Kombine ağaç işleme makinesi

ev için Kombine ağaç işleme makineleri

Uzmanlaşmış ekipman bugün üretiminin her türlü mevcuttur. Bu teknoloji malzeme ve zaman maliyetlerini azaltmak ve insan emeği yerine sağlar. Çok çeşitli herkes için en iyi seçenek seçmek mümkün kılar.

uygun bir fiyatla satın Modern kombine ağaç işleme makinesi, kesinlikle herhangi sihirbazın çalışan başarılı anahtarı olacaktır. Uygun fiyatlarla ağaç işleme makineleri çok sayıda artık ulaşılabilir.

Bir ağaç işleme makinesi nedir

Her şeyden önce, bu tür cihazların işleyerek tree kişinin önceden belirlenmiş bir boyut ve şekil vermek elektrikli arabalar. Böyle işleme ekipmanı uygulayarak olabilir panoları, kirişler, kontrplak ve ahşap panoları olsun, ve gerekli delik ve olukları, çeşitli yapıları ve parçaları yerleştirmek için.

ağaç işleme ekipmanı yardımıyla sadece iş parçası yapamaz, aynı zamanda kapı, pencere ve mobilya formunda bitmiş ürünler elde etmek. ana amaç göre, kumlama, peeling, sondaj ve planya kesiminde kullanılan ekipman. Ağaç işleme tezgahları ülke ekonomisine ve sanayiye çeşitli modifikasyonlar kullanımına izin verir spesifıtelerı, farklı yanı sıra evlerinde geçirirler.

Modern teknolojik özellikleri büyük ölçüde operatörün işini kolaylaştırır. Doğru programı gelişmiş kontrol sistemi seçilmesi üretim niteliksel olarak yeni bir seviyeye ulaşmak için usta sağlayacak zaman. Kombine modifikasyonlar transformatör ve ana izin Herhangi bir şekilde boşluklar elde tahta.

ev için ağaç işleme makineleri temel özellikleri

Bu tür cihazların başlıca avantajları şunlardır:

 • Tamir, inşaat veya bitirme çalışmasında onları vazgeçilmez kılan kullanım kolaylığı.
 • geniş bir ürün yelpazesi ile yedek parça ve aksesuarlar satın alarak sorun yok.
 • Küçük boyutu ve bu cihazların ağırlığı onları oldukça kolay ulaşım olun.

Ben satın alırken nelere dikkat etmeliyim

odun işlenme donatım için giderek, olmalı Aşağıdaki ayrıntılara dikkat, dayanıklı ve güvenilir bir işletim ünitesi satın almak için:

 • doğrama geniş bir yelpazede için ek bir araç kümesi vardır. Doğru makine ekipman bu tür kesimi, planya, freze, planya, sondaj ve başlama ani olarak 11 farklı operasyonlarda, kadar gerçekleştirmesine izin verir seçildi.
 • Evrensel sürümüne tercih vermek daha iyidir.
 • Aynı derecede önemli ağırlık, boyut ve güç ürünlerdir. ev için Aparatı 220 volt üzerinde çalışmak için.
 • Teknolojik yetenekleri gelecekteki satın alma hiç de küçük önemi özelliği de vardır.

ağaç işleme ekipman bazı modelleri Avantajları

ev için Kolaylık kombine seçenekler tek bir cihazda çalışmak için birkaç fonksiyonları bir araya gelmesidir. Örneğin, kombine makine Corvette-320 delme, frezeleme ve planya yürütebilecek.

ağaç profili üzerinde bir takım sorunlar evrensel uygulanmasına ek olarak, o bir rehber, boyuna ve enine kesme ile planya üzerinde çalışmak yapabiliyor. Cihaz bazı sondaj delikleri ve freze işlemlerini sağlar.

Daha doğru çalışması için, bir elektrik süpürgesi bağlayabilirsiniz. Sahip olduğu küçük boyutuna böyle evde veya garajda küçük alanlara rahatlıkla sığar. cihazın, Düşük gürültü seviyesi, endüksiyon motoru ve tahrik kayışı sayesinde.

Bu cihazın avantajları arasında şu vardır:

 • Tesisler asenkron motorun.
 • Kayış sürücüye motor ve aşırı yük koruması sayesinde çalışma sırasında gürültü azaltılması.
 • dökme demirden yapılmış kalınlığı tablosu.
 • planlamayı ve testereyle çalışma sağlanan kılavuz Poklonnaya kayışı yürütmek.
 • Ekipman planya mili koruyucu şerit.
 • Yapı meme kaidesini bağlamak için sağlanır.
 • Tablo kesme işlemleri için transportirnym stop hareketli bir tablo ile donatılmıştır.
 • güvenli çalışması için testere bıçağı tetikte sağlanmıştır.
 • Bıçak kalkışlar yüksekliği ayarlanabilir.
 • iş parçası masaya sondaj frezeler ve demir ile öğütme işlemleri gerçekleştirmek için ayarlanır ve güçlü bir kelepçe basılır.

Bu makine yaklaşık kırk bin satın alınabilir.

Başka bir kombinasyon makineleri 200 Usta Ahşap için yaygın küçük doğrama atölyeleri ve evde kullanılır. tahtadan farklı türde parçaları işleyebilir modern teknik ekipmanlar sayesinde. Bu makinenin avantajı ustası güvenli çalışmasını sağlamak için tüm engellerin özel kesme araçları ile donatılmıştır. doğruluğunu korumak ve işlem tabloları dökme demirden yapılmış ve sert bir stand ile donatılmıştır sırasında titreşimi azaltmak için.

ne fiyat azından işleme odun ekipman satın alabilirsiniz

ev şirkette Ahşap için "Rustan" Bu uygun fiyatlarla kombine ağaç işleme donanım sunulmaktadır. modellerin Bol çeşit fiyat için kabul edilebilir bir seçenek ve makine tarafından gerçekleştirilen işlevlerin sayısını seçmenize olanak tanır. Şirketin web sitesi modellerine Sunan size 4 ila 11 ahşap işleme işlemleri gerçekleştirmek için izin verir.

Ek ekipman alımı satın ekipmanın yeteneklerini genişletmek için. Ayrıca tüm kombine korumaları ve koruyucu cihazlarla donatılmış doğrama makinaları ve Chip veya geleneksel bir elektrikli süpürge bağlamak için bağlantıları vardır. makinelerin fiyatı genellikle menşe ülke ve işlevsellik farklı miktarlarda varlığına bağlıdır.

Kombine ağaç işleme makinesi Jet Perfomax JKM -300 50.000 ruble bir fiyata satın alınabilir. 220 volt çalışır ve 90 kilogram ağırlığında. Çin'de Üretici İsviçre ve üretilen cihazlar.

Odun OPTİMUM UMK için benzer bir makine -6 69000 ruble fiyata satın alınabilir. Sadece 52 kilogram ağırlığında ve 220 volt ile destekleniyor. Çin'de Üretici Almanya, ancak üretim.

marangoz tezgâhı BELMASH SDM-2500 Bir sıkıştırma birimi sadece 56 kg ağırlığındadır. Sen 28.500 ruble fiyata satın alabilirsiniz. 2500 yılında ahşap Usta Pratisyen için Kombine makine 56 kilogramlık bir ağırlığa sahiptir ve 27.000 ruble fiyata satın alabilirsiniz.

Ana Cihaz ağaç işleme makinesi Uygulayıcı 2200 kompakt boyutu ve ağırlığı 52 kg vardır. Sen 26.500 ruble fiyata satın alabilirsiniz.

Kombine makine Kraton WM - Çoklu -08 21000 ruble fiyata satın alınabilir. Küçük boyutu ve çok yönlülüğünü Bu model sayesinde ahşap ürünler geniş bir yelpazede üretiminde küçük bir atölyede için mükemmel bir çözüm olabilir.

Sıfırlama teknoloji bir operasyondan diğerine gitmek için kısa sürede cihazı sağlar. Güvenli kullanım için, operatör motorun çift izole edilmiştir. Cihaz büyük ölçüde taşıma olanağı 35 kg, arasında bir ağırlığa sahiptir.

Corvette-320 satın alınabilir makine kombine ağaç 34000 ruble fiyata. Bu model, bir dökme demir masa ve bir indüksiyon motoru, insanın güvenli çalışması için bir elektrik süpürgesi için bir bağlantı ve gerekli tüm güvenlik donanımları ile teçhiz edilir. Ağırlığı 98 kg. Kombine ağaç işleme makinesi Corvette-321 67000 ruble fiyata satın alınabilir. Makine ağırlığı 145 kg.

Ağaç işleme makinesi bileşik tip Kraton WM - Çoklu -04 29.000 ruble fiyata satın alınabilir. Makinenin Bu model, yüzey planer, testereyle, freze, taşlama ve delme -yuva eseri olarak yapılmasını sağlar. Bu makine, 100 kg ağırlığındadır. Ek özellikler, üç bıçak tamburu ve makinenin rijit bir yapıya tespit edilebilir.

Kombine ağaç işleme makinesi Kraton WM - Çoklu -05 47000 ruble fiyata satın alınabilir. Makine 120 kilogram ağırlığında ve aşağıdaki işlemleri sağlar: taşlama, delme ve derz testereyle, çalışmalarını kanal açma. önceki model gibi farklı tasarım özellikleri arasında, üç bıçak ve bir bükülmez yapıya sahip bir tambur vardır.

Ağaç işleme makinesi bileşik tip Kraton WM - Çoklu -06 220 volt ile güçlendirilmiştir ve 170 kilogram ağırlığında. Makine, nişangeç testereyle, frezeleme, delme, taşlama ve iş kanal açma, yüzey planya gerçekleştirebilir. Tasarım gereği özellikleri tambur üzengi bıçakları ve otomatik besleme, bariyer ve koruma tertibatları ile sert yapı Kalınlık içerir.

Kombine ağaç işleme makinesi Kraton WM - 78.000 ruble fiyatı için Çoklu -2,2 maliyeti. Üç bıçak tamburu, çitler ve koruma cihazları, otomatik besleme ile nişangeç tablolar çalışan, operatör için ve demir yatağı dökme: Bu modelin tasarım özellikleri arasında bulunmaktadır.

Makinenin 210 kg ağırlığı. Kombine ağaç işleme makineleri Kalibre MAC-5 30.000 ruble karşılığında satın alınabilir. testere, matkap, planya, freze, ve sıkıştırma ünitesi ile planya: Bu makine beş temel işlevleri yapabilme kapasitesine sahiptir. Makine, bir kayış tahrik asenkron motorun üç bıçaklı şaft ile donatılmıştır.

marangoz tezgâhı Kalibre SEDM-2300 42.000 ruble karşılığında satın alınabilir. Bu model, üretim pabuçları, kesme dilimleme, lifleme, planya odun parçaları ile çalışmak üzere tasarlanmış, zıvana kesti. 100 kg ve makine 220 volt kadar devam eder.

Ağaç işleme kombine tezgahları Ev

Bugüne kadar, evde bir ağaç makinesi satın Her yeteneğine sahiptir. Bununla beraber, çeşitli işlevleri gerçekleştirebilir. cihazlar üzerinde çalışmak kontrplak, sunta ve çeşitli diğer odunsu malzemeler ile güvenle yeteneğine sahiptir. Boyut olarak makineler oldukça farklı, hem de fonksiyonel parçalar halindedir. cihazın nominal kapasitesinin yaklaşık 2500 watt.

onun değişikliklere bağlı olarak ve modelin işletim frekansı. ev için bir makine seçerken Birçok tüketici, açılar kesme aralığına dikkat. doğrudan tablonun büyüklüğüne oynadığı önemli rolü. kesme derinliği farklı olabilir ve bu hesaba alınmalıdır.

Ağaç işleme kombine tezgahları kullanarak, derz açısı pratik olabilir. Ancak bu işlem, planya olarak bilinir. iş parçası ile Kenar güvenle yerleştirilebilir.

Küçük boyutta hasat ise, kenarları planya yapmak mümkündür. Aynı keserken farklı şekillerde yapılabilir. Bazı durumlarda, tahıl boyunca bunu yapmak için gereklidir. Doğru güç araçlarını kullanarak iş parçasının pozisyon sorunsuz her zaman mümkündür değiştirin. Aynı zamanda tam olarak odun lifleri boyunca kesim yapar.

Bu boyutta Ağaç işleme kombine (evrensel) optimal. birleştirme, birçok modeller idealdir. Maksimum kesme çapı yaklaşık 250 mm'dir. Kesme derinliği bir kol ile ayarlanabilir. 12 mm çapında tüm modellerde yüklü freze.

sete dahil olan testere tablo oldukça hoş. Boş kesinlikle sakin olabilir Düzenlenmesi. Nominal dönme frekansı 7000. Devir olduğunu. ortalama cihaz gerilim yaklaşık 230 V güvenilir tüm modellerde koruma sistemi yer almaktadır.

"Starman" Şirket kombine ağaç işleme makineleri yorumlar iyi ve birçok alıcı nedeniyle kullanım rahatlığı bu markadan modellerini tercih ediyorlar. açıları herhangi kesmek için ayarlanabilir. düzlem Ağaç işleri- planya için kombine makineler idealdir.

Ayrıca onlar frezeleme yapan edilebilir ve bu hesaba alınmalıdır. testere için çit ile standart olarak gelir. Ayrıca makinede ayarlı, sen yarma bıçağı bulabilirsiniz. enine kesim için ahşap üreticileri özel bir tutucu sağladı. Onun açısı da ayarlanabilir. makinede bıçak miline itibaren çit.

parametrelere Ağaç kombinasyon makinesi D300 Modern muadillerine oldukça düşüktür. Bu, esas olarak 1500 watt düşük güç cihazı kaynaklanmaktadır. Buna ek olarak, mekanizmanın sınır frekansı ancak 40 Hz olduğuna dikkat edin. Böylece dakikalık mili küçük dönüşler yapar.

Odun maksimum açıyı testereyle kesilerek 45 dereceyi ayarlamak mümkündür. (Birleşik) freze çarkı Ağaç işleme tablosu çapı 125 mm'dir. üretici tarafından bunun için sağlanan Bitiş sıkıcı. Bu modeldeki talaş derinliği kontrolü koluna bağlı ayarlanabilir.

Birçok müşteri nedeniyle yüksek kaliteye bu markanın kombine işleme tezgahları seçin. Çoğu model ahşap düz yontma kullanılabilir. bir açı parçasına Derz da gerçekleştirilebilir. Motorlar sadece asenkron tip yüklenir ve ortalama nominal gücü etrafında 2300 watt olduğunu.

koruyucu mahfaza ile donatılmış cihazlar. mekanizmasına elektrik süpürgesini bağlayın, bu mümkün, işyeri sayesinde her zaman toz ücretsiz olacaktır. Powered ağaç işleme makineleri sadece tek fazlı şebeke tarafından yürütülür. Bir dakika mili fazla 5 bin gerçekleştirebilir. Rev. Ayna standart olarak 15 mm'lik bir çapa sahip. Cihazın çalışma frekansı 45 Hz bir alandadır.

Makineler şirket kesim açısını ayarlamak için çok uygundur izin verir. Bu durumda, klipler oldukça güvenilirdir. Sonuç olarak, iş parçası çalışırken kuyu düzeltmek mümkündür. Uçakta Planya yapabilirsiniz. Düz planya Ağaç İçin kombine tezgahları kötü uygun. Ancak, kenarları oldukça verimli yapılabilir derz.

Dakikada boşta şaft anda fazla 5500 rpm yapar. 3 mm'lik bir maksimum değere eşit Planya derinliği. bir dizi mevcuttur bıçak uzunluğu, 240 mm'dir. Testere, tipik olarak 1.8 mm bir kalınlığa sahiptir. eksiklikleri arasında gürültü aracı unutulmamalıdır. 10 metre cihazının bir mesafede ortalama 89 dB çıkarmaktadır.

"JET" tezgahların özellikleri nelerdir?

Bütün modellerde motorlar tek fazlı yüklü. Run kapasitörler onlar "C6" bir dizi içerir. Nominal voltaj modeli yaklaşık 230 V 10 V'a mekanizmaların çalışma frekansı 43 Hz olan kadar sapma, böylelikle maksimum olabilir. Boyutlar tablolar çeşitlidir.

kullanarak olabilir iş parçası tespit parçasının konumunu ayarlayın. ağaç işleme makineleri Koruyucu kapak takılı. kesilmiş parçanın açıların aralığı 0 ilâ 45 derece arasında değişir. açıklığın çapı 30 mm'dir. Buna karşılık, kesme diskinin kalınlığı 10 mm'dir. tüm modeller için kesme derinliği ayarlanabilir.

Bu markanın Modeli frezeleme için en uygun. uçağa planyalanması yapabilirsiniz. Kapalı bir mekanda Ayrıca ağaç işleme makineleri sıklıkla boyuna iş parçası testereyle kullanılmaktadır. bir köşeye veya kenar mümkün olun. Nominal gücü modelleri - etrafında 2450 watt. Motorlar özel bir çerçeve asenkron tipi üzerine monte edilmiştir.

yeterince hızlı rölanti mili hız kadran. Planya maksimum derinliği 3 mm'ye eşittir. kümesindeki Testere ağzı çapı 250 mm dahil. mümkün olduğunca cihazlara elektrik süpürgesi bağlayın. Bu durumda, çalışma esnasında toz anında emilir.

"Energomash" Rus yapımcı

Evde bu marka için birçok ağaç işleme makineleri (kombine), performansı ile diğer cihazlardan farklıdır. Bu ek sürtünmeli yatakların montajı büyük ölçüde kaynaklanmaktadır. mümkün ahşap makinesinde aralama parçasının sertliğini tespit sağlamak. güvenlik sistemi tüm modellerde yüklenir. kilidin mekanizmasında ufak arızaları anda anında devreye girer.

alt çerçeve makinelerinde kaynak yapılmıştır ve bu, yüksek güvenilirlik farklıdır ve ağır yüklerin dayanabilen. tespit sağladığı ahşap işleme doğruluğu. açılı kolun konumunu değiştirerek bunları ayarlanabilir. Freze işleri değişiyordu makinelerde yapılabilir. Yukarıdaki modellerin üzerinde süzülen açısı iyi uyum. Ayrıca, yaşam koşulları kolayca hem boyuna ve enine kesilmiş boşlukları gördü girme yeteneğine sahip.

Ağaç işleme tezgahları "Titan"

modelleri Maksimum kalınlık genişliği şirketi yaklaşık 200 mm'lik bir ortalama sağlar. bu derinlik aralığında, 0 ile 5 mm ayarlanabilir. bıçak çapı maksimum Testere. 200 mm. Bitiş değirmen seti 12 mm boyutu ve testere bıçağının uydurma delik - 32 mm. Tablolar boyutlarda bir çeşitlilik vardır.

Dönme kesici manivela gerçekleştirebilir. asenkron tip üreticisi tarafından sağlanan tüm modellerde motorlar. onları Kondansatörler "C6" işaretlenir. Nominal güç gerilimi yaklaşık 200 V Gösterge çalışma frekansı 30 Hz olan bir.

Birçok müşteri yerli kombine ağaç işleme nedeniyle çok yönlülük şirket söyledi seçin. iş onlar çeşitli gerçekleştirebilir. Üretici tarafından sağlanan tüm modeller için koruyucu kılıf. bağlamak mümkündür mekanizmasına Emme elektrikli süpürge. Ayna, standart olarak 15 mm çapında vardır. ortalama motorları güç etrafında 2500 watt olduğunu. Rölantide dakikada tahrik mili fazla 5 bin yapar. Rev.

Ağaç işleme doğruluğu yüksek sağlamaktadır. mümkün olduğunca tüm modellerde kesim açısını ayarlayın. tablolarda sahipleri çok sıkı bir şekilde sabitlenir. Bu nedenle, iş parçası hemen hemen her pozisyonda monte edilebilir. standart olarak orada kesme açısının değiştirilmesi için bir mekanizma, ve koruyucu içermektedir. Sonuç olarak, markanın modelleri planya, derz ile başa çıkmak için aynı derecede etkili yeteneğidir söylenebilir ve odun kesmek testere.

İnceleme, görüş ve değerlendirmeleri: Ağaç işleme kombine tezgahları

bunların arasındaki ara aşamalarda; azaltılması maliyetini en aza indirir, çünkü işlemler işleme iş parçaları, tipik olarak, birbiriyle arabirim. bir zincir içinde işleme operasyonlarını birleştiren bir yöntem, sıkı bir kombinasyonu veya çok fonksiyonlu bir baz kullanmaktır. örneğin, metallere atıfta - Bazı malzemeler ameliyat öncesi özel bir hazırlık gerektirir çünkü onun kullanımı her zaman mümkün değildir. Buna karşılık, iyi dizisini ve çeşitli işlemler paralel icra sağlayabilir ahşap ile çalışan makineleri birleştirildi.

Makine tasarımının Özellikleri

Makinenin genel düzenleme, taşıyıcı parça ve işlevsel elemanlarının tipik grubu tarafından oluşturulur. Bu tespit platformu, boşluklar çerçevesi, ve kuvvet çırpıda tahrik birimi kilitler. Özellikleri yapılandırma ve bu bileşenlerin dağılımı uygulanması ve işletim birimlerinin sayısı aynıdır. takım hizmet tahsisi düzeni ile ilgili olarak, çeşitli boyutlarda ve biçimlerde boşlukları beslemeye çeşitli alanlar için sağlanabilir. Çalışma sırasında, ahşap için kombinasyon makinesi farklı işlemler bir takım sağlar. Bu nedenle, kendi ekipman bıçakları, freze veya delme memeleri ile iğ, aşındırıcı bez taşlama tasarım mutlaka büyük olmalı anlamına gelmez öğeleri, çatal, millerin ve böyle devam eder. D. doğrultma aynı anda gördüğümüz sağlanmaktadır. küçük ayrıntıları hizmet edecek şekilde tasarlanmış küçük işleme tesisi bulunmaktadır melkoformatnye.

Makinenin evrensel hedefin İşletim yeteneği gücünü belirler. Ne olursa olsun tek bir modelde üzere sunulmamıştır kaç işlemler, bunlar çalıştırıcının kapasitesine bağlı olacaktır. Bu bölümde iki şeye dikkat edilmesi gereklidir. İlk olarak, bir araya araçlar lenf nodülü enerjisini dağıtmak aynı anda birden fazla işlemleri gerçekleştirirken. İkinci olarak, birden fazla sürücü sağlanan modeller vardır - tür bir bölünme gücü artırır açıktır, ama aynı zamanda enerji tüketimi üzerinde bir etkisi vardır. Bu makinelerin Orta beygir gücü kapasitesi 2000-2400 watt olduğunu. Bu orta ve üst segmentte için geçerlidir ve ilk sınıfında, 1200 watt motor gücü up için seçenekleri bulabilirsiniz.

Makinenin Önemli ve yapısal parametreleri. Onlar kereste birimini formatlara belirlemek, ilke olarak, çalışabilmelidir. Örneğin, ortalama yük çapı 250-300 mm ve yerleştirme deliği 25-32 mm bir boyuta sahiptir. işleme kapasitesi bakış açısından, kombine makineler, aşağıdaki özelliklere ayarlanabilir:

 • iş parçasının genişliği - 30-350 mm'dir.
 • Kesme derinliği - 30-100 mm.
 • delme derinliği - 5-100 mm.
 • Rendeleme derinliği - 3-200 mm.

Makinenin teknik yetenekleri ve devrimlerin sayısına bağlıdır Bu ortalamalar. Evrensel ekipman 2500-6000 devir / dak aralığında tork sağlar.

modelleri birçok yönden farklılık, ama genel toplam farklılıklar endüstriyel veya ev birimlerine ait teçhizat bazında yapılabilir. Endüstriyel amaçlı makineler yüksek güç ile karakterize edilir, büyük boyutlarda çalışmanın bir çok elemanları olasılıklar varlığı koruyucu cihazların ve otomatik yönetim bolluk preforms. Bu modeller genel olarak üç fazlı Buna karşılık 380 V, evin kombine makinesi bu tür makinelerde farklı tezahür edebilir operasyonel fırsatlardan 220 V sınırlamaları için boyut, sınırlı işlevsellik ve bağlantı küçüktür yapmaktadır. Hep aynı endişeleri otomasyon eksikliği değil - aksine, profesyonel olmayan çalışma için, birçok üretici elektronik aktif kontrolü ile bir model teklif etmektedirler. Yerli sektörü evrenselliğe, muhtaç değil daraltmak yani ekipman, uzmanlık hakimdir gibi Ayrıca, operasyonların listesi, uzatılabilir.

Yukarıda belirtildiği gibi, çok amaçlı makineler böylece, kesme, yontma, delme, planya ve işlemleri gerçekleştirebilir. D. Teknik olarak, bu işlevler, çeşitli yollarla uygulanır. Örneğin, bir testere kesme işleme teleskopik kılavuzu ve ek desteklerle dairesel diskleri kullanılarak gerçekleştirilir. Bu kompleks noktasal mobilya üretimi için hazırlık parametreleri preform ayarlamak sağlar. Torna işlemleri Dönen cisimlerin ilkesine göre çalışır. Mil çalışma platformu orta kısmında malzeme giderir ve bir yan kesme elemanı temin edilir ile. Bu tür korkuluk olarak - Bu prosedür ve doğru bir silindir şeklinde, ahşap parçalar oluşturmak için izin verir. rendeleme ve ölçü-bıçak işaretleme ile donatılmış derz kombine makinelerde, delik memelerini delme ve bitiş işleme aşındırıcı jantlar sağlanır ve kurdeleler taşlama oluşturmak için kullanılır.

Çalışma ve makinenin bakımı

yönlülük ölçüde bakılmaksızın güç ve kontrol sistemlerinin makineyi zorlaştırmaktadır. tanım olarak birkaç işletim birimi vardır bir yapı daha çok önemlidir ve teknik içeriğine talep olacaktır. talaşı, tahta talaşı ve ince ağaç tozu - Kullanıcı dış atık tedavi sonrasında kalan birimin yüzeylerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Vakum bağlı bir iş akışı makinesi pyleotvodnymi kanalları sağlamak için arzu edilir. Bu ekleme atıkları ortadan kaldırmak için tedavi sırasında işyerinde doğrudan yardımcı olacaktır. Koşul ve şantiyede kombine ağaç işleme makinesine bağlanan kablo izlemek için önemlidir. güç kaynağı hattı katı bir izolasyona sahip olmalıdır, ve bölge toplanmasıyla sağlamak için gereksiz ve metal boru güçlendirilmiş olur.

segmentindeki en başarılı ve popüler makinelerinden biri, JET üreticisine bilinen deneyimli tasarımcıları tarafından geliştirilen. masaüstü ekipman not dayanıklılık, güvenilirlik ve istikrar avantajları arasında, ergonomik tarifi parçaların anlamına gelir sağladı. işleme kalitesi için olduğu gibi, yanıtlar iyileştirilmesi için gerek olmadan düz bir propil işaret etmektedir. Başka bir operasyona iş parçasının bir çeviri gerekirse arada, anahtarlama operatör tarafından başka bir işlem gerçekleştirmeden otomatik olarak gerçekleştirilebilir. büyük ve ağır iş parçaları makine kombine JET 300 ile çalışma da kendini layık gösterir. Hatta yüksek yüklerde bu stabilite, konsantrasyon, fonksiyonel parçaları ve iş parçasının rijit tespit not edilir.

Modelin yorumlar "Mogilev IE 600&А9raquo;

zor birleştirir oldukça çekici ve çoğu zaman çelişkili nitelikleri bin. Rub 13-14 şüpheyle düşük fiyat etiketi haklı çıkarmak için çünkü birim, oldukça sıradışı. Çok popüler modeli tanımlanan iyi özelliklere sahip mütevazı bir maliyettir. Ama bu tutarsızlık doğal olarak iş makinesinin kalitesini etkiledi. Üye kalıcı bileşenlerin bir sayı başlangıçta sarf olarak kabul edilebileceğini göstermektedir - .. Şimdi 10 bin altında bir fiyata bile mevcut bulunmaktadır düzenlemelere kasnaklarını, kemer, çeşitli bağlantı noktaları -Kontaktör, vb eklenmelidir ve kısıtlamalar ile ilgilidir. kombine tezgahları ağaç. olumlu izlenimlerle Yorumlar olsa da. Ana yapısal parçalar, yüksek yüklere karşı dirençlidir -, yüksek kaliteli bir malzemeden imal edilmiştir. Ve eleman tabanı zayıflıklar telafi yüksek düzeyde operasyonların doğruluğu.

"Kalibre SEDM-2300" modelinin Yorumlar

Firma "Kalibr9raquo; En iyi yerel kalkınma makine biri olarak kabul edilebilir. (.. 50.000 bin ila 37) JET kombinasyon makineleri ve fiyat yüksek bir konumda olduğunu, ama birimin oluşturulması ilkeleri çok benzer - Biz bu model JKM 300 ile rekabet edebilecek diyemem. Bunlar arasında, sahipleri güvenilirlik, işlevsellik ve güç demek. modelinin özel özellikleri saf demir tasarım, çalışma platformu ve zengin ekipman dengeli geometrisinin kullanımını içerir.

çok işlevli makinesinin çekiciliği rağmen, hiç de yaygın olduğu çok özel bir niş. Her işlem için profesyonel üretim, ürün kalitesini arttırır ve ev için böyle bir seçim her zaman fiyat için kabul edilebilir değildir ihtiyacı ayrı bir makine kullanılabilir. Ama aşırı durumlarda, tüketiciler ödünler vermesi gerekir. endüstrisi için genellikle kalite ve güvenilirlik temel düzeyde garanti kombinasyon makinesi JET, seçildi. Ve düşük maliyetli çok yönlü makinelere dönüm sıradan Tamirci, ayrıca alarak onların tasarımını dezavantajları. Bu ancak, hangi arasında Rus modelleri, epeyce yüksek kaliteli versiyonlarının popülerlik açıklar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

46 − = 38