük desen ve yatay çizgili ayrıldı, çıtalar veya korniş parlak renkler oda daha fazla hacim yapacak ve tavan duvar devam görsel olarak pripodnimut.

  Bu basit nüanslar bağlılık, ilginç bir duvar kağıdı seçin, ve onları doğru düzen yardım etmek elverişli koşullar yaratabilir.

  canlı duvar kağıdı çeşitli işlemek için beş zaman içinde test edilen düzenleri vardır:

  1. Dikey düzenleme.
  2. Yatay kombinasyon.
  3. Duvar.
  4. Yorgancılık kombinasyon.
  5. Ekler.

  her nüanslarını düşünün.

  Genellikle iki renkli duvar kağıdı zıt seçer, ancak temelde geniş bant olduğunu ve üç tonları kullanmayı tercih ederseniz, o zaman dar olmalıdır. Bitişik renklere dur değer daha rahatlatıcı türü için. onların zıt renklerin eğer bantları Alternatif oda ilginç bir tür elde edebilirsiniz, aynı genişlikte duvar kağıdı seçmek gereklidir.

  Farklı desenlere sahip veya kendine renkli olabilir. Bu şeritler her zamanki gibi "butt" bağlanır ve zik-zak olabilir geçiş başka bir rulodan.

  İki şerit bir ton ve diğer ses optimal kombinasyonu olarak kabul edilir iki renk kullanırken Öncelikli bantları farklı olabilir. Eğer çiçek motifi veya karmaşık tasarımlar seçerseniz, rekreasyon alanı vurgulamak için kanepe arkasında bulunan duvarın kendi bölümü üzerinde yapıştırmak mümkündür. renkli duvar kavşağında planochki veya pervaz yapıştırılabilir ve tavana bunları çoğaltmak.

  Bu kombinasyon özel bakım gerektirir. Çoğu zaman aksi yüzeyinde tüm kusurları görünür olacak, tamamen pürüzsüz duvarlar için kullanılır. ahşap kaplama ile birlikte bir organik duvar görünümü, yatay bir kombinasyon halinde. Onlar odaya saygın bir görünüm verir.

  Konseyi: Farklı dokular duvar kağıdı kombinasyonu doğru vurgu için yardımcı olabilir.

  Işık duvar kağıdı bordürleri ve lake kaplı ahşap çıtalar şeklinde, hem de kağıt tabanlı meslektaşları iki yapıştırılmış sınırları arasındaki duvarın üst ve üstüne karanlık meslektaşları üzerinde yapıştırılan, ancak daha sıkı kendilerini duvar kağıdı olmalıdır. duvar kaplamaları Yatay kombinasyonu geniş odalar uygulanır. Oda geniş ama düşük bir ise, duvar kağıdı geniş bir metreden fazla olmalıdır.

  yapıştırırken en tutkal rulosu uzunluğu zor olduğu için oda açıkça, ölmüş ve duvar kağıdı arasında ortak tespit edilmelidir. kat, değil tavan seviyesine vymeryat duvar kağıdı düzey maliyetleri görsel duvar kağıdı hat mobilya seviyesini aynı olmalıdır çünkü.

  Genellikle bir kanepenin arkasına ya onun önünde var. Bazı arsa ya da çiçek motifi gösteren geniş bir tuval vardır. Bunlar tamamen ya da kısmen okleivaya, bir duvara monte edilir, ve oda geri kalanı genellikle tek renkli duvar oluşturulmaktadır. Photowall nedeniyle uzay görsel bölmek ve bazı bölümlerini vurgulayabilirsiniz.

  Duvar 40 yılı aşkın için kullanılır, ancak yine de hiç bir şey yitirmemiştir ve hatta, tam tersine, popülerlik kazanmaktadır, özellikle 3D eşdeğer ve umudu ile varyantları. İkincisi, küçük oturma odaları için önemli olan çok daha büyük boşluk olabilir.

  kalıp içine Duvar klasik tarzların birinin oluşturulmasının odası ve yardım ilginç alanı sağlayabilir.

  duvar kağıdı çeşitli, aynı zamanda kumaş, dijital duvar resimleri bir parça sadece kullanarak bunları oluşturmak için.

  Bunların kullanımı, ilk olarak daha iyi bir monofonik arka duvar kağıdı gerçekleştirmek ve daha sonra tezyin edilmiş duvarın üstüne uçlar ve sınırlı süsler veya kalıpların monte edilmelidir. Ne zaman seçme insert malzemesi onlar daha sıkı olması duvarların temel arka plan gerekir dikkate almak zorundadır.

  Konseyi: Duvarlar sadece papered olamaz, ama aynı zamanda bir parlak veya pastel renkler boyamak için.

  Büyük ekler oda düzgün onun yüksekliğini azaltmak ve görsel büyütmek için insert takılmış, dar ve yüksek ise geniş bir oturma odası imar için kullanılırlar.

  Bunlar nadiren salonun dekorasyon için kullanılır, bunlar olağandışı şeyler kendilerini çevreleyen ister yaratıcı insanların, tercih ederim. duvar kağıdı bu tür için birkaç adet bir arada olması gerekir ya da farklı varyasyonlar rulolar. Renk ve doku daha iyi, ne daha kontrast etkilemedi.

  herhangi bir şekil kesilebilir kanatların ile: kare, dikdörtgen, rhomboid, bir panelini yaratmak veya kapı ve pencere açıklıkları düzenlemek mümkündür.

  uygulamaya fikirleri bir uygulamasında, birinci kesim parçaları genişletilmesi gerektiğini ve birlikte bakmak nasıl istenilen konuma onları takmak için ondan sonra, ama ana şey - Aksi fikri kötü karikatür olurdu, aşırıya kaçmayın. Bir duvar veya paçavra ile küçük alan güzel bakacağız, ancak tüm oda zaten saçma üzerinde onlar yapıştırılan. oturma odası arka geri kalanı çoğu greft bulunan renk şemaları biri tarafından seçilmelidir.

  Bu yaratıcı çalışmalarından önce yine teklif edilen tasarımcılar seçenekleri göz önünde ve daha sonra en uygun seçmelisiniz.

  oturma odasında duvar kağıdı Kombine alımı buna özel bir çekicilik verecektir. Kural ve zevkli tüm yürütmek için gereklidir ve oda sıradışı kombinasyonları ile ışıltı olacaktır. Fakat her iş o uyum mobilya ile kombine ve odasında kendisini iyi görünüyordu sağlamak için teklif edilen seçeneklerinden herhangi bir kombinasyonu ilk ayrıntılı olarak düzenlendiği gerektiğini ayrıntılı bir yaklaşım gerektirir.

  Henüz yorum yapılmamış, ancak görüş yazmak veya soru sorabilirsiniz.

  35 Resim ve Tasarım: Biz oda duvar kağıdı 2017 kombine seçmek

  özgün ve unutulmaz iç oluştur zor değil - bir kural değil ve iç moda 2017 arzusu Bu, tam tersine güzel ve pahalı şeyleri kaydetmek toplamak gerekenler hakkında değil - sadece güzel olmalı ev her şeyde duvar kağıdı doğru kombinasyonunu seçmek . Tüm bu daireyi bırakmayın, küçük dünyanın bütün bu dağınıklığı yukarı gerçekten gerekli değildir. Ama doğru şeyler seçimi hayatınızı sıcak ve rahat hale getirmek için. Ve burada değil son adım - Bir duvar kağıdı tasarımı. Eğer duvarlar üzerinde, şık, özgün ve zevkli macunu istiyorsanız duvar kağıdı bir arada gerekir.

  Kombine dairede salonda Duvar kağıdı: Seçenekler 2017

  vurgu oturma odasında yerleştirilir Bu yıl duvara - eğer mobilya biraz olabilir ve mutlaka çağdaş elit olmak zorunda değildir, ancak arka plan başarısız olmamalıdır. duvarları yapma - bu da uzay oranlarını değiştirmek yardımcı görsel teknikler olduğunu. Bu kombinasyon istenen görsel etkiyi yaptığını böylece Ve duvar kağıdı birleştirebilirsiniz.

  Bu yıl, üç adımda duvar kağıdı pokleit edebilirsiniz:

  • Peyzaj tasarımı;
  • Dikey tasarım;
  • Patchwork tasarımı.

  Dikey çizgili duvar kağıdı kombinasyonu alçak tavanlı bir oda için en iyi seçimdir

  Dikey çizgili doğru kombine varsa, bunlar sadece görsel olarak oda artırmak değil, aynı zamanda onu "gergin". o büyük çizgili ve parlak desenler, baskılar ile kombine çünkü ne yapılamaz.

  salonda duvar kombinasyonu: yamanmış birleştirme

  Aslında, yamanmış yorgan kombinasyonu duvarına simüle edilir. Doğru duvar kağıdı seçin, bunlar birbirleri ile "dost olmak" ve duvarda bütün bir kompozisyon oluşturmak.

  Bu patchwork - Onu götürmeden önce istihdam zor, ve eğer kombinasyonu anlamak için birden fazla örnek görmek gerekir. Eğer başa çıkamaz çıkmasından endişe ediyorsa, duvar kağıdı bir renk en fazla üç türlerini dikkate alırız.

  • Isı mor;
  • Canlı-mor;
  • Soluk pembe.

  Yorgancılık renk, tasarım ve duvar dokusu aracılığıyla dikkatli düşünme birleştirerek gerektirir

  Bu bulmaca eşit parçaya bölünecek olursa, istenilen etki çalışmaz. boyutta adet farklı olmalıdır. Bunu çalışmalarını kolaylaştıracak, aynı genişliğe tutabilir, ancak parçaların uzunluğu aynı olmamalıdır.

  Arka uyum içinde olmalıdır - desen, doku, renk ve adjacency temasıyla birleştirdi. Ve tabii ki, elit bütçe duvar kağıdı seçenekleri ile karıştırılmamalıdır.

  Salondaki kombine duvar kağıtlarının çeşitleri: kombinasyon kuralları

  Duvar kağıtlarını birleştirmek için sekiz basit kural seçebilirsiniz; bu, iç mekanı ilginç ve yetkin bir şekilde dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

  Duvar kağıtlarını birleştirme kuralları:

  • Duvar kağıdını tek bir yerde değil, bir üreticiden alırsanız, ideal bir şekilde, duvar kağıdını yapıştırmak ve birleştirmek daha kolay olacaktır;
  • Uyumlu bir tasarım için, aynı kalınlığa, bir kalite ve bir fiyat segmentine ait bir duvar kağıdı seçmek daha uygun;
  • Örneğin yeşil çiçeklerle kaplı bir duvar, kanepe yastıkları deseninde aynı yeşilin buluşmasını sağlıyorsa, kombinasyonun çeşitleri içeride bir yere çağrı yapmalıdır;
  • Zengin, sulu bir süsleme ile duvar kağıdını kullanırsanız, nötr, monofonik olacak başka bir duvar kağıdı türü almanız gerekir;
  • Duvar kağıdını yapıştırma tekniği tavanda bile devam ediyorsa, odanın görsel açıdan daha ferah ve daha uzun olmasını sağlayacaksınız;
  • Salondaki aksanları yerleştirmek için, bu rengin arka plan duvar kağıtları gereklidir, bu nedenle bu arka plandaki mobilya, tekstil, aksesuarlar daha iyi görünecek;
  • Odada bir sürü mobilya yoksa alanı geniş, parlak, dokulu desenlerle duvar kağıdı ile doldurmak ilginçtir - boşluk gider;
  • En sık görülen seçenek bir vurgu duvarı, bir duvar parlak duvar kağıdı ile kaplıdır ve geri kalanlar nötr tonlarla kaplıdır.

  Sadece duvar kağıdının renk ve desen kombinasyonu değil aynı zamanda kalınlıkları ve ayrıca doku

  Kombinasyon için duvar kağıdı seçerken, satıcının merdaneyi almasını isteyin. Ve eğer bir yerde bir duvar kağıdı seçerseniz, ruloları birbirine yapıştırın, doğru kombinasyon olup olmadığını kontrol etmeye çalışın.

  Dinleyiciler için duvar kağıdı seçimi: modern bir tarzda kombine edildi

  Salon geniş ve ferah ise, o zaman daha fazla fırsatınız var. Parlak renkler ve çok sulu, hatta çok aktif olabilir. Büyük bir baskıyla oynayabilirsiniz.

  Oturma odası küçükse, duvar kağıdını seçerken daha dikkatli olmalısınız - çoğunlukla soyutlama ve geometrik desenlerle kombine edilmiş pastel renkler seçilir.

  Oda kuzey tarafına giderse, duvar kağıdı sadece sıcak renklerle seçilmelidir, aksi takdirde oda rahat olmayacaktır. Sırasıyla güney odaları için, duvar kağıdı soğuk tonlarını almak mantıklıdır.

  Oturma odası oldukça geniş olması durumunda - parlak renklerle, aksine - küçük, daha sonra en iyi açık renklerle deneyebilirsiniz

  Eğer sizin için salon, her şeyden önce akıllı bir mekan, kutlama yeri, eğlenceli, heyecan, cesurca inci veya altın renkli duvar kağıdı alırsanız.

  Salondaki duvar kağıdını nasıl birleştirirsiniz: fotoğraflar ve ipuçları

  Doğru malzemeyi seçmek bu sürecin başlıca zorluğudur. Duvar kağıtları mutlaka aynı yapıya sahip olmalıdır. Bu kural ihlal edilirse, düzeltme işlemi zor olabilir, örneğin dikişler görünür olacaktır. Farklı kalınlıktaki kumaşlar bir dereceye kadar uyumsuz olacaktır.

  Başka bir "imkansız", parlak dekoratif efektleri olan çeşitli duvar kağıtlarının kullanılmasıdır. Bu, taşma efekti ile akıcı desenlere sahip bir duvar kağıdına ve büyük bir kabartma desenine işaret eder.

  Temel ton seçiminde sıklıkla hata yapılır. Mobilya eşyalarından, aksesuarlardan daha hafif veya onlarla kombine edilebilir.

  Birleşim ana kuralı - önce ana duvar kağıdının tonunu belirlemeniz ve daha sonra duvar kağıdı ekleri ve mobilyalar seçmeniz gerekir

  2017'deki eğilimler hakkında konuşursak, aşağıdaki noktaları ayırt edebiliriz:

  • Bunlar duvar kağıdı üzerinde parlak, tuhaf desenlerdir;
  • Duvar kağıdı yüzeyinde nakış ve rahatlatma;
  • Doğu motifleri;
  • Son derece sulu renkler;
  • Her çeşit ve takım elbise şeridi;
  • monogram;
  • Yeşil-mavi ölçeğin çeşitleri.

  Her zamanki Kruşçev bile duvar kağıdı birleşimi ile dönüştürülebilir. Bu, iç mekanı daha canlı, dinamik, çok sıkıcı kılıyor.

  İç mekanlardaki odanın iç kısımları

  Bu, odaya gerçek bir tasarımcı bakışı veren duvarları dekore etmenin bir yoludur.

  Bu ekler için şunları kullanabilirsiniz:

  • Orta duvardaki duvar kâğıtları;
  • Alanı inanılmaz derecede görsel olarak genişleten 3D-duvar kağıdı;
  • Ana tuval üzerindeki kalıplar veya çerçevelerle sınırlı olan desenli uçlar;
  • Belirli bir mimari öğenin kontrast oluşturan duvar kağıdıyla yapıştırma - korniş, niş veya çıkıntı.

  Duvar kağıdındaki desenlerin birbirini belirsiz bırakmamaları gerektiğini unutmayın. Duvar kağıdının yetkin bir bileşimi ile şaşırtıcı görüntüler elde edebilirsiniz - parlak ve dikkat çekici ekler, odanın boyutunu değiştirmiş gibi görünüyor. Farklı duvar kağıtları olsun, aynı oda farklı görünüyor.

  Fotoğraf duvar kâğıtları ek olarak mükemmel uyum sağlar ve herhangi bir iç kısmı mükemmel şekilde yeniler.

  İlk durumda onlar yalnız, sakin, pastel tonlarsa - oda bir şekilde algılanır. Orta duvarda dinamik bir parça varsa, farklı bir düzenle bir evdeki tamamen farklı bir oda gibi görünebilir.

  Yan ekler ile, görsel olarak birbirinden ayıran bir odanın farklı semantik kısımlarını düzenlemek iyi bir fikir. Örneğin, bir yatak odası işlevini yerine getiren bir salondan söz ediyorsak yatağın yakınındaki odanın bir kısmı nazik, sıcak tonlardaki duvar kağıdı ile kaplanır ve çalışma masasının veya yemek alanının yakınında daha heyecan verici renklere geçiş olur.

  Salon için kombine duvar kağıdı (video)

  Duvar kağıdını birleştiren süreç, sadece karmaşık değil aynı zamanda büyüleyici. Duvar kağıdının geniş bir seçkisiyle, en ilginç dönüşümler için çok seçenek var. Önemli olan onlara hazırlanmak, birden fazla fotoğrafı gözden geçirmektir.

  Salondaki kombine duvar kağıdı dizayni (fotoğraf)

  © 2017, homeli.ru. Kopyalamaya yalnızca kaynak için bir geri referansla izin verilir.

  Kopyalamaya yalnızca kaynak için bir geri referansla izin verilir.

  Hall 2018'deki kombine duvar kağıdı: fotoğraflar, tasarım ve çeşitleri

  Kombine duvar kağıtları çok etkili ve modaya uygun bir iç mekan yaratan günümüzde çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır Odadaki duvar kağıtlarını birleştirmek, yeterince ciddi bir sorundur ve özel bir dikkatle ele alınması gerekir. Oda misafirler için dizayn edilmiştir. Bu bağlamda, atmosfer özel olmalı. Bu nedenle, dikkatlice düşünmeniz ve duvarları süsleyecek bir duvar kağıdı rengi paletini seçmeniz gerekir. Onarım veya yenileme - prosedür oldukça maliyetlidir. Basit bir duvar kağıdı kombinasyonu yardımıyla, yalnızca resim ücreti karşılığında pahalı para kazanmakla kalmaz, aynı zamanda koridorda şık bir duruş oluşturabilirsiniz.

  Görsel efektler sayesinde, odalar daha büyük olabilir. Uzun duvarlarda uzun dikdörtgen bir odada ışık tonları içeren bir duvar kağıdı yaparsanız ve 2-3 tonda daha koyu renk tonları yaparsanız oda daha geniş görünür.

  Hedef kitleniz için birleştirilen duvar kağıdı: Moda 2018

  Salonun tasarımında duvarlar tarafından önemli bir rol oynanıyor. Odadaki kombine duvar kağıdı iç mekanı vurgulayacak, tasarımın modern ve şık olmasını sağlayacaktır. Tasarımın doğruluğu, duvarlarda arkadaşların renkleri ve farklı doku türlerinin kombinasyonuna bağlıdır. Doğru kombinasyon, alanın görsel açıdan genişlemesine yardımcı olur, konu ve yönü vurgular.

  Bileşim sadece 2-3 tonun kullanılmasını gerektirmez. Çeşitli duvar kağıdı türlerini birleştirebilir, ancak yalnızca 1-2 ton farklı olabilir

  2018 yılında salon için böyle duvar kağıtları kombinasyonları var:

  • Dikey tasarım;
  • Yatay tasarım;
  • Patchwork tasarımı.

  Doğru şekilde birleştirilen farklı dikey şeritler, alanı görsel olarak artırır ve odanın yüksekliğini uzatır. Bu arada - bantları parlak, geniş desenler veya çizimlerle birleştiremezsiniz. Çok abartılı görünmüyor.

  Yatay çizgiler tüm çizimlerle birleştirilmez. Ancak ahşap paneller - bu geometri için mükemmel bir şekilde uygundur ve mükemmel bir tasarım yaratır.

  2018'de, moda patchwork birleştirmeyi içeriyordu. Duvar kağıdı veya kumaştan ayrı parçalar yardımıyla, iç panelleri birleştirebilir, nişler tahsis edilir, pencereler ve kapılar çerçevelenmiştir. En önemlisi aşırıya kaçmamak, böylece oda bir çingene evine benzemek değil

  Düzensiz bir şekle sahip bir boşluktaki duvar kağıtlarını birleştirme teknikleri vazgeçilmez bir unsur veya bir niş veya çıkıntı içeriyor. Nişin görsel olarak daha derin olmasını sağlamak için, bu alana koyu renk tonlarında duvar kağıdı yapıştırmanız gerekiyor.

  Ayrıca moda 2018 duvar kağıdı. Şelaleler, soyutlama, gece metropolleri fotoğrafları, her yıl gelişen, 50 yılı aşkın süredir şık bir kaide bırakmaz. Gece siyah beyaz fotoğraflar Manhattan, düz bej veya şeftali duvar kağıdı ile tamamlanabilir.

  Klasik stil için en ilginç resepsiyonlardan biri, resim gibi çerçeve çerçevesinde çerçevelenmiş süslemeli küçük bir kare veya dikdörtgen duvar kağıdı kesmesi. Duvarın alt kısmındaki yatay duvar kağıdı ile kombinasyon salonun gerçekten de aristokrat olmasını sağlayacaktır.

  Resimlerin iç mekan temasına dayalı olması gerektiğini seçin

  Ve son olarak, 2018 trendi bir 3B duvar kağıdı. Yardımları sayesinde, bölgedeki küçük bir odayı bile önemli ölçüde artırabilirsiniz. Muhteşem doğal noktaları gösteren ve monofonik tuvallerle birleştiren 3 boyutlu çizimleri yapıştırabilirsiniz. Bu durumda, oturma odasına gelen ziyaretçilerin herhangi biri, daire sahibinin tadına ve özgünlüğüne dikkat edecektir.

  Salondaki duvar kağıdını birleştirmek ne kadar güzel: yaratıcı iç mekan

  Salon için duvar kağıtlarını birleştirmede ve seçmede önemli bir faktör çevre dostu olmasıdır. Oturma odası insanlar için toplama yeridir, bu nedenle mümkün olduğunca oksijenle doymuş olmalıdır. Salondaki agresif kimyasal elementleri içermeyen çarşafları seçmeniz gerekiyor. Duvar kağıdının hava geçirmez olması ve zararlı kirliliklerden arındırılması da önemlidir.

  Düşük bir fiyat ve oldukça çevre dostu kağıt duvar kağıdı. Ancak bu tür bir bezin bir dezavantajı var - kısa ömürlü ve mor ötesi ışınlara karşı dengesiz.

  Vinil duvar kağıdı daha pratik. Dayanıklıdır ve duvarlarda düzensiz bölgelerin gizlenmesine yardımcı olurlar. Renk ölçeği oldukça geniş, ancak bir dezavantaj var - duvar kağıdı havanın geçmesine izin vermiyor.

  Flizeline duvar kağıdı - yoğun ve dayanıklı. Güneş altında yanmazlar, nemden korkmazlar ve ayrıca boyanabilirler.

  Folyo duvar kağıtları klasik, modern iç mekan çözümleri için mükemmel. Ses yalıtımı geliştirin ve duvarları zararlı radyasyona karşı koruyun. Yaz aylarında serin, kış günlerinde sıcak olun.

  Tekstil duvar kağıdı, salonda lüks ve rahat bir atmosfer yaratılmasına yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, güzel görünüyor, bu duvar kağıtları kontaminasyona ve tükenmeye karşı dayanıklıdır. Yukarıdaki duvar kağıt türlerinin hepsi birleştirilebilir.

  2018 yılında güzel bir kombinasyon için bazı kurallar:

  1. Geniş ve ferah bir salon için, yukarı ve canlı renkler seçebilirsiniz;
  2. Japon soyutlama veya geometrik şekillerin büyük kombine küçük yaşam pastel renklerde daha iyi pokleit duvar kağıdı, In;
  3. kuzey tarafında yer alır salonda, olarak, daha uygun bir duvar kağıdı sıcak tonları, güney odaya - soğuk renkler;
  4. Bir tatilde kalıcı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, altın, inci duvar kağıdı kullanmak daha iyidir.

  Odada Duvar kağıdını iki renk nasıl uygulanır (video)

  izleyici için Duvar: kombine varyasyonlar

  salon için en başarılı ve çok yönlü tasarım - bej ve kahverengi, zeytin ve portakal, bordo ve pembe, yeşil ve sarı, mavi ve beyaz, mor ve gri, mor ve gümüş tonlarının kombinasyonu.

  Buna ek olarak, bazı durumlarda, ideal bir aynı, düz duvar kağıdı bakmak, bunlar bir tonda farklıdır. seçeneklerin birleşimi kendi düşünmek, ya da zaten tasarımcılar tarafından oluşturulmuş fotoğrafları görebilirsiniz.

  Odanın iç parlaklık ve bireyselliği ulaşmak için, farklı renk kategorileri dikkat etmelidir

  Bu durumda temel kuralı - aynı anda en fazla 3 zengin, canlı renkler kullanmak gerekli değildir. Ve 2 renk ise - parlak, üçüncü daima nötr olmalıdır.

  Buzlu kaba ve pürüzsüz ile parlak duvar kağıtları güzel bir kombinasyon Bak.

  Trend 2018 - çizimler ve fotoğraflar. 2018 en sıcak trendleri - geometrik şekiller, desenler ve çizgili bir soyutlama. Uni kağıdı - yatay ayırma duvarının üst alan çizgileri ve alt yapıştırma ne zaman.

  böyle bir durumda tasarlanan güzel duvar vurgulayabilirsiniz.

  Çoğu zaman, modern bir iç donanım, tesadüfen, 2018 yılında alakalı olacak sözde vurgu duvarı, kullanılır oluşturun. Bu yöntemin yardımıyla belirli bir alan üzerinde salonda dikkat odağı oluşturur. Duvarların bazı en gözlerini düşer bir odada vurgu duvarını saptamak amacıyla, sadece bakmak.

  vurgu duvarlar tercihen desen veya duvar kağıtları ile, parlak kontrast gereken duvar kağıdını seçin. Diğer tüm duvarlar, nötr bir renk şeklinde yapıştırılır

  dekorasyon Bu yöntem salonu, ancak herhangi bir odada sadece uygulanabilir. Pahalı kumaş ve çekme dikkat sadece duvarların birinde ya da onu sitelerin küçük bulunması nedeniyle bu vurgu bir duvar önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

  Nasıl farklı duvar kağıdı pokleit odası: fikirler ve bunların uygulanmasına yöntemleri

  Duvar kağıdını birleştirerek en önemli şey - bu malzemelerin doğru seçimdir. kombinasyon özgüllüğü standart yapıştırma farklıdır.

  Duvar kağıdı aynı yapının olması gerekir. Bu yapıştırma ve farklı kalınlık ve yapısı kumaşların görünür dikişler maskeleme sorunları önler.

  Büyük bir kabartma desenli taşma etkisi ile takviye çekici desenler, duvar kağıdı, - dekoratif efekte sahip kumaşlar çok tip kullanımı kabul edilemez

  Duvar kağıdı kombinasyonu ile, özel bir iç oluşturabilir.

  sağlanan olursa olsun kompozit tasarım oluşturmak için - bir beş katlı apartman, stüdyo daire veya bir kır evinde. Odada duvar düzgün seçilen kombinasyonu ile, duvarların usulsüzlük gizlemek için alan miktarını, stil vurgu yaratmak değiştirmek için, çalışma alanı ve rekreasyon alanı bölmek, alanı genişletmek odanın avantajlarını vurgulayabilirsiniz. Dahası, kombine iç anlamlı kurtarmak için yardımcı olur. indirimli fiyatlarla size oda, şık ise yapmaya uygun renk ve pahalı kumaşlar kalıntıları satın alabilirsiniz.

  duvar kağıdı (video) nasıl birleştirilir

  Odada duvar kağıdı orijinal kombinasyonu

  Odaya duvar kağıdının sağ kombinasyonu ve seçim ön taslak kurulmasını gerektirdiğini hatırlamak gereklidir. bir tasarım oluşturmak için, öncelikle diğer renkleri almak için daha sonra salonda duvarların temel tonunu tanımlamak ve olmalıdır.

  Temel tonu kombine veya hafif ürün iç olmak olabilir - mobilya, yastık, avizeler, lambalar, perdeler

  Durumda temel amaç durumun özgünlük vurgu çünkü, mobilya ve dekorasyon seçilecektir zaman sonra kombine tasarımı geliştirmek için daha iyi olurdu.

  salonda Kombine duvar kağıdı: moda trendleri 2018

  2018 yılında Trendler - duvar kağıdı üzerine desen çeşitli işlemeli ve yüzey kabartmalı. Bu tür kombinasyonlar, ideal modern ve klasik iç uygundur.

  tasarım yumuşak pastel renklerde veya parlak içinde duvarların bitirme sağlar. 2018 yılında moda kaide bırakmayın, Çince / Japonca karakterler

  bitki örtüsü ile 2018 baskılar çok popüler. Zorunlu gereksinimi - mat ya da desenli kumaşların bir kombinasyonu olabilir.

  Kombine duvar kağıtları odalar: 39 opsiyonları (video)

  Bu çeşitlilik içinde, önemli yanlış seçim yapmak değildir. Bir odanın tasarımını düşünün ve bunun gerçekleşmesine!

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  − 2 = 2