Kombine tavan alçıpan ve gerilim fotoğrafları

Tavan kartonpiyer ve gerginlik (resme bakın) Kombine. Bir araya getirilen tavan nasıl yapılır

Birkaç yıl öncesine kadar, dekorasyon tavanlar ev sahipleri herhangi bir soruna neden olmadı: basitçe ağartılmış veya parlak renklerde boyanmış. Bugün, modern bitirme malzemelerinin büyük bir sayı anneannelerimizin hayal bile olabilir en inanılmaz tavan yapıları oluşturmak için.

Kombine tavanlar, giderek, bugün tasarımına yayınların sayfalarında alçıpan tamamlayıcı yapısını ortaya çıkıyor fotoğraflar. Bu kombinasyon çok şık ve özgün görünüyor. Kayıt Bu yöntem dolayısıyla herhangi bir odanın içini vurgulayan ilginç arka plan ve orijinal aydınlatma ile karmaşık şekiller oluşturmak için izin verir. Kombine tavanlar (alçıpan ve gerginlik), bu makalede görebileceğiniz bir fotoğraf - Bugün yerli mobilya çok yaygın bir tekniktir.

Avantajları ve inşaat dezavantajları

Tasarımcılara göre, çok karmaşık tasarım hemen her iç bir kazanan görünüyor. Bir araya getirilen tavan (alçıpan tomarı germe) Vurgulayabileceğimiz bunlar arasında çeşitli yararları vardır:

Bu yöntem, köpüklü, parlak, mat veya ayna film ile şekillendirilebilen GCR karmaşık labirenti, karmaşık şekiller içinde kaplanmış Alçıpan germe ile, bir şasiye özel tasarımlar oluşturabilir.

yöntem aydınlatma farklı türde kullanımına izin verir. Asma tavanlar gerginlik aksine, aydınlatma cihazlarının seçimine neredeyse hiçbir kısıtlama yoktur. yüksek güçlü lambalar kartonpiyer yapılmış bir kutu içinde monte edilebilir çünkü.

Farklı renk ve malzeme dokuları, hem de spot kullanılarak gerçeğiyle iyi Kombine tavanlar, zaten tasarımı ders kitaplarında yerleştirilmiş fotoğraflar, sen fonksiyonel alanları (rekreasyon, iş) içine oda bölebilirsiniz.

Bu tasarım kolayca boru, kablo ve havalandırma kanalları gizlemek yardımcı olacaktır.

Daha uzun ömürlüdür

Doğru montaj ile ve uzun süre hizmet edecek kombine tavan bakımı: En az yirmi yıl. Sen, badanalı boyalı veya wallpapered yüzeyi durumunda sıklıkta bitirmek güncellemeniz gerekmez. Böyle bir tasarım takmak için taban yüzeyinin mükemmel uyum gerektirmez.

tavanın herhangi bir dezavantajı var mı?

Kuşkusuz, bazı dezavantajları böyle kapsama alanı. Onlar evde bir tadilat planlarken ancak, dikkate alınmalıdır, esas önemli ölçüde daha az bulunmaktadır. Bu yöntemin dezavantajları şunlardır:

Hemen hemen herhangi bir iki seviyeli tasarım odası 10 cm yüksekliğinde yer kaplar. istisna ve kombine tavan mı. Buna ek olarak, hatta en az on santimetre gerektirecektir ilk seviye için, aydınlatma işaret etmek niyetinde olmadığını. Bu nedenle, Kruşçev örneğin tavan montajı, hakkında hiç şüphe yok olabilir.

Kalite gergin tuval ve alçıpan, profillerin yaprak, asma tavanların iki seviyeli kombinasyonu (fotoğraf, yazıda görebilir) çok daha pahalı mal olacak.

Sıcaklık ve nem

PVC ve kumaş germe alçı belli bir sıcaklık ve nemde çalıştırılır. bu rakamlar norm göre anlamlı olarak yüksek ise, o zaman malzeme deforme edilebilir.

Kombine tavan Varyantlar

Doğru seçim ile tavana alçıpan ve streç tuval yapılmış asma yapıların kombinasyonu güzel bir optik efektler oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu durumda, gizli ve açık her iki aydınlatma temin seçeneklerin çeşitli In.

Yani, size alçıpan ve streç kumaşlar kombine tavanlar için en popüler seçenekler sunuyoruz.

 1. alçıpan inşaat kutusunun odasında civarında. Bu durumda, PVC, kumaş kutusunun içine bağlanmış olup, boyutları değişebilir. Ancak, belirli kurallar vardır. görsel resimlerinin güzelliği vurgulayan tavan yükseltmek gerekiyorsa, o zaman GCR paneli ince yaptı. kutusunun iç spotlar monte edildiğinde iyi bir görsel etki elde edilir.
 2. Oval ya da tavan merkezinde bir daire oda çevre üzerinde bulunan olağan Alçıpan dikdörtgen iyi bir alternatiftir. İçinde tuval germe monte. Böyle bir kombine tavan genellikle gündüz veya gece gökyüzünde taklit eder. Ancak bu uygulama, küçük bir oda için uygun değildir: tüm açıları alçıpan ile mühürlenir beri, daha da küçük görünecek.
 3. "Tabletka9raquo; - Bu ilginç bir tavan tasarımdır. alçı daire tavan merkezinde dayanır. İşte avize monte edilir. uzayın tamamı kalanı gerilmiş tuval kaplar. Bu tasarımın bir varyasyonu "Bir daire içinde çember." olarak kabul edilebilir Bu durumda, odanın çevre alçı levha ek kanalı yüklenir.

Bir araya getirilen tavan oluşturmak için, önce, mobilya, asansör perde ve tüller, aydınlatma ve resimler üzerinde tesislerinde boşaltmak tel uçlarını izole, zeminin bir film koymak gerekir.

taban yüzeyinin hazırlanması, tek kalan veya germe yapıları yüklemeden önce aynıdır:

 • Eski kaplama tabakası kaldırılır;
 • Spatula gevşek sıva temizleyin;
 • Çimento göre karanlık büyük bir boşluk dolgu maddesi;
 • Astar kaplama.

Gerekli malzemeler ve bileşenler

İhtiyacınız olan alçıpan çerçevesini ayarlamak için:

salonda Kombine tavanlar (fotoğraf bu makalesinde yayınlanan), yatak odası veya diğer salon geleneksel Alçıpan yapılabilir. iş mutfakta ya da banyoda gerçekleştirilir, sonra alçı alçı tercih vermek. Bu tabakalar, ek bir silikon peletleri ve yüksek su direncine sahip olan mantar önleyici katkı maddeleri vardır.

gerekecektir yapının gerilim yaratmak için:

 • Alüminyum Baget;
 • web doldurmak için kürek;
 • Baget için alçı sabitleme elemanları;
 • (Kiralık onun daha iyi bir defalık kullanım için) ısı tabancası.

kumaş veya film - Şimdi malzeme bir web seçmek gerekir. İlk - daha dayanıklı, sıcaklık değişiklikleri çok korkmuyorum, filmin çekici renkler, dokular, artan nem direncinin büyük bir çeşittir.

Eğer montaj işlemine başlamadan önce Evet, kağıt üzerinde istenilen devre tasarım oluşturmak için gereklidir. Bu amaçla, aşağıdaki yönergeler karşılanmalıdır:

 • duvarları boyunca, köşeler ve oda merkezinin yüksekliğini ölçmek;
 • ilk seviye (kutu alçıpan) ve sıkıştırma bıçağı ile taban yüzeyi arasındaki mesafenin Şema yüksekliği not;
 • iki tabaka ve bir basamak ile kılavuz hattı taşıyıcı profillerin tespit 60 cm (boyuna) ve 40 cm (çapraz) arasındaki devre çizim sınır uygulanır;
 • sabitlemek ve iletişim döşeme askı yeri işaretleyin.

Bundan sonra, çizimde tüm satırları tavan duvarlarında aktarılır. ne kadar doğru uygulamak işaretleme çalışmalarının devamında bağlı olduğunu unutmayın. Planlanan hatlar çok daha kolay göre çerçeveyi kurmak. tavanın otbivochnogo kablosu, su ya da bir lazer seviyesi rulet kullanarak uygulama devresi için.

Alçıpan sınırı ve germe tavan bir daire şeklinde olan, daha sonra tavan bir kalem ucuna sabitlenmiş olan istenen yarıçapı bir dizi ile bağlantılı olan merkezi, vidalanan vida vasıtası ile aktarılabilir. eğrileri uygulamak için, karton boş olun ve tavana etrafında kesmek için gereklidir.

Tasarım Birleştirilen tavan farklı olabilir. (Bunu kendiniz yüklemeyi planlıyorsanız) Genellikle uygun bir seçeneğin seçimi hayal gücü ve beceri bağlıdır.

ilk adım bağlantı elemanları için kılavuz profil delikleri olduğunu yapmaktır. Onların adım 0.3 0.4 metre arasında olmalıdır. Değilse, bir matkap kullanmak ve onlara kendi yapmak zorunda kalacaktır.

Önceden uygulanan işaretleme çizgileri başlatmak için bir alt kenar profili takın. İşaretli yerlerde Matkap delikleri düzeltmek ve bir alevlendi dübel kullanılarak oda çevre üzerindeki destek bölümüne sabitlemek için.

kontur sınır gerginlik ve baz tavan yüzeyinde kılavuz profili yükleyin. bükme ihtiyacı varsa, karşı tarafta kesinti yapmak ve sağ yöne kıvırın gerekmektedir. İşaretli yerleri sabit süspansiyonlar bulunmaktadır.

Şimdi sıra tavan profilleri için naylon iplik çekin ve kılavuz içine eklemek için gereklidir. Askı sabitleyin. Yük taşıyıcı profiller uçlarında kırpılıyordu rehber eklenmelidir. Tam olarak tavana sabitlenmiş UD profil hatlarını, takip etmek zorundadır. Tavan profilinizdeki bölümleri hazırlayın. Bunların uzunluğu Drywall kutusunun yüksekliğini aynı olmalıdır. Bir yandan yan kısımları kesilmiş.

alt ve üst kılavuz profillerini bağlayın. Bunu yapmak için, üst atlama çıkarılmasından sonra oluşturulan taban düzlemi, kılavuz profilinin içine sokulur ve vida olmalıdır kesiniz.

alçı çerçevesinin montajından sonra iletişimin döşenmesini ele almalıdır. Telleri oralarda sonuçlara bırakarak plastik oluklu boru yerleştirilir ve taban yüzeyine düzeltmek nerede aydınlatma armatürleri planlanan kurulum. Bu eserler odasında elektrik bağlantısını kestikten sonra yapılmaktadır.

Oldukça ağır şeyler ve onunla baş etmek monte etmek çok zordur - alçıpan çünkü bu çalışma bir asistan ile yapılmalıdır. İlk tabaka odanın köşesinde sabittir. Gerekirse bir tabaka, bir şablon konturu üzerine tatbik edildi ve üzerine, gerekli parçalar kesilir. bunu gözyaşı etmeyecek şekilde Cap vidalar, malzeme içine ama çok fazla defterleri. İkinci tabaka birinci ağ-yapıya sabitlenen profilin diğer yarısına takılır.

duvar ve alçı arasında yaklaşık 0.5 cm'lik bir boşluk bırakmak gerekli olmaktadır. Aynı şekilde bütün alan kılıflı. Şimdi kanal dikey kısmına alçıpan ekleyebilir. arka tarafında sığ kesimler yapar onun bükülmüş, kavisli kısımlarına.

Çerçeve işlemden sonra tabakalar ve çeper serpyanku şerit arasındaki birleşme yerlerini tutkal gerekir. Boşluklar ve sabitleme noktası, küçük bir spatula kullanılarak macun uygulanır. Bindirme dikey ve cam çerçevesinin yatay papered. örtüşme ofis bıçak alanlarda kesiler yapmak ve aşırı kaldırmak.

Bu demirbaşlar için delikler yapma zamanı. Bunu yapmak için bir taç ile bir tatbikat gerekir. Shpaklyuem yüzey bitirme tabakası kalın olmayan yarım santimetre daha. bileşim, tamamen kuru olduğunda, söz konusu ince taneli zımpara kağıdı yumuşatır.

elektrikli süpürge ya da kuru bir bezle toz yüzeyinden çıkarın. Son olarak, bir üst kat uygulayın. Tipik olarak, kombine tavan (alçı parçası) akrilik bileşimi kapsamaktadır.

Uzmanlar zıpkın eki ile bir film seçmenizi öneririz: en güvenilir olarak kabul edilir. inşa kutu yerleştirme yaprak seviyesine dikey kısmında Mark. , Kesikler profil yapmak için zımpara kağıdı veya dosyanın şerit ve istenilen yöne bükülür -. Eğer kavisli tasarımı görmek planlıyorsanız bu hat boyunca, 7. adımda bir Baget ekleyin.

Isı tabancası oda 40 ° C ısıtın ve tuval genişletmek. o parlak ise, o hiç iz için eldiven kullanın. bez bir ısı tabancası yakın getirmek olmamalıdır - karanlık noktalar üzerinde görünebilir. Oda germe baskılar (üreticisi), 60 ° C, zıpkın ağlar taban açısı kadar ılıtılır zaman. Sadece çapraz karşısında köşeye sabitlenmiş ve sonra ikisini kalan.

Bundan sonra çevre düzeyinde bir Baget zıpkın içinde sıkma başlamalıdır. Sonra ısı tabancası tüm yüzeyini ısıtmak. Eğer yüzeyde kırışıklıkları bulacaksınız kurulumdan sonra endişelenmeyin - yine sıcak düşük kaliteli kara, pürüzsüz kolaydır.

alçıpan ve gerginlik kumaş kombine yapısı oluşturma kolay değildir. Bu teorik bilgi değil, aynı zamanda pratik beceriler sadece gerektiren bir zahmetli bir süreçtir. Yukarıdaki öneri ve fotoğrafları bu çalışma ile başa çıkmasına yardımcı ve verimli bir şekilde gerçekleştirmek için umuyoruz.

Dubleks alçıpan ve germe 6 avantajları karma yapı

Trey tavanlar mümkün olarak kabul edilir tavan askı yapılar için Bugünün en popüler bitirmek aydınlatma montajı için standart dışı çözüm gerçekleştirmek için yapar. Basit bir cihaz sayesinde, modern malzemeler ve olağan tavan tasarımcının hayal gücü bir başyapıt oluşturabilirsiniz. Asma tavanlar ek aydınlatma monte etmek mümkün olduğu tek veya çift taraflı yapısı vardır. Asma tavan alçı kutuları kombinasyonu: Ayrıca, karışık tip tavan vardır.

İki seviyeli germe tavanlar kartonpiyer yapılmış

Alçıpan ve gerilmiş tuval gibi malzemeler gerekli tavan seviyelerini bitirme birden oluşturun. birbirleri ile bu malzemeleri birleştiren çok özgün tasarımı verir. Malzemelerin bu kombinasyonu kendi artıları ve eksileri vardır.

aşağıdaki gibi tavanlar kombine yadsınamaz avantajları şunlardır:

 • farklı geometrik formlar oluşturma yeteneği;
 • Çeşitli aydınlatma monte etmek yeteneği görünüyor;
 • renkler ve dokular sayesinde, kolayca oda belirli alanlarda seçebilir;
 • Basit bir tasarım kablo ve ısıtma boruları şeklinde tüm iletişim gizlemek için kolaylaştırır;
 • Malzeme solmaz, dayanıklı, anti statik bir etkisi vardır;
 • kirlilikten temizlemek kolay.

spot ile kombine Trey tavanlar hi-tech tarzında yapılır, iç içine mükemmel bir uyum

Bu dünyada her şey gibi kombine tavanlar mükemmel değildir ve dezavantajları var:

 • tasarım odası yüksekliğini alır;
 • çok seviyeli yapıların maliyeti tek katmanlı bitirmek biraz daha geliyor;
 • Malzeme, aksi takdirde hızla başarısız, özel sıcaklık koşulları gerektirir.

eksileri rağmen, iki seviyeli tavan olumlu nitelikleri ağır basmaktadır. Ayrıca yüklemeden önce tavanın yüzeyini hazırlamak için gerekli oyunların seçiminde büyük rol olmadığını. Bu durum büyük ölçüde zaman ve emek tasarrufu sağlar.

Alçıpan ile orijinal ayrı seviyeli tavanlar: En iyi fikirler

streç kumaşlar ve alçı bir kombinasyonu sayesinde, oda alanı büyütür iyi bir optik etki elde edilmiştir. Çoğu zaman bu, farklı şekiller alçıpan kutuları gibi davranan bir germe tavan bağlı olduğu. Modern teknoloji müşterilerinin renk ve desen çeşitliliği tam mat ve parlak olan kumaşların, bir çeşitlilik var farklı kalite sunuyor.

Alçıpan tavan, iki seviyeli bir görsel olarak özgünlüğünü veren oda geometrisini değiştirmek mümkün

iki seviyeli yapıları için birçok popüler seçenek vardır:

 1. Odanın ortasında vurgu. LED arka ışıklı alçıpan set kutunun çevresinde. tuvalin merkezinde tavan monte gergin. Bu teknik, görsel odası alanı yüksekliğini artırmak için yardımcı olur.
 2. odalar için büyük bir alanı sadece bir daire ya da oval merkezinde asma tavan olarak ayarlanır. Tipik olarak, bu tür alımı için gecenin görüntü veya gündüz gökyüzü ile bez kullanılır.
 3. Kabul tableti - güzel bir merkezi aydınlatma ile alçıpan tavan kurulan dairenin merkezinde. Geri kalan boşluk gerilmiş bir tuval kaplar. Bazen böyle bir düzenleme oda kutusunun etrafında eklenir.

ilginç tasarım seçenekleri tavan binlerce vardır, hayal bu bağlanmalıdır.

Alçıpan tavan, iki seviyeli ve gerginlik: fotoğraf

fantezi toplamlar, bir profesyonel tasarımcısı hizmetlerini kullanabilir veya zaten bitmiş eserler fotoğrafları görüntülemek için. Önemli olan iki katlı tavan bile en basit iç özgün ve ilginç yapabilirsiniz hatırlamak.

tavan Her seviye tek bir renkte boyanmış, fakat keşfetmek renk tablosu kombinasyonu önceden değer olmalıdır

Ayrıca tesisat işleri özellikleriyle ilgili unutmamalıdır:

 • Dikey kanalı bölümü alçı tırnaklı-geçme için belirgin düzeyde katı olmalıdır gerginliğini Çekme;
 • özel baget kullanmak unutmayın;
 • Kumaş gerilme tavan merkezden kenarlara doğru uzanır;
 • Tuval üzerine kırışıklıklar varsa, o yumuşatma için saç kurutma makinesi yeniden kullanmak gereklidir.

kesin bilgi ve beceri varsa o kendi başlarına bu işleri daha iyi değil. Belirli bir dizi dikkatli bir şekilde iki seviyeli yapıların montajı sırasında takip edilmelidir. Esere profesyonel eller emanet etmek daha iyidir. Bağımsız olarak, ipuçları ve tecrübeli profesyonellerin tavsiyesi ile geleceğin tavan bir çizim oluşturabilirsiniz.

Kurulum adımları: alçıpan ve gerilim (video) bir iki seviyeli tavan

Özetlemek gerekirse biz güvenle söyleyebiliriz ki kombine tavanlar - çok uygun ve düşük maliyetli bir çözüm. kurulum için yüzey hazırlamak için çok fazla zaman gerektirmez. Tavanlar sıradışı tasarım odasında özel bir atmosfer yaratır ve görsel alanı büyütebilirsiniz. Çok düzeyli tavanlar LED arka kullanımı için çok uygundur. Işık tavanların uygun düzenleme ile hacimli ve olağanüstü güzel bakabilirsiniz. Aydınlatma merkez ve aksesuarları olabilir. Bütün bunlar oda çok sıcak ve rahat alır demektir.

Kombine gerginlik tavan ve alçıpan

ilgili olarak modern iç tasarımcı yapma gerilim tipi tavanlı, çok geliştirdi için. Bununla birlikte, çok daha fazla kazanan Birleştirilen tavan gibi varyasyonları fark. Bu orijinal tasarım ve hoş bir görünüm - onun kusursuz yüzeye sayesinde, ve operasyonda, onların şeklini değişmez ve onların iyi niteliklerini kaybetmez.

ilginç tasarım seçenekleri ve cazip hacimsel kompozisyon oluşturma olanağı çok özel bir grupta kombine asma tavanların dernek sebebi oldu. Bu PVC'den imal asma tavanların popülerlik azaltmamaktadır, ama sağlam kumaş görünümü hala zaman kombinasyonlar malzemelerin kadar etkili değildir.

Alçıpan asma tavan montajı

alçıpan tavanda montajı Germe tavan çeşitli düzeylerde yapıyı oluşturur ve siyah beyaz oyunlar tasarım geliştirme çeşitli için bir fırsat sağlar. Buna ek olarak, GCR ve PVC kombinasyonunun maliyeti ile ilgili olarak elde edilen katı vinil kumaş daha ucuzdur.

Başlamak için, ihtiyacınız olacak Metal profil bir çerçeve hazırlamak için tabaka malzemesi için. Alçıpan yer alacak ve tavanda kontur gelecek inşaatı çizilir bu düzeyde, ayarlamak için. işaretleme döngü uygun olarak ana yüzey için UD profil eklenmiş. iki tarafında da 5 cm kesilir ve yüzeye bağlı. Duvar GCR uygulanabilir olduğu durumlarda, aynı zamanda UD profili eklenmiş.

Gelecekteki yağlı boya tasarımı altında güçlü bir iplik ulaşmak için gereklidir. Bu vidalar üzerinde sabitlenir, onlar UD-profilin altındaki duvara vidalı olmalıdır. web tasarım PVC ile bağlantı kurmak için CD profili yatay düzlemde askı yüklü olmalıdır.

CD-profil UD-profilinde koymak - o temelde tavan zaten UD profil yardımıyla takviye edilmiş olan süspansiyonlar sabitlenmiş bir "sanal" viraj, almak zorunda kaldı. Tesviye bir iplik profillerde yapılır.

Başka UD Kırpılmış, biz CD-profillerin kesim uçları koydu. Dikey hazırlanan boyutlu üst ve alt profil birleştirmek için muhafaza edilmektedir. Profil CDI kesim parçaları UD- en gömülü alt yan ağ-düzeltir ve sabit profil alt düzlemdir. Bundan sonra, metal profil levhalar GCR çerçeve kaplama geçin.

Ve aydınlatma ile alçıpan tavan hakkında bu yazıda.

FCL kurulumunu gerçekleştirmek için, arzu yardımcı davet. Kaldırma ve yalnız levha vidalama, kırmaya kolay olabilir. ancak o zaman mümkündür - bir metal çerçeve üzerinde, tabaka malzemesinin güçlendirmek için, gerekli uzmanlığa sahip gereklidir.

sabitleme için Eğer uzunluğunda metal 25 mm için kılavuz vidayı seçmeliyim - onlar vida her 30 cm'lik kafaları o macun engel olmadı, ama aynı zamanda böylece vida başı kağıdı zarar vermemeye, böylece yüzeyine vidalanır lazım olmalıdır ..

bağlantı elemanları dikey levhalar Şekil kesmeden gerçekleştirilir. bir malzeme çerçeve üzerine monte edilir Daha sonra, bir testere ile kesilmiştir. Dikey çizgiler büyüklüğüne göre kesilmiş ve çerçeveye bağlanır. rahatlıkla çalışmıyor bantları dikey bükme çok dik ve kavisli gerekiyorsa, hafifçe yan dışbükey eğrilik kağıdı kesmek için gereklidir. örneğin, lambalar için - Daha az önce istenilen delik kesip.

o açıları shpaklevanii tasarım dış kısmı delikli köşeleri adapte edilebilir biz, daha kesin olarak ifade elde.

Fotoğraf: alçıpan bir streç tavan montajı.

Burada açıkça nasıl gördüğünü kombine tavan montajı.

Biz taşıyıcı düzeneğinin profiliyle başlamalıdır; kırparak o pürüzsüz güzel kat almak için, son derece hassas yapılmalıdır. Bir profil düzgün bağlanır, bu tuvalleri germe başlar. Hava 60 derece ısıtılmalıdır. Web'in profiline sıkışmış - santim santimetre, daha sonra oda olmadan herhangi bir havalandırma soğumasını gerekir. Film orijinal durumuna geri döner, burada ve astar çekme.

Fotoğraf: kartonpiyer yapılmış birleşik asma tavanlar tasarlar.

Ve burada elleri ile alçı yapmak hakkında bir makale.

Http://ru-house.net/stroitelstvo/fundament/ Burada eviniz için vakıf hakkında daha birçok bilgilendirici makaleler bulabilirsiniz.

bileşim içinde bir araya geldiğinde alçıpan asma tavan ile birlikte Sonuç olarak farklı yapıların büyük ve ilginç bir karışımını vermek. şekiller ve renkler, büyük fırsatlar deney ise - tasarım bu konuda bulur gerçekten muhteşem.

Yanlış, eksik veya yanlış bilgi görüyor musunuz? Daha iyi bir hikaye yapmak için biliyorum?

Konuyla ilgili fotoğrafları yayınlamak sunmak istiyor musunuz?

Bize sitesi iyileştirilmesine yardım edin! biz sizi arayalım ve birlikte daha iyi yayın yapacak - Bir mesaj ve yorumlarda kişileri bırakın!

tavanlarda alçıpan altında ek ipotek şarttır. Kullanıcıların iyi sıva kalıplama güvenliğini sağlayan mükemmel yatay yüzeye yapar. Esneme tavan o kıracak endişe olamaz. Önemli olan, alçı levha duvarlar titremesini yapmak unutma.

alçıpan altında gömülü parçaların konusunda ise. asker alçıpan levhalar ile kaplanmış duvar atıfta, ünite gergi tavan montaj profilinin bağlantı yerindeki parçalar gömülü. Uygulamada - bu tavan düzenleme düzeyinde yatay monte tavan profilidir. Bu durumda, montaj profilinin alçıpan profil yaprak monte demirler ve vida ile duvara sabitlenir.

Eğer streç tavan tutmak için alçıpan bağlantı elemanları yapmak için bir ipotek gerekirse söyle?

Böyle kompozit yapılar zaten solma olduğuna inanıyoruz. böyle polotki yapmaya başladığı 15 yıl önce, hepsi öfke vardı. Şimdi moda, alçıpan tavan birleşimini değiştirdi, bu çok düzeyli pololki tüm giderek daha az görülür. geri mükemmel pürüzsüz, mat boyalı polotkam iyi tadı ile Tasarımcılar ve insanlar. Her iki şey, bir alçı levha ile (çok düzeyli ve düz) ya da mat streç tavana dur. Lütfen dikkat - bu her zaman için bir klasik olarak, mat tavan olduğunu. Parlak tavanlar çok özel ve bazı ucuz iç, aynı yıldızlı gökyüzü ve bulutlar taklit her türlü için geçerlidir.

Görünüşe göre, Ludmilla şey yaratmak için sadece çok tembel insanları rastlamak ve en az direnç yolunu gidin. (Pürüzsüz tavan, o kadar zarif ve tüm ustaların yukarıdaki gerginlik gerekli değildir).

alçıpan tavan kombinasyonu iç süsleme özellikleri üzerine bahis ile tamamen tavan yapıları emanet edilebilir. ışık oyun, renkler kalan bitirme imkanları oldukça özlü olmak, böylece ilginçtir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

37 − = 30