Bir fotoğraf için Kombine mutfak perdeleri

Mutfak için perdeler, tür çeşitliliği (130 gerçek fotoğraf)

Bu mutfak için perde oldu mutfak yardımı bir rahatlık oluşturmak için çıkıyor. Ama soru - hangisini seçmek için?

Biz mutfak için perde seçme konusunda bazı önerilerde görebilirsiniz.

Mutfak için perdeler, rahatsız taciz ve yemek gelen dikkatini gerekir. Parlak ışık perdeleri anlamlı alanını genişletebilir, hem de konfor ve huzur duygusu yaratmak için. turkuaz, şeftali, krem, mavi, vb: Sıcak, yumuşak renkler - Bu yüzden idealdir

Beyaz renk Saf, böyle pembe, kahve, hoş bej ya da eklentilerin, çeşitli hafifletmek için arzu edilir başka renklerle kombine. Bu arada, perdeler, mutfak tasarım stili, bir stil veya çizim yaklaşmalıdır.

Fit ve tek renkli (çizgili, hücre ya da Büyük çiçekli) büyük bir süs kumaş. Ancak küçük resim untidiness bir tür hissi verecektir.

Önemli! Mutfak aydınlık duvar kağıdı ve desenli ise, düz perdeleri dikkat değer. oda duvar kağıdı ovada ciro üzerinde ise bir desenle perdeleri seçin. Doğal olarak uygun mutfak iç.

Eğer birinci katta yaşayan ve mutfak pencere, güney meşgul sokak ve kavurucu güneş nerede yüzleri varsa. Bu durumda, uygun bir perde, jaluzi veya geleneksel dikey / yatay kör.

Yardımcı koruma mutfak gibi organze, tül, örtü olarak yarı şeffaf kumaş güneş perdeleri kullanılabilir gibi. Güneşin ışığı yaymak, yumuşak aydınlatma ve mutfak, sırayla, her zaman rahat bir görünüm vermek.

Roma güneşlikler bakmak zarif perdeler veya perdeler ile birleştirdi. Buna ek olarak, bir dokunun az miktarda ve kolay bakım sağlar.

Japon paneller pratik ve modern, onlar Minimalist bir iç mekana ve halk içerisinde. Sen Renk ve doku bakımından farklılık bu panellerin, birkaç asabilir. Böylece, ışık ile ilginç bir oyun olsun - ve oda görsel olarak artar.

bir kafe tarzında Perdeler Pencerenin üst kısmında lambrequins 20-30 cm başlar ve iki kısa perdeleri asılı orta kol demiri, yer almaktadır.

Bu perdeler pencerenin üst kısmı açık olduğundan, şehirlerde çok popülerdir ve içerisinden oldukça kolay ışığı geçirir ve alt - kapalı.

gromet üzerinde Perdeler Ayrıca taşımak çok kolay Kısa ve kolaylık ile karakterize edilir ve. Bu perdeleri asmak için, korniş yuvarlak gerektirir. Halkalar çapı seçebilir inanılmaktadır. Önemli olan - perde çubuk çapını eşleşecek.

FRANSIZ perdeler oturma odası ile kombine mutfak için kesinlikle uygun. İç bu sürümü mutfak büyük bir görünüm vermek. FRANSIZ perdeler eşiğinden aşağıda indirdi edilmemelidir, bu seçenek mobilya güzelliğini vurgulamak olacaktır.

Avusturya perdeleri kesinlikle çok güzel. Onlar "FRANSIZ ihtişam" ve "Roma titizlik" Avusturyalı perdeler pamuktan yapılır mutfak için daha uygundur birleştirir.

Çok etkileyici Avusturya perdeleri genişletilmiş biçimde bakmak. perdeler orijinal püsküllü özel kablolar yardımıyla hafifçe yükseltilmiş ise, alt mutfak iç şıklık katmak çok güzel bir pileler oluşturur.

Son olarak, perde son türlü - lambrequins ile perdeleri. Temelde palmet mutfakta dışındaki odalarda pencerelerin dekorasyon için kullanılır. Ama orada bile, çok güzel ve özgün bakacağız.

Perdeler lambrequins her iki tarafta sabitlenen ortasında gür kıvrım oluşmaktadır. Ayrıca perdeler üzerinde saçak ile dekore kumaş şelaleler kuruluyor. ipek gibi, hafif kumaştan yapılmış perde ile de BANDI.

İpucu! Dikkat plastik veya demir korniş dikkat edilmelidir. Onlar mutfağa alışsa çok kolay uygun ve mutlu. onlar nem ve ısı korkuyorlar olarak, ahşap saçak almayın. Zamanla bu kornişlerin kalitelerini kaybederler.

Her mutfakta kendi özelliklerine ve inceliklerini vardır. O oluşturmak günü, icat ve mutfak bile tanınabilir daha değil olun.

mobilya portalı

mutfak perdeleri - mutfak perdeleri yeni ürün ve tasarım fikirleri 100 fotoğraf

En önemli evin hangi parçası? Bu doğru - Mutfak. insanlar çoğu zaman harcamak ve bu nedenle göz memnun gereken yerde olduğundan, her zaman girin. Ama güzellik ötesinde, uzay düzgün bölünmüş ve bunu yapmak için organize edilmelidir bütün fonksiyonel ve kullanıcı dostu mümkün olduğunca.

konfor tüm bileşenleri - Parlak duvar kağıdı, oymalarla iştah, yumuşak sandalyeler zengin döşemeli, yuvarlak masa uyandırmak. Ama mutfakta bir unsuru, daha dikkatli dikkat etmeleri gerekiyor - bu perdeler olduğunu. sıradan bir tül, hafif pamuklu perdeler, ya da zarif perdeler olsun, mutfakta özel bir çekicilik ve konfor yaratmak.

Mutfak için uygun perdeler nelerdir?

1. En önemli şart, belki de onlar mükemmel tamamlayacak tasarımın görüntü öncül. Zaten küçük bir boşluk ya da tam tersi yormadan etmeyin, zaten geniş bir mutfak genişletilmiş değildir.

2. Perde uygun ve pragmatik olmalıdır. Bir yemek pişirme sonra, her ailede bir günlük ritüel olduğunu ve güneşlikler kokuları ve gıda parçacıkları emer anlamına gelir. Onlar yıkanacak gerekiyor ve onların mükemmel bir görünüm kaybetmez.

Yukarıda belirtildiği gibi 3. düzgün mutfak alanı tamamlamalıdır. ışık perdeleri, geniş - - ağır perdeler küçük mutfakta. Biz küçük mutfak fotoğraflarda perdeleri bir göz sunuyoruz.

4. Eğer bir balkon varsa pencerenin boyutlarını değerlendirmek gerekir, bu erişim kolay olmalıdır. Bu durumda, bir balkon mutfakta perdeleri fotoğrafları görebilirsiniz.

5. doğru ve objektif perdeleri ne gerek renk, değerlendirir. Sıcak renkler - sakin ve sıcak bir mutfak, perdeler daha soğuk renkleri yapacak - uzay titizlik ve zarafet verir. Sen mutfak fotoğrafta perdeleri tasarımını takdir edebilirsiniz.

6. Eh, perdeler özelliğe sahip olmalıdır. güçlükleri önlemek için penceresine ulaşmak ve onu açtı etmek. Ayrıca eğer istenirse, mutfakta neler olup bittiğini tamamen arkasında gizlemek gerekir.

Mutfakta kullanılan bazı perdeleri türlerini düşünün

Bugüne kadar, bu dairelerde en popüler seçenektir. Onlar kadınlar, kendi işlevselliği, sadelik ve şıklık kalbini kazandı. üretim malzemelerinin az alır, çünkü kendileri için bakım kolay, onlar fiyata nispeten pahalı değil herhangi içine sığacak ve.

Bunlar pencere boşluğuna monte özel kalıp kalmak. Ne zaman açık, onlar yavaşça toplanan kumaş gibi, kapalı bir bütün yaprak, benziyorsun.

Perdelerin en önemli avantajları:

- Pratik çalışma;

- Geniş özelliğe sahip;

- Özel ilgiye gerektirmez.

Pencerelerde Japon motifleri veya paneller

Roma popülerlik biraz daha aşağı Japon perdeler. Işık ağırlıksız kumaş, saf pamuk, bambu asil - bu paneli yapılmış olan bir şeydir. Neredeyse yere yeterince geniş ve uzun dikey perde, benzer görünüm içinde. bir alüminyum profil üzerine monte edilir. Mükemmel büyük pencereli mutfağa uygun. Birden sektörlere uzay onlara olarak ayrılabilir.

Artıları Japon paneller:

- Değil bakımda seçici;

- Üretim sırasında Ekonomik tüketimi.

Bu tür perde duvar kağıdı rulosunun benzer. Sadece kağıt ve bez. işlevselliği hemen açıktır. Pencereyi kapat - tersine - rulo, açık gevşemeye.

hatta en kapsamlı, pencereler için uygundur. Bir pencerede asılı edilebilir renk ve dokuları ile oynarken bir kaç rulo perdeler.

panjurların avantajları:

- temizlemek ve kullanımı kolay;

- Onların üretim materyalinin bir sürü bırakmaz;

- uygun bakım ile oldukça uzun bir zaman sürecek;

- Mükemmel engelleme güneş ışığı.

popüler sonra, yeni bir türün yol verdik. Yine klasik bir eski geçmez, ve insanlar hala dairede asıyor. En iyisi, onlar güneş ışığı maksimum olmalıdır, çünkü mutfak iç olduğunu uygun. Sen hafif kumaşlar tercih etmelisiniz. perdeler başarılı tandem ile, güneşlikler olun.

Bu asil ve lüks bir şeydir. Düz renk dokuları ile muhteşem bakacağız. Sonuçta, onlar iyi fonlar ve baskıların pek çok varyasyon vardır.

Avusturya perdeleri - Fransız ve Roma panjur karışımı bir tür. tam olarak nasıl ve Roma ortaya çıkarır. Ama aşağıda ışık dalgaları, daha sonra, ve Fransız motifleri akla gelir. Balkon kapısını yanı sıra, her boyutta pencerede sığdır.

Zamansız klasikleri. Uzun pencerelerin dekorasyon için idealdir. Malzeme - Işık tül veya drape kumaş. uzunluk olarak, genellikle sadece eşik seviyesinin üzerinde.

Pencere dekorasyonunda modern versiyonu. istenirse kolayca hareket. dairesel çıkıntıya monte edilmiştir. Etkili kumaş havadar görünüyor ve değil ağırlıklı görünüyor.

lambrequins ve klasik perdelerle Perdeler

Hafif tül ve sürgülü ağır perdeler Klasik, o mutfak için bir seçenek değildir. Ama hemen hemen ağırlıksız tül ve kısa parlak cam perdesi, tam olarak ne gerekiyor. Cafe 70'li tebrik Bir çeşit.

görünüşlerine biri olan sıcak ve Afrika'nın manzara darbe edebiliyoruz. rahatlatıcı ve sakinleştirici, bambu saz yayılan bir koku. Mükemmel herhangi bir tasarıma uyarlar.

İşte hayal gücüne uçuş vermek ve perdeleri çeşitli monte etmek mümkündür. Sonuç alışılmadık, bireysel iç dekorasyon olduğunu.

Kombine perdeler: basit ve aynı zamanda orijinal versiyonu bir

Eğer henüz kombine perdeleri bakmak bulunamamıştır kıyafet ve uygun seçeneklere pencereyi değiştirme zamanı olduğunu düşünüyorsanız farklı doku ve renk Kumaşlar herhangi bir oda için özgün, çağdaş dekor oluşturmasını sağlar. Bunlar doku ve / veya kumaşın renk olarak farklı oluşur. Onlar herhangi bir odada asılı ve tam anlamıyla oda dönüşümü yapılabilir. Bu arada, mutlaka o pencereye arkadaş olmaya kumaşlar, seçim için mağazaya çalışmaz, eski perdelerin kalıntılarından şeyler yapabilir.

Kombine perdeler: iyi kombinasyonu bulmak için nasıl

En önemli yolu - iki renk birleştirmektir. dokular ile her şey derhal pencerede birleştirilecek olup olmadığını belirlemek için bazen imkansız biraz daha zordur. Ama renk - bu iç dönüşümün iyi bir araçtır.

Perdeler iki şekilde birleştirilebilir:

  • Harmoniously. tek renk gamı ​​büyük olasılıkla komşu renkler, alınan zaman. Ana renk ve onunla birlikte oynayacak sonraki birini alın. Ya o - renkler nedeniyle ikiden fazla olabilir.
  • Contrastly. Bu durumda, bireysel renkler kalanını kontrast olacak ve aynı zamanda ilginç parlak renk çeşitli efektler yaratacak.

sizin için mükemmel bir seçenek, tasarım becerileri ve hayal gücünün tümü dahil - Odanıza, kombine panjur benzersiz bir tasarım yapmak istiyorsanız

Ne kriter tarafından hangi göre renk seçmek için? Eğer duvar kağıdı basında ve arkalarında ve perdeleri değiştirirsen, örneğin, cevap basittir. Kişisel perde ve duvar kağıtları yakın ilişkiler bağlanır. bunların bir kombinasyonu bir göz atın. Ancak, bu seçenek mobilya ikinci keman rol oynadığını gerektirir ve bunu her zaman oldukça muhafazakar olduğunu var.

Eğer duvar kağıdı aynı, arka plan, nötr, sakin hep olacağını biliyoruz, perdeler mobilya ile topluluk renk hikayeleri inşa etmek, kombine edilebilir gelmiştir.

Farklı tonları (video) nasıl birleştirilir

İki renk İpuçları perdeler nasıl birleştirilir

İki renk kombinasyonu perdeleri - Bu klasik bir açığız. Bu arada, tasarımcılar istenen görsel efektler elde, düşük odalarında onu sömürmek için tavsiye edilir.

Bu kolayca olduğunu açıkladı - iki renk size bant geçiren tasarımı yapmak ve biraz dikey çubuklar görsel olarak tavan kaldırın.

Perdeler kez ayak yürüyen herhangi bir kişinin birleştirerek yapabilirsiniz: günaha deneme ve bir sonuç, iç modern ve şık detay kayıtsız kimseyi bırakmayacak olsun

Şimdi özellikle renkleri birleştirmek konusunda:

  1. Kırmızı ve bordo. Birlikte, bu renkler birleştirmek - tehlikeli şey, bu nedenle çok agresif ikiliyi. Seyreltik bu tonları metalik gri, gri olabilir. Ama en azından iken bu renkler iç kalan ayrıntılarda olmalıdır. Ve standart versiyonu - kırmızı (bordo) beyaz veya hafif dumanlı +.
  2. bej gamı. Bu yatıştırma bir ev atmosfer yaratır sakin renktir. Bej rengi altın ve soluk mavi veya yeşil ile kombine edilmiştir.
  3. Kahverengi. neredeyse tüm renkleri ile arkadaş olmak için yönetir çünkü öyle değil sadece kendi renk düzeni, neredeyse mükemmel renktir.
  4. lila rengi. sarı, kırmızı, yeşil tonları ile - birleştirmek ne yatak odası için iyi bir seçenek. Biz zor bir iş gününden sonra içine atılmak için çok güzel hatta fantastik oldukça gizemli atmosfer, olsun.
  5. mavi. Mavi + Beyaz daha iyi ikilisi, bu arada, tazeliğini yoksun mutfak, bir varyantını bir iyi bulamadık.
  6. Turuncu, sarı. Çok neşeli ve enerjik renkler. Doğal ısı yoksun bir odada onları iyi kullanın. Ve turuncu ve sarı, yeşil, mavi, kırmızı ve beyaz ile kombine edilebilir.

Farklı kumaşlar ve renkler birleştirerek deneyler ve hayal ederek, zarif ve lüks odanız yapacak iç harika unsuru oluşturabilir

Genelde, iki renkli perdeler ise - her zaman küçük bir deney. diğer renkler farklı etkileri vermek sıcak lila mor ve soğuk sonra birlikte böylece sandığınız kadar görünüşte yakın ve aslında olabilir. Bir yanıt aramak için, denemek, denemek gerektiğini ve sezgisel bir seçim güven çünkü.

Mutfak için Kombine perdeler: Mükemmel ne bakacağız

iki renkli perdeler lehine, mutfakta özellikle ilgili seçim bunun üzerinde büyük ve oldukça büyük bir kutu varsa. Ya da, örneğin, balkon kapısı penceresi.

Belirli bir seçenek olabilir düşünün. Sen oldukça kasvetli belki henüz tam sağlanmayan görünüyor geniş mutfak, büyük bir pencere vardır. Sütlü, örneğin, kahve rengi bir kalın - düzeye şekilde bu boşluğu etkilemek için, iki kumaş almak gerekir. örneğin bordo olarak, ikinci koyu kumaş al. Ama sıkı ve saydam olmayan. Perdeler diğer kız kardeş ile birleştirmek, sen ve süt ile aynı renk, daha iyi kahve pikap asmak, katta olacak. Yani kutuya birleşmiş böyle çiftler üç olmalıdır - her yanda iki, ortada bir tane.

ana binanın biridir yanında Kombine panjur, mutfağa sakin ve gevşeme hissi uyandırır yardımcı olacağı, size ve ailenize zaman geçirmekti

Böyle iki renkli perdeler ve oturma odası için iyi bir seçenek.

Kombine perdeler: artıkları fikri

Birçok fikirler arasında perde kombinasyonları özellikle sevimli, güzel ve iddiasız pamuklu kumaş, perde yaratma fikri vurgulanmış.

Hala ideal olarak bu amaç için uygundur bez parçalarını, varsa, elleriyle kombine perde yapabilirsiniz, ancak bunların genişliği veya uzunluğu penceresi yeterli değildir

Size gerekenler: çok farklı, ama çok küçük basma, kalıntıları. Sonra size calico kullanmak kaç türün göreceksiniz akıllı tasarım yapmak.

birinin ana renk ve alt Farklı renkteki çizgili düzenler. Örneğin, ana renk bej ince beyazımsı resim ve altta ve pembe çizgili kestane de. pembe bant yukarı henüz daha yüksek olabilir. Bu perdeler ev, onları çok güzel yapmak, dantel veya örgü ile dekore edilebilir. onlar sadece kendi kurallarına yapıldıkça ülke veya provence tarzı, kalıntıların tür perde ağırlayacak.

Farklı renkler kombine panjur (video)

tasarım açısından sadece etkin perdeleri birleştirin, aynı zamanda ilginç. Her deney tamamen odanın görünümünü değiştirecek beklenmedik bulgu, sonuçlanabilir. Deneyin ve ev daha sıcak ve rahat olmasına yardımcı olacak mükemmel bir seçenek bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 46 = 47